Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) _ak_ válasza Móci (#5250) üzenetére


_ak_
addikt

Rájuk keresek köszi! Azt meg már meg sem néztem, h idén mik fognak indulni, bár amúgy is jobban csípem, ha egyszerre több részt tudok megnézni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#5252) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gyerekek, aki egy kis drama-romance-(comedy)-harem-(incest)-borderline hentai-ra vágyik, annak melegen ajánlom az eroge alapján készült, nagyon igényes rajzstílussal megáldott Yosuga no Sora-t. Multi-arc anime, így mindenki megtalálhatja a számítását. És nem utolsó sorban: Sora <3

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5253) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hát vettem egy nagy levegőt és megnéztem a "Neon Genezis Evangelion"-t.
Egyenlőre a teljes sorozaton, az End of Evangelon-on vagyok túl és az 1.0-t kezdtem el.

Hát eléggé vegyes érzések vannak bennem ezzel kapcsolatban.
Az ok, hogy jók benne a hentelések, meg mind az érzelmeknek, mind a fizikai "valóságnak" brutálisan realisztikus az ábrázolása, de akkor is...

Nekem valahogy olyan volt, mint egy "kötelező darab" és nem találtam meg benne a könnyed szórakozás szemernyi szikráját sem. Nem mondom, hogy nem volt érdemes megnézni, de ez annyira súlyos anime (súlyosan beteg/elborult/elvont), hogy nem fogom megtartani.

Ha valamiért érdemes megnézni az az, hogy egy szinttel feljebb jut az ember az animék világában (LEVEL UP!)

Persze végig tolom mindet és meg fogom nézni a 2.0-át, a 3.0-át és a 4.0-át is, hátha, hátha találok valamit, ami egy kicsit növeli az élvezeti értékét.

bandiras: Kérted, hogy számoljak be az EoE -ről. Hát enélkül a rész nélkül tényleg nem lenne egy kerek egész a dologból, ott van a szeren nagyon. Mentálisan nagyon üt a cucc. A "személyes kedvencem" (ha lehet így nevezni) az a legelső jelenet hát az betett nagyon a pszichémnek. A legutálatosabb része az meg a legvége: Basszus, ha már egyszer van egy "happy-end" akkor minek kell elrontani az egészet és romba dönteni az ember agyát, amit nagyjából összeeszkábált az utolsó előtti jelenet során. Kész, szétestem, ennyi volt...

Na mind1 a témára visszatérek a hétvégén, mert ez nem hétköznapokra való.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5254) unclefucka válasza Synthwave (#5252) üzenetére


unclefucka
senior tag

És, ha nem lenne elég a Yosuga no Sora magasztalásából, akkor még azt is hozzátenném, hogy az ED-je is elég jóra sikeredett: Pinky Jones.

Az én "számításom" pedig az "Akira-arc" lett. Szvsz ez a legromantikusabb vonal.
Shrine Maidens rlz.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5255) bandiras2 válasza unclefucka (#5253) üzenetére


bandiras2
senior tag

"Kész, szétestem, ennyi volt..."

Ezért készült! Szándékosan nem könnyű darab, és a beledolgozott humor is csak azért volt, hogy ne vágd fel az ereidet. És anélkül az EoE legvége direkt lett olyan. Csak ezért képesek voltak a stálistát a közepére betenni.
"a legelső jelenet" Haljon meg mindenki... vágom. meg az élőképek.
Mindenestől megborította az ipart. meg a közönséget is. Ilyen fajsúlyú cucc azóta se készült, bár próbálkoznak.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5256) unclefucka válasza bandiras2 (#5255) üzenetére


unclefucka
senior tag

A legelső jelenetben inkább a "teljes szívemből szerethetném, de mivel félek (mindentől), ezért inkább teljes szívemből gyűlölöm őt (és dögöljön meg a világ vele együtt)" érzés az ami nekem átjött és ez nagyon ütött.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5257) Synthwave válasza unclefucka (#5254) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem csakis és kizárólag Sora... :B :B
Imōto rlz. Ha meg DFC + twintails, akkor ez hatványozódik.
^__^

Amúgy ez az Amagami SS is jónak tűnik eddig.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5258) unclefucka válasza Synthwave (#5257) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hüü, nagyon kellett ez már, az NGE után zabálnom kell a "romantikus" animéket, mert depi maradnék hátralévő életemben.

