Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) _ak_ válasza bandiras2 (#4642) üzenetére


_ak_
addikt

Kerestem a youtubon, de nem találtam meg azt a részletet.

Móci: beleovastam egy rövid ismertetőbe, de nem igazán mozgatta meg a fantáziámat, ellenben azt a képet látva, úgy gondolom, h mégis bele kéne nézni. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4652) ¤Envy¤ válasza Móci (#4650) üzenetére


¤Envy¤
tag

Megmondom őszintén, ahogy megoldották idén Conokat a PeCsában, az már nagyon is jó volt.

Mióta bérlik a hátsó részt IS, a bolhapiac szakaszt, és oda van kizavarva az összes árus egy nagy sátorba, azóta bent a folyosók kellemesen szellősek.
Nem tudom, idén tavasszal vagy nyáron voltál Conon?
Akkor tapasztalhattad volna..

Mióta így van megoldva nekem semmi gondom nincs a PeCsával.

(#4653) Móci válasza ¤Envy¤ (#4652) üzenetére


Móci
addikt

Nem voltam, erről meg senki sem szólt. Sajnos. Így akkor tényleg nem rossz már a helyzet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4654) _ak_ válasza Móci (#4650) üzenetére


_ak_
addikt

Így is inkább a PeCsa, mint a Millenáris, egyszer voltam conon, de több mint 4órát álltam sorba. Aztán nem is volt akkora nagy durr. ;] Igaz az AMV kivetítős móka tetszett.

Belenéztem ebbe a Nyan Koi-ba is. Grafikára szép, a hangulata is elfogadható, bár nem hiszem, h akár mi újat fog tudni mutatni. Persze ne legyen igazam, de az utóbbi időben kiváltképp bejönnek a pesszimista megérzéseim. :D

Btw nem tudom, h honnan van az aláírásod, de mindenesetre tetszik! ;]

Más. Az utóbbi időben elég kevés animet sikerült befejeznem, de úgy tűnik a Casshern Sins megtörte a jeget. Szép is volt, zúzós is volt, az érzelmeket is jól sikerült ábrázolniuk és nem utolsó sorban értelme is volt.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4655) Móci válasza _ak_ (#4654) üzenetére


Móci
addikt

A Casshern nekem is tetszett, jó sorozat volt. Kimagasló a mezőnyből. :)
Ha már Casshern, ez is jó kis ova volt: katt. Bár a régi grafika sok embert elriaszt, s ennek amúgy sem a legszebb a minősége, bár egy nézést megér.
Az aláírásom amúgy Rejtő, hirtelen meg nem mondom, hogy melyik könyvből van. :B
Nyan Koi meg majd még alakul szerintem. Majd a sorozat felénél lehet jobb véleményt alkotni.
Én fordítom végig, úgyhogy remélem, hogy nem cseszik el.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4656) ¤Envy¤ válasza Móci (#4653) üzenetére


¤Envy¤
tag

Akkor itt az ideje benézni.. :D ... tavasszal, mert előbb nem lesz xD :3

Én most Kuroshitsuji-t nézek. (Más néven Dark Butler´) [link]

Nekem NAGYON tetszik!

Rengeteg poén, rengeteg vér, magával ragadó hangulat :))

(#4657) _ak_ válasza Móci (#4655) üzenetére


_ak_
addikt

Régebben biztos kizáró ok lett volna, h nem szép, de az utóbbi időbe többnyire régi animeket nézek és egyszerűen megszoktam, h olyan a grafika amilyen. :)
Viszont egyszerűen nem bírom szó nélkül hagyni, ahogy a plakáton a tag fogja a csajt a jobb alsó sarokba. Ha sok ilyen lesz benne, akkor jókat fogok derülni rajta. :D

Mai projectnek hátra van egy Galaxy Express 999 (movie) és talán egy First Squad - The Moment Of Truth. Utóbbira 2 dolog miatt is kíváncsi vagyok. Egyrészt a Studio 4°C
nyomja, meg orosz dub van benne. :D

A Nyon Koi-ról meg inkább megvárom a véleményed., érdemes-e. Addig nézegetem a Toky Magnitude 8-at. Az első rész szimpatikus volt.

