Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Synthwave válasza Máté94 (#5849) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Higurashi inkább pszichothriller/dráma/guro, míg a második évadja már eltolódik a krimi felé (amúgy ez nem zárja ki a lolit ~ni-paah - bár bevallom, én azt jobb szeretem ecchi/slice-of-life köntösben [esetleg (borderline) hentai-ban ;] ] látni :B :B).

Usagi Drop
R-15
Ro-Kyu-Bu!
Manyuu Hikenchou
(ha a főszereplő DFC, mert akkor ez vicces lehet :) )
Kiss x Sis OVA
Higurashi no Naku Koro ni Kira OVA
Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! OVA

És persze a Baka to Test to Shoukanjuu Ni! :DDD

(Azért több is van, ami érdekes lehet..(Kami-sama no Memo-chou, Dantalian no Shoka, Mayo Chiki!, Kamisama Dolls...)

Jó kis nyár ez. :DD

De olyat nem tudol mondani, ami nem vadonat új, hanem már befejezett, szóval nyugodt szívvel tölthetem lefelé az egészet?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5852) Máté94 válasza Synthwave (#5851) üzenetére


Máté94
addikt

Shugo Chara? Pár száz rész, talán elég loli. :P

(#5853) Synthwave válasza Máté94 (#5852) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vinyón van. De az nem ecchi, tekintve, hogy Peach-Pit (tudom, DearS...).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5854) Tüzi

bingo :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5855) Tüzi válasza Caesarion (#5832) üzenetére

Irigyellek, hogy van helyed kirakni őket :) már nem bontom ki, nincs hova raknom...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5856) Synthwave válasza Tüzi (#5855) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sz@r lehet... :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5857) rudymester


rudymester
senior tag

Tudtok ajánlani valami Genshikenhez hasonló "slice of life" animét/mangát. A manga egyértelműen a kedvencem, 3-4 alkalommal már kivégeztem a 9 kötetet.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5858) Máté94 válasza rudymester (#5857) üzenetére


Máté94
addikt

Welcome to the NHK! - ha otakut akarsz.

(#5859) Psych0


Psych0
őstag

Ezt meg kell osztani...

...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5860) Máté94 válasza Psych0 (#5859) üzenetére


Máté94
addikt

Riko-nee :DDD

(#5861) Synthwave válasza Psych0 (#5859) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5862) Synthwave válasza Psych0 (#5859) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyen kell, csak igaziba'.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5863) Psych0 válasza Synthwave (#5861) üzenetére


Psych0
őstag

+1
Saha lefordította a legújabb KnJ-t, de annak a címlapját már nem merem belinkelni.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5864) unclefucka válasza Psych0 (#5859) üzenetére


unclefucka
senior tag

Kiiiirályság :C :C Ako-senpai, Riko-senpai <3 <3

Nem éppen Genshiken, de jó kis slice of life manga, még akkor is, ha nem ez az elsődleges profilja, hanem a borderline-hentai :DDD

Ez az egyetlen manga, amit el is olvastam végig és meg is tartottam.

Talán nem véletlen :B

Lapzárta után: Kint van az 5. OVA :Y :Y :C :C :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5865) Synthwave válasza unclefucka (#5864) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szedjük is lefelé. :D :C

A KnJ-t nem olvasod? És meg se tartottad? Blaszfémiaaaa. ;]

Psych0: Tudnád nekem linkelni a 70. chapter-től felfelé a KnJ-t? Volt egy nagyon jó kis oldal, csak már elfelejtettem, hogy melyik. :W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5866) Psych0 válasza Synthwave (#5865) üzenetére


Psych0
őstag

Mindig is Saha fordította.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5867) unclefucka válasza Synthwave (#5865) üzenetére


unclefucka
senior tag

Leszedtem, megnéztem, azt a leborult szivarvégit.

