Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) regener válasza Borisz76 (#47000) üzenetére


regener
veterán

Dehogy, most konkrétan valami más gondja van, mivel tuning nélkül megy a CFX, tuninggal pedig nem.

(#46999) Nwis86
Afterburnerben bevan kapcsolva hogy "Synchronize settings for similar graphical processors" beállítás? Mert lehet hogy csak az egy egyiket kezdi húzni és ilyenkor lekapcsolja a CFX-et.

[ Szerkesztve ]

(#47002) Nwis86 válasza regener (#47001) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Na látod ez jó kérdés, nem állítottam semmit se, nem is szoktam csak feltelepítettem az Afterburnert és úgy használtam ahogy van, jelenleg szét van szedve az új gép, tegnap csak úgy az asztalon raktam össze ház nélkül, meg van 1-2 alkatrész ami közös a régivel, így most azokat vissza raktam abba a gépbe amiről most írok. de fél óra azt összerakom újra az újat és megnézem :D

Borisz76
Én is tudom hogy sok játék nem támogatja a CFX-et, de ez a része nem is érdekel, szinte soha nem játszok... 3Dmark viszont jól kezeli ezért is ezzel tesztelek, nincs is fent a gépen jelenleg semmilyen játék! Konkréten nekem aza gondom hogy tuning nélkül tökéletes a CFX tuningal meg összeomlik, van hogy kevesebb az fps mint 1 kártyával meg olyan is van hogy 1 másodperc alatt 3x ugrál 60 és 30fps-közt...1 kártyával ugyanitt 30fps, olyan mintha letiltodna az 1ik kártya...

(#47003) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Meg tudom-e valamilyen módon csinálni azt, hogy a vga-m (r9 280)
A monitorom felbontásánál nagyobb felbontást rendereljen?
Jelenleg egy 1600x900-as monitorom van, és eléggé cpu limittel küzdök.
Szeretném valahogy megnézni, hogy mi a helyzet fullhd-ben.
Monitort nem tudok kölcsönkérni.
Nvidiánál tudtommal van ilyen lehetőség, Amd-nél meg nem tudom mi a helyzet.
Omega driverben nem találtam ilyen funkciót. Abban bízok, hogy valamilyen külső programmal meg lehet oldani.

#KeepFightingMichael

(#47004) nonsen5e válasza guftabi96 (#47003) üzenetére


nonsen5e
addikt

Sajnos AMD oldalon egyelőre csak a 290/290X/295X2 és 285?-ben érhető el a driveres downsampling.
Egy próbát tehetsz a GeDoSaTo nevű programmal, nekem elég sok játékkal működik.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#47005) Taposo válasza Nwis86 (#46999) üzenetére


Taposo
aktív tag

Elsőre azt mondanám a tápod a ludas, nagyon a határon lehet a leadott teljesitménye és ha még rádobod a plusz tuningot azzal már nem bir, próbáltad játékok esetén is ?

(#47006) Nwis86 válasza Taposo (#47005) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Játékokba még nem próbáltam, majd holnap!
Mikor még csak terv volt ez a gép akkor tápos topikba kérdeztem mit vegyek hozzá tuninghoz, és azt mondták 750W elég! Szóval remélem nem ez a gond mert nem szeretnék megint tápot venni :(

(#47007) guftabi96 válasza nonsen5e (#47004) üzenetére


guftabi96
addikt

Köszönöm, kipróbálom majd este.
Mondjuk azt nem értem, hogy a 285-tel -ami csak 2 gb- miért érhető el ez a funkció, és 280-nal miért nem. :F
Várható, hogy 280-on is elérhető lesz ez a funkció?

#KeepFightingMichael

(#47008) BomiBoogie válasza Nwis86 (#46999) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

így 2 kártyával rosszabbul fut mint 1 kártyával tuning esetén, kevesebb pontot is kapok!

Mi fut rosszabbul?
Lehet, hogy csak szoftveres optimalizatlanságról van szó.

