Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) unclefucka válasza kistigris007 (#4898) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Távol áljon tőlem, hogy "elvegyem Vistaboy kenyerét" (mivel ez az ő nagy kedvence), de az általad említett sorozatok közé passzol a Fate/Stay Night, harcos-démonos-kardozós animét kedvelőknek a legkötelezőbb darab!

Én leginkább ecchi és seinen / shounen stílusban utazom, de ennek minden percét élveztem.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4902) bandiras2 válasza kistigris007 (#4898) üzenetére


bandiras2
senior tag

Full metal sorozatból jó a Full Metal Panic! is!
Magyarországon nyomták a TV-be, DVD is beszerezhető belőle. Komoly, akciódús, véres, sírvaröhögős.[opening]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4903) nosferatue válasza unclefucka (#4881) üzenetére


nosferatue
tag

Sziasztok!

Benéztem, hátha találok valami jó anime ajánlót, aztán megakadt a szemem a K-On! sorozaton. Ha tetszett a basszeres videó, akkor ajánlom figyelmedbe ezeket is.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#4904) unclefucka válasza nosferatue (#4903) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Ja, aranyos a leányzó, sunáznám :DDD :B :DDD
Nézegettem már én is a videóit a YouTube -on ( itt )
Azért is figyeltem fel rá, mert a Fuwa Fuwa Time -ból kiadtak mindenféle karaoke-hoz való verziót és kíváncsi lettem.

Nekem ez a kedvenc K-On! zeném, a sok-sok többi mind mellett.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4905) kistigris007 válasza bandiras2 (#4902) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Köszi a tippet, most a Bleach veszi el az időmet, még csak az elején vagyok, de utána, ha minden igaz,az következik amit ajánlottál. :)

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#4906) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ha már zenélgetünk sokat!

Összeraktam magamnak egy kis "útitársat", amit nyomatok a verdában ( persze fullon ):

K-On! ( K-ON!! ) :
- Don't Say "Lazy" ( ED )
- Cagayake !GIRLS ( OP )
- Fuwa Fuwa Time ( 4 verzióban )
- My Love Is A Stapler
- Guitar ni Kubiddake
- Fudepen - Ballpen
- Listen!! ( ED 2 )

Naruto ( OP -ek ) :
- Blue Bird ( Aoi Aoi Ano Sora )
- Closer
- Haruka Kanata

Love Hina : Sakura Saku ( OP )

Mayoi Neko OVERRUN! : Happy Ney Nyaa

Ichiba Ushiro no Daimao :
- Everyday sunshine line! ( ED )
- REALOVE REALIFE ( OP )

Kiss X Sis :
- Futari no Honey Boy ( OP )
- Balance KISS ( OP )

B Gata H Kei : Oshiete A to Z ( OP )

Ez így kb. 80 perc

A YouTube -on meghallgatható mind, jó minőségben pedig meg lehet őket találni a megfelelő helyen. :K
Ha valakinek van ötlete a második CD-hez, akkor szívesen fogadom. :R

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4907) unclefucka


unclefucka
senior tag

Nem bírom ;]

Muszáj beraknom, a legviccesebb ecchi jelenet, amit valaha láttam:
Ichiban Ushiro no Daimaou, 5. epizód 11:35 hát ezen behalok ahányszor csak megnézem
:DDD

Hattori Junko -chan -már sokadjára- próbálja lekaszabolni Sai Akuto-kun -t, a gyűlölete felülkerekedik a szemérmességén... de csak egy darabig LOL!

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4908) bandiras2 válasza unclefucka (#4907) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Hosszabb, részletesebb, nagyobb.]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4909) unclefucka válasza bandiras2 (#4908) üzenetére


unclefucka
senior tag

De nem is 1MB (hanem kb. 70MB :Y ), és nem is lehet képként illeszteni a szöveghez...
Ha valakit ez a kis animált gif kíváncsivá tesz, az úgyis letölti (vagy megnézi YouTube -on).
Egyébként meg, ha itt lehetne rendes és különféle avatar -okat hozzárendelni a felhasználókhoz, akkor ez lenne nekem az.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4910) Synthwave válasza Synthwave (#4892) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ichiban Ushiro no Daimaou----> most látom, hogy elírtam, a leányzó neve Korone, és ő a BEST. :B

Angel Beats! minden szempontból egyik nagy kedvencem. Amikor dráma van, akkor dráma van, amikor akció, akkor az is elég látványos, amikor meg vicces, akkor besírsz magad alá. És gyönyörű zenéi vannak. 5/5.

