Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) OutSider17 válasza bobalazs (#74899) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szervusz.
Lehetséges hogy 8pin helyett 6 pinnel is el indul a kártya. Csak nem hinném hogy teljes teljesítményt tudsz ki szedni belőle, ráadásul olyan tápegység kell aminek akkor nagyon combos a teljesítmény leadása pci-express csatin! Az meg nem sok van. És nem a 10-15 ezres tápegységek között kell keresni az olyat.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74902) Apollo_21 válasza MasterDeeJay (#74871) üzenetére


Apollo_21
addikt

Szia,

nekem kb 1-1,5hónapja van rizeren a 1080ti.
Allis...nincs gáz vele egyáltalán, pontszámokat és az fps értékeket is ugyanúgy hozza mintha az első slotba lenne.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#74903) OutSider17 válasza Apollo_21 (#74902) üzenetére


OutSider17
senior tag

Tudnál képet küldeni róla, illetve kicsit több infót?

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74904) Land


Land
veterán

Üdv!

Az alap problémámmal a hangkártyás topicban voltam először, de lehet idetartozik a probléma.
Összeraktam egy teljesen új gépet, melybe átraktam az előző gépből a SoundBlaster Z hangkártyámat és CSAK játéknál és CSAK fejhallgatót használva van egy alap cicergő, zömmögő hang, mely igencsak zavaró pl. multi fps játék közben, ahol fontos a hangok hallása.
Előző gépen nem volt ilyen probléma.
Párom előbb vette észre, hogy ilyenkor a hang szerinte a VGA-ból jön. Tehát terhelés alatt zömmög, cicereg. Ezt persze levett plexi oldallappal lehet csak hallani. Ez a része nem is zavarna, tudom, hogy létezik a coil whine jelenség.
De az, hogy ez a fejhallgatón hallható az nagy probléma. Erre van megoldás?
VGA csere? Külső hangkártya? Esetleg wireless fejhallgató?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74905) OutSider17 válasza Land (#74904) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szervusz.
Coil whine nem szabadna hogy fejhallgatón is hallatszódjon. Az valami digitális zaj lesz amit össze szed a hangkártya. Próbáld meg inkább az alaplapi hangkimeneten. Ha azon is hallod akkor valami rá szor az audio chipre. Ez viszont már inkább tápegységre utal szerintem. Mivel nagy frekvenciás alkatrészekkel üzemel. És ha nincs megfelelő árnyékolás akkor bizony megesik hogy hallható lesz a hangforrásból is a frekvenciája. Nem hiába van a kis transzformátor úgy le árnyékolva a tápegységekben. De akár földhurok is lehet.

Valószínűleg a fejhallgató vezeték szed össze valami elektromágneses zajt. Nincs a közelben véletlenül egy nagy frekis tápegység?

De hátha volt már valakinek ehhez hasonló tapasztalata itt. Nekem szerencsére még soha.

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74906) Land válasza OutSider17 (#74905) üzenetére


Land
veterán

Megnéztem az integrált hangkártyával.
Ezzel nincs semmi zaj, csak hát kb a hangerő kb 10% a Z-hez képest és mocskosul szarul szól hozzá képest. :D
A lényeg, hogy a Z hangkártya szedi össze a zajt. Pont a VGA alatt van és a táp felett.
A VGA-t nem tudom máshova áttenni és a batár vastag VGA miatt csak 1 PCI slot van üresen, amelyben a Z helyet foglal. De amúgy is ez a legalsó PCI slot. Ennél távolabb már nem tudom rakni a VGA-tól. A házam pedig alsótápos, tehát pont alatta van a táp.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74907) bobalazs válasza Land (#74906) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Használj PCI-e risert a hangkártyához, pár ezer forintból megvan.

(#74908) Land válasza bobalazs (#74907) üzenetére


Land
veterán

És azt hova szokták rögzíteni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74909) bobalazs válasza Land (#74908) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Pehelysúlyú, tartja a hangkártya.

(#74910) OutSider17 válasza Land (#74906) üzenetére


OutSider17
senior tag

Köszi a képet. Az előző konfignál is itt helyezkedett el a hangkártya? (Tápegység fölött közvetlen?)

