Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51752) unravel


unravel
őstag

Mindennapi spílerünket add meg nekünk ma!

¯\_(ツ)_/¯

(#51753) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Sziasztok!
Rtl Spike nektek is elmosódik a mozgásoknál?

[ Szerkesztve ]

(#51754) allein


allein
addikt

Sziasztok. Pár évvel ezelőtt, nem emlékszem pontosan (3-4 év), HBO csomagra előfizettünk, annó szükség volt egy eszközre ami által elérhető volt a csomag. Tudja valaki, hogy esetleg ez változott azóta? Nem tudja a DIGI dekódolni közvetlenül a koax kábelen? Mert most is elérhető coax-on, de nincs jel.

Mert ha jön coax-on akkor szívesen előfizetnék :K számít hol vagyok helyileg?

11. pont szerint úgy értelmezem nem szükséges a box, kettő TV készülékem van, az egyik 2016 (C6 LG), másik pedig 2017 (B7 LG), kiadás. Gondolom ezekhez nem kell a set up box.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51755) #94529552 válasza allein (#51754) üzenetére


#94529552
törölt tag

Most is elő lehet fizetni rá, és akkor adnak a dekódoláshoz Digi Smart Cam-et[link], nem kell box.

[ Szerkesztve ]

(#51756) WaterWave válasza #94529552 (#51755) üzenetére


WaterWave
veterán

Nekem is ilyen van... tökéletes

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#51757) allein válasza #94529552 (#51755) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen az infókat :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51758) Watt25 válasza allein (#51754) üzenetére


Watt25
veterán

Pontosítok. Már 4 évvel ezelőtt sem kellett box, már akkor is volt SmartCAM.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#51759) allein válasza Watt25 (#51758) üzenetére


allein
addikt

Akkor nem tudom miért sózták rám a boxot, akkori TV-m is tudta fogadni ezt a Digi kártyát.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51760) sityupityu válasza allein (#51759) üzenetére


sityupityu
veterán

Azért mert látták, hogy nem vagy képben, és ők sem tudták hogy kell-e a te tévédhez. Nekik meg ez volt (van) a politikájuk, hogy osztogassák a boxokat is.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51761) allein válasza sityupityu (#51760) üzenetére


allein
addikt

Jogos :K amennyiben belekerül ez a kártya a TV készülékbe, csak annyi történik, hogy a HBO csatornák elérhetőek lesznek. Nem befolyásolja a HD csatornák minőségét ez a kártya? Nem változik semmi?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51762) Watt25 válasza allein (#51761) üzenetére


Watt25
veterán

Csak annyit tesz a kártya, hogy kikódolja a kódolt csatornákat.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#51763) sityupityu válasza allein (#51761) üzenetére


sityupityu
veterán

Természetesen semmit sem fog befolyásolni a minőségen.
Ha pont egy kódolt csatornán volt a tévé kikapcsolásnál, akkor amikor bekapcsolod egy kicsit több idő kell majd hogy bejöjjön a kép, kell egy kis idő a kártyának/modulnak. De ez csak a kódoltakra igaz, az egyéb csatornák ugyanúgy viselkednek bekapcsolás után mint korábban.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51764) allein válasza sityupityu (#51763) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen a felvilágosítást :R és jól gondolom amennyiben két készüléken akarom nézni a HBO csatornákat, kettő kártya szükséges ami gondolom dupla költség.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51765) #29810560 válasza allein (#51764) üzenetére


#29810560
törölt tag

Jól gondolod. (... de, csak, ha egyidőben két készüléken akarsz/akartok kódolt csatornát nézni. Amennyiben nem, akkor a CAM átdugása - az épp nézett eszközbe - is megoldás.)

[ Szerkesztve ]

(#51766) allein válasza #29810560 (#51765) üzenetére


allein
addikt

:D köszönöm az infókat :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#51767) ph2012


ph2012
senior tag

Budapest 22. kerületben néhány napja az M1, Duna TV, Duna World adók kockásodnak. Hosszú ideig nem volt semmilyen kockásodás semelyik adón sem. A többi adó, mint az M3, M5, M4 Sport nem kockásodnak. A többi adó sem kockásodik.

A Digi azt válaszolta, hogy csak az analóg adókért vállalnak garanciát, a digitális adókra nem.

Miért van ez?

(#51768) pjen válasza ph2012 (#51767) üzenetére


pjen
félisten

A digitális hibákért is,ha van boxod.