A To Love-Ru-hoz: egyik első sorozat, amit letöltöttem, mai napig nagy kedvenc. Besírós ecchi, szintén 5/5.:C Imouto-moe, Mikan-POWA 4EVER! ;] :B

Ha még nem ajánlottam volna :): Fruits Basket. Azon ritka anime-k egyike, amelyikben 10-ből 8 karakter EPIC.

Azért kérdeznék is. Tudtok ajánlani valami igazán fincsi lolis-anime-ot (a Kodomo no Jikan-on kívül)? Nem árt, ha alapvetően ecchi... :U

:R

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4911) Synthwave válasza unclefucka (#4906) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, én mindenképpen beraknám az Angel Beats! opening és ending theme-jét, esetleg Toaru no Majutsu no Index opening (az első a kettő közül)/ending, Elfen Lied opening, To Love-Ru opening, Darker than BLACK 2nd Season opening, Fate/stay night opening, ill. engem személyes érzelmek kötnek a Kodomo no Jikan 2nd Term openingjéhez is. ;] :B

Van még sok, most hirtelenjében ennyi. Gomen, hogy nem írtam számcímeket, de szerintem így is megtalálod őket, ha érdekelnek.

Ha érdekel még Easter Egg: Durarara! első epizód--->Spice and Wolf bábu.:)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4912) unclefucka válasza Synthwave (#4911) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi az ajánlásokat, mindet meg fogom vizsgálni alaposan :R :R

Lolicon karaktereket én ezekben az animékben találtam:

- Rosario to Vampire
- Love Hina
- Kiss X Sis (hát persze!! ki ne tudná :P )
- Omamori Himari

Ami jó lehet, de nem láttam az pedig a Seto no Hanayome

És itt érdemes körülnézni a related anime -k között.

Bocsi, ha az ajánlások közt van olyan is, amit láttál már :B

Dzsane!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4913) bozont válasza unclefucka (#4912) üzenetére


bozont
veterán

+1 They are my noble Masters Kötelező darab! :C

(#4914) ¤Envy¤ válasza bandiras2 (#4908) üzenetére


¤Envy¤
tag

Haliho!

Belekukkantottam a linkelt videoba, és tetszik. Lehet megnézem..
Bár az ecchi nem az én világom (lány volnék), de a rajzolása nagyon bejövős.

Amúgy én One Piece korszakomat élem, nem is tudom eddig miért nem vetettem rá 1-2pillantást. Alázza a Bleachet is és a Narutot is /szerintem/, bele vagyok szerelmesedve :))
A poénok ütnek, sokszor majdnem a saját ágyamban fulladtam meg miatta :DDD
Ódákat tudnék zengeni róla. :R
Kötelező azoknak aki nem vetik meg a shounen-t, és valami egyedire vágynak! Ja és persze nagyon szeretnének röhögni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4915) Ghostface


Ghostface
senior tag

Tengen Toppa Gurren Laganhoz tud valaki magyar feliratot? Nem találtam sehol. Előre is köszi ha valaki talál!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4916) Synthwave válasza unclefucka (#4912) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi, de a Seto no Hanayome-n kívül megvan mind (egyébként azokban csak bizonyos karakterek lolik, nem loli-központú a dolog ;] -azért Yukari és Shinobu nagy kedvenc :B ). Mindenesetre ezt a Hanayome-t lecsekkolom.:R

Zene-ügyben: volt még pár ötletem, csak hirtelen akartam őket leírni :), de ha eszembe jutnak, beírom őket. :K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4917) unclefucka válasza bozont (#4913) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

bozont: Hát igen, belekezdtem, de elkövettem azt a fatális hibát, hogy az első rész alapján ítélkeztem. Elsőre nem jött be. Nem baj, semmi sincs veszve. Most már tuti, hogy leülök és megnézem. :K :R

[oWn]f4te: Gondoltam, hogy a nagy része megvolt már, nem baj. A zenék meg nem olyan égetően sürgősek, egy darabig el leszek az első CD-mmel. Előre is köszi az ajánlásokat :R

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4918) unclefucka válasza ¤Envy¤ (#4914) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Az említett linkelt video az azért is nagyon érdemes a megnézésre, mert az AA saját team-je feliratozza és jól. Nem mellesleg kiváló anime és nagggyon ecchi :B

Mivel bejön az One Piece, ki ne hagyd a K-ON!-t és a folytatását a (milyen fondorlatos) K-ON!!-t !