EEEEEEEEEEEzzzz kőőőőőőőőkemény volt :DDD :DDD

Nem igazán érzem, hogy hol is van ez a "borderline" a borderline-hentai animékben, de ez ... ez ütött, mint a buszkerék.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5868) unclefucka válasza Synthwave (#5865) üzenetére


unclefucka
senior tag

A KnJ-t megnéztem, de olvasni más egy kicsit, lehet, hogy később megpróbálom még egyszer.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5869) Synthwave válasza unclefucka (#5868) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aztat gyóól teszed. :K :DD

Psych0: Valóban. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5870) Psych0 válasza unclefucka (#5867) üzenetére


Psych0
őstag

Kicsit beavatsz, hogy miről szólt. Nem néztem eddig és nem tudom meddig jutotak el a mangához képest. De az utolsó három chapter(48, 49, 50) az hatalmas volt.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5871) unclefucka válasza Psych0 (#5870) üzenetére


unclefucka
senior tag

SPOILER!
Az új OVA-ban az a jelenet van, amikor azt hiszik, hogy a szülők rosszalkodnak a szomszéd szobában és begerjednek és szembekötősdit játszanak hármasban.
SPOILER VÉGE
A mangával egy kicsit el vagyok maradva, de behozom, ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5872) bandiras2 válasza unclefucka (#5871) üzenetére


bandiras2
senior tag

Megnéztem, sírvaröhögős. Keita meg egy LÁMA. Riko pont rosszkor jött jó szokása szerint :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5873) Psych0


Psych0
őstag

Anohanát nézte vki rajtam kívül. Eléggé sírós vége lett. Mondjuk tudtuk ezt az első résztől. Hiába no, a tavasz legerősebb címe lett nálam.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5874) unclefucka válasza bandiras2 (#5872) üzenetére


unclefucka
senior tag

Keita azért fejlődőképes, egyből gerincre vágta mindkét leányzót, aztán tolta tovább hármasban... :C
Szvsz azért nem mutatták, hogy hova "fejlődött" az esti hancúr, mert mégiscsak egy bordrline-hentai-ról beszélünk és nem Hentai-ról. :DDD
:O :O Irigyeljük Keita-t :O :O
Ez a rész üti a sorozat 9. részének és a 4. (5.) OVA-nak a szintjét. :K

Ja és kint van az Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne 4. BD-je, úgyhogy lehet nyomatni a minőségi Ecchi-t! :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5875) unclefucka válasza Psych0 (#5873) üzenetére


unclefucka
senior tag

Anohanára gyógyír egy kis KissXSis, az nem sírós, hanem sírvaröhögős :D

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5876) Máté94 válasza Psych0 (#5873) üzenetére


Máté94
addikt

Még várom AA-t.

(#5877) Psych0 válasza Máté94 (#5876) üzenetére


Psych0
őstag

AA?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5878) Máté94 válasza Psych0 (#5877) üzenetére


Máté94
addikt

Animeaddicts...

(#5879) Tüzi

Na ezt én is meglesem :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5880) Móci


Móci
addikt

Csak jelzem, hogy lassacskán kész lesz a Lotte, úgyhogy majd tessék a napokban nézni a megfelelő oldalt... ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5881) Máté94 válasza Móci (#5880) üzenetére


Máté94
addikt

Gokurosan! :D

(#5882) unclefucka válasza Móci (#5880) üzenetére


unclefucka
senior tag

Melyik RAW-ot használjátok hozzá?
Megvan, Leopard-Raws

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5883) Móci válasza unclefucka (#5882) üzenetére


Móci
addikt

Leopard, mer jó.
Pont most ment le a Steins 13, nem volt ez sem semmi. TUTTURU!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5884) Máté94 válasza Móci (#5883) üzenetére


Máté94
addikt

Tudsz valamit, miért nem rakják ki az oldalra a S;G feliratokat? Állítólag már sok rész kész van belőle... :F

(#5885) Móci válasza Máté94 (#5884) üzenetére


Móci
addikt

Nem, mivel én félig vendégmunkás, félig majdnem talán csapattag szerűség vagyok ott. :D
Szóval fórum, vagy illetékes elvtárs megkérdezése.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5886) Psych0 válasza Móci (#5883) üzenetére


Psych0
őstag

Japánról fordítjátok?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5887) Máté94 válasza Psych0 (#5886) üzenetére


Máté94
addikt

Valószínű... :DDD
Csak ahhoz időzítik a feliratot. :D

(#5888) ArchElf válasza Máté94 (#5887) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem japán után csak javítanak a szövegen, ha az angol nagyon szabadon lett fordítva... (tapasztalatból)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5889) Móci válasza ArchElf (#5888) üzenetére


Móci
addikt

Ott a pont. Elsődlegesen angol feliratból fordítok, mivel ez áll hozzá ma legközelebb nyelv terén. Na meg persze ha valami nem tiszta, akkor ott a japán, ami alapján lehet javítani.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5890) Máté94 válasza ArchElf (#5888) üzenetére


Máté94
addikt

De ahhoz nem feltétlen kell Raw, mert az angol feliratoson is ugyanazt mondják japánul.

