Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Noddy


Noddy
senior tag

Most néztem meg a Vexille mozit. Akinek tetszett a két Appleseed film annak tudom ajánlani, van hozzá felirat is a feliratok.hu-n.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4552) Herczi válasza Noddy (#4551) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem estem hasra tőle, mondjuk nem is vagyok egy nagy CGI fan.

(#4553) cor válasza Móci (#4550) üzenetére


cor
őstag

én mind2t nézem minden nap, na :B
az a The Boondocks (koprodukciós "anime") pedig még érdekelne is, csakhát no hun felirat 1 részhez se :(

én még csak gyüjtögetem a canaant ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4554) Vistaboy


Vistaboy
veterán

[Zero-Raws] Hellsing Ultimate OVA - 6 (BDrip 1920x1080 H264 AC3).mkv

Végre itt az 1080p változat is! Szerény 2GB, de megéri lecserélni.

Jöhetne már a többi is HD-ben.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4555) phanzetomox


phanzetomox
őstag

megnéztem a read or die -t:) elég jó :K nekem tetszett ,bár lehetett volna hosszabb és akció orientáltabb :) ennek van/ lesz /volt folytatása? :F

(#4556) Herczi válasza phanzetomox (#4555) üzenetére


Herczi
senior tag

[link]

Nem tudom, hogy mindkettőt láttad-e.

(#4557) Gergello


Gergello
addikt

Most nézem újra az Initial D Stage 1-et vagy századszorra, iszonyatos, hogy mekkora klasszikus/alapmű/.... és a zene. A Super Eurobeat mindent visz. :))

(#4558) phanzetomox válasza Herczi (#4556) üzenetére


phanzetomox
őstag

:) igen láttam , köszi :R

ti milyen programokat szoktatok használni amv vágáshoz animáláshoz stb.. ? (én eddig vegas 7.0-t használtam )

(#4559) bandiras2 válasza Vistaboy (#4546) üzenetére


bandiras2
senior tag

Erre még én is kiváncsi leszek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4560) Herczi válasza Gergello (#4557) üzenetére


Herczi
senior tag

Végre én is eltudtam kezdeni Initial D-t, eddig valahogy mindig kimaradt.
Kész felüdülés, hogy végre nem 14 évesek mentik meg a világot. Most az Extra Stage-nél tartak, eddig tényleg a First volt a legjobb, kár hogy annak még nincs "olyan" jó grafikája, mint a későbbi részeknek. Eddig nagyon tetszik.

(#4561) Gergello válasza Herczi (#4560) üzenetére


Gergello
addikt

Az extra stagekra már kevésbé emlékszem, talán Mako-chan van benne a Sil80-al. Battlestagek engem annyira nem érdekeltek. Stage1 nagyon jó, Stage2 jó. Stage3 aszem film és a Stage4-nek már más ritmus. Stage4 ritmusa nekem már nem tetszett annyira (persze sokadszori újranézésre állapítottam meg). Majd amikor odaérsz rájössz miben más mint a Stage1. Remélem ha egyszer lesz Stage5, akkor az inkább az 1-re fog hasonlítani.

(#4562) Herczi válasza Gergello (#4561) üzenetére


Herczi
senior tag

Battle Stage engem se érdekel, azt most biztos nem fogom megnézni. Még ma elkezdem majd a Stage 3-at.

(#4563) Herczi


Herczi
senior tag

LOL.. Eddig mind a három "évadban" más színű hajuk van, és a munka ruhájuk is mindig más színű. Érdekes, hogy a grafika mennyire hullámzó.

(#4564) Herczi


Herczi
senior tag

Na a 4th Stagnél tartok (éljen a szabadidő). Eddig a 3rd jött be a legjobban, ott annyira nem húzták a dolgokat, bár tény, hogy az egy film. Nagyon bejött/bejön maga az anime. Egyedüli problémám vele ez a grafikai hullámzás. Kentát (aki esőben versenyzik Takumival) például teljesen ártajzolták a 4th-ban, ha nem mondják a nevét nem ismerem fel, szinte ugyanez van Kenjivel is, bár ott nem ennyire drasztikus a változás. Munka ruhájuk mind a 4 részben máshogy néz ki, ugyan ez van a hajszínekkel is. Kb 3 féle karakterdizájn figyelhető meg benne. Értem én, hogy sok év telt el az első sorozat és az utolsó között, de ennyire durván nem kellet volna változtani. Zene tényleg fergeteges, nagyon passzol hozzá, történet is érdekes, a cgi is viszonylag szép, kiváló anime, de ha jobban figyelnek, tökéletes is lehetett volna.

Bocs a sok, egymás utáni hsz-ért.

(#4565) Gergello


Gergello
addikt

Karakter változtatásokkal én is így vagyok. Kenjinek talán a hangja is más a 4th-ben, nem ismertem fel amikor először néztem. Nekem az 1. a kedvencem, de mind nagyon jó. 4th-ben visszatérhettek volna kicsit az alapokhoz pl: mi a helyzet a régi ellenfelekkel, mondjuk a Night Kidsel? Iketaniék is szerepelhettek volna többet.

