Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) oriic válasza Nova96 (#14000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De amúgy már milyen már, hogy 4. rész és már 70. szint felett van. Játék végére mi lesz? Kimaxolja magát?

Live-Die-Respawn

(#14002) Nova96 válasza oriic (#14001) üzenetére


Nova96
őstag

Kimaxolás=ki jut
Szóval szerintem igen a végére ki maxolja magát. :))
De mivel beater, csak megtért így segíteni fog a kisebb szinten lévőknek. De még 4.rész után elég nehéz megmondani mi lesz a vége. De szerintem az lesz amit fentebb írtam.

Accel World nem merek bele kezdeni mert csak 15.rész körül van és ez a SWA után játszódik szóval akár spoiler is lehet benne. De inkább csak akkor kezdek bele amikor SWA véget ért. :DDD

11eyes kezd ellaposodni és egyhangú lenni.....szokásos történet vezetéssel. De ne legyen igazam a végére. Szóval most jöhet más. :DDD

(#14003) Rimuru válasza Nova96 (#14002) üzenetére


Rimuru
veterán

11eyes-tól ne is várj többet, igazad lesz. :P

Vigyázat, csalok!

(#14004) Totheground


Totheground
addikt

A SAO-val kapcsolatban egyik tippetek sem igaz. :D
Azon kívül persze, hogy Kirito egy gary-stu.

Ja, és a LN egyből két éves skippel kezd, és utána megy vissza időnként, szóval itt még finomak voltak.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14005) Nova96 válasza Rimuru (#14003) üzenetére


Nova96
őstag

Jaj, de jó... :U

Seitokai Yakuindomo
Ö.... ez egy wtf.... ismertető alapján választottam,(ilyet is kell néha) és khm... kicsit ellehet túlozva milyen jó. Igaz még az elején vagyok, de szerintem nem lesz valami könnyű végig nézni....
Most jól beválasztottam az animéket. :U Remélem a Love Hina-ba nem csalódok az ef-be meg szerintem nem is lehet. A történet alapján.

(#14006) Máté94 válasza Nova96 (#14002) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs benne spoiler. :U

(#14007) Nova96 válasza Máté94 (#14006) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor jó, de még nincs befejezve és 14.részig kibírtam akkor az 10.rész még kibírom .

Archanon jó hír a ef-et össze kevertem a Rumbling Hearts-el. :B Szóval mivel az efről nem tudok semmi így elhalasztom. :B Hátha igazatok van.

(#14008) Archanon válasza Nova96 (#14007) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem te még bőven inkább a shounen kategóriában keresgéljél, ott is vannak 'komolyabb' darabok.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14009) Máté94 válasza Archanon (#14008) üzenetére


Máté94
addikt

Hagyjad már szerencsétlent, had nézze, amit akar. :DDD

(#14010) Nova96 válasza Archanon (#14008) üzenetére


Nova96
őstag

Néha megnézzek egy pár nem shounen nem hiszem, hogy bele halok. Hátha fel tudom fogni .... :U
Ha meg nem akkor úgy is csak shounent fogok nézni.

(#14011) Archanon válasza Máté94 (#14009) üzenetére


Archanon
őstag

Csak jót akarok szerencsétlennek. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14012) Nova96


Nova96
őstag

Most bukkantam egy érdekes animére a neve Shugo Chara! érdemes bele kezdeni? 51.rész Vagy nem lett olyan jó?

Köszi, a szép megnevezést. :DDD Belül sírok. :((

;]

[ Szerkesztve ]

(#14013) Máté94 válasza Archanon (#14011) üzenetére


Máté94
addikt

Ha jót akarsz neki, akkor hagyod, hogy nézze világba az összeset. :DDD

(#14014) jahrn válasza oriic (#14001) üzenetére


jahrn
senior tag

Elore latom: Kirito-rol kiderul h kinai goldfarmer, Asuna meg azert huzza a karaktert h eladja es a penzbol uj majat vegyen az alkoholista anyjanak :D

Mondjuk a .Hack-on elaludtam a Druaga meg vhogy tul gagyi szal ezekhez kepest a SAO eleg jonak tunik szamomra. Lehetoseg van benne boven.

