Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Synthwave válasza unclefucka (#5300) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, a szekrénnyitásig én is azt hittem, hogy kb. az év csalódása lesz. :) De ne spoiler-ezzünk, hátha még nem látta valaki. :))

Kodomo no Jikan-project hogy halad?

Ja, meg most eszembe jutott egy OST (a többit legközelebb :) ):

Shimamiya Eiko: Higurashi no Naku Koro ni [Higurashi no Naku Koro ni OP Single]

Imádom.

Baka-n fenn van *.flac-ban. :K

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5302) Synthwave válasza Synthwave (#5301) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SzekréNYNYitás...csak annyira zavart...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5303) unclefucka válasza Synthwave (#5301) üzenetére


unclefucka
senior tag

Kodomo no Jikan: 86%-on a letöltés, kevesen seed-elik :(((
De azért jön.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5304) Synthwave válasza unclefucka (#5303) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kevesen seed-elik? :Y

BakaBT-n 112 seeder. 5 mbit-es nettel max. 2-3 óra alatt lejön. ;)

Ha még nem regisztráltál az oldalon, ideje megtenni, aztán alaposan körbenézni (és tartani a min. 0.5-ös arányt).;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5305) Synthwave válasza Synthwave (#5304) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most éppen 118 seeder. :DDD

Jó az az oldal...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5306) unclefucka válasza Synthwave (#5305) üzenetére


unclefucka
senior tag

A nyaa -ról szedem, mert az nem görcsöl az arányon.
De már lent van.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5307) Synthwave válasza unclefucka (#5306) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor nosza hát. ^__^ Kíváncsi leszek a véleményedre.

Amúgy itt tényleg megéri görcsölni rajta. :K Ezt egy olyan ember mondja neked, aki soha nem volt hajlandó seed-elni (for various reasons) semmit.
Ez az egy oldal megváltoztatta ezt a hozzáállásomat (persze csak itt). Tényleg megérte. :K
Korrekt a közösség is, meg a fórumrész is, meg messze a legigényesebb anime-related only (anime (hentai is), manga, OST-k, artbook-ok, ill. néhány anime alapján készült live action film is) tracker internetszerte. Egy unseed-elt torrent sincs, és nagyon megválogatják, hogy mit engednek feltölteni. :K

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5308) unclefucka válasza Synthwave (#5307) üzenetére


unclefucka
senior tag

Első és legfontosabb a vélemény:

3 részt lenyomtam belőle, így este. Bakker ez kegyetlen LOLI, komolyan sajnálom szegény Aoki-sensei -t. Még véletlenűl se lődd le a poént, hogy mi is fog történni Kokonoe és a "szűz tanár" közt. :N
Viszont azt már most tudom, hogy én mit tennék... ;] :B :DDD Még a gondolatáért is legalább (1)20 év letöltendő fegyház büntetést kaphatnék, a feltételes szabadlábra helyezés lehetősége nélkül.

Brrr, a hideg futkos a hátamon, ha belegondolok. Szvsz jól döntöttem, hogy ezt vettem előbbre :C :R :C :R

Másodsorban:
Használom én a Baka-t egyébként, csak kevesebbet, mint a Nyaa-t.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5309) Synthwave válasza unclefucka (#5308) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye-ugye. ^__^
Sejtettem, hogy tetszeni fog. :U

Nekem, mióta láttam, abszolút első helyen van, pedig pont az imént fejeztem be a 190. sorozatomat. :)

Egyébként elmondom, hogy hogy nézd meg:
-----------------------------------------------------------------
1. első évad, amit most lesel
2. Rin's Classroom Diary (1,5 órás recap az első évadból, de kiegészítve jelenetekkel, az egész Rin szemszögéből) - Baka-n Kodomo no Jikan OVA 2 [Doutei] -ként találod.
3. Kodomo no Jikan OAV 2007 (Anata ga Watashi ni Kureta Mono). Asszem' ez van Baka-n szimplán Kodomo no Jikan-ként, az OVA-k között.
4. Ni Gakki (második évad), ami kezdődik a Kuro-chan and Shiro-chan (ez gyakorlatilag a összesen 4 részes második évad 0. epizódja) résszel. Baka-n a Kodomo no Jikan: Ni Gakki [H264][BarkySeal] alatt találod, egybe a 4-et.
5. Kodomo no Jikan: A Child's Summer Time (Kodomo no Natsu Jikan). Ez egy OAD, ami alig több, mint egy hónapja jött ki. Baka-n értelemszerűen a Kodomo no Jikan: Kodomo no Natsu Jikan [Doutei] alatt találod.

