Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) KisTücsök válasza Máté94 (#33000) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh. :B

Látom, lehet válogatni.

Most azon gondolkodtam, mikor fogom behozni a 30 éves lemaradásomat. :DDD Soha...

[ Szerkesztve ]

(#33002) bandiras2 válasza Máté94 (#33000) üzenetére


bandiras2
senior tag

[little wich academy!]
Yess!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#33003) renji00


renji00
aktív tag

Még tegnap előtt belekezdtem a Plastic Memories-ba és azt kell mondjam a 9. rész után hogy eddig nagyon tetszik. Pár helyen olvastam hogy sokan nem szerették, miért? :F

(#33004) renji00 válasza renji00 (#33003) üzenetére


renji00
aktív tag

Elkapott a láz, végeztem és tényleg nem értem mi volt itt a baj. Mondjuk annyi, hogy legvégén mutathattak volna még 5 percet hogy mi lesz ezután.

(#33005) alevan válasza renji00 (#33004) üzenetére


alevan
őstag

Sokan remélték (gondolom) hogy más irányba megy majd az anime, szerelem helyett pl. a csávó összeomlik a munka terhe alatt vagy ilyesmi.

Szerintem is bőven jó volt, a 10. rész környékén eléggé legyengült, de a fináléra összekapta magát.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nos, Dragon Ball első részét ki nézte meg már? :D

Live-Die-Respawn

(#33007) renji00 válasza oriic (#33006) üzenetére


renji00
aktív tag

Én , akkora mosolyom volt végig hogy azt nem lehetne leírni. :D Eddig nagyon nagyon elkapott a nosztalgia faktor.

(#33008) Archanon válasza KisTücsök (#32999) üzenetére


Archanon
őstag

Ennek, és a részenkénti helyzetjelentés elszaporodása után kezdtem el pár éve kicsit távolabbról figyelni a topicot... (Sokak örömére bizonyára.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33009) Ijk válasza oriic (#33006) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehető legjobb helyen folytatták, arra számítottam hogy onnan indul amikor Goku lelépett a gyerekkel a Z végén, de ott már mindenki olyan lehangolóan öreg volt. Így viszont baromi jó lesz a hangulata.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#33010) Synthwave válasza Archanon (#33008) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja. Azóta is folyamatosan rohadt konfettit dobálok mindenfelé.

:W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33011) Archanon válasza Synthwave (#33010) üzenetére


Archanon
őstag

Váljék egészségedre. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33012) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Az uj Code Geass doboza egyszeru, de nagyon bejovos nekem...



Ajj mindig az a franya dontes, hogy
A) anime es a honap vegen csak kenyer es viz
Vagy
B) no anime es a honap vegeig mindig jol lakok

:DDD

Ui: termeszetesen jo oreg Hellsing stilusban ebbol is az utolso reszt eltoltak jovore :))

[ Szerkesztve ]

(#33013) Máté94 válasza Darth_Revan (#33012) üzenetére


Máté94
addikt

Szóljál, ha küldjünk szendvicset. :)) :DDD

(#33014) Darth_Revan válasza Máté94 (#33013) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ne is mondd.. 5 nap telt el meg csak a fizetes ota,de mar -120k-nal jarok...No Game No Life dvd/Bd limited CE, Stars sorozat DVD, Log Horizon BD, Zero no Tsukaima s3, s4 BD... :W

(#33015) Synthwave válasza Darth_Revan (#33014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen jól kereshetsz, ha fizetés után insta 120k csak ilyenekre..

Mindjárt megsajnállak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33016) Máté94 válasza Synthwave (#33015) üzenetére


Máté94
addikt

Na de f4te-sama! Ne tessék irigykedni. :DDD

(#33017) Archanon válasza Darth_Revan (#33014) üzenetére


Archanon
őstag

Félretenni nem oly' szükséges? Van már saját lakásod? Kocsid? Család..? Jövő? Vagy mindemellett még az is simán megvan? :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33018) Darth_Revan válasza Archanon (#33017) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Raer az meg :DDD
Lakasba fektetni jo ideig ertelmetlen nekem, mert barmikor johet az, hogy mas varosba kell koltoznom. Hasonlo okok miatt csaladalapitas sem konnyu, most is van kollegam aki es a varandos felesege kozott 200km van...ezert is meg egy jo ideig nalam 2d lanyok > csaladalapitas + lakas. Addig meg beszerzek minden animet a bakancs listarol :)
Csak nehogy kesobb az asszony kijelentse, hogy vagy o marad vagy az animek :W

[ Szerkesztve ]

(#33019) Synthwave válasza Darth_Revan (#33018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Csak nehogy kesobb az asszony kijelentse, hogy vagy o marad vagy az animek"

Normális ember ilyet ultimátumot nem ad. Szóval mennyé.

Mit dolgozol? Nincs üresedés? Csak mert nem köt kb. semmi. Jöhet privibe is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33020) oriic válasza Darth_Revan (#33012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor még meg sem merem kérdezni hogy real GF van-e vajon? :DDD

szerk:

Jóvanmá tovább olvastam, így már tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#33021) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon Ball Super

1. rész

Régen sem voltam annyira DB fan, de most úgy érzem ezt a sorozatot végig nézem. :) :C (már ha lesz vége valaha. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#33022) Archanon válasza Darth_Revan (#33018) üzenetére


Archanon
őstag

Na de legalább valami megtakarítást csinálsz? :DDD Mert ha nonstop "csak úgy" elúszik a pénz, sosem kifizetődő későbbre nézve...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33023) saelin válasza oriic (#33021) üzenetére


saelin
veterán

Úgy érzem ezt a sorozatot sosem fogom behozni... :DDD Itt a sima db, majd jön utána a gt és csak ezek után a dbz (remake?). Szerintem mikor elkezdtem ezt az animét, akkor nem gondoltam bele, hogy milyen hosszú projekt is lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33024) F34R válasza Synthwave (#33019) üzenetére


F34R
nagyúr

A platon mindig van hely ;]

(#33025) oriic válasza saelin (#33023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sima Dragon Ball aztán a Z. (Z helyett mehet a Kai is, utóbbinál a fillereket kiszedték) GT-t hanyagold, nem a kánon része.

Én megnéztem az utolsó pár részt Z-ből, meg a God animét, most meg kezdtem a Supert.

Live-Die-Respawn

(#33026) Totheground válasza Darth_Revan (#33018) üzenetére


Totheground
addikt

Ennyi. :K

Egyébként én egy ilyen jellegű ultimátumra egyből adnám is a bőröndöt. Ha valaki igazán szereti az embert, az elfogadja, és végképp nem ad ilyen ultimátumokat a hobbijával kapcsolatban. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33027) Synthwave válasza F34R (#33024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor mennyé.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33028) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ohigetan.

Upsz. Mik vannak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33029) F34R válasza Synthwave (#33027) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem szeretnek megfulladni 70 mazsa gabonaban :D

(#33030) saelin válasza oriic (#33025) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon régen már láttam a GT-t, de nem emlékszem belőle szinte semmire. Azt én is tudom, hogy a gyengébb oldalon foglal helyet, csak ha kihagyom, akkor nem lesz valami sötét folt (mind story és karakterek tekintetében) a DBZ rovására? Ha nem lesz belőle semmi hátrányom, akkor simán átugrom és spórolok vele 64 epizódot.

Azt már nem is tudom hogy merjem-e megkérdezni, hogy melyek azok a moviek, amiket érdemes lehet megnézni... Az ilyen hosszú és szerteágazó animéken nehezen igazodom el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33031) oriic válasza saelin (#33030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont azért írtam, hogy nem a kánon része, vagyis ha kihagyod semmit nem vesztesz. :) Igazából még a DB Z utolsó részei sem kellenek, mert van egy összesítő a rész elején.

Battle of Gods movie-t érdemes lehet még megnézni előtte.

Live-Die-Respawn

(#33032) F34R válasza saelin (#33030) üzenetére


F34R
nagyúr

Moviebol az osszeset, bar en a Z-bol nem a Kai-t neznem megsem. Lassabban haladsz a simavak de szeritnem jobb mint a Remastered. GT kihagyhato, nem egy ervagas kar hogy igazan nem kotheto semmihez.

(#33033) F34R


F34R
nagyúr

(#33034) alevan válasza saelin (#33030) üzenetére


alevan
őstag

A Dragon Ball-t néz meg és a Dragon Ball Kai-t a sorozatok közül. GT-t hagyd a fenébe, a Super úgy veszi, mintha nem történt volna meg.

Filmek közzül a Battle of Gods-ot nézd meg mindenképp, mert elvileg fel fog tűnni onnan a két új szereplő (akit sem spoilerezek el). Ezen kívül ha érdekel, akkor a The History of Trunks-ot nézd meg(ami lényegében benne volt a mangában de nem animálták meg a TV sorozathoz) és a Bardock the Father of Goku-t (itt vigyázz, nem az "Episode of Bardock" OVA-ra gondolok, az teljesen más).

Illetve majd a Resurrection of "F"-et amikor lessz BDrip, mert ez a Battle of Gods folytatása.

A többi filmet és movie-t ne nézd meg, csak meg fognak keverni. És nem is olyan jók.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33035) oriic válasza alevan (#33034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, F-hez jöhetne már rendes rip. :W

Live-Die-Respawn

(#33036) alevan válasza oriic (#33035) üzenetére


alevan
őstag

Október 7.-én jelenik meg DVD-n és BD-n. Szóval még kell rá aludni kicsit.

De legalább most Július 15.-én jön a Psycho-Pass movie :))

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33037) maross válasza alevan (#33034) üzenetére


maross
veterán

es ezek? [link] (6 resz, 40percesek). Lehet en is felelevenitenek ezt azt, csak az alapsorozat+z+gt-t lattam eddig. De ha pl ezekkel amit linkeltem nem erdemes tolteni az idot, akkor nem eroltetem :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33038) F34R válasza maross (#33037) üzenetére


F34R
nagyúr

En ezeket is lattam, ha szereted a dragon ball-t akkor mindenkepp nezd meg a 14-ik movieig.

(#33039) alevan válasza maross (#33037) üzenetére


alevan
őstag

Ezek fillerek. Ha csak feleveníteni akarod a sorozatot, felesleges velük rabolni az időt. Ha a Z helyett a Kai-t nézed, akkor még referencia sem lesz rá, mivel kivágtak minden fillert belőle.

A filler OVA-k és movie-k nem is jók és még össze is zavarnak (pl. az egyik movie korábban van mint a Namek részek, mégis SSJ lesz benne Goku (aki a Nameken lett SSJ).

De izléstől függ. Van akinek bejönnek a filmek. Nekem nem jöttek át.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33040) maross válasza alevan (#33039) üzenetére


maross
veterán

Ok, koszi, akkor inkabb azokat nezem amiket linkeltel az elobb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33041) saelin válasza alevan (#33034) üzenetére


saelin
veterán

Kielégítő válasz, hálásan köszönöm! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33042) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Már hivatalos: Októberben jön az idei adag Monogatari sorozat, az Owarimonogatari (és ezzel indul a befejező évad) :K

[ Szerkesztve ]

(#33043) Totheground válasza Darth_Revan (#33042) üzenetére


Totheground
addikt

:K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#33044) Archanon válasza Darth_Revan (#33042) üzenetére


Archanon
őstag

Én le vagyok maradva a Nisemonogatarinál... :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#33045) F34R válasza Darth_Revan (#33042) üzenetére


F34R
nagyúr

Utolso? Marmint sorozatbol.

(#33046) Darth_Revan válasza F34R (#33045) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Elvileg igen, de gyakorlatilag szerintem nem.
1 film tuti lesz meg (Kizumonogatari), de meg azutan is marad meg a Zokuowarimonogatari (bar ezt lehet hozzacsapjak az Owari vegehez) es Koyomimonogatari, ami 12 mini tortenetet tartalmaz Koyomi egyetemi vizsgaja vegeig. Zokuo+Koyomi 11-12 reszes sorozathoz eleg lenne.

(#33047) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ahogy olvasom az Aquarion Logos első része is már nagyon gyér lett. :D

Ma viszont startolnak a szörnycsajok elvileg. :) :C

Live-Die-Respawn

(#33048) Darth_Revan válasza oriic (#33047) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szorny csajok? Marmint az burkolt animal hentai sorozat amiben a nagyon kigyo csaj gumit tartogat a trailerben ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#33049) Mister_X válasza Darth_Revan (#33048) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A srác love hotelbe vitte be a tömeg elől, szerinted? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33050) Darth_Revan válasza Mister_X (#33049) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hat ha ott lenne is valami, akkor kb ez lenne a szituacio: [link] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.