Leszedem még a Toradora -t a Kannagi és az Amagami SS mellé és ezt nyomatom megállás nélkül :K :K

Ez majd helyre hozza a lelki egyensúlyomat :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5259) Móci válasza unclefucka (#5258) üzenetére


Móci
addikt

A Kannagi az jó, legalábbis az anime tetszett. Aztán nemrég elolvastam az eddig kiadott mangát, és... ezt a hibát senki se kövesse el!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5260) unclefucka


unclefucka
senior tag

Az április jó hónap lesz az induló animék terén.
Minden lolicon-otaku figyelmébe ajánlom a Lotte no Omocha! című alkotást.
A leírása alapján kawaii-királyság lesz :DD :B
És hát Kurono Kurumu óta tudjuk, hogy a succubus -ok nem akármilyen lények (lányok) :C :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5261) unclefucka válasza Móci (#5259) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én amúgy sem olvasok mangát. :N
Egyszer-kétszer megpróbáltam, de nem jött be valahogy. :(
Úgyhogy ez a veszély nem fenyeget. ;)
De köszönjük, hogy megóvtál minket a nagy gonosz manga karmaitól. :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5262) Móci válasza unclefucka (#5260) üzenetére


Móci
addikt

Azt én is kinéztem már magamnak... :D
Amúgy a C fog még érdekelni nagyon. Csak lenne már április...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5263) Synthwave válasza unclefucka (#5260) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hiába, akkor születtem. :DD

Az NGE-től be lehet sokallni. Egyik első volt, amit anno megnéztem. Durva, ahogy egy egyszerű mecha-akciónak indul és aztán szépen átmegy egy elborult pszichodrámába. A legvége meg egyenesen...Nem rossz, de azért egy kicsit túl van hype-olva (mint ahogy a GITS is - szerintem messze nem olyan jó, mint amilyennek beállítják). Ha legalább lenne egy Asuka-s good ending...Ha egész nap ilyeneket kellene néznem, az agyam már rég kiégett volna. :DDD
Néha persze megszakítom a sort egy-egy durvább (leginkább cyberpunk) alkotással, de huzamosabb idő után azokból is sok.
Kodomo no Jikan, Ichigo Mashimaro, Yosuga no Sora, Amagami SS és társai valók nekem. :B

A Lotte no Omocha!-t már olvastam. Lesz anime? :Y Borderline hentai lesz? ;] YES, OH YES! ^__^

Az Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! is ígéretesnek tűnik, már ami a témaválasztást illeti. Kíváncsi vagyok rá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5264) unclefucka válasza Synthwave (#5263) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha már belemélyedünk a "témába", akkor vegyük számításba a:
Dog Days-t és a
Ore-tachi ni Tsubasa wa Nai-t is.
Fúú, most nézem csak, hogy mennyi ilyen fog indulni áprilisban, hiába a tavasz, az tavasz.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5265) bandiras2


bandiras2
senior tag

Na ha már ennyit beszéltetek a tavaszi témáról, és egyik se volt képes belinkelni, akkor itt van:[link]

Zipang2 és Gits3 természetesen! a Yokohama kaidashi kiko inkább a rajzstílusával keltette fel a figyelmem, belenézünk.
Mócinak meg: Banner of the stars4

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5266) bandiras2 válasza bandiras2 (#5265) üzenetére


bandiras2
senior tag

[továbbiak]
[mégtovábbiak]

Apleseed XIII szintén nézős lesz.
Letelt az időlimit...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5267) Móci válasza bandiras2 (#5265) üzenetére


Móci
addikt

Ezt a jó kis troll képet merre találtad? :D
Akkora átverés, mint ide Berlin. De poénnak azért jó volt...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5268) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Őt be tudjátok azonosítani nekem? ;___;

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5269) bozont válasza Synthwave (#5268) üzenetére


bozont
veterán

Victorique a Gosick c. animeból, ami egy elég jó kis nyomozós témájú darabnak tűnik, talán egy kis misztikummal megfűszerezve. Még fut a sorozat, most a 7. résznél tart.

