Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Vandit. válasza Integra (#8399) üzenetére


Vandit.
addikt

nem kell bmw-t venni.
Na ez nem fog összejönni sajna. :DD Sajnos én elvakult vagyok a bmw iránt és totálisan elvesztem a józan ítélőképességemet. ;]

BMW001: Én a tankolást is beleszámoltam a fenntartásba. :K Szvsz vegyes 15-el azért el lehet járkálni vele. Az adó meg a bizti van sokba, bár ugye ezt is meg lehet okosítani.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8402) MPowerPH válasza Vandit. (#8401) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, meglehet. Pfú, de eltudnám magam képzelni abban az ülésben. :DDD Most mondanám, hogy 740D. Fogyiban biztos jobb, de egy diesel v8 -as fenntartása szörnyen nagy lehet.

Don't Tread On Me

(#8403) Integra válasza Vandit. (#8401) üzenetére


Integra
titán

nálam is megy a vacila.
a büdös életben nem lesz még egy olyan megbízható autóm, mint az inti.
ez itt a nagy helyzet. és nem nagyon akarózik eladni sem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8404) MPowerPH válasza Integra (#8403) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak Neked. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8405) Vandit. válasza Integra (#8403) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem a legfontosabb - azon kívűl, hogy esetleg márkahű vagy - hogy mire szeretnéd használni és milyen szempontokat tartasz előtérben. Sportosság, kényelem esetleg mindkettő stb. :) Szvsz jó az X3 nem bánnád meg.

BMW001: Nekem egy 730i is elég lenne. :D

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8406) dragonfx válasza Integra (#8399) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD
na elbizonytalanodtál.hát szerintme németben nem fogsz így járni ez tuti. :K

Hát ja éna wallishoz ha lenne is valaha uj bmw.m tuti enm vinném van pesten pár tehetségesebb banda. pl a bmw motor groups.ot nagyon dícsérik az illatos uton....én 1x jártam arra és vagonnnyi 3-5-7es állt ott.gondolom nemhiába járnak oda.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8407) MPowerPH válasza dragonfx (#8406) üzenetére


MPowerPH
félisten

NT autó és 5er kft. 5er -t mindenki csak dicséri. NT autó pedig igaz nem hivatalos, mégis hordják oda a garanciális gépeket, és töltik s szervizkönyvet is. Gyári alkatrészeket hoznak be Németből ugyan úgy.
Itt mindenhol hozzáértő emberek dolgoznak, és mindenük megvan a modern BMW -k javításához is.
Ha a tulaj egyenesen ide vitte volna a gépet, valszeg nem csak a hibakódot törölték volna....

Don't Tread On Me

(#8408) Integra válasza Vandit. (#8405) üzenetére


Integra
titán

a márkahűség nem feltétlenül jó mindig.
inkább azt mondom, hogy az a jó, ha az igényed és annak a szintje azonos a különböző márkák esetén is. mert igényeket akarsz kielégíteni és nem márkák adják, hanem típusok. minden márka készít jó és kevésbé jó vagy szar autókat.
para van az x3-nál a dízel miatt.. a büdös életben nem lesz olyan megbízható mint az inti. de egyetlen másik autó sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8409) Gézengúz


Gézengúz
addikt

(#8410) dragonfx válasza Integra (#8408) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis mindenképp választanód kel valamit ;)
és mivel hazai pályán vagy a bmw.vel valszeg te nem fogsz így járni, meg gondoloma szervízelési költség +üzemanyagköltségre is könnyebb előteremteni a rávalót.

régebbi autók egyértelmű megbízhatóbbak mert nincsenek agyonelektronikázva/bonyolítva.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8411) Integra válasza dragonfx (#8410) üzenetére


Integra
titán

hidd el, itt is temérdek a roncsautó azért, nagyon észnél kell lenni, egy egész biznisz épült fel itt is a kóklerekből. nem könnyű.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8412) dragonfx válasza Integra (#8411) üzenetére


dragonfx
veterán

hátmondjuk igen haza piacon biztos könnyebb mókólni velük..tán még szervízkönyvet is hamisítanak, meg úgy tekergetik csinálják hogy 1000km.ig hibátlannak tünjön amikor megveszed.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8413) Integra válasza dragonfx (#8412) üzenetére


