Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50951) 4Grider válasza maestro87 (#50950) üzenetére


4Grider
nagyúr

Lehet, hogy túl erős a tv-nek a jel. Egy tv-nél nem ritka.

(#50952) Watt25 válasza maestro87 (#50950) üzenetére


Watt25
veterán

Téma összefoglaló elolvasása nem segített?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50953) trec12 válasza Flashget (#50901) üzenetére


trec12
addikt

Ma a Face-n azt írta a Digi a Spíler Tv-re feltett kérdésre, hogy "Jelenleg nincs tudomásunk arról, hogy az említett csatorna a közeljövőben bekerülne a kínálatunkba." Ebből én arra következtetek, hogy valószínűleg nem is tárgyalnak. :(
Bár azt is tudjuk, hogy a Diginél egyik napról a másikra változhatnak a dolgok. :U

[ Szerkesztve ]

(#50954) #94529552 válasza trec12 (#50953) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ezek nem publikus adatok, akár van tárgyalás, akár nincs. Bizonyos szintű tárgyalásnak kell lenni köztük a témában, mivel az Invitel hálózatban most is van Spíler(HD).

(#50955) trec12 válasza #94529552 (#50954) üzenetére


trec12
addikt

Mi nem publikus? Nem értem! A többi szolgáltató Face oldalán többször megírták, hogy zajlanak a tárgyalások. Persze ha Digi nem ad róla infót az az ő dolga. Szerintem inkább az nem publikus, hogy miről tárgyalnak. Na az igen. Az, hogy meg az Invitel hálózatában van egy lehetséges ok pl., hogy még nem járt le a szerződés.

[ Szerkesztve ]

(#50956) maestro87 válasza Watt25 (#50952) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor is ez lehet a megoldás ha a legtöbb csatornával nincs probléma, illetve csatornánként változik a jelerősség/jelminőség? Például van olyan ami 50% alatti jelerősség mellett a jelminőség is ugyanilyen alacsony. Ezen a csatornán a jel csillapító nem fog tovább rontani?
Esetleg van valami ajánlott konkrét típusú csillapító?

[ Szerkesztve ]

(#50957) Watt25 válasza trec12 (#50955) üzenetére


Watt25
veterán

Erről is van szó a téma összefoglalóban! :)
Ez van, kész.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50958) Watt25 válasza maestro87 (#50956) üzenetére


Watt25
veterán

Simán lehetséges. Meg kell próbálni megtalálni a mindenhol megfelelő értéket. Én azt hiszem Könczöl csillapítót vettem.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50959) #94529552 válasza trec12 (#50955) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ki vannak segítve vele. Zajlanak a tárgyalások, ezt rá lehet mondani mindig és mindenre. Ez nem jelent semmit, de az se, hogy egy digi alkalmazott nem tud valamiről. Ezért azt gondol mindenki, amit akar, amíg nincs eredmény. Egyébként lényegében csak egy alkuról van szó.

(#50960) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Üdv!

Remélem jó topikban kérdezek...

A helyzet röviden az, hogy azon "szerencsés" 41 település közé esünk, ahol a Digi tulajdonában lévő i-TV zrt adta az adást lényegében bérelt kábelen (kis helyi cégtől bérelte). Ezért ősszel megszűnik a kábelTV szolgáltatás. A másik szolgáltató itt az Invitel (volt), aki ócska adsl kábelen (net max 15 Mbit-et bírt, azt is szakadozva) szolgáltatta a "minőségi" IPTV-t.

Szóval a kérdés az lenne, hogy lehet bármi tudni, lesz-e valamilyen fejlesztés majd, vagy marad a műhold, mint utolsó lehetőség? Majd elfelejtettem, 28-as körzetről van szó, Bag, Galgahévíz települések.

(#50961) rothfb válasza trec12 (#50953) üzenetére


rothfb
veterán

Minden Spíleres kérdésre ezt copy-zzák be. :D
Talán egyszer olvastam még valami tárgyalásról szóló választ.

(#50962) rothfb válasza Attila2011 (#50960) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem 1272-n kérdezd meg. Vagy ha van a közelben ügyfélszolgálat. De szerintem jövőbeni fejlesztésről nem nagyon fognak tudni sokat mondani, max, hogy lesz e egyáltalán valamikor vagy nem.