(#14015) Archanon válasza Máté94 (#14013) üzenetére


Archanon
őstag

Akkor úgy fogalmazok: "még jobbat".

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14016) Pttypang válasza oriic (#13989) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, valamiért nekem is bejön ez az anime, talán azért, mert nagyon közel áll hozzám az mmo téma :)
A szintugrás nekem is kicsit gyanús, pedig annyira stabil érvnek tűnt a sok részhez a 100 lvl alapanyag :D
Nekem még mindig várt dolog az, hogy az openingben szereplő leányzó, akivel a lvl 1 bossnál összefutott mi is lesz, erre kíváncsi leszek még :)
Elnézném naaagyon sokáig úgy egyben az egészet, eléggé jól összerakták.
[Nem is lett érdektelen egyenlőre, vagy érthetetlen, az mmokban kevésbé jártasoknak. (van ilyen? ^^ )]
Lehet ,hogy ennek örömére majd vmikor hamarosan újranézem a .hack pakkot :)
(#14014) jahrn: Az már kissé reálisabb lenne, túlzottan is. Nem mondta senki, hogy ilyen még nem volt :D

oops

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14017) Totheground válasza Pttypang (#14016) üzenetére


Totheground
addikt

"Nekem még mindig várt dolog az, hogy az openingben szereplő leányzó, akivel a lvl 1 bossnál összefutott mi is lesz, erre kíváncsi leszek még"

Spoiler
Összeházasodnak a játékban, még gyerekük is lesz, persze nem "úgy".
Aztán (nem tudom, hogy ez az animében benne lesz-e) Asuna valós vőlegénye (arranged marriage) átrabolja egy másik játékba, Kirito meg megy utána

Spoiler

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14018) Pttypang válasza Totheground (#14017) üzenetére


Pttypang
veterán

Érdekesnek hangzik, erre már tényleg kíváncsi leszek...
100 részes animet megnéztem volna belőle :)

Akkor mégis helyesen következtettem az op alapján :)

Everybody lies.

(#14019) Totheground válasza Pttypang (#14018) üzenetére


Totheground
addikt

Így is 2 cour lesz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14020) Pttypang válasza Totheground (#14019) üzenetére


Pttypang
veterán

2 25 részes évad v wtf lemaradtam.. most értem haza melóból, nem vagyok toppon :D

Everybody lies.

(#14021) Totheground válasza Pttypang (#14020) üzenetére


Totheground
addikt

2 cour = 24-26 ep

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14022) Pttypang válasza Totheground (#14021) üzenetére


Pttypang
veterán

25 részesnek írják AA projekt adatlapon, az alapján tippeltem, de már most második évdot akarok :D
Ha már most 78as szintű, akkor valahol igen sok időt el kell majd szöszmötölnünk :D

Everybody lies.

(#14023) Nova96 válasza Totheground (#14017) üzenetére


Nova96
őstag

Röviden... gyááááá :Y valamire számítottam, de erre nem. Ez tényleg nagyon jó lesz. :R

Boku wa Tomodachi ga Sukunai 2.évad bejelentve én örülök neki mert jó kis anime volt.

(#14024) Máté94 válasza Nova96 (#14023) üzenetére


Máté94
addikt

Azért nem kéne ilyen naivnak lenni. :U :DDD

(#14025) Totheground válasza Máté94 (#14024) üzenetére


Totheground
addikt

Ha a spoilerre írod, akkor az igaz, olvasd el a LN-t. Egész jó és le is van fordítva valamennyi belőle.

