Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) sityupityu válasza Bogyi007 (#50299) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálunk rögtön bejöttek az új adók (sport2 HD, spektrum HD stb), de az atv HD még mindig nincsen. :F Bár mondjuk az is igaz, hogy nem is igazán hiányzik.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#50302) Joezy1990


Joezy1990
újonc

Nem tudja valaki mi történt érden? Elvileg dél környékén elment a tv adás. Net + telefon van de tv nincs. :W

(#50303) #20221952 válasza Joezy1990 (#50302) üzenetére


#20221952
törölt tag

Érd, szintén elesett... :(

(#50304) mpo válasza Joezy1990 (#50302) üzenetére


mpo
veterán

Az a szerencsésebb eset, ha van telefon, mert a 1272-n bejelentheted.
Ha a telefon is elmegy, akkor a T-com előfizetéses és 120 perc lebeszélhető perc mobil csomagommal, ha hívom a 1272-t, akkor nem kerül a lebeszélhetőbe, hanem 40 Ft/perc. Volt hogy 10 perc volt zenéléssel ügyintézéssel együtt. Leszoktam az ilyenről.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50305) Joezy1990 válasza mpo (#50304) üzenetére


Joezy1990
újonc

Frankó. Eddig karbantartásnak tudtam be a dolgot de az oldalukon semmi hír. akkor lassan telefonálok nekik. Vagy ha valaki már megtette megkérném írja le mit mondtak

(#50306) mpo válasza Joezy1990 (#50305) üzenetére


mpo
veterán

Ha mindenki a másikra vár, akkor nem lesz bejelentve.
Ha 10 percnél tovább kimarad, érdemes telefonálni, ráadásul ingyenes.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50307) sityupityu válasza Joezy1990 (#50305) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem elég nagy területen mehetett ott el minden, tuti, hogy valaki már bejelentette. Persze jobb ha te is megteszed.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#50308) 4Grider válasza sityupityu (#50307) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 1272 már alapból mondja Érdet és a XXII. kerületet...

(#50309) yogibear


yogibear
addikt

Facebookjukon a bejegyzéseknél már jelezték órákkal ezelőtt és válaszoltak is rá, hogy optikai kábel szakadás...
Csak el kellene ám olvasni...

Egy optikai kábelszakadás miatt tapasztalható a kiesés, kollégáink már megkezdték a hiba kijavítását, a munkálatok befejezéséig türelmet kérünk.

Üdvözlettel:
DIGI

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50310) pluhi


pluhi
tag

Tárnok detto down. Nagynéném mikor hívta őket, bemondta a robot, hogy már hárítják a problémát. Én olyan fél háromkor telefonáltam, nekem nem volt semmi szöveg. Sőt, az ügyfélszolis is azt mondta, nem lát semmi bejelentést Tárnokról, felvette a ticketet. Gondolom 4 óta már gyűlik a dolog, ahogy az emberek rájöttek, nem látják a meccset. Lepke leporol...
A GPON-nak kutya baja, net is és telefon is megy. Valszeg a cucc fosta össze magát, ami rákeveri a CATV-t.

(#50311) Lortech válasza pluhi (#50310) üzenetére


Lortech
addikt

22. ker, itt tv, net kuka.

Thank you to god for making me an atheist

(#50312) yogibear válasza pluhi (#50310) üzenetére


yogibear
addikt

Lepke leporol

Minek?
m4sport.hu vagy telenor mytv start csomag ingyen, nekem most utóbbiról megy mert az hd

(persze net nem tőlük van, pont azért, mert 2 szolgáltató egy területen egyszerre igen ritkán sz@rja össze magát)

Amúgy pár éve még upc-sként azoknál is elszabta valami markoló a fő optikát, úgy reggel 9-kor valahol a IX. kerületben és kb este 7-re tudták abszolválni a feladatot...azaz úgy 10 óra kellett hozzá...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50313) pluhi válasza yogibear (#50312) üzenetére


pluhi
tag

Lepke is HD, mi baj vele?