Fiú és ecchi rajongó (hehe :B ) létemre azt kell, hogy mondjam: magával ragadó történet, fogod szeretni.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4919) Gergello


Gergello
addikt

Lol ez az animeaddicts.hu. félévente belépek egyszer, írok egy hszt, akkor is bannolnak. Remélem kedves adminok a hibát is javítják, amit beírtam, ha már annyi esze volt, hogy kibannoljon...

(#4920) bandiras2 válasza Gergello (#4919) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mit műveltél?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4921) Gergello válasza bandiras2 (#4920) üzenetére


Gergello
addikt

Töltöttem egy projektjüket és észrevettem, hogy hibás az egyik fájl. Volt egy gomb, hogy projekt fóruma vagy ilyesmi, de ennnek a projektnek épp nem volt. Gondoltam beírom az anime fórumába, hogy rossz az egyik fájl. Visszanéztem délután, hatalmas szöveg fogad, hogy bannolva a tizenakaráhanyadik szabály megsértése miatt.

Gondolom a fájlt azt nem javítják ki, de vmelyik nolife nagyon ráért...

(#4922) kistigris007 válasza unclefucka (#4901) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Megnyerte tetszésemet. :DD

[ Szerkesztve ]

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#4923) unclefucka válasza kistigris007 (#4922) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem fogsz csalódni benne :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4924) ¤Envy¤ válasza Ghostface (#4915) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ezeket találtam Tengen Toppa Gurren-Lagann-hoz:

LINK1
LINK2

Az már más kérdés, h ez-e az amit kerestél ? (még nem láttam ezt az animét. de ha ez a felirat hozzá, akkor meglesem magam is)

unclefucka: K-ON! ? Teszek vele 1próbát :D

Éééés: One Piece mindörökké :DD
Nekem eszméletlenül bejön!!

[ Szerkesztve ]

(#4925) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Fene egye meg a szerk időt, elnézést a duplapostért x(

One Piece - Kedvhozó AMV - KEDVENCEM. :C

[ Szerkesztve ]

(#4926) Ghostface válasza ¤Envy¤ (#4924) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez az amire gondoltam, Istennő vagy. :C :R
Animeaddictson nem is kerestem mert ahol az ismertetője van ott a letöltés kategóriában nincs semmi, AnimGO meg valahogy kimaradt. Köszi szépen!!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4927) ¤Envy¤ válasza Ghostface (#4926) üzenetére


¤Envy¤
tag

Azért ne túlozzunk, Google az Isten :R

(#4928) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én most ezeket nézem éppen, vagy tervezem megnézni: Aki Sora, Angel Beats!, Chu-Bra!!, Fairy Tail, H2O, He is My Master, Ichiban Ushiro no Daimaou, Kampfer, Kanokon + OVA, Kiss X Sis 2010 + OAD, Kodomo no Jikan, Ladies versus Butlers!, Mayoi Neko Overrun!, Needless, Nogizaka Haruka no Himitsu, Seikon no Qwaser, They are my noble Masters, To Aru Kagaku no Railgun.

A To Aru Majutsu no Index BD-ripjét szedtem le az US-ról, most azt nézem, nagyon jó az is.

A nyáron induló animék közül pedig az alábbiakat várom:

Black Rock Shooter, Highschool of the Dead, Hyakka Ryouran: Samurai Girls.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4929) unclefucka


unclefucka
senior tag

Én maradok a jól bevált ecchi vonalon: (ABC szerint)
B Gata H Kei, Ichiba Ushiro no Daimaou, Kaichou wa Maid-sama!, Kampfer,
Kiss X Sis, Mayoi Neko Overrun!

Ami ebből kilóg (no nem nagyon): Angel Beats!, K-On!!

A Kampfer-t most fejeztem be, hát elkapkodott egy kicsit a vége, illetve folytatásért kiált.
Az Ichiban Ushiro no Daimaou szvsz az időszak legjobbja.

