Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) Synthwave válasza unclefucka (#5646) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig érdemes lenne. ;) Nem fog 1 hétre mélydepresszióba taszítani. Ellenben jó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5652) unclefucka válasza Psych0 (#5649) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az igazság az, hogy sok olyan film, anime, stb. van, aminek iszonyatos kemény mögöttes mondanivalója van. Az NGE pont ilyen.

Kétféleképpen nézheti az ember:

- Király mecha-akció, sok vér brutális fight-ok és valami értelmezhetetlen story-line (de nem is érdekel, mert jókat hentelnek benne)

- Iszonyatos angst, "társadalmi tükör", szenvedés, magány, lelki terror és mindez mecha-akció köntösbe bújtatva (úúúristen még a király hentelések alatt is mindenki szenved)

Na én az utóbbi szerint nézem.

Az alkotója azért zseniális, mert olyan szinten átütő erővel mutatja be a szerplőkben lejátszódó lelki folyamatokat, hogy az már fáj, persze csak azok élik meg így, akik fogékony(abb)ak rá.

Továbbá az, hogy némi szexualitás van benne nemhogy javít a közérzeteden, hanem még "elviselhetetlenebbé" teszi az egészet.

És mégis, valami perverz, megmagyarázhatatlan indíttatástól vezérelve (újra) megnézi az ember és folytatja is...

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5653) unclefucka válasza bandiras2 (#5648) üzenetére


unclefucka
senior tag

Neeem, elolvastam az elsőt és neeem.
Túl sok ez így nekem, nem fog menni. :O
Amúgy sem vagyok "mangás" ráadásul pont ezt... bocsi de ez túl sok.
Mindenféle negatív érzés nélkül ezt most visszautasítom.
És senki nem mondhatja, hogy nem próbáltam meg, de az utolsó néhány képkocka annyira súlyos, hogy az betette a kaput nálam.

Az NGE-t ezennel tiltólistára tettem (egyszer elég volt). :(((

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5654) unclefucka válasza Synthwave (#5651) üzenetére


unclefucka
senior tag

Letöltöttem, mert van hely, talán egy-két könnyed ecchi-comedy után majd meg is nézem.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5655) Synthwave válasza unclefucka (#5654) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

^___^

Addig csekkold le a Mahoromatic: Automatic Maiden-t. Seinen, ecchi, comedy, action/sci-fi, (slapstick), small breasts (^^). Édes. A Baka BT-n lévő 720p-s BD-rip ráadásul uncensored. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5656) Psych0 válasza Synthwave (#5655) üzenetére


Psych0
őstag

"A Baka BT-n lévő 720p-s BD-rip ráadásul uncensored."

Lol, akkor most kilátszik pár csavar, és kábel?

Tudom-tudom, csak vicc volt. :D :D :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5657) Synthwave válasza Psych0 (#5656) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyem, nyeeeem. :N Takaros kis melleeeek (persze lehetnének kisebbek is :B).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5658) bandiras2 válasza unclefucka (#5653) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az AFTER-re kihozzák pozitívra, de addigra kedvenc szereplőink a poklok poklát járják meg, nem kevés fejlődést felmutatva. Az utsó pár kocka az tényleg agyon dúrva a vörös festék jelenettől kezdve. Utána kicsit kienged, de a leszámolás több hullámban terrorizálja végig az olvasót. A pontot az i-re majd egy fa alatt játszódó jelenet teszi fel. Na akkor majd leszakad az ég is. és akkor még nincs vége!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5659) Synthwave válasza bandiras2 (#5658) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amíg Asuka talpon van, addig a többiek felőlem vért is hányhatnak. ;] :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5660) bandiras2 válasza Synthwave (#5659) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hajjaj! időnként mégcsak nem is egy példányban! Ess neki te is!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5661) Synthwave válasza bandiras2 (#5660) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sok Asuka? Jól hangzik. :B
Csak a sorozatot, meg az End of Evangelion-t láttam még.

