Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) M_AND_Ms válasza #20221952 (#50698) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Annyiszor leírtuk...
Bejelented, hogy az analóg adás a rossz. A szerelőnek (aki egy alvállalkozó) pedig megmondod mi az igazi hiba, az meg a munkalapjára úgyis analóg javítást fog írni. Neki tökmindegy.
Vagy...
Bemész és előfizetsz a felnőtt csomagra (10 Ft), ami csak a digitálison jön és amihez már kell eszköz, így egyből digitálisra leszel előfizető. Ezután jöhet a hibabejelentés.

Amúgy, más, a problémra "ingyen" azonnal kiszálló szolgáltatónál sokkal többet fizetsz ezért. Ugyanis ott egyfajta átalány van a kiszállásokra és ez szépen benne van az árban.
Lehet harcolni velük, de az idő, energia és a problémád addig sincs megoldva.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50703) #20221952 válasza mpo (#50700) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nem tudom, de az a nyomorult fa még csak nem is az én telkem előtt van, viszont most a vihar utáni szélcsendben semmi hiba nincs egyik adásnál sem... :W

(#50704) mpo válasza g0dl (#50702) üzenetére


mpo
veterán

Ebből csak India 1 milliárd 324 millió lakos (2016-os adat), kb. 132 Magyarország.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50705) mpo válasza #20221952 (#50703) üzenetére


mpo
veterán

Ha csak ennyi a probléma, derítsd ki, kié a fa és vágasd le az ágakat.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50706) #20221952 válasza M_AND_Ms (#50701) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nem tudom kinek írtad le annyiszor, én most olvasom először Tőled!

Bejelentettem már sokszor, sokszor kijöttek a szerelők, de mivel mindig szélcsendes időszakban jöttek ki, így csak a felvételekkel tudtam a hibát megmutatni, amire mindig azt a választ kaptam, hogy most viszont jó, így akkor ő lezárja a munkalapot. Én az aláírásommal igazolom megjelenést (mert hát munkát nem végzett) és a lapra ráírom azt is, hogy a hibát szeles időben kell feltárni és elhárítani.

Egyébként nem kell nekem a felnőtt csomag sem, mert van Film Now előfizetésem és én is erre hivatkoztam a mai első hibabejelentésemkor, de az ügyfélszolgálatos csak mondogatta a korábban már általam leírt szolgáltatói érveket, hogy az akkor sem számít, mert nincs szolgáltatói eszközöm, így marad az analóg vétellel kapcsolatos ügyintézés.

Továbbra is mondom, hogy nem harcolni akarok, hanem azt, hogy a lassan egy éve fennálló helyzetet oldják meg az előfizető legnagyobb megelégedésére.

(#50707) #20221952 válasza mpo (#50705) üzenetére


#20221952
törölt tag

Az lenne a legjobb, ha ki lenne vágva a fa, de én ezt jogilag nem tehetem meg, még a végén valami jóakaratú feljelent és jól megbüntetnek.

[ Szerkesztve ]

(#50708) mpo válasza #20221952 (#50707) üzenetére


mpo
veterán

Félreértetted.
Kideríted kié a fa, ha a ház tulajdonosáé a telek előtt, akkor őt kéred meg, ha önkormányzati terület, akkor ott intézed az ágak eltávolítását.
Nem gondoltam éjszakai partizánkodásra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50709) #20221952 válasza mpo (#50708) üzenetére


#20221952
törölt tag

Oké, de - mint írtam - most semmi hiba sincs, tökéletes minden adás és persze totál szélcsend van.

(#50710) mpo válasza #20221952 (#50709) üzenetére


mpo
veterán

Egy lehetségest megoldást javasoltam, ahhoz nincs köze a szélcsendnek és hogy most jó minden.
Ha nincs messze az a fa, akkor 10 perc alatt kideríted, hogy a ház tulajdonosáé-e és ha igen meg is beszélheted vele a Digivel kapcsolatos problémát és az ágak eltávolítását.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50711) M_AND_Ms válasza #20221952 (#50706) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem "leírtam", hanem "leírtuk" (Van különbség)....
Leírtuk itt a fórumban. Többször. Több mindenkinek. Általánosan.

