Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) Totheground válasza Máté94 (#36000) üzenetére


Totheground
addikt

Király :C

@Gertrius

Pár duplikáció előfordulhat. Illetve a karakter CDken a számok egy része "ugyanaz", csak az adott lány által szólóban (pl Snow Halation - Honoka). Illetve jó japán szokásként a legtöbből van instrumental verzió is.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36002) KisTücsök válasza Archanon (#35999) üzenetére


KisTücsök
addikt

MAL-os profilodon. Ott van az aláírásodban. :D Néha lopok róla címeket. :DDD

Egy éve láttam a simát, még az elsők között. Azóta halogatom. Túl sok az aktuálisan futó. :(

(#36003) Archanon válasza KisTücsök (#36002) üzenetére


Archanon
őstag

Jahogyjaaa... Onnan aztán lehet csemegézni, főleg a 8-9-10 pontosok közül. :K De a legtöbb 7 pontos is simán mehet kategória. Azért a history-m is elég kemény időket jár mostanában... :DDD

FMA Brotherhood-ot ha elkezded, félre fogod tenni az összes aktuálisan futó sorozatot.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36004) tDr1v3r válasza Archanon (#36003) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tényleg, az FMA Brotherhood elkezdhető úgy hogy az alap FMA-t nem láttam?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36005) Archanon válasza tDr1v3r (#36004) üzenetére


Archanon
őstag

El, teljesen más történeti szálat képvisel, a BH sztorja kb. a 14. epizóddal beéri a "sima" sorozat ~30. részét (ami után kvázi filler minden, de egész jól sikerült filler), majd elkülönül attól, és folytatja a manga cselekményeit. Eddig ugye a kettő nagyjából megegyezik, annyi, hogy a BH zanzásítva, a legfőbb történeti elemeket kiemelve mutatja be az eseményeket, aztán a 14. rész után újféle lecsó, de még milyen finom lecsó.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36006) oriic válasza tDr1v3r (#36004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze. Brotherhood a mangát követi, sokkal jobb mint az alap.

Live-Die-Respawn

(#36007) saelin válasza oriic (#36006) üzenetére


saelin
veterán

Én a mai napig nem tudom eldönteni, hogy melyik is tetszik jobban...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36008) tDr1v3r válasza Archanon (#36005) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Remek, köszi srácok!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36009) Dluinet


Dluinet
nagyúr

ha instant ráment vesztek, akkor melyiket veszitek és hol?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#36010) nonsen5e válasza Totheground (#36001) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nagyszerű! :)
Párszor már előfordult, hogy 1-1 szám bitre pontosan 3-4x is megtalálható volt a gyűjteményben, amikor 1-1 előadó diszkográfiáját letöltöttem. Mobilon előadó / All menüpont alatt zavaró tud lenni.
Instrumental verziókat szeretem, akkor ráuszítom a Collectronic 2000-et. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36011) Totheground


Totheground
addikt

A legújabb Haifutri rész megint agyatlan és király volt. :C Főleg a navigation team "rap"-je. És Mayumin is kapott kis extra időt.
[link]

Ezt meg MrX-nek. Asszem mára be lehet zárni az internetet.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36012) Mister_X válasza Totheground (#36011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Őszintén? Nem értem, szedj be valami erősebb gyógyszert :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36013) Máté94 válasza Totheground (#36011) üzenetére


Máté94
addikt

A magamhoz hasonló plebnek, csak a tisztán látás kedvéért, ha már velünk nem foglalkozik senki :U :

虚無とジェリー - Kyomu to jerī

De mi a pláne? Ez ilyen: "Hahahahahhahahaa, NEM."-kategória. :DDD
Vagy csak mert hasonlít kiejtésben a két szó? :))

(#36014) Totheground válasza Máté94 (#36013) üzenetére


Totheground
addikt

Lehet, hogy a pár sör miatt, de án kifejezetten viccenek találom. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36015) -=RelakS=- válasza Máté94 (#36013) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Most mit nem lehet ezen érteni?

Korom és Jerry

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36016) Máté94 válasza Totheground (#36014) üzenetére


Máté94
addikt

Nem baj, azért még szeretünk. :)

(#36017) Archanon


Archanon
őstag

Valaki nem akar kiutazni Japánba szeptember elején? :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36018) Mister_X válasza Archanon (#36017) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, fizeted? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36019) Archanon válasza Mister_X (#36018) üzenetére


Archanon
őstag

Egy sört biztosan. :))

Igazából én tervezek kimenni, csak egyelőre tanácstalanul a nulla alatt kullogok. A csoportos megmondjákmicsinájjak körutazásokra meg nem szívesen fizetnék ki félmilkát, ismerőseimnek meg más érdeklődési körük van. De ha törik, ha szakad, én megyek. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36020) -=RelakS=- válasza Archanon (#36017) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Akarni akarnék, csak a tudomány mai állása szerint szeptember még melós lesz.
Aztán persze ember perverz, isten végez ...

