Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50201) superbutt válasza pjen (#50200) üzenetére


superbutt
csendes tag

Nincs 1 éves... :) Szoval nem egy régi cucc

[ Szerkesztve ]

" Van olyan ember aki szüzen hal meg, vagyis soha nem szexel életében?" Igen. Programozók és World of Warcraft játékosok.

(#50202) pjen válasza superbutt (#50201) üzenetére


pjen
félisten

Én a Samut nincs egy hónapja,hogy vettem ,bedugtam az antennat,megtalált mindent.Ezért kell a box,ha azzal sem jó oldja meg a digi.

(#50203) Kam1kaze válasza Kam1kaze (#49981) üzenetére


Kam1kaze
tag

Végül megrendeltem a Digit, meg is lepődtem, hogy pár nap múlva már hívtak is és 1 hét múlva (ma) jöttek "bekötni". Délelőtt még hívtak, hogy hány órát beszéltünk meg..., és ha nem esik akkor jönnek (lépcsőházon belül van az elosztó dobozuk, nem tudom, akkor miért gond az eső). Pontosak voltak, de itt vége is a pozitív résznek.

Körülbelül fél órát voltak a semmiért. Mire sikerült megértetnem, hogy szeretném a kábelezést. Majd kiderült, hogy szobába húzzák be az optikát, ezért volt a félreértés. Mondtam, hogy az ügyfélszolgálat azt mondta, csak az előszobáig. Direkt szereltem fel "konnektort" a bejárati ajtóhoz (nem tudom, hogy nem vették észre, miután pont ott nézték a kábelbehozatal miatt). Erre elvágták az élő UPC kábelt, hogy azt kössék majd rá az ONT-ra, ezzel nem is lett volna gond, hiszen az a kábel már nem kellett volna mint UPC, így legalább nem kellett volna újrakábelezni a TV-ig.
Utána nézték meg a lépcsőházi csatlakozópontot, amiről kiderült, hogy a 6 optikai szálból, csak 4 van, de egyikben sincs jel. Grat Digi. :W Így a kettévágott UPC kábelt összetoldották, majd közölték, hogy ma már nem valószínű, hogy ki fog jönni az illetékes, majd hívnak új időpont egyeztetés miatt.

Rögtön hívtam is a Digi-t, hogy hátha ki tudnak még valakit küldeni, mert emiatt szerveztem így a napom, oda-vissza majdnem 3 óra az utam, plusz az ott töltött idő. Rögzítették a panaszomat, ügyintéző azt monda, hogy nem tud mit tenni, mert nem hozzájuk tartozik. :U Majd a panasz bejelentő azonosító számot is gyorsan elmondta és hozzátette, hogy ezt nem kell felírnom, csak el kellett mondania a telefonba. Mondtam, akkor ismételje meg megint, hogy feljegyezzem, mert írásban is benyújtom a panaszom.

Nem tudom, hogy ez várostól, településtől függ-e, mert Budapesten eddig minden flottul ment, több Digi szerződés esetében is.

Meg lehet én vagyok a tudatlan, de mikor régen kötötték nálunk, meg ismerősöknél, akkor nem csak a TV kábel húzták be. Most azt mondták, csak azt, a többit oldja meg az ügyfél, mert már WIFI-s az eszközük. Ezt mondhatták volna a telefonos ügyfélszolgálatosok, mikor információkat kértem szerződéskötés előtt.

(#50204) cigam válasza Kam1kaze (#50203) üzenetére


cigam
félisten

Ne is hagyd ennyiben, jó ha tudják melyik szerelőjük kontár.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50205) Kam1kaze válasza cigam (#50204) üzenetére


Kam1kaze
tag

Már meg is írtam Nekik a panaszt részletesen.

Ráadásul csak 3 méterre van a nyitott UPC összekötő szekrény, elég lett volna kicsavarni onnan, nem elvágni, mert így még lehet lakáson belül is toldani kell kb. 1 métert az ONT eszközhöz, ha nem csak keresztbe-kasul húzzuk majd.

A beépített előszobaszekrényt is el akarták volna húzni, azt nem tudom, hogy hogyan. Mondtam ott van felette több centi rés, csak oda fel kell dobni a kábelt.

(#50206) mpo válasza cigam (#50204) üzenetére


mpo
veterán

Szerintem sok az alvállalkozó, mert az FTTH-ra átálláshoz nem fog felvenni a Digi dolgozókat.
A munka minősége meg az alvállalkozótól függ.
Jelezni kell, ha valamelyik kontárkodik.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50207) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Mi történik ha a Digi 72 óra alatt nem javította ki a hibáját? :F

Vigyorka

(#50208) mpo válasza Vigyorka (#50207) üzenetére


mpo
veterán

Vagy elolvasod az ÁSZF-et vagy fölhívod a 1272-t.
Régen olvastam ilyet (lehet a Digiét is), a vállalt rendelkezésre állás mondjuk 99%, 365*24 óra, akkor 87,6 órára eshet ki a szolgáltatás egy év alatt.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50209) Vigyorka válasza mpo (#50208) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Arra lettem volna kíváncsi, hogy más mit tapasztalt.. (Az ÁFSZ szerint egy szám amit igyekeznek betartani...)
A hibám felkerült a Digi kezdő honlapjára is "Rendkívüli karbantartás....", de nem sikerült kijavítaniuk. :F

Vigyorka

(#50210) mzso


mzso
veterán

Helló!

Az összefoglalóban az szerepel, hogy a közszolgálati adóknál 6000 a symbol rate, meg meg vannak adva frekvenciák.
De a digi dokumentuma alapján ezek a frekvenciák nem minden területen tartoznak a közszolgálati csomagba.

Szóval akkor ezek a frekvenciák mindenhol 6000 symbol rate-tel szerepelnek vagy az számít, hogy a közszolgálati csomagban van-e (sápadt világoskék háttér)?

(#50211) Cr00py


Cr00py
senior tag

Nos, nem tudom mi történt az éjjel, de ma reggelre ismét elérhetőek az előzőleg " csak adat " felirattal rendelkező csatornák. ( m2, m3, m5, duna..ezek.. Semmit nem változtattam a setup-on.

Valamit babrálhattak, avagy én nem tudom.

LG tv. a másikon maradt minden a régi, ott működik/működött.

A Duna volt számomra fontosabb.

Frefvencia: 121500 (kHz )
Symbol rate: 6000 ( kS/s )
Moduláció: 256QAM

Maradt ez, amit a tv készülék " auto hangolás " alatt megtalált.

Lefuttattam egy diagnosztikát is, ezen a csatornán ( Duna HD ) jelenleg 78% jelerősséget, illetve 99-100% között váltakozó jelminőséget jelez.

Azt viszont továbbra sem értem igazán, hogy mi lehet/ lehetett az oka annak, hogy az LG tv-n rosszalkodott csak. Van egy Philips is, amibe megy kábel, azon tökéletes volt az összes csatorna. Rejtély.

[ Szerkesztve ]

(#50212) Örni


Örni
senior tag

A Viasat 6 mikor került ki a kínálatból? :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#50213) unravel válasza Örni (#50212) üzenetére


unravel
őstag

[nem tűnt el]

¯\_(ツ)_/¯

(#50214) Örni válasza unravel (#50213) üzenetére


Örni
senior tag

Na, pont ezt akartam nézni a meccs szünetében :) akkor frissítek egyet! Köszi!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#50215) dragonfx


dragonfx
veterán

Sziasztok.
Kobanyan lakok.sima kabelen be s tv.nincs box.
Vettem egy 4k.s tv.t de a hd adas neha yzetesik bekockasodik.zold lila aranyban csak 1-1- csik van fsl kepern,o.randomszeruen.nem hinnem a tv nem birja 2018as uj modsll.
Mit lehetne ehen ssgiteni?digi mit tudna?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50216) Watt25 válasza dragonfx (#50215) üzenetére


Watt25
veterán

Téma összefoglaló 23., 24. pont...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#50217) mzso


mzso
veterán

Másnál is eltűnt az angol hangsáv az Eurosport 2-ről?
Csak valami román vagy cseh hangsáv jön be. Amikor angol van kiválasztva... A magyar az magyar, de még van kettő (cseh ér román jelzésű) ami nem működik...

