Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ezt megosztom veletek, jót mosolyogtam. Bp. -ről mentem Pécsre, aztán vissza. Hazafelé már lehetett rendesen jönni, nem volt hókása se. M6 -oson olyan 180 -al mehettem mikor látom felhajt egy Renault Traffic, Szolgálunk és védünk matricával. Jól beszartam, padlófék. 130 -al szépen lassan elmentem mellette, 110 -el mehetett akkor, gondoltam szépen elhagyom és mehetek tovább. Tempomatot belőttem 135 -re, ott még nem tud belémkötni. Nah, és itt jön a sztori. Mikor már kezdtem volna eltávolodni, látom ám közelít. 3 perc múlva el is ment mellettem, olyan 145 -el. Megjegyzem, végig néztem a visszapillantó tükröt, sávváltáskor soha nem indexelt a drága. Na de, mondom ok akkor megyek utána. 140 -el ment, én követtem. Aztán jött a poén első fele. Először mint az állat jött egy Q7 3.0TDi, engem elkerül, és satuzott. Úgy beszart, hogy kb. 100 -ig lassulhatott vissza. Aztán jött egy X6, szintén tádé. Az is satuzott. Jött még egy Punto és egy Mondeo, ők csak kinéztek, és vissza is bújtak mögém. Aztán szerintem X6 -os megunta, mert elment a pihenőnek. Q7 is lefordult utána a pályáról. Mögöttem meg már 10 autó, mindenki 140 -el. És akkor elkezdett távolodni a drága, ismétlem, 140 -el mentem. Mentem utána természetesen, 160 -ig ment el. ;] Majd M6 bevezetőn ugye 100 -as tábla van first, ott fékezés nélkül 150 -el végigrongyolt, én követtem. Majd jött a 80 -as tábla, nem fékezett... Én ott már rátapostam, és lassítottam. 30s múlva már nem is láttam.
Annyira bánom, hogy nem volt nálam kamera... :W Bár magamat is bajba sodortam volna, szal lehet nem lett volna érdemes belemenni.
És akkor most kinek kell példát mutatni kinek? :W

Én már próbálgattam a gépet, ASR off. Ajjj, hát valami szörnyeteg lett az autó. Vezethetetlen vadállat. ;] Viszont a menetstabilizátort is próbálgattam, és szépen próbál korrigálni. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8902) 1hijjanhusz válasza SpeedR (#8896) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

gyönyörű :Y Ennél jobb, szebb autó nem kell:D

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8903) 1hijjanhusz válasza MPowerPH (#8901) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

Nem te vagy az első aki így járt :D Sinám feljeletjetted volna ha, felveszed:D

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8904) dragonfx válasza Vandit. (#8897) üzenetére


dragonfx
veterán

ja tudja.jó is aza 6os angyon szép autó.csak enm1 műpicsának.aki szájával dolgozott meg érte.és ki sme hazsnálja.
de azért keményke voltka belementke valakibe... :DD luzerek.

bmw001>>traffic rendőrautó volt,??megy az 160at? :Y
hát ja parás lehet előről mrétek angy csekket akartak adni.180nal teso ilyne hóba lataykba 1x nem fog segíteni smemi.
még jo hogy állat 200 ló havon.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8905) Bubu79 válasza dragonfx (#8904) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne irigykedj vazze - még Neked is felajánlhatják, hogy furulyáért cserébe használhatsz valami dögös gépet ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8906) MPowerPH válasza dragonfx (#8904) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tee, há mondom, hogy má latyak se vót. :DDD

Don't Tread On Me

(#8907) VR6-Fan válasza dragonfx (#8904) üzenetére


VR6-Fan
veterán

annak idelyén a német pálya rendőrség számára szálítottak VW kis buszokat (T4-es tranyo) 2,8-as V(r)6-os benzines agregáttál, az adatlapon 210-es vég szereplet, de a 220-225 vitték.

szal a 160-at simán. ismerős is annyival közlekedik Bécs-Budapest közt az M1-esen a T4-vel.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#8908) fekeandras válasza VR6-Fan (#8907) üzenetére


fekeandras
őstag

A 2.5 140ps szög gyári TDI is megy (gps szerint) ~180at. De már nagyon ijesztően imbolyog és ha jön egy nagyobb széllökés nem egy sávot megy odébb hanem minimum kettőt szóval azért ésszel kell. Trélerrel a 140-150es utazó németben autópályán alap. :) (14liter/100km) :O

[ Szerkesztve ]

(#8909) VR6-Fan válasza fekeandras (#8908) üzenetére


VR6-Fan
veterán

tudom cimbinek is így van 102le-s R5 fel van húzva.[link]

a 150-es multivan felhúzva 170-180le-re :K

de a váltó és a 0,76-os CW miatt 200-nál végük.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#8910) Bubu79


