Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) #20221952 válasza qqcqqc (#50599) üzenetére


#20221952
törölt tag

Én ezt mind tudom, de ez nemcsak a DIGI esetében van így... :(

(#50602) rothfb válasza zsolt501 (#50591) üzenetére


rothfb
veterán

Itt Oroszlányon nincs, ezen a részen legalábbis. Oroszlány kábeles terület.

(#50603) rothfb válasza nfsu17 (#50593) üzenetére


rothfb
veterán

Az sincs. Oroszlány kábelesmodemes terület. Állítólag technikai okai vannak.

(#50604) Watt25 válasza #20221952 (#50565) üzenetére


Watt25
veterán

soha egyik sem kérdezte meg, elégedett vagyok-e a kínálattal
Az furcsa, mert a MindigTV engem kétszer is kérdezett: Az ingyenes beetetős HBO időszak után, hogy szeretném-e, ha maradna és ha nem, akkor miért nem.
Aztán x év után egy több pontból álló kérdéssorozatot tettek fel. (Telefonon.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50606) cigam válasza Watt25 (#50604) üzenetére


cigam
félisten

+ a UPC is szokott kérdőívet küldeni, és szokott lenni hely a saját vélemények megírására. + Semmibe nem kerül, hogy bárki megírja nekik a fejlesztési igényeit.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50607) g0dl


g0dl
addikt

Ma az utcán is láttam egy Spieler reklámot miszerint ők adják a minőségi sportot, és egy logó gyűjtemány arról amit ők közvetítenek.

Bár a foci BL-be bele-bele néznék ( az talán lesz a királyin is) engem kevéssé érint, de meg tudom érteni akiknek hiányoznak. Pár éve a kézi BL + bajnoki körül volt ilyen cicaharc( sportklub) , na az nagyon zavart, folyton linkeket kellett vadászni.

(#50608) Dezsike válasza g0dl (#50607) üzenetére


Dezsike
tag

Nekem úgy tűnik, hogy a TV2 csoportnak nem érdeke, hogy a Spíler terjeszkedjen. Amikor a Telekom 2013-ban kivette az Eurosportot az analóg kínálatból, IPTV helyett inkább előfizettem a Playerre. Ugyan annyi volt a felár, de a VOD miatt megérte (más csatorna nem érdekelt az IPTV kínálatából). Ha a TV2 is csinálna egy ilyen szolgáltatást a Spíler tartalmával, többet kaszálna mintha megegyezne a Digivel (ezt anno a Digi is megléphette volna, amikor a Digi Sport miatt ment a hiszti). De nem ismerik fel a piaci rést. Online közvetítési joguknak kell legyen, ha a MyTV adja.

(#50609) istnag válasza Dezsike (#50608) üzenetére


istnag
addikt

Azt nem tudhatod, hogy mennyi a Spíler reklám bevétele, gondolom nem kevés. Online közvetítéssel, biztosan jóval kevesebb lenne, ugyanis a cégek is tudják, hogy Mo.n nem sokan néznek online tv-t. (még)

(#50610) g0dl válasza Dezsike (#50608) üzenetére


g0dl
addikt

Szerintem itt azt akarják eldönteni, hogy kié legyen a legerősebb nem állami sportcsatorna csomag.
A sport1-2 most gyengült foci frontos ( lassan lesz megin mézbirkózás), a Digi is gyengült erősen, most kétségtelenül a Spieler a legerősebb kínálat.

Amti én leginkább nézek, az többnyire azt az M4 (válogatott, és nagy nemzetközi sportesemények) , Sport1 ( kézi BL) lefedi, így kivülről szemlélem a cicaharcot.
M4, Sport1, Sport2, Digisport1, Digisport2, Digisport3, Spieler 1,2,3 , Eurosport 1, Eurosport 2, szerintem is sok ekkora piacra,csak senki nem akarja feladni.

A Sport egyébként az egyik legfontosabb műsor, ami hagyományos tévézéssel felé húzza a fogyasztót az élő követítések miatt. Filmet már nem sokan néznek tévén.

(#50611) nfsu17 válasza Gyuree91 (#50597) üzenetére


nfsu17
veterán

mivel a romániai digi jogosulatlanul továbbította.
tehát nem úgy került ki, hogy na most keresztbe teszünk a jónépnek, mert csak, hanem tul.képpen eddig is örülhettek, hogy volt, mert nem is lehetett volna.
az előző szolgáltatómnál voltak ilyen csatornák, hogy nem volt nevük (ch301, stb) és olyan adás ment rajta (pl. p+), ami nem is volt benne a kínálatban.
Én néztem ameddig lehetett, de egyszer kivették, oszt csókolom. Reklamálni nem lehetett.

forrás

persze az megint más, hogy sokan lehet kint azért fizettek elő a digire, mert benne voltak ezek.
Most meg majd szépen elvándorolnak.

