Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) Land


Land
veterán

Üdv!
Ha cicereg a VGA-m ("terméktulajdonság") és garanciálisan nem javítják, akkor eladásnál illik beleírni a hirdetésbe? Mivel a gyártók szerint nem garanciális hiba, így csak magamat vágom meg több 10 ezer Ft-tal ha leminősítem a kártyámat.
Kellemetlen ez az egész szituáció. Alapból lesz@rnám, hogy cicereg (sokaknak cicereg), csak a cicergés átmászott a hangkártyámra és fejhallgatón keresztül játék közben hallani a cicergést.
Aki integrált kártyát használ, vagy EMI pajzsosat, esetleg BT fejest, észre sem venné az egészet. Nem tudom mitévő legyek. (2070 Super)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#75052) Viktor77 válasza Land (#75051) üzenetére


Viktor77
titán

Illik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75053) atiska007


atiska007
senior tag

Sziasztok!

Pár hónapja kezdődött a dolog, amikor is arra lettem figyelmes, hogy ha a gépet sleep-be teszem, akkor 10-ből 9 alkalommal, mikor indítom, akkor a gép felbúg, teker a vinyó, viszont a kép nem jön meg. Újraindítás segített ilyen esetben mindig.

2 napja viszont az a hibajelenség, hogy elindul a gép, megjelenik a windows logo (tölt), majd mikor betöltődött, akkor nincs kép újra, a monitor kiírja, hogy nem érzékel jelet. (Win10 reinstall után is ugyan ez a hibajelenség). Olyan, mintha mikor kicsit nagyobb grafikai terhelés érné, akkor nem küld már jelet.
Szerk.: UEFI BIOSba belépve pl. van kép

Ezek alapján én VGA hibára gyanakszom, sajnos nincs otthon másik VGA, hogy cserével le tudjam tesztelni... :(
Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót, jó felé keresgetek?

Vga: pont 3 éves (azaz a gari pont véget ért), RX 480.

Illetve még kérdés, hogy ha VGA, akkor még a kondikra gyanakszom, hogy esetleg a 3 év alatt valamelyik(ek) megadta magát. De egyelőre tényleg csak sötétben tapogatózok.

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#75054) owen23 válasza Csupingo (#75032) üzenetére


owen23
tag

Sziasztok!

Közben agyaltam és ott van a HDMI a videókártyán és inkább a HDMI-t kötném össze a monitor VGA-val.
Milyent érdemes venni pár ezer Ft-ért, tudnátok e ajánlani? (ez az aktív passzív dolog gondolom itt is lényeges)

Én ezt néztem jó lehet? :

https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/gembird/a-hdmi-vga-04-p381053167/?gclid=EAIaIQobChMIjsCLjuHi5QIVycCyCh0WNwPfEAAYASAAEgKBF_D_BwE#

Köszönöm előre is!

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#75055) Csupingo válasza owen23 (#75054) üzenetére


Csupingo
veterán

A pcx-en azt írják a vásárlók, hogy működik.

A monitoron miért nem a hdmi-t használod a rosszabb analóg bemenet helyett? Elvileg egy mezei dvi-d -> hdmi kábel is jó lehet hozzá.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75056) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

VGA cserénél mire érdemes figyelni szoftver terén? Ki a régi, be az új és ennyi, vagy le kell törölni a drivert és újra telepíteni? GTX 950-ről GTX 1660 Superre történne a csere.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#75057) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Kissé tanácstalan vagyok, ezért objektív véleményekért jöttem ide.
Van egy Asus ROG Strix1080 TI kártyám amit nagyon szeretek és van még rá kb. 1 év garim is. Most lehetőségem lenne lecserélni egy RTX 2080-ra kicsivel több mint 2 év garival , 50 ezret kellene rádobnom. Azt hiszem egy MSI Ventus, nem tudom pontosan mert nekem is csak úgy említették.
A megfontolt énem azt mondja, hogy nehogy kiadjak már 50 ezret azért a kis többletért de a techb%zi énem meg azt, hogy ez mégis
csak egy 2080 több garival.
Hajlamos vagyok túltolni a dolgokat, ezért kérem a segítségeteket. Szerintetek nagy baromság lenne a csere?

(#75058) owen23 válasza Csupingo (#75055) üzenetére


owen23
tag

Monitorom nincs csak VGA és HDMI. HDMI pedig a box használja.

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#75059) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok!