(#50963) nfsu17 válasza Attila2011 (#50960) üzenetére


nfsu17
veterán

A fejlesztést te előbb fogod tudni, mint a digi üfsz, mert ha elhúzzák a kábelt a házad előtt, akkor lesz...valamikor. Ha ekkor rákérdeznél az üfsz-on, még akkor is azt mondanák, hogy "nem tudni".
Mondjuk ezt is lehet, hogy üfsz-osa válogatja, mert mikor még szórólap sem volt bedobva hozzánk, de láttam már digis kocsikat a környéken, meg légkábelt, akkor telefonáltunk, hogy "csak nem-e...." és azt mondta, de, ezen a környéken lesz hamarosan, figyeljük a szórólapot...és hamarosan az is lett.
De mondom, ezt csak a főlégkábel kihúzása után mondta már...valaki más lehet még ekkor is tagadott volna, hogy lesz majd, ha lesz.
Egy szó mint 100...senki nem fogja neked megmondani, hogy okt. 24-én kihúzzák a kábelt és nov.1-jén mehetsz is kötni.
Persze szerencsés esetek mindig lehetnek.

(#50964) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Köszi a válaszokat!
Szóval akkor csak a csodában és a vak szerencsében bízhatunk. Remélem azért majd csak alakul valami. Ha esetleg valaki megtudna valamit a 28-as körzettel és ezen településekkel kapcsolatba, majd ne tartsa magában :)

(#50965) Watt25 válasza Attila2011 (#50960) üzenetére


Watt25
veterán

Ezért ősszel megszűnik a kábelTV szolgáltatás.
??? Nem látom az összefüggést. Ez tuti? Csak mert pár éve nálunk az érdi lakótelepen is pontosan az a folyamat zajlott le, amit leírtál, azt kivéve, hogy megszűnt volna a kábeltévé. Miért kell megszűnnie? És akkor ott az i-TV csak netet meg telefont szolgáltat? Furcsa...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50966) wagi válasza Watt25 (#50965) üzenetére


wagi
senior tag

Gondolom azért szűnik meg mivel a Digi felvásárolta az Invitelt az i-TV pedig ugyanúgy a Digitől veszi át a programcsomagot ezért mindkettő szolgáltató ugyanazt adná.

(#50967) rothfb válasza Watt25 (#50965) üzenetére


rothfb
veterán

Ha igaz amit mond, nagy valószínűséggel i-TV bérelt kábelén ugyanaz az adás, csatornák fognak jönni ősztől is, mint eddig, csak már az Invitel-Diginek fog fizetni. A net is azon fog jönni, a Digi kábeles árainak megfelelően. A telefont nem tudom. A többi sem biztos, de így a leglogikusabb.

(#50968) Attila2011 válasza Watt25 (#50965) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Mondom, hogy megszűnik. Felénk összesen két vezeték fut, egy régi telefon drót, amin Invitel adott adsl netet, IPTV (ez gyenge net miatt alig működött nekik erre) és telefont. Minősége elég gyenge volt, utóbbi években már szinte mindenki ott hagyta. Illetve egy kábel (most pontos megnevezést nem tudok mondani, nevezzük koaxnak), amit egy helyi kis cég húzott ki. Ezen a kábelen jön jelenleg net (kapacitása 120 Mbit max), telefon és TV. Utóbbit az i-TV szolgáltatta a helyi cégen keresztül, ami a Digi tulajdonában áll. Mivel felvásárolta az Invitelt, ezért nem lehet párhuzamos szolgáltatás, egy GHV döntés értelmében be kell szüntetni a kábel TV-t. Ráadásul ennek a döntésnek értelmében a Digi 1 évig nem is hirdethet ezen településeken. Elvileg 41 település érintett, viszont sok helyen van más szolgáltató is, felénk sajnos nincs.

Tehát nem marad más, mint műhold. Ami sokaknak szerintem elég kellemetlen lesz. Meg azért az ára se mindegy.