A Film Now-t, hogy nézed? Digitálisan. Vagy jön analógon?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50712) rothfb válasza gurabli (#50699) üzenetére


rothfb
veterán

Igen. A Telenor MyTv-s előfizetésemet is így tudom kényelmesen nézni tv-n. Digit is megcsinálhatná valaki Kodira, szuper lenne. Az már más kérdés, hogy mennyire lenne legális a dolog. De az biztos, hogy nagyon szuper lenne...

[ Szerkesztve ]

(#50713) #20221952 válasza mpo (#50710) üzenetére


#20221952
törölt tag

Üres telek, amit megvett valaki, aki majd valamikor építkezik rajta a környékbeliek szerint és senki sem tudja az elérhetőségét. :(

(#50714) #20221952 válasza M_AND_Ms (#50711) üzenetére


#20221952
törölt tag

Most akkor mit is írtatok le tulajdonképpen (bocsánat, de nem értem, hogy mire akarsz kilyukadni)?

Ami a Film Now csatornát illeti, úgy nézem, mint mindenki más, épen ezért nem értem a szolgáltató hozzáállását, főleg úgy, hogy nekem azzal a csatornával is gondom van (mint az összes többivel szeles időben).

(#50715) bitpork válasza #20221952 (#50713) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a nyomorult telek... meg az a fránya földhivatal ahol gombokért be lehet tekinteni a tulajdoni lapba.... mind csak gáncsoskoDIK.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#50716) #20221952 válasza bitpork (#50715) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nyilván minden kinyomozható, én mégis azt gondolom, hogy nem nekem, mint előfizetőnek kellene ezt megoldanom, hanem a szolgáltatónak, mivel ő az, aki - elvileg - szolgáltat nekem.

Ott kezdődik a dolog, hogy addig nem is szerződtek velem, ameddig egy a DIGI által küldött szakember nem szemrevételezte a lakcím környezetét (magyarán kiépíthető-e a szolgáltatás, vagy sem) és én csak ezután tudtam szerződést kötni az ügyfélszolgálaton. A szerződéskötés után jött ki az úgynevezett telepítő szakember, aki az oszlopról bekötötte a házat, pontosabban a nappalit, majd néhány perc alatt kipróbálta a szolgáltatást és részéről lezárta a telepítési folyamatot. Ezután jöttem én, aki napi szinten használni akarom a szolgáltatást nemcsak szélcsendes, hanem szeles időben is.

Én azt gondolom, hogy nem követtem el hibát, vagy ha mégis, akkor azzal, hogy azt gondoltam a szolgáltató képes arra, hogy felmérje azt, hogy adott címen tud-e szolgáltatni, vagy sem. Na, de ha erre sem képes... :F

[ Szerkesztve ]

(#50717) gurabli válasza rothfb (#50712) üzenetére


gurabli
senior tag

Ha lesz egy kis időm, ránézek. Lehet, hogy meg tudom oldani, mert van egy működő Román addon, ha ugyanazon elven működik a magyar online megoldás is, akkor nem lesz olyan bonyolult.
Legális? Hát, user pass akkor is kell hozzá, a kép azért messze nem kábel vagy műhold, főleg egy komolyabb, nagyobb tévén.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#50718) rothfb válasza gurabli (#50717) üzenetére


rothfb
veterán

Ha olyan lenne, mint a Telenoros MyTV, akkor már nyertünk. Ha esetleg megcsinálod valahogy, ide beírhatnád, hogy megvan és privátban elküldhetnéd a linket, ahol le lehet tölteni. Előre is köszönöm!
Amúgy a user pass egy dolog, az nyilván meg van, hiszen Digi előfizető vagyok. Viszont valahol szó volt a MyTV-nél is arról, hogy nem legális, talán az ÁSZF-ben van valami kitétel, már nem emlékszem. De mindegy, ha meg tudod csinálni én megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#50719) gurabli válasza rothfb (#50718) üzenetére


gurabli
senior tag

Majd megnézem a román addon-t, Githubon fenn van, de telefonról elég macerás.
Tartok tőle, hogy nem lesz olyan egyszerű, mert különben már lenne magyar online addon is.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#50720) LaliPapi


LaliPapi
tag

Sziasztok, mostanában azt tapasztalom, hogy pár másodpercre nincs jel. Digitális csatornáknál, 13. kerület. Más is tapasztalt esteleg hasonlót? Köszönöm.