(#50314) yogibear válasza pluhi (#50313) üzenetére


yogibear
addikt

Ha net sincs, akkor semmi... de ha az van, akkor minek: :)
csak a lepke miatt még a tévét is hangolni kell hozzá
gépet meg csak rátoldani hdmi-n és kész

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50315) A_Papa válasza Lortech (#50311) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Megerősítem. ☹

Papa

(#50316) pluhi válasza yogibear (#50314) üzenetére


pluhi
tag

Ja, meg megadni a fogképleted a telenornak, vagy akárkinek. Felesleges ezen rugózni, itt ez volt a leggyorsabb megoldás, se regisztrálni nem kellett sehova, se semmi. Mondjuk a HDMI kábel eszembe se jutott volna, max kitolom a tabletről WIFIn keresztül vagy ilyesmi. Na részemről ennyi.

(#50317) Bogyi007 válasza Raga (#50300) üzenetére


Bogyi007
veterán

De több mint fél évig ez sem volt nekünk, hátha ez most a kezdete a fejlődésnek...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50318) mpo válasza yogibear (#50314) üzenetére


mpo
veterán

A digionline az nem jó ilyen esetben vagy ha két műsort néznék egyszerre?
Jövő héten összeérhet a Wimbledon, a Tour de France és a foci vb, de kettő biztos.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50319) mpo válasza Bogyi007 (#50317) üzenetére


mpo
veterán

Ha már kívánsz, inkább egy jó internetet kívánj.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50320) yogibear válasza mpo (#50318) üzenetére


yogibear
addikt

Ha van, akkor miért ne lenne? És ha van net is... de ha az is digis és elment, akkor max mobilnetről...
mivel nekem direkt nem digis a netem, így nincs digionline-om,

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50321) Bogyi007 válasza mpo (#50319) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt már elengedtem, Telekom netem van a Digi helyett (felénk az áruk versenyképes is) eszközöket is vettem tőlük olcsón így az már nem érdekel...

Ellenben a Sport 2 HD és a Spektrum érdekelne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50322) yogibear válasza pluhi (#50316) üzenetére


yogibear
addikt

Ja, meg megadni a fogképleted a telenornak

Név, telefonszám és ennyi... mindkettőt tudják már amúgy is...
belépés meg telefonszám és jelszó...
Ráadásul, mivel a digi nem fogja betenni a spíler(eke)t, kell alternatíva az egyetlen bundesliga mellé ami a sport tévén lesz heti 2, max 3 meccs,
francia skót meg ilyen noname-ek amik a digisportokon vannak nem alternatíva, ahogy a lovasíjászat meg egyéb extrém sportok sem... legalábbis nekem...
Valahol meg nézni kell majd a BL-t, spanyolt olaszt...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#50323) mpo


mpo
veterán

Amikor a Digihez került az angol foci, a Vidanet győri székhelyű szolgáltató nem rakta be a Digisport csatornákat, mert konkurencia.
Átmentem a Digihez.
A győri női kézilabda miatt Győrben tüntettek a Vidanet ügyfelek, hogy a Digisport hiánya miatt nem látják a helyi csapatot.
Erre betették a Digisportot ők is.
Visszamentem a Vidanethez.
Aztán az árak és szolgáltatások változtak, a 10500 helyett 7500-at választottam és mentem a Digihez és azóta ott vagyok és jobb internet elég sok csatorna. A Discovery Science azért hiányzik.
A Spílerrel is járhat úgy a Digi, ahogy a Vidanet a Digisporttal és tömegek választanak másik szolgáltatót.
Miért nem teszik csomagba, ahogy a Filmnow van, leánykori nevén Digi Film?

Ha érted, akkor már elavult.

(#50324) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Érd Parkvárosban másnak sincs tv?

(#50325) Intruder2k5 válasza Hauptmann (#50324) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Próbálj meg visszaolvasni, hátha már írta valaki.

