Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Herczi válasza bandiras2 (#4999) üzenetére


Herczi
senior tag

Már néztem, de nem találtam. Mindenütt a hawks féle dvd-rip van. Azért köszi.

(#5002) Herczi


Herczi
senior tag

Hát én feladtam, tavaly még meg volt most már sehol se találom. Időzítés kellett volna belőle, de ennyit erről.

(#5003) ArchElf válasza Herczi (#4998) üzenetére


ArchElf
addikt

AniDB-n asszem van még emule link - próbáld meg úgy leszedni...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5004) Herczi válasza ArchElf (#5003) üzenetére


Herczi
senior tag

Lol, azt se tudtam , hogy van ilyen db-n. Amúgy nem is találom, hol kell azt nekem nézni? :DDD

Meg van, nem szóltam :))

[ Szerkesztve ]

(#5005) Herczi válasza Herczi (#5004) üzenetére


Herczi
senior tag

Ez is elég veszett fejsze nyelének tűnik :(

(#5007) Herczi válasza Enszuke (#5006) üzenetére


Herczi
senior tag

Abból akarok időzíteni nem ahhoz. Amúgy azért is jó lenne, mert csak angol nyelvű RAW-ot találtam, és mivel japánhoz fordítok, néhol elég furán adja ki magát.

Ez a Hawks-os hardsubos avi meg elég bénán néz ki, hogy takargatnom kell az alatta lévő angolt. Meg néhol elég fura elírások vannak benne. Pl ugyanazt az embert hol Hanayamának, hol Hanagawának hívja.

[ Szerkesztve ]

(#5008) Tüzi válasza Fecogame (#4988) üzenetére

Akkor most jöhet a Szentjánosbogarak sírja.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5009) Tüzi

[link]
[link]
[link]
[link]

:)

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5010) unclefucka válasza Tüzi (#5009) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nekem egy BOSCH HSS lépcsős fúró díszíti az asztalomat:

De a tiéd sokkal jobb. Nekem is kell egy ilyen cucc! :O
Én egy Ako-Riko figura-párost látnék szívesen, hehe.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5011) Tüzi válasza unclefucka (#5010) üzenetére

csere? :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5012) unclefucka válasza Tüzi (#5011) üzenetére


unclefucka
senior tag

Félek, hogy Rei kb. 4x annyiba került, mint a HSS fúró, és szvsz őt nem kapni a Praktikerben. De gondolkodom még rajta... :D

Ez az Evangelion ez nem sorozat, ugye?
Jó cucc egyébként?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5013) bandiras2 válasza unclefucka (#5012) üzenetére


bandiras2
senior tag

Neon Genezis Evangelion
Borongós hentelős ''robotos'' vérfürdős jótörténetes, szerintem. Arra figyelj oda hogy elég nehezen érthető a story, ez nem az a sorozat amit csak úgy könnyed esti kikapcsolódásként lehet nézni.
nagyon ajánlom. Részletesen kidolgozott pszichológiai modellekkel, és a végére kialakuló űberbrutál-csak nézel ki a fejedből cselekménnyel. Magyar felirattal-eredeti hanggal javaslom, de ha tudsz angolul... A japán szinkron sokkal jobb.
Ez nem az a sorozat, amit azért csináltak hogy akkor kipumpáljuk a lét a sok hülyéből mint a pikatchu-és klónjai, illetve ezek a kártyás hülyeségek, hanem történelmet csináltak. Meg is látszik a végeredményen.
2 féle befejezése létezik:
Amikor az alkotó beterjesztette az elképzeléseit a költségvetésnek a befejezésről, elküldték az anyjába, mert hogy drága. Az utolsó részek(25-26) után a postások panaszkodtak, hogy külön kamiont kellett indítani a gainax székházhoz, meg különben is mi volt az tegnap a TVben?
Úgyhogy megcsinálták rendesen, mintha az a 25-26 rész sose lett volna. A nép bement a moziba, és olyan szinten lett fejberúgva az End Of Evangelion álltal, hogy füstölt a fejük.

