Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Dax27


Dax27
csendes tag

Nem tudjátok, mi annak az aminének a címe, amibe a japánok felfedezik az örök élet szerét, és elszigetelik magukat a külvilágtól?

(#4002) bozont válasza Dax27 (#4001) üzenetére


bozont
veterán

Esetleg van még valami plusz infó róla? Azok közül amit eddig láttam, nem nagyon emlékszem ilyenre, de talán a Vexille valami ilyesmiről szól ahogy belenéztem.

(#4003) Dax27 válasza bozont (#4002) üzenetére


Dax27
csendes tag

Én is csak elbeszélést hallotam róla, de ez amit mondasz sztem az lesz, van ennek sorozat verziója?

(#4004) _ak_ válasza Dax27 (#4003) üzenetére


_ak_
addikt

Nincs semmi más verziója elviekben csak a film. [link]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4005) copin


copin
őstag

[link] Ha nem angol feliatos, akkor keress másik linket!

(#4006) copin


copin
őstag

(#4007) bozont válasza _ak_ (#3999) üzenetére


bozont
veterán

Már nem kell sokat várni rá, 720p verzió már kint van. :C

(#4008) copin


copin
őstag

[link] Összefutottam vele egy oldalon és megtetszett. Hétvégén belenézek és ha tetszik akkor még a héten befejezem. Vélemény a sorozatról?

(#4009) _ak_ válasza copin (#4008) üzenetére


_ak_
addikt

Már megint: Jelenleg nem indítható több munkamenet erről az ip-ről. :( Mi a címe?

Let's begin, de gozaimasu!

(#4010) Ghostface válasza _ak_ (#4009) üzenetére


Ghostface
senior tag

DiGi Charat

PSN: Nifty_Ghostface

(#4011) _ak_ válasza Ghostface (#4010) üzenetére


_ak_
addikt

szekr.: copinnak szántam, csak félre ment. köszi a címet!

Honnan szerezted be? ;]

bár szerintem animeből még egyet nem bírtam végignézni, de ettől függetlenül nekomimi fan vagyok :DDD nem is tudom, h lehet-e egyáltalán akármi is kawaiibb náluk :U

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4012) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Néhány éve hallottam a rádióban egy dalt. Valami útkarbantartók dala. Tudja valaki a szám pontos címét és előadóját?

(#4013) Agostino válasza gabor128 (#4012) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Wait... what? Ezt egészen biztosan ide akartad írni? Na, persze sose tudni, lehet, hogy pont tudja valaki a választ, de... szerintem te [ezt] a topicot kerested. : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4014) _ak_


_ak_
addikt

Egyik haver érdeklődött, h nem-e tudnék neki olyan oldat mondani, ahol leginkább a keleti filmekkel foglalkoznak, Olyat mint pl. az azsiafilm.hu.

Ti tudtok vmi hasonló oldalt mondani?

Let's begin, de gozaimasu!

(#4015) Ghostface válasza _ak_ (#4014) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha nem csak magyar nyelvű oldal érdekli akkor itt talál sok mindent:
Silent Regrets
Van itt taiwani, koreai, japán dráma, movie, stb...

PSN: Nifty_Ghostface

(#4016) _ak_ válasza Ghostface (#4015) üzenetére


_ak_
addikt

:R Nem írta, h csak magyar nyelvű érdekelné. ;]

Persze ha még tud valaki vmi címet az ne tartsa vissza magát!

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4017) bozont válasza _ak_ (#4016) üzenetére


bozont
veterán

Én még a Keleti Szél és a Snowblood Apple oldalakat is ajánlom.

(#4018) _ak_ válasza bozont (#4017) üzenetére


_ak_
addikt

Ha szabad és még nem láttad volna, akkor én is ajánlanék vmit:

The​_Sky​_Crawlers​_(2008)​_[1080p,BluRay,x264,DTS-ES]​_-​_gg-THORA :))

és köszi az oldalakat!

Let's begin, de gozaimasu!

(#4019) Agostino válasza _ak_ (#4018) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Számomra az év csalódása. Három részletben tudtam csak megnézni. Persze lehet ott hibáztam, hogy sokkalta inkább akciófilmre számítottam, semmint ilyen keverős-kavarós beállítottságú mozira. 6/10 : ((((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4020) _ak_ válasza Agostino (#4019) üzenetére


_ak_
addikt

Üdv.