[ Szerkesztve ]

(#5270) Synthwave válasza bozont (#5269) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi. Úgy látszik, te vagy a Lokális Identifizáló Egység. :D

Hát, a mistery-t nem igazán komálom, de loli FTW, szóval megnézem. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5271) Móci válasza Synthwave (#5270) üzenetére


Móci
addikt

Pedig jó sorozat, nekem legalábbis tetszik.
Most pont nagyon érdekes a sztori, alig várom a következő részt...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5272) unclefucka válasza Synthwave (#5270) üzenetére


unclefucka
senior tag

Victorique akármennyire is (goth-) loli, egyáltalán ne számíts rá, hogy "olyan" helyzetbe fog kerülni :( , sőt leginkább konzervatív vonalon marad a (love-) sztori.
A történet alapja ezen a téren inkább romantikus, mintsem ecchi.

Ugyanakkor roppantul szórakoztató darab, nekem nagyon bejön. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5273) Synthwave válasza unclefucka (#5272) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Látom, érzed te a MOZGATÓRUGÓT. :U :DDD

Amúgy gondoltam; az ilyen mistery-dolgok nem szokták túlzásba vinni a fanservice-t...

Kár érte...
Majd ha megjött az új vinyó. ^__^
----------------------------------------------------------------

Amúgy tudsz/tudtok ajánlani valami jó kis lolis anime-ot - nem olyat, amiben van 1-2 ilyen mellékszereplő, hanem olyat, ami ugye "based on that" :D (mint pl. Kodomo no Jikan, Rizelmine, Ichigo Mashimaro, Chokotto Sister, Mitsudomoe, Sumomomo Momomo, Sky Girls, Strike Witches, Shakugan no Shana, Hitto o Neare!, Rozen Maiden, Moetan, Popotan, Bottle Fairy, Kowarekake no Orgel, Cardcaptor Sakura, Otogi Story Tenshi no Shippo, Mahou Shoujo Lyrical Nanoha, Kanamemo, Lolita Anime, Bishoujo Comic Lolikon Angel: Mitsu no Aji >:] :DDD, Gunslinger Girl (ő egy kicsit kilóg), Kyou no Go no Ni (ő is) vagy akár egy Koihime Musou. Ilyesmiket.)?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5274) oriic válasza unclefucka (#5253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az ilyen animéket megmutatni azoknak a marháknak akik szerint az összes anime csak idióta gyerekes rajzfilm.

Nekem elsőre nagyon tömény volt, utolsó részt meg kb 3x néztem meg mire értelmezni is tudtam. :)

Live-Die-Respawn

(#5275) unclefucka válasza Synthwave (#5273) üzenetére


unclefucka
senior tag

Persze tesó, érzem én, nagyon is :B :DDD

Ajánlani azért nem fogok most, mert a 4911 hsz. környékén már ajánlottunk egymásnak és azóta az újonnan megjelenteken kívül mást nem néztem. Az újakat meg követed te is (gondolom).
:R Azért köszönöm az újabb listát, egy kettőt már megnéztem én is. A többit meg felírtam a megnézendők listájára, de amíg olyanok vannak hátra, mint a Sekirei ( :B BOING :B ), addig ezek még váratnak magukra. :R

Egyébként, ha szereted valamennyire a Sherlock Holmes, Poirot, Miss Marple, stb. filmeket, akkor a Gosick is nagyon be fog jönni, leszámítva a fanservice teljes és abszolút hiányát igazi remekmű.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5276) unclefucka válasza oriic (#5274) üzenetére


unclefucka
senior tag

Max. respect, ez így van, ahogy mondod, ha valamelyik anime, akkor ez tutira ledönt minden sztereotípiát, persze csak akkor, ha nem egy totálisan korlátolt valakiről van szó.