Lassan derülnek ki a mocskos kis titkok, mindenkit utolér a múltja, és ahogy közeledik a végelszámolás órája, mindenkiben felgyülemlik a feszültség.
Akikről nem is gondolnád hogy egyáltalán ... olyan dolgokat tudsz meg a szereplőkről...
iszonyatos titkok lapulnak a bázis mélyén. Az is kiderül mit akarnak megszerezni ezek az angyalnak nevezett akármik, és mik is ők valójában, és mit őriz Gendo a mélyben. Hogyan csinálták az evangelionokat, honnan szerezték hozzá a genomot, és mit akarnak velük majd ha elfogynak az angyalok. a 8. részben új pilóta érkezik, felrázza a mindennapokat, a monotóniát, de ahogy egyre inkább sötétedik az emberiség égboltja, nem sokáig képes ellensúlyozni.
Amikor felbődül hatalmas hangerővel a Halleluja kórus, rikolt Beethoven örömódája, vagy Bach:( Air) szonátája megy... mert a maiak nem képesek olyan erejű zenét írni ami oda kellene.

Csináltak most belőle rebuild mozit, de mielőtt nekiállsz, nyomd le a sorozatot és a lezárómozit. Bár a lezárómozi előtt rátolhatot a már kijött 2 mozit.

Ha úgy döntesz hogy megnézed, akkor hanyagold a yutubos AMV-ket, mert nem véletlenül van úgy sorba rakva ahogy, és nagyon erősen levon a cselekmény hatásából ha előre láttad a kulcsjeleneteket. A sok marha meg pont abból csinált AMV-t.
A lezárómozi végén én fél órán keresztül csak néztem ki a fejemből. Láttam már durva dolgokat, de ez mindenen túltett. 3 napig mentálisan rosszul voltam utána, és csak kóvályogtam. Fél évig tartó dúrva mérgezést okozott, bár máig érzem az utóhatásait. ..(és vigyázz az albínóval. is.)

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5014) unclefucka válasza bandiras2 (#5013) üzenetére


unclefucka
senior tag

:Y Hűűűű :Y , akkor is megnéztem volna, ha annyit írsz, hogy

"jó cucc, árdemes megnézni"

Tudok angolul (nem kicsit, nagyon), de még nem döntöttem el, hogy milyen nyelvezetű feliratokat fogok preferálni, még próbálgatom őket.

Tehát, akkor kronológia:

- Sorozat (a 25-26 nélkül... érdemes, vagy sem?)
- End Of Evangelion
- Death & Rebirth
- 1.0
- 2.0

Egy hülye kérdés: 1.0 - 1.01 - 1.11, 2.0 - 2.22 ez mit takar? mi a pálya a sok verzióval? :F

A Fate/Stay Night -ot is láttam, az sem éppen kikapcsolódás, vagy ez még durvább?

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5015) sowi


sowi
őstag

sziasztok, par eve lattam egy eleg beteg japo animet a youtubeon, egy fiatal kiscsajrol szolt akinek volt egy kis allata ami nagyon odavolt erte de a csajszi folyton megtaposta es folyamatosan depresszios volt a pasik miatt, volt egy kis hentai beutese is, most gondoltam megnezem de nem emlekszem a cimere, nem tudja valaki?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5016) bandiras2 válasza unclefucka (#5014) üzenetére


bandiras2
senior tag

25-26 maradhat a végére. Elég WTF fejed lesz utána, mondták hogy valahol ugyanarról szól mindegyik, és fél év agyalás után talán fel is fogtam hogy ezt hogyan értették.
A Rebuild moziknak a sorszáma 1.0 2.0 3.0 4.0 ebből egy és kettő már készen, többi készül.
Nagyon szép is lett, de nem javasolnám őket az eredeti előtt, mert gyanús hogy az alkotók készülnek valamire a befejezésnél.

Sorrend:
Sorozat 25-26 nélkül.
A Death and Rebirth egy összefoglalója a sorozatnak. Kihagyható, de a "vonósnégyes" miatt érdemes. Kifejezetten kegyetlenre sikerült az összegzés, a sorozat egyes jeleneteit újrarajzolták, a grafikán tápoltak.
EoE Na erről majd feltétlen számolj be.
1.0
2.0
.
.
.

És hogy mennyire brutális? Helyenként nagyon. Vér ritkán van, de akkor nagyon SOK!!!
Az EVA biogép. A pilóták neurális vezérléssel kapcsolódnak az EVA idegrendszeréhez, ergó ha lebontják körülötted az EVA-t az fáj.
Felnőtt emberi agy nem képes normálisan, és biztonságosan szinkronba kerülni az irányítással. Volt a korai felnőttekkel végzett kísérleteknél volt két baleset: Egy halott, és egy tudathasadt, aki később felkötötte magát. Ekkor kezdtek el azzal a gondolattal foglalkozni, hogy talán a gyerekek jobban alkalmazkodnak. A kritériumok magasak, alig találnak pilótaanyagot a 14 évesek között is, de egy félig gyerek félig felnőtt 14 évesre már rá lehet bízni a 20 emelet magas szörnyeteget, hogy vezesse.
200-ben a second impact meteorit leégette az antarktiszt. Szökőárak, tengerszintemelkedés, népvándorlási hullámok, háborúk. Mikor végre kezdene stabilizálódni, akkor meg jönnek az "angyalok". A végére mindent meg fogsz érteni, de figyelj oda. sokadszori megnézésre is lesz olyan ami akkor fog csak feltűnni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5017) unclefucka válasza bandiras2 (#5016) üzenetére


