Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) Boond válasza rothfb (#50624) üzenetére


Boond
addikt

"Nevetséges, hogy egy topbajnokságot (olasz) a 21.-ik században nem lehet majd nézni Magyarországon. (...) ha lenne Spíler 2 a Digin"

Nem csak digi létezik az országban, így ez nonszensz... (nem nincs spílerem... és nem is sokat érdekel)

(#50755) Varszegig válasza Boond (#50751) üzenetére


Varszegig
veterán

Mivel jelen pillanatban csak a Tarr Kft-nél van Spiler 2, ezért még azt sem mondhatja senki, hogy ha nem tetszik a digi, válts szolgáltatót:D

(#50756) mpo


mpo
veterán

Szerintem fölöslegesen írjuk itt le százezerszer ugyanazt, a döntésben nem fog szerepet játszani.
A DIGI vagy beteszi a Spíler csatornákat vagy nem, üzleti döntés lesz, nem a mi kívánságműsorunk.
Én befejeztem ezt a témát.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50757) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Komoly problémám akadt egy LG tv-vel. A guide menüben nem írja ki hogy épp mi megy a csatornán, csak akkor jelenik meg, ha kijelölöm. 2-3 másodpercet ilyenkor is várni kell. Találkozott már valaki ilyennel, esetleg van rá megoldás?

(#50758) lala666 válasza qpakcovboy (#50757) üzenetére


lala666
senior tag

Az LG nálam is ilyen sajnos!
A Samsungnál nincs probléma.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#50759) qpakcovboy válasza lala666 (#50758) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Igen, korábban samsunggal nem volt gond, csak jöt az oled.... most meg úgy tűnik vehetek egy set top boxot. Van esetleg ajánlott típus? Eeetleg olyan, amit lehet kezelni az lg távirányitójával?

(#50760) pjen válasza qpakcovboy (#50759) üzenetére


pjen
félisten

Most néztem LG Tv semmi gond a guide menűvel.

(#50761) pjen válasza qpakcovboy (#50759) üzenetére


pjen
félisten

Tény,nem egy mai darab:32LB570B

(#50762) andaman


andaman
tag

Mindig Tv-vel közösítenék.
Mi a jó megoldás?
Esetleg konkrét bevált eszköz megjelöléssel.
(Samsung UE 32D5500)
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#50763) qpakcovboy válasza pjen (#50761) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Gondolom nem webos van rajta.

(#50764) pjen válasza qpakcovboy (#50763) üzenetére


pjen
félisten

Végül is okos Tv,de nem tudom,Keress rá.Viszont jó a guide menű.

(#50765) adakiller


adakiller
senior tag

[Digi Serie A]

Juhéééé :))

[ Szerkesztve ]

(#50766) Black&White válasza adakiller (#50765) üzenetére


Black&White
addikt

Igggen!
Végre valami jó hír nekünk, Digiseknek!

(#50767) g0dl válasza adakiller (#50765) üzenetére


g0dl
addikt

Követeljük, hogy a upc és a telekom azonnal vegye fel kínálatába digisportot!

(#50768) kungzi válasza g0dl (#50767) üzenetére


kungzi
veterán

:DDD :DD

(#50769) szabogabor10 válasza adakiller (#50765) üzenetére


szabogabor10
veterán

Így mondjuk csekély esélyt látok, hogy bekerül a spíler. Mivelhogy arról volt szó, hogy a Digi átengedi a meccsek egy részét nekik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50770) adakiller válasza szabogabor10 (#50769) üzenetére


adakiller
senior tag

Szerintem ebben a helyzetben ez volt a max. Spiler 2 nem hiszem hogy lett volna a diginél. Max az az 1. Megkaptuk volna a PL-t, de olasz és spanyol liga valószínűleg bukó. De nyilván ezen már kár elmélkedni.

(#50771) johnny23 válasza adakiller (#50765) üzenetére


johnny23
tag

Köszönjük Digi, ti vagytok a legjobbak! :DD :R

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#50772) rothfb


rothfb
veterán

Azért én még reménykedem a Spanyol ligában is... Hátha... :)

"A DIGI Csoport továbbra is nagyra értékeli ügyfelei hűségét és elkötelezett a sportrajongók magas szintű kiszolgálása iránt. A vállalat ezért arra törekszik, hogy folyamatosan bővítse televíziós kínálatát, valamint növelje a szolgáltatási területén található, nagy sávszélességű internettel lefedett háztartások számát."

:U

[ Szerkesztve ]

(#50773) Bogyi007 válasza johnny23 (#50771) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy fenéket!

