Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok bár lehet nem ide tartozik de a grafikát érinti. Nos adott egy konfig i7 8700 as CPU GTX 1060 6GB 16GB Ram kombo és több játéknál is tapasztaltam hogy tök simán fut majd beakad mintha megállna a kép aztán tovább megy, pl a Star Wars battlefront II legujabbnál az átvezető introk zöme ilyen volt, illetve a JEdi fallen ordernél is amikor a hipertérből kilép a hajó ott is és játék alatt is volt több beakadás. Mi lehet ez? Rossz driver vagy valami hibás vagy a VGA gyenge? :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#75452) Borisz76 válasza BogyóBP (#75451) üzenetére


Borisz76
veterán

Mire van telepítve a rendszer és a játékok ? HDD ?
Akkor a lemez lemez az akadozás oka....

Ha SSD-n van, akkor lehet VGA Driver , Játék optimalizáció hiánya.

Erre megoldás egy másik VGA driver kipróbálása valamint a játékhoz tartozó legfrissebb pach telepítése.....ha van.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#75453) mefistofeles

Üdv Urak!
Nem volt rá eddig szükségem de most lenne egy kérdésem a vga-val kapcsolatban. Adott egy GTX 1050-es kari ami DVI-vel csatlakozik a monitoromhoz. Most néha szeretném HDMI-n keresztül a TV-vel is összekötni. Az volna a kérdésem, hogy ha bedugom a HDMI kábelt és ha nem használom nem húzom ki csak a TV-ből (mivel a gépem eléggé be van építve az íróasztalomba) akkor az bezavar e a karinak. magyarul, mindig be lenne dugva a kártyába egy DVI és egy HDMI de csak egyik lenne használatban. Műxik ez?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#75454) Csupingo válasza mefistofeles (#75453) üzenetére


Csupingo
veterán

Felesleges ki-be dugdosni, csak tönkremegy a csatlakozó. Ha nincs útban a kábel, elég a win-ben leválasztani. Beállítod, hogy megjelenítés csak itt.

Persze ha útban van, ki lehet húzni. Biztos ami biztos én kikapcsolt készülékeknél dugdosnám.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75455) mcs


mcs
veterán

Hogyan lehetséges az, hogy a procimba integrált UHD 630ról megy éppen a monitorom hdmi-n keresztül, de a Quake Champions az RTX 2060at használta fel gyorsításra addig, amíg azt le nem tiltottam?

[ Szerkesztve ]

(#75456) Hard3n3d


Hard3n3d
csendes tag

Hali remélem jó topic.
Nos adot egy rog strix 1080
Ezt 2x eljátszota 1 óra alatt kikapcsoltam elenőriztem a kábeleket, ujra raktam a drájvert és utána minden renbe ment lefutatam fumárkot stb bármit semi baja nem volt
Aztán eltelt egy 5 óra elszált a kép és most már csak enyi van


Gép
Ryzen 5 3600
Msi b450m mortal max
Kingston 2x4gb ram 3200mhz
Rog strix hangkártya
Meg 3ssd meg egy vinyó
5db silent wing 140mm venti
seasonic focus plus gold 650w
és utána kilett probálva egy
ryzen 7 2700x
corsair cx750
(tőbitt nem tudom)
Ott még kép sincs

A Kártya nem volt huzva (legalábis nálam!) A gyári 83 c rol visza is vetem hogy a target hőmérsékelet max 73 legyen, de mikor meghalt akkor nagyon max 60 on lehetet.
Kábelek midnen kombinációját végig probáltam.
A kártyát szétszedtem szabad szemel látható hiba nincs rajta.
Kérdésem van e olyan aki kitudja mérni hol a hiba ? szerelni is tudja alkatrészt beszerezni stb.. ?
Menyit kaphatok egy ilyen jó kis alátétért ? :R

(#75457) Sutyiii válasza Csupingo (#75449) üzenetére


Sutyiii
friss újonc

Köszi az infót :) kipróbálom :)

(#75458) varmi2 válasza Hard3n3d (#75456) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ennek véres a torka, valószínüleg memória hiba.Ki lehet javítani, de sok pénzbe kerül.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#75459) Hard3n3d


Hard3n3d
csendes tag

És nem tudsz esetleg nevet ? Szervizt ?
100 ezer minusz már elég sok pénz -20-30 ért rendbe rakni még megérné

(#75460) hegyvarig


hegyvarig
csendes újonc

Sziasztok! Szerintetek megérheti a XFX Radeon RX 5700 XT-ből a Thicc II, vagy a Thicc II Ultra kiadást venni? Ryzen 5 3600-al használnám, főleg játékra. Köszi!