(#51769) 4Grider válasza ph2012 (#51767) üzenetére


4Grider
nagyúr

FTTH rendszereknél simán előfordulhat, hogy túl erős a jel, erre pedig a dvb-c tunerek sokkal érzékenyebbek lehetnek, mint az analógok. Ellenőrizd a tv-den a jelszint/jelminőség értékeket. Ha 100% körüli jelerősség mellett ingadozik a jelminőség és magas a bithiba arány, akkor ez simán lehet ok. Osztó vagy (állítható) csillapító beépítésével könnyen orvosolható a probléma.

(#51770) #20221952 válasza ph2012 (#51767) üzenetére


#20221952
törölt tag

Szerintem ez központi, vagy regionális hiba, vagy megjavul magától vagy nem, ez van, ez a DIGI.
(Nálam most a NickJr.-rel van gond, majd néhány nap, vagy hét, vagy hónap múlva jó lesz megint)

(#51771) unravel válasza #20221952 (#51770) üzenetére


unravel
őstag

Ez egyáltalán nem biztos. Nekem a splitterből kilazult csatlakozó miatt tűnt el a csatornák fele. Visszacsavartam és jó lett.

------

Láttatok már mászkáló csatornalogót? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#51772) Dezsike válasza unravel (#51771) üzenetére


Dezsike
tag

Ez azért van, hogy az illegális streameken ne tudják kitakarni a logót. Ha online a forrás, néha egy azonosító kód is bevillanhat, hogy vissza lehessen keresni a tettest és blokkolni az előfizetését.

(#51773) sityupityu válasza unravel (#51771) üzenetére


sityupityu
veterán

Ahh, ilyet sem láttam még... :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51774) dh66e válasza sityupityu (#51773) üzenetére


dh66e
veterán

Mert nem volt plazma tévéd. ;]

(#51775) unravel


unravel
őstag

[kép] Az összes meccset nézni egyszerre. :)) Na, és nálatok van már spíler?

¯\_(ツ)_/¯

(#51776) sityupityu válasza dh66e (#51774) üzenetére


sityupityu
veterán

Az is igaz :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51777) szabogabor10 válasza unravel (#51775) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hasonló, csak a DAZN-on (legálisan). Az egyik legfaszább dolog az életben.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51778) unravel válasza szabogabor10 (#51777) üzenetére


unravel
őstag

nem bírom a németet

¯\_(ツ)_/¯

(#51779) szabogabor10 válasza unravel (#51778) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem muszáj bírni. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51780) zichie válasza unravel (#51778) üzenetére


zichie
senior tag

Még mindig elviselhetőbb a német, mint az azeri nyelv. Mi a cbc sportot nézzük, ez legalább fta és hd is. Ingyen van és mivel nem kódolt így legális is.
A dazn sajnos kódolt.
Soha nem lesznek spilerek digin, én erre rendezkedtem be.

[ Szerkesztve ]

(#51781) szabogabor10 válasza zichie (#51780) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyébként az is vicces, hogy magyar csati nem fogja adni holnap (pontosabban ma) a Dortmund-Atlético meccset. Spíler1-en mindig “jelentéktelenebb” meccseket adnak, hogy a Spíler2-t erősítsék. Ez nevetséges.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51782) Boond válasza zichie (#51780) üzenetére


Boond
addikt

Akkor vigasz díj:

https://dtvnews.hu/hirek/hosszu-tavu-strategiai-megallapodast-kotott-az-ott-one-nyrt-es-a-tv2-csoport

" OTT-ONE Nyrt. és a TV2 Csoport között, amelynek első elemeként közösen fejlesztik és üzemeltetik a „Spíler Extra” videostreaming alkalmazást. Ezáltal a TV2 Csoport sporttartalmai mobileszközökön is elérhető válnak. A televíziócsatorna egy komplex nemzetközi piacelemzést követően választotta stratégiai partneréül az OTT-One Nyrt.-t. A mostani hosszú távú megállapodás kiemelkedő üzleti potenciállal bír, hiszen az a tendencia, hogy a legnépszerűbb streamingmegoldások világszerte a mobileszközökön elérhető, élő sporttartalmakhoz kötődnek."

"Ez nevetséges."
Vagy ügyes üzlet politika...

[ Szerkesztve ]

(#51783) rothfb válasza unravel (#51775) üzenetére


rothfb
veterán

Na ez már technika...😃 Bár őszintén szólva, inkább nézném teljes képernyőben és egy meccsre koncentrálva. A többi csak elvonná a figyelmet.

(#51784) rothfb válasza Boond (#51782) üzenetére


rothfb
veterán

Ez a hír már több hetes és ha ilyen ütemben indul az extra, a BL végére talán beindul. Értelme is csak akkor van, ha bárki előfizethet, nem csak azok, akiknek a szolgáltatójánál amúgy is van Spíler. Más különben semmi értelme. Az ár sem lesz mindegy és, hogy mit adnak rajta. De nagyjából 2 és fél hónapja csak ígérgetnek...