Van Digi előfizetésem, így láthatom az olasz bajnokságot a franciát és a németet (ezt a Sport Tv csatornáin). Ezekből a az olasz és német bajnokság meccseiből nagyon ritkán néztem eddig is meccset a franciából egyáltalán nem.

Van még itthon MindigTV Extra előfizetésem amivel az angol bajnokságot láthatom részlegesen (Spíler 1 de az is csak SD jelen állás szerint, Spíler 2 nem lesz mostanság)

Viszont így kimarad a komplett spanyol bajnokság és a Bajnokok Ligája jelentősebb hányada...

Szóval miért is van ok az ünneplésre?! :W :W :W

Telekom net + vezetékes telefon az van itthon és ehhez lehetne venni tévés csomagot amiben van talán lesz Spíler 2 is - és a Spíler 1 HD-ban van de akkor már 3 tévés előfizetést vegyek? Na még mit nem?!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50774) johnny23 válasza Bogyi007 (#50773) üzenetére


johnny23
tag

Azért most az olasz jobb lesz, mint a spanyol.
Ott van màr a Rolando is :DDD
Egyébként meg FORZA MILAN!

-- new gamer --

(#50775) Bogyi007 válasza johnny23 (#50774) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bár a spanyoloknál a Real Madridnak drukkolok/drukkoltam de nem azért mert ott volt Ronaldo. Abból számomra csak egy létezik - és az brazil. :K :K :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50776) rothfb


rothfb
veterán

Ezt látta már valaki?
[link]

(#50777) #94529552 válasza rothfb (#50776) üzenetére


#94529552
törölt tag

(#50778) szabogabor10 válasza #94529552 (#50777) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mótvá ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50779) #94529552 válasza szabogabor10 (#50778) üzenetére


#94529552
törölt tag

:B

(#50780) szabogabor10 válasza #94529552 (#50779) üzenetére


szabogabor10
veterán

;)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50781) Bogyi007 válasza rothfb (#50776) üzenetére


Bogyi007
veterán

" A Spíler2 indulása óta, azaz augusztus 11-től elérhető a Tarr Kft. Extra csomagjában. Ez is jól mutatja, hogy a csatorna megfizetett"

Hja a Tarr Kft tulajdonosa közte van a 100 leggazdagabb magyarnak... :U :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50782) Pityu89 válasza qpakcovboy (#50757) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem is ilyen a WebOS 2.0 oled. Pedig már nem digis vagyok, hanem vidéki kis szolgáltatónál. TV hibája, várjuk a javítást...

Tiszta gáz, a nen "okos" Pana plazma menüje is használhatóbb volt... De legalább a képe gyönyörű.

(#50783) andaman válasza andaman (#50762) üzenetére


andaman
tag

Nem igazán értem az +5V hogy működik.
Ez tiszta(?) sor.
Állítólag ezzel is megoldható...
?

The man is a snowflake on the river.

(#50784) mpo


mpo
veterán

Ez a legpontosabb műsorújság:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50785) M_AND_Ms válasza andaman (#50783) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Nem igazán értem az +5V hogy működik."

Vannak tévék, amik DVB-T tunerra kapcsolva 5V-ot küldenek ki az antennacsatlakozón. Ezt érzi az átkapcsoló és vált át a földi antennára.
Tehát a földi és a kábeles antennát vagy egy átkapcsolón keresztül kötöd a tévére és kapcsolgatsz közöttük. Ez az átkapcsolás mehet manuálisan, mehet az 5V-tal, vagy mehet távirányítóval - ez mind a kapcsoló kialakításától (és adott esetben a tévétől) függ. A másik megoldás, hogy a két antennajelet egy közösítő szűrőn keresztű kötöd a tévére így egy kábelre kerülnek a frekvenciák. Itt azért lehetne káros interferenciák.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50786) cigam válasza andaman (#50783) üzenetére


cigam
félisten

Pedig elég jól leírja. Amikor a TV-t földi vételre(DVB-T) kapcsolod, az antennacsatlakozón képes kiadni +5V-ot, ami táplálni tud egy kis antennaerősítőt. Az, hogy ezt tudja-e a TV-d, és hogyan hívja ezt a funkciót, a manuel-ből lehet kideríteni, vagy rákérdezni a support-nál, vagy itt a TV topikjában.
Ezt az 5V-os feszültséget központi antennára kapcsolva értelemszerűen nem adja ki magából, mert értelmetlen, nincs rá szükség. Ezért képes a linkelt kütyü megoldani azt, hogy az 5V jelenlététől függően átkapcsol a földi és a központi antenna között.