Viszont várni kell egy kicsit vele, mert 2 TB csurig van és köllene egy vinyáú...: '(

Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne itt, ha nem csak 5 mbit-es net-em lenne (a kb. 10x feltöltési aránytól eltekintve). ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5662) bandiras2 válasza Synthwave (#5661) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem gond, ez rögtön az EoE után elkezdhető. terjedelemre sem sok, dúnlód, oszt jóvan.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5663) Psych0 válasza Synthwave (#5661) üzenetére


Psych0
őstag

Nekem pár hónapja 15-ös van... félelmetes. olyan dolgok jönnek le, ami nem is érdekel. Emlékszem, mikor fél óra volt egy 2 MB-os mp3 szám... most másodpercenként jön le annyi. Jobb koleszokban, meg Gb-es hálóval sokszor a vinyó korlátozza a sebességet.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5664) Psych0


Psych0
őstag

Ha valaki olvassa a Claymore mangát annak szólok, hogy a 115. chapter olyan EPIC lett, amilyet Yagi 2 évente csinál.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5665) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Érdekel valakit hentai manga-ajánló by Csucsuka? :)

bandiras2: Akkor miket is kell megnéznem? Nincs kedvem guglizni, most egyszerűbb, ha megkérdem itt. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5666) bandiras2 válasza Synthwave (#5665) üzenetére


bandiras2
senior tag

Le se kell tőtteni, lehet online
[RE-TAKE 1 (Neon Genesis Evangelion) [English]]
[RE-TAKE 2 (Neon Genesis Evangelion) [English]]
[RE-TAKE 3 (Neon Genesis Evangelion) [English]]
[RE-TAKE 0 (Neon Genesis Evangelion) [English]]
[RE-TAKE 4 (Neon Genesis Evangelion) [English]]
[RE-TAKE ~After~ (Neon Genesis Evangelion) [English]]

//////////////////////////////////////////////////////WARNING//////////////////////////////////////////////////////

Nagyon durva cucc, kiakasztja az embert oda vissza. tartalmaz meztelen és sexuális jeleneteket, nagy mennyiségű vért, erőszakot, és mentális instabilitást okozó elemeket. Megtekintése kizárólag a teljes Evangelion és a lezárómozi után, mert teljes mértékben arra épül.
Sorrendben tettem ki a linkeket, mert az EVA-ban még a számozás sem normális.

[oWn]f4te: A Rebuilt mozik helyett felfogható. Erősen gyanús hogy a Rebuilt mozik majd ebben az irányban fognak menni, bár jelentősen eltérően. Ha ezt és az új mozikat is láttad, akkor majd megérted miért.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5667) Synthwave válasza bandiras2 (#5666) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hogy ez doujin? Én azt hittem, anime-ről van szó. (Amúgy mindent, amit olvasok/nézek, musssszáj letölteni és tárolni az örökkévalóságba. ;] :B)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5668) bandiras2 válasza Synthwave (#5667) üzenetére


bandiras2
senior tag

[tőtteni meg innen]
Ugorj neki az elsőnek, és nyomd le gyorsban! Az megadja az alaphangulatot. A vörös festék az durva lesz, ami aztán jön meg mégdurvább. Mint az EOE legdurvább jelenetei. Felfokozva amennyire csak lehet.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5669) Psych0


Psych0
őstag

Mondjatok légyszi egy jó groupot az NGE-hez? I prefer HD mkv&engsub

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5670) bandiras2 válasza Psych0 (#5669) üzenetére


bandiras2
senior tag

?? :F
groupot? Gőzösön van fenn minden formában.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5671) Psych0 válasza bandiras2 (#5670) üzenetére


Psych0
őstag

Gőzös? Azmi?
Pont az érdekel, h melyik forma jó.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5672) unclefucka válasza Psych0 (#5663) üzenetére


unclefucka
senior tag

Akkor mit szóljak én az 50Mbit-emmel kb. 3,5TB van tele mindenféle valamivel és akkor nem számoltam a már kiírt dolgokat... és időm meg =0.00 :(((