Amúgy meg csekkold a tápod pontos típusát, és akkor megtudod, hány 12V-os ága van.

(#47009) Taifa Díaz válasza Nwis86 (#47002) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Csak félve merem feltenni a kérdést :B
Azt írod, szinte soha nem játszol. És akkor mihez van szükséged kettő darab HD7950 VGA-ra? Benchmarkolsz? Csak érdekelne, kötekedés nélkül...

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#47010) BomiBoogie válasza Taifa Díaz (#47009) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Opció: sokat játszik, de magának sem meri bevallani. :D

(#47011) Taifa Díaz válasza BomiBoogie (#47010) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Akkor rokonlelkek lehetünk :DDD

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#47012) nonsen5e válasza guftabi96 (#47007) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mivel a 285 Tonga alapú, és a következő 300-as széria is Tonga lesz, így arra már megcsinálták ezt az opciót. De elvileg azt mondták, hogy jönni fog a Tahiti-re is.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#47013) MK4R32


MK4R32
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok e. A problémám a következő.

Az egyik ismerősöm panaszkodott, hogy játék közbe kikapcsol a gépe, ezért áthozta hozzám.
Észre vettem, hogy az alaplapról le van törve az a kis karom, ahova a cpu hűtőnek a fülét akasztom.
AM2 alaplap volt amúgy. szóval szereztem egy rossz olyan alaplapot, azt a műanyag ágyat ami a procit veszi körül és amire rá ül a proci hűtő azt kicseréltem. Ehhez ugye szét kellett szednem a gépet az alapot is kivettem
helyéről. össze raktam minden ok, viszont most jön gond.

Ha bekapcsolom a gépet...a pciban-lévő vga kártya nem ad képet csak integrált.
Viszont a biosba be van állítva, hogy a pci-kártya legyen az elsődleges és a win/eszközkezelőbe látom a vga-t.
De van amikor nem is mutatja vga-t mint ha nem is lenne benn..pedig benne van a veni pörög meg minden.

De utána ha ki kapcsolom a gépet akkor ad képet a pciban lévő kártya minden ok. Egészen a következő
kikapcsolásig. Onnantól megint nem ad kép.

Mi lehet a gond? mi az, hogy egyszer ad képet egyszer nem? :W :W :W :W

(#47014) laccy88


laccy88
senior tag


Ez milyen video csatlakozó? Dell asztali gépen

(#47015) nonsen5e válasza laccy88 (#47014) üzenetére


nonsen5e
addikt

DMS-59 videokimenet, ha szerzel hozzá átalakítót egyszerre két (nem klónozott) megjelenítőt tudsz vele meghajtani.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#47016) Nwis86 válasza BomiBoogie (#47008) üzenetére


Nwis86
aktív tag

pl 3Dmark legujabb verziója, pedig elméletileg jól kezeli a több kártyás rendszereket... vagy a unique heaven benchmark 4.0 Mást eddig nem probáltam, de ha ezek nem jók akkor nem is érdekel más, inkább eladom az egészet aztán veszek 1 erősebb kártyát!

Ez a tápom [link]

(#47017) Nwis86 válasza Taifa Díaz (#47009) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Hát az tény hogy kb több benchmarkot futtatok mint játszok! De inkább azt mondanám hogy csak azért kell mert mindig is kiváncsi voltam mire képes a CF és most lett rá pénzem. Na meg mert mára már csak a tuningolás és az építgetés ami még megmaradt és érdekel a pc világába! Anno már a 400mhz- celeronom is tuningoltam, mindig érdekelt mi a max ami 1 adott rendszerből kihozható, összespórolok valamire megveszem kitapasztalom mi a vége, lefuttatok 1 tonna tesztprogit aztán jön a következő terv, idővel lesz rá pénz, eladom a régit, és megveszem a következő áldozatot, így tovább... idővel lesz ennél sokkal durvább is :D aztán csak főként facebookra használom :D Aztán itt a 12 szálas Xeon meg vízhűtés :D haverok is mindig azt kérdezik hogy neked minek, de igazából ezt nem tudom elmagyarázni... kell is kész :) Én képes vagyok egész nap benchmark eredményeket nézegetni, meg VGA teszteket olvasni órákon keresztül :D De van hogy rákeresek 3D mark oldalán, hogy hasonló cuccokkal mások miket értek el, és akkor azt meg kell döntenem XD Ha ezt benchmarkolásnak nevezzük akkor legyen az....