Ebben az esetben nem csodálom. Valójában én is azt hittem, h egy szép akció dús film lesz, ami többet fog játszódni a levegőben, mint a földön, de hamar szembesültem azzal, h ez egyáltalán nem erről szól.
Egy nagyon lassú lefolyású drámát kaptam helyette, de én egyáltalán nem bántam, sőt. Egyedül a grafikára volt némi panaszom, de amíg nem nézem meg az 1080p-s verziót, addig erről nem igazán érdemes nyilatkoznom.

Kiváltképp tetszett, h a kérdések 3/4edére egyszerűen nem válaszoltak, de azt remekül érzékeltették, h nagyon is kényes kérdés hangzott el és valahol sejthetjük is, h mi lenne rá a felelet. Ezt pedig követi csend és gondolatok hada, ahol a miérteket keresik, keressük.

Számomra leginkább Makoto Shinkai műveihez hasonlít, csak a romantikus témát cserélték le egy teljesen más világra.

A másik ami nálam egyből nyerő volt az a zenei aláfestés. Azt viszont nem titkolhatom, h Kenji Kawai nevét látván ezt már az intrónál eldöntöttem.

Viszont mindennél jobban a vége lepett meg, kb mindenre számítottam csak erre nem, így összességében jó kis csemege stuff kerekedett ki belőle.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4021) ArchElf válasza _ak_ (#4016) üzenetére


ArchElf
addikt

Asian DVD Club

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4022) _stick_


_stick_
őstag

! SPOILER AHEAD !

Elkezdtem nézni a Death Note-ot. Mondanom se kell, hogy az első rész után függő lettem. Nemrég végeztem a 25. résszel, amiben meghal L, hát mit mondjak... masszív befordulás... a legjobb karakter volt.

(#4023) Herczi válasza _stick_ (#4022) üzenetére


Herczi
senior tag

Engem utánna már maga a sorozat se érdekelt annyira, utánna már jött a nagykavarás. Bár az tény, hogy erre tényleg nem lehet számítani, na de hát azért pont őt?

(#4024) _ak_ válasza ArchElf (#4021) üzenetére


_ak_
addikt

köszi!

Let's begin, de gozaimasu!

(#4025) _stick_ válasza Herczi (#4023) üzenetére


_stick_
őstag

Kisebb megszakításokkal, de végignéztem.
A sorozat eleje volt a legjobb, miután L meghalt elég lapos lett. Az lett volna az ideális, hogy L kapja el Kirát. Számítottam rá, mint a legtöbb animénél megszokhattuk, hogy a végén meghal a "gonosz", de így, hogy egy kisgyerek kapta el, sztem elrontották a végét...
Én Kira helyébe a végén, mikor fény derült az igazságra, mikor N megmutatta a valódi listát, odavetődtem volna és széttéptem volna, így aki hozzáért, köztük N is, meghal. Így a végén senki sem örül :D

(#4026) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hali!

Olvasgattam a hsz.-eket és úgy látom, hogy nagy részt mindenki a "komolyabb" animéket szereti.
De azért hátha...
Én fárasztó meló után nem nagyon szeretek elmélkedni, így érdeklődésem inkább a könnyedebb ecchi stílus irányába mozdult. Szeretnék még több sorozatot/filmet ebből a műfajból, de nem akarok minden sz@rt letölteni, ezért ajánlásokat kérek, hogy melyeket lenne érdemes.
Irányadók (legyen benne):
- Tingli-tangli történet
- Cici, bugyi, stb.
- Könnyed poén (szituációs komédia, "lame" poénok)
Mire gondolok konkrétan (pl.): Rosario to Vampire, To Love-Ru

Ha már itt tartunk, a R+V -nél a második évad 7. részétől kezdve a "szaftosabb" (test)részeket egy idétlen maci/denevér takarja ki: [link]. Nem tudja esetleg valaki, hogy honnan lehetne megszerezni a cenzúrázatlan változatokat?

Kösz előre is!