Megvettem az RDR2-t, és a COD MW-t. Az RDR2 volt meg először, ami igen furcsa dolgokat produkált.
Játék közben bezöldült, vagy lilult a klépernyő, ha visszabb vettem a felbontást 4k-ról, akkor általában helyre állt, de a játékból való kilépést követően általában újra belilult a kép.
Általában a grafikai opciók piszkálása idézte elő.
A COD is szintén 4k-ban futott, a játék közti átvezető videók szaggattak amikor kedve volt éppen... Általában volt. A játék szépen futott kampány módban.
Aztán multiban már egyáltalán nem... Állandóan laggol, élvezhetetelen, még lejjebb vett grafikával is. Mai kilépés után a COD után is belilult a képernyő. Kezdek megijedni...
Hozzáteszem az RDR2 előtt sosem csinált ilyesmit, pedig voltak fent bőven gépigényes játékok. Az RDR2 kinyírhatta a videókártyámat?? Sosem volt gond vele...
Ha játlk után belilult a kép, csak újra indítással tudtam megoldani, jobb nem jutott eszembe.

A gépem:
Intel Core i7-6700, 3900 MHz
ASRock B150M Pro4
16320 MB (DDR4-2133 DDR4 SDRAM)
KFA2 GeForce® GTX 1080 Ti Hall of Fame
A játékok SSD-n.

Remélem nem a videókártyám szart be... Tudja valaki mi lehet ez az egész?

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#75060) solfilo válasza owen23 (#75031) üzenetére


solfilo
veterán

Ez milyen VGA? Csak mert régebben volt olyan DVI csati is, amiből jött ki analóg jel, így nem kell aktív átalakító. :)

solfilo

(#75061) Csupingo válasza solfilo (#75060) üzenetére


Csupingo
veterán

Ez dvi-d, nem tetszik látni? A dvi-i -ből csikarható ki analóg és digitális jel is. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75062) solfilo válasza Csupingo (#75061) üzenetére


solfilo
veterán

most megnéztem hogy néz ki a DVI-I, jogos, nem szóltam. :B

solfilo

(#75063) urbi73


urbi73
senior tag

Na lassan összeáll a gépem.1600x proci lett a választott . Viszont a videó kártya lesz a legköltségesebb kiadás .Melyik kártya lehet a jobb választás .1660TI .82 ezerért (új )vagy RX 590 ez is új 72 ezerért . ? a TI 6 GB . Az- 590 -es ,8 GB -os. Multinál (BF5) gondolom jól jöhet ez a +2GB. Vagy lenne használtan 1060- 1070 ,de ezekre már nincs garancia nem merem bevállalni .Ettől többet nem szeretnék kártyára költeni .

-

(#75064) VikThor21


VikThor21
friss újonc

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy most lett véve új gép időnként zöld csíkok kezdenek el megjelenni a monitoron és idővel egyre jobban csinálja majd elkezd a kép teljesen villogni (elfeketedik teljesen pillanatokra). A hiba főként akkor jött elő amikor max grafikán játszok egy ideje (Black Desert) vagy pl amikor a bluestacks-ot indítottam el. Ezzel a FurMark nevü proggrammal most teszteltem a videókártyát és a fura dolog az egészben h ha ablakosan indítom el akkor nem történik semmi viszont ha fullscreen-be akkor azonnal előjön a hiba.
Meg esetleg ha az még jelent valamit akkor prtsc-en nem látszik a probléma.
A videókártya NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER.

(#75065) Borisz76 válasza VikThor21 (#75064) üzenetére


Borisz76
veterán

Esetleg másik gépben is kipróbálhatod.... de így vakon azt mondom, hogy VGA memória hiba.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#75066) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok , egy gyors kérdéssel jelentkezem az valóban igaz , hogy az NVFLASHel nem lehet biost cserélni a gtx 10es szériás VGAkon?

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#75067) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Mi a retek lehet ez?

Olyan, mint ha VGA memória hiba lenne, de nem hiszem. Csak pár alkalmazás alatt jön elő.
Ha huzkodom előtte az egeret akkor növekszik a hibás terület, ha lerakom tálcára és vissza, vagy ablak mèretre teszem ès vissza teljes kèpernyőre, akkor megint ok egy ideig és kezdi előröl. A monitoron máshol nem jelenik meg a hiba, csak az adott alkalmazás felett. Játèkok alatt jó.