unclefucka
senior tag

OK, köszi a tanácsokat, nézem is, amint lejött minden. :R

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5018) bandiras2 válasza unclefucka (#5017) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mégannyit hogy az EoE filmnek a közepén van a stáblista. Nem kell parázni, nem véletlen került oda, utána folytatódik a film.
A Death and rebirth-be meg belevették az EOE első 20 percét demonak. Amint utoléri magát a sorozattal, akár válthatsz is, mert az EOE ben vannak olyan jelenetek is amik azD&B ből hiányoznak, illetve kissé másabbak. Ne hagyd ki a D&B-t jót fog tenni egy kis összegzés, és a 'vonósnégyes fenomenális.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5019) unclefucka válasza bandiras2 (#5018) üzenetére


unclefucka
senior tag

Vakarimasita Bandiras-sensei!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5020) bandiras2 válasza unclefucka (#5019) üzenetére


bandiras2
senior tag

Any progress?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5021) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Üdv megint, népek. Most mán' Csucsunak is van itthon nettye :DD:C:C:C:DD, úgyhogy gyakrabban fog írkálni. Kezdetnek itt egy ajánló, néhány kedvenccel. Hátha valakit érdekel. Ha túl hosszúra nyúlt, azért még nem kell taiyaki-val dobálni...:D

Aa! Megami-sama (Ah! My Goddess)

Fujishima Kosuke mester örök darabja, egyedi, müvészileg inspiráló rajzstílussal. Az eredeti manga 1988-tól a mai napig fut. Lényegében egy szerencsétlen egyetemista csáveszröl szól, aki tévedésböl a Mennybe telefonál, minek következtében leszáll hozzája egy istennö, aki teljesíti egy kívánságát. Keiichi barátunk meglehösen egyedit kíván, s innentöl kezdetét veszi egy romantikus komédia, ami a pozitív emberi értékekröl szól, nagyon piciny ecchi beütéssel, igazán szerethetö karakterekkel. Belldandy egy csoda. Alapmü.

Angel Beats!

Ez egy eléggé új anime. A föhös meghal és egy igen furcsa túlvilágra kerül. Vajon elérhetö a Megváltás? Amikor vicces, akkor sírva fetrengsz, amikor akció van, akkor anyád, amikor dráma van, a sírás kerülget. Már ha van asztráltested. :)

Asu no Yoichi!

A 17 éves szamuráj "lejön a hegyröl" -ezek a saját szavai :) - a városba a rokonsághoz lakni, hogy megtanulja, milyen az élet az emberek között. Mit ad Isten, a rokoni lakban 4 lánytestvér lakik, innentöl már sejthetö. Ecchi + fetrengös.

Baka to Test to Shokanjuu

A történet központjában egy új iskolarendszer áll, amiben a tanulók érdemjegyeiknek megfelelö tanteremben, ill. csoportban tanulhatnak. A legjobbak fuldoklanak a luxusban, a legidiótábbak meg szöges lócákkal vergödnek. Föhöseink természetesen az utóbbi kategóriába tartoznak. De nem eszik olyan forrón a kását; van lehetöség a teremcserére... Ecchi + totális rekeszizomsérv. EPIKKK! KÖTELEZÖ! Ja, meg persze Hazuki-chan, ikeeee!

Battle Angel Alita

Nagy akcióklasszikus. Egy érzö androidról szól, akit egy kibernetika-professzor egy szeméttelepen guberál össze és újjáépít. A sztori nem mélyed el igazán, mivel sajnos nem túl sok mozgókép készült Alita-ról (Gally).. A manga viszont ~1000 oldal. Ja, ha az anime-ból találsz valamilyen HD-változatot, légyszi' add mán' oda! A 480p is annak számít... ;)

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Kicsit se füle, se farka, in medias res dolog. Egy büntetö angyalról szól, aki azért utazik vissza a jövöböl, hogy megölje föhösünket, mert az majd egyszer feltalálja a módot, hogy a nök fizikailag ne öregedjenek 12 éves koruknál tovább (mondjuk ezért inkább Nobel-díj járna... :U ). Ez az az anime, amelyikben a protagonista részenként kb. 6-szor hal BRUTÁLIS halált. Gennyesül magad alá sírós ecchi-atompusztulat.