Ed.:
vagy itt görgess le Asuna-ig és második bekezdés

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14026) Máté94 válasza Totheground (#14025) üzenetére


Máté94
addikt

Én kérek elnézést, de ez olyan hihetetlenül hangzott. Mintha csak kitaláltad volna. :R

(#14027) Nova96 válasza Máté94 (#14024) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

Kicsit megfogyasztottam a tervezett listám...de 1 óra alatt 2x annyi animét gyűjtöttem össze. Egyre kevesebb ecchivel, mert ha nincs mellette valami komolyabb akkor nem köt annyira le.
Mert kezd az ecchik sablonosok lenni..... lehet az én hibám "sok" ecchi kevés érdemleges. Vagy talán nem a jó ecchikel kellet volna kezdeni? :C

Seitokai Yakuindomo lesz jobb vagy ne várjak ettől se többet? 3.rész

(#14028) Archanon válasza Nova96 (#14027) üzenetére


Archanon
őstag

"Mert kezd(enek) az ecchik sablonosok lenni..."

Eddig is azok voltak, csak még nem vetted észre. :P Mondjuk a Love Hina pont erre épít, de így is az egyik kedvenc hárem ökörségem. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14029) Hintalow válasza Archanon (#14028) üzenetére


Hintalow
senior tag

A love hina lehet, hogy sablonos, de szerintem attól függetlenül az egyik legjobb a kategóriában, nekem személyes kedvencem (a GTO mellett persze :) )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14030) #59620352 válasza Nova96 (#14027) üzenetére


#59620352
törölt tag

Seitokai Yakuindomo-t nézd meg mert van benn pár emlékezetes hatalmas poén :D
De sztem csak középkategóriás anime, túlbecsülik sokan :/ Túl sok benne a szóvicc meg az ilyen hülyeségek, de tényleg van benne pár hatalmas poén, meg a zenéi királyak :)

(#14031) Nova96 válasza #59620352 (#14030) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, van egy pár jó poén de inkább mondom az elégé érdekes humora van. És túlbecsülik nem egy helyen 8 pont körül van... Zenék tényleg jók az OP eleje jó lett, de a ED is jó.

Szóval eddig is sablonosok voltak? :DDD Én ez arra értettem: suli, egy puhap*öcs, 3 vagy több lány és kész az ecchi. Amiket eddig láttam történetbe általában mind más, de most már nem találok olyat egy két kivétellel ami változatos lenne. Szerintem az a három ecchit megnézzem ami a gépen aztán most pihenőre küldöm az ecchit egy időre.

(#14032) #59620352 válasza Nova96 (#14031) üzenetére


#59620352
törölt tag

De nem fogjátok fel hogy már szinte nem is lehet olyan ecchit csinálni ami ne lenne sablonos vmennyire :D
Meg ez nem is sablonos, elég eredetiek a poénok, csak mondom, nem ezzel van a baj hanem hogy sok a szóvicc meg az ilyen fárasztóságok xd

(#14033) Nova96 válasza #59620352 (#14032) üzenetére


Nova96
őstag

Igen, már nem találni olyan ecchit ami kicsit sem sablonos épp ezért pihentettem.
sok a szóvicc meg az ilyen fárasztóságok xd
Hát...igen vannak poénok, de nem az fetrengve röhögős csak kis röhögés.... azt is elrontják egy fárasztó szóviccel.... :DDD Elégé pályáz a kevés pontszámra nálam.... A másik a 11eyes.... 5.részig jó után.... sablonos.....pedig az tényleg tetszett az elején itt a példa jó történetet, hogy lehet elrontani. Kicsit poén a főszereplő 3-4 másik animéből van össze rakva. :DDD

(#14034) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Éljen! Végre megjött a "nyáron beszerzendő" anime listámról az utolsó darab is :C

Még becsomagolva a drágák

Már kivéve a dobozokból/borítékokból:

A lista:
-Sora no Otoshimono: a teljes 1. évad+OVA
-Sora no Otoshimono Forte: a teljes 2. évad
-Seto no Hanayome: a teljes sorozat (sajnos a 2 OVA nincs benne)
-Highschool of the Dead: a teljes 1. évad (sajnos itt sincs az OVA, bár itt nem is annyira számít)
-Fate/Stay Night: a teljes sorozat
-Black Lagoon: a teljes 1. és 2. évad 1 pakkban

Végre mehet a nagy képernyőn Masa-san <3

(#14035) Psych0 válasza #59620352 (#14032) üzenetére


Psych0
őstag

Mivel maga az ecchi a sablon...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#14036) Nova96 válasza Darth_Revan (#14034) üzenetére


Nova96
őstag

Ha publikus mennyibe fájt? Mert majd egyszer meg kéne szerezni a kedvenceket.