(#75461) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

valakinek van ötlete mi lehet a megoldás az alábbira:
-1070 ha bent van a gépben, a biosba sem tudok belépni, helyette egy gyorsan villogó prompt jön be. (ha lehúzom az egyik tápot róla (nyilván kikapcsolt gépnél), akkor meg kiírja hogy dugjam rá
- integrálttal rendben bekapcsol a gép
1 éve van a gépben kb, hw nem változott, kártyát nem piszkáltam. Egyedül annyi változott, hogy linuxokat próbálgattam.
szerk: ha bent hagyom a kártyát, de az integrált az elsődleges, akkor GPU-Z (+eszközkezelő is) látja a kártyát...

...csak én vagyok helikopter?

(#75462) Hard3n3d válasza Sethdobaloah (#75461) üzenetére


Hard3n3d
csendes tag

Másik pcie slotba sem megy ? (2.0 val is elkel indulnia ha nincs még egy 3 as)

(#75463) Sethdobaloah válasza Hard3n3d (#75462) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

itx lap, nincs másik slot. Másik gépben látszólag rendben megy. Ehh amúgy is kellett ok venni másik gépet, most lett :) Lesz ryzen konfig ehelyett.

...csak én vagyok helikopter?

(#75464) Hard3n3d


Hard3n3d
csendes tag

másik videokártyát probáljki ha megy akkor bioszt probáld meg visza álitani gyárira, veddki az elemet is akkár várj 10 percet majd ted visza persze előte huzd ki a konektorbol. :R

(#75465) Sethdobaloah válasza Hard3n3d (#75464) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

bios reset volt, nem segített. Másik kártyát nem tudok kölcsön kérni, csak januárban...

...csak én vagyok helikopter?

(#75466) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok lett egy új rx 580 vga ám AMD és gtav nel lefagy a kép mikor grafikai beállításokat végzek de háttérbe megy a játék, hallom ahogy lövök meg minden, fifa 19 nel is lefagy a kép, és ott azt vettem észre hogy ugyan úgy lefagy a kép háttérben ugyna úgy tudom "irányítani" a játékot, és azt figyeltem meg hogy ha ctrl +alt+del gombokkal behozom a feladat kezelőt aztán a játékot a tálcán megnyitom akkor már azt a képet hozzá be ahová lépkedtem a menüben, de ismét nem megy tovább a kép. Alapjaraton nem vettem észre fagyást, nem melegedik, drivert a legfrissebbet raktam fel, tehát csak játéknál ptapasztaltam ilyen problémát és a gép nem fagy le csak a kép. Remélem tudtok segíteni a problémámban.

(#75467) mefistofeles

Üdv urak! Egy olyan kérdésem lenne, hogy a monditoromhoz csatlakoztatott DVI mellé egy HDMI csatival rákötöttem a TV-t, hogy azon nézzem a HBO GO-t. Na most a számítógép asztala azonnal megjelent a TV-n de a netes tartalomból semmi. Hogy tudom "átküldeni a képet a TV-re?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#75468) HurkaLES válasza mefistofeles (#75467) üzenetére


HurkaLES
tag

Elméletileg ha kiterjesztettre van állítva a monitor akkor a monitorról csak egyszerűen egérrel húzd át az alkalmazást. Ha böngészőről megy a hbo akkor a böngészőt kell át húzni a tvre.

(#75469) Borisz76 válasza mefistofeles (#75467) üzenetére


Borisz76
veterán

Asztalon jobb klikk és Képernyő beállítások.
Ha csak a monitort látod , akkor nyomj egy "észlelés"-t.
Majd mehet az azonosítás is.

