Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Világraszóló hír következik. :D

Jön a Kodomo no Jikan harmadik évadja.

:Y :C :)) :DD :)) :C :Y

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5052) Móci válasza Synthwave (#5051) üzenetére


Móci
addikt

Hát, ez engem nem fog érinteni, az biztos.
De ha Spice and Wolf harmadik évad lenne, már mennék is a pezsgőért! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5053) Synthwave válasza Móci (#5052) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy is mondhatsz ilyet? :U:D

Én már meggyújtottam a gyertyákat. :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5054) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, elkészültem a Spice and Wolf harmadik részével is, holnap nekiugrok a negyediknek. Ha pedig végeztem az első évaddal, utána jöhet a második is. Remélem hogy pár héten belül kikerülnek az Urahara Shop oldalára. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5055) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
Látott valaki Gundam Seed-ből és Destiny-ből specialokat?
Megnéztem az elsőt és a sorozatból van összegyúrva egy ~2 órás filmre való.
Találhatok benne újdonságot is, amit a sorozatból kihagytak?

(#5056) bandiras2 válasza _stick_ (#5055) üzenetére


bandiras2
senior tag

El kell kezdeni megnézni. 2 óra hamar elmegy.
A Gundam nekem is csiklandja a szemem, de már maga a mérete elborzaszt attól hogy belekezdjek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5057) Móci válasza _stick_ (#5055) üzenetére


Móci
addikt

Én elkezdtem a Seed-et (ha az az előbbi), de meguntam félúton. Lehet, hogy majd befejezem, de sok kedvem nincs hozzá.
Ha már annyira mecha, akkor Macross.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5058) _stick_ válasza Móci (#5057) üzenetére


_stick_
őstag

Ha nem tetszett, ne erőltesd mert a seed, az 50 résznyi masszív csata, ezért sajnos sok az ismétlődő jelenet. A destiny már egy kicsit lightosabb. Amúgy szvsz a gundamok közül ez az egyik legjobb.
Nemrég fejeztem be a Macross Frontiert, először nem annyira kötött le, nem igazán jön be a "vegyes" stílus, de a negyedétől beindult. Így utólag jó volt, gyönyörű jelenetekkel, de nálam, ha mecha, akkor gundam.
Még a gundam 00-t ajánlanám, 1080-as HD-ben. :K

bandiras2: ha tetszik a fent leírt stílus, akkor bele kell kezdeni és akkor majd az fog elborzasztani, hogy hány részen keresztül nem bírtál felállni a géptől, legalábbis nálam így volt :B

(#5059) Móci válasza _stick_ (#5058) üzenetére


Móci
addikt

Az eredeti Macross sorozatot érdemes nézni, vagy akár kezdésnek a Zerot. Azok verik.
A Frontier sem rossz, de nekem annyira nem jött be, mint a régiek.
A Zero, no meg a DYRL mozi nagy kedvenc, de a többi sem egy gyenge darab. A 7 talán néhol nem az igazi, de azért bőven nézhető.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5060) ¤Envy¤ válasza Vistaboy (#5030) üzenetére


¤Envy¤
tag

Gratula!!

Az US jó csapat/oldal :))
És a Spice and Wolf már rég "megnézendő" listán van, lehet akkor a te munkád nézem majd.

Más:

Belenéztem a High School Of the Dead c. animébe is..
Nos, nem tudom, annyit tudok róla írni, hogy nem az én műfajom, nem igazán szeretem az ilyet, (filmeknél is kerülöm a hasonló témákat..) illetve a sok fanservice is zavaró :DDD
Még meglátom, folytatom-e..