Talán még érdemes beszúrni a hivatalos tájékoztatásukat is:
"Tisztelt Ügyfeleink!
Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a Gazdasági Versenyhivatal 2018 május 10-i VJ/43/2017 határozatában azt a döntést hozta, hogy az i-TV Zrt, mint az Ön televízió szolgáltatója Bag és Galgahévíz településeken a kábeltelevízió szolgáltatást fejezze be, eszerint társaságunk október 1-ével megszünteti műsorterjesztői tevékenységét. Az ezeken a településeken érvényben lévő televízió szolgáltatásra vonatkozó szerződéseinket október 1-ével felmondjuk.
Tájékoztatjuk, hogy bejelentést tettünk a Gazdasági Versenyhivatalhoz, amelyben kértük döntésük felülvizsgálatát, megindokoltuk, hogy a döntésük nem szolgálja sem a verseny, sem az előfizetők érdekeit, de egyelőre csak azt a választ kaptuk, hogy a döntést végre kell hajtani."

Nem csak felmondják a szerződéseket, hanem nem is lehet újra kötni. Ez biztos, sokan megkérdezték már.

[ Szerkesztve ]

(#50969) gy.selmi válasza azozo (#50924) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

Én is Digi-s vagyok, hála kicsigee444-nek a férjem tudja nézni a spanyol meccseket.

Egy probléma van: este gyakran szakadozik, mintha pufferelne, forog egy kis karika, azután vagy tovább megy magától, vagy rá kell frissíteni. Délelőtt és kora délután nincs ez a jelenség. Az HBO Go ugyanezt produkálja egyébként. Nálad is előfordul ilyen?

100/100-as net van, mennie kellene röcc nélkül. A TV 2 éves LG UHD, az sem lehet az oka. Laptopról tv-re küldve a képet, kevésbé akadozik. 5 GHz-es wifi-n használom Tp-Link Archer C5 routerről.

Esetleg ötletet kaphatnék a megoldásra? (minden válasznak örülnék) Köszönöm.

(#50970) rothfb válasza gy.selmi (#50969) üzenetére


rothfb
veterán

Egész pontosan hol nézitek a spanyol meccseket? Streamen?

(#50971) gy.selmi válasza rothfb (#50970) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

kicsigee444 osztotta meg a linket: http://www.digi-online.ro/tv/digisport+2/
Mind a 4 Digisport csatorna megy innen, a TV böngészőjén (windows-os laptopon, androidos S8 telefonon is)
Itt van a román Digisport csatornák műsora: https://www.digisport.ro/fotbal
Streamet csak fizetőst találtam, meg nem is igazán értek hozzá, de reménykedek a Spíler2-ben nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#50972) rothfb válasza gy.selmi (#50971) üzenetére


rothfb
veterán

Ja értem, igen láttam az oldalt. Jó dolog, hogy ingyen van a digiseknek, de a minőség azért hagy némi kívánnivalót maga után. De, hogy a lényegről is beszéljek, az akadozás egy okból kifolyólag van, valószínűleg. Az nem a net, nem a tv és nem a router. Hanem az, hogy a forrás, maga a stream a megadott időben le van terhelve és ezért túl sokan vannak rajta, nem bírja a szerver. Ehhez, még hozzájöhet, hogy mivel román oldalról beszélünk, előnyben lehetnek a román ip címmel rendelkező felhasználók. Tehát a magyarok hátrébb szorulnak, elsősorban a románokat szolgálják ki. Én egyébként azon is csodálkozom, hogy innen Magyarországról egyáltalán megy, elindul.
Az HBO Go-t nem értem, bár nekem nincs. Viszont az már más tészta elvileg, de ha minden készüléketeken ugyanúgy pufferelget, akkor megint forrás oldalon lehet gond. Egy fizetős szolgáltatásnál elvileg biztosítani kellene a zökkenőmentes használatot, de úgy látszik nem megy. Net sebesség sebességmérővel stimmel, megvan a 100 Mbit?

Ja és még valami. Meg kellene próbálni vezetékes neten is a routerre kapcsolódva, illetve a routert kiiktatva is, habár Digis net lévén, nem tudom az menne e. Nálam kábeles digis net van, ott router nélkül rákapcsolódhatok a digis kábelmodemre.

[ Szerkesztve ]

(#50973) gy.selmi válasza rothfb (#50972) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

Igazad lehet! A minőség olyan, amilyen, de legalább van spanyol bajnokság a férjemnek!