A TV-t ne felejtsd el arra a forrásra kapcsolni amibe a HDMI csatlakozód megy. ( HDMI1 , HDMI2....stb. )

Amúgy garantáltan működik : [korábbi hsz.]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#75470) Olga1214


Olga1214
kezdő

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ti milyen félkonfigot ajánlanátok egy gtx 960 mellé úgy hogy a jövőre nézve, még sokáig tartson, talán egy videókártya fejlesztés is beleférjen költséghatékonyan.
Előre is köszönöm a segítséget!
(én egyelőre egy ryzen 5 2600 konfigurációra gondoltam)

(#75471) varmi2 válasza Olga1214 (#75470) üzenetére


varmi2
nagyúr

Jó az írány.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#75472) Olga1214 válasza varmi2 (#75471) üzenetére


Olga1214
kezdő

Köszi szépen a gyors választ. Lapot mit javasolsz. B350 vagy kifejezetten legyen B450? Esetleg hány Hz-et támogasson a jövőre nézve? :R

(#75473) varmi2 válasza Olga1214 (#75472) üzenetére


varmi2
nagyúr

MicroATX: Asrock B450M Pro4, MSI B450M Bazooka / B450M Bazooka Plus /, Asus TUF B450M Plus Gaming, Gigabyte B450 Aorus M ||| ATX: Asrock B450 Pro4 / Fatal1ty B450 Gaming K4, Asus TUF B450-Plus Gaming / Prime B450M Plus, Gigabyte B450 Aorus Elite ~25-30k (Kisebb tuning ezekkel is megy)
Manuális tuningra ajánlottabbak: MicroATX: MSI B450M Mortar / B450M Mortar Titanium / B450M Gaming Plus ATX: MSI B450 Gaming Plus / B450 Tomahawk ~27-35k

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#75474) fisi válasza Morris (#75448) üzenetére


fisi
senior tag

Nyugodtan vedd meg nekem az X570 alaplapi ventilátor miatt kellett beforditani a kártyát így több levegőt kap. Gyakorlatilag 1vagy max 2 framet vett le a teljesítményből.

(#75475) Olga1214 válasza varmi2 (#75473) üzenetére


Olga1214
kezdő

Köszönöm!

(#75476) varmi2 válasza Olga1214 (#75475) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha bármi kérdésed van még ne tartsd magadba, akár pm-ben is.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#75477) Olga1214 válasza varmi2 (#75476) üzenetére


Olga1214
kezdő

Nagyon kedves, köszönöm!

(#75478) craftsman01 válasza HurkaLES (#75466) üzenetére


craftsman01
senior tag

Üdv ugyan ez a tünet csak rx470 és az új Cod ,minden frissen telepítve.Én már mindent kipróbáltam de semmi javulás.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#75479) HurkaLES válasza craftsman01 (#75478) üzenetére


HurkaLES
tag

Üdv, nekem megoldódott a probléma. Úgy oldottam meg, hogy DDU-t le töltöttem, majd csökkentett módban indítottam a gépet, úgy nyitottam meg a DDU-t le töröltem a Drivert, ujrainditottam a gépet majd feltelepitettem a legujabb Drivert. Nekem azóta sikerült. (előtte is ezt csináltam csak nem csökkentett módban, nekem ez oldotta meg a bajt)
Ami viszont fent áll hogy hdmi keresztül nekem nincs hang, jelzi hogy van még mutatja is a hangsavot hogy fel megy de nincs hang sajnos.

(#75480) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Lenne rtx 2080-as kártyám.
Amivel az a bajom,hogy 73-74 fok felett túltolja ventiket.
Manual 100%-os rpm 3000-3500 74 foknál ~4500 iszonyat hangos.
Csak ha leveszem 90%-ra a power limitet,(akkor nem lépi át épphogy eddig) de ilyenkor 1800mhzig boostol csak gpu.
Szétkaptam,paszta nem teljes felületen érte gpu-t,kicsit kipótoltam.
Nem tudom lehet-e újrapasztázni egészet,nem-e lesz gáz RMA-nál(gondolom nem).
Netes tesztek alapján 69fok a maximum hőmérséklet.

Ilyennel találkozott valaki már,érdemes újrapasztáznom?

Avatar

(#75481) matyiroli


matyiroli
tag

Sziasztok!

Nem rég vásároltam gépembe használt AMD Radeon HD8490-es low profilos videókártyát.
Alapjáraton is,de főleg játékok közben elég hangosnak bizonyult a ventilátora, ezért gondoltam szétszedem, újrapasztázom és a ventilátort újrazsírozom.
Viszont szétszedésnél sikeresen letörtem a ventilátor 2 lapátját.
Honnan tudok ilyen ventilátort beszerezni? Venti hátulján: (fd5010u12s)
Vagy esetleg vana kártyához kompatibilis passzív hűtő borda?