(#5061) Móci válasza ¤Envy¤ (#5060) üzenetére


Móci
addikt

Cs*cs*k, zombik... szerintem jó. :D
Bár azért elég sokszor túlzásba esnek. Sajnos.
Én inkább a Shana ova-kat nézem éppen, az pont frankó vasárnapra.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5062) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, megnéztem a Kurozuka-t...Hát, ugyanaz a Tetsurō Araki rendezte, mint a Death Note-ot, ezt már szerintem az opening alatt gyanítják a delikvensek (mondjuk azt a sorozatot én csak L haláláig csipáztam, amúgy szerintem túl van hype-olva).
Akció, vér minden mennyiségben. Aki ezt szereti, annak bejöhet. Az én lelkivilágomnak egy kicsit vontatott volt, meg komolykodó. A záróepizód is kicsapta a biztosítékot. Azért volt egy két fless tatakai. :D 6/10.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5063) bozont válasza Móci (#5061) üzenetére


bozont
veterán

Egynek azért jó az! Ráadásul... :C

(#5064) Synthwave válasza bozont (#5063) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne is fájdítsd a szívem 1080p-s dolgokkal... :O

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5065) anubys1984 válasza Synthwave (#5062) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Számomra a Kurozuka egy hatalmas katyvasz volt.
Eleve 10 kötetnyi mangát 12 részbe bepelréselni? :U
De ettôl függetlenül is nagy fail-nek találtam. Mint ahogy a Blade of the Immortalt is.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5066) ¤Envy¤ válasza Móci (#5061) üzenetére


¤Envy¤
tag

Jó, tudod, hogy engem a cs*cs*k nem tudnak meghatni... :D

(#5067) Synthwave válasza anubys1984 (#5065) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye? Néha úgy éreztem, hogy egy-egy szereplő szájában megalszik a tej. Egy ténylegesen szimpi nem volt köztük. Komolykodó, halvérű katyvasz. Egy-két fless fight-tal.:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5068) Móci válasza ¤Envy¤ (#5066) üzenetére


Móci
addikt

Tudom! De engem igen! :DDD

bozont: Thora kiadja? Nem semmi...

Amúgy taiwanon ilyen egy Microsoft reklám: katt!
Nekem nagyon tetszik, ezt bizony eltalálták.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5069) Vistaboy válasza bozont (#5063) üzenetére


Vistaboy
veterán

Stanislav-val éppen arról beszéltünk a minap, hogy esetleg lecseréljük az US projektjei közül a HOTD-d BD-ripre, ha végig meglesz, de csitt...

...ez még titok. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5070) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ghost in the Shell 2: Innocence is megnézve. Hát az biztos, hogy a látványvilág frenetikus, a dialógok tele vannak filozófiai utalásokkal, de maga a cselkmény nekem megintcsak kissé vontatott volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5071) Vistaboy


Vistaboy
veterán

[Dmhy-Raw][Fatestay night][UNLIMITED BLADE WORKS][BDrip][1280x720 x264 AAC].mp4

VÉGRE!!! :C :Y :DD

De mér' csak 720p??? :O :O :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5072) Synthwave válasza Vistaboy (#5054) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hmmm...végül is én is fordítgatnék feliratokat, angolról magyarra (japánról csak később :) ). Mi kell ehhez?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5073) Vistaboy válasza Synthwave (#5072) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nemrég volt hirdetés, hogy felvételt tartanak. Figyelni kell a fansub oldalakat, és jelentkezni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5074) Synthwave válasza Vistaboy (#5073) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:R
Egy-két ilyen (szerinted bevált) oldalt tudnál linkelni?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5075) ¤Envy¤ válasza Synthwave (#5072) üzenetére


¤Envy¤
tag

One Piece-ben mennyire vagy otthon? :))

Móci: Azt tudom... :DDD

(#5076) Vistaboy válasza Synthwave (#5074) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javaslom kezdésnek az Anime Addicts-ot, azon belül megtalálod az összes jelentősebb fansub oldal címeit.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5077) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#5075) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt miért kérded?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5078) Ghostface


Ghostface
senior tag

Na az itteni nagy ajánlgatásokra hallgatva (meg már amúgy is terveztem), megnéztem a Neon Genesis Evangelion nevű csodát. Hát a sorozat utolsó két részétől konkrétan agyf@szt kaptam... Azt se tudtam mi akar ez lenni, bár talán vannak sejtéseim. Viszont az utolsó két mozi (You are (not) Alone és You can (not) advance) már nagyon tetszett. Alig várom a folytatásait. Valaki tudja esetleg mikor jön? Ha jól tudom idén nyárra ígérték de én nem találtam semmi infót róla.
Kikapcsolódásképp megnéztem azóta a High School of the Dead-et. Tetszett. Ahogy előttem írták, cs*cs*k és sok vér. Jó volt, remélem lesz folytatás. Többre értékelem mint az elgagyizott Resident Evil filmeket.

PSN: Nifty_Ghostface

(#5079) Synthwave válasza Vistaboy (#5076) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5080) bandiras2 válasza Ghostface (#5078) üzenetére


bandiras2
senior tag

End of EVA van a 25-26 részek helyett. Mert fél japán is agyf@szt kapott tőle és kikövetelték
Azt nézzed meg, helyettük készült, nem melléjük. Na az majd rendesen helyretesz.
1.0 2.0 Kicsit más irányban viszi a cselekményt. Majd azt írd meg hogy az End of Evangelion hogy teccett

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5081) Ghostface válasza bandiras2 (#5080) üzenetére


Ghostface
senior tag

SPOILER
Már megnéztem tetszett, így már érthetőbb volt. A 25.-26. rész után úgy tűnt mintha Shinji egy elmebeteg lenne és csak képzelte az egészet, vagy összeroppant és begolyózott. De az End of Evangelion adott az egésznek egy elég érdekes világvége értelmezést. Aztán pedig egy új Ádám és Éva (vagy Lilith) újrakezdést. A fene se tudja. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#5082) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre, kijött normális minőségben az Unlimited Blade Works! :C

[Zero-Raws] Fate Unlimited Blade Works (BD 1920x1080 x264 FLAC).mkv

7.74 Giga, és 5.1-es FLAC hang van benne. Szuper. ;)

Már csak a felirat kell, amint kijön az angol sub, el is kezdjük csinálni. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5083) Móci


Móci
addikt

Na, Panty and Stocking out!
Egész jó, szerintem fordítom, ha más nem kezdte el. Már csak az a kérdés, hogy hova fog felkerülni... :D
Meg fordítja e valaki. Francért ma van a con...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5084) ¤Envy¤ válasza Synthwave (#5077) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ezért: >Katt< :))

Ha gondolod!

(#5085) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hát nem is tudom...
Elindult ez a Hyakka Ryouran: Samurai Girls és mindent összevetve nekem nem jön be.
Akárhogy is vesszük, hogy ez még csak az első benyomás, de nekem nem tetszik a rajzolása (sem).
Valahogy elrontja az egészet ez a sok paca :((
A sötét atmoszférával még csak-csak megbarátkoztam volna, de ez úgy egészébe véve nem jó.
Lehet, hogy csak én vagyok "földmíves porészt" de én nem tudom ebben értékelni a művésziességet.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5086) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#5084) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi, elgondolkozom rajta. Csak hát a One Piece-t nem láttam még és ahogy néztem, most tart a 469-ik résznél, meg az Aegisub-bal is barátkozni kellene... :U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5087) bandiras2


bandiras2
senior tag

Már csak két nap és lesz biribiri, Touma, meg Index.Addig is:
Aki látta a Blue gender sorozatot a TVben annak újdonság lehet. A befejezés súlyos csalódás a sorozathoz képest.
[blue gender mozi]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5088) ¤Envy¤ válasza Synthwave (#5086) üzenetére


¤Envy¤
tag

Aegisub-al én is most barátkozom :D
Kellene még JÓ anime fordító (illetve manga is)

Néha istenesen a hajam tépem egyes mondatoktól... :))