(#50326) Jorus válasza Hauptmann (#50324) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dél óta nincs, plusz a net is dög lassú.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#50327) Menki válasza Hauptmann (#50324) üzenetére


Menki
újonc

Érd Jolán utcában sincs! :(((

(#50328) nokiae51 válasza Hauptmann (#50324) üzenetére


nokiae51
tag

Szia!

Érd és Százhalombatta és XX. kerületbe nincs Digi Tv!

Nekem tegnap kötötték be ! :)

Szerelőt felhívtam.... Ő mondta, hogy nagy baj.... lehet hogy ma nem is lesz TV :(

Kitartást mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#50329) nokiae51 válasza Menki (#50327) üzenetére


nokiae51
tag

Szia!

Tudtommal egész Érden nincs Digi Tv...

Üdv: The Flash

(#50330) Hauptmann válasza nokiae51 (#50329) üzenetére


Hauptmann
addikt

Most jelenleg van már.

(#50331) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Most már a XXII. kerületben is van adás.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#50332) nokiae51 válasza Hauptmann (#50330) üzenetére


nokiae51
tag

Szia!

Itt is van már TV ...... Érden :)

Üdv: The Flash

(#50333) Kija válasza mpo (#50323) üzenetére


Kija
aktív tag

A Vidanet egy sorsverés nekünk győrieknek.
Miattuk nem fejleszt a Telekom a városban.
Ott tartunk, hogy a környező kis településeken gyorsabb internetet tudnak adni mint Győrben...

(#50334) trec12 válasza mpo (#50323) üzenetére


trec12
addikt

Ha csatorna tulaja nem engedi nem teheti csomagba.

(#50335) trec12 válasza Kija (#50333) üzenetére


trec12
addikt

A Telekom jó pár éve be akarta olvasztani a ViDaNet-et de a GVH nem engedte. Ez azt hiszem még a Digi érkezése előtt volt. Aztán jött a Digi és szerintem mára már alig maradtak a Vidanetnél a Digis területeken. A Telekom a Flip-el tudna előfizetőket átcsábítani sanszos, hogy Győrben a Telekom infrastruktúrája ehhez gyenge (ADSL, VDSL). Optikáznia kéne meg ugye itt a Vidanet de szerintem a Vidanet hálózaton elmenne a Flip ami ugye meg nem teljesen Telekom hiába oda tartozik.
Szerintem inkább üzleti döntés kevésbé műszaki.

[ Szerkesztve ]

(#50336) bulldoser222 válasza h1mpi (#34512) üzenetére


bulldoser222
csendes tag

Sziasztok!
En is sokat szenvedtem a kozszolgalati adok behozasaval. Valamikor bejott, valamikor nem, fuggetlenul attol hogy be volt e irva a 121 vagy 135 ezres frekvencia. A minoseg sem volt tul jo mert kockas volt. Foci vb meccseket sem tudtam m4hd-n nezni csak sima m4-en annyira kockas volt a hd. Digit hivtam azt mondtak 5 rongyert kijonnek megnezni. Koszi de nem.
Itt olvastam az otletet a jelerosseg csekkolassal. Megtettem es lattam, hogy a tobbi ado ami bejott ott 60% koruli volt, de a jeltisztasag 100%.
Kozszolgalati ekkor mar nem jotz be, ott nem volt jel.
Ezutan jutott eszembe hogy a koax kabel aljzat egyszer tv-bol kihuzasnal szetjott es visszadugtam de az arnyekolo szalakbol nem sok volt mar akkor sem rajta.
Szoval ujra lehuztam, levagtam belole par centit hogy ujra legyenek arnyekolo szalak es ugy huztam ra az aljzatra (termeszetesen fem).
Utana automatikus ujrahagolasnal minden csatorna bejott. Elottr 125, utana 136 minden kozszolgatalival. Jelerosseg is 95%-ra kuszott fel 60%-rol.
Szoval nalam ez volt a megoldas, lehet sokaknak is ez lehet a gond. Probaljatok ki.
Telorol irok szoval bocs ha furam jelenik meg