(#50612) Looori


Looori
újonc

Helló!

Humax DIGI+C HD4 típusú set top box-ot kaptam a Digitől. Szeretnék rácsatolni egy külső HDD-t. Felvételhez, de akár más letöltött film lejátszásához.
Milyen márkájú, és mekkora méret jó a tapasztalataitok szerint és milyen formázással?

A Maxtor 500-ast észre sem veszi, mindenhogy próbáltam. Ellenben a kis 4GB os pendrive hasít....
Köszi, ha válaszoltok....!

(#50613) fcb999 válasza Flashget (#50600) üzenetére


fcb999
csendes tag

Leírnád, hogy pontosan hogyan működik ez?

(#50614) 4Grider válasza Looori (#50612) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom fat32 kell neki, a linuxos cuccok nem mindig szokták megenni az ntfs-t. Vagy próbáld a box menüjében megformázni.

(#50615) #20221952 válasza Looori (#50612) üzenetére


#20221952
törölt tag

Én egy ADATA Superior SH93 500GB nagyságú külső merevlemezt használtam NTFS rendszerrel és teljesen rendben működött, sőt még formázni is tudtam volna (ekkor FAT32 rendszerű lett).
A csatlakoztatás (vagy a formázás) után párosítottad is, igaz?

(#50616) Looori válasza #20221952 (#50615) üzenetére


Looori
újonc

NTFS rendszerre formázva. Rámásolva 1 jpeg, 1 mp3, 1 avi, 1 mkv fájl. Csatlakoztatom. Párosítom.
Semmi. Nem is mer fel semmit.
...és felvételt sem tudok rá készíteni.
Ha az irányítón rányomok a REC gombra, "Adattároló nincs behelyezve. Felvétel nem lehetséges." - felirat ugrik fel.

Szóval nem nagyon értem ezt az egészet.
A DIGI ügyfélszolgálaton azt sem tudták megmondani, hogy mekkora külső vinyót tud kezelni ez a ketyere. Esetleg milyen márka....

(#50617) #20221952 válasza Looori (#50616) üzenetére


#20221952
törölt tag

Próbáld meg a 30 másodpercig tartó áramtalanítást, utána kapcsold be az eszközt és ha már működik a DIGI eszköze (látod rajta a tv adást), akkor csatlakoztasd az USB-s külső merevlemezt.
Én az előző hozzászólásban megírtam, hogy milyen van, sajnos már nem mai darab, de még működik.

(Illetve a külső merevlemez ugye nem több partícióból áll, mert azt nem szereti a DIGI eszköze!)

(#50618) Watt25 válasza Looori (#50616) üzenetére


Watt25
veterán

Nem értem, hogy miért nem arra válaszoltál, ahol le lett írva, hogy próbáld FAT32-vel...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50619) #20221952 válasza Watt25 (#50618) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ha az eszközt fizikailag nem látja, akkor tök mindegy, hogy milyen logikai rendszer van rajta.

(#50620) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Holnaptól már a török bajnokságot is lehet nézni. ;]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#50621) mpo válasza zsolti72837 (#50620) üzenetére


mpo
veterán

Ezt is írhattad volna:
Akşamları Türk Şampiyonalarını görülebilir.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50622) zsolti72837 válasza mpo (#50621) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#50624) rothfb


rothfb
veterán

Nevetséges, hogy egy topbajnokságot (olasz) a 21.-ik században nem lehet majd nézni Magyarországon. A spanyolt is kitudja. Mert az maga lenne a csoda, ha lenne Spíler 2 a Digin, így viszont a Telenor Mytv-n kell majd izgulnom, hogy ott lesz e. Ott van Spíler 1, talán addig lesz 2 is. Nevetséges ez az egész. Van egy rakat szolgáltató, egy rakat sportcsatorna és több előfizetéssel sem biztos, hogy tudom nézni a kedvenc csapatomat a Barca-t. Akik meg olasz drukkerek, azokat meg még jobban sajnálom. Nevetséges stream-eket kell keresgélni. Vicc.

(#50625) unravel válasza rothfb (#50624) üzenetére


unravel
őstag

Kedves rothfb!

A fentiekkel kapcsolatban jelenleg nincs információnk, amennyiben ebben változás lesz azt közzétesszük!