Nem csak te tennéd ezt, hidd el...:B
All Hail the Mighty DFC, My Only Savior. ^__^

Én nem sajnálom Daisuke-komát. Inkább helyet cserélnék vele. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5310) Psych0 válasza Synthwave (#5252) üzenetére


Psych0
őstag

Nekem a Sora arc jött be, de nem a twincest miatt, hanem, mert messze ő lett a legszebb karakter. Sajnálom, hogy a rajzstílus eltért az eredeti VN változattól, mert annál szebbet még nem láttam(kár hogy még csak a Kazuha route van lefordítva angolra), viszont a szinkronszínészeket és a zenét meghagyták.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5311) Synthwave válasza Psych0 (#5310) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van. Messze a legszebb. Meg loli FTW. :B Az imouto-ság ténye már csak hab a tortán. ^__^

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5312) unclefucka válasza Synthwave (#5309) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi, nem fogom kihagyni őket.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5313) Synthwave válasza unclefucka (#5312) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

^__^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5314) Psych0


Psych0
őstag

Ezeknek a Japóknak elég fura a nézetük a jó romantikus történetről. Most fejeztem be az Angel Beatset és már megint nem akarok élni.

<spoiler>

Ilyenkor mindig megfogadom, hogy soha többé nem olvasok/nézek olyan love storyt amiben potenciálisan benne van a "tehetetlenül asárban térdelve üvöltés az ég felé" a végén, de mindig belefutok egybe és mindig elrontja a hetemet. Aztán megint megfogadom, de nem tehetek mást, szeretem a jó sztorikat.
Elfen lied - tudjuk mi törtét
Hoshi no koe - Az anime vége esélyt sem ad, de a manga vége nyit egy kaput
Fate - Na ez többdimenziós, többidősíkos sz**ás. Az anime végeztével egy hét depi után nekiálltam a VN-nek, de azt is 5féleképpen kellett végigvinni, hogy a happyend lehetősége felvetődjön. Asszem egy hónap meló volt benne, de bebizonyosodott, hogy tényleg a legjobb VN.
EF -Tale of memories: Majd megszakadt a szívem a Chihiro/Renji szál miatt.
Flowers of Evil - manwha, nagyon szép sztori de szintén tragédia
Clannad after story- Nem néztem, de nem is fogom a fenti okok miatt.

</spoiler>

Ezért olvasok általában yuri mangákat, mert megvan bennük az a szerelem/szenvedély, ami a legjobb normál romance/drámában, de mellőzik a tragikus befejezést.

Amúgy elvonatkoztatva az Angel Beats egy jó sorozat, csak látszik rajta, hogy kevés a 13 rész. Alapművet alkothattak volna 24-ből. Ráadásul Angel... <3

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5315) Synthwave válasza Psych0 (#5314) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Angel Beats! vége azért nem teljesen tragédia, mert

SPOILER! SPOILER! SPOILER!

ott fejeződik be, hogy Kanade és Yuzuru egymásra találnak a következő életben.

SPOILER VÉGE!:D SPOILER VÉGE! :D SPOILER VÉGE! :D

Clannad ~After Story~ -t szerintem nézd meg. ;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5316) Psych0 válasza Synthwave (#5315) üzenetére


Psych0
őstag

<spoiler>

Igen, utánafordult egy narancs hajú fiú egy fehér hajú lánynak, de ezek nem ők. Az embereket az emlékeik teszik azzá, akik, a kapcsolatokat, pedig a közös emlékek. Tehát, ha lány és a fiú nem emlékeznek az "iskolában" történtekre, akkor hogyan mondhatjuk, hogy egymásra találtak.
Ez borított ki a legjobban az ef -a tale of memories-ban is, hogy Chihiro kvázi meghalt egyszer és Renjinek valószínűleg a kapcsolatuk során többször is át kell ezt majd élnie. Hidd el, ez egyszer is sokkal több, mint elviselhető. Az ember egy ilyen élmény után sosem fog visszatalálni a saját életéhez.
A Clannad AS-ben meg nem fog a deus ex machina a végén kielégíteni, max, ha végig egy misztikus sorozat lett volna.