(#50337) bulldoser222 válasza bulldoser222 (#50336) üzenetére


bulldoser222
csendes tag

Na meg egy kis plusz. A kabel vagas utan csak az m1 es m2 hd jott be. Majd kezi hangolassal beirtam a 135500 frekvenciat az m2 hdhoz es a 6000 sr-t es utana felnott a m4 hd is a sima m4-gyel egyutt :)
Valoban az lehet a problema hogy a 6000sr-es csatornakon gyengebb jelek vannak, mert most nalam a 6900 sr-es csatornak 95%-os jelerosseggel futnak, mig pl az m4 hd csak 82%-kal igy is. De nincs vele gond

(#50338) pjen válasza bulldoser222 (#50337) üzenetére


pjen
félisten

Ezek a Tv álltal mért jelerősségek csak tájékoztató jellegűek.Van irrhon 5 Tv ugyanazon a drót végén akár 20% különbséget is mérnek.

(#50339) M_AND_Ms válasza pjen (#50338) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A lényeg, hogy már egész kis kábelhiba okozhat az alsó frekvenciákon vételi problémákat.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50340) dh66e válasza bulldoser222 (#50336) üzenetére


dh66e
veterán

Mintha ez az összefoglalóban is benne lenne már pár éve. :F

(#50341) #20221952 válasza pjen (#50338) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ez így van, most vettem egy új tv-t és ott nem kell semmilyen kábel tv vétel optimalizáló, minden csatorna tökéletesen jön látható hiba nélkül, míg a régebbi tv-n ez nem így volt.

(#50342) Kija válasza trec12 (#50335) üzenetére


Kija
aktív tag

Épp az év elején terelték át az összes olyan előfizetőjüket aki Vidanet infrastruktúrán élt egy Kalásznet nevű új társasághoz...
És igen, pont erről írtam, hogy nincs fejlesztés, mert azt hiszik, hogy azzal a Vidanettől vennének el ügyfeleket. Holott akkor tulajdonképpen egyik zsebükből a másikba raknák a bevételt, míg most a kritikán aluli Vidanet működés és árak miatt a konkurenciához űzik az ügyfeleket!
Öngól, ráadásul mivel már régóta csinálják, így már nehéz lenne visszacsábítani is az elment ügyfeleket.

(#50343) mpo válasza Kija (#50342) üzenetére


mpo
veterán

Kíváncsi voltam a Kalásznetre (egyébként nem vagyok érintett már Vidanetben, Diginél vagyok).
Nevessünk vagy sírjunk?
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#50344) leslieke válasza mpo (#50343) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A szarvasi kábeltv szolgáltatót is ők vették meg nemrég.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50345) Kija válasza mpo (#50343) üzenetére


Kija
aktív tag

Kollégáim, gyorsan lemondták migráció előtt és átmentek más szolgáltatóhoz.
Azóta küldözgeti nekik a Kalásznet a számlákat. Már 50 ezer körül járnak és a nem létező szolgáltatás kikapcsolásával fenyegetőznek, pedig minden számla érkezése utáni reklamációra sűrű elnézések közepette megígérik, hogy nem küldenek többet és az eddigieket is semmisnek tekintik...

(#50346) mpo válasza Kija (#50345) üzenetére


mpo
veterán

Az NMHH-t kell rájuk uszítani a kedves elégedetlen ügyfeleknek, az alapján amit linkeltem, meg is lehet tenni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#50347) Kam1kaze válasza Kam1kaze (#50203) üzenetére


Kam1kaze
tag

Pénteken sikerült bekötni a Digit.