(#4566) Herczi


Herczi
senior tag

Szerintetek mennyire gyakori a "színes" szemű japán? Gondolok itt a zöld, szürke, kék stb színekre. Mert azért európai embereknél is, inkább a barna dominál (bár nálam pont nem), még is a legtöbb animében nem látni barna szemű "figurát". Most valahogy ez a hülyeség jutott eszembe :))

(#4567) phanzetomox válasza Herczi (#4566) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát sztem ott japánban is a legtöbb ember barnaszemű :) ez olyan dolog mint a haj....
a legtöbb embernek barna vagy fekete haja van ,az animékben pedig piros, lila,kék , rózsaszín,narancssárga , szürke stb.. színű frizukkal találkozunk a legtöbbet :)

(#4568) Herczi válasza phanzetomox (#4567) üzenetére


Herczi
senior tag

De jól van azt még ki is nézem belőlük, de hogy még kontak lencsével is buzizzanak azt már nem :DDD

(#4569) Gergello válasza Vistaboy (#4554) üzenetére


Gergello
addikt

Ehhez jó valamelyik AA-s felírat?
Ebből a fajtából csak a 6-ost találom :F
Úhh, de rég néztem Hellsinget...

[ Szerkesztve ]

(#4570) phanzetomox válasza Herczi (#4568) üzenetére


phanzetomox
őstag

ja :DDD de az is elég vicces hogy mostmár ilyen lézeres kezeléssel virágot ,koponyát és egyéb színes formákat égetnek a szembe :( ez azért elég durva sztem

(#4571) phanzetomox válasza phanzetomox (#4558) üzenetére


phanzetomox
őstag

valaki erre?

(#4572) phanzetomox


phanzetomox
őstag

senki sincs itt már? :(

(#4573) Herczi válasza phanzetomox (#4572) üzenetére


Herczi
senior tag

Én itt vagyok, meg gondolom még páran beszoktak nézni, de valószínűleg nem szoktak amv-ket csinálni, akkor meg mit írjanak erre. Linkeld be valamelik AMV-d, legalább lesz beszéd téma :))

(#4574) vzsryl válasza phanzetomox (#4571) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Esetleg Sony Vegas? :F Sajnos egyáltalán nem értek az ilyesmihez.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4575) phanzetomox válasza Herczi (#4573) üzenetére


phanzetomox
őstag

ok :) beregelek youtube-ra és felteszek valamit :)

(#4576) cherilady válasza Herczi (#4573) üzenetére


cherilady
tag

Én linkelni most nem tudok, de nekem levan töltve az Inuyashától egy AMV Shakirátóla whenever :D AZ nagyon jó :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4577) Mamuska válasza Gergello (#4557) üzenetére


Mamuska
őstag

Úgy látszik, hogy nem csak én vagyok ilyen elvetemült fan, és is ledaráltam Isten tudja hányszor. Amikor meghallom a Hachiroku hangját a könnyeimmel kell küszködnöm annyira meghatódok, egyszerűen zseniális sorozat.

(#4578) cherilady


cherilady
tag

Valaki látta a Dragon ball filmet? :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4579) Móci válasza cherilady (#4578) üzenetére


Móci
addikt

Én tegnap megnéztem haverral, nem volt jobb dolgom. Vagyis lett volna, de később is sikerült megszerelni a motort.
Sohasem voltam nagy DB fan, így a véleményem lehet nem lesz annyira korrekt, mint egy igazi rajongóé.
Hogy őszinte legyek, nem tetszett. Agyatlan tini film, fejet fogós effektekkel, harcokkal (mert ami egy animében jól néz ki, az nem biztos, hogy filmen is jól mutat). A történettől sem estem hasra, sablon sablon hátán, idiótán megoldva. A szereplők sem nyerték el a tetszésemet, maximum az öregúron mosolyodtam el néha az elején.
Egyszóval kerülendő 'alkotás'. Egy vödör popcorn, meg jó pár üveg üdítő/sör mellé esetleg elmegy, de csak akkor, ha már minden filmet/sorozatot láttunk, s mozgóképből maximum a vindóz bootképernyőt tudnánk megnézni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4580) vergilx


vergilx
őstag

vki olvassa a Bleach mangát/nézi az anime-t? :))

(#4581) phanzetomox válasza vergilx (#4580) üzenetére


phanzetomox
őstag

sztem itt mindenki nézte nézi :) , (mangát, én nem olvastam)

(#4582) Herczi válasza vergilx (#4580) üzenetére


Herczi
senior tag

1 hónapja abbahagytam az animét, apjuk f@szát, nem rég volt 3 hónap filler most megint az van, pedig heti 10 perc az egész anime, Boááááá.