Apropó, meg kéne néznem, mikor jár le az útlevelem :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36021) nonsen5e válasza Archanon (#36017) üzenetére


nonsen5e
addikt

Oda sajnos nem lehet 5000-ből megúszni a repjegyet, mint most júniusban egy darabig Brüsszelbe lehetett... :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36022) Mister_X válasza nonsen5e (#36021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert senki sem akart Brüsszelbe repülni az ismert okok miatt. Egyiptomban is azért "olcsó" idén nyaralni, mert ott is történtek érdekességek. Ha Japánban életre kapna a kommunista forradalom, kitörne a Fuji vagy kijelentené az Iszlám Állam, hogy keveslik a muzulmánok számát Távol-Keleten, pikk-pakk olcsóbb lenne az utazás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36023) Totheground válasza Mister_X (#36022) üzenetére


Totheground
addikt

Pedig a Fuji már épp időszerű. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36024) nonsen5e válasza Mister_X (#36022) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jól tudom az indokokat. Azt meg ugye mind tudjuk, hogy a legdrágább hely a repülőn az az el nem adott hely, így aztán fillérekért lehet menni. Jól ki is lehetett használni ezt most egy kisebb Európai körutazásra, amennyiben nem fél(t) az ember, hogy -1 karral jöhet vissza.

Na sebaj, egyik évre összespórolok majd egy kicsit. :) Hónaptól függően 130-140k felé kezdődnek a repülőjegyek. Én simán drágábbra tippeltem volna.

Totheground: :C

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36025) ViZion válasza nonsen5e (#36024) üzenetére


ViZion
félisten

Azért a repjegy nem minden. Nem tudom ott mik az árak, de a szállás tutira nem olcsó, meg a kaja sem. Ha már ott van az ember, akkor nem mekis sz@rt fog enni, hanem "hazait". Ismerősék 2-en 1,5 hétre Újzélandon kb. 10 éve elvertek 1,5 millát, és nem luxusban voltak, de sok mindent megnéztek, kipróbáltak. Mai pénzen ez nem tudom mennyi lenne, sztem 2,5-3 m símán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36026) Mister_X válasza ViZion (#36025) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fél millióból le lehet zavarni egy két hetes nyaralást, ha bővebbre tolod a keretet (minden este szórakozóhely, l*xuskurva meg ínyencebb helyi kaja, akkor egymillió simán elmegy).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36027) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogy kicsit ON-oljak is: Kiznaiver EP10
Szent tehén, így, hogy gyakorlatilag felfedték a titkot, majdnem sírva is fakadtam... érzelmekkel teli, mosolygós Nori-chan... :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36028) Totheground válasza Mister_X (#36026) üzenetére


Totheground
addikt

Jó az 350-400k-nak is és akkor már vettél railpasst is (szállás: saját szoba hostlben vagy airbnb). Viszont nem költöttél vagyonokat Akiba-ban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36029) Mister_X válasza Totheground (#36028) üzenetére


Mister_X
nagyúr

140.000 - repjegy
45.000 - railpass
140.000 - szállás
+ 70.000 - kaja
395.000

Railpassból remélem jót néztem (JR East felnőtt), szállásra airbnb-ről néztem egy árat, ott volt 6-7k is egy, de 35-ért is (per éj), kajára meg lehet keveset is mondtam, ez 2k yen naponta. Nálam az lenne szerintem 4k is, mert ha már nyaralok, akkor nem iszok csapvizet és nem veszek kenyeret instant rizst a boltban, hanem kávézóban reggelizek, ebédet megoldom egy ramen-ya keretein belül, vacsi meg egy jobb izakayában. Ezek alapján 105.000Ft marad múzeum/SkyTree/akvárium belépőre, buszjegyre (ha hegyet másznánk vagy olyan helyre megyünk, ahol nincs vonat), bulizgatásra és szuvenírre. Ha meg valami történik (kilyukad a cipő, meghal az aksi a telefonban, nekünk száll egy kabóca, stb.), arra is marad :N Egyébiránt az utazást megelőzően is vannak költségek, nekem például nincs átalakítóm (110-220V), utazóbőröndöm, túracipőm, kompakt fényképezőm (Galaxy S7 mondjuk akad, azzal azért lehet vállalható képeket lőni), útlevelem is lejár, plusz lehet kell valami orvosi papír is, hogy nem fogom bevinni a spanyol náthát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36030) Archanon válasza Mister_X (#36029) üzenetére