Routeren keresztül nincs meg persze a 100, sajnos a tv messze van a bejövő kábeltől, hogy direktbe ki tudnám próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#50974) rothfb válasza gy.selmi (#50973) üzenetére


rothfb
veterán

A vezetékes netet úgy értem, hogy nem wifin, hanem utp, hálózati kábellel összekötve a digis eszközzel.

(#50975) Watt25 válasza Attila2011 (#50968) üzenetére


Watt25
veterán

Aztaq... Hát, ezt baromi jól kitalálták... Szopás...
Elvi lehetőségként még ott a MindigTV Extra is. (Kevés csatorna, nem túl olcsón, alacsony sávszélességgel...)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50976) rothfb válasza Watt25 (#50975) üzenetére


rothfb
veterán

Én már kezdem megszokni, hogy mostanában nem a néző, nem a felhasználó és nem az ügyfél az első. Sőt csak a sokadik... Nem túl jó az irány.

[ Szerkesztve ]

(#50977) mpo válasza gy.selmi (#50971) üzenetére


mpo
veterán

A múltkor próbáltam, de csak a karika forgott, most meg megy mindhárom Digisport.
Majd ha nézni akarom, akkor megint karika lesz.

Leírnád milyen Digi interneted van, van-e kapott Digi eszköz, mi a router típusa, mi van UTP-n és mi megy WIFI-n, 2,4 GHz-en és 5 GHz-en?
Hátha van jobb megoldás a mostaninál.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50978) mpo válasza Attila2011 (#50968) üzenetére


mpo
veterán

Illetve egy kábel (most pontos megnevezést nem tudok mondani, nevezzük koaxnak), amit egy helyi kis cég húzott ki. Ezen a kábelen jön jelenleg net (kapacitása 120 Mbit max), telefon és TV.

Ezt a kis céget kellene megkeresni, ha nem értek félre valamit.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50979) mpo válasza rothfb (#50976) üzenetére


mpo
veterán

Két éve múlva rend lesz, ha nem, akkor ne rajtam kérd számon. :U

Ha érted, akkor már elavult.

(#50980) #20221952 válasza Attila2011 (#50968) üzenetére


#20221952
törölt tag

Akkor műhold lesz, mondjuk az lehet a DIGI szolgáltatása, csak arra figyelj, hogy a tányér megfelelő méretű legyen (ha belefér a pénzügyi keretbe, akkor én inkább az úgynevezett "hálós" tányért ajánlanám, bár ezt Neked kell beszerezned, mert a DIGI nem ad ilyet), illetve egy minőségi fejkonverter kell és már van is DIGI szolgáltatás.

(#50981) gy.selmi válasza mpo (#50977) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

100/100-as kábel netem van, a lépcsőházi elosztóig jön az üvegszál, onnan utp-n a lakásba, ill. egyenesen a routerbe: Tp-Link Archer C5. Nincs digis eszköz.
Ha TV-n akarjuk nézni a román Digi-online-t, akkor 2,4 GHz-ról nem megy semmi, a TV mellett legfeljebb a telefonom megy még 5 GHz-ról. Ha nagyon karikázik, akkor egy kis Asus laptopról küldöm rá a képet Intel WIDI-vel, az is 5 GHz-en megy, azt nem tudják a szomszédok 2,4 gigás routerei zavarni. Valamiért a laptopon folyamatosabban fut, pedig nem egy erőmű.
Az UTP kábel sajnos nem ér el a TV-ig, ami egy 2 éves LG 43UH7507.

(#50982) rothfb válasza gy.selmi (#50981) üzenetére


rothfb
veterán

Pedig ez forrás oldali, kapacitásbeli problémának tűnik. A laptop ezek szerint kábellel van a routerhez kötve? Amúgy a router jó fajta, azzal nem hiszem, hogy gond lenne. Bár utána kellene olvasnom. Nálam C2 van, illetve egy Netgear R6400. Ezekkel nincs gondom.

(#50983) mpo válasza gy.selmi (#50981) üzenetére


mpo
veterán

Ha jó típust néztem, akkor 802.11n 5 GHz és 802.11ac 2,4 GHz van benne.
[link]

Tavaly október 24-től változtak a jogszabályok, lett hűségidő a Diginél is.
Akkor váltottam 100/100-ról 500/200-ra és olcsóbb lett egy év hűségidővel az okos csomag, mint a régi.