</spoiler>

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5318) Synthwave válasza Psych0 (#5316) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Angel Beats! SPOILER

De a két lélek ugyanaz (sőt még külsőre is ugyanolyanok), ergo megtalálták ismét egymást. Persze jobb lett volna, ha Kanade ott marad vele az iskolában, de ezt ugye, mint tudjuk, nem tehette.

SPOILER VÉGE

Clannad ~AS~ ---> nézd meg. Nagyon jó. Többször is sírtam rajta. Aztán...nem lesz SPOILER. :P :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5319) unclefucka válasza Synthwave (#5318) üzenetére


unclefucka
senior tag

Egyetértek az előttem felszólalóval :K

SPOILER
Az Angel Beats végén annyira egyértelmű, hogy azért mutatják így és pont ezt a jelenetet és így kihangsúlyozva, mert egymásra találnak.
SPOILER END

Nekem elsőre lejött a dolog és kimondottan boldog lettem így a végére.

Na, lenyomtam a Kodomo no Jikan sorozatot, az OVA-k még hátra vannak.
Hát azért a vége felé már kezd egy kicsit drámaibb lenni a helyzet, majdnem összeroppantam, de azért nem kellett csalódnom a Happy-End -et illetően. :C
Basszus így az Evangelion után, ha nem lett volna "jó a vége fuss el véle" tutira leálltam volna egy időre, mert ez azért sok lett volna.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5320) Synthwave válasza unclefucka (#5319) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;)

:DD

Azaz. Ha valakivel végleg meg akarod szerettetni az anime-műfajt, indíts neki egy Neon Genesis Evangelion-nal, s miután kiégett az agya, könnyed desszertként tálalj egy School Days-t. Garantált siker. :DDD

Ó, ne aggódj, még nincs vége. ^__^
Hát, a 6. epizódon a Csucsu bizony elpityeredett. :B
Igencsak faintos volt (többek közt) a szertáras rész is :B (Reiji érkezéséig :U)

Na, ha végeztél a Rin's Classroom Diary-vel meg a 2007-es OVA-val, jön a Ni Gakki, a KORONA a sorozaton (kár, hogy összvissz' 4 OVA). Aztán levezetésnek ugye a 2011-es, beach-hangulatú OAD. Nem tudom, hogy terveznek-e további epizódokat, én mindenesetre igencsak díjaznám...Meg egy BD-ripet is. :D:U

Ha végeztél velük, ajánlom figyelmedbe a manga-t(bár tudom, hogy nem szoktál olvasni).
Sokkal részletesebb, picit nagyobb hangsúly helyeződik a drámára (azért nem lesz egy School Days :DDD), meg sokkkkkal tovább megy a sztori (egyébként még ongoing a dolog). És bizony NEM EGY olyan chapter van (jó, igazából az összes:D), amit NAGYON szívesen látnál animálva... ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5321) unclefucka válasza Synthwave (#5320) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nézem, nézem. :K

Sokszor próbálkoztam már mindenféle mangával, ezt is megpróbálom, de szvsz nem lesz kedvenc. :N ...meglássuk.

Nem is tudom, talán a K-ON!! volt az első olyan animém, aminek nagyon szívszorító lett a vége, de ugyanúgy azt sem könnyeztem meg, mint ahogy a Angel Beats legvégét sem, pedig az is nagyon sírós-hangulatú :O :O (inkább depis leszek és borongok).

No persze a Titanic az, amit egyetlen ember nem bír ki könnyek nélkül, de az régen volt már.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5322) Synthwave válasza unclefucka (#5321) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zsír, zsír. :D

Jó lesz az. Rin egy Istennő. Ez a manga-ban mégjobban kijön. ^__^

Mondjuk én a Titanic-on nem könnyeztem. :) Ammá' nyál volt. Inkább ütöttem volna DiCaprio fejét egy rozsdás piszkafával. :DDD

Amin a legjobban kiakadtam, az a School Days volt. Nem sírás, de kb. egy hétig szorongás, ha csak rágondoltam...A Chrno Crusade, NGE, FSN is elég nyomasztó volt.

