Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) MPowerPH válasza Tomics (#8649) üzenetére


MPowerPH
félisten

Számból vetted ki a szót. :(

Keldor papa: Én ha külföldön vagyok, és Suzukit látok akkor mindig tudom, hogy ez bizony onnan jött ahonnan én. Kis hazánkból. De eddig egytől egyig mind Magyar rendszámos volt. Én nem tom, hogy lett a Magyarok népautója a Suzuki.

Don't Tread On Me

(#8652) SpeedR válasza keIdor (#8650) üzenetére


SpeedR
őstag

Pedig akár hiszed, akár nem, a magyar gyár 90%-ban nyugat-európai exportra termel.

rootkiller:
Te mazochizmusból jársz ide BMW-t fikázni, vagy más oka van?

[ Szerkesztve ]

(#8653) dragonfx válasza MPowerPH (#8651) üzenetére


dragonfx
veterán

azért mert olcsó fapados nem formabontó design, szürke népautó.az uj swift nem rossz ingyen adnák lehet nem adnám el :B ..1.6 sportotot persze.

amerikába esélytelenek amíg 1.2-1.6os motorokról beszélünk az autoikban...ott egy 2.5 bmw olyan mint nálunk egy matíz....

sajnos mindenhol csökkentenek, sok az autó egyre több még több a kibocsátás valamivel mérsékelni kell.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8654) keIdor


keIdor
titán

Nem látott valaki hátteret eddig az új 5-ösről? 1680x1050, 1920x1080 vagy 1920x1200-as jó lenne.
Én nem találok sehol...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8655) johnny82 válasza keIdor (#8654) üzenetére


johnny82
őstag

Itt.
Vagy itt is egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#8656) keIdor válasza johnny82 (#8655) üzenetére


keIdor
titán

:R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8657) Integra válasza keIdor (#8654) üzenetére


Integra
titán

bmw.de?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8658) keIdor válasza Integra (#8657) üzenetére


keIdor
titán

Vagy én vagyok vak, vagy amikor még néztem, akkor még nem volt ott a WideScreen. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8659) Integra válasza keIdor (#8658) üzenetére


Integra
titán

vak vagy:)
az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy az oldal nem az igazi ergonómiából...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8660) aphra2 válasza SpeedR (#8652) üzenetére


aphra2
aktív tag

Én más statisztikát olvastam régebben, mégpedig ,hogy a hazai gyár termelésének
kb 50%-a hazai piacon talál gazdát, és a másik 50% pedig Európa összes országában oszlik el.
Talán ezért nem látni kint annyi suzukit,...
Remélem dragon nem feszít keresztre ezért a nem bmw-s hírért.. :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8661) SpeedR válasza aphra2 (#8660) üzenetére


SpeedR
őstag

Rosszul emlékszel. Ha igaz lenne amit írsz, akkor tavaly az összes új autó amit eladtak (kb 140e db) Suzuki kellett volna hogy legyen. (kb. 280e autót gyártottak 2008-ban)
Figyelmedbe ajánlom ezt a cikket is, ami igaz, hogy a 2007-es eladásokra vonatkozik, annak is csak a felére, de az arányokat jól mutatja. (90,49% export, 9,51% hazai értékesítés) Sőt idén talán még jobban eltolódik az export felé a mérleg, mert idén itthon jelentősen visszaesett az újautó értékesítés az EU többi részéhez képest. (vastagon 100e eladott új autó alatt leszünk)

(#8662) Integra


Integra
titán

[link]
érdemes a posztokba is beleolvasni, nem semmi..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8663) SpeedR válasza Integra (#8662) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez nagyon durva. Arra nincsenek térfigyelő kamerák?

(#8664) barnam_ válasza Integra (#8662) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sajnos a hozzászólások a magyar mentalitást tükrözik :(

Nekem még szerencsére nem lopták el semmimet, igaz az astrákat nem nagyon fosztogatják. De azt hallottam, hogy pl a citroen bx-nek a fényszórójához még csavarozni se kell. Kijön egybe az egész. De azt meg nem lopja senki, minek....
Akinek meg bmwje van az meg így járt.

(#8665) tibi666 válasza Integra (#8662) üzenetére


tibi666
senior tag

húzok ebből az országból amint tudok. vagyon már kimentve svájcba, még visszaszerzem amit a kommunisták államosítottak a családtól, és irány el innen. amerikába. a cégnél maradhatok, maximum kint alacsonyabb pozícióban ülök majd.