Esetleg ha a hangminőség nem annyira zavarna akkor EQ programmal tudsz még rajta erősíteni egy kicsit. Nekem is úgy van megoldva. :)
Csak mondjuk nekem az MSI lap elég jó minőséget produkál digitális kimeneten. Analogon fos.

De a riser megoldás lehet!

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74911) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,
Szerintetek mi lehet a probléma? Far Cry 5 1.2-es res scale-nél ilyet csinál,de 1.0 és 1.5 alatt nem:

BF V alatt 100% res DX12 (dx11 alatt nincs de kifagy pár mp után) ami érdekes,hogy 101% res-nél nincs de elmosodik a kép :F meg 120Hz alatt is eltunik.. A fehér négyzet illetve a csuklojan fekete,bár ezek flickerelnek.
Ha égre nézek nem látszik...
Gears 5,itt már sajna nem emlékszem mik a beállítások:

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#74912) bobalazs válasza OutSider17 (#74910) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Persze hogy megoldás lehet, nekem is úgy van. [kép]

(#74913) Land válasza OutSider17 (#74910) üzenetére


Land
veterán

Igen, ugyanígy helyezkedett el.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74914) OutSider17 válasza Land (#74913) üzenetére


OutSider17
senior tag

A videó kártya is benne volt?

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74915) Land válasza OutSider17 (#74914) üzenetére


Land
veterán

1060 volt benne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74916) Land válasza bobalazs (#74912) üzenetére


Land
veterán

Próbálom megfejteni a képet. Tehát gyakorlatilag a Riser egy hosszabbító. Bedugod a Risert a PCI slotba, majd a másik végére a Risernek a hangkártya megy és csak azért, mert van egy ilyen köztes megoldás már nem szedi össze a zajokat?
Remélem nem sértődsz meg, a mostani az első saját kezűleg összeválogatott gépem, amelynél ügyeltem az igényesebb kinézetre, így nem örülnék egy ilyen libegő, színben oda nem illő dolognak a gépházban. :B

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74917) Panthera válasza Land (#74916) üzenetére


Panthera
őstag

Szerintem nem a riser fog szűrni, hanem az a lényeg, hogy fizikailag ne legyen annyira közel a táphoz a hangkártya.

[ Szerkesztve ]

(#74918) tasiadam


tasiadam
veterán

Sziasztok!

Na hasznaltam kicsit szuleimnel levo gepet, (4gb ddr3, ez upgrade lesz 6 vagy 8 gigara mindenkepp decemberben, GT1 HD2000 integralt iGPU, Celeron G1840, SSD) es a youtube pl erosen a procit eszi, valtottam a GT1-re, meg beleraktam a hd6450-et is, es hat nem a legjobb es leggyorsabb megoldas egyik sem. Ha a rakotott tv-n megy egy stream 1080p-ben, akkor az szaggat ha a masik kijelzon csinalok valamit. Viszont!

A laptopomban az i5 3317u gyengebb mint a celeron g1840, igy szinte csak a vga johet gyanuba, hogy nem birja, hisz a laptopban GT620m csinalja azeket a taskokat.
GTX650 esetleg erre jo lenne? Vagy inkabb megis a CPU lenne a keves? Uj kartyat nem akarok venni, annyit a gep sem er, esetleg i3 haswellt raknek bele, annak erosebb az iGPU-ja mindenkepp.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74919) Panthera válasza tasiadam (#74918) üzenetére


Panthera
őstag

Szia!

Gépfejlesztés közben direkt kipróbáltam, mit tud egy i5-3470, 8GB rammal, dedikált vga nélkül. Ez a konfig nekem (igaz külső hdd-ről) akadásmentesen vitte a 4k-s videót is!
Manapság már nem nagy szám egy ilyen 3. generációs cpu, de sokat számít, hogy valós 4 magos.

[ Szerkesztve ]

(#74920) tasiadam válasza Panthera (#74919) üzenetére


tasiadam
veterán

Igen az igazi 4 mag jo, de elvileg a meresek alapjan a G1840 erosebb mint a 2 mag 4 szalas 3317u laptop cpu, megsem szaggat es akadozik a video alatta, mig a celeronnal igen. Megiscsak kene bele egy haswell i3, vagy i5, mintsem masik VGA?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74921) Csupingo válasza tasiadam (#74920) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán ennyit számít, hogy az i5 4 szálas, a celeron meg csak 2.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#74922) Panthera válasza tasiadam (#74920) üzenetére


Panthera
őstag

Hasonlítsd össze a cpu-kat [link] , a G1840 eléggé elmarad technológiában az általunk említett 2 másiktól. A "G" típuskódú procik, ahogy eddig velük találkoztam, eléggé alap (irodai) prociknak minősülnek. Szerintem egy cpu csere is hozhat javulást. Milyen alaplapról van szó?