Chobits

Ismét egy klasszikus, egyedi, igényes rajzstílussal. Egy tizenkilenc éves srácról szól, aki egy farmon nevelkedett Hokkaidón, aztán Tokióba jelentkezik egyetemre. Nem sokkal odaérkezése után talál egy abszolúte édes androidot (persocom), akit magához vesz. S bár teljesen sík a modern technika terén, elkezdi tanítgatni, aztán szépen lassan érdekes viszony alakul ki kettejük között. Néhol vicces, néhol egy picit szomorú, de leginkább édes. Központi kérdése, hogy vajon a gépeknek is vannak-e érzelmeik, lelkük. Chii wa zettai kawaii!

Fruits Basket

Szintén alapmü. Romantikus(?) komédia, amit egy lehelletnyi szomorúság leng körbe. Valószínüleg nem a rajzstílusával fog tarolni (bár egyáltalán nem csúnya). Viszont azon ritka sorozatok egyike, amelyikben 10 karakterböl 8 EPIC. Egy gimnazista lányról szól, aki miután elveszítette családját, s az öt befogadó nagypapai-lak tatarozás alatt áll, az erdöben egy sátorban lakik. Aztán a Sohma-rezidenciára kerül, aminek lakói egytöl-egyig bishi hímek, nem mellesleg a Zodiákus állatjegyek képviselöi, egészen egyedi átokkal "megáldva" :). Keményen cafatokra röhögöd a beled. Mondtam már, hogy kötelezö? :)

Ichiban Ushiro no Daimaou

Tökös föhösünk sikeresen átjelentkezik a "Constant Academy of Magical Arts"-ba, ami nem kis szó. Ebben az iskolában értelemszerüen a mágia mindenféle formáját oktatják a mana befogadására képes fiataloknak. Nem sokkal a beiratkozás után egy tévedhetetlen "jósgömb" megjövendöli minden egyes tanulónak, hogy mi lesz a foglalkozása a késöbbiekben. Protagonistánkról kiderül, hogy -teljesen egyedi módon- majdan Démonúrrá avanzsálódik. Ezt nagyon sokan nem nézik jó szemmel...Szépen lassan egyre erösebb lesz, aztán a sztori végére már teljesen "kakkoii"...:D S persze csak úgy vonzza magához a nöket. Ecchi-akció-komédia, a jobbik fajtából. Érdemes megnézni. Korone, I love you. :B

Kanamemo

Amikor elöször megnéztem a sorozatot, nagyon nyögve-nyelösen haladtam vele, de úgy gondoltam, ha már egyszer leszedtem, akkor végignézem (rögeszmés Csucsu...:D). Kicsit kínlódtam. Aztán késöbb unalomból újra belekezdtem és teljesen átértékelödött bennem. Rájöttem, hogy a humorára, a cselekményére rá kell hangolódni, mert az egy lassabb, finomabb mederben folyik. Miután másodjára befejeztem (aztán harmadjára...), konstatáltam, hogy ez egy szeretnivaló kis vígjáték, egy édes lolival a föszerepben, aki elveszítette az egész családját és teljesen magára maradt. Nincs hol laknia, ezért munkát keres. Hamarosan talál is, egy bentlakásos hírlapterjesztö "cégnél", ahol csupa zizis csaj dolgozik (Haruka a csúcs). Szinte azonnal maguk közé fogadják, és kezdetét veszi egy remek, de néha megható komédia.

Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de (They are My Noble Masters)

Egy testvérpárról szól, akik megszöknek brutális apjuktól a nagyvárosba, és egy nemesi birtokon, mint cselédek állnak munkába. A kastélyban egy százas ember sincs, annyi szent. :) Igazi ecchi-komédia. Ja és van benne loli, akit rendszeresen molesztál a növére. :P Miyu-tan POWER van. Hol a második évad??