(#50721) Watt25 válasza LaliPapi (#50720) üzenetére


Watt25
veterán

Téma összefoglalót elolvastad?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50722) rothfb


rothfb
veterán

" A DIGI nem reagált megkeresésünkre, de egy Facebook-kommentelő azt írta: „Most azt mutatták, hogy augusztus 17-től indul a Digin a Spíler2.” "
Erről tud valaki valamit? Ez egy Bors-os cikkből idézet. Ha ez igaz lenne, az nagy szenzáció lenne és nagyon korrekt lenne a Digi részéről.

[ Szerkesztve ]

(#50723) #20221952 válasza rothfb (#50722) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ezért tűnt el a TV5 a kínálatból?

(#50724) rothfb válasza #20221952 (#50723) üzenetére


rothfb
veterán

Hm. Nem hinném, hogy van összefüggés, de sosem lehet tudni. Lenne pár ötletem, mit lehetne még eltüntetni, hogy beférjenek hasznosabb csatornák...😃

(#50725) #20221952 válasza rothfb (#50724) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ötletem nekem is lenne, bár nem a kínálatra, hanem inkább a DIGI-től havonta érkező fizetnivalóra... :DD

[ Szerkesztve ]

(#50726) rothfb válasza #20221952 (#50725) üzenetére


rothfb
veterán

Azzal nincs gond. Ár-érték arányban talán a legjobb a helyzet a Diginél. Csak tudjam nézni a Spanyol bajnokságot. 😚

(#50727) mpo válasza #20221952 (#50725) üzenetére


mpo
veterán

Ez volt az előző szolgáltatóm, sok kis csomaggal a tévéhez.
Jobb, ha nem sírsz.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50728) johnny23 válasza rothfb (#50722) üzenetére


johnny23
tag

...ez jó volna, de akkor màr adjàk hozzà a Spiller1et is remélem,hogy BL is legyen
...viszont engem tovàbbra is az olasz bajnoksàg érdekel legfőképpen ☺️

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#50729) mpo


mpo
veterán

Valaki írta, hogy csak a Tarr Kft-nél van Spíler, az előbb beszéltem Vidanet előfizetővel, van Spíler1 és megszűntek a kis csomagok.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50730) trec12 válasza mpo (#50729) üzenetére


trec12
addikt

Valamilyen formában még vannak. Nekem is sok éven át ViDaNet volt de a Digivel árban nem tud versenyezni még területi akcióban sem....

[ Szerkesztve ]

(#50731) mpo válasza trec12 (#50730) üzenetére


mpo
veterán

Tényleg, amikor még ügyfelük voltam, sok kis csomag volt 1000 Ft/db, ebből volt nekem három.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50732) istnag válasza mpo (#50729) üzenetére


istnag
addikt

Tarr Kft nél van csak Spíler 2. Nagy különbség. Spíler tv van sok helyen.

(#50733) Flashget válasza rothfb (#50677) üzenetére


Flashget
félisten

Ez lenne esszeru, de tudjuk nem igy van a vosagban.
A tulajdonos a csatornajat a szolgaltato legnagyobb csomagjaban szeretne tudni a tobb bevetel miatt. A szolgaltato nem, mert akkor aremelest kell vegrehajtania vagy kidobni masik csatornat. Akkor azert menne a hiszti igy tesz ajanlatot tematikus csomagra. Azt meg a csatorna tulaja nem fogadja el a kevesebb elofizeto miatt igy nem adja, jelen peldanal a Slilert.
De ez volt a Digisport vs UPC es T eseteben is.