[ Szerkesztve ]

(#75068) bobalazs válasza szente (#75067) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na mi baszki? Tényleg nem tudod? Nvidia vezérlőpult - 3d beállitások kezelése - Image sharpening

(#75069) Csupingo válasza szente (#75067) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem vga driver gond.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75070) szente válasza bobalazs (#75068) üzenetére


szente
addikt

Kösz baszki! :D :R
Amúgy driver gond, ahogy a kollega is írta, vagy ez ilyen?

(#75071) bobalazs válasza szente (#75070) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem driver gond mert alapba nincs bekapcsolva.
Hát driverből fut, szóval driver gond. Mitudomén döntsd el te milyen gond.
Globális beállitásban én kikapcsoltam, és program alapon felülbiráltam. Nekem úgy jó.

(#75072) profi


profi
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy Asrock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac alaplapom, amiben egy Ryzen 3 2200G proci van. Erre kötöttem rá 2db 27" monitort (az egyiket hdmi csatlakozóra, a másikat pedig a displayportra - átalakítóval). Szeretném úgy beállítani a megjelenést, hogy a kép folytonos legyen a 2 monitor között, tehát az egyik fele az egyik, a másik fele a másik monitoron. Megnéztem több videót és olvastam több leírást, de nem tudom beállítani a gépemen (pl: AMD Eyefinity Mode nincs a driverben -> 19.11.1). Tudtok ajánlani egy oldalt, ahol leírják, hogyan kell ezt csinálni? Egyáltalán lehet integrált videókártyával ilyet csinálni (nincs külön vga a gépben)?
Amennyiben nem jó helyre írtam, kérlek irányítsatok a megfelelő topicba!
Előre is köszönöm :R

(#75073) Csupingo válasza profi (#75072) üzenetére


Csupingo
veterán

A win is tudja. Legegyszerűbb: win + p lenyomva és kiterjesztés. Ha az asztalon nyomsz jobb gombot, aztán képernyőfelbontás, ott részletesebben is be tudod állítani. Melyik kijelző hol helyezkedjen el, melyiken legyen a tálca, felbontás, stb.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75074) profi válasza Csupingo (#75073) üzenetére


profi
aktív tag

Ezt már megcsináltam, de csak a főképernyőn (vagyis csak az egyik kijelzőn) megy a játék :O

(#75075) Csupingo válasza profi (#75074) üzenetére


Csupingo
veterán

Azt nem mondtad, hogy játszani is akarsz. Ahhoz tényleg az AMD Eyefinity kéne, ha jól tudom. Kérdezz be a driver topikba, vagy valamelyik multimonitor topikba is.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75076) profi válasza Csupingo (#75075) üzenetére


profi
aktív tag

Ja, bocsánat :)
OK, köszönöm.

(#75077) sota81 válasza Pörp (#75026) üzenetére


sota81
csendes tag

Megtörtént. A driver telepítő hibával zárult :O

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#75078) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Az elmúlt pár évben ha ismerősöm kérdezte, hogy milyen kártyát játékra mindig 1060-at ajánlottam.
Ez nem jelent sokat 3-4 kártyáról van szó.
Viszont elmúlt fél évben egy msi és ma egy gigabyte mondta be az unalmast játék közben.
Tudom ennyiből messzemenő következtetést levonni nem kellene de mégis kérdezem akinek több tapasztalata van. Ezekkel a kártyákkal van valami gond?

üdv

(#75079) Z_A_P válasza -szabi- (#75078) üzenetére


Z_A_P
addikt

Van bizony : rx580 mellett rossz választások (ár /érték).

OK

(#75080) -szabi- válasza Z_A_P (#75079) üzenetére


-szabi-
őstag

Szerintem rx580 ár/érték arányának semmi közük a 1060-as kártyák hibaarányához.
Ez a "Milyen videókártyát?" topikban hasznosabb, mint itt. ;)

(#75081) sota81 válasza sota81 (#75077) üzenetére


sota81
csendes tag

Nos a DDU használata óta nem működik a hang, továbbra is azonosítatlan eszközként látja a videokártyát, plusz internet sincs (visszadugtam a kábelt)...
Egyre jobb...

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#75082) Csupingo válasza sota81 (#75081) üzenetére


Csupingo
veterán

Más drivereket is legyalult? Akkor talán egyesével vissza kéne tenni a dolgokat. Alaplapi driver, hálókártya, hangkártya, stb.
Persze ha nincs net, az kicsit macerás. Eszközkezelőből ha eltávolítod a hálókártyát és újra kerestetsz, vagy újraindítod a gépet, a win nem telepíti? Végső esetben rendszervisszaállítás ha be van kapcsolva, vagy másik gépről tölteni drivereket.

Ha több driver se hajlandó települni a vga-hoz, akkor lehet, hogy tönkrement.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75083) solfilo válasza -szabi- (#75078) üzenetére


solfilo
veterán

Típushibákkal kapcsolatban nem itt kérdeznék, hanem a GTX 1060 topicban, ha van ilyen jellegű hiba, ott biztos tudják.

solfilo

(#75084) -szabi- válasza solfilo (#75083) üzenetére


-szabi-
őstag

Rendben, köszi.

(#75085) promo


promo
csendes tag

gtx 970 fullon pörögnek a ventik és Windows nem látja. Lehet még valamit kezdeni vele vagy kuka?

(#75086) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Bedöglött a szeretett, öreg R9 390-em, ezért kivettem és átálltam az i5-6600K iGPU-jára (HD530), hogy tudjak legalább netezni. Viszont a kép tök random időközönként egy pillanatra feketére vált (flickering). BIOS-ban is csinálja! --> driver probléma?

Driver frissítve automatikusan (hardverillesztő frissítése) és kézzel letöltve is. Utána AMD CleanUp Utility-vel a Radeon driverek minden morzsáját eltávolítottam elvileg. Volt persze többszöri újraindítás. Eszközkezelő felismeri videókártyaként a HD530-at. Monitor is felismeri.

Döglődik a CPU-m is vagy sérült a HDMI-kábel vagy tegyek újra ismét minden drivert vagy mi a szösz? Köszi a segítséget! :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75087) Viktor77 válasza Johnny_vT (#75086) üzenetére


Viktor77
titán

Ha biosban is csinálja, akkor tök feleslegesen szórakozol driverekkel, biztos, hogy hardveres a hiba. Nézd meg másik kábellel első körben, aztán proci ki-be, ilyesmi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75088) Johnny_vT válasza Viktor77 (#75087) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szóval egyszerre halt meg mindkettő...? Ezt nevezen optimális élettartamnak! :D Végig ki lettek fizetve. :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75089) bobalazs válasza Johnny_vT (#75088) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hagyjad már, az nagyon gyanús hogy mindkét gpu egyszerre hal meg. (dedikált ill. integrált)
Ott valami más gond lesz.

(#75090) Johnny_vT válasza bobalazs (#75089) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Tipp? Tápegységben cseréltem kábeleket mikor még a GPU volt bent. (Jó minőségű 650W EVGA Supernova G1 80+Goldról van szó.) Alaplap halál okozhat ilyesmit? (ASRock Z170) A korábbi black screen-eket (amibe aztán úgy látom belehalt a GPU) tévén is produkálta, így a monitorhiba is kizárható. Kábelt szintén csereberéltem már. Egyéb hardverváltozás nem volt, a gépházat se piszkáltam (zárlat, kábeltörés kizárható talán).

Nyár vége óta húzom a gépvásárlást, szóval összességében nem katasztrófa a dolog. Ami mégis szarul esik, hogy így elesek párszáz eurótól, amit használtan kapnék a gépért.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75091) bobalazs válasza Johnny_vT (#75090) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tippelgetnék, elsősorban a vgat ki kellene próbálni másik gépben is. Aztán ha jó, mehet a tippelgetés, kisérletezés.

(#75092) omfgk


omfgk
addikt

Halihó.

Monitort cseréltem.

Most így egy 75Hz-s Freesynces monitorom van. NV alatt is működik (nyilván utánanéztem előtte).
Hogy lehet az NV Control Panelben (vagy esetleg más programmal) egy fps limitet beállítani (75-re)? Ami mindenhol működne.
A Freesync ezen a monitoron 48-75 között működik.

Játékban külön nincs limiter. Szintén játék menüjében V-Sync off. (SW BF2)
Most jelenleg folyamatosan 75 felett van az FPS ami felesleges. Csak fűt.

NV-panelben engedélyeztem a G-Sync-et teljes képernyőn.

GTX 1080 - AOC Q3279VWFD8

A cél persze az lenne ,hogy 48 és 75 között legyen az FPS. Ha olyan játékba futok ami nagyon megterhelné a vga-t és beesne 48 alá akkor persze lejjebb veszek a beállításokból...

[ Szerkesztve ]

(#75093) Csupingo válasza Johnny_vT (#75090) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán most a monitor miatt csinálja, vagy kimozdultak a csatlakozók. Biost-t állítottad már alaphelyzetbe? Akár tuning miatt is csinálhat ilyet az igp. Esetleg alaplapi bios frissítés, vagy másik kábel. Dp-vel nem tudod kipróbálni, vagy dvi-vel?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75094) Johnny_vT válasza Csupingo (#75093) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Kábelt váltottam már, tévén és monitoron is csinálja. Tuningot nem látott a gépem, csatlakozók ellenőrizve.
Minden esetre megrendelem az új gépet, ha pedig ezt a problémát valahogy sikerül kibogoznom, akkor legalább el tudom adni használtan.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75095) Viktor77 válasza omfgk (#75092) üzenetére


Viktor77
titán

Ha esetleg sehol nem menne, tedd fel az MSI Afterburnert, benne az RTSS-t, abban be lehet állítani egy fps limitet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75096) bobalazs válasza omfgk (#75092) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

[rivatuner-statistics-server- link] Ezzel jól lehet fps korlátozást csinálni.

(#75097) omfgk válasza Viktor77 (#75095) üzenetére


omfgk
addikt

Na az nem jutott eszembe. :W Pedig az Afterburner fent van, azzal megy a venti profil.

NV Panelben nem kell semmit állítani? Most kipróbáltam RTSS-t 74-re tettem de nagyon enyhe tearing-et még látok.
Töredékét persze mint V-Sync és Freesync nélkül.

Az Afterburner szerint a grafikon oké. 74 folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#75098) Csupingo válasza omfgk (#75097) üzenetére


Csupingo
veterán

Mondtak már olyat is, hogy bizonyos játékoknál akár 3-6 Hz-cel is visszább kell venni, hogy jó legyen.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75099) sota81 válasza Csupingo (#75082) üzenetére


sota81
csendes tag

Úgy néz ki, legyalult sok mindent.
Eszközkezelőben felkiáltójeles volt 4 hangeszköz, meg a video eszköz.
A hálókártyával látszólag nem volt baj, net viszont mem volt.
Router reboot sem oldotta meg.
Próbáltam egyesével a hangeszközöket visszatelepíteni, ekkor kiderült, hogy az alaplap drivereit tartalmazó lemezt nem ismeri fel a meghajtó... Nem baj, a másik gép még él. Na irány az ASUS honlapja, ahol rádöbbentem, hogy egy darab win 10-hez való drivert sem találok.
Oké, lassan tele a tököm, leszedtem a Win 7-es drivereket pendrive-ra, át a problémás gépre, felmásol, kitömörít, telepít(ene), de mindegyik problémás eszköznél "A Windows hibába ütközött" vagy mi... Na itt adtam fel, mivel biztonsági mentés híjján nem volt hova tovább próbálkozni (szóljatok, ha még valamit nem próbáltam, legközelebb jól jöhet). Ezen a ponton kitisztult, hogy az eddigi legutálatosabb rendszerrel van dolgom. Pedig az elmúlt 38 évemben volt egy-két kalandom; nem nevezném magamat profinak, de azért nem ma kezdtem, láttam egyet, s mást.
Windows újratelepítés következett. Minden szép és jó, csak azt ne mondja nekem senki, hogy a Portal 5 fps-sel kell, hogy fusson i5-3570, 8Gb RAM és GTX 560 Ti társaságában. Ekezdtem tehát az Eszközkezelőben lecserélni a videokártya driverét, először valami régebbire, majd mivel újra csökkentett felbontásban ment csak minden, megint a legújabbra, ami még támogatja az 560 Ti-ot. Ugyanaz az eredmény. 1600x1200 felbontás, és felkiáltójeles videokártya az Eszközkezelőben.

Nos ha valaki idáig elolvasta, nyugodtan igyon meg valamit, ha van rá pénze. Egészségére!
Aki pedig tud okosat mondani erre a helyzetre, ne fogja vissza magát, bátran álljon elő a megodással :))

Köszönöm.

"Csak a bolond hisz abban, amit soha sem látott." - Kevin Costner, Waterworld

(#75100) Csupingo válasza sota81 (#75099) üzenetére


Csupingo
veterán

Windows 7. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.