(#50218) Cr00py válasza mzso (#50217) üzenetére


Cr00py
senior tag

Megnéztem. Nálam is csak Román + Magyar van.

[ Szerkesztve ]

(#50219) #29810560


#29810560
törölt tag

No, tegnap átnevezték a DIGI Film csatornát Film Now-ra. :DDD

Értelme persze semmi, de legalább "kimondhatatlan" neve lett a saját filmcsatornájuknak. :U
... és képes a DIGI egy prémium filmcsatornát 2018-ban még mindig 576i-ben sugározni. :W

Én naiv azt hittem a névváltás kiváló alkalom, hogy HD-ben adják végre a filmcsatornájukat kb. 5 évvel kullogva a a románoknál bevezetett HD adása után.

DE NEM!!! :(

[ Szerkesztve ]

(#50220) dh66e válasza #29810560 (#50219) üzenetére


dh66e
veterán

Nálam Film No a csatorna. :D

[ Szerkesztve ]

(#50221) jonyibandi


jonyibandi
csendes tag

Sziasztok!
Friss DigiTV felhasználók vagyunk, régi tv-hez a Digitől kértünk STB-t. Szépen behangolja a csatornákat, a rádiókat is, de az mtv adók nagyon rossz minőségűek. Néztem a frekvencia kiosztást, az összefoglaló is említi, hogy ezek fél frekvenciás adók, meg ha nem működik lehet próbálkozni egy fél MHz-el feljebb hangolni. Ami feltűnt, hogy a Digis készülék csak egész MHz értéket fogad el, hangolásnál nem tudnám neki megadni a hivatalos értékeket. Van még a listában 2-3 ilyen adó, azok is rossz minőségűek. A kábelezés vadi új. Az automatikusan behangolt m1, m2 stb. minőségi értéke 30% körül mozog.
Van ennél a készüléknél valami trükk, amivel működésre bírható? Vagy érdemes külön boxot venni? Tapasztaltatok már ilyen problémát?

(#50222) mpo válasza jonyibandi (#50221) üzenetére


mpo
veterán

Ha van Digi telefonod, hívd a 1272-t ingyen, mert ilyen esetben, ha van set-top-box nem a te hibád.
A Digi oldaláról letöltheted a box kézikönyvét.
Van HDMI a tv-ben vagy csak Scart?
Ha csak DVI van, akkor a HDMI-DVI kábellel nem próbálkozz, reménytelen.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50223) mzso válasza Cr00py (#50218) üzenetére


mzso
veterán

Eh... A magyar kommentátortól majdnem annyira a falra mászok mint az érthetetlen romántól.

(#50224) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Újabb fejlemény a 346 MHZ hiányában...
Tegnap megint betelefonáltam, hogy a hiba még mindig fennáll. A hibafelvevő újra felvette a hibát. 3. számon fut!
Délután megint jött a Digis szerelő kioktatása (telefonja),.. Nem tudták a hibát csütörtök éjjel kijavítani és miért jelentettem újra. Közöltem vele, hogy a stílusából már sok nekem és információ hiányában kénytelen voltam megint betelefonálni. :o
Ma újra betelefonálok és megkérdezem, hogy ilyenkor mi van... (8. napja nem tudták javítani és a szerelő mondókájából kiindulva nem is tudják, hogy mikor lesz kijavítva...)
Bp. IX. kerület. Szerintem az előd Aktív I Kft.-től kéne infót kérniük Ők telepítették a rendszert...

Vigyorka

(#50225) dh66e válasza Vigyorka (#50224) üzenetére


dh66e
veterán

Átvett rendszereknél van hogy szívás van.Ettől függetlenül élhetsz panasszal ugyanis te használni szeretnéd azt a szolgáltatást amiért fizetsz.A szerelő meg bekaphassa.