Integra
titán

nem hamisítanak szervízkönyvet. ha ügyesek úgy csinálják, hogy megveszik az autót. mondjuk traktor, 30e km-es szervíz periódus van előírva, 15e km-nél utána öntenek 0.5 liter olajat. szóval lemennek 50e km-t. majd kiszerelik az órát és visszapörgetik 30ezerre. és most mennek szervízbe. ha normálisan használták az autót, meg nem mondod, szervízben sem, hogy 20ezerrel többet ment. a szervízkönyv pedig értelem szerűen tiszta, minden rendben. és ezt így tovább. szóval van egy autód, ami 120e km-t ment, de közben legalább 160-180ezret. és nem tűnik fel. csak ha nagyon odafigyelsz, meg az alkatrészekről tudod nagyjából, hogy mikor kell cserélni.
durva mi?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8414) dragonfx válasza Integra (#8413) üzenetére


dragonfx
veterán

hát az.
én má múltkor is húztam a számat erre a 30e.s szervízperiódusra.az 50e amit meg akarnak tenni vele sporolás céljából elég durva.szerintem ha hasznáják sokat a verdát.ez nem lesz jövedelmező.az a +1 év mondjuk amivel később kell elvinni szervízbe lehet később egy milliós költséget hoz maga után és senki nem mondja meg ez nem őnála az első tulajnál fog bekövetkezni.vagyis valszeg nem mert egy új autó bejáratás után azért biztos jol bírja a nyüstölést, pláne egy 6hengeres nem kispicezett bmw motor.megérné nekik ezzel játszani??aza +1 év ennyit ér?? vagy 50e.t belerak..3 év alatt utána gari ugyis lejár és adja is el és vesz ujjat?

20e.t elmegy egy longlife olaj elhiszem egy új motorban. de 30 rengeteg.ott szerintem már 1000 km.enként romlik a motor.nem beszélve arról 2-3e után mikor bejár bekopik a motor alapból érdemes egy olajcserét eszközölni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8415) tomcica


tomcica
addikt

Nos csatlakoztam a BMW klubhoz egy altalam leguberebb E36 325i-vel....

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8416) Eagl3 válasza tomcica (#8415) üzenetére


Eagl3
veterán

Szép, grat.! :)
Hanyas' évjárat?

(#8417) MPowerPH válasza tomcica (#8415) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gyönyörű, grat hozzá. :)

Don't Tread On Me

(#8418) Integra válasza dragonfx (#8414) üzenetére


Integra
titán

nézd, a mai modern szintetikus olajok egyébként simán bírják a 30ezres periódust. olyan emberek között dolgozom, akik napi szinten foglalkoznak ezzel, 20-30 éve. ha ők a méregdrága v6 és v8 német csodajárgányaikat nem hajlandóak szervízbe vinni csak 30ezrenként és már 150-200ezer felett járnak...
egyszerűen mennek és kész. igaz, ők mind null km-rel szalonból veszik az autóikat.
na ez az amit én még nem tehetek meg:DDD

egyik benzinkutas ismerősöm egy bazi nagy családi merci transzporterrel jár, automata 3 literes. csak azért akarta lecserélni mert 137ezer km van már benne. aztán rájött, hogy minek, jó ez teljesen. a jó dolgukban nem tudják mit csináljanak.. egyébként szerintem szörnyű egy autó, mikor vitt vele:DDD

8415: gratula:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8419) tomcica válasza Eagl3 (#8416) üzenetére


tomcica
addikt

1992-es en eddig nem lattam ilyen allapotut (eladot)...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8420) tibi666 válasza Integra (#8418) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, csak elvileg a turbónak nem tesz jót az ilyen hosszú csereperiódus.

(#8421) Integra válasza tibi666 (#8420) üzenetére


Integra
titán

még csak beállt turbóról se tudok szakszerű használat mellett.
ott anyag hiba kell legyen ha megáll. én is kifogom tolni a következő olajcserém az intiben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8422) tibi666 válasza Integra (#8421) üzenetére


tibi666
senior tag

én inkább cserélem, 10, maximum 15 ezrenként az olajat.
apámnak lagunája van, na azokban imádtak elszállni a turbók míg 30 ezres volt a csereperiódus. igaz, valamit a franciák azért elszámolhattak a motortervezés, mert más gyártók is használják ugyanezt a turbót, és ott nem hallani ilyen gyakori halálról.