Üdv.: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4027) Ghostface válasza unclefucka (#4026) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hi!
Ezek inkább romantikus vígjátékok tingli-tangli történettel bár mindbe van egy kis ecchi beütés.
Love Hina
Onegai Teacher
Sunabouzu
Tenjou Tenge
Bár az utolsó nem annyira vígjáték de jó!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4028) unclefucka válasza Ghostface (#4027) üzenetére


unclefucka
senior tag

THX! :R

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4029) bandiras2 válasza Ghostface (#4027) üzenetére


bandiras2
senior tag

Jaja! Az Onegai sorozat! Varázslatos mind a kettő! Én is attól kaptam. AzNGE csak véglegesre fixálta a mérgezést :D
@unclefucka
Ha meg bírod a szaftosabb poénokat, akkor ott van még a BASTARD! Agresszív, trágár, véres-beles fantasy "vígjáték", nagyon jó, csak rövid.

Vagy az Excel saga, amiből kettőnél többet egyszerre megnézni, mert az ember hülyeségmérgezést kap.

Golden boy: Mindössze 5 részes sajnos, sírvaröhögős perverz vígjáték. Kihagyhatatlan.

Great teacher Onizuka: Főhősünk hivatásos semmirekellő, hirtelen elhatározásból beáll tanárnak, hogy a főiskolás csitrik közelébe kerülhessen. Eme döntésének súlyos következményei lesznek.

Meg persze a Fullmetal Panic.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4030) unclefucka válasza bandiras2 (#4029) üzenetére


unclefucka
senior tag

:Y "agresszív, trágár, véres-beles fantasy" :Y
Ha van benne :B cuki fehér bugyi :B , akkor lehet tőlem akármilyen véres is... :DDD
Bár a többi jobban hangzik. A vér inkább a kínos helyzetbe jutott főhősünk orrából folyjon, amikor meglát egy fedetlen testű leányzót, hehehe.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4031) Móci


Móci
addikt

Szaftos vígjátékból még ajánlott a Chivas 1-2-3, más néven Sorcerer on th Rocks.
Ami viszont abszolút elborult, az a Sexy Commando. Aki tud angolul ( nincs hun sub hozzá), lessen bele. Ha az első 10 perc tetszik neki, garantáltan be fog jönni a sorozat.
Itt egy részlet belőle, de vigyázat, agykárosodást okozhat!

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!
Még egy csoda rész.

A Rosarioból amúgy 7 részt láttam eddig kint dvd ripben, az már nem cenzúrás, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4032) bozont válasza unclefucka (#4030) üzenetére


bozont
veterán

Ajánlom még a Zero no Tsukaima-t is, szerintem nagyon jó! :C Esetleg az Ikkitousen sem rossz, bár ez inkább ilyen verekedős ecchi téma, nem annyira vígjáték. A kicsit elborultabbak közül meg a Beating Angel Dokuro-chan, ezt egyszerűen nem szabad kihagyni. :DD
Van még egy amit ajánlanék, bár ebben nem sok ecchi van, viszont kötelező darab. Ez pedig a Perfect girl evolution. A horror nem tudom mit keres a műfajok között, kicsit ez is elborult, de én minden résznél szakadtam a röhögéstől. :C

(#4033) bandiras2 válasza unclefucka (#4030) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Bastard Ep1 Part1]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4034) norbinho88


norbinho88
csendes tag

Sziasztok. Remélem tudtok nekem segíteni. Régi anime film címét keresem, de sajna sokra nem emlékszem belőle. Annyi biztos hogy volt benne egy magától működő tank ami asszem egy lányt(nőt) védelmezett. A másik főszereplő egy rendőr csávó volt, a rosszfiúk meg asszem a tankot akarták (de lehet hogy a lányt). Rendőrök is üldözték a tankot mert tört zúzott miközben menekült (?). Ennyiből esetleg beugrik valakinek hogy mire gondoltam? Előre is köszi a fáradozást.

(#4035) lorcsi válasza norbinho88 (#4034) üzenetére


lorcsi
veterán

a Stand Alone Complex egyik részében volt ilyen

(#4036) norbinho88 válasza lorcsi (#4035) üzenetére


norbinho88
csendes tag

Köszi, rákeresek, de nem biztos hogy ugyanarra gondoltál. Én azt kb. 15 éve láttam a Stand alone complex meg tudtommal új (de nem követem annyira). Meg szerintem az mozi volt és nem sori, de mondom nem biztos és mégegyszer THX.