(#50226) Dezsike válasza mzso (#50223) üzenetére


Dezsike
tag

Ez valószínűleg nem a Digi hibája. A Bundesliga átkerült a Sport TV-re, emiatt mi már a nemzetközi Eurosport 2-t látjuk, nem a korábbi northeast verziót. Valószínűleg itt más a hangsávok kiosztása, ezért kavarodott el.

(#50227) mzso válasza Dezsike (#50226) üzenetére


mzso
veterán

"A Bundesliga átkerült a Sport TV-re, emiatt mi már a nemzetközi Eurosport 2-t látjuk"

Ebben nem látok semmilyen ok-okozati összefüggést.

A digi meg a szerződésben gyakorlatilag vállalta az angol hangsávot (benne van a csatornalista mellékletben), úgyhogy nem ártana, ha előkerítené...

"Valószínűleg itt más a hangsávok kiosztása, ezért kavarodott el."

Mondjuk ez még mindig a Digi hibájának tűnik. Annyi minőségbiztosításuk nincs, hogy figyeljenek rá, hogy mit sugároznak...

(#50228) sandró60


sandró60
addikt

Ugyan nem kifejezetten ebbe a topikba tartozik. :B
A mai nap "elárasztoták"Békásmegyert a Digi mobil szolgáltató Román rendszámú autói,Az autókon 4G feliratú festés van.A furgonok oldalán 31-kezdő mobilszámot láttam.Most már talán lesz mobil szolgáltatás a Digi-től :D

[ Szerkesztve ]

(#50229) 4Grider válasza sandró60 (#50228) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ők FTTH hálózatot építenek, nem a DigiMobile-t. Így inkább ebbe, meg a Diginetes topicba tartozik...

(#50230) zichie válasza mzso (#50227) üzenetére


zichie
senior tag

Tudomásom szerint az Eurosport műholdon osztja szét a jelet az érintett, leszerződött szolgáltatóknak. Régebben így működött és úgy látom, hogy most is. Kétféle Eurosport 2 North-East HD verzió van, mindkettő szétosztása a Hot Bird műholdakról megy. Az egyik verzió az alábbi hangsávokkal rendelkezik: Scc, Eng, Cze, Rus, Hun, Rum, Hrv, Bul, Tur. A másik pedig: Eng, Cze, Hun, Rum.
A műholdról érkező jel kódolt, ezt a digi dekódolja és újra muxálja, de valószínűleg csak a román és a magyar hangsávokat hagyja meg, az angolt már nem. Összefoglalva a digi megkapja az angol hangsávot is, de nem küldi tovább a kábelhálózatra. A műholdas Digi (Thor 6 műhold) esetében az alábbi hangsávok vannak: Cze, Eng, Hun, Rum. Ezek viszont nem mp2 formátumúak, hanem aac-k. Tehát a műholdas Digin van angol hangsáv, a kábelesen nincs.

(#50231) mpo válasza mzso (#50227) üzenetére


mpo
veterán

Ebben nem látok semmilyen ok-okozati összefüggést.

Először én is gondolkodóba estem, de valószínűleg igaz.

Sok sporteseménnyel megtörtént, amit egész héten néztem, hétvégén nem közvetítették a döntőt élőben, mert a bundesliga volt a műsor. Ilyenkor az angol Eurosportot kellett stream-ben nézni, ha élőben akartam látni.
Ha nincs bundesliga, akkor nem gondolkodnak műsorszerkesztésben, hanem az angol műsor jön.
De miért egy csatornán megy a Wimbledon, amikor kettőn szokott?
Kábelen vagyok, nem műhold.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50232) zichie válasza mpo (#50231) üzenetére


zichie
senior tag

"Ilyenkor az angol Eurosportot kellett stream-ben nézni, ha élőben akartam látni."

Az vélhetően az angol (a szigetországnak menő) verzió, itt meg a North-East verzió van, aminek van angol hangsávja is, csak a kábeles digi nem adja tovább. Többféle Eurosport verzió van és ezek egy részéhez van angol hangsáv is. Egy érdekes példa a német Eurosport 1, aminek sd változata kódolatlan és Magyarország területről is elérhető (műholdról). Itt megy pl. a MotoGP, amit nálunk csak a Spíler TV ad, de az meg a Digin nincs. A német Eurosport 1-nek (SD és HD verzió) nincs angol hangsávja, míg a 2-nek van.