(#8666) keIdor válasza tibi666 (#8665) üzenetére


keIdor
titán

Engem is már csak a tanulmányaim tartanak itt, más nem. Még másfél év és byebye 4ever. Meg az angol mellé még meg akarok tanulni egy németet vagy franciát is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8667) SpeedR válasza tibi666 (#8665) üzenetére


SpeedR
őstag

Ott nem a tükrödet fogják kilopkodni, hanem ha rossz utcába tévedsz simán le is lőnek egy BMW-ért.

(#8668) keIdor válasza SpeedR (#8667) üzenetére


keIdor
titán

Itthon is vannak ilyen helyek, de még BMW se kell hozzá, elég 100Ft.
Pl. Borsod.
Egyébként meg nem kell rossz helyre tévedni. Mondjuk nekem az USA másért nem téma.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8669) aphra2 válasza tibi666 (#8665) üzenetére


aphra2
aktív tag

Azért még nincs itt a világvége, lakásokba is betörnek, nagyobb értékeket visznek el mint 2 tükörlap, vagy ködlámpa, mégse csomagol a fél ország, picit túl van lihegve a dolog.
Persze megértem ,hogy bosszantó, és irritáló, de azért nem ma jött senki erre a bolygóra,
(az újdonság ereje csak a mosópor reklámban szokott lenni :D )
máshol és mást is lopnak... :K

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8670) SpeedR válasza keIdor (#8668) üzenetére


SpeedR
őstag

Így van, szar emberek mindenhol vannak. Ezért nem kell általánosítani.
De ahogy megfigyeltem az embereknek mindig az a szar ami van, és az a jó ami nincs.
ON

[ Szerkesztve ]

(#8671) keIdor válasza aphra2 (#8669) üzenetére


keIdor
titán

A probléma a légkör, meg ahogy az emberek hozzáállnak egymáshoz, és akkor még nem beszéltünk a gyenge átlagfizetésekről sem.
Bűnözés meg mindenhol van, csak az a nem mindegy, hogy mekkora és főleg kik az elkövetők. :B

Nah OFF vége, mert jön dragon azt jól... :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8672) Integra válasza tibi666 (#8665) üzenetére


Integra
titán

valahogy én is így vagyok, ezen dolgozom keményen, még ha 15-20 évet így dolgozhatom, visszavonultam utána..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8673) Integra válasza barnam_ (#8664) üzenetére


Integra
titán

na többek közt ezért nem akarom eladni az integrát.
itt le se szarják a bmw-t, otthon meg gyűlölnének érte. vicc.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8674) barnam_ válasza Integra (#8673) üzenetére


barnam_
nagyúr

És ha gyűlölnek? Szard le amíg csak a hátad mögött mernek róla beszélni :)
Az Integra-t jobban elfogadják az emberek Mo-n, mint a BMW-t?

(#8675) dragonfx válasza Integra (#8673) üzenetére


dragonfx
veterán

hát max a hondás cimbijeid gyülőlnének mások nem. :U ....azért egy x3asra nm fognak általánosítani... az x5-x6 a szemtelen sutyokké.... :U

8670>>gyönyürű ez a hartge 5ös....mennyit érhet ég :Y

Elszomorító ez a lopkodás de nem tudsz mit tenni..nem raksz fel jó felnit, nem mosatod mindig, nem keltesz feltünést, sportkifuffal stb...vagy meghuzod magad vagy utána lehet semmid nem lesz csak anyagi kárrd...ilyen az ország én is el szeretnék menni a gondolat ötlet megvan...csak a terv nem túl könnyü meg a kivitelezés...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8676) Integra válasza barnam_ (#8674) üzenetére


Integra
titán

azért is gyűlölnek, pedig nem nagy értékű autó, az eszemei értéke jóval nagyobb.
az integrát ráadásul minden fasszopó le akarja tolni meg versenyezni, amit rühelltem.
jobb sávban kocogok 70-nel szabályosan a hungárián és besüvít mellém a valami idióta, hogy raccsingoljunk.. hát ettől nagyon menekülnék. meg a bp-i utakon..
itt más a helyzet. még a porschés se néz le, inkább a technika iránt érdeklődik.
(persze itt is vannak suttyók, de azok is különbül viselkednek, mint mo-n)
esküszöm kezdem megérteni a nagy terepjárósokat...
kell egy x5 3.0d és senki sem baszogat, senki sem gecizik, gyűlöljenek érte, tényleg lekell szarni és saját nyugalmad is megvan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8677) Vandit. válasza Integra (#8676) üzenetére