:Y :C A Kiss X Sis 03 -as OVA -ja brutálisan feszíti a hentai határt :C :Y

Az új indulók közül a Highschool of the Dead ígéretesnek tűnik, amit viszont én kinéztem az a Seikrei folytatása a Seikrei: Pure Engagement és a
Asobi ni Iku yo!. :D CICA! :D

Ez megy, meg a bárányfelhő :P

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4930) Ghostface


Ghostface
senior tag

K-ON! első évad utolsó két részéhez (13.-14.) valaki magyar feliratot tud? Megnéztem Animeaddictsot de csak 12-ig van.
Envy esetleg??? :D :R
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#4931) unclefucka


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Most feladom a leckét:

A Kampfer 11.epizódjában kb. 00:17:55 -nél, a YouTube -os verziónál kb. 00:01:43 -nál kezdődik egy zene.
Ez nem más, mint az Örömóda (Ode to joy) valami japán (vagy német :F ) verziója.

Na ez kell nekem!
Előre is hálás köszönet, ha valaki megtalálja!

Dzsane!

Jorosiku: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4932) ¤Envy¤ válasza Ghostface (#4930) üzenetére


¤Envy¤
tag

Sajnos én sem találtam... :(( :(

Szombaton HoldfényCon!

Nem teljesen animés rendezvény, de ez nem probléma. Ha kérdés van azt itt, hozzám is lehet intézni.

(#4933) _ak_


_ak_
addikt

Evangelion 2.22 You Can (Not) Advance (720p & 1080p) Egyebet gondolom nem is kell mondanom.

Várom a 3-ik részt.

(#4931) unclefucka: nekem németnek tűnik hangzásra

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4934) _ak_ válasza unclefucka (#4931) üzenetére


_ak_
addikt

Fischerchor - Freude schöner Götterfunken

De a Kampferben lévőt szerintem csak OST-ből fogod tudni kinyerni, arra már rá kerestél ugye?

segítek: [link] Ha szerencséd van, akkor itt lesz az a verzió is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4935) unclefucka válasza _ak_ (#4934) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Jaja, harmadik meghallgatásra már nekem is inkább németesnek tűnt, mintsem japánnak.
Köszi a tippet :R , persze már leszedtem minden fellelhető hanganyagot a BakaBT -ről, de nem volt az OST -ben :O ( sem a Character Songs -ban )
Egyszer majd ráakadok, talán.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4936) Ghostface válasza Vistaboy (#4928) üzenetére


Ghostface
senior tag

Láttam AA-n kerested az Ikkitousen: Dragon Destiny feliratait. Ha esetleg nincs meg ITT megtalálod. A Great Guardiansra meg Xtreme Xecutorra asszem várhatunk még egy kicsit. :(
Esetleg elkérhetném a linkjét a torrentnek ahol megtaláltad az első 3 évadot egyben?

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#4937) jahrn válasza _ak_ (#4933) üzenetére


jahrn
senior tag

Errol vki irhatna velemenyt h erdemes-e megnezni. Mondjuk az eredeti sorozatot nem kedveltem, fokent a foszereplo kolok idiotizmusa miatt (jobban ruhellem mint Raki-t a Claymore-bol, pedig mar az is nagy szo...), es a Rei fanklubnak sem vagyok a tagja, de tobb helyen irtak h jol sikerult a muvi...

(#4938) jahrn válasza _ak_ (#4933) üzenetére


jahrn
senior tag

sry, 2x

[ Szerkesztve ]

(#4939) Vistaboy válasza Ghostface (#4936) üzenetére


Vistaboy
veterán

Persze, parancsolj (Az első évad dual hangsávos, a többi csak japán):

Ikkitousen (seasons 1-3)

A Dragon Destiny felirat már meglett közben - köszi a linket azért -, úgyhogy közben már meg is néztem az első két évadot. A harmadikhoz pedig reméljük, hogy hamarosan jön a sub, sajna a vizsgák miatt a fordítóknak kevesebb idejük van mostanában.

MÁS TÉMA:

KEDVES CLAYMORE RAJONGÓK!