(#51785) #94529552 válasza szabogabor10 (#51781) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nevetséges volt a Diginél is, jaa, nem is :N , amikor bevezette a 2. és 3. sportcsatornáját. ;)

[ Szerkesztve ]

(#51786) Pasa válasza sityupityu (#51773) üzenetére


Pasa
csendes tag

A 80-as években az olasz RAI-nak ugrált a négy sarok között a logója. Szóval jó régi ötlet ez már. :)

(#51787) Boond válasza rothfb (#51783) üzenetére


Boond
addikt

Lehet, de most járt le a megvonás... és mivel nem volt bedobva...

Feltételezem, hogy bárki előfizethet, miből gondolnám, pl onnan, hogy a mytelenorra is bárki előfizethet, vagy a mindigtv-re is.

[ Szerkesztve ]

(#51788) sityupityu válasza Pasa (#51786) üzenetére


sityupityu
veterán

Az hogy rakosgatják egyik sarokból a másikba az a közelmúltban is volt, vagy talán még most is van. De itt másról van szó.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#51789) mpo válasza rothfb (#51783) üzenetére


mpo
veterán

Egy hónapja volt szeptember 23, a nevezetes dátum. :K

Ha érted, akkor már elavult.

(#51790) Pasa válasza sityupityu (#51788) üzenetére


Pasa
csendes tag

Igen, tudom, más az ok. Állandóan látszó csatornalogót ugyebár az olaszok használtak legelőször, és rájöttek, hogy pár év alatt beleég a képcsőbe. :)

(#51791) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Digi online appot hogy tudm a tv n nézni? Gondolok itt arra hogy van tv internet telefon előfizetés de nyaralóban nincs csak internet. Tv re hogy tudnám a digi online appot feltenni? Laptop hdmi kábellel tudom hogy megoldás de kényelmetlen, létezik rá valamilyen android tv box amivel ez működik? Valakinek személyes tapasztalata?

Üdv: Csabee.

(#51792) Csabroncka válasza Csabee. (#51791) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem minden Android boxon működik a digi online, illetve azt hiszem samu tv-n igen, Chromecast pl

"in medias res"

(#51793) Csabee. válasza Csabroncka (#51792) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Samsung tv n hogy? Nekem az van

Üdv: Csabee.

(#51794) Csabroncka válasza Csabee. (#51793) üzenetére


Csabroncka
addikt

Jelentkezz be a google fiókoddal az adott eszközön Google play áruházba, majd a sima számítógépeden az áruházban kikeresed ki az applikációt, ott látod, hogy támogatja vagy sem.
Ha igen akkor a play áruházban kikeresed az applikációt és mehet, androidos böngészővel még nem próbáltam.

"in medias res"

(#51795) pjen válasza Csabee. (#51793) üzenetére


pjen
félisten

A cromecastot egy HDMI kábellel össze kötöd a Tv- vel.Aztán a boxon a böngészőben megkeresed a DIGI on line -t,telepíted és használod.De lehet böngészőből is megy.Az árúházban nincs app ja,mint a tv go vagy horizon go?Van Digi app,telepíted a boxra és passz.

[ Szerkesztve ]

(#51796) Csabee. válasza pjen (#51795) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Megnézem.

Üdv: Csabee.

(#51797) Bogyi007 válasza pjen (#51795) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt nem tudom hogy tévé böngészőben megy-e a Digi Online, csak azt hogy a Mindig Tv Extra csomaghoz kapott mindigo szolgáltatást el lehet így érni és például a Spíler Tv 1-es csatornát nézni rajta (nálam a szobában nincs antenna kábel levezetés de a szolgáltatásnak köszönhetően fölösleges is)
Nálam egyébként ez egy Samsung UE50MU6122-es tévén működik így (2017-es a készülék, az idei NU sorozatos tévék nem tudom hogy működnek - e így)

Estére a Digi Online-t is megnézem hogy működik-e böngészőben nálam.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51798) pjen válasza Bogyi007 (#51797) üzenetére


pjen
félisten

Én nem a Tv,hanem a box böngészőjére gondoltam.

(#51799) Bogyi007 válasza pjen (#51798) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk akkor neked a Samsung tévék böngészője sem megoldás mivel az nem Android alapokon működik hanem Tizen operációs rendszert használ...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51800) pjen válasza Bogyi007 (#51799) üzenetére


pjen
félisten

Előbb próbáltam a Tv GÓ-t a Tv böngészőből,azt írj,csak win.vagy osx alatt működik.Android alatt nem.Viszont az androidos telóval kiválóan megy.Annyira nem érdekel,van UPC,és DIGI is.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.