[ Szerkesztve ]

(#50233) hallga


hallga
csendes tag

Helló!
Globo beltéri DVB-C automata kereséssel nem találta meg az M4sport adót. Lehet,hogy más adókat sem,de most speciel ezt kerestem a behangoltak között,ez lenne fontos.Kétszer is nekifutottam.Mi lehet az oka?

(#50234) mzso válasza zichie (#50230) üzenetére


mzso
veterán

Nemrég amúgy kábelen is megvolt ez a négy nyelv.
Igénytelenek, ha még ilyenekre sem figyelnek, hogy meg legyen minden.

(#50235) Nagymelák válasza hallga (#50233) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Próbáld így régebben leírtam:

"Sziasztok!

Heroikus küzdelem után sikerült beállítani a Globo HD XC3-as készüléken az összes csatornát.
A menete: A gyors keresést kell választani ott a 6900-as érték helyett a 6000-et kell beállítani,az kezdő frekvenciát pedig mondjuk 110-re beállítani,a hálózati keresés legyen engedélyezve,az egész csak akkor működik ha a jelerősség és a jel intenzitás ábra jelez valamit onnantól kezdve az összes csatornát megtalálja. És tökéletesen működik. :)"

(#50236) mzso válasza mpo (#50231) üzenetére


mzso
veterán

"hétvégén nem közvetítették a döntőt élőben, mert a bundesliga volt a műsor."

Minek a döntőjét?

"De miért egy csatornán megy a Wimbledon, amikor kettőn szokott?"

Biztos kellett a hely maszlag műsornak régi olimpiákról, ami kb senkit nem érdekel. (Vagy két petákkal többe kerülne két csatornán is Wimbledont sugározni.)

(#50237) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség, mert olyanról akarnak meggyőzni amivel még nem találkoztam és így elég hihetetlen.

Nálatok a Diginél, ha valakinek van TV + Internet, 100Mbit csomag, 10em ház III.ker Madarász Viktor u.
Hogy van a net és a TV szétosztva?

Egy duplás kábel megy be a lakásba ami egy koax és mellette egy 8 eres UTP kábel az UPC-nél volt hasonló megoldás, vagy van egy kábelmodem, vagy esetleg egy Humax digi + c hd4 elosztó ami le tudja választani RJ-45 csatira a jelet, tehát van egy WAN kimenete?

Egy hölgy ismerősömhöz ma lett kötve egy TV+ Net 100 csomag, azt mondták neki, hogy mivel új a TV nem kell neki csak egy router a javasolt eszköz TP-Link Archer C2 AC900 (V3) Ez csak router, nincs koax bemenet rajta tehát nem kábelmodem, ami router is tud lenni. az ajtó felett egy "F" csatlakozós 2 kimenetes T elosztó van a fényképei szerint, esküszik hogy régen is csak egy Router volt semmi más.

Ez lehetséges lenne mert szerintem nem nagyon. Ha mégis, kérhetnék egy fényképet a megoldásról? Bejövő kábel , vagy a TV + Internet szétosztóról.
"F" csatis antenna elosztóról ami egy kimenő RJ-45 csatit is tudna pláne nem halottam még. :F :F :F :F

Köszi a türelmet :R

[ Szerkesztve ]

(#50238) Cr00py válasza Peltár (#50237) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv.

FTTB területen nincs szükség "modemre" mint a upc esetében. A tv coax-on jön közvetlen, az internet pedig a LH-ban található switch-től jön UTP-n.

FTTH-nál kell majd egy box az optikai kábel miatt.

Router maximum a wifi miatt kellhet majd, + ha okos tv, akkor azért is( amennyiben szeretné - de ez opcionális.)

Router nélkül is tudja használni az internetet, igaz csak 1 gépen, amibe az UTP-t dugja.

(#50239) Peltár válasza Cr00py (#50238) üzenetére


Peltár
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen!