De amúgy kb 8-15 éve még rengeteget játszottam, akár napi 10 órát is :D És hiányzik is! Most is nagyon szívesen játszanék , de egyszerűen nem gyártanak nekem való játékokat, vagy csak én vagyok régi módi... szó szerint van hogy fél évig nnem kapcsolok be játékot! FPS és RTS rajongó vagyok, RTS-re munka mellett már nincs időm, na meg nincsenek is manapság RTS-ek, AOE, Starcraft, RA2 és társait már unom, hasonló kaliberű utódok pedig máig nem készültek :(
FPS-ek is kihaltak, legalábbis a hagyományos FPS-ek, mert amiket manapság annak neveznek az minden csak nem FPS. Nekem ne legyenek NPC-k, meg fejlődési rendszer, meg nyílt szabad világ, magától töltődő élet, meg quick time eventek (Anno az első új generációs COD-ot ami már nem világháborús volt, nem tudom már mi volt a neve, az 5. quick time eventnél nyomtam egy alt+f4-et és uninstal :) azóta se probáltam a codokat :D ) Ami nekem kell, legyenek felszedhető cuccok, egyszerre sok fegyver és megszabott haladási irány, na ilyen 1 jó FPS! mikor is volt ilyen utoljára? na kivételesen nem rég az új Wolfenstein :) őröltem is neki, ki is játszottam egyhuzamban, igaz voltak benne NPC-k de nem zavaróan. Viszont Wolfensteint leszámítva 100 éve nem volt ilyen játék :( Amúgy Wolfenstein kijátszás óta nem kapcsoltam be játékot, mikor is volt az? májusba :D Előtte amivel játszottam az a BF4 volt, bár abba volt bőven ami nem tetszett de még tűrhető volt, ás rohadt jól nézett ki, igazából csak a grafika miatt nem hagytam félbe, na meg mert pár óra alatt vége volt :) aztán előtte Bulletstorm amit azóta már 4x kijátszottam, szerintem az utóbbi évek legjobb játéka :D előtte Lost Planet, Prey amit 2x vittem végig egymás után, Quake4, Doom 3, Painkiller, Serious Sam, ennyi amikre most hirtelen emlékszem, de szóval ez a stilus amibe csak menni kell és lelőni ami megmozdul! :D Évente jó ha 1 játék van ami tetszik! Persze közbe kipróbálok ezt azt, főleg nagyobb címeket, de csak mert hogy megnézzem hol tart a grafikai fejlődés, általában pár óra után törlők mindent, pl AC Unityt is felraktam, de csak mert mindenki írta hogy nagy a gépigénye, gondoltam megnézem nálam hogy megy (1ik részét se probáltam) meg kell hagyni rohadt jól néz ki, de minden benne van amit én utálok :D kb 4óra után töröltem is... Doom 4 -et várom mint a messiást! :D

[ Szerkesztve ]

(#47018) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok van egy HP G62-es laptop-om amiben nem akar működni a videokártya váltás.
Van egy AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD4250
meg egy ATI mobility Radeon HD5470 -es.
Fel van rakva minden driver ami a gyártó honlapján van.Viszont az eszközkezelőben a hd5470 felkiáltó jeles.És azt írja rá hogy a windows letiltotta az eszközt mert problémákat jelzett.Kód:43
Ebben kellene valami megoldás.

(#47019) guftabi96 válasza nonsen5e (#47004) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát sajnos a Bf3-at nem támogatja a Gedosato.
Egyéb módszer esetleg amivel nagyobb felbontást tudnék állítani a monitorom felbontásnál?

#KeepFightingMichael

(#47020) nonsen5e válasza guftabi96 (#47019) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem fut vele, figyelmen kívül hagyja, vagy csak az alap listában nem volt benne?
Én még írtam sajátot Final Fantasy XIII, XIII-2, Valkyria Chronicles (azóta már natívan benne vannak) és Borderlands Pre-Sequel-re, és mindegyiken ment.

User Whitelist --> exenév || amitakarsznév
Majd az Edit Settings alatt tudod irkálni a beállításokat hozzá a megfelelő profilhoz.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#47021) guftabi96 válasza nonsen5e (#47020) üzenetére


guftabi96
addikt

user whitelist-be ezt írtam: bf3 || Battlefield 3
Edit settings-be viszont nem találom ezt. Szóval itt elakadtam. Elég kínai nekem ez a program

#KeepFightingMichael

(#47022) regener válasza guftabi96 (#47019) üzenetére


regener
veterán

DX11-el nem megy tudtommal.

(#47023) guftabi96 válasza regener (#47022) üzenetére


guftabi96
addikt

Cs:go-ban sikerült beallítani az fhd-t, és szerintem az dx11-ben fut, de nem vagyok benne biztos

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#47024) Apollo_21 válasza Nwis86 (#46999) üzenetére


Apollo_21
addikt

Az ULPS részéhez annyit fűznék hozzá mint régebbi 7970280X CF-et hajtó tulaj....
Az ulps az ulta low power state..vagyis mikor nemkell a 2. kártya teljesítménye így azt lekapcsolja teljesen.
Ezt vagy bekapcsolva hagyod vagy nem...ennek köze nincs a CF hibás vagy egyáltalán nem működéséhez.
A CF részhez sajnos várom énis a megoldást mert anno ment nálam..aztán lapot cseréltem akkor már nem, és azóta még 1x sem sikerült újra megoldjam..ez kb 2hét alatt.
Volt aki szerint tápgond..volt aki driver vagy user bakira gyanakodott, én nem vesződtem vele.
Eladtam a 7970et azóta.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#47025) Lenry


Lenry
félisten

FurMarkot hogy lehet második VGA-n futtatni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47026) Pehi


Pehi
senior tag

Hello! Tudna nekem valaki segíteni abban,honnan töltsem le az Nvidia inspector nevű progit! Már letöltöttem 3 helyről,de nem engedi telepíteni!

(#47027) nonsen5e válasza Pehi (#47026) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerintem ott akkor más gond lehet.
Fél éve még nV kártya mellé (650 ti boost) simán települt a guru3d-től szedett verzió.

Milyen hibát ír ki? Milyen kártya? Milyen oprendszer?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#47028) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Sziasztok!

Adott egy sapphire 270x dual-x zsuga, amit a gepembol atraktam az asszonyeba egy 6870 helyere. A gep ezutan random bsod hibakat dob atikmpag hibaval. Regi vga vissza, minden ok. Driver uninstall, install az uj kartyaval, semmi. Gondoltam hatha keves a tap, de nem, egy tulmeretes tappal is ugyanez. Kiprobaltam 13.6-os driverrel, azzal neha elmegy a kep, no input signal, majd visszajon. 13.12-es drivert is felraktam, jatek ment egy orat, majd ugyanez a no input signal es utana a jatek ablaka feher maradt, minden mas jo. Mi lehet ez? Directx hiba, az aero orult meg? Uj wint meg nem huztam fel, hogy ezeket kiszurjem.

Thx!