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5673) unclefucka válasza Synthwave (#5655) üzenetére


unclefucka
senior tag

Már régóta le akartam szedni, most meg is teszem. :K :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5674) unclefucka


unclefucka
senior tag

A NyaaTorrents -en van egy ilyen "magic friend" -es dolog, amire még nem jöttem rá, hogy mire jó, de biztos tök süti, ilyen pöttyöket, meg csillagokat rak ki, ha meg belekattintasz, akkor meg My little pony. Szóval, ha ezt nem is hallgatod végig, de a Magic friend az biztos mindenkinek ismerős lesz, ez királyság (vagy inkább határtalan jóság :) ).

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5675) unclefucka


unclefucka
senior tag

bandiras: hátha te tudod:

Mi a bánatos rossz nyavalyát hallgat megállás nélkül Shinji-kun a SDAT walkman-jén??? :F

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5676) bandiras2 válasza unclefucka (#5675) üzenetére


bandiras2
senior tag

A Death And Rebirthben tisztán hallatszik hogy komolyzenét. [Preludio aus Partita Nr. III E-Dur für Violine Solo]
A sorozatbanRPG game OST-t Lilia from Ys:
[http://wiki.evageeks.org/Shinji_Ikari]
The two songs usually played on Shinji's SDAT are: Track 25 for "You are the only one" and Track 26 for "Blue Legend", respectively. The songs are from "Lilia from Ys", an image album for the "Ys" RPG series. The Vocalist is Kotono Mitsuishi, Misato's seiyu. However, Episode 02 has two Eva BGM pieces playing, while Episode 23 has a different vocal song for Track 25 instead.
[lemez ]
download:
[nincs yutub, tőtteni kell]

EoE elé készítsd majd be legalább a Death-et, adja a hangulatot a lezáráshoz :DD

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5677) Psych0 válasza bandiras2 (#5676) üzenetére


Psych0
őstag

Lenyomtam a Toradora animét. (vizsga előtt pár nappal nincs is más dolgom :W ). Elég jól megalkotott sorozat, de mivel lightregény adaptáció, így sok újat nem hozott. De azért kellemes volt.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5678) unclefucka válasza bandiras2 (#5676) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi, már régóta zavart, hogy látom, de nem hallom. :R

Az EoE és a Death már korábban megvolt, csak a 2.22 volt már hátra.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5679) bandiras2 válasza unclefucka (#5678) üzenetére


bandiras2
senior tag

Meg a Re-take többi része. Ne félj tőle, csak szimplán borzasztóbb lesz mint bármi amit eddig láttál. De a vége rendben lesz, ám addig te is átmész egy két kemény jeleneten.
Most hogy ismét beleolvastam, hát nem csekély mértékben kiborító.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5680) unclefucka válasza bandiras2 (#5679) üzenetére


unclefucka
senior tag

Majd egyszer talán, de nem most. :(

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5681) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kampfernek tudni már, hogy lesz-e 2. évadja? 1. OVA-ban elkezdték továbbvinni az 1. évadot, a 2. OVA meg megint filler lett :(

Másik anime amihez need 2. évad nálam az a Dance in the Vampire Bund. A készítők másik művével ellentétben (Puella Magi Madoka Magica) ez nagyon bejött, az opening-et is majdnem minden nap meghallgatom. Remélem a végén az "owari" (おわり vége) az 1. évadra vonatkozik és nem az egész anime-ra :U 1. rész első pár percében már leírtam, de aztán úgy beindult, hogy ment is kedvencek közé.

Meg jöhetne Seto no Hanayome, Zero no Tsukaima, Fortune Arterial, Hayate no Gotoku, Sora no Otoshimono, Black Lagoon folytatás is...ah de sok anime vár már folytatásra évek óta...csak tudnám miért telik évekbe 1 új évadot kiadni, Last Exile 2. évadja is idén júliusban jön, "mindössze" 7,5 évet kellett várni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5682) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#5681) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az kimaradt Seto no Hanayome-vel kapcsolatban, hogy ez az eddigi legjobb comedy anime amivel találkoztam, majdnem minden részét végigröhögtem, tele vannak fórumok sírással 2. évad után, mégse jön...WHY????