Amúgy ilyen pityergősebb darabok a Clannad ~AS~, Ontama!, KnJ 6. epizód, néha a Honey and Clover. Biztos volt még pár, erre tisztán emlékszem, de most nem jutnak eszembe.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5323) bandiras2 válasza Synthwave (#5322) üzenetére


bandiras2
senior tag

Istennő... Kisliba!
[Istennő!!!]
szándékosan olyan képet kerestem ami nem spoileres.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5324) Synthwave válasza bandiras2 (#5323) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:U Te ezt nem értheted. :P

Istennő. :K ;) :B

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5325) Synthwave válasza Synthwave (#5324) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Istennő.
Istennő.

^__^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5326) Psych0


Psych0
őstag

istennő és kisliba

csak kerüljétek el az animét messziről, mint szinte mindig az eredeti az igazi(ezesetben manga).

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5327) Synthwave válasza Psych0 (#5326) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dance in the Vampire Bund? Láttam már. Nem volt az olyan rossz, csak kevéske benne az ecchi. :'(. Az opening <3. Mina <3<3<3.
De Rin marad a toppon. ^__^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5328) Móci


Móci
addikt

Shinobu meg kimaradt szegény?
Ejnye, ejnye...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5329) Psych0


Psych0
őstag

Most fejeztem be az AIR-t. Durva, még nem jutok szóhoz. Pedig könnyed cukiságnak tűnt, azért is kezdtem bele. :W

<spoiler>
Japánban tényleg kielégülnek a reinkarnáció utáni egymásra találástól? :(
</spoiler>

Miért futok bele mindig ezekbe? :O

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5330) Psych0 válasza Móci (#5328) üzenetére


Psych0
őstag

gondoltam, hogy belinkelem, de sajna nincs személyisége(már), és nem térdelnék le előtte, mint egy istennő előtt. De azért édi

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5331) Móci válasza Psych0 (#5330) üzenetére


Móci
addikt

Hmm. látom próbálsz fogást találni rajta... :DDD
Victorique esetleg?
Lehet, hogy volt, nem figyeltem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5332) bandiras2 válasza Synthwave (#5325) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát ha már mindenképpen Rin, akkor:
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5333) Synthwave válasza bandiras2 (#5332) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szép, persze, de :(

Erre a Rin-re gondoltam. :U

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Úgy látom, ezt csak fucka-chan értheti... :'(

Móci: helyeske. <3 Kár, hogy ahogy nézem, már nem teljesen flat. :'(

Psych0: Ó, nem térdelnék le én sem, ellenben... ;]

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5334) unclefucka válasza Synthwave (#5333) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nézd f4te-kun valaki az érett nőket szereti, valaki Lolicon-Otaku.
Kinek a Boing, kinek DFC.
És van olyan, mint én, hogy bármi jöhet, csak nőből legyen (és hiányos öltözékben) :B .
Persze én azért nyitott vagyok bármire (főleg, ha a sliccemről van szó) :DDD .

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5335) Synthwave válasza unclefucka (#5334) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD :DDD :DDD

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5336) Psych0 válasza Synthwave (#5335) üzenetére


Psych0
őstag

Ha ilyen loli-mániás vagy akkor, gondolom tetszik Nietono no Shana is. Meg Ako&Riko Suminoe.

Kore wa Zombie Desu ka? - Sirva, fetrengve röhögés. :DD :DD Ennyit nem visítottam a Hoozuki-san Chi no Aneki 4-koma manga óta.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5337) Synthwave válasza Psych0 (#5336) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Shana? Ofc. :B Ako és Riko már kicsit határeset. De még belefér.:D

Amúgy ajánlom mindenkinek a Higurashi no Naku Koro ni-t. Remek pszichothriller/horror(?, szerintem nem annyira)/krimi/mistery/drama, a véresebb fajtából. Yandere-fétis előnyben. Nem az a tipikus "Gőgös Gúnár Gedeon"...:DDD
Meglehetősen egyedi hangulata van, fordulatos, jól játszik a feszültségkeltéssel. Ahogy halad előre a történet, úgy szép lassan kezd összeállni a dolog, aztán a végén borul egy nagyot az egész. Majd egy kis sidestory-t elmesélő Special után jön a 2. évad, amiben a krimi-vonal tovább erősödik (és itt a chapterek alapvetően már kronológiai sorrendben követik egymást) és egyre jobban értjük az első évadot. Szerintem eléggé tartalmas. Az utolsó 5 OVA pedig már egy kis fanservice-szel is szolgál, meg persze egy-két megválaszolatlan kérdést is "felhomályosít". :)
Az első évad OP-je a 2. kedvenc. Nagyon zsír. Amúgy a többi OP is jó.