(#14037) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Cloud Atlas mozifilm előzetese után kezdtem gondolkodni.

Van olyan anime ami korokon ível át? (távoli múlt, jelen, távoli jövő)

Live-Die-Respawn

(#14038) jahrn válasza oriic (#14037) üzenetére


jahrn
senior tag

Talan mondjuk EZ

Kozben megneztem a Guilty Crown Lost Christmas OVA-t, hat az animehez nem sok koze van (mondjuk ez inkabb plussz pont), a 2 foszereplo is jobbnak tunik mint az eredetiben. Mar csak az a kerdes h mennyire kotodik a PC game-hez amihez adtak.

[ Szerkesztve ]

(#14039) Nova96


Nova96
őstag

Rég volt olyan kérdés, hogy top 10 anime,movie,zene. Ha nem gond. :B

Shippu filmek közül érdemes valamelyiket megnézni? Egyedül ami érdekel az a 6. de az még majd 1 év.

(#14040) Archanon


Archanon
őstag

Abenobashi Mahou Shotengai - ezt látta már valaki végig? Én elkezdtem nézni, de a 3. epizód után nem merem folytatni. Nagyon kifordult magából ez a rész...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aquarion Evol

Kicsit gyengébb volt mint előző évad, de ez is tetszett. Most azt hiszem pihi jön.

Live-Die-Respawn

(#14042) Nova96


Nova96
őstag

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai huh ez is nagyon egybe van néha elfog a sírhatnék ezen, ki tudja nem e fogom elsírni magam. :B . A zene,történet és megvalósítás kár, hogy az OP,ED nincs lefordítva.

(#14043) Pttypang válasza oriic (#14037) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez?

[Határozottan félreértelmezem a kérdésed, tudatosan :P]

(#14034) Darth_Revan:
Az árak engem is érdekelnének :)

Everybody lies.

(#14044) #59620352


#59620352
törölt tag

úristen :D
És egész jó az angol szinkron a K-On-hoz sztem :D De persze a japánt nem üti semmi x)

(#14045) Archanon válasza #59620352 (#14044) üzenetére


Archanon
őstag

Nocsak, erre talán valamennyire odafigyeltek volna?
LOL - Na, megvan mit kell később beszereznem... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#14046) oriic válasza Pttypang (#14043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi megnézem. Ennek amúgy nem a Chaos;Head az előzménye?

Live-Die-Respawn

(#14047) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Most végeztem a Nogizaka Haruka első évadjával(baromi nehezen szereztem meg).Ez egy régebbi sulis-romantikus-vigjáték.Kicsit lassú számora a tempója és nincs bennen egetverő röhögés sem,de azért aranyos darab.
10/5.5

Közben kivégeztem a Medaka Box-ot is.Egész jópofa volt,bár a jó bevált sablonokra építkezik(suli-diáktanács női vezetővel-skacok alárendelt szerepben).Kíváncsian várom a folytatátását,mert ez az évad jól felvezetett egy hosszabb sztorit.Összességében tetszet és bár nincs benne semmi korszakalkotó,jól szorakoztam rajta.
Nálam 10/7-et ér nálam,de remélem ezt nem rontják el egy gyenge folytatással.

(#14048) Máté94 válasza oriic (#14046) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, fuuuu.... de unom már ezt a kérdést.
Ugyanazon a "Föld" bolygón játszódik a kettő, de a CH után egy évvel.

(#14049) Máté94 válasza Nova96 (#14042) üzenetére


Máté94
addikt

Nem AA-al nézed az tuti... :)

(#14050) Pttypang válasza oriic (#14046) üzenetére


Pttypang
veterán

Van valamennyi összefüggés, de én még nem jöttem rá, hogy mi.. elvileg egy világban játszódik mindkettő, csak más időben :D
[Komolyabb összefüggést még nem sikerült összelapátolnom..]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.