1 hete hívtak, hogy 11-ére kértem időpontot, de akkor nem tudnak jönni, csak 12-én. Mondtam, én nem kértem időpontot, azt mondták, hogy majd hívnak egyeztetni. Ezek szerint, valaki önkényesen eldöntötte, hogy nekem akkor jó. Majd 5 perce rá visszahívott az illető (végig rendes és segítőkész volt), hogy most nézi, ezen a héten pénteken (6-án) mennek az utcánkba bekötni, így akkor is tudnának jönni. Így lefixáltuk azt a napot (aznap kiderült, hogy pont a társasházban lévő szomszédnak kötik, így nem tudom, miért nem eleve azt a napot adták meg). Még megkérdeztem telefonban, hogy csak a TV kábelt adják, mert a szerelő azt mondta, hogy csak azt, mert van WIFI az eszközben, én meg úgy tudom, teljesen ki kell építeni. Mondta az ügyintéző, hogy igazam van, teljesen kiépítik, mindent bekötnek. Felhoztam neki, hogy milyen "munkát" végeztek, ami miatt panaszt is tettem és remélem más szerelők jönnek ki, Mondta valószínű mások és azok Digisek lesznek, akiknek lesz minden az autójukban, múltkor alvállalkozó lehetett kint nálam.

Pénteken jöttek is, mire odaértem már a lakáson belül be is volt kötve. Jó, hogy Nagyim otthon volt és hogy 1 órával hamarabb értem oda, mert a megbeszélt időponthoz képest, több mint 1 órával hamarabb kezdték el. Szerencsére más szerelők jöttek, rendesek voltak, viszont nem kaptam szerződést Tőlük. Egy bekötési munkalapot kaptam, hogy írjam alá, amin rajta van az azonosító, jelszó (ami nagyon régen azt hiszem a szerződésen volt rajta), így hirtelen eszembe se jutott, hogy ezen kívül szerződés is kell, meg el is voltunk foglalva azzal, hogy nincs telefonvonal.

Hétfőn kora reggel már meg is kaptam a 2 havi számlát egybe, amin természetesen nem jól szerepelnek az adataim. Vevőhöz is a felhasználási hely cím van írva, levelezésihez meg a vevő cím, a levelezési címem meg sehol se szerepelt. Ezért bementem tegnap a Digi ügyfélszolgálatra, előtte kinyomtattam mind a 3 címet felsorolva, hátha így nem lesz több tévedés. Megkérdeztem, hogy ez a bekötési munkalap egyenlő a szerződéssel? Mert szerződést nem kaptam és úgy tudom, azt a szerelőknek kellett volna adni. Ezen meg is lepődött, hogy nem kaptam, vissza is kérdezett csodálkozva. Így gondolom nem is voltam velük szerződésbe, mivel nem írtam alá. Jeleztem Neki, hogy mielőtt kinyomtatja, írja át a címeket, mert fel vannak cserélve, vagy nem is szerepel valamelyik, miközben online rendeltem meg a szolgáltatást és ott mindent helyesen töltöttem ki.

Mikor odaadta a kinyomtatott szerződést, mondta, hogy nem tudja miért, de levelezési címnek most meg az állandó (vevő) címet írja ki, de a rendszerben rendesen szerepel, hogy kijavította az előbb (mutatta is a monitoron). Akkor még mondtam, hogy a Szig. számom nem adtam meg, de múlthéten bejöttem személyesen ide, hogy kiegészítsem internettel is a szolgáltatást és az akkori ügyintéző mondtam, hogy beírja, annak ellenére, hogy én szóltam Neki, direkt nem adtam meg, mert nem volt kötelező, ott a csillag mellette. Erre az volt a válasza a múltkori ügyintézőnek, hogy de azt kötelező megadni, mert személyes ügyintézéshez az kell és hogy csak online szerződés kötésnél nem muszáj. Ezért beírta a rendszerbe, annak ellenére, hogy én nem akartam. A mostani (hozzáértő) ügyintéző, ezért ki is törölte a rendszerükből, mondta is, hogy valóban nem kötelező megadni.

Remélem, most már rendben lesz minden, mert ahogy elnézem ma már mindenhol diploma kell az adatok helyes rögzítéséhez is, mert ugyan úgy elcseszték az áram és gáz szolgáltatnál is, most, hogy intézem az ügyeket. A víz miatt még Pestről Gödöllőre is el kellett mennem, mert telefonban és e-mailben se tudnak egy egyszerű általános kérdésre választ adni. Meg, hogy szerződést adnak ott (ami egyenlőre még nem kellett nekem), amit miután hazaértem és megnéztem az azonosító száma alapján, le lehet tölteni a weboldalukról is...