Pedig Masa-san <3 :DDD

(#5683) bandiras2 válasza Darth_Revan (#5681) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ilyen cuccokhoz ne sajnáld a videókat, az angol nyelvű linkeket gyakran lusta vagyok nekiállni
[yutub opening]
[Episode1 HUN sub indavideo]
Ahogy nézem bejövős lesz, steampunk pilótafilm. Még jó hogy jön a második évad.

Update:
A tűzvezető "számítógép" nagyon lol és gyönyörű egyben :DDD

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5684) Psych0 válasza Darth_Revan (#5681) üzenetére


Psych0
őstag

"készítők másik művével ellentétben (Puella Magi Madoka Magica) ez nagyon bejött"

Érdekes ez a Shaft, mert nálam vagy nagyon bejön valamijük, vagy ki nem állhatom.

Tetszik:
Denpa onna
Mahoromatik

Nagyon tetszett:
Memories
Melodies
Madoka
Bakemonogatari

Dobtam:
Sayonara Zetsubou
Arakawa
DITVB(ezt csak azért, mert pihentették a sorozatot és mire folytatták rájöttem mennyivel jobb a manga)

Ettől függetlenül a legjobb képivilága a Shaft műveknek van.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5685) Psych0 válasza Synthwave (#5655) üzenetére


Psych0
őstag

Ok nekiálltam és az első 5 rész után nagyon aranyosnak tűnik, de ugye a robot csajszi nem hal meg a végén, mert az már túlcsordulna a tűrőképességemen.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5686) Darth_Revan válasza Psych0 (#5684) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"Érdekes ez a Shaft, mert nálam vagy nagyon bejön valamijük, vagy ki nem állhatom."

Ebben van valami. Mint mondtam a Dance in the Vampire Bund-ot imádom, Madoka-t+Bakemonogatari-t (kettő közül ezt jobban) meg ki nem állhatom :U

[ Szerkesztve ]

(#5687) Synthwave válasza Psych0 (#5685) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyi, hogy kawaiiii? :B

Nem tudom; még csak a második évad közepén járok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5688) bozont válasza Darth_Revan (#5682) üzenetére


bozont
veterán

Az Onegai Techer mellett számomra is az egyik kedvencem, hatalmas nagy! :D Mondjuk nem tudom, hogy akarok-e második szezont. Mármint jó lenne, de pl az Onegai Twins is elmaradt a Teacher-től. Persze ha tudják tartani az első szezon szintjét minden további nélkül jöhet, bárcsak így lenne.

Viszont hasonló témában ott van még a Yamato Nadeshiko Shichi Henge (Perfect girl evolution), ami szintén sírvaröhögős. Igaz kicsit elvont néha, de nekem nagyon tetszik. És szintén várós a folytatás, ha lesz egyáltalán.

Ízelítő: [link] [link] ;]
Meg az ED is bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#5689) Synthwave válasza Darth_Revan (#5686) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy a Bakemonogatari nekem se annyira a szívem csücske, de a Madoka-val mi a bajod?

Mina pedig <3<3<3 ofc. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5690) Tüzi válasza bandiras2 (#5679) üzenetére

Bandi mester téríti a népet :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5691) Synthwave válasza Tüzi (#5690) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az ava-d miből van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5692) Darth_Revan válasza Synthwave (#5689) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Madoka story-ja a Bakemonogatari-val ellentétben még oké is lenne, de Madoka és Bakemonogatari is főleg a megvalósítás miatt nem jön be...ki nem állhattam a "3d"-s összevisszaságból álló jeleneteket, mintha egy óvodás csoport technika órájáról szedték volna össze az anyagot. Madoka-ban is akkora fantázia volt a boszorkányok megtervezésében, mintha egy Picasso rajongó gyereket kértek volna fel rá. Bakemonogatari-t meg már majdnem kinyomtam, amikor oda-vissza váltogatták a "3d"-s jeleneteket.