Kiss x Sis

A két lánytestvér menthetetlenül rá van kattanva a mostohaöccsükre, így már minden adott egy VÉRBELI, sikamlós ecchi-hez, ami néhol már-már a soft-hentai határát súrolja. Föleg az OVA-k. Már csak egy kérdés marad... Nekem miért nincsenek ilyen testvéreim?? :U

Kodomo no Jikan

Ez eddig nálam a best. IGAZI loli ;] -ecchi-néhol vicces-néhol dráma. Ez már azért abszolút seinen-kategória. Egy MEGLEHETÖSEN koraérett általános iskolás kis?lányról szól, aki teljesen rá van állva a frissen érkezett, 23 éves tanárra. Kezdetét veszi egy eléggé... ... szerelmi? történet, néhol drámai elemekkel tarkítva. A manga lényegesen továbbviszi a sztorit, mint a két évad + az OVA-k. Harmadik, negyedik, ötödik, századik évadot akarok!! Kokonoe Rin az istennö, köszönjük, Watashiya Kaworu-sensei. :R

Love Hina

A romantikus komédiák egyik nagy ásza, alapmü. Hímnemü föhösünk ismét nem jutott be a Tokiói Egyetemre, ezért munkát kap a nagyanyja "panziójában". Egy "all-girl dorm"-nak lesz a managere és már indulhat is minden idök egyik legkeményebb, magad alá piszkítós szerelmi vígjátéka. Abszolút epic.

Neon Genesis Evangelion

Anno Hideaki mester fejéböl kipattant kult-sorozat. Egyszerü mecha-akciónak indul, amiben tinédzsereknek kell toronyház méretü robotokban felvenni a harcot az emberiség elpusztítására törekvö, ismeretlen eredetü "angyalokkal" szemben. Aztán ez az egész fokozatosan átmegy egy ISZONYÚAN FAJSÚLYOS pszichodrámába, az utolsó részekben meg már azon is túllép. :) A világhálón oldalak százai, fórumok ezrei és hozzászólások tízezrei boncolgatják a történet mélységét, szimbolikáját. Ez is olyan, mint a Mátrix: kizárt dolog, hogy elsöre felfogod. Talán a 4-5-ik újranézésnél már kezded kapisgálni...

Nyan Koi!

Középiskolás föhösünk allergiás a macskákra. Egy nap véletlenül megbecsteleníti Jizou macskaistenség szobrát, s ezért átok hull a fejére. Innentöl kezdve érti a cirmosok "beszédét". Segítenie kell 100 szörgombócon, különben ö maga is azzá válik. Mindeközben persze teljesen odáig van az egyik osztálytársnöjéért, érte pedig sok más hölgyemény (is). Kezdetét veszi az egyik kedvenc hárem-komédiám, keménységes pusztulásokkal alaposan megturbózva. Kotone-chan rulzz.

Rosario to Vampire

Nem túl eszes hím protagonistánk a sors? fintorából "rossz" középiskolába adja be a jelentkezését, minek következtében az évnyitón egy mindenféle szörnyekkel és démonokkal teli campus-ban találja magát. MASSZÍV ecchi, a szemnek nagyon kellemes rajzstílussal, amin derék módon az asztal alá pusztulja magát az ember. A második szezon 4-ik része a best. Harmadik évadot akarok! És... Yukari-chan/Kokoa-chan POWA!

School Days

Hú bazeg', ez egy romantikus DRÁMA, bazeg'. Bazeg'. Egy középiskolás fiú szerelmi életéröl szól, aminek... Nézd meg. Miután túljutottam rajta, vagy 5 napig rajtam volt a szorongás, amikor csak rágondoltam. Váá, és még most is!

School Rumble

Ismét egy high-school alkotás, a romantikus komédiák elitjéböl. Föhösnönk szerelmes az egyik (szerintem állandóan benyugtatózott :) )osztálytársába, miközben érte egy müvészi hajlamokkal megáldott "utcai harcos":) rajong. A kapcsolati háló a szereplök között -félreértések garmadájával megspékelve- egyre csak bonyolódik, miközben te sírva fetrengsz a spájzban. Alapmü, kötelezö.

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (The Melancholy of Haruhi Suzumiya)

Ez is egy high-school-os történet(nek indul). Elég nehéz lenne összefoglalni, de ahogy felpörög a sztori, egyre elvontabbá válik. Vajon valóság, ami körülvesz? Mi a helyzet a paranormális jelenségekkel? Ki is valójában Suzumiya Haruhi? Mindemellett még vicces is, kicsit ecchi is. Nekem bejött. Viszont a második évad 8 szinte teljesen egyforma epizódja azért kicsit sok volt.