Akkor ha jól értem 1 Koax és 1 UTP kábel megy be a lakásba, vagy ennek a 2in 1 változata, a lakásban pedig kapott mind a kábel egy F csatit és egy RJ-45 csatit amit csak bedug a laptopba, vagy majd később a
routerbe. :C

Próbáltam a Digi oldalát is meglesni 100 csomag, kompatibilis de 404 re futott....
Néztem az összefoglalót is ,de bezavart, hogy ismerősnél aki 800m lakik messzebb csak Koax kábel jön be 1db az van szétosztva 2 TV felé, amiből az egyik egy Humax digi + c hd4 eszközbe csatlakozik, abból jön ki egy FTP neki.

[ Szerkesztve ]

(#50240) mpo válasza mzso (#50236) üzenetére


mpo
veterán

Például snooker döntő, amit több részletben játszanak le.
Amikor többféle nemzetközi esemény van egy időben, szombat-vasárnap nem lenne elég két csatorna se, de ha az egyiket elviszi a bundesliga (sose néztem), akkor szelektálnak.
Most a Tour de France-ra készülnek, az el fogja vinni az egyik csatornát, 15-ig meg a Wimbledon a másikat.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50241) Cr00py válasza Peltár (#50239) üzenetére


Cr00py
senior tag

Bizony.

A koax-ot egy jobb minőségű elosztóval lehet megoldani, ha több tv-hez kellene.

UTP-t pedig egy routerrel. :)

FTTH-ra való átépítés után már némiképp változni fog a helyzet az optika miatt, de semmi komoly.

(#50242) Peltár válasza Cr00py (#50241) üzenetére


Peltár
aktív tag

Remek, jó hogy idejöttem előbb kérdezni, mielőtt megvettem volna a kisbaltát.
Ezzel a megoldással még nem találkoztam , pedig volt már UPC régről hálókaris, ADSL, VDSL, betárcsázós 14.4, Digi más technika, megint UPC másik kevert hálózat. :W :W Na mind 1 a jelenlegi helyzet nekem a leg egyszerűbb , ha meg lesz a router csak azt kell belőni neki...

Még 1 x köszönöm szépen!!!!!! :R :R :R

(#50243) mpo válasza Peltár (#50242) üzenetére


mpo
veterán

Kis segítség:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50244) hallga válasza Nagymelák (#50235) üzenetére


hallga
csendes tag

Gyorskeresésben pár másodperc után "Nincs jel",vakkeresésben az általad vázolt beállítás nem értelmezhető,és itt jutottunk vissza az eredeti problémához.

(#50245) hallga válasza hallga (#50244) üzenetére


hallga
csendes tag

Pontosabban:"Nem talált programot!"

(#50246) Nagymelák válasza hallga (#50244) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Én is sokat szívtam vele,de nekem ezzel a megoldással sikerült a dolog,lehet meg kellene próbálni többször vagy nem tudom.

(#50247) hallga válasza Nagymelák (#50246) üzenetére


hallga
csendes tag

Volt itt szó Finn frekvenciasémára beállításról. Azt hogyan kell?

(#50248) yogibear válasza mpo (#50240) üzenetére


yogibear
addikt

Mert jellemzően át akarják terelni a usereket az online-ra, ahol tkp mindent adnak, a 2 tévé kanálison meg csak szemezgetnek a teniszből... ahogy a doppingtekerés napi műsorát ott is elejétől adják, míg a tévé csak jóval később kapcsolódik be a napi tekerésbe, kivéve egy-két hétvégi napot, amikor az egész távot a rajttól kezdve adják...
A 2 tévé adásuk már csak ilyen ízelítőnek van...
Legalábbis pár éve ezt látom tendenciának...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50249) Nagymelák válasza hallga (#50247) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Szerintem a Globon nem lehet ilyet állítani.

(#50250) cigam válasza hallga (#50247) üzenetére


cigam
félisten

Azt is írd meg hol lax, mivel ez területenként változhat. Pl. Vigyorka is küzd azzal, hogy nem jön egy olyan mux amit nézne.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.