Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) oriic válasza Pttypang (#30000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

30k!!!!!!!

Live-Die-Respawn

(#30002) Pttypang válasza oriic (#30001) üzenetére


Pttypang
veterán

Hoppa, random win :DDD

Everybody lies.

(#30003) Rimuru válasza F34R (#29999) üzenetére


Rimuru
veterán

Én is úgy láttam.

kristof123: Mindenképp a sorozattal kezdeném, de a mangát lenne érdemes olvasni még 10-20 év és vége lesz. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#30004) saelin válasza Rimuru (#30003) üzenetére


saelin
veterán

Egy ostorozás ráférne a mangakára...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30005) bandiras2 válasza Synthwave (#29996) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kevés szabadidő miatt a heti sorozatok + tankozás mellett kevés időt tudok rászánni kampány szerű animézésre. Most jutott idő, és Arcada ajánlása is pont jókor érkezett. Köv héten talán be is tudom fejezni. Aztán vagy pihenek, vagy keresek valami mást.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#30006) kristof123 válasza Rimuru (#30003) üzenetére


kristof123
őstag

Már mindegy : D
Elkezdtem a filmeket. Megnézem őket aztán kicsit később a sorozatot is.

(#30007) F34R válasza kristof123 (#30006) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor viszont ne nezd meg a sorozatot mert felesleges. Ameddig nem neztel volna bele akkor ajanlott lett volna elotta a sorozatot majd az atfedes kedveert a moviekat is megnezni.

[ Szerkesztve ]

(#30008) alevan


alevan
őstag

SPOILER!!!!

NE OLVASD EL!!!

Tatsumi neeeeeeeee :O

HA ELOLVASTAD, ÍGY JÁRTÁL!!!

SPOILER!!!!

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30009) Máté94 válasza alevan (#30008) üzenetére


Máté94
addikt

[SPOILER]
Kössz, most nézem... ;]
[/SPOILER]

(#30010) Pttypang válasza alevan (#30008) üzenetére


Pttypang
veterán

Jaj, az az anime meg fut?
Eleg komolytalan volt az eleje, ugyhogy dobtam, tortent benne valami ertelmes?

Everybody lies.

(#30011) #57919488 válasza kristof123 (#29990) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van par dolog amiben elternek de szerintem elobb erdemesebb lenne megnezni a 25 reszt es csak utana a 3 filmet.
A 3 film jo arra, hogy par dolgot elmagyaraznak de nem tudja potolni a sorozatot, kozel sem :N

(#30012) kristof123 válasza #57919488 (#30011) üzenetére


kristof123
őstag

Most már nálam előbb lesz a "magyarázás" és utána nézem a sorozatot. (:

(#30013) Pttypang


Pttypang
veterán

Kiritotol amikor elkoszon az SAO vegen az admin, pontosan milyen kifejezest hasznal? A sima leirasra gondolok, nem az irasjelesre :)

Everybody lies.

(#30014) Pttypang válasza Pttypang (#30013) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja, eszembe jutott a neve is :D
Akihiko Kayaba, kozben meg mar guglizok :)

Everybody lies.

(#30015) neko18 válasza Pttypang (#29974) üzenetére


neko18
senior tag

Együttérzek :DDD
Szab-vezem nem lett meg, 3 pont kellett volna még a ketteshez :(
Ráadásul már kezdek suli ügyben kifáradni a félévben, pedig még cska most jön a "java". Szakdolgozatot kéne írnom, lesz még a héten 4 ZH+1 beadandó és hamarosan még vizsgaidőszak is :)

kdxsv

(#30016) Darth_Revan válasza neko18 (#30015) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ah a régi szép idők :DDD

(#30017) neko18 válasza Darth_Revan (#30016) üzenetére


neko18
senior tag

Már lennék túl az egészen inkább...Kb megőszülök és kihullik a hajam mire végzek :DDD
A könyvespolcomon tele van 2 polcnyi egyetemi jegyzetekkel, jegyzőkönyvekkel, mérésekkel...A vicc az, hogy nem nagyon szoktam jegyzetelni, csak a fontosabb dolgokat :C

kdxsv

(#30018) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hyááy, miért áll ilyen jól a lányoknak (animált és real) a kimono? Ez a jelenet alatt még ment valami klasszikus japán stílusú hátterzene, hát el voltam olvadva.

Kérek minél több "történelmi" (úgy a Meiji-érával bezáródó) animét, persze csak a jóféléket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30019) Darth_Revan válasza Mister_X (#30018) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez melyik anime ?