(#8423) Integra válasza tibi666 (#8422) üzenetére


Integra
titán

már meg is válaszoltad a kérdést magadnak:)
egyik haverom apjának az 8.5 milliós laguna detto. rakás hulladék, de nem tudja eladni... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8424) dragonfx válasza tomcica (#8419) üzenetére


dragonfx
veterán

gracca, a tiéd vagy épp most akarod megvenni?
mesélj róla. :B

#8412>>na igena francia autó az francia.amugy szerintme ne próbáld kia tiéden ezta 30e.s intervallumot.kár lenne a motorért.ütős darab. még a 20e.t se igazán.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8425) SpeedR válasza Integra (#8413) üzenetére


SpeedR
őstag

A kulcsokból ettől még továbbra is ugyanúgy ki lehet olvasni a valós km-t.
Egébként bazi nagy zs*dónak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt a játékot játsza az új BMW-jével....

[ Szerkesztve ]

(#8426) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Nagyon szép!

Tibi666: 30e km-nél a turbo user függő.Kis mértékben olaj is.

(#8427) tomcica válasza dragonfx (#8424) üzenetére


tomcica
addikt

2honapja vettem meg,csak nem jartam aforum kozeleben...2 elozo tulaja volt,mind2ot megismertem...a szemuk fenye volt..ezt kb. abbol is lathattam,hogy telen nem hajtottak...ugy dontottem mivel van meg 1 verda en is ezt praktizalom,igy garazsban van mar egy jo masfel honapja.En eddig csupan 400km-t hajtottam bele...tegnapelott irattuk at a nevemre,igy mostantol hivatalosan is enyem....

elol DTM futomu es fekek...a kipufogorendszer vegig szinten nyitott (nem tolakodo a hangja,inkabb oblos)...minden reszletet nem tudok,at kell majd ugranom a legelso tulajhoz,aki nalunk(szerbia) egyik komolyabb BMW szerelo (van meg egy E30nala 220loval es egy kombi E36 egyedi az is mind2 gyonyoru) es O elmagyarazza mik a modositasok.

A terv,hogy jovore turbositjuk (de legkesobb 2 even belul) ezt szinten O fogja elkovetn,azt mondta egy felekeppen vallalja el,ha rendesen csinaljuk es mindent kicserelunk,hogy tartosan elbirja azt a plussz teljesitmenyt...hat mondom van isten,emberembre talaltam,mert szivembol beszel...

A gyari festes van meg rajta..Diamond Black...eredeti alufelnik 17ek...hirtelen ennyi jutott eszembe..

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8428) Integra válasza SpeedR (#8425) üzenetére


Integra
titán

miben más a kulcs, mint a műszeregység, hogy a kulcsot nem lehet megpiszkálni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8429) Vandit.


Vandit.
addikt

Szerintetek?
Mercit ne BMW-t!

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8430) Sipi16 válasza Vandit. (#8429) üzenetére


Sipi16
senior tag

A cikk szerintem elég jól értelmezhető és igen 30 és 40 között már lehet, hogy nem a száguldozás és a vezetési élmény az első. Főleg ha feleséggel és gyerkekkel utazol. Vagy csak az én gondolkodásommal van porbléma?

Az én szívem mindig is a csillag fele húzott.

Integra: Nem, viszont ha nagyon kopott vagy nagyon új az árulkodó jel lehet.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8431) tomcica válasza Vandit. (#8429) üzenetére


tomcica
addikt

Azert ha megnezed a szavazast igen-igen fejmellett allnak...kivancsi vagyok az Audi-t miert hagytak ki...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8432) Vandit. válasza Sipi16 (#8430) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem meg nem. A merci mitől kényelmesebb? Extrákkal telerakhatom mindkettőt és simán elindulnék egy 5-össel is egy nagyobb túrára, akár 4 személlyel is, úgyhogy nem értem. :F Persze lehet, hogy bennem van a hiba, meg én eleve elfogult is vagyok.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8433) Sipi16 válasza Vandit. (#8432) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nincs egyikünkkel sem baj. Én Merciben nőttem fel és eszembe se jutna BMW-t venni. Ennyi az egész. Kinek merre húz a szíve.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8434) dragonfx válasza tomcica (#8427) üzenetére


dragonfx
veterán

elég komoly sportgépet akartok csinálni, belőle, csak nyugodtan. :DDD ..a turbó megcsinálva értelmesre félmilla alatt nincs. annyiért meg van m3.