To Love-Ru

Ez is az ecchi-hárem-komédiák nagy ásza, alapmü. Herékkel rendelkezö föhösünk teljesen rá van kattanva egyik osztálytársnöjére, mikor is egyik este fürdés közben a kádjában materializálódik Lala, az idegen, egy hatalmas ürbirodalom hercegnöje. Tévedésböl eljegyzés lesz a dologból, és jöhet a sírva fetrengés, masszív szinteken. És nem utolsó sorban: Mikan-POWA! Erröl eszembe is jutott, hogy mennyire is szeretem a mandarint...>:]

Trigun

Egy poszt-apokaliptikus feeling-ü akció-komédia Vash za Stampede EPIC-san föszereplésével, aki immáron elmúlt 130 éves, de ez egy csöppet sem zavarja. Nagy bajkeverö hírében áll, amit bizonyít a fején lévö 60 milliárd! dolláros vérdíj. A valóságban azonban egy pacifista bohóc, akinek mellesleg teljesen inhuman harci skill-jei vannak. A végére azért megkomolyodik a történet, de míg odáig elérsz, gumikalapáccsal kell csapkodni a rekeszizmodat, hogy kilazuljon. Meg a fejedet, ha kihagyod. :)

Vampire Hunter D - Bloodlust

Klasszikus barokk-dark fantasy-sci-fi-akció, a szükszavú, halvérü, kissé sztereotíp D-vel, az 5000 éves félvámpír (dunpeal) vámpírvadásszal a föszerepben. Egy vámpírúr által elrabolt leány után folyik a hajsza 101 percen keresztül. Gyerekek, ez az anime egyszerüen GYÖNYÖRÜ. És az EGYETLEN, aminek korrekt angol szinkronja van (ennek ellenére természetesen a japán az igazi).

Zero no Tsukaima (The Familiar of Zero)

A meglehetösen ritka romantikus fantasy-komédia müfaját erösíti ez a három évados történet. Egy japán srácról szól, akit egy párhuzamos világ egy totál tsundere varázslótanonca (akinek Zero a beceneve -mert a spell-jeinek sikerrátája konvergál a nullához :)- és nem mellesleg loli) magához idéz, mint familiárist. Az ismeretlen világba kerülve a fiú elöször nem akar kooperálni, aztán szépen lassan megszokja új környezetét, megszereti újdonsült mesterét és kivívja a diákok tiszteletét. Poénokkal gazdagon teleszött ecchi-hárem-vígjáték, néha egy picit komolyabb vonulatokkal. Louise pedig egyszerüen édes, csak ne lenne ilyen agresszív. :B

Kommenteket szívesen fogadok.
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5022) #25954560 válasza Synthwave (#5021) üzenetére


#25954560
törölt tag

trigun hatalmas kedvenc, zero no tsukaima elso evada is szorakoztato volt. talan amivel kiegeszitenem a listadat, az eureka seven.

(#5023) Synthwave válasza #25954560 (#5022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aztat még nem láttam, de a listába bekerült.:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5024) Ghostface válasza Synthwave (#5023) üzenetére


Ghostface
senior tag

Látom bejön ez az iskolás-ecchi vonal. Szerintem a Kanokon-t, Hyakko-t még vedd hozzá, megéri. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#5025) Synthwave válasza Ghostface (#5024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony, szeressük mink aztat.:K Kanokon megvan, az talán annyira nem lett kedvenc, bár kétségtelenül voltak jó részek, de én inkább loli vagyok, mint shota.:U Nozomi azért édes. A Hyakko-t felvettem a listára. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5026) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a Gakuen Mokushiroku meg az Eureka Seven jónak ígérkezik.:C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5027) ArchElf válasza Synthwave (#5026) üzenetére


ArchElf
addikt

Ha már fiatalos, akkor NHK ni youkoso, és EDEN is talán bejövős lehet... Mondjuk ezek nem ecchi-k (látom az közös vonás a felsorolt kedvencek között). Esetleg Kanon (régi, remake).
Ha bejön a fura grafika akkor egy Alice csodaországban derivatíva.
Hárem animéből pedig igazi sírvaröhögős klasszikus a Tenchi Muyo sorozat - vigyázat, nem mai darab. :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5028) Synthwave válasza ArchElf (#5027) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony, Csucsunál az ecchi-harem-comedy a fő vonal.:D

Lecsekkolom, amiket írtál. :R A Tenchi Muyo! már régen tervezve van, csak nehéz jót találni...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5029) Synthwave válasza ArchElf (#5027) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Tenchi Muyo!-hoz tudsz olyan linket, amin fenn van az összes epizód és japán audio+angol felirat?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5030) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nemrég sikerült felvételt nyernem az Urahara Shop csapatába lektorként, úgyhogy a közeljövőben megjelenő projektjeik között megtalálhatjátok majd az én munkáimat is. :DDD