A DIGI oldalán most nincs okos csomag (műszaki okok miatt) és nincs hűségakció.
A 100/100 2225 Fthó, az 500/200 2580 Ft/hó, az 1000/200 2935 Ft/hó, ez mind FTTB.

A kiépítés ugyanaz volt mint nálad, de az 500/200-ra váltásnál a lépcsőházi szekrényből új UTP kábelt húztak csak külön az internetnek plusz egy telefonkábelt.
Nézd meg a lakcímeden, mi az elérhető és mennyiért, lehet, hogy még hűség nélkül is olcsóbb az 500/200, mint a mostani.
[link]

A routerem C2 AC750.

A tévén próbálj meg új vezeték nélküli kapcsolatot létrehozni az 5 GHz-re csatlakozva.
Olcsó az UTP kábel, Cat5e vagy Cat6 kellene, érdemes lenni azt is megpróbálni.
Valamelyikkel megszűnne az HBO GO akadozása is.

A mobilra a WIFI Analyzer és Net Analyzer appokat tedd föl, nézd meg a WIFI erdőt és ha van értelme, akkor a 2,4 GHz-nél a routerben változtasd meg a Channel-t.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50984) gy.selmi válasza mpo (#50983) üzenetére


gy.selmi
csendes tag

Nagyon köszönöm, hogy ennyit foglalkozol velem!

Tulajdonképpen a plusz telefonkábel miatt sem akartunk magasabb csomagra váltani, meg a korunkból kifolyólag is elég volt a net sebessége, amire eddig kellett. Cat5e-n hozták be a 80/20 netet néhány éve, amikor a modemes korszak megszűnt a környékünkön. Ezt emelték volna 200/100-ra, de valahogy olyan hosszú ideig nem jutottak el az elosztóig valamit kicserélni, hogy le is mondtam.

Azért használom amin csak lehet, az 5 GHz-et, mert tudom, hogy körülöttünk a szomszédságban 2,4 GHz-es routerek vannak. Megy is a csúcsidő kezdetéig akadás mentesen minden online műsor (román Digisportok, HBO GO, Filmbox), délután 5 órától kezdődik csak a bosszankodás.

(#50985) #20221952 válasza gy.selmi (#50984) üzenetére


#20221952
törölt tag

"délután 5 órától kezdődik csak a bosszankodás."

Fog is menni, mert olyankor érkeznek haza az emberek és ők is - mint Te is - többnyire vezeték nélkül (valószínűleg 5Ghz-en) használják eszközeiket.

Ezen csak a vezetékes hálózatra való áttérés segít, szerintem túl vannak telítve a sávok.

(#50986) mpo válasza gy.selmi (#50984) üzenetére


mpo
veterán

Küldtem privátot.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50987) mpo


mpo
veterán

Most találtam Digisport 1, 2, 3, 4 műsora:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50988) Zsolt1947


Zsolt1947
újonc

Kedves Fórumozók!

Pénteken jönnek bekötni hozzánk a DIGI kábeltv-jét. Egy olyan tvre köttetnénk rá (Samsung 55HU6900), amin már megy a UPC digitális kábeltv adása, amit nem is szüntetnénk meg (hűség és egyéb okok miatt). A kódolt digitális UPC adás a legkézenfekvőbb módon, SMART CAM segítségével, koaxon, az AIR/CABLE bemeneten keresztül jön a TV-n. A kérdés: Hogyan tudnám a DIGI kódolatlan digitális adását úgy csatlakoztatni, hogy a 2 digitális adás ne zavarja egymást/a jelminőséget? Csak az az egyetlen megoldás, ha valamelyiket STB-ra kötöm? Várom és előre is köszönöm a javaslatokat/véleményeket.

(#50989) Varszegig válasza Zsolt1947 (#50988) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha egy tunere van a tv-nek akkor nem tudsz bele kettőt dugni.