Érdekes eza merci bmw teszt.kicsit szerintme lehúzzák a bmw.t.a böminek van 1 arculata ami valakinek bejön valakinek nem.a bmwnél szinte mindegyikmodell sportosságra törekszik mercinél nem. de azért érdekes mégis több embernek kéne bmw :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8435) tomcica válasza dragonfx (#8434) üzenetére


tomcica
addikt

maga a verda 1.8milla volt...rendes M3at nem talaltam...inkabb millat fogja kozeliteni a turbositas (ha rendesen csinaljak)...ez egy alvo-szornyeteg lesz...felirat igy sincs rajta...(amugy nalunk egy 2500ccm feletti auto evi regdija + biztositas pont duplaja a 2000-2500ccm-ig...szam szerint eves szinten 450euro kontra 920euro)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8436) barnam_ válasza Vandit. (#8429) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mercedes kellene (a "kéne" az nem parasztos egy kicsit?), de csak mert arra felé húz a szívem. Amúgy szerintem kicsit általánosít a szerző, nehogy már egy tizensok milliós autó kényelmetlen legyen :U Illetve nem magyar utakon biztos hogy nem kényelmetlen.
Azért kíváncsi lennék Csikós véleményére is :)

(#8437) MPowerPH válasza Vandit. (#8429) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Leszámítva a motor erejét még egy M5-ös sem nyújt olyan vezetési élményt, amely vetekedhetne azzal, amit bármelyik könnyű, 200 lóerős sportkocsiban tapasztalhatunk. Akkor meg minek erőlködni?"

Ez hülye...
Te barom, nyomd meg a DSC gombot!!! :((( Aztán az ilyen gyökereket úgy kéne összekaparni... 330i -vel nem tom mi a baja, sokkal sportosabb és nagyobb a vezetési élmény benne, mint egy Mercedesben.
Mercedes az 50 fölöttiek autója. Az tény, sokkal inkább kényelemre van kihegyezve. Sportosság nuku. Fiatalabbak úgyse e mercit vesznek, 5 -ös bmw -t viszi mindenki.
Audi meg azért van kihagyva, mert a Németeknél az Audi -nak messze nincs akkora presztízse mint a BMW-Mercedes duónak. E két márka a Német autógyártás jelképe, Audi csak lohol utánuk....

De mondom srácok, egy S Mercinél nincs kényelmesebb. :N De tohonyább se, olyan mint egy lusta bálna.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8438) Integra válasza Sipi16 (#8430) üzenetére


Integra
titán

egy x3 tetszik eddig amiről kaptam minden papírt scannelve és rakás fotót. tényleg makulátlan, egy helyen viszont valamit felfedeztem, a bőrülés bal oldalán a sok ki és beszállástól. este belinkelem, ha hazaértem.

Vandit:
szerintem nagy igazság van benne. nem véletlenül keresek én is teljesen gyári állapotú, és nem extra felni méretű, meg ültetett futóműves x3-at. elég feszes lesz az úgyis, nem kell oda még 18-as m-es felni. meg drága is rá a gumi, semmi értelme.
csak merciben nincsen az x3-nak alternatívája. meg nekem tetszik akkor is a modellfrissítés utáni szögletes/íves forma, akárki akármit mond:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8439) dragonfx válasza MPowerPH (#8437) üzenetére


dragonfx
veterán

üssetek nekem az S mercik nem jönnek be se mostani se elöző. a clc az faintos.

M5 nem nyújt vezetési élményt.a barom mintha egy tipikus enzoból kiszálló gyökeret hallanék.az hogy ő nem tudja vezetni kiautozni az erejét ez max.őt minősíti...na meg igen elektronika off azt hajrá...egy mercivel próbálj már meg driftelni, vagy csúszkálni sok nem hozzá illőbb..auto váltóval :)) mint vadkerten a gyerek. :DD

x3.ra nem is kell 16"osnál angyobb felni.arra még jó árban van gumi.talán 17es nyárra ha ugy jobban tetszik de 18" semmiképp se.itt szúrja el mindne bmw.s utána meg panaszkodik a futóműgondokra. 18" max. m.esre való.
az integra hány kiló tényleg a 190 lóhoz? :U ...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8440) Integra válasza MPowerPH (#8437) üzenetére


Integra
titán

hidd el, nem mond akkora hülyeséget.
vittem pár embert az intivel már, akiknek 300 lovas autójuk van. az enyém viszont könnyebb jóval. igazából csak némán hümmögtek utána, hogy kicsit kurva jól megy és ordas nagy örömöt nyújt. az övék egyenesben elmegy autópályán, de az is inkább csak elnyúlás a súlytöbblet miatt..
hidd el le/kg a lényeg, nem az, hogy 300le legyen. nem mondanám, hogy nem kacérkodom mai napig a gondolattal, hogy turbósítom az intit, de igazából minek? 3 perc örömért egy hónapra, miközben romlik az amúgy makulátlan megbízhatóság és duplájára emelkedik minden költségem?
szóval szerintem egész igyekezett tárgyilagos maradni a cikkíró.