Kezdetnek jelentkeztem a Spice and Wolf két évadjára, majd elválik, hogy a fordítója mit szól hozzá. Drukkoljatok. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5031) unclefucka válasza Vistaboy (#5030) üzenetére


unclefucka
senior tag

Gambare Vistaboy-kun :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5032) unclefucka


unclefucka
senior tag

Nem toom, ki hogy van vele, de a Highschool Of The Dead nem ért véget legalábbis nálam nem, vagy lesz folytatása, vagy ez a leggázabb ending, amit valaha láttam... :(((

Nem derül ki, hogy élnek-e még a szülők, nem jutnak el egy biztonságos helyre, ahol letelepednek, nem fejlődnek ki a szerelmi szálak, nem csatlakozik hozzájuk a kommandós csajszi sem, semmi, tök gáz így.

Folytatást akarok :W

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5033) unclefucka válasza bandiras2 (#5020) üzenetére


unclefucka
senior tag

Letöltéseken túl vagyok, de ezzel együtt igen elfoglalt ember is, ehhez kell min. egy nyugodt hét után következő 3 hétvége. Szvsz ez egy karácsonyi program lesz...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5034) bandiras2 válasza unclefucka (#5033) üzenetére


bandiras2
senior tag

Szerintem nem pont az ünnepi szezont kéne agyonvágni vele. Nem véletlen mondtam hogy a cucc dúrván mérgező.
A lezárómozi 3 napra kiüti az embert. :Y

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5035) Synthwave válasza unclefucka (#5032) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kizárt dolog. Ennek nagyon "gyün' a második évad-aromája" vót'.
Ha nem, akkor megharapok valakit.:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5036) Móci válasza Vistaboy (#5030) üzenetére


Móci
addikt

Sok sikert a munkához!

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5037) Vistaboy válasza Móci (#5036) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, időközben Stanislav-tól megkaptam a Spice and Wolf első évadját, és most már a harmadik résznél tartok vele. :K

A [niizk] csapat fordítását használom, helyesebben én csak az eredetileg kiadott speedsub fordítást javítom ki az igényes változat alapján. :)

Nem tudom, hogy mikor kerül ki a videó, mert bár én naponta befejezek egy részt, de Stanislav csak kora reggel s késő este van gépközelben. De majd kialakul. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5038) Móci válasza Vistaboy (#5037) üzenetére


Móci
addikt

Jó móka a fansub, persze csak ha hagyják az embert kibontakozni. :)
Bár sok mostani dolog nem tetszik nekem, de ez van. Ha érdekel, priviben megírom a véleményemet.
Az őszi szezonból ki mit vár?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5039) bozont válasza Móci (#5038) üzenetére


bozont
veterán

Van egy pár ami érdekesnek tűnik, de a legjobban vártak:
Mardock Scramble (végre valami cyberpunk téma, már rég láttam valami jó darabot a témában, remélem ne mlesz csalódás),
Toaru Majutsu no Index II (ez szerintem egyértelmű :D , bár még a Railgunt is pótolnom kell),
Yozakura Quartet: Hoshi no Umi (ebben visszatérnek az alapokhoz és egy az egyben a mangát dolgozzák fel, nekem mondjuk nagyon tetszett az előző sorozat is),
Kaibutsu Oujo OVA (sajnos csak egy ova de a sorozat nagyon tetszett, én azért még bizakodom egy második évadban :C ),
Otome Youkai Zakuro (rókafülű youkai lányok, eh megvettek :DD és még sztori is jó lehet akár),
Air Gear: Kuro no Hane to Nemuri no Mori - Break on the Sky (sajnos nem a folytatás, de nagyon kíváncsi vagyok erre is),
Hyakka Ryouran: Samurai Girls (pont most zúzom az Ikkitousen utolsó két évadját, kicsit lemaradásban vagyok vele, ha ehhez hasonló lesz akkor már nyert ügye van nálam)
Onigamiden

De ami még jó lehet és belenézek majd: Iron man, Hakuouki: Hekketsu-roku, Shinrei Tantei Yakumo, Star Driver Kagayaki no Takuto, Mazinkaizer SKL

mod.: Amúgy a King of Thorn animeról tudni már valamit mikor jön a DVD, netán BR változat? Az itthoni vetítésről sajnos lemaradtam, pedig nagyin kíváncsi vagyok milyen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5040) bandiras2 válasza bozont (#5039) üzenetére


bandiras2
senior tag

KÖSSZ!!!
Az Indexre már régóta fentem a fogamat. Nesze [trailer]
A többiből csak a Mardock Scramble keltette fel a figyelmem, de nagyon köszi az ajánlásokat!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5041) Móci válasza bozont (#5039) üzenetére


Móci
addikt

Mardock Scramble - ez engem is érdekel, remélem jó lesz.