(#30020) Mister_X válasza Darth_Revan (#30019) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gugure! Kokkuri-san. Remélem nem spoilerezek nagyot (innenstől óvatosan), de ugye a lánynegy szellem (mint kb. minden karakter a sorozatban) és egy elég regénybeillő(en unalmas) szerelmi sztori része. Ugye ismerős, amikor a férfi csatába menetel előtt elbúcsúzik a lánytól és megígéri, hogy visszajön... és hát nem megmurdál a hülyéje? De azért van itt minden, ami kell: pedofil Tengu, tudakozón elérhető túlvilág, meg a többi sorozat védjegyét képző poén.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30021) neko18


neko18
senior tag

Egyébként dafuq van Sword art online II-ben?
Iszonyat unalmas lett a közepétől....Ráadásul még két rész és szia. :F
Nagyon nagy kár érte mert nekem a GGO részek sokkal jobban bejöttek :F

kdxsv

(#30022) Mister_X válasza neko18 (#30021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Teljesen rendben volt pedig. Mibdenkinek mások az igényei, semmi extra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30023) neko18 válasza Mister_X (#30022) üzenetére


neko18
senior tag

Jó csak kb átment barátok közt-be.... :F
Ez a legutóbbi rész is annyira csöppenős volt, hogy el is ment a kedvem tőle.
Azt hittem történni fog valami izgalmas még, de már nem hiszem, hogy fog bármi is....

kdxsv

(#30024) Darth_Revan válasza neko18 (#30021) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pont, hogy a közepétől kezdett jó lenni :)

Viszont a konkurencia (Log Horizon 2) elég jól tartja magát, egy 3/5-ös értékelésű epizódot kivéve többnyire 4/5-öt kap, de az 5/5 sem ritka, sőt az előző rész 5* lett értékelve, annyira jó lett a ANN szerint :K

[ Szerkesztve ]

(#30025) Mister_X válasza Darth_Revan (#30024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó hogy mondod, én bealudtam rajta, meg kéne nézni rendesen. (LH2)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30026) Darth_Revan válasza Mister_X (#30025) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én csak értékeléseket nézek, hogy megéri-e várni rá, majd egyszerre megnézem a BD -t :)) Eddig úgy tűnik, hogy nem okoz csalódást a 2. évad.

Az első évadot is egyszerre néztem meg és ez is egy olyan sorozat volt számomra, hogy már abba akartam hagyni aznapra, hogy aludjak, de "na jó még egy rész" és aztán az egyből lett 3 :DD

(#30027) Máté94 válasza Darth_Revan (#30024) üzenetére


Máté94
addikt

Még mindig nem értem mire fel a "hype" körülötte, borzasztóan unalmas. Most meg a "problémáik" ecsetelése... BORING, találjatok ki újat. :)) :DDD

(#30028) neko18 válasza Darth_Revan (#30024) üzenetére


neko18
senior tag

Nekem sokkal jobban tetszettek a GGO részek :)
Sinon karaktere is nagyon bejött, volt izgalom is bőven.
Amikor visszatértek a másik mmo-ba teljesen unalmas lett, konkrétan semmi előrehaladást nem fedeztem fel. Azt hittem folytatják ezt a phantom bullet-es szálat, valamint a laughing coffin-al mi történik, de semmi ilyesmi. Csak játszanak szimplán az mmo-val, jól érzik magukat, valamint egy két drámai szálat bevezetnek és ennyi.

Az első évad nekem sokkal jobban tetszett, bár annak is a vége picit unalmassá vált. Lehet hogy megköveznének ezért a mondatért sokan, de szerintem nem érdemelt volna ennyi részt...bőven elég lett volna a 12 rész is.

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#30029) alevan válasza neko18 (#30028) üzenetére


alevan
őstag

Részben igazad van. Az első 12 rész egy elég pofás anime lett volna magában.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30030) Máté94


Máté94
addikt

Ookami Shoujo to Kuro Ouji S01E10:

[SPOILER]
Unalmas, ráadásul még klisé is, de ennek ellenére a szereplők teszik még is élvezetessé. Kyouya-kő szenvedését öröm volt végignézni. :DDD ;]
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

(#30031) Mister_X válasza Máté94 (#30030) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Neked bazdmeg tényleg minden unalmas.

Más: semmi ilyen történelmi jellegű must-see anime nincs?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30032) KillerL4dy válasza Máté94 (#30030) üzenetére


KillerL4dy
csendes tag

Nézd meg a Hellsing Ultimate, Yu Yu Hakusho,Blue Gender, Beelzebub stb ezek nem unalmas.