(#5891) ArchElf válasza Máté94 (#5890) üzenetére


ArchElf
addikt

RAW csak a kiváló video/hang miatt kell (meg hogy az ember ne lopja el más fansub csapat encode-ját - a RAW meg "direkt" erre a célra van gyártva).
Bár a konkrét esetben nem tudom, hogy csak felirat készül-e vagy full fansub release.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5892) Máté94 válasza ArchElf (#5891) üzenetére


Máté94
addikt

Ha úgy nézzük, a videót ők is "lopták", így szerintem az angol fansub csapatok videóját is lehet használni. Én már találkoztam olyannal, hogy a RAW rosszabb volt, mint a fansub csapaté.

(#5893) Psych0 válasza Máté94 (#5892) üzenetére


Psych0
őstag

Manapság a RAW szinte minden esetben az az MPEG transport stream, ami 1:1-ben kikerül a japán tévékre(720p MPEG2/AVC ráégetett logóval, üzenetekkel), így ennél a forrásnál nem lehet jobb egy csapat encode-ja. Az más, ha TV-RAW-ot, hasonlítasz össze BR-alapján készült encode-dal. De ez felesleges, mert kamerás filmet sem hasonlítasz össze DVD-rippel nem?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5894) Synthwave válasza Psych0 (#5893) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"De ez felesleges, mert kamerás filmet sem hasonlítasz össze DVD-rippel nem?"

De. És aztán készítem a diszperzites vödröt. ;]

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5895) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha valaki kapós anime stílusú játékokra, most van egy leakciózva STEAM-en :DDD

(#5896) Psych0


Psych0
őstag

Denpa Onna letudva. Nekem csalódás volt, a végén már szenvedve néztem. Pedig az első harmada alapján nagyon jónak tűnt. Sajnos belefulladt a saját történettelen agyatlanságába. Mondjuk azért marad Erio a háttérkép mind az asztalin, mind a notin :)

Astarotte nem volt rossz, de nem volt, annyira jó se. A sztori meredek részeit viszont profin vették. Ha forgatókönyvíróként nekem kéne ezt TV-ben leadhatóvá tennem, akkor inkább sikítva kirohannék a világból.

Hopp most látom, hogy a Gosick vége fent van. 30 perc múlva írok megint.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5897) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Aki már látta AIR nevű anime-t az meg tudná mondani, hogy le lett-e rendesen zárva? 12-13 részes anime-okat óvatosan kezdek el nézni, mert sokat cliffhangerrel zárnak le :(

Jónak tűnik az Air képeket elnézve, grafika alapján mintha Clannad vagy Kanon készítőinek is benne lenne a keze.

[ Szerkesztve ]

(#5898) Psych0 válasza Darth_Revan (#5897) üzenetére


Psych0
őstag

Az AIR nagyon le lett zárva, nagyon ki lett találva/dolgozva. Kifogástalan sorozat.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5899) Psych0


Psych0
őstag

Nos az biztos, hogy a Gosick-re 10 év múlva is emlékezni fogok. Végre egy rendesen kidolgozott, rendesen elvarrt történet. Victorika imádnivaló volt. :R Ownfate kezdheted nézni, mert ha nincs is benne ecchi, van benne loli/DFC/tsundere/kawaii. Valamint remekül kidolgozott szereplők, rengeteg jellemfejlődés és sok érzelem.

Most pedig végül jöhet hidegzuhanyként az Aria utsó két része :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5900) Psych0 válasza Psych0 (#5899) üzenetére


Psych0
őstag

Az Aria vége jobb lett, mint vártam, de sajnos nem olyan jó, mint kellett volna :(
És ezzel befejeződtek a tél/tavasz sorozatai. Nálam a befutók:

1. Madoka
2. Gosick
3. Anohana

Valami javaslat, hogy a nyári sorozatokból mit érdemes megnézni?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.