Tegnap végeztem a Kurokami anime-al. Egy erős négyest adnék rá az 5-ből. Olyan, mint egy "lightos" Shakugan no Shana. A 23. rész a befejezés, sajnos story hiányában 90%-a visszatekintés és bizonyos jeleneteket mutat meg a sorozatból másik fél szemszögéből. Az anime lezására egyben boldog és szomorú is, páran fel is lázongtak miatta külföldi anime fórumokon :D Remélem a Shakugan no Shana lezárása nem fog ekkora kettős érzést kiváltani. Bár van egy olyan érzésem, hogy Shana se úgy fog lezáródni, ahogy a legtöbben várják.

Következő anime amibe belekezdek egy újabb Shaft alkotás, Arakawa Under the Bridge. Anime Addicts nem írja, de van 2. évadja is, amivel be is fejezték az anime-t. Kíváncsi vagyok, hogy ez az "imádom" vagy "utálom" Shaft-os anime-e.

[ Szerkesztve ]

(#5693) Synthwave válasza Darth_Revan (#5692) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, azért szép lelkivilága lenne annak az óvodáscsoportnak, ha ilyeneket vagdalna össze. :DDD
Először nekem is fura volt, de valahogy mégis passzolt hozzá. De a Bakemonogatari viszont túlságosan erőltetettnek tűnt, hogy ez most nagyon művészi akar lenni. Arakawa-t még nem láttam.

Nézz egy kis Koi Kaze-t. ^___^

Amúgy én leginkább a J.C. Staff-ot és a Kyoto Animation-t szeressem. Meg persze a Diomedea-t :U (régen Studio Barcelona).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5694) Psych0 válasza Darth_Revan (#5692) üzenetére


Psych0
őstag

Az az óvodás rajz nálam nagyon nyomasztó volt, és szvsz. ezt akarták elérni. Kb. ahhoz tudnám hasonlítani, mikor sokan félnek a bohócoktól is, mások szerint aranyosak(engem nem vidítanak fel).

Az Arakawa szerintem ugyanolyan, mint a Sayonara Zetsubo Sensei. Ha az bejött, akkor biztos tetszeni fog.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5695) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Megnéztem Arakawa 1. részét. Vannak jelenetek amikbe beleadtak mindent, hogy kidolgozzanak és vannak amiket meg annyira leegyszerűsítettek, hogy már majdnem kinyomtam. Viszont a poénok megmentették, talán az első olyan Shaft-os anime nálam, ami "imádom", "utálom" között fog helyet kapni :D

(#5696) unclefucka


unclefucka
senior tag

Nem tudom, nézi-e valaki a Oretachi ni Tsubasa wa Nai -t. Egyszerűen nem tudom hova tenni. Annyira elvont lett ezektől a oda-vissza ugrálásoktól, meg ki kicsoda? ki kivel van? :F és egyáltalán WTF??
A karakterek jók, meg a sztori is biztos jó, csak én nem értem... :(
És egyébként is sok benne a TV censoring, nem szeressük.
Más is így van ezzel?

[oWn]f4te: Figyelmedbe ajánlom Alice -t.
Ha másért nem is, de érte mindenképpen érdemes megnézned!

Egyébként nézhető, remélem kikerekedik valami a végére és megvilágosodom majd.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5697) Synthwave válasza unclefucka (#5696) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A wishlist-emben van már egy ideje, csak megvárom, amíg befejeződik. Amúgy köszi, hogy gondoltál rám. :B

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5698) Psych0


Psych0
őstag

Ezt meg kell osztanom...

Soooo jealous T_T
Érdekes, a srác nem tűnik Shirou-nak.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5699) Darth_Revan válasza Psych0 (#5698) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez honnan van?

[ Szerkesztve ]

(#5700) Psych0 válasza Darth_Revan (#5699) üzenetére


Psych0
őstag

/w

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.