amit a merci hibájára írok:
sok ismerősömnek van vele elképesztően sok elektronikai hibája.
én egy e460-nal szoptam nem keveset. szervízbe be 5 hibával, törlés, mikor kijöttem már 2 újra ott volt. igaz, ez nem a legújabb volt, hanem a pápaszemes, ami amúgy okádék ronda. de legalább jól ment:) barátnőm clk kabriója detto. most valami a légrendszernél ment tönkre, nem mondta pontosan milyen elektronikai bizbasz, 200e körül lesz..
1 hónapja ültem új s400cdi-ben. a rövid ülőlapon túl nem tudtam mit felhozni ellene.. az gurul hangtalanul. és hidd el v8 traktor azért megindul nyomatékból. csak minek? :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8441) Integra válasza dragonfx (#8439) üzenetére


Integra
titán

17-es felnivel jön az x3:K
télinek alá lehet csapni 16-ost ugyanolyan széles gumival, a mitsun ezt csináltam meg, mert valóban olcsóbb egy picivel. de annyival megint nem, mint amennyivel rondább lett:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8442) dragonfx válasza Integra (#8441) üzenetére


dragonfx
veterán

de legalább átmegy mindenen és nem megy szét semmi.. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8443) Sipi16 válasza Integra (#8438) üzenetére


Sipi16
senior tag

És akkor az inti lapát vagy 2 kocsid lesz?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8444) Vandit. válasza Integra (#8438) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez oké, de egy autó nem csak a futóműtől kényelmes szvsz. :N
Szóval ez a cikk azért kicsit elfogult vagy, hogy is mondjam, olyan lehúzós.

BMW tuning: E91 V10 :Y

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8445) tibi666 válasza Integra (#8438) üzenetére


tibi666
senior tag

már van, a glk elvileg az x3 konkurense, csak nagyon új még.

(#8446) tibi666


tibi666
senior tag

ja, és azért itt az elvakult fröcsögést is abba lehetne hagyni, mert a cikk teljesen korrekt, és nem azért mert én is mercedeses vagyok. ezek 2 tonnás luxusautók, nagyon erős motorral. egy kis játékautó, sokkal nagyobb vezetési élmény tud adni. persze annak, akinek nem az a vezetési élmény, hogy autópályán tövig nyomja a gázt. :)

(#8447) Integra válasza tibi666 (#8445) üzenetére


Integra
titán

nekem még az is tetszik, de köhögök ha meglátom az árát:DDD
pedig 7 sebességes automatával nem lehet rossz

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8448) Integra válasza Vandit. (#8444) üzenetére


Integra
titán

elfogult vagy sem, én, mint amúgy absz kívülálló, azt hiszem jól értelmezem amit ír. továbbra sem tartom elfogultnak. teljesen ész és racionális, logikus érveket hoz fel mindkét oldal mellett és ellen.
nem hordja ő le a bmw-t, sőt, tisztában van vele, hogy a bmw a penge ha fahrspass-ról van szó. (amúgy meg porsche:DDD)
habitus válogatja. a nyugger valagamnak a merci kedvez inkább, csak nem mindegyik tetszik és k. drágák megint csak. orkmerciml-t meg a halál vesz.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8449) Gézengúz


Gézengúz
addikt

(#8450) Vandit. válasza tibi666 (#8446) üzenetére


Vandit.
addikt

Mondjuk szerintem itt senki sem fröcsögött elvakultan, az másik topikokban szokás. :U

Meg, akkor miért hasonlítunk egy 335i-t egy 2 tonnás luxusautóhoz?

Az ötös egyszerűen nem kéne, semmilyen kivitelben, Hármas BMW-t pedig akkor vennék C Merci helyett, ha ugyan fontos a luxus, de a kényelem mellett ugyanannyira vágynék még a vezetési élményre is, és megengedhetem magamnak, hogy egy háromszáz lóerős, vagy annál is erősebb modellel ajándékozzam meg magam.

Ezt meg nem is értem. :F Az ő olvasata szerint csak a 335i megy elég dinamikusan? Hát nem tom...

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.