(#4583) vergilx válasza Herczi (#4582) üzenetére


vergilx
őstag

20perc :DDD

am a mostani filler jó,pla 233 ban tök jó fight volt(Shirosaki Ogichi vs Zangetsu)

am elvileg hamarosan folytatódik ichigo vs ulquiorra harc

(#4584) Móci válasza vergilx (#4580) üzenetére


Móci
addikt

Én még anno az animével kezdtem 4 éve... de a sok filler miatt szünetel régóta a nézése. Majd talán egyszer folytatom, de úgy nézem, hogy nagyon nem kell reménykednem.
Az RG Veda című mangát/animét ismeri itt valaki?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4585) phanzetomox válasza vergilx (#4583) üzenetére


phanzetomox
őstag

233? :R én a 80 valahányadik részig néztem csak meguntam, a harcok uncsik nyertes sosincs áá még a naruto is jobb :(

(#4586) vergilx válasza phanzetomox (#4585) üzenetére


vergilx
őstag

uncsi harcok?nincs győztes? :DDD
mutatok 1 jó harcot:pl ez :) ez van a 233 ban:)

[ Szerkesztve ]

(#4587) Herczi válasza vergilx (#4583) üzenetére


Herczi
senior tag

10 perc az a 20, 4 perc az OP, EP, meg bő 5 perc visszaemlékezés, azt meg is van a 10 perc. Na meg még a többi időhúzás, amikor 5 percig csak egy ember arcát mutatja.

(#4588) vzsryl válasza Móci (#4579) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én DB fan vagyok, és majdnem elsírtam magam azon, hogy ennek az ocsmányságnak hogy adhatták a Dragon Ball címet. :( 20 percet tudtam megnézni belőle, aztán pörgetgettem. Szánalom az egész. :O

(#4581) phanzetomox: Én nem. :) Ilyen shounen-fight animek közül eddig csak a DB-Z/GT tetszett, és még mindig jó érzés fog el ha belenézek valamelyik jó részbe. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4589) vergilx


vergilx
őstag

Előre Vasto Lordok :DDD :DDD (ilyen lesz Ichigo Hollowja)

(#4590) vergilx válasza vergilx (#4589) üzenetére


vergilx
őstag

lemaradtam szerkről.: Fentebb írtam Shirosaki Ogichiről.....Aki nem tudná ki ő,nahát ő Ichigo belső Hollowja(pont ellentéte ichigonak,még a neve is)

[ Szerkesztve ]

(#4591) cherilady


cherilady
tag

Hát srácok én belenéztem a filmbe és teljesen odáig vagyok! Eleve tök helyes a főszereplő :DDD
A harcok benne állati jók. Nekem tetszik.
Jó persze kicsit más mint a DB. De én most nem is úgy nézem h ezaz igazi DB hanem egy jó kis harcművészetes film, jó poénokkal.
Mondjuk azt furcsálom ha főszereplő nem valami japán csávóka. De így is jó :D
Szal nekem, így ahogy bele bele néztem nagyon tetszik. Majd a hétvégén meg is nézem. :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4592) Móci válasza vzsryl (#4588) üzenetére


Móci
addikt

Ebben egyetértünk! :K
Már majdnem megijedtem, hogy én vagyok egyedül, aki szerint ez a film kaksi. De nagyon.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4593) cherilady válasza Móci (#4592) üzenetére


cherilady
tag

Szerintem akkor is jó :DDD :P ;]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4594) Móci válasza cherilady (#4593) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem neked inkább a főszereplő tetszik, mintsem a film. :DDD
Úgy meg már elhiszem, hogy jobban nézhető... ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4595) cherilady válasza Móci (#4594) üzenetére


cherilady
tag

Jól van na női szemmel az is fontos :DDD
Mondjuk én alapba imádom az ilyen karatés filmeket. C. Chan filmjeit is imádom, bár főleg a régebbieket. :D
De majd ha végignéztema filmet akkro mondok majd véleméynt ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4596) Móci válasza cherilady (#4595) üzenetére


Móci
addikt

Akkor jó szórakozást, remélem nem lesz nagy a csalódás! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4597) cherilady válasza Móci (#4596) üzenetére


cherilady
tag

Majd kiderül. Már csak az lenne poén ha az Inuyashaát vagy a Yu Yu hakushot megfilemsítenék :DDD
Bár gondolom az tudjátok ha Sailor Moont megfilmesítették avgyis ilyen sorozatot csináltak belőle ajapánok. Na az viszont szörnyű... :Y

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4598) Móci válasza cherilady (#4597) üzenetére


Móci
addikt

Ahhoz nem volt szerencsém, de nem bánom. Ami még a vicc kategóriába tartozik az az, amikor pár animéből élőszereplős 18+ mozi készül. Na abból elég megnézni a nem erotikus tartalmú képeket, s rögtön falba veri a fejét az ember. Iszonyat.

Ez a megfilmesítés amúgy sem a legjobb szerintem. Ami rajzolt, az maradjon meg annak is, úgy a legjobb.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4599) cherilady válasza Móci (#4598) üzenetére


cherilady
tag

Mért a batman is pl a rajzal kezdődött meg a super man is és azokból is mekkora siket lett. Én a batmant pl imádom filmen :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#4600) Móci válasza cherilady (#4599) üzenetére


Móci
addikt

Az valóban jó, de én inkább az animékre gondoltam. :B

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.