(#5089) Synthwave válasza ¤Envy¤ (#5088) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is tudom...ha csak plain text-ről van szó, küldhetsz mintát mail-ben/Skype-on, belenézek. Persze nem ígérek semmit.:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5090) bandiras2


bandiras2
senior tag

Index2 ep1 eng sub kintvan:
[yutubb]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5091) _stick_


_stick_
őstag

Rábukkantam egy régebbi gundamra, stardust memories 0083 1990-es, "felújított" minőségben, nagyon adja az akkori anime hangulatot, a történet is egész jó.
Letöltöttem még gundaból két nagy sorozatot a V-t és az X-et, 50-50 rész, remélem mire befejezem mindet jön már egy újabb gundam, mondjuk a 00 movie. :K

(#5092) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elkészült az első munkám az Urahara Shop oldalán, és ma ki is fog kerülni. Természetesen a Fate/stay night Unilimited Blade Works-ről van szó. :B ;) :K

Remélem, hogy nektek is tetszeni fog. Valamikor este 7 felé fog megjelenni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5093) Vistaboy válasza Vistaboy (#5092) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kint is van. ;) :K

A felirat az alábbi videóhoz lett formázva:

[UTW] Fate Stay Night - Unlimited Blade Works [BD][h264-720p AC3].mkv

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5094) bandiras2 válasza Vistaboy (#5093) üzenetére


bandiras2
senior tag

Majd meglessük!
[nesze zene]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5095) bandiras2 válasza bandiras2 (#5094) üzenetére


bandiras2
senior tag

A linkelt zenéhez:

I am the strings of my guitar
ROCK is my body AND ROLL is my blood
I have played over a thousand solos
Unknown to death
nor known to thrash
Have withstood pain to write many songs
Yet those hands will never hold anything
So as I play... UNLIMITED HEAVY METAL WORKS!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5096) bandiras2 válasza bandiras2 (#5090) üzenetére


bandiras2
senior tag

A yutub link már nemelérhető, úgyhogy itt van egy másik ;]
[To Aru Majutsu no Index II Episode 1]
Klattyintás a naruto hülye fejére és jön a vid

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5097) bandiras2 válasza Móci (#5083) üzenetére


bandiras2
senior tag

Móci hatására, mikor éppen az előző hsz hez vadásztam a linket, és mivel pont szembejött, valamint baromira nem volt mit csinálnom, miért is ne alapon beugrottam a Panty & Stockingba
Ep1: [link]
Ep2: [link]

Townsvillenek jutottak Utonium professor póverpuff törpéi , Charlie nak a 3 tündibündi eszes ügyes angyal, Daten Citynek pedig Garterbelt tiszteletes két cseppet sem kevéssé ordenáré angyalkája.
A grafika az idő 94% ban póverpuff, 5%ban:[ HÚBAZMEG!!!], a maradék1% pedig póverrangers.

Sírvaröhögős :W Az előzetes alapján leírtam, de ez valami frenetikus.
"Üt mint a buszkerék!" FELTÉTLENÜL!
külön erény hogy dupla részekben érkezik, ezért már 4 van kint!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5098) Synthwave válasza bandiras2 (#5096) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én tudok sokkal jobbat. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5099) unclefucka válasza bandiras2 (#5097) üzenetére


unclefucka
senior tag

Mindamellett, hogy kiváló kikapcsolódás a "P&S with G" a cím is elég ütős:

"Bugyi és B@szóharisnya Harisnyakötővel"

Kell ennél több? Én már a címből tudtam, hogy kihagyhatatlan.
Ami még izgalmas lesz, az az ehhez tartozó cosplay-es cicamicák, hehehehe.
Ja és már a 3. rész is kint van.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5100) Synthwave válasza unclefucka (#5099) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azért reménykedem benne, hogy jön majd egy-két speciál, a henshin-jelenet rajzstílusában... :B

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.