Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49001) bandiras2


bandiras2
senior tag

Felemlegettétek itt a Kobayashi dragon maid-et.
Rá se keretem, de ez jött szembe a youtube ajánlatok között:
[link]
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#49002) Farkassacred válasza Sordoran (#48998) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az Otome Game második évada meg is hozta a kedvemet ehhez a szezonhoz. :B

(#49003) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Tantei wa Mou, Shindeiru.
Hű ez de furcsa egy első résszel kezdett, egyáltalán nem tudtam hova tenni. Ha esetleg valaki megpróbálkozik vele, írhatna róla pár szót, hátha megjön nekem az ihlet a többi részre..

(#49004) bozont válasza Komplikato (#48986) üzenetére


bozont
veterán

Inkább ne. :( Jobb lenne ha a seedet is abba hagynák.

(#49005) Farkassacred válasza bozont (#49004) üzenetére


Farkassacred
őstag

Még nem láttam azt az utolsó részt, de a neten csak rosszat írnak vele kapcsolatban, nem biztos, hogy meg akarom én azt nézni.. :(
Mekkora potenciál volt már ebben a sorozatban, rengeteg toplistás érzelmes epizóddal, de a végén jött a lejtmenet.. Itt ne az animére emlékezzünk, hanem arra a pár részre ami különleges volt. :K
Szerencsétlen stúdió..
Jó hír viszont cserébe, bejelentették a Vinland Saga második évadát. :B

[ Szerkesztve ]

(#49006) Sordoran válasza Farkassacred (#49005) üzenetére


Sordoran
addikt

Én megnéztem ma, hát jah, nem erre számítottam én se. :DDD
Igazából megnézheted nyugodtan, mert nincs benne semmi. Dupla epizód, az első fele csak összefoglalja az eddigieket, a második pedig picit tovább viszi a dolgot, de semmi lezárás, megoldás. Nem is értem mit akartak ezzel így.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Letoltam most Solo Leveling-et Chapter 157-ig. Hát ez biza jó cucc, csak most szar lesz várni mindig új fejezetekre. :D

Live-Die-Respawn

(#49008) Maxxy10 válasza oriic (#49007) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az LN elég jó fordításban elérhető. Lesznek meglepetések :K

(#49009) oriic válasza Maxxy10 (#49008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Art miatt várok inkább, brutál jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#49010) Maxxy10 válasza oriic (#49009) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nézz rá ezekre:

The beginning after the end
Omniscient Reader's Viewpoint
Nano Machine
The Great Mage Returns After 4000 Years

(#49011) oriic válasza Maxxy10 (#49010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

The Great Mage Returns After 4000 Years

Ebbe gondoltam belenézek az este. Fele le is ment. :D Köszi ajánlást.

Live-Die-Respawn

(#49012) Kasya válasza oriic (#49011) üzenetére


Kasya
nagyúr

Detto.

Köszönöm az ajánlást, Maxxy10! :R

(#49013) oriic válasza oriic (#49011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le is ment 91-es chapterig (eddig jött ki). Tetszett, köszi az ajánlást, meglesem többit is.

Live-Die-Respawn

(#49014) TBT


TBT
addikt

Napokon belül bejelentésre kerül, hogy pontosan mikor is indul a második évad:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#49015) F34R válasza TBT (#49014) üzenetére


F34R
nagyúr

Damn, so cool. :K

(#49016) oriic válasza TBT (#49014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem nem kell nagyon sokat várni rá.

Live-Die-Respawn

(#49017) Giovan! válasza TBT (#49014) üzenetére


Giovan!
addikt

Pont tegnap olvastam ki a mangát, várós az új évad is. Ugyanaz a stúdiója csinálja majd, mint az előzőt?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#49018) oriic válasza Giovan! (#49017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen, Ufotable.

Live-Die-Respawn

(#49019) oriic válasza Kasya (#49012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ajánlották még nekem az imént a Reincarnation of the Suicidal Battle God című cuccot is, állítólag nagyon jó, csak most indult és kevés rész van.

Live-Die-Respawn

(#49020) Kasya válasza oriic (#49019) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm!

Épp most fejeztem be a Great Mage-et, este ránézek.