[ Szerkesztve ]

"The more GPUs you buy, the more you save"

(#30033) Máté94 válasza Mister_X (#30031) üzenetére


Máté94
addikt

"Unalmas", értsd középszerű, nem nyújt semmivel sem többet, mint a többi átlagos shoujo-mű.

Természetesen az nem tűnt fel, hogy inkább méltattam a sorozatot, mintsem a nem tetszésemet fejeztem ki. :N

(#30032) KillerL4dy: Áldottam a napot, amikor vége lett a Belzebuub-nak... :U A többieket nem láttam, de szerintem nem érdemes velük egy lapon említeni.

[ Szerkesztve ]

(#30034) Synthwave válasza bandiras2 (#30005) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért '98 óta eltelt 16 év.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30035) Máté94


Máté94
addikt

Grisaia no Kajitsu S01E10

[SPOILER]
Oh, egy kis Angel Beats! utánérzés... :R
Talán ezekért az elkövetkező részekért volt érdemes nézni az egész sorozatot. :)

[/SPOILER]

(#30036) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről volt már itt szó? Poet Anderson: The Dream Walker (Official Trailer)
Vagy ez stílusban nem is ebbe a topikba való? Ma jelent meg, nagyon érdekel engem.

szerk.: off-ba teszem ha esetleg nincs itt helye.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30037) Synthwave válasza .LnB (#30036) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmi köze a topikhoz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30038) -=RelakS=- válasza .LnB (#30036) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

hmm... 3D Disney? :)

Amúgy ha nem japánok csinálják, akkor nem anime, és nem itt a helye :)

Abban sem vagyok biztos, hogy ha az animékkel azonos stílusú, de kínai vagy koreai alkotást mutatna itt valaki, nem kapna a fejére, hogy ez nem anime :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#30039) Hintalow


Hintalow
senior tag

A Berserk movie-kat én is terve vettem már, de egyértelműen a sorozat a nyerő, mivel kb ugyanaddig dolgozza fel a történetet, és azért a huszoniksz részbe kicsit több részlet fér bele.
Ha egyszer lezárják a mangát, nagy duzzogva elfogadnék egy teljes feldolgozást, de kötve hiszem, hogy belekezdenének.

A trigun meg sokminden csak nem öreg, hiszen kortalan :P

Közben elgondolkoztam azon, hogyha egyszer a listám végére érek, újfent le leszek maradva, mert 2012-ig bezárólag tartalmaz címeket, az új darabokat nem nézem. Bár ahogy olvasok itt ott, látok leírásokat, elég kevés a must see darab.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#30040) Mister_X válasza -=RelakS=- (#30038) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyakran említem a The Legend of Korrát, le se szarja senki sem, pedig epic :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30041) Máté94 válasza Mister_X (#30040) üzenetére


Máté94
addikt

Mert MESE!!!44 ;]

[ Szerkesztve ]

(#30042) oriic válasza Mister_X (#30040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert a Korra nem anime.

Live-Die-Respawn

(#30043) Mister_X válasza Máté94 (#30041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, a mese a holkefélne meg a csipkejózsika Disney feldolgozásai.

@oric: tudom. De nem ez volt a kérdés.

Ja és anime, csak mi vagyunk olyan nyugati elitista vadbarmok, hogy különbséget teszünk származási hely alapján a kifejezés mögött lapuló animációs mű jelentésében :N

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30044) Synthwave válasza Mister_X (#30043) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt mindenki tudja, de NYILVÁNVALÓ, hogy a topik címe NEM ezt írja le.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30045) oriic válasza Mister_X (#30043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lényeg hogy a Korrának itt semmi helye. Van sima rajzfilmes topik, vagy mint a legtöbben a sima sorozatot topikban beszélünk róla.

Live-Die-Respawn

(#30046) alevan válasza oriic (#30045) üzenetére


alevan
őstag

Mondjuk én sem értem, miért, de ok.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30047) Darth_Revan válasza alevan (#30046) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mert nem Japánban készült alkotás japán készítőktől, hiába azt a stílust koppintották.

(#30048) Synthwave válasza alevan (#30046) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30049) alevan válasza Darth_Revan (#30047) üzenetére


alevan
őstag

Ez olyan, mintha pl. egy Kievi játékstúdió készítene egy JRPG-t, de az emberek nem ismernék el JRPGnek, mert nem japán cég készítette.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30050) Synthwave válasza alevan (#30049) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Japanese Role-Playing Game.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.