¤Envy¤: abból is talán 2 részt láttam. Valóban elborult volt, de lassan jöttek a részek, ha jól emlékszem és egyszerűen el is felejtettem letölteni őket.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4658) Móci válasza _ak_ (#4657) üzenetére


Móci
addikt

Látom van itt még Matsumoto néző! :R Én jelenleg a Galaxy Railwayst lesem, de ezt nagyon ajánlom! Sőt!
Vétek kihagyni!
Én még erre vagyok kíváncsi. Láttam, hogy 3 régi mozit kiadtak blu-ray-en, s ripet is találtam.
A legközelebbi conra tervezzük, hogy elmegyünk ismerősökkel, ha nem félsz, szívesen összefutok veled is, Envy. ;)
Egyszer lesz benne ilyen szakadós, ölelgetős rész, nekem tetszett.. :P

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4659) ¤Envy¤ válasza Móci (#4658) üzenetére


¤Envy¤
tag

Én nem félek semmitől sem. xD

De kizárólag az aznapi Con végefelé. :DD

Ugyanis programról programra járok délután 4-5ig kb. Ez szent és sérthetetlen =)

[ Szerkesztve ]

(#4660) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Hűű ettől a hátam borsódzik! Eszméletlen jó ez a zene!

Kuroshitsuji / Dark Butler Ending 2.
[link]

Full version:
[link]

(#4661) Móci válasza ¤Envy¤ (#4659) üzenetére


Móci
addikt

Nem semmi, micsoda feltételek! :D
Bár velem lehet egyezkedni...
A linkelt sorozatra meg én is időt fogok majd szakítani, tetszetős. :K

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4662) bozont válasza ¤Envy¤ (#4660) üzenetére


bozont
veterán

Igen, ez általában jellemző Yuki Kajiura zenéire, eddig nem volt olyan ami ne tetszene. Egyszerűen gyönyörű hangja van és a körítés se semmi hozzá. :R De a frissen alakult együttesével is nagyszerű alkotásai vannak. Kalafina

Ez a szám nagyon gyönyörű pl: Fairytale, de én nagyon szeretném élőben is látni őket. [link1] [link2]

[ Szerkesztve ]

(#4663) ¤Envy¤ válasza bozont (#4662) üzenetére


¤Envy¤
tag

Annyira tetszik, h már 2napja folyamatosan ezt hallgatom :R

Soul Eater premier: Október 19. Hétfő :R

(#4664) bozont


bozont
veterán

Ha már Kuroshitsuji, akkor ezeket érdemes végignézni: [link] [link]

(#4665) ¤Envy¤ válasza bozont (#4664) üzenetére


¤Envy¤
tag

Sebát élő ember nem tudja Cosplayelni... :D
Kár, h a legtöbb lány.

Mellesleg Under Taker... xD Az egy nagy arc volt.

(#4666) Móci


Móci
addikt

Írtam egy kis kritikát a logoutra az Iczer One OVA-ról. ha valakit érdekel, lessen bele.
Katt ide!
Ha lesz rá igény, szívesen írok többről is.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4667) _ak_ válasza Móci (#4658) üzenetére


_ak_
addikt

Köszönöm az ajánlást! :R

Időközben megnéztem a Jack Black moviet is. Sajnos engem elég zavart a magyar szinkron, így a filmet sem tudtam élvezni, ellenebn a sorozat érdekes lehetett.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4668) ¤Envy¤ válasza _ak_ (#4667) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen azt én is láttam.

Elég fura volt az egész... Gondolom a szinkronnak (is) köszönhetően..

(#4669) _ak_


_ak_
addikt

Nem rég fejeztem be a Tokyo Magnitude 8.0-at. Ez is jó kis dramatikus szösszenet volt. Egész jól dobálóztak az érzelmekkel.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4670) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Tegnap volt a Soul Eater premierje az Animax-en.
A szinkron NAGYON NAGYON JÓ LETT!!!! :))

(#4671) Herczi


Herczi
senior tag

Ledaráltam újra Darker than Blacket, és elkezdtem a második évadot, vagy mit. Így egy rész után, sztem hígult egy kicsit, de még mindig jó. OP/EP nem rossz, de nem is egy nagy szám, viszont az aláfestő zenék nagyon passzolnak. Meglássuk mi sül ki belőle.

(#4672) Herczi


Herczi
senior tag

Kifejezetten idegesít, hogy még mindig -sanoznak, meg -chanoznak. annak ellenére, hogy Oroszországban vannak. Pedig nem szeretem, ha feliratból kihagyják ezeket, sokat elárulnak az emberek közötti viszonyról, de ahova nem illik oda nem illik. Nem sokat tudok az oroszokról de kétlem, hogy az orosz katonatisztek így beszélnének egy más között, hogy Ribarov-san, meg Petya-chan

(#4673) bozont válasza Herczi (#4672) üzenetére


bozont
veterán

Ha japánul beszélnek akkor fognak is mindig, ugye az hogy most hol játszódik a történet mindegy, ha a szinkron az japán.