Ha olasz foci lesz Digisporton akkor lesz Spiler Digin..ezt beszelik mar 1 honapja. Se olasz focj se Spiler azota se.

Realme GT Master Edition

(#50734) rothfb


rothfb
veterán

Tabletről írok.
Egy új cikk:
https://444.hu/2018/08/17/milliardokat-koltott-ra-a-tv2-megse-lehet-spanyol-es-olasz-meccset-nezni-a-hetvegen

Érdemes elolvasni a cikk alatti kommenteket is.

(#50735) bolic


bolic
őstag

Inkább letöltöm nCore-ról a focimeccseket, minthogy itt reklamáljon hogy kellene mindenkinek a Spíler ésatöbbi faszságot. Kellemes volt letölteni, habár nagyon kevés seedelő vannak ott, vagyis nagyon népszerűtlen a foci a torrentezők számára. :Y :K :U :C

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50736) kene84 válasza bolic (#50735) üzenetére


kene84
senior tag

Szerintem csak egész egyszerűen más élőben végigkövetni, mint maga az esemény után letölteni.
Természetesen most csak magamból indulok ki.

(#50738) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Nem játsza le a Digi online adást a laptop.
HDD-t kicseréltem SSD-r fel telepítettem a Win 7 home premium op.
Bekapcsoltam a Digi online adást és működött.
Majd az első Win frissítésami 179 db volt ,ez többé kevésbé meg is
történt és ezt követően nem indult az online adás, rá kikelek a képernyő közepén
a lejátszás nyílra és jön egy hang szösszenet, és fent kétoldalt bevillan két függőleges vonal.

(#50740) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A politizálást itt fejezzétek be, aki szeretné itt folytathatja.

(#50741) istnag válasza bolic (#50735) üzenetére


istnag
addikt

Élőben tudok csak meccset nézni, ritka amit felvételről is megnézek, sőt...

(#50742) szabogabor10 válasza kene84 (#50736) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam is csak élő meccs jöhet szóba. Amit nem nézek meg élőben, azt utána se.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50743) rothfb válasza Intruder2k5 (#50740) üzenetére


rothfb
veterán

Eléggé nehéz elvonatkoztatni tőle, főleg manapság, amikor szó szerint mindenbe beleszól a politika. Ilyen az életünk 2010 óta és most ezért nem tudok meccseket nézni. De megértem miért nem szeretnéd ezt az irányt.

(#50744) szabogabor10 válasza rothfb (#50743) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az egész Spíler egy politika. Nem lehet elvonatkoztatni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50745) #20221952 válasza rothfb (#50743) üzenetére


#20221952
törölt tag

Oké, én ott befejeztem, de ma már - szinte - minden át van politizálva.

Ha úgy vesszük a DIGI hozzáállása is egyfajta politika, méghozzá üzletpolitika.

A vicc az egészben, hogy engem teljesen hidegen hagy a Spíler megléte, vagy hiánya, de maga a jelenség elszomorít, hogy azért bővül, vagy szűkül a kínálat, mert a különböző gazdasági érdekcsoportok éppen mit akarnak.

(#50746) g0dl válasza #20221952 (#50745) üzenetére


g0dl
addikt

"maga a jelenség elszomorít, hogy azért bővül, vagy szűkül a kínálat, mert a különböző gazdasági érdekcsoportok éppen mit akarnak."

Hát akkor jó sokáig leszel szomorú, ugyanis ezen a sztrádán te vagy aki a forgalommal szembe megy.
Ugyanis.

(#50747) #20221952 válasza g0dl (#50746) üzenetére


#20221952
törölt tag

Miért is?

Amúgy én bő 30 évvel kezdtem kábel tv-t nézni, még élénken emlékszem az első műholdas tv csatornákra (Sky Channel, Super Channel, TV5 Europe) és akkor még az volt a szemlélet, hogy legyen minél több csatorna.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.