Nagyon régóta nem lehetett megszerezni jó minőségben a kedvenc animénket, de most már kijött Blu-ray verzióban is, 1080p felbontással, dual hangsávval, egyszóval aki ki akarja írni, az ennél jobb minőséget nem talál. Íme:

[Leopard-Raws] CLAYMORE (BD 1920x1080 x264 AAC (Jpn+5.1eng+EngSub))

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4940) unclefucka


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Na ismét feladom a leckét :B :)

Szóval, kb. 1986 -ot írunk (+/- 2év) megyen egy rajzfilm (anime) a Sky Channel - Super Channel - RTL - stb. valamelyikén. Olyanok mennek még, hogy M.A.S.K., Transformers, Voltron, G.I. Joe, és még sorolhatnám a jobbnál-jobb alkotásokat, amiken nevelkedtünk.

Tehát ezek közt van egy olyan, amiről foggalmam sincs hogy híjják, de amre emléxem belőle:

- A csóka fut egy mecha-szerelésben, majd átalakul motorrá. (ez a legfontosabb motívum)
- A fazon a mecha-szerelésben összekapcsolódik egy robot-testtel és "bazi mecha" lesz belőle.
- Az ipse mecha-szerlésben valami repülőben nyomul és talán a repülőből ki tud jönni és tovább nyomul motorként.
- hatalmas űrcsaták, rengeteg, a gép oldalából kicsapódó rakéta vetőből kilőtt irgalmatlan mennyiségű rakétával
- az alap mecha-szerelésnél a "motor" két kereke a hátán van, némi szárny kíséretében.

Hát nagyjából ennyi.
Segítsetek megfejteni a talányt.

Dzsane!

Jorosiku: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4941) unclefucka


unclefucka
senior tag

Egy kicsi módosítás:

Szóval a fickó-motor összefüggés az, hogy van neki egy szerelése, amiben ül a motoron-repülőn, stb. és a motor-repülő alakul át robot testé, rá a fickóra...

Halványak az emlékek :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4942) _ak_ válasza jahrn (#4937) üzenetére


_ak_
addikt

Én nem nagyon tudok rá mit mondani, mert alapból szeretem az eddigi Evangelionos cuccokat szóval, nekem must see, még akkor is, ha 100-ból 100, azt mondja, h életük legszarabb animeje.
DE 2-ik film szerintem már sokkal könnyebben emészthető, kevesebb pszichológia, több harc. Na meg amúgy is, most mit veszítesz, ha belenézel? Ráadásul amíg az első film, a sorozatot követte, addig ez a 2-ik már egészen más vizekre evez.

Vistaboy: inkább lenne 2-ik éved belőle vagy vmi. :( De persze köszi az infót, még ha kétlem is, h mostanság újra leszedem és megnézem.

unclefucka: Turbo Teen? Bár nem nagyon emlékszem már rá, h csak kocsi tud lenni vagy pl motor is. Így ahogy írod egyébként dereng nekem is vmi , de semmi vizuális képet nem bírok visszaidézni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4943) _ak_ válasza unclefucka (#4940) üzenetére


_ak_
addikt

Jaaaa, h űrcsaták meg minden. Tipp: menj fel a youtubera és keress rá az '80s cartoon'-ra, elég sok intro (theme) össze van gyűjtve, ha elég kitartó vagy biztosan megtalálod amit keresel.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4944) unclefucka válasza _ak_ (#4943) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igen, már kb. fél éve keresem a Tube-on... :W
Ezek lettek volna a legígéretesebbek, de leszedték a 2-3-4 -ik részeket... :O

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4945) Ghostface válasza unclefucka (#4941) üzenetére


Ghostface
senior tag

Esetleg ez (Robotech), ennek láttam az introjában, motort is, mechát is, repülőt is, űrcsatát is. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#4946) unclefucka válasza Ghostface (#4945) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hmmm, igazad van! :R :R :R
Nem voltam elég figyelmes csak az OP-ekre koncentráltam. :B
Ebben a Tribute vdeoban 4:36 -nál találtam meg a kritikus jelenetet.

Jövök neked egyel.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4948) Ghostface válasza Enszuke (#4947) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha írsz címeket, talán tudunk adni olyan torrentet amit nem ismersz, hátha gyorsabb. USTeam ftp-t ismered?

PSN: Nifty_Ghostface

(#4950) unclefucka válasza Enszuke (#4949) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja, írj címeket, hátha van egyéb forrás is.
Vagy lehet, hogy megvan valakinek letöltve, esetleg nekem, akkor átdobom mobil vinyón, vagy PenDrive -on ;)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.