Én meg sok ilyen detektíves filmet láttam hajdan és bírtam is őket, úgyhogy nem okoz gondot pörögni az eseményekkel. Mindenképp van olyan jó, mint egy Miss Marple, csak fiatalabb, szőkébb és hmmm... most inkább nem mondok szalonképtelen dolgokat, mert nem illik az összképbe. :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5277) Synthwave válasza unclefucka (#5275) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;) :R

Aha, az újakat nagyjából követgetem. Jópár van, amit néznék már, csak vinyóügyileg totális fullba vagyok. Már a *.png-imet is *.jpg-be konvertáltam. :DDD Ha minden jól meg, Március első hetében jön egy + vinyó (szerintem csak 1 TB-os, szóval ~2-3 hónap múlva jöhet egy újabb :DDD) és akkor megint beindulhat a nagyüzemi tőtögetés'.:D

A Jeremy Brett-féle Sherlock Holmes az király. :K

Az OST-projekted nem tudom, fut-e még, de majd lesz megint valamikor egy kis listám, ha legyűröm a végtelen lustaságomat.:D Meg persze, ha érdekel.
Ja, meg Baka-n már fenn van a Kodomo no Jikan OST Collection *.flac-ban, szóval a Guilty Future is elérhető mán lossless-minőségben. :C

Ha még nem láttad volna őket, akkor (ebben a sorrendben) a Kodomo no Jikan (EPIC WIN, Best of All-time ^__^), Rizelmine, Chocotto Sister meg a Yawaraka Sangokushi Tsukisase!! Ryofuko-chan kötelező. A Sekirei várhat még. :DDD

Ha valamelyik beszerzésével (a hosszabbik listából) gondjaid támadnának, rikkants Csucsuért bátran. ;) ^__^

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5278) unclefucka válasza Synthwave (#5277) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az OST projekt még fut, gyűlik az anyag a 3. CD-hez.

Az ajánlásokat meg feljegyeztem. :R

Most a Toradora! van a "bepótlási" soron, 10. résznél vagyok.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5279) Synthwave válasza unclefucka (#5278) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hehe, akkor majd LASSACSKÁN :D összeszedem magam, és megint megbombázlak párral. :D

Helyes, helyes. ^__^
Taiga---> <3<3<3

De ha még nem láttad, akkor utána a Kodomo no Jikan kell, hogy következzen - BELIEVE in your brethren. ;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5280) unclefucka válasza Synthwave (#5279) üzenetére


unclefucka
senior tag

Vakatta-Vakatta dayo és lőn Kodomo no Jikan.
Köszönjük néked óh torrent szerverünk a kibertérben. :R

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5281) Synthwave válasza unclefucka (#5280) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

^__^

:C

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5282) bandiras2 válasza unclefucka (#5278) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az új CD ről meg le ne felejtsd az Index OST darabjait!
Nesze pár mutatóba:
[Tuctuc techno]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link] [dúnlód ezutóbbihoz]

És ha már egyszer index, akkor railgun is
[She's the human form of] [innen]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5283) unclefucka válasza bandiras2 (#5282) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az Only My Railgun és a Level5 judgelight már rajta van a második lemezen.

A Toaru Majutsu no Index-nek az első openingje már bekerült a listába, a második opening annyira nem gyere-be.

A maradék meg háttér zenének jó lesz.

:R :R

A legnagyobb gáz az, hogy a PSG OP-je csak 0:32 hosszú, így nem teszem CD-re :O
Viszont betettem csengőhangnak, akkorát szól, mint áállat :Y :DDD :DDD
(kicsit megpiszkáltam Soundforge-ban)

Az a kép Misaka-ról, mekkora LOL :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5284) Synthwave válasza unclefucka (#5280) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Majd ha megnézted, nyomass ide egy véleményt. :K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5285) bandiras2


bandiras2
senior tag

Tetszik amit ezek a japók művelnek.
[link] [link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5286) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Masszívan rofl]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5287) bozont válasza bandiras2 (#5285) üzenetére


bozont
veterán

Valahol volt hasonló linkem az Onegai Teacher anime-ról is, de nem találom. Viszont van a Twins-ről (meg végül is a Teacher-ben is sok megtalálható), de sajnos nincs mellette összehasonlító kép az anime-ból. Érdemes a rövid leírásokat is elolvasni. :D + Mahou-sensei Negima

[ Szerkesztve ]

(#5288) Synthwave válasza bandiras2 (#5286) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5289) unclefucka válasza Synthwave (#5284) üzenetére


unclefucka
senior tag

Vélemény kb. 4 nap múlva lesz.