Köszönöm!

Üdv.: MR

(#75482) Banderos


Banderos
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy egy ASROCK H 55 M pro alaplapba szeretnék rakni egy PULSE RX 560 4G G5 videókártyát .Az alaplapnak 1 x PCI Express 2.0 x16 bővítőhely van de a kártya PCI-Express 3.0 lassab lesz nem fogja tudni kihajtani

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#75483) AsakuraDave válasza GAbre (#75480) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem Asus Strix RTX2080-am van,sima nem OCs verzió.
Ilyen 1950-rol indit es ahogy melegszik lemegy olyan 1850ig. 65-67 fok között ingazik 2000rpm mellett. Viszont én ezt nem szedhetem szét van egy tapasz az egyik csavarfejen és ugrana a gari.
Kicsit soknak tűnik az a hő 1800 mellett 100% ventivel ha csak nem valami 1 fanos bloweres kiadás. Nekem a 1080Ti ugyan így Asus Strix de OC ment fel 75-6 fokra 70%+ ventivel ami már elég hangos volt.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#75484) varmi2 válasza Banderos (#75482) üzenetére


varmi2
nagyúr

Beleteheted simán, semmivel nem lesz lassab.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#75485) Banderos válasza varmi2 (#75484) üzenetére


Banderos
tag

Köszönöm szépen a válaszod Boldog Új Évet

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=banderos&submit=

(#75486) GAZiLLE


GAZiLLE
újonc

Sziasztok, volna egy KFA2 GTX 1060 6gb -os kártyám, az lenne a gond hogy játékok alatt pár perc múlva a gépem újra indul, nem hallani semmi csipogást és hasonlót, viszont ha elindítok egy furmarkot azt simán bírja nem történik semmi. A tápom egy thermaltake 530W 80 gold.
Túlmelegedés miatt nem lehet mert már 60fokon is csinálja.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#75487) Sethdobaloah válasza GAZiLLE (#75486) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Tápra gyanakodnék a helyedben. Indíts egy proci tesztet is a furmark mellé, ha úgy már újraindul, megvan a hiba.

Szerk: ha osztott agas a tapod, dugd at a vga-t masik agra. Hatha csak ennyi a baj.

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#75488) GAZiLLE válasza Sethdobaloah (#75487) üzenetére


GAZiLLE
újonc

Köszi, megpróbálom.

(#75489) csako


csako
veterán

Üdv!
Lett egy félpasszív Gigabyte 2060-as videokártyám és van ötletetek arra, hogy milyen ventilátor-sebesség görbét rajzoljak MSI Afterburnerben hozzá, hogy ne kapcsolgasson le-fel olyan gyakran? Sajnos madVR filmnézés alatt pont akkora terhelést kap, hogy pár percenként eléri a hőfok-határt és rákapcsol, de az a fújás sok neki, így hamar le is áll, és ez a körforgás megy... :(
Ilyet próbáltam így legalább 5 percig csak 1x kapcsol ki-be a három venti. (35% alatt furcsa hangja van, nem stabil)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#75490) Borisz76 válasza csako (#75489) üzenetére


Borisz76
veterán

A MadVr beállításokon vegyél vissza.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#75491) paprobert válasza csako (#75489) üzenetére


paprobert
senior tag

Az első 3-4 lépcsőt laposabb szögben emeljed. Pl 6-8-12-15 százalék fordulatot állíts be sorrendben.

Így a ventid a természetes legalacsonyabb fordulata képes lesz eléggé kordában tartani a hőmérsékletet. Ez a gyakorlatban 500-600 RPM körül lesz. Hangtalan.

Illetve érdemes kicsit játszanod azzal, hogy hány foknál kezded el emelni így a fordulatot. Ha ezt jól lövöd be, akkor beáll egy egyensúlyi állapot.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#75492) Pehi