(#49021) Maxxy10 válasza oriic (#49013) üzenetére


Maxxy10
addikt

The beginning after the end személyes kedvenc.
Eddig 8 könyv jött ki és még nincs vége... Most kezdtem el újra olvasni őket annyira jó.
A comic art szvsz első osztályú szóval mindenképpen nézz majd rá.

(#49022) KISDUCK válasza Giovan! (#49017) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez egy hibátlan manga volt. :D Én olvasom a jujitsu kaizent is de most az itt feldobott 4k éves varázsló miatt szünetet tartok vele.

(#49023) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sziasztok, ez melyik anime, nem tudja valaki?
https://media1.tenor.co/images/6e77afbdb486ee1a3e32237e2a662885/tenor.gif?itemid=5452804

[ Szerkesztve ]

(#49024) F34R válasza Crystalheart (#49023) üzenetére


F34R
nagyúr

Tamayura: Hitotose

(#49025) Crystalheart válasza F34R (#49024) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Köszi, tudtam, hogy erre a topikra számíthatok 😁

(#49026) Giovan! válasza oriic (#49018) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez egy remek hír.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#49027) Giovan! válasza KISDUCK (#49022) üzenetére


Giovan!
addikt

Összességében nekem is nagyon tetszett a manga.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#49028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Kobayashi még mindig egy tök jó kis sorozat. Indult ugye új szezon, így két rész után ez is kedvenc lesz.

Live-Die-Respawn

(#49029) saelin


saelin
veterán

Sziasztok, ezer éve nem jártam itt. Nektek van valami bejáratott androidos manga olvasó app-otok? Párat letöltöttem a store-ból, de vagy a kínálat volt bitang rossz vagy maga az app lassú és buta ahogy van. Sokáig a Manga Rock-ot használtam de az megszűnt és lett helyette az Inkr, aminek semmi kínálata még. Nagyon nagy előny lenne ha nem kellene egyenként megvenni a füzeteket, hanem inkább subscription lenne rá. Van egyáltalán ilyen a Crunchy-n kívül? Mert az az app borzasztó gány valami.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49030) KISDUCK válasza saelin (#49029) üzenetére


KISDUCK
addikt

CDisplayEx + nyávogó macska.

(#49031) Maxxy10 válasza saelin (#49029) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igaz nem app de én ezt használom [link]

(#49032) Nova96 válasza saelin (#49029) üzenetére


Nova96
őstag

[link] Legjobb alkalmazás.

(#49033) saelin válasza Nova96 (#49032) üzenetére


saelin
veterán

Na, ez már tényleg unikum a többi között! :R Mintha anno pedig próbáltam volna. Olyan ismerős a neve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49034) consono válasza saelin (#49033) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg jó, droidon én is azt használtam. Ha meg van a telefon mellé Mac/PC akkor ott a HakuNeko, amivel tudsz PDF-et, ePub-ot vagy CBZ/CBR-t csinálni, amit minden visz, sőt ha nagyon perverz vagy olvasónak is használható...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49035) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Beastars 3. évad berendelve.

(#49036) consono válasza Maxxy10 (#49035) üzenetére


consono
nagyúr

Yey! Még csak a másodikat nézem, de továbbra is nagyon szeretem :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#49037) Farkassacred válasza Maxxy10 (#49035) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én is most nézem, baromira örülök ennek a hírnek. :B Nagyon jó sorozat ez, lehet ezt még folytatni.

[ Szerkesztve ]

(#49038) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Végül azért csak lett három kedvencem is ebből a nyögvenyelős szezonból.
A Shiroi Suna no Aquatope. A legjobb slice of life műként indul, sok jót remélek még tőle a végéig. Ajánlom a műfaj kedvelőinek akik nem riadnak vissza egy kis drámától se, plusz a vízi/víz közeli állatok kedvelői itt most előnyben. :K
A Sonny Boy. Messze a legérdekesebb első résszel indult most, még ha állítólag az isekai műfaj alatt is van, mai trendekkel nézve egyszerűen ez más. Remélem a többi rész is legalább ennyire leköti majd az embert, eddig szerencsére ez tipikus "mindfuk" anime. Érdemes lecsekkolni szerintem minden műfaj kedvelőjének.
Az utolsó meg a Uramichi Oniisan. Elborult egy világnézete van, de szeressük az ilyen animéket. :DD Már bőven látott szituk, de mégis baromira viccesek a jelenetei az első résznek. "Best comedy" címet azt hiszem már viheti is.. Ha csak röhögni akarsz, ezt semmiképpen se hagyd ki. :B