Amit utoljára linkeltél közösítő szűrő, az nem jó. Az UHF bemenetre kötött földi antennával jönnének a DVB-T adók, de a digi koaxát csak a VHF bemenetre tudnád kötni. Ezért csak az alsóbb frekvencián sugárzott pár mux adása jönne. Ha fordítva kötöd össze, akkor meg egyáltalán nem jönne be a mindigtv, és a Digi adói közül is hiányozna jópár adó amit a VHF sávon továbbít.

A másik megoldás, hogy a két antennajelet egy közösítő szűrőn keresztű kötöd a tévére

Nem, nem megoldás! Ha nem optikán jön be a jel, a többi lakó vételét is zavarnád, adott esetben ellehetetlenítenéd, amit nem díjjazna a digi.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50787) #54592512 válasza cigam (#50786) üzenetére


#54592512
törölt tag

Hali !

Nézte/nézi valki a sport 2-t sd/hd, mert kb 1 napja biztosan a kép és hang nincs szinkronban egymással, lehet azóta változott most teleshop megy, nemtudom megtélni. mindegyik tévén volt csúszás + a sajátom újrafuttattam aszthittem megoldja, de nem :D

Véletlen válaszra nyomtam bocsesz

[ Szerkesztve ]

(#50788) Lotto73 válasza #54592512 (#50787) üzenetére


Lotto73
csendes tag

Igen , nalam is

(#50789) Roshan


Roshan
tag

Hali, ma voltam szamlat befizetni az egyik digi uzletben. kerdezoskodtem a spiler-el kapcsolatban, a holgy behuzott egy rublikat a papiron, szamoljak hogy mekkora igeny lenne ra, van feny az alagut vegen:D
ha ezen mulik mindenki menjen az uzletbe szalmat fizetni,es erdeklodjon a csatorna felol!!:D

(#50790) andaman válasza cigam (#50786) üzenetére


andaman
tag

M_AND_Ms köszönöm.

Olvasva titeket, megerősödött bennem a mechanikus kapcsolós megoldás.
Csak a Spíler miatt bonyolódtam a dologba...
Köszönöm.
Üdv.

The man is a snowflake on the river.

(#50791) mpo válasza Roshan (#50789) üzenetére


mpo
veterán

Miért menjek be az elektronikus számlával, amit a DIGI oldalán fizetek be kártyával?
Nincs egyszerűbb megoldás igényfelmérésre?
Például az elektronikus számlába tesznek egy linket és kattintsak rá, ha Spílert szeretnék.
Ha meg sürgős, akkor e-mailt is küldhetnek.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50792) Varszegig válasza Roshan (#50789) üzenetére


Varszegig
veterán

"ha ezen mulik mindenki menjen az uzletbe szalmat fizetni"

Elindult a Digi szalma üzletága?:)

(#50793) mpo válasza Varszegig (#50792) üzenetére


mpo
veterán

Egy szalmaszálon múlik a Spíler sorsa?

Ha érted, akkor már elavult.

(#50794) cigam válasza Roshan (#50789) üzenetére


cigam
félisten

behuzott egy rublikat a papiron

Épp a lottó szelvényét töltötte ;]
Szerinted a nap/hét végén összesítette az adatokat, és elküldte a központba, vagy kukázta? Sokkal hihetőbb lett volna az elektronikus adatlapod megjegyzés/felmérés rovatában központilag rögzíteni. Ez így nem túl komoly, csak pszichésen megnyugat, ahogy a példád is mutatja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50795) leslieke válasza adakiller (#50765) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szuper, aztán pár év múlva újraosztják a bajnoki címeket a bundabajnokságban. ;] ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50797) jaroslav válasza cigam (#50794) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Az is lehet, hogy kínjában írta már szegény, hogy naponta hányan b@sztatják, azzal az "átkozott" Spíler csatornával...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#50798) unravel válasza jaroslav (#50797) üzenetére


unravel
őstag

Digi Facebookon minden hozzászólás Spíleres.

¯\_(ツ)_/¯

(#50799) cigam válasza unravel (#50798) üzenetére


cigam
félisten

Hallottál már a hangos kisebbségről?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50800) mpo válasza cigam (#50799) üzenetére


mpo
veterán

Hallottál már azokról, aki nincsenek a Facebookon, ezért nem írnak a Digi oldalára és itt sem írják le naponta, hogy szeretnének angol bajnokságot nézni?
Pontosan hányan vannak?

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.