Pehi
senior tag

Sziasztok. Először is BÚÉK mindenkinek! Nem is tudom hogy írjam le a problémát, de megpróbálom. Adott egy gép amiben van egy X4 860 K proci, 8GB 1866Mhz Ram, 120GB SSD, 1Tb vinyó. VGA GTX 1050Ti MSI Gaming. Játszogatok rajta, singleiben evvel avval, de nem vagyok egy FPS őrült. Szoktam játszani egy kis F1-t meg ilyesmit. Néha meg meg akadt egy egy pályán, de játszható volt nekem. Na most jön a bökkenő. Barátom megkért, hogy passzoljam el a 750Ti-jét. Gondoltam berakom a gépbe, hogy mielőtt eladnám minden ok e vele. F1 elindítom, grafikát ugyan arra beállítottam mint az 1050Ti-nél, és szinte akadás mentesen ment minden pályán a 750 Ti. Többi játéknál sem vettem észre, hogy gyengébb lett volna. Mi okozhatja ezt, hogy egy gyengébb kártya látszatra többet, vagy legalább is annyit nyújt mint egy erősebb, és modernebb kártya? :F Bocs a hosszú írásért!!! Előre is köszi a válaszokat! :R :R :R

(#75493) csako válasza paprobert (#75491) üzenetére


csako
veterán

& (#75490) Borisz76 Köszönöm :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#75494) Csupingo válasza Pehi (#75492) üzenetére


Csupingo
veterán

BÚÉK! Hasonlót tapasztalt már más is. Talán tényleg amiatt, hogy gyengébb kártyával kisebb ugrások vannak a min. max. fps-ek között, vagy nem kell 100%-on futnia a procinak. Talán az 1050ti-vel is kicsit ki lehetne simítani, ha nagyobb felbontásban számoltatnád (akár DSR), vagy olyan beállításokat használnál, ami a gpu-t jobban terheli.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75495) Pehi válasza Csupingo (#75494) üzenetére


Pehi
senior tag

Köszönöm. :R Mindkét beállítás FullHD-n ment. Kipróbáltam már sok mindent, de ahogy emeltem a grafikus beállításokon, inkább rosszabb lett. Azért próbálkozok még.

(#75496) Csupingo válasza Pehi (#75495) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha egyforma beállításokat használtál, akkor lehet, hogy a 750ti-nél a vga érte el előbb a korlátait és a proci nem izzadt annyira, 1050ti-vel meg lehet, hogy a proci köpte ki a tüdejét és a vga nem erőlködött annyira. Szerintem egy vga limit stabilabb fps-t szokott produkálni, mint egy erős cpu limit, ezért a második látszik meg jobban.

Az is lehet, hogy a driver nem tetszik annyira az 1050ti-nek. Akár DDU-s törlés után más változatokkal is ki lehet próbálni. Több monitor nincs engedélyezve ilyenkor? A kártya megfelelő órajelekre boost-ol? Nem melegszik nagyon?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#75497) Pehi válasza Csupingo (#75496) üzenetére


Pehi
senior tag

Szia. Valószínű, hogy amit leírtál az elején az lesz. A kártya kifogástalan állapotba teszi a dolgát. Több monitor nincs. Órajel, hőfok rendben. Köszi az infót! :R

(#75498) elder troll


elder troll
senior tag

Sziasztok!

Rokon hozott egy gépet, amiben a hd6870 elmondása szerint random eldobja a jelet (fekete képernyő), és csak hdmi ki-be oldja meg a dolgot (adtam 2db kábelt előző körben, azokkal is csinálja). Szóval nem fagy le, minden megy tovább a kábeli ki-be húzása után. Mivel véletlenszerűen jelentkezik a dolog (1-2 óra vagy fél nap után), így elég nehéz reprodukálni, és nem áll szándékomban egész nap ezt figyelni. Van esetleg valakinek valami tippje, hogy mi lehet a gond?
Vga csere vagy dvi-hdmi átalakító lehet a megoldás?
A gyerekének cseréltem vga-t a közelmúltban, így lenne egy gtx650ti csere kártyának, ami teljesítményben hasonló szintet képvisel. Viszont ha csak a hdmi adta meg magát 7-8 év után, akkor elég lehet egy dvi-hdmi átalakító.

A válaszokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#75499) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Jelenleg egy ASUS GTX750TI van a gépemben, ezt le szeretném cserélni egy 1050TI ra.
(GIGABYTE GeForce GTX1050Ti 4096MB), ha kicserélem kell windows reinstal vagy bármi? Geforce Experience program fent van a gépemen. Ha kicserélem a kártyát fel fogja ismerni? Leszedem a hozzá tartozó drivert és kész?

(#75500) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok, geforce experienceben ugye betudom állítani hogy jelezze hány FPS-el fút a játék, de amikor streamelek, videót rögzítek a felvételre nem kerül rá, belehet valahogy állítani hogy látszódjon a felvett anyagon is?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.