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#47029) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok haveromnak R9 270 VGA-ja van Phenom II 4x 3Ghz mellett és nem megy a vga kihasználtsága fel...

pl most játszik a dying lightal és ha lefele néz akkor van 70FPS akkor felmegy 56%-ig a kihasználtság ahol meg 10-en pár FPS-e van a gpu kihasználtsága csak 20-30%
(nem csak ennél a játéknál van mielőtt valaki azzal jönne, hogy optimalizálatlan sz*r :D)
win7
omega driver

(#47030) cinkoxid válasza fasirTTT (#47029) üzenetére


cinkoxid
senior tag

ezt hívják cpu limitnek

(#47031) regener válasza fasirTTT (#47029) üzenetére


regener
veterán

Az a játék 2 szálon dolgozik és emellett kevés az a processzor a 270-es alá. Kénytelen lesz szerezni egy FX 6xxx valamit minimum.

(#47032) flame092


flame092
csendes tag

Sziasztok
Az alábbi videón látható a problémám ha játékokba bekapcsolom a vsyncet, szinte minden játéknál megvan ez, de a fifa15-ben látható a legjobban.
Gép: Intel core i7 4710HQ 2,5 GHz, 8 GB RAM, Nvidia Gforce GTX 850 M
Van vmi megoldás erre?
[link]
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#47033) varmi2 válasza fasirTTT (#47029) üzenetére


varmi2
nagyúr

Minimum próbáljon a cpu-n húzni, 3.8-4GHz körülre, és meg kell nézzni, hogy jobb-e a helyzet. Ha ez nem megy akkor cpu csere az előttem említettre, vagy a fölé.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#47034) dracoo23


dracoo23
csendes tag

Sziasztok!

Az a gondom lenne hogy az MSI HD7870-es OC kártyám iszonyat hangos mikor játszok egy idő után meg újraindul a rendszer. (Dragon age 3). Gondolom túlmelegszik mikor játszok. Valami más hardver gond van vagy annyi a kártyának?

Megjegyezném "garanciális cseretermék" az ipontól és használt.

(#47035) BlackPriest válasza dracoo23 (#47034) üzenetére


BlackPriest
őstag

Esetleg monitoroztad is a hofokot?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#47036) dracoo23 válasza BlackPriest (#47035) üzenetére


dracoo23
csendes tag

Monitoroztam, Heaven Benchmarknál 85 foknál kikapcsolt a gép.

[ Szerkesztve ]

(#47037) BlackPriest válasza dracoo23 (#47036) üzenetére


BlackPriest
őstag

Akkor levennem a hutot, megneznem nem serult e a procira fekvo felulete, valami ertelmes pasztaval atkennem, vrm, memoria feloli oldalt is csekkolnam.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#47038) dracoo23 válasza BlackPriest (#47037) üzenetére


dracoo23
csendes tag

Annyira nem akarok hozzányúlni mert nem is értek hozzá + erre is indult 3 év garancia.

Szóval akkor mehet a visszaküldés?

(#47039) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni? A videokártyám ha össze van kötve a tv-vel hdmi kábelen keresztül, egyszerűen folyamatosan bezavarja a gépet. Azt állítja be elsődleges kijelzőnek, és nem tudok rajta változtatni sehol. Ha bekapcsolom a gépet, van hogy a monitoron rossz felbontás jeleneik meg, vagy meg se jelenik semmi, és vagy a tv-n jön be a kép, vagy azon se, ilyenkor windows+p gombbal változtatnom kell a megjelenítőt, addig amíg egyszer csak be nem adja a monitoron rendes felbontásban a képet, vagy ki be kapcs és néha magától helyre jön. Újra raktam már a gépet, minden csatlakozás jó, régi driverrel is és új driverrel is csinálja. A kártya egy hd 7770 ghz edition. :/

(#47040) Duran válasza dracoo23 (#47038) üzenetére


Duran
tag

Ha a borda tiszta, nem a por okozza a problémát, mehet vissza RMA. Szét semmiképp ne szedd ha garanciális még, az msi általában a hűtőborda egyik csavarfejére ragasztja a garancia matricát, ha az sérül, a fene megette. Arra számíts, hogy a garanciális ügyintézés egyes esetekben tovább tarthat mint egy hónap.