(#49039) saelin válasza Maxxy10 (#49035) üzenetére


saelin
veterán

Jó hír az biztos. Emlékszem amikor az első évad feltűnt a netflix-en én meg csak néztem hogy ez mi? Aztán már az első rész úgy megfogott mint a fene. Ha már Netflix a Promised Neverland is felkerülhetne a kínálatukba. Eléggé koca animés vagyok pár éve és inkább elmentem a mangák irányába, de a kettő nagyon szépen kiegészíti egymást. Jó látni ahogy egy mangából motion picture lesz és szó szerint megelevenednek az ember kedvenc karakterei. Első ilyen élményem a Parasyte volt, a Wolf Guy-t a mai napig várom hogy feldolgozzák...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49040) Vitee válasza saelin (#49039) üzenetére


Vitee
aktív tag

"Ha már Netflix a Promised Neverland is felkerülhetne a kínálatukba."
Fent van a kínálatban egy ideje, most is látom :)

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#49041) saelin válasza Vitee (#49040) üzenetére


saelin
veterán

Akkor már fent van, de magyar régióból még nem elérhető sajnos. Most csekkoltam le. :( Mondjuk annyira nem is érdekel, mert az ilyen animéket inkább akkor szoktam megnézni ha már teljesen kész van. Elég nekem a Tokyo Ghoul és az Attack on Titan amikre éveket kell várni hogy az ember begejezze.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49042) saelin válasza oriic (#49007) üzenetére


saelin
veterán

Én most a "So I'm a Spider, so what?"-ot olvasom. Ahogy nézem nagyon hasonló téma a kettő. Be is raktam gyorsan könyvjelzőbe mielőtt elfelejtem hogy van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49043) oriic válasza saelin (#49042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spider közelében sincs Solo Levelingnek. Előbbi meg amúgy is egy isekai. Szerintem pókasszonyt tedd inkább félre és told le utóbbit. Brutál jó artja/rajzolása van.

Pl:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49044) saelin válasza oriic (#49043) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tetszik úgyhogy befejezem! :P Aztán majd jöhet a Solo Leveling. Főleg ha jobb is mint a Spider, akkor főleg csak ez után kezdjek bele. Btw most láttam hogy már anime is van Kumuko kalandjából. Nagyon le vagyok maradva mióta nem járok ide. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49045) oriic válasza saelin (#49044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Animét offold, bár jól indult a végére eléggé meh lett. Az animáció/rajzolás meg no comment.

szerk: Nem tudom mennyi van hátra még neked Pók csáje kalandjaiból, de Solo Levelinget nem fogod megbánni szerintem. Én bitang hamar ledaráltam a kint lévő 158 chaptert. :C

Live-Die-Respawn

(#49046) saelin válasza oriic (#49045) üzenetére


saelin
veterán

Közben néztem egy trailert és az art egyáltalán nem tükrözi a mangáét. Jól mellé mentek vele... A mangából nem sok van már hátra, habár ongoing sajna. Utoljára tavaly olvastam, majd félre raktam és hétvégén kezdtem újra (előről gyorsan átpörgetve). Avatarnak jó lenne Kumoko nekem. :))

Szerk: typo...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49047) Vitee válasza saelin (#49041) üzenetére


Vitee
aktív tag

Igazad lehet, én USA-ban nézem és használom, magyar regióban nem tudom mik vannak fent.
Nekem tetszett nagyon az 1. évad, 2.-at nem kezdtem még el, eléggé lehúzták, nem tudom milyen lett a teljes 2. a végére.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#49048) oriic válasza saelin (#49046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem néztem semmi trailert, csak megláttam egy képet a manhwa-ból és azonnal elkezdtem olvasni. (Közben látom hogy már van Chapter 159 is \o/ )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49049) saelin válasza Vitee (#49047) üzenetére


saelin
veterán

Erről az idióta régiózásról amúgy igazán leszokhatna az összes streaming platform. Akkora egy fa**ság mint az állat! Legyen mindenhon egységes a portfólió és pont.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#49050) oriic válasza saelin (#49049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Pl.: Crunchyrollon sincs fent csomó cucc, mert EU-ban más a distributor és itt csak ők árulhatják. (Netflix-nél ugyanez)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.