Archanon
őstag

Jól tippeltem ezt a fél misit akkor. Na de repjegy hol 140? Én 160-180 közé tippeltem volna. Ehj, lehet össze kell húznom még a nadrágszíjat, és várni jövő tavaszig, akkor legalább mehetnék cseresznyefavirágzáskor... Sőt addigra akár 1 milla is lazán összejön egy kényelmesebb nyaralásra, csak még mindig azon vagyok, hogy: egyedüüül?! Pár nap, és bemondanám az unalmast magamat ismerve. :U Mondjuk van jó pár dolog, amit megnéznék... Tokyo-n belül máris szétbároznám magam, első dolgom lenne kb. este nekiesni a Bar High Five-nak, és elbeszélgetni Hidetsugu Ueno sensei-jel. :DDD Aztán ott van még a Ghibli, Akihabara, eredeti japán sushi, templomok, paloták... Egy kör Kyoto, akár Fuji mászikázás.. Mennék megnézni a Nikka vagy a Suntory lepárlóját, valami jó kis saképinyóba is benéznék. Japán leányzókról meg ne is beszéljünk. :B Stb. Van ám programlehetőség, és ha az ember egyszer kijut, akkor a lehető legtöbbet. Csak ez sok pénz, bár ennyi teendő mellett akár kapszulaszálló is szóba jöhet, elvégre csak aludni, tisztálkodni teljesen jó az is. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36031) -=RelakS=- válasza Archanon (#36030) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jövő tavasz jobban hangzik :D

Aztán ha kimegyek, és elkezdek tüsszögni a sok cseritől, hazajövök, összegyűrök, és kidobok mindent, ami japán XD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36032) Totheground válasza Mister_X (#36029) üzenetére


Totheground
addikt

A railpass-t alábecsülted, az 29100 yen ha jól rémlik.
Én meg a szállást becsültem alul mert eddig mindig valakivel utaztam és úgy kijön 3-4k/éjre is simán. Egyedül persze több.

A kaja - embere válogatja. Én gyakran könnyen reggelizem (bento/karepan/melonpan, etc) átugrom az ebédet (vagy max egy-két soyjoy/onigiri) és kávéval pótlom ki (mivel ez napi 3-5 kávé, lehet, hogy drágább, mint az ebéd lenne :DDD) aztán vacsorára már mehet a bőség (Coco, Tendeon tenya, Yoshinoya, ramen vagy főzök valamit ha van konyha). Az izakaya-ról azért nem árt tudni, hogy egyrészt társasággal az igazi (a kaják is általában olyanok meghülyén is néz ki, hogy mindenki társaságban, te meg egyedül) valamint drága.

A múzeumok nagy része olcsó vagy csak jelképes összeg a belépő, a Skytree húzós (ha teljesen felmész ~3k yen).

Tokyo-n belül (ha épp nincs railpass) nem túl drága a tömegközlekedés, de azért 2 hét alatt arra is kell számolni.

Fuji mászás tavasszal felejtős (hacsak nem profi hegymászó valaki). Nyáron amikor a hegy tövében tombol a 35 fok, fent akkor is 0 alá megy, tavasszal -20ig is lemehet és hó + brutális szél van.

Az átalakító filléres játék fényképezőgépet meg sose vittem, és különben is, ha már kell, megéri kint venni. :DDD

De mindent összefoglalva, költőpénzzel + járulékos költségekkel tényleg kijöhet az 500k. Ahhoz képest, hogy milyen legendák keringenek Japán "drágaságáról", szerintem az még mindig nem sok.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36033) deja vu


deja vu
addikt

Sziasztok!
2016-ban voltak eddig tuti animék, vagy fut valami jó?
Nekem csak a Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu tetszett, meg a most futó Jojo.
Amit még jó lehet az a Kidou Senshi Gundam: The Origin[link], de ezt még nem kezdtem el.
Itthon a legnépszerűbb ahogy látom a Kabaneri, de szerintem nagyon közepes, a történet az nem egy nagy szám, kidolgozott szerethető karaktereket sem találok benne, a grafika sem egy nagy szám.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36034) Máté94 válasza deja vu (#36033) üzenetére


Máté94
addikt

A mostaniak közül Re:Zero mindenképpen.
Boku dake ga Inai Machi az előző szezonból.