(#74923) solfilo válasza tasiadam (#74918) üzenetére


solfilo
veterán

A Youtube azért a procit eszi, mert átálltak VP9-re, a régebbi IGP-k, VGA-k nem gyorsítják, GTX 950, GT 1030, RX 460, RX 550, Skylake, Raven Ridge és az újabb szériák kellenek hozzá.
A RAM is jó kevés a gépben, a procit is eszi a stream, így gondolom egy 1080p yt videó mellett már nem sok kakaó marad másra. Itt bejöhet, amit Csupingo ír, hogy 4 szálas a notis proci.

Anyám régi gépén (G840, 4GB DDR3, HD5450) nem volt gond az 1080p yt videókkal, igaz nem is csinált rajta mást eközben.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#74924) tasiadam válasza Panthera (#74922) üzenetére


tasiadam
veterán

Gigabyte H81m hd3 asszem. 3 vagy 4 eve vettem, amikor megjelent a haswell. :D Utana el is koltoztem onnan.

Solfilo: Akkor szerintem marad egy Ujabb haswell, 4130 vagy ekoruli, abban erosebb az iGPU is, es ugy remlik hogy forrasztott. Ha mas nem, vadaszok egy 1030-at, bar annyit a gep sem er lassan :D

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74925) Panthera válasza tasiadam (#74924) üzenetére


Panthera
őstag

Ilyen? [link] Ebbe 20k körül lehet szerezni egy i5 procit. Feljebb lépni pedig felesleges csak a YT miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#74926) tasiadam válasza Panthera (#74925) üzenetére


tasiadam
veterán

Igencsak o az. a DH3 HD3 D3H meg ilyenek kozott minimalis kulonbseg van. Azert nem a legolcsobb lapot vettem anno, mert nekem kellett a HDMI a TV miatt, es mas opcio nem volt :D Szerintem egy i3 teteje, i5 allja jo lesz. 4440, vagy hasonlo kaliber. Teszek melle 6 vagy 8 giga ramot es kesz is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74927) Panthera válasza tasiadam (#74926) üzenetére


Panthera
őstag

Szerintem is! :K

(#74928) Slipandris


Slipandris
tag

Sziasztok, egy elég egyszerű kérdésem lenne, amire nem találtam választ eddig.

GTX760-as kártyámon egy 6 és egy 8 pines csatlakozó is van. A 8-ashoz nekem csak átalakítóm van, olyan, ami 2db MOLEX-ből csinál egy 8 pinest. A kérdésem, hogy mindkét MOLEX-et bekössem ilyenkor, vagy elég az egyiket?

Köszönöm szépen :R

!44!444444!!!!!!!négy

(#74929) OutSider17 válasza Slipandris (#74928) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szervusz!
Mind a kettő kell! Molex ágon (vezetéken) nem tudnak a tápegységek nagy teljesítményt leadni. Ezért mindenféle képen 2 külön ágon (vezetéken) lévő molex csatlakozót dugj bele az átalakítóba.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74930) Slipandris válasza OutSider17 (#74929) üzenetére


Slipandris
tag

Rendben, nagyon köszönöm a segítséged! :R

!44!444444!!!!!!!négy

(#74931) OutSider17 válasza Land (#74916) üzenetére


OutSider17
senior tag

A vezeték sokkal kisebb zajt képes össze szedni, mint maga a hangkártya.
Sajnos ez ilyen. Rajtad áll hogy hozzá szoksz az alaplapi hangkimenethez, vagy megpróbálod a riserrel kiszűrni a problémát.
Én inkább az alaplapit használnám. DE ez csak az én véleményem.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74932) OutSider17 válasza Slipandris (#74930) üzenetére


OutSider17
senior tag

Igazán nincs mit! :)

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74933) Tukolp


Tukolp
aktív tag

Sziasztok,

Frissíteném a postom "elnézés" címszó alatt, mert a procim az I7 6700as nem E6700as. Ramom pedig ddr4:D
Bocsi :D
Nem tudom miert E6700ra emlekeztem:D
Érdeklődni szeretnék, mivel "upgraden" gondolkodom.
GTX 970em van és egy E6700as 4magos procim.
4 giga rammal.
"Meddig lesz még jó?"
Vagy mennyire lesz elég?
Játszani szeretnék, igaz a mostani hardverekbe nem nagyon vagyok otthon.
Köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#74934) tasiadam válasza Tukolp (#74933) üzenetére


tasiadam
veterán

Ha 6700 i7-ed van akkor relative sokaig. 4 mag 8 szal, 6 mag az eleg ugy mindenre 1080p-nel. De mindjart jonnek a hardcore 240fps playerek hogy mar pedig i9 kell es 2080 ti.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74935) OutSider17 válasza Tukolp (#74933) üzenetére


OutSider17
senior tag

(#74934) tasiadam +1!

(#74933) Tukolp Teljesen jó az a processzor játékokra. Annyi hogy memóriából azért egy 8GB kellene szerintem. Még idővel veszel hozzá egy erősebb videó kártyát és már elég is vagy 4-5 évre full hd felbontáson. De ez a kártya sem gyenge még most sem, pedig nem mai darab. (HA nem az számít hogy 65ezer fps-ed legyen!) :D

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#74936) Csupingo válasza Tukolp (#74933) üzenetére


Csupingo
veterán

A gtx 970, ha nem vagy maximalista, szerintem még min. egy évig elég lehet fhd-n közepes-magas beállítások környékén, egész normális fps értékekkel. A 4 GB ram viszont már nagyon kevés. Játékokhoz lassan a 16 lesz a minimum. A proci elég erős, a jövőben még simán elbír egy-két vga cserét is. Akár gtx 1660s-re, vega 56-ra, rx 5700-ra, vagy rtx 2060-ra, stb.

Szerintem ha most csak memóriát veszel, már akkor is tudni fogsz játszogatni.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#74937) maxika2004 válasza Csupingo (#74892) üzenetére


maxika2004
őstag

.ééés megszületett... köszi a segitségeket!
A hiba az volt hogy a tv-be HDMI ( arc) os aljzatba dugtam.....

már csak egy kissebb gebaszt kéne orvosolni...
most a kép hdmi-n megy a monitorhoz, és dvi-n a tv-hez....

és a dvi az elsődleges kijelző!

ha csak a monitort használom, akkor , windows -p vel ugyan áttettem, és most a monitor a kivetitő....
de bootoláskor a tv-n van igy a kép, és csak ha betölt a vin akkor van kép a monitoron!

ezt át lehetne állitani valahogy ?

:R :R :R

(#74938) tasiadam válasza maxika2004 (#74937) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem is a DVI-on tolti a win10et elforgatva, majd a nagyobbik hdmi-s monitoron van az elsodleges. ossze vissza vannak.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74939) Csupingo válasza maxika2004 (#74937) üzenetére


Csupingo
veterán

Esetleg az segítene, ha csak a monitort csatlakoztatva tennéd újra a wint. Nálam ha jól rémlik, akkor is észhez tért, mikor csak a monitor volt a vga-n és úgy áramtalanítottam párszor a gépet, ki-be kapcsoltam, stb. és pár bekapcsolás után már volt kép.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#74940) maxika2004 válasza Csupingo (#74939) üzenetére


maxika2004
őstag

már van kép az okés, csak forditva...

ha a vgan- a kábeleket felcserélném tuti jolenne, csak gondoltam szoftveresen is orvosolni lehet... mert sajna a kábelek hossza miatt nemtudom kicserélni, mert a tv hez hosszabb megy...

(#74941) Csupingo válasza maxika2004 (#74940) üzenetére


Csupingo
veterán

Tudom, arra írtam, hogy csak a monitort rákötve kéne áramtalanítani (wint telepíteni) és ki-be kapcsolgatni, amíg azon nem lesz a bios-tól kezdve kép, és azután csatlakoztatni a tv-t.