UPC-t is akkor már hétfőn lemondtuk, hiába mondtam, hogy már bekötötték pénteken a Digit, ezért mondjuk le a UPC-t, még mindig jött a kérdés, hogy de biztos sehogy se tudnak megtartani. Mikor látta, hogy nem sikerül, már a mobiltelefon előfizetést akarta rám tukmálni.

Visszatérve a Digire, nekünk 2 eszközt adtak, egyik, amibe belemegy az optika (amiből a TV-hez megy), és innen megy egy másikba az optika, amiből megy a telefon és net felé. Azt mondták a szerelők, hogy egy ideje már 2 eszközt adnak.

Kép az eszközökről:
Digi 1 - Digi 2 - ZTE 1 - ZTE 2 - ZTE 3

[ Szerkesztve ]

(#50348) #20221952 válasza Kam1kaze (#50347) üzenetére


#20221952
törölt tag

"UPC-t is akkor már hétfőn lemondtuk, hiába mondtam, hogy már bekötötték pénteken a Digit, ezért mondjuk le a UPC-t, még mindig jött a kérdés, hogy de biztos sehogy se tudnak megtartani. Mikor látta, hogy nem sikerül, már a mobiltelefon előfizetést akarta rám tukmálni."

Én ilyenkor szoktam azt mondani, hogy egy jó ajánlat esetén korrumpálható vagyok, de jó ajánlatot még eddig soha, sehol nem kaptam... :(

(#50349) Kam1kaze válasza #20221952 (#50348) üzenetére


Kam1kaze
tag

Pár hete telefonon keresztül érdeklődtem az UPC-nél szolgáltatás lemondásával kapcsolatban. Rögtön 2.500 Ft körül lett volna az 5.090 Ft-os TV csomag. Úgyhogy jól lehet alkudni náluk, de így is a Digivel jobban járunk. Főleg, hogy az egész család Digis, így ingyen hívjuk egymást, most már Nagyit is. :D És akkor ha nézzük a telefon percdíjait, fejből nem tudom pontosan, de a Digi 6,5 és 15 Ft a 200Ft/hó, UPC-nél ez 13 és 65 Ft a legolcsóbb 590Ft/hó csomag. Netről már nem is beszélve, hogy FTTH 1000/200 Mbit/s 1780 Ft/hó okos csomagban.

UPC-nél szolgáltatás szüneteltetése is 1.500 Ft körül van szolgáltatásonként (telefon esetében vicces, hogy az amúgy legolcsóbb 590 Ft-os csomagjuk szüneteltetéséért, háromszor annyit kell fizetni), visszakapcsolás is ekörül van. Digi-nél 480 Ft és a telefonnál 0 Ft, valamint visszakapcsolásért se kell fizetni.

Meg jött a UPC-stől a kérdés, hogy Nagyinak szüksége van ilyen gyors netre? Mondom nem, de ott csak ez van "fillérekért". (Amúgy egyáltalán nem lenne rá szükség, csak járnak hozzá házalók, termékbemutatósok és most, hogy egy ideje nem vesz semmit, megoldották máshogy a pénzbevételt, kirabolták, az egész nyugdíját elvitték, ha ők voltak. Emiatt most kamerarendszert szeretnék kiépíteni, ezért rakattam még a szerződéshez utólag a netet, hogy távolról is néha rá tudjak nézni. Úgyhogy megyek is át majd a kamera topikba, mert ez új terület számomra.)

(#50350) 4Grider válasza Kam1kaze (#50349) üzenetére


4Grider
nagyúr

Érdekes dolog lehet a Diginél a tv szolgáltatás szüneteltetése két ont esetén, mivel ilyenkor fizikailag el kell vinniük a tv-s kütyüt, mivel az távolról nem adminisztrálható...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.