Vandit.
addikt

kell egy x5 3.0d és senki sem baszogat, senki sem gecizik, gyűlöljenek érte, tényleg lekell szarni és saját nyugalmad is megvan.
Pontosan. Le kell szarni mindenkit, utáljon, ha attól neki jobb lesz, de legalább tudod, h neked jó és ennyi. Ők meg irigykedjenek...

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8678) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] :Y

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8679) SpeedR válasza DeadMeat (#8678) üzenetére


SpeedR
őstag

Jézusom, ezzel hogy lehet közlekedni? Az ötlet nem rossz, de sztem az X széria értelmetlenné teszi egy egyterű kiadását. Nem is tudom hová tudnák árban pozícionálni.
És egyébként sem jó, mert nincs rajta hofmeisterknick. :)

dragon:
Ez egy felújított példány, és 45k $-ért kellette magát.

(#8680) dragonfx válasza DeadMeat (#8678) üzenetére


dragonfx
veterán

szégyen....

hát igen lehet nálunk ezért járnak sokan x5tel mert ott nincs kompromisszum....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8681) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Hátha egy automata E36 328 Coupe-t keres valaki: [link]

Tiszta Windows rendes ház

(#8682) tomcica válasza Gyok2 (#8681) üzenetére


tomcica
addikt

uhh ez szep allapotban van :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8683) MPowerPH válasza Gyok2 (#8681) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szép nagyon :K , Dragon vedd meg. ;)

Én egyenlőre úgy állok, hogy nem találtam olyan autót ami érzésben a BMW -hez közel lenne. Amit eddig konkrétan próbáltam, az nem jött be. Az A4 -es van még függőben, talán arra is sort kerítek.

De annyi biztos, hogy a köv. autóm diesel lesz. Mostanában sokat járok autópályán, 150 -el vagy a fölött. És bizony már 9.8l/100 a fogyim, igaz a Bp. -i dugó is rátett egy lapáttal. Ma mikor beálltam tankolni, csak elmélkedtem... 298Ft most a benzin, 270Ft a diesel.
70 liter esetén ez 2000Ft plusz, és diesel autónál -2l/100km a fogyi ugye. Tehát én most 70l -el 714km -et tudok elmenni, míg egy diesel -el 897 km -et. Ez 183km plusz, ami 18l -t jelent, és ez benzinben 5400Ft.
Így ha számításaim nem csalnak egy diesel autóval nagyvonalúan kerekítve 7000Ft -ot spórolok meg 1 teli tankon a mostani autómhoz képest...és ez engem elszomorít. :(
Havi 4 teli tankos menettel 28.000Ft -ot spórolnék. Ez brutális. :(

Don't Tread On Me

(#8684) tibi666 válasza MPowerPH (#8683) üzenetére


tibi666
senior tag

nem úgy volt, hogy hétvégi autót akarsz venni?
akkor azért nincs havi 4 telitankos menet.

(#8685) MPowerPH válasza tibi666 (#8684) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most pl. a saját autómat használom munkára is. Novemberben 3700km ment bele... :(
Ez csak egy gyors számolás volt. A 4 teli tank meg egy viszonyítási alap, számomra elrettentés. Szóval igen, 7végi autó is lesz, de ha nincs itthon a céges akkor hét közben is azt fogom használni. Mikor hogy esik. :)

Don't Tread On Me

(#8686) Vandit. válasza Gyok2 (#8681) üzenetére


Vandit.
addikt

Az a gond, h fél éve is ennyire tartotta előtte meg 1.9-ért árulta. Gondolom jövő tavasszal is ennyiért fogja árulni, közben meg csak mennek bele a km-ek. Ettől függetlenül kéne. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8687) dragonfx válasza MPowerPH (#8683) üzenetére


dragonfx
veterán

jöhetne de tul van árazva, és automatával soha.
már 2 éve el akarják adni.,vadkertin ahol taliztunk a bejárattal szembe állt. a zöld lambo ajtó si 1 éve fenn van.tul vannak árazva.ennyi.