A Toradora! 25 részét egy hét alatt abszolváltam.
(nagyon)Kevés lett benne az ecchi, de mindettől függetlenül még mindig szeretem azokat a romantikus történeteket, ahol a végén összejönnek a főhősök. :C :C
Tényleg 2009 legjobb romantikus animéje. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5290) unclefucka válasza bandiras2 (#5285) üzenetére


unclefucka
senior tag

Minden hasonlóság csak a véletlen műve :N :K :)

5286: :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5291) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg nem tudom, titeket mennyire érdekel (ez kissé off-topic), de aki szerette PC-re a Guilty Gear XX # Reload-ot, az most örvendezhet, mert a BlazBlue: Calamity Trigger-nek is kinn van már a PC-verziója, a szokásos, állat Arc System Works-féle metál-zúzdával. <3 :C

Guilty Gear X2 # Reload alternative intro [Anime]

Guilty Gear X2 # Reload instant kills

BlazBlue: Calamity Trigger - Intro/Opening [Anime]

Blazblue: Calamity Trigger review

BlazBlue: Continuum Shift - Anime Opening

Blazblue: Continuum Shift review

HELLY YEAH. ;]

^__^

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5292) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sorry a hulladék minőségű képért, de meg tudjátok mondani, hogy ő ki (ismét:D)?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5293) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most fejeztem be a Kare Kano-t. Ennek az anime-nek tényleg nincs befejezése, de legalább a német szinkron nagyon jó lett. :)
A következő a sorban az Itazura na Kiss című anime sorozat lesz, itt viszont már nincs német szinkron, így be kell érjem a magyar felirattal. Kíváncsi leszek rá. Márciusban (azután) pedig elkezdem a Lovely Complex-et, ezt már magyarul.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5294) Synthwave válasza huskydog17 (#5293) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

" a német szinkron nagyon jó lett"--->no offense :R, de ebbe bele se merek gondolni :DDD

Neeee. Így megsemmisíted a sorozat 50%-át. :) JP dub + ENG sub (vagy HUN, ha nem tudsz inglisül). Pls, ne gyalázd meg őket. :DDD

Amúgy Lovely Complex EPIC, Itazura na Kiss is nagyon jó. :K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5295) huskydog17 válasza Synthwave (#5294) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Elhiszem, hogy az anime-k esetében kerülni kell a külföldi szinkronokat, de nekem úgy bizonyos sorozatok sokkal élvezetesebbek ha nem kell feliratot olvassak. A németek egyébként kitűnő szinkronokat csinálnak, nem úgy, mint általában a magyarok. Számos anime-t csak németül szeretek nézni, megint másokat pedig csak magyarul.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5296) Synthwave válasza huskydog17 (#5295) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahogy neked jól esik. :R

De ez blaszfémia. :DDD

For me, only JP dub FTW. A legjobb majd akkor lesz, ha már sub-ok se kellenek. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5297) huskydog17 válasza Synthwave (#5296) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"De ez blaszfémia."

Hehe, nem vagyok vallásos. :D

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5298) Synthwave válasza huskydog17 (#5297) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én se. Pontosabban saját "vallásom" van. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5299) Synthwave válasza unclefucka (#5289) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezzel én is így vagyok. Amúgy szeretem a harem meg love polygon-dolgokat is, csak kissé idegesítő, hogy az ilyen történetek 95 %-ban totál lezáratlan marad minden és a fatökűen inszenzitív, szerencsétlen nyomorult hím főhős nem képes választani egyet...:W

Slice-of-life, (romantic) comedy alap. Gyakran a seinen is. Shoujo-t is szeressem, meg, mint az utóbbi időben kiderült, a josei is közel áll hozzám (pl. Hachimitsu to Clover [Honey and Clover] abszolút EPIC. :DDD). Persze a prímet a loli-ecchi-(borderline) hentai viszi. ;] ^__^

Amúgy a Toradora! utolsó epizódja azért rendesen rámhozta a szívbajt. :)

Kíváncsi leszek majd fucka-chan :DD véleményére.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5300) unclefucka válasza Synthwave (#5299) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ne tudd meg, a hsz.-emet az uccsó rész előtt írtam be...
Már úgy voltam vele a végén, hogy basszus égek, mint a Reischtag és vissza kell vonnom a beteljesült szerelem részt és totál bukta az egész.
És mindaddig, míg Taka-chan ki nem nyitotta a szekrényt, addig teljes letargiában voltam.
Mondjuk erőltetett lett volna, ha tényleg összeházasodnak, így viszont királyság a vége.
:C :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.