(#50990) cigam válasza Zsolt1947 (#50988) üzenetére


cigam
félisten

Létezik infrás, vagy kézi kapcsoló. Szerintem a box a jó megoldás, mert a TV csatornákat egyszerre kellene letárolni, és elég macera egyenként felvenni, mert az automata keresés törli a régi csatornákat, vagyis hiába kapcsolod át az antennát, az adók teljesen máshol, vagy más sorrendben lesznek.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50991) Watt25 válasza cigam (#50990) üzenetére


Watt25
veterán

és elég macera egyenként felvenni, mert az automata keresés törli a régi csatornákat, vagyis hiába kapcsolod át az antennát, az adók teljesen máshol, vagy más sorrendben lesznek.
Emellett szerintem ez nem megoldható. Nem hiszem, hogy a tévé lekezeli, hogy ugyanazon a frekvencián két különböző MUX jöhet, attól függően, hogy melyik kábelt dugod be. Ha egy frekit lekeresel, akkor azon a frekin azok a csatik lesznek, amiket akkor talál. A "régiek" nem lesznek ott. (Kézi keresésről beszélek.)
Csak box-szal oldható meg a dolog.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50992) cigam válasza Watt25 (#50991) üzenetére


cigam
félisten

Miért nem?
Pl. 0-200 UPC, 200-400 meg digi. Az meg csak egy dolog, hogy pl. 32-40 programhelyen más jön be ha éppen át van cserélve a kábel(feltéve hogy a QAM 256 ill. 64 nem zavarja össze a vevőt). A használója úgyis emlékszik(?) hogy digi-re kapcsolt, és 223-on jön amit éppen nézni akar. Plusz ugye meg lehet bolondítani az egészet a kedvencek felprogramozásával, de a végén úgy is bele bonyolódik, hogy mire van kapcsolva az antenna, és hogy melyik csatornát akarja előhívi.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50993) Pityu89


Pityu89
senior tag

És ha kézi keresést csinál? Akkor manuálisan üti be a frekvenciát és a korábbi keresések megmaradnak.

(#50994) Watt25 válasza cigam (#50992) üzenetére


Watt25
veterán

A tévé azt tárolja le, hogy mely csatornák vannak x frekvencián. (Az most mellékes, hogy mely csatornaszámhoz rendeli.)
Bedugod mondjuk a UPC kábelt, lekeresed mondjuk a 746MHz-et. Ott van mondjuk 5 csatorna. A tévé letárolja.
Átdugod a Digi kábelt, ott is lekeresed a 746MHz-et. Ott van mondjuk 6 teljesen másik csatorna. A tévé azt fogja letárolni, hogy melyik 6 csatornát találta ott, az előző 5-öt törli a listából...
Esetleg arra van egy kis esély, hogy a tévé a szolgáltatót is figyelembe veszi. (Ez ugyanis bele van kódolva a stream-be.) De kétlem...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50995) pjen válasza Zsolt1947 (#50988) üzenetére


pjen
félisten

Vehetsz antenna átkapcsolót.Én inkább box ra cserélném a kártyát,

[ Szerkesztve ]

(#50996) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Helló!
Mára eltűntek a közszolgálati csatornák, többszöri keresés után sincs.
Az összefoglalóban leírtak nem oldották meg. A manuális keresés sem.
Sharp tv.
Régebben Dániára állítva megvolt,de már itt sem találja.
Mi lehet a megoldás?
Köszi

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#50997) szaboi6512 válasza szaboi6512 (#50996) üzenetére


szaboi6512
őstag

Megoldva Finnország a tuti.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#50998) pjen válasza szaboi6512 (#50997) üzenetére


pjen
félisten

Nálam Dánia is jó volt és akkor jó az óra is.

(#50999) bango5


bango5
csendes újonc

Sziasztok! Elég amatőr lesz a kérdésem, de többszöri próbálkozás után sem sikerült beállítani. Hogy tudom úgy hangolni a csatornákat, hogy ne név szerint tegye őket sorrendbe, hanem a szolgáltató(adott esetben a DIGI) alapértelmezett sorrendje legyen nálam is? :D

Samsung TH390 a tv-m ha ez valamennyire is számít. :)

Köszönöm előre is.

(#51000) mpo válasza bango5 (#50999) üzenetére


mpo
veterán

Nem név, hanem szám szerint rendezd.
Csak rendezés után érdemes a kedvenceknek nekiállni.

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.