Amúgy vannak kis tömzsi dvi-hdmi átalakítók, akkor kábelt nem kéne venni, de ki tudja, hogy működik e, meg azok is 1-3e Ft környékén szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#74942) maxika2004 válasza Csupingo (#74941) üzenetére


maxika2004
őstag

hát telepités kizárt... gyerekek 600 millio játéka van a gépen :D :) :U

(#74943) Csupingo válasza maxika2004 (#74942) üzenetére


Csupingo
veterán

Addig nincs gond, amíg nem kell óránként a biosban matatni. :) Végső esetben ilyenkor majd a tv-t használod.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#74944) maxika2004 válasza Csupingo (#74943) üzenetére


maxika2004
őstag

persze annyira nemgond, csak ha lehetséges pár kattintással megoldani, akkor azért jobb lenne....

(#74945) Gabesz87


Gabesz87
addikt

NYÁK-ot mivel lehet tisztítani? Van egy olyan gondom, hogy tegnap este némi víz belefolyt a gépbe. Nem túl okos dolog tudom, de mivel a 2 éves gyerekünk velünk alszik, és az ágy végében van a gép, oda szoktuk tenni a vizes kulacsát, amiből este iszik. Na most éjszaka ebből ömlött a gépbe valamennyi. Reggel azonnal kihúztam a tápot (szerencsére nem ment a gép), azóta nem is kapcsoltam be egész nap. Most nemrég belenéztem, mi a szitu, kivettem a videókártyát, és láttam, hogy a tetején, a NYÁK-on valami ragadós trutyi van (ez nyilván valami korábbi lehet, nem a mostani víz). Szerencsére nem okozott eddig gondot. Kérdésem, hogy mivel lehetne ezt leszedni? Én izopropil alkoholra gondoltam, de mivel törölgessem/itassam fel? Zsepi, fülpiszkáló, vattakorong? Ill. látom hogy sok helyen árulnak ilyen Kontakt PCC, nyomtatott áramkör tisztító sprayt. Bár úgy látom, ez inkább csak a salak, forraszanyag eltávolítása végett van.

[ Szerkesztve ]

(#74946) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok ! Végső elkeserédsemben irok ide , adott egy GTX 1070 ami win 10 alatt nem müködik , driver után szürke kép , viszont csodával határos módon win 7 alatt nagyon szépen szuperál.. gyakorlatilag mindent probáltam már.. aki tud rá megoldást hajlandó vagyok fizetni is. Aki igazán ért a VGAkhoz annak teljes részletességében elmondom a dolgot ha érdekli.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#74947) tasiadam válasza dhstyle (#74946) üzenetére


tasiadam
veterán

Szerintem a megoldás az, hogy keress régi drivert neki. Ez az nvidia szokásos hülyesége, hogy bizonyos high-end kártyák csak a régi driverrel működnek jól. Nézd meg milyen a win7-es driver, és ugyan azt keresd meg win10-re is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74948) dhstyle válasza tasiadam (#74947) üzenetére


dhstyle
tag

Probálgattam régi driverekkel is , igaz pont azzal amivel win7en is üzemel nem tuti. A kártyát természetesen több teljesen más configba is átraktam.. win10el ahogy drivert kap szürke kép , és átvált alaplapira ahonnan viszont látja a gpuz müködő kártya ként rendesen üzemel de képet nem ad. :((

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#74949) tasiadam válasza dhstyle (#74948) üzenetére


tasiadam
veterán

Keresd meg azt a régi drivert, és próbáld meg úgy. Vagy ne driverezd fel, hanem bízd rá a win10-re a telepítést, eszközkezelőben csak nyomj rá h automatikus keresés. Lehet hogy akkor se csinálja ezt.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#74950) Borisz76 válasza dhstyle (#74946) üzenetére


Borisz76
veterán

Azonosak a rendszerek ?
Tehát 32 vagy 64 bit-es a Win 7 és a Win 10 is ?

VGA Driver szintén az adott rendszerhez van ?

Másik kérdés...a fogyasztás összesen ?
Keresd meg a CPU-d és a VGA-d pontos típusa alapján a fogyasztásukat.
Esetleg egyéb alkatrészek a gépben ? HDD,ODD,SSD, Ventik...világítás.

Tápegység pontos típusa, teljesítménye stb....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.