(#4674) Móci válasza ¤Envy¤ (#4670) üzenetére


Móci
addikt

Na, majd valahogy belenézek én is, kíváncsi vagyok a szinkronra. Az eredeti hangok nagyon el lett találva, a magyarban annyira nem bízom...
De hogy szinkronosan leadják, az azért nem semmi! :R

A Darker 2 nekem eddig tetszik, bár Hei elég érdekes volt sapkában laposüveggel...
Szerintem fogja hozni az első széria minőségét, ha így folytatják.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4675) ¤Envy¤ válasza Móci (#4674) üzenetére


¤Envy¤
tag

Nem is igaz... Némely eredeti japán hang (pl. Maka hangja..) NAGYON irritáló számomra pl :S
De a magyarral meg vagyok elégedve az első 2rész alapján.

[ Szerkesztve ]

(#4676) Herczi


Herczi
senior tag

Nodam Cantabile 9-es részében egy Bartók művet zongoráznak.
Gyűjteni kéne az ilyen magyar vonatkozásokat, érdekesség gyanánt. Most kapásból csak a Code Geass-ből jut eszembe a Kék Frankos, meg Trinity Bloodban voltak talán Budapesten, talán, ezt lehet keverem.

(#4677) _ak_


_ak_
addikt

Ha valaki szeretne egy unalmas estét és látni egy ezerszer lerágott csontot, akkor semmiképp se hagyja ki a Mother: Saigo no Shoujo Eve című remekművet! Egyebet nem is fűznék hozzá.

Móci: befejeztem a Casshan-t. Jobb lett volna, ha előbb ezt látom és utána a Sins-t. :) Így leginkább arra volt jó, h demonstrálja azt, ha akarnak akkor igen is tundnak manapság is jó animet készíteni. Nem volt semmi baj a Casshannal sem, csak szvsz a Sins minden tekintetben felülmúlja.

Más. Ha még nem tetted volna meg, akkor nézz bele a To Aru Kagaku no Railgun-ba. Semmi xtra, de biztos fogsz találni vmi jót benne. ;] Nem biztos ellenben, h elég lesz a sorozathoz, de ellehet (legalábbis én jól el tudok) szórakozni az ilyesmin. Egy személy beállítottságára gondolok ilyenkor és leginkább a 2ik részben jön ki.

Belenéztem a Seitokai no Ichizon-ba. Bár a nagyon és csak háremről szóló animeket nem tudom már annyira nézni, de még tudok nevetni egy Haruhis viccen...ha így parodizálnak tovább, akkor lehet ez még belefér. :)

Let's begin, de gozaimasu!

(#4678) Ghostface válasza Herczi (#4676) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem tévedsz, Code Geassban Soproni Kékfrankost vásárolnak ajándékba csak Hungary helyett Fungary van a címkére írva. A Trinity Bloodnak meg azt hiszem a 4. része játszódik Budapesten, csak Budapest helyett Istvánnak hívják a várost. Többször is mutatják benne a Lánchídat, a Hősök terét, és azt hiszem a Mátyás templomot. Ja és Budapest "főgonoszát" ha jól emlékszem Kádár Bélának hívják.
Más:
Most fejeztem be a School Days-t. Mindenkinek ajánlom aki épp nem szenved valami lelki nyomorban, nem szakított szerelmével nem depressziós stb. :) Egyébként egy tipikus iskolai élet, szerelem, vígjáték, ecchi. hárem anime, de elég jól történettel amiből lehet sejteni hogy nem szokványos vége lesz a dolognak. Nekem bejött egy próbát mindenképp megér.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4679) ¤Envy¤ válasza Herczi (#4676) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen - Igen, nem tévedsz!
Érdekes volt így nézni a Trinity Blood ezen részeit, meg a CG-ben is feltűnt a bor nekem is:)

(#4680) Noddy


Noddy
senior tag

Én most a Desert Punk-ot néztem meg. Felemás érzéseim vannak felőle, első ránézésre elég gagyinak és sablonosnak tűnik, de mégis nagyon izgalmas és elgondolkoztatja az embert. Egy próbát szerintem megér.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4681) _ak_ válasza Noddy (#4680) üzenetére


_ak_
addikt

Kb. a 6-ik részig tudtam azt is nézni, aztán töröltem is le az egészet. Nem tudott annyira lekötni, pedig overall jó értékeléseket kapott.