Toaru Majutsu no Index II - ezt is nézni fogom, Railgunt nem láttam. Nem is bánom, nagyon rühellem biribirit, meg a homofób barátnőjét.

Yozakura Quartet: Hoshi no Umi - ez is jónak néz ki.

Kaibutsu Oujo OVA - itt a manga a király, mese nincs. Az anime ahhoz képest egy langyos f*s. Komolyan. Van vér, öldöklés, leszakadó végtagok dögivel. Nem finomkodnak.

Otome Youkai Zakuro - engem is megvettek, biztos, hogy nézni fogom.

Panty and Stocking - na, ezt sem hagyom ki, kellenek a beteg dolgok.

Tegami Bach Reverse - ez sem maradhat ki.

Beelzebub - a manga nagyon de nagyon jó, remélem az anime is hasonlóan zsír lesz. Bár az majd csak januárban derül ki.

Na röviden ennyi, ami engem érdekel. Mondjuk egy King of Thorn dvd-nek én is örülnék...

Panty and Stocking trailer. Üt, mint a buszkerék.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5042) unclefucka válasza Synthwave (#5035) üzenetére


unclefucka
senior tag

A próféta szóljon belőled! :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5043) Synthwave válasza Móci (#5041) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Biribirit? Pedig arc.
Kuroko meg aztán pláne hatalmas forma. Arai Satomi remek szinkronmunkát végzett.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5044) Móci válasza Synthwave (#5043) üzenetére


Móci
addikt

Agyon tudnám ütni mindkettőt... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5045) bandiras2 válasza Móci (#5044) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én más szóval fejezném ki ;] :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5046) Vistaboy válasza Móci (#5044) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én láttam a Railgun-t is, és meg kell mondjam, legalább olyan jó volt, mint az Index. :K

Mondjuk Touma meg Index nekem is jobban bejöttek, mind Misako és Kuroko (Azok persze kimondottan jók voltak, ahogyan állandóan rá akart mászni, és mindenféle ürügyet talált ki, hogy levetkőzzön, megcsókolja, és ilyesmi, de akkor is poénosabb volt Index-ék párosa). :DDD

Az Index második évada nálam is kötelező néznivaló lesz, de én legjobban a Fate/Stay Night Unlimited Blade Works című filmet várom már. :R :R

30-án lesz a BD megjelenés, még ha le is kell töltenem egy 25 GB-os BD rip-et, akkor is a legjobb minőségben fogom megnézni. :K Persze kiírni elég lesz egy "normál" 720p is, remélem, hogy a THORA a sorozat után a mozifilmet is ki fogja adni, bár mostanában nagyon lelassultak a srácok, kevés új projecttel jelentkeztek az utóbbi időben. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5047) Móci válasza Vistaboy (#5046) üzenetére


Móci
addikt

Én biribirit meg kurokót nem tudom elviselni. Kegyetlenül idegesítenek...
Az FSN mozira én is kíváncsi leszek, de a 25 gigás kiadást ki fogom hagyni szerintem. Bár ha be lenne kötve az 5.1, akkor megérné egy jó verziót leszedni.
Jelenleg a Ranmát fejezem be. Nagyon jó sorozat, sajnálom, hogy a végére értem. Bár mozi, ova akad még, szóval nagy sírás nem lesz.

bandiras2: tudjuk... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5048) Synthwave válasza bandiras2 (#5045) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:K ;] :K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5049) ArchElf válasza Móci (#5047) üzenetére


ArchElf
addikt

Ranmát nem lehetett egyszerű befejezni :)
Én kb félúton hagytam ott 2-3 éve, de már akkor azt hittem, hogy mindent láttam. Azóta nem volt kedvem folytatni... De az első 2-3 évad tényleg nagyon finom volt - a filmektől viszont a hátamon is felállt a szőr - nem tudom miért (ugyanez volt a Slayers OVA (vagy fimek)-kel is)...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5050) Móci válasza ArchElf (#5049) üzenetére


Móci
addikt

Nem annyira hosszú az... Én legalábbis direkt elhúztam, hogy ne érjen véget hamar. A filmeket még nem láttam, remélem nem lesznek annyira szarok. Amúgy pont tavaly jött ki egy új Ranma ova. Kicsit modernebb a rajzolás, de szerencsére nem tér el nagyon az eredetitől. Tetszetős.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.