És Rika egyszerűen lovely. <3

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5338) Psych0 válasza Synthwave (#5337) üzenetére


Psych0
őstag

"Ako és Riko már kicsit határeset. De még belefér.:D"

LoL! Ami nálad az intervallum vége, Nekem ott kezdődik :)

És, hogy ajánlak is: Black Lagoon. Nagyon jól kidolgozott karakterek és varázslat/sci-fi mentes akció.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5339) Synthwave válasza Psych0 (#5338) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:)

Hát, amikor kezdenek ~145 cm fölé tornyosulni :), túllépni a ~35-38 kg-os súlyhatárt meg elhagyni a ~65 cm-es mellbőséget, ott már bizony keményen kezdetét veszi a megszürkült kiábrándulás és az ingerszegénység. :B

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5340) Psych0 válasza Synthwave (#5339) üzenetére


Psych0
őstag

Látom ehhez a lelkivilághoz választottál új avatart :R

Ha nem feltétlenül az csak ero érdekel loli témában akkor javaslom a Blood Alone sorozatot. A sztorija egy íróról és egy űberaranyos lányról szól, akit annak ellenére, hogy a világ egyik legszelídebb embere, vámpírrá változtattak (sose tud felnőni -> pont neked való ;) ).
Anime nincs, olvasni kell, de megéri(anno emiatt a sorozat miatt csatlakoztam egy scanlation groupba).

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5341) Synthwave válasza Psych0 (#5340) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:) Már használtam ezt az ava-t, csak untam a régit és gondoltam visszaváltok.

Loliból jöhet minden. Persze ero előnyben. ^__^
Meg valami anime-ajánló is jöhetne ezügyben. Kezdek kifogyni az őtletekből. :Y

Blood Alone lassan szedegetve leszen. :)

Amúgy miért PONT nekem való? Én szeretem, ha perverzek. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5342) unclefucka válasza Psych0 (#5336) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha már Ako&Riko Suminoe, akkor már inkább Mikazuki-chan.

És még 1x
Na még 1x
És egy utolsó

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5343) Psych0 válasza unclefucka (#5342) üzenetére


Psych0
őstag

Félek, hogy a véleményem itt megkövezést von maga után, de nekem inkább a tapasztalatlan tanárnő jön be. Nemudom, hogy az anime hol fejeződött be, de vannak cifra dolgok.LOL

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5344) unclefucka válasza Psych0 (#5343) üzenetére


unclefucka
senior tag

A 2D -s leányzók imádata minden formájában elfogadott itt.
Én speciel mindenevő vagyok, főleg, ha (18+ !) vénusz-domb (18+!) van az étlapon :B :B

A Kiss X Sis -ből a TV sorozat lement, de az OVA -ból még lesz a már meglévő 5-ön kívűl.
Ilyen formán elképzelhető, hogy a mangában látható jelenetek is megjelennek a képernyőn egyszer.
Na ezt a mangát speciel elolvastam.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5345) Psych0 válasza unclefucka (#5344) üzenetére


Psych0
őstag

"Na ezt a mangát speciel elolvastam."

Azt hogy, amikor még mindig fut?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5346) unclefucka válasza Psych0 (#5345) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én kérek elnézést, olvasom... :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5347) Synthwave válasza unclefucka (#5346) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

KnJ manga-ba belenéztél azóta?
Ni Gakki tetszett?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5348) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, meg van itt még egy ajánlás az OST-projecthez: Shimamiya Eiko: Super Scription of Data [Higurashi no Naku Koro ni Rei OP Single]. Imádom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5349) unclefucka válasza Synthwave (#5347) üzenetére


unclefucka
senior tag

Még nem jutottam el odáig, majd hét közben, amikor nincs annyi új epizód.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5350) Psych0


Psych0
őstag

Amúgy ki hogy szerzi be a napi betevőt? Én a 90%-át IRC-ről húzom le, de kíváncsi vagyok, hogy Ti mit használtok.

Sajna egyre több csoport van aki nem IRC-n "él", hanem csinálnak egy fórumot, és a releaseket valami ingyenes tárhelyre teszik fel, jobbesetben torrentre, ami kár, mert elveszik az érzés, amikor egy release kiadására várva tobzódunk a rizon egy channelén :). Kocka vagyok na :DD

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.