Bubu79
addikt

Apa kezdőőőődik... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8911) fekeandras válasza Bubu79 (#8910) üzenetére


fekeandras
őstag

;] Nem fog. :N

(#8912) Bubu79 válasza fekeandras (#8911) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudom - már elkezdődött... :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8913) dragonfx válasza Bubu79 (#8912) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja megint a vw és füstösvonat

Há dikkk belémköt a bubu...majd lesz jobb na, ne szálljál áll inkább mondjad mentél e ma hóba játszani :C

bmw001>>akkor te egy mási országból írsz...délebre....itt pestne minden latyak víz ledermedt fagyott hó van az uton.

280e. s transittal 180at az egészséges...én 100at nem mertme kitolni a 2.5 dízellel.félek. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8914) Bubu79 válasza dragonfx (#8913) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne - csak úgy villogott az ASC sárga lámpája - zavarta a szememet, úgyhogy ki is kapcsoltam a fenébe :DDD

De tanulságos volt ma a céges Astra is a hóban ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8915) dragonfx válasza Bubu79 (#8914) üzenetére


dragonfx
veterán

mi volt vele?
:U

na persze ugy kell azt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8916) MPowerPH válasza dragonfx (#8913) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem Dragon, én ebben az országban vagyok, azt hiszem. ;] Akármennyire is fáj belegondolni... :DDD Autópályák délutánra rendben voltak, legalábbis az M6, M0, és az M7 -es is, mert ott ment haverom. :)

Don't Tread On Me

(#8917) dragonfx válasza MPowerPH (#8916) üzenetére


dragonfx
veterán

de nem száraz volt hanem vizes 5 fok körüli..azon 180nal menni vakmerőség

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8918) MPowerPH válasza dragonfx (#8917) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te hülye vagy. :DDD Hidd el Dragon, régóta autózok, tudom mi a vakmerőség. Ez itt semmi...menj egyszer el télen Krakkóba, sokáig nem jutnál...ott nem sózzák az utakat. Én párszor már megtettem, volt hogy ott éjszakáztam.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8919) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

E34 [link]

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8920) tibi666 válasza 1hijjanhusz (#8919) üzenetére


tibi666
senior tag

jeee, szép piros! :R
utálom a rohadt szürke, meg fekete kocsikat.

az én autóm is piros lesz. :)

(#8921) Bubu79 válasza dragonfx (#8915) üzenetére


Bubu79
addikt

Semmi a világon, csak havas úton ha nyomsz egy padlót másodikban, rögtön nekiáll dolgozni :D

tibi666: Én is szeretlek :P

Egy fekete bimmer tulajdonosa ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8922) SpeedR válasza 1hijjanhusz (#8919) üzenetére


SpeedR
őstag

Szép vas. A vese meg a lökös alja direkt ilyen? Így sokkal agresszívebben néz ki. :)

tibi te meg ne hergeld a fekete BMW-seket, mert előbb-utóbb meg leszel kergetve a hóban :DD :DDD
/// egy másik feke bimmer tulajdonosa///

[ Szerkesztve ]

(#8923) fekeandras válasza SpeedR (#8922) üzenetére


fekeandras
őstag

feke bimmer :)) :DD

(#8924) SpeedR válasza fekeandras (#8923) üzenetére


SpeedR
őstag

teeeeeeeeeee :DDD

(#8925) Bubu79 válasza fekeandras (#8923) üzenetére


Bubu79
addikt

Te csak szeretnél - de szeretsz elvegyülni a tömegben a népautó mániáddal és a traktor imádatoddal ;] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8926) 1hijjanhusz válasza SpeedR (#8922) üzenetére


1hijjanhusz
senior tag

köszi :DD A vese direkt fekete, a lökösök gyárilag ilyenek.

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8927) fekeandras válasza Bubu79 (#8925) üzenetére


fekeandras
őstag

Ezt már annyi helyen leírtam, nem fogom újra leírni mert már unom de: traktor imádatról szó sincs! :N

A motorsport és az utcai autó közt ég és föld a különbség.