'Véleményem szerint egyébként 85 foknál nem feltétlen kéne resetelnie, ez nem olyan horror magas érték egy GPU esetén, de lehet aztán MSI-ék így irták meg a biost (egyébként én olyan 95-re saccolnám a shutdown hőfokot). Ez ügyben szerintem még kutakodhatsz egy kicsit, bár igazából ha a kártya mindenféle húzás nélkül 80 fok fölé, mindemellett hangos is mint a barom, a hűtésével minden bizonnyan nincs rendben valami. --> Gari.

[ Szerkesztve ]

Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

(#47041) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Chieftec GPS-400-AA-101 A táp elegendő egy MSI GeForce 9800 GTX+ OC kártyához? (minőségi táp) Opteron 180 (s939) prockóval társítva.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47042) Vekko


Vekko
aktív tag

Üdv!

Van egy Lenovo Thinkpad T400, amiben van egy 4500MHD gpu.

A gond a következő: csíkozódik a képernyő windows alatt, többször újratelepítve, win 7 és win 8 is, alap windows által letöltött driverekkel és a hivatlos honlapról letöltött driverekkel is. Random jelentkezik használat alatt a probléma, néha kevésbé zavaró, néha az ellentéte.

Viszont! Ubuntu alatt nincs probléma, tökéletes játék alatt is.

Mi lehet a baj?

(hozzáteszem nemrég vettem mástól, akinek állítólag nem volt ilyen hibája)

[ Szerkesztve ]

(#47044) Speed® válasza MaxxDamage (#47041) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

140+110W TDP..ha még OC is szóbajön, ill. a többi komponenst is hozzávesszük, karcos lehet..nem egy hűde darab az a Sifi 12Von (minőségre se..).

(#47045) MaxxDamage válasza Speed® (#47044) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
PH-s (régi) teszteken csak dicsérve van ez a táp, remélem találok kompetens megoldást. ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47046) Duran válasza MaxxDamage (#47045) üzenetére


Duran
tag

Menni fog vele.. a többi cucc áramfelvétele elenyésző, meg sem fogja közelíteni a te 160W tartalékodat... egy usb eszköz 2-3W, winyóké 30W amikor indulnak aztán beállnak 10-15re .. de induláskor nyilván a vga sem veszi fel a 100%-ot... bőven kiférsz vele. Javaslom : http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp ezt. Nem tudok linkelni meló helyről IE Powa :DDD.

Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

(#47047) Speed® válasza Duran (#47046) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szép dolog a netes kalkulátor, kár, hogy a komolyabb ismeretet nem helyettesíti.
Említett táp osztott 12V ággal bír, akár az ágankénti korlát is beleszólhat sajnos.
Attól, hogy 400as táp, még nem nyúdzsenerésön, hogy ezt le is tudja adni 1ben.

(#47048) BlackPriest válasza Speed® (#47047) üzenetére


BlackPriest
őstag

Pont; h-s tesztben volt ez a tap es egy kozepes vga-val voltak gondok a tappal, mikor a gyari 6pines csatit hasznaltak. Ha atalakitot, akkor nem volt gond. Viszont ide mindketto kelleni fog.

Mire eleg 400w

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#47049) MaxxDamage válasza BlackPriest (#47048) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Akkor marad egy Chieftec GPS-550AB-A 550W hozzá... (más már nincs) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#47050) Duran válasza Speed® (#47047) üzenetére


Duran
tag

Osztott, de egyik egyik ágon 14 a másikon 15 ampert tud ami 12 voltos feszültségen 168 illetve 180 wattot jelent. Az adott konfigurációt kiszolgálja ez a táp, bár én is inkább egy nagyobbat javasolnék, abból baj nem lehet, és egy esetleges fejlesztéskor arra legalább már nem kell költeni újból.

Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.