Esetlegesen:

Dimension W
KonoSuba
Ajin

[ Szerkesztve ]

(#36035) deja vu válasza Máté94 (#36034) üzenetére


deja vu
addikt

Tényleg a Re:Zero-t néztem egy darabig, azt nem mondanám, hogy nagyon jó, de talán végig tudom szenvedni :))
Boku dake ga Inai Machi-ra azt mondják, hogy a vége fele lesüllyed egy közepes anime szintjére, de bepróbálkozok vele.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36036) bandiras2 válasza deja vu (#36033) üzenetére


bandiras2
senior tag

A gundam Origin az nagyon jó lett. A Gundam rising még legalább egy év mire kijön, addig neki lehet állni a többinek:
[időrendi sorrend]
Javaslom először letolni a Mobile Suit Gundam Movie Trilogy-t, úgy jobban üt az origin. Persze azokon hat legjobban, akik már évtizedek óta vártak rá. Az sem mindegy, hogy a trilogy grafikájának és történetvezetésének minősége 80's, ezt letolni az origin után csalódás leehet, de ha a helyén kezeled, akkor nem probléma. A történet a rajongókkal együtt felnőtt lett azóta.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36037) F34R válasza Archanon (#36030) üzenetére


F34R
nagyúr

Nyugodj meg nem csak te mennel, viszon egy fel milliot vagy egyet nem szivesen csesznek el egy "nagy utazasert". Ott maradni meg nem egyszeru, sot viszonylag nehez :DDD

(#36038) Archanon válasza F34R (#36037) üzenetére


Archanon
őstag

Az élmény a fontos. ;] Meg idővel az ottmaradás is, de kell az XP a level uphoz, tudod-é..

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36039) F34R válasza Archanon (#36038) üzenetére


F34R
nagyúr

Totheground tudna rola meselni, mennyire nem egyszeru. Meg nem egyszer kell azt a fel milkat elkolteni, hogy elmennyel teli level up-t tudj elerni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36040) deja vu válasza bandiras2 (#36036) üzenetére


deja vu
addikt

Köszi, ez hasznos.
Olyan 10-15 Gundamot már láttam, persze nem időrendi sorrendben. Őszintén szólva valamelyiket már 8-10 éve láttam, de a történetre nem emlékszem. :) Gundam, Macross örök kedvenc mindenesetre.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36041) bandiras2 válasza deja vu (#36040) üzenetére


bandiras2
senior tag

És a látott gundamok egy része közelében sincs az UC idővonalnak, pl [ezek] A legújabb az iron blooded orphans. Na AZ EPIC

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#36042) deja vu válasza bandiras2 (#36041) üzenetére


deja vu
addikt

Ha olyan epic mint például a The 08th MS Team, akkor bekerül a kedvencek közé. :))

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#36043) Archanon


Archanon
őstag

Midori no Hibi: Ezt az ótvar blődséget... és én megnéztem, sőt... mulattam rajta! De akkor is egy marhaság. Aranyos marhaság. :B Aki jókat akar derülni, de nem vár semmi extrát, annak jó. [6/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36044) unclefucka válasza Archanon (#36043) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szóval nem jött be a Marok Marcsa. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36045) oriic válasza unclefucka (#36044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig szerintem simán nagyon állat volt. :D

Live-Die-Respawn

(#36046) -=RelakS=- válasza Archanon (#36043) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

olvasd el a mangát, az is jó :)

Azért az meredek, hogy egy 13 (?) részes sorozatba képesek voltak fillert rakni :Y :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36047) saelin válasza Archanon (#36043) üzenetére


saelin
veterán

What the fuck is this? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#36048) -=RelakS=- válasza saelin (#36047) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Cuki kis szerelmi történet, ami kb az 5. percben csúszik rettenetesen félre :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36049) Totheground


Totheground
addikt

Ahhoz képest, hogy az elején aggódtam, hogy a Haifuri-t elviszik grimderp irányba, végülis csak a season kedvence lett nálam. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36050) Máté94 válasza Totheground (#36049) üzenetére


Máté94
addikt

Jobban tetszett volna, ha harcolnak különböző iskolák ellen, de ez is megteszi kezdésnek. Reméljük valaki megcsinálja a ténylegese GuP-ra hajazó verziót. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.