Ghostface: Elvileg jól ismert cucc a School Days, ha emlékeim nem csalnak akkor dating sim-ből lett az anime (bár van visual novel is), ott kezdték ezt az egész végzetes kimenetelű randikat. :D

Tegnap este megnéztem a Like the Clouds, Like the Wind-et. Ez is kellemes csalódás volt.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4682) Herczi válasza Noddy (#4680) üzenetére


Herczi
senior tag

Én 2 részig jutottam a Desert punkkal anno, engem se fogott meg.

(#4683) Móci válasza _ak_ (#4677) üzenetére


Móci
addikt

Railgun? Pont azok a szereplők vannak benne, akiket kegyetlenül utáltam az Indexben. Váááá... :(((
Örülök, hogy tetszett a Casshan, a korához képest jó volt. Na igen, a Sins az odatette a mércét rendesen.
Nem magyar vonatkozás, de anno a Nuku Nuku Dash! -ban egy Yamaha RD-vel zúztak a srácok... amikor még megvolt az enyém, rögtön kiszúrtam, s örültem is neki rendesen! :DD
Nuku Nuku-t látott már itt valaki? Bármelyiket?

A Desert Punkot végignéztem, de annyira nem volt a húde kategória. A vége nem tetszett, elcseszték az egész hangulatát a sorozatnak.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4684) vzsryl


vzsryl
nagyúr

A Desert Punk csak a vége felé kezd komolyodni, de akkor nagyon megfogó tud lenni. Én örülök annak, hogy végig néztem, pedig engem sem fogott meg elsőre. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4685) _ak_ válasza Móci (#4683) üzenetére


_ak_
addikt

Nuku nuku dash? Látninak láttam, abban biztos vagyok, csak nem igazán emlékszem a részletekre. :D Az még eléggé az elején volt az animezős korszakomnak és akkor még jobban lekötött egy NGE vagy egy Elfen Lied. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4686) Herczi válasza ¤Envy¤ (#4675) üzenetére


Herczi
senior tag

5 percet belenéztem Soul Eaterbe, egyedül Black Star hangja nem tetszett, túl mély, meg Shinigama-samajá is fura volt, de az legalább szokható. Többi elmegy. Ha a többi szinkronhoz viszonyítunk akkor jó, de sztem még mindig lehetne jobb.

(#4687) Móci válasza _ak_ (#4685) üzenetére


Móci
addikt

Pedig az eredeti Nuku Nuku OVA ( a 6 részes ) baromi jó! Imádom!

Soul Eater szinkron: a magyar átlaghoz képest jó, de nekem nagyon nem tetszett. Színtelen hangok, sokszor semmi beleélés... Amúgy csak 10-15 magyar szinkronszínész tudja egy animéhez adni a hangját? Biztos, hogy bőven lehetett volna jobbat találni.

Darker második széria: megnéztem pár napja a harmadik részt. Itt egyenes vonalban csökken a sorozat színvonala. Durván. Valahogy megoldom majd a spoilert, ha valaki kíváncsi rá. Ha nem hozzák ezt rendbe, teljesen lealacsonyodik az egész némi lolis, szupererős z kategóriás cuccra.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4688) Noddy válasza _ak_ (#4677) üzenetére


Noddy
senior tag

Elkezdtem én is nézni a Chassern Sin-st, előtte megnéztem a filmet, annak hatására kezdtem el nézni. Kíváncsi mi lesz a vége, mert egyelőre (10. rész) nem sok kapcsolat van a film és a sorozat között.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4689) _ak_ válasza Móci (#4687) üzenetére


_ak_
addikt

Csak az utóbbi 1-2 évben tudom nyugodt szívvel nézni a régi animeket. Anno nem csíptem az oldschool grafikát.

Látom Te is megkaptad az avatart, grat hozzá. Kit ábrázol? :D

Noddy: szvsz inkább egy alternatív jövő lehet ez. de szerintem akkor a legjobb, ha elvonatkoztatsz a filmtől.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4690) Móci válasza _ak_ (#4689) üzenetére


Móci
addikt

Iczer One, az azonos nevű animéből. Erről írtam nemrég 'ismertetőt'. :)
Tegnap meglestem a negyedik Sacred Blacksmith részt. Fejfogós. Bár inkább Cecily az, akit megpofozna az ember, kapna valami értelmes ruhát, aztán mars a konyhába! Arra jó, lovagnak egyelőre használhatatlan.
Nagy baj nem történt, leöblítettem egy Ranma résszel, így a jó szájíz garantált volt a mozi végére. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4691) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nos. A Soul Eater rendesen leszívja az agyam, de sebaj.

Jöttem szólni: Most hétvégén, 31.-én Bleach 1. Movie az Animax-en!
Csak mert mondtátok, h írjak emlékeztetőt.

(#4692) Herczi


Herczi
senior tag

Hjaj, ez már nem Darker than black, ez már valami más, nem azt mondom, hogy rossz, de más, túlzottan is. Hiányzik Hei kétszínűsége, az egyezkedők racionalitása, a nagy összeesküvések, az akciók és hígultak, az előzőbe, valahogy realisztikusabbak voltak, bár ez hülyén hangzik, mert ott is eléggé elrugaszkodtak, de akkor is. Remélem javulni fog a színvonal, az esély meg van rá, de nem nagyon bízok benne. A remény hal meg utoljára.

(#4693) phanzetomox válasza ¤Envy¤ (#4691) üzenetére


phanzetomox
őstag

:R thx nem gondoltam hogy megjegyzed :DD

(#4694) Móci válasza Herczi (#4692) üzenetére


Móci
addikt

Nem fog javulni, hidd el.
Én is nagyon kedveltem az első szériát, nehéz volt belekötni. Nagyon durván jó történet, érdekes szereplők, bitang ost, még jobb hangulat... Örültem is anno, hogy egyben szereztem meg a sorozatot, s nem kellett várnom a részekre. 2 részt minimum megnéztem egy nap, annál kevesebbet nem volt érdemes (úgy épültek fel a történetek is). A végén már a munkahelyen is Darker háttérkép lett beállítva nagyon sokáig.
Erre most? Áh...
Bízom veled együtt, hogy tényleg összeszedik magukat, de sok esélyt nem látok rá.
Apropó ost! Másnak is feltűnt, vagy én hallok nagyon kevés aláfestő zenét a sorozat alatt?
Az egyedüli, markánsan kiemelkedő az a diszkós tucctucc volt, amikor Hei párszor feltűnt az elején.
Ez azért elég gyenge így az első szériával összehasonlítva...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4695) Herczi válasza Móci (#4694) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem is csak a tucctucc jut eszembe :U

(#4696) ¤Envy¤ válasza phanzetomox (#4693) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ha ez megnyugtat, én sem gondoltam volna.. =)

Mellesleg totális csőd volt a movie.
Ugyanis (nem tudni ki) hibájából az egész film angol (igen, még csak nem is Japán...) szinkronnal ment le... Felirat annyi volt benne, h a végén kiírták a magyar sz. hangokat ami ugye nem volt mert az angolt hallgattuk..

Nos, a csatorna azóta sem írt semmi "bocs bammeg" üzenetet sem...

Köszönjük Animax ! :(((

(#4697) Móci válasza ¤Envy¤ (#4696) üzenetére


Móci
addikt

Ezért minimum pár embert ki kellene tenni, de gondolom ilyen ott nem fog bekövetkezni.
Nem semmi lehetett, az biztos. :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4698) ¤Envy¤ válasza Móci (#4697) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ez nem az első ilyen eset volt....
Némely sorozat rossz hanggal ill felirattal ment régebben, pl. tökmindegymelyik sorozat 5. része alatt a 6. rész hangsávja és ilyen nyalánkságok.

Amikor a DN 1. részének premierje volt, élből a 2. résszel kezdték az első helyett...

Kisebb-nagyobb bakik..

Valakit itt már rég ki kellett volna rúgni..

(#4699) phanzetomox válasza ¤Envy¤ (#4696) üzenetére


phanzetomox
őstag

áhh nekem is csalódás volt így.... végigse néztem inkább, :(((
és igazad van ez nem az első eset. Az animaxen nagyon gyakori hogy rossz szinkront/hangot /estleg semmit tesznek a műsorba. (volt már olyan hogy fullmetal panic-et némán néztem végig, a köv részben pedig az előző rész szinkronja volt :(( )

(#4700) Móci


Móci
addikt

Kis pénz, kis foci. Ergo kaksiznak az egészre, örüljön a nép, hogy ilyet is láthat! :(((
Megint rám jött a Crest of the Stars mánia, lehet, hogy ebből light novel beszerzés lesz. Legalább lesz egy kis angol tréning...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.