Üdvözlettel:
DIGI

¯\_(ツ)_/¯

(#50626) adise válasza unravel (#50625) üzenetére


adise
őstag

Ez meg viccnek is rossz, ha ezt komolyan gondoljak

(#50627) dh66e válasza adise (#50626) üzenetére


dh66e
veterán

Csak a sablonszöveget írta meg a kolléga. :))

(#50628) rothfb válasza dh66e (#50627) üzenetére


rothfb
veterán

A szolgáltatóknak, csatornáknak van facebook oldala, de , hogy minek? Az egyik sablon szöveget nyom folyamatosan (de legalább válaszol), a másik csatorna facebook oldalán meg még válaszra sem méltatják az embert. Mintha nem ők lennének mi értünk, hanem mi őértük. Ők eladnak valamit, mi megvesszük. A vevő a legfontosabb, a vevőnek mindig igaza van. Ezek a kereskedelem alapszabályai. Valahogy kezd nem így lenni.

(#50629) #20221952 válasza rothfb (#50628) üzenetére


#20221952
törölt tag

"Valahogy kezd nem így lenni."

Miért, eddig sem így volt!

(#50630) adise válasza dh66e (#50627) üzenetére


adise
őstag

Azt vagom :D de az akkor is szanalmas, hogy ezt irjak mindig mindenre. Meg egy kis bizakodasra sem adnak okot az ugyfeleknek. Pl. Folynak a targyalasok vagy valami

(#50631) unravel válasza dh66e (#50627) üzenetére


unravel
őstag

Szerintem mehet az összefoglalóba.

¯\_(ツ)_/¯

(#50632) Gyuree91 válasza rothfb (#50624) üzenetére


Gyuree91
tag

Én már évek óta mókolom... Nem volt DIGI nem volt PL... Most nincs Spíler megint nincs PL... :C :W

Szerencsére ha van upc, telekom ismerős megoldható a nézése + chromecast.. :DDD

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#50633) rothfb válasza unravel (#50631) üzenetére


rothfb
veterán

Te milyen csatornákat szoktál nézni?

(#50634) istnag válasza adise (#50630) üzenetére


istnag
addikt

Telekomnal nekem ezt mondták tegnap a Spiler 2 re.

(#50635) unravel válasza rothfb (#50633) üzenetére


unravel
őstag

nagyon ritkán egy-egy számomra érdekes sporteseményt élőben.
media szerver figyeli az EPG-t, és ha az általam előre megadott műsorra van találat (pl. egy koncertfelvétel vagy dokumentumfilm) azt önállóan felveszi és amikor van időm,kedvem akkor megnézem.
nagyon sok csatorna van, de olyat nem csinálok hogy leülök, kapcsolgatok és várom hogy érdekeset találjak mert soha egyiken sem az megy amit én néznék :D

¯\_(ツ)_/¯

(#50636) rento


rento
őstag

Eurosport 2 nálatok rendben van? Nálam fekete a kép, hang van de szaggatva, illetve néha 1-2 pixel mozgás látható.

(#50637) rothfb válasza unravel (#50635) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor így megfogtál...🤔😚😊

[ Szerkesztve ]

(#50638) tupijani válasza rento (#50636) üzenetére


tupijani
tag

Érden a hd nem megy, az sd jó.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#50639) rento válasza tupijani (#50638) üzenetére


rento
őstag

Igen, a hd-t néztem. Az sd eszembe se jutott, de köszi, legalább nem nálam van a gond.

(#50647) Flashget válasza fcb999 (#50613) üzenetére


Flashget
félisten

Micsoda a tv app? Vagy az elofizetes ra? En meg 1290Ft-ert kotottem Mytv-re szerzodest de ezt 1 eve mar megszuntettek.
Csak a Spiler es csak a Supercars miatt fizetem tavaly februar ota.

Realme GT Master Edition

(#50648) lala666 válasza Flashget (#50647) üzenetére


lala666
senior tag

Én még mindig annyit fizetek, nem voltam hajlandó átállni drágábbra. Ők meg nem szüntethetik meg!

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#50649) Flashget válasza lala666 (#50648) üzenetére


Flashget
félisten

En is annyit fizetek csak uj szerzodest nem lehet kotni ra 1 eve.
Na de ha bekerul a Spiler, Digire lemondom a Mytv-t. ;]

Realme GT Master Edition

(#50650) lala666 válasza Flashget (#50649) üzenetére


lala666
senior tag

Én hosszabbítottam szerződést ,így ahogy van.
Akkor én is!

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.