[ Szerkesztve ]

(#4037) norbinho88


norbinho88
csendes tag

Időközben rátaláltam. Ez a Techno Police (Legyőzhetetlen robot) címet viseli. Nagyon jó kis film volt. Ajánlom annak aki még nem látta. Megnézem megint, remélem most is jó, ötéves fejjel tetszett :)

(#4038) unclefucka válasza bozont (#4032) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi mindenkinek az ajánlásokat. :R
Mazsolázgatok belőlük.
Érdekes, hogy még régebbi animéket is mennyien keresik (seedelik is hála a jó égnek).

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4039) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Hali.
Valaki magyarázza már el nekem, hogy a Hell Girl 1.sor/26. részében miért akarja Ai megölni az ujságírót? Ahoz az epizódhoz már nem volt használható magyar feliratom.

[ Szerkesztve ]

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#4040) Ghostface válasza Vevőjelölt (#4039) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hi!
Szerintem nézd meg mégegyszer. Felirat ügyben itt próbálkozz, tt fogsz találni normálisat.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4041) Vevőjelölt válasza Ghostface (#4040) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Kösz a linket, lehet, hogy majd mégegyszer letöltöm azt az epizódot, de mostmár belekezdtem a Futakomori-ba.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#4042) Herczi


Herczi
senior tag

Na én is megnéztem A Sky Crawlerst, nekem nagyon tetszett (pedig a filmeket többnyire nem szeretem), a megvalósítás gyönyörű. A történet is érdekes, valahogy olyan nyugalmat árasztott az egész, de ez lehet csak a hangulatom miatt volt,Nem tudom. Nagyon tetszett, jó volt.

(#4043) bozont


bozont
veterán

Belinkelem ide is, hátha vannak páran akik még nem hallottak róla. [link]

(#4044) bandiras2 válasza Herczi (#4042) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én most estem túl rajta.
Még emészteni kell, nem akármi történet.
A grafika elég hullámzó, és a befejezés...ilyen befejezést még az életben nem láttam.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4045) copin


copin
őstag

Egy kicsit rövid volt a Di Gi Charat, de így utólag egész jó benyomást keltett. Lesz még folytatás.

(#4046) _ak_


_ak_
addikt

Kijött egy csomó új stuff a topik meg punnyad? Hol vannak az FMA fanok? ;]

Remélem találok vmit a Toradora, meg a Skip Beat helyett az újak közül. Bár egyik sem lett kedvenc, jó volt végignézni őket (ill skip beatből még hátra van az utolsó rész, de azt majd csak miután megtaláltam a folytatást)

Sőt nemsokára utolérem magam a Clannad After Storyval, ami az eddig az első évadhoz mérten is tetszik, hiába esett ki a vicces iskolai környezetből. Sőt, egész drámai időnként, de valahogy mindig sikerül finoman feloszlatni a komor hangulatot. Light novel adaptációban eddig még nem tudtam csalódni, legalábbis az eddigiek, amiket láttam, a kicsit romantikus, kicsit drámai, kicsit vicces világukkal mindig lekötöttek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4047) Mamuska válasza _ak_ (#4046) üzenetére


Mamuska
őstag

Mondjad mit érdemes nézni. A skip beat-et én is nézem, nem rossz darab. Még nem fejeztem be, de teljesen lelomboz, hogy várni kell a folytatásra, mert addigra azt sem fogom tudni, hogy láttam.

(#4048) Herczi válasza Mamuska (#4047) üzenetére


Herczi
senior tag

Na én épp ezért nem nézek most futó animéket, csak amiket már befejeztek végleg. Én is úgyvagyok vele, hogy mire jön a másik évad, addigra kezdhetem előről.

(#4049) _ak_ válasza Mamuska (#4047) üzenetére


_ak_
addikt

Skip Beatnek már vége, az újak közül meg abba reménykedtem Ti tudtok vmit ajánlani. ;] Na majd ha vmit találtam szólok. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4050) Mamuska válasza _ak_ (#4049) üzenetére


Mamuska
őstag

Ja, azt hittem lesz még pár évad belőle, de ez megnyugtató akkor. Én a spice and wolf-ot majd akkor fogom elkezdeni, ha vége a második évadnak is, persze még el sem kezdődött.
One outs az nagyon jónak tűnik, pár részt láttam, és nagyon bejött.
Akkor talán nem lesz rossz a ride back sem.
Már rég óta meg akarom nézni a bouen no xamdou-t is, mert ha jól emlékszem anidb top 10-es, szóval csak nem hulladék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.