(#8928) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez de szép. :R
...és ez sem rossz.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8929) dragonfx válasza MPowerPH (#8918) üzenetére


dragonfx
veterán

ok te tudod hogy milyne kemíny gyerek vagy én mondtam.majd a fának is ezt mond az árokba 1x.

olyna helyre ahol elakadok alap nem megyek ennyi.

szép az e34 de nekem túl nagy.fekete ültett e34 m50b25... ;]

Vandit>>mind2 szép és meg is ér annyit ha a számok és a leírás fedi a valóságot.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8930) MPowerPH válasza dragonfx (#8929) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dragon, szörnyű vagy... :P Én se szándékosan mentem arra... tehetek én arról, hogy pár óra leforgás alatt lehullott annyi hó, hogy nem lehetett közlekedni?!
Milyen fának, Teee? ;] Autópályán hol találsz fát az út mellett? ;] Jaj, ne vetítsd itt nekem a szentet, még azzal az 1.6 -al is állatabbul szoktál menni, mint én a 2.8 -al. :DDD
Ha gondolkoznál, akkor rájönnél, hogy csak simán nedves aszfalton egyenes vonalban nem csúszol meg. ;)

Don't Tread On Me

(#8931) dragonfx válasza MPowerPH (#8930) üzenetére


dragonfx
veterán

a feluszás ugyis lehetséges simán.
lehetséges :DD bármi lehet.
hagyjuk mind1.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8932) MPowerPH válasza dragonfx (#8931) üzenetére


MPowerPH
félisten

De milyen felúszás? Ne csináld már... :U Ember, nedves az aszfalt, nem azt mondtam, hogy áll a víz. A NEDVES ASZFALTRA HOGY LEHET FELÚSZNI? ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8933) dragonfx válasza MPowerPH (#8932) üzenetére


dragonfx
veterán

aszfalton!!de mondom hagyjuk.
ugy ha nem tudja a gumi még a keveset se elvezetni.azt látni kell emnnyi a víz.
más a vizes meg nedves út.meg másba se mind1. :DD :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8934) MPowerPH válasza dragonfx (#8933) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, más. A nedves úton amit én is mondtam nincs mire felúszni, ezt értsd már meg. Ott nincs víz, csak nedves. Most komolyan, mi ezen a nehéz? :U Ha szakad az eső, persze, hogy nem megy az ember gyorsan, pont az aquaplaning miatt.

Don't Tread On Me

(#8935) dragonfx válasza MPowerPH (#8934) üzenetére


dragonfx
veterán

nyugi szuszááááá :R :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8936) MPowerPH válasza dragonfx (#8935) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szúszászúszá... :((( Most buktam meg vezetői számvitelből, betett rendesen. Ráadásul 70% -tól van kettes, nekem lett 68%. :((( :W Ilyenkor már a szúszá se segít.

Don't Tread On Me

(#8937) Eagl3


Eagl3
veterán

Az idei télen sajnos rángatnom kell a kéziféket... :DDD

(#8938) IreN!CuS válasza MPowerPH (#8936) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nem azért nekem sikerült megbuknom,úgy h 70% volt a min.Én meg 69.x(talán 5)%ot írtam,és mivel online teszt volt nem lehetett fél pontot adni a nevemre.Te még "jól" buktál meg" :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8939) MPowerPH válasza IreN!CuS (#8938) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha még teszt lett volna...2 órás kemény gürcölés, számolás megállás nélkül. :W A végére már egészen kivoltam, eredménykimutatás nem is lett olyan, mint amilyen lehetett volna. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8940) dragonfx válasza Eagl3 (#8937) üzenetére


dragonfx
veterán

:O
mér ujra bimmer van? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8941) Winner_hun válasza dragonfx (#8940) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább mert elsőkeresek kocsija van. Bömös mintha nem épp az lenne:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8942) dragonfx válasza Winner_hun (#8941) üzenetére


dragonfx
veterán

és azzal nem lehet?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8943) Winner_hun válasza dragonfx (#8942) üzenetére


Winner_hun
félisten


Még jó hogy indultam aludni, mielőtt sírógörcsöt kapok megyek is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8944) tibi666 válasza dragonfx (#8942) üzenetére


tibi666
senior tag

próbáld már meg a hajtott kerekedet kézifékezni. :U

(#8945) MPowerPH válasza tibi666 (#8944) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dragonnál semmi se lehetetlen. :DDD

Don't Tread On Me

(#8946) fekeandras válasza dragonfx (#8940) üzenetére


fekeandras
őstag

(#8947) 1hijjanhusz


1hijjanhusz
senior tag

:))

lúzer sport club/ A pohár már félig van.

(#8948) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Legalább ebben a topicban jó a hangulat. ;]

Don't Tread On Me

(#8949) tibi666 válasza MPowerPH (#8945) üzenetére


tibi666
senior tag

bexart a központi zár egy része, nem igazán akarja csukni a jobb hátsó ajtót.
ha meg kézzel nyomod le, akkor meg nyitni nem. :DDD

meg elképzelhető, hogy egy féltengely csereérett lesz lassan.

(#8950) MPowerPH válasza tibi666 (#8949) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez a Mercid? :U

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.