10 liter az totál jó én inkább le se írom mennyit eszik enyém..kb mint egy 335i :DD ..igaz én keveset megyek lexarom akkro viszont kell sajnos.erre a célra nem tom miylne autó lenne jó.ami ha akarom megy ha akarom keveset eszik min. 140ló.7-8as fogyi de ha hajtáskor 12 az sme gond..... :U :U :U
nem olyan vészes az Áki belefér.mér mit mész annyit cég nem számolja el benyát??
dízel meg a4 mi??.hehe 3.0tdi.t mondtad elvered akkor miylne a4et tudnál vennél ami előrelépés??..max s4et de az benyáés és eszik is.dízelből 4.0 nincs az a4be ha jól tom.

beállsz te is chippes sötétíett 2.0 tádéíí.s díszmajmok közé egy 5ös bmw.ből??juj ne még kimondani si rossz.egy luxusból egy népautóba....

2.0tfsi audi nem lenne jó inkább??..vagy 1.8t 20vt chippel leon vagy octavia de a4be is benne van talán?? :U..igaz 10-12öt az is elkajál.

nekem 18is kéne...max. 20as....amugy.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8688) Voyage válasza dragonfx (#8687) üzenetére


Voyage
aktív tag

Alfa 146-156 2.0 TS(Twin Spark) motorral. 150 ló, keveset is eszik, megy mint az őrült, bármelyik 320-as bmw-t odacsapja(150 lovasakat)... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#8689) MPowerPH válasza dragonfx (#8687) üzenetére


MPowerPH
félisten

Marad az A4 3.0TDi. Az erősebb is mint a mostani, és nem is eszik annyit. Beletolok egy chippet, azzal ha nem tolom még csökken a fogyi. De ha kell, akkor felszaggatja az aszfaltot. A4 -ből még nem találtam olyat, amit érdemes lenne megnézni...tehát most várok.
Benzines már biztos nem lesz, a mai fejszámolásom végleg meggyőzött.

Voyage: Annál lehet erősebb, csak nekem a mostani után még egy 170 lovas Passat is szenvedés volt, mer nem megy....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#8690) dragonfx válasza Voyage (#8688) üzenetére


dragonfx
veterán

jajj persze már..6hengert..egy alfa....neked az van?
alfák zabálnak angyon....

bmw001>>hidd el 10et lehúz az is pláne hatolod.ne feledd ahol turbo van ott lezs fogyi is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8691) Voyage válasza dragonfx (#8690) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nekem nem az van, de vezettem már, nem egyszer. :)
Igen, kívülálló BMW-re is azt mondja, sokat fogyaszt, ugyanúgy leszarozod mint más a BMW-t... :)
Igen, 6 hengert letolja, mert alfa 1100kiló, bmw meg 1500.... ;)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#8692) dragonfx válasza Voyage (#8691) üzenetére


dragonfx
veterán

1300..

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8693) Voyage válasza dragonfx (#8692) üzenetére


Voyage
aktív tag

Akkor csak 200kiló előnye van, meg +5 lóerő. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#8694) Bubu79


Bubu79
addikt

Megint előkerült az autóskártya? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8695) dragonfx válasza Voyage (#8693) üzenetére


dragonfx
veterán

próbálja ki valaki.

nem kell kártya a bmw nyer :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8696) aphra2 válasza dragonfx (#8695) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nem igaz,.. a lola-T visz (vitt) mindent :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8697) Bubu79 válasza aphra2 (#8696) üzenetére


Bubu79
addikt

Csakis banán zöldben :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8698) tibi666 válasza dragonfx (#8695) üzenetére


tibi666
senior tag

a carfolio adatait elnézve (igaz, csak a 170 lovas 320i-ről néztem adatokat) elveri a 155 lovas alfa 156-ot. pici a különbség, a 150 lovas már gyengébben menne. viszont kétlem, hogy egy e39 után pont egy alfa romeo kéne a kollégának.

(#8699) tomcsi23 válasza tibi666 (#8698) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, a két ~150 lovas kb teljesen pariban van. Súlyban is (nyoma sincs 1100 kg-nak :U).
[link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#8700) MPowerPH válasza dragonfx (#8690) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem húz le. ;) Az A6 -os elment 7l -el alattam. Nem véletlen van ez a mániám hidd el.

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.