Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) unclefucka válasza Psych0 (#5398) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az [ajánlások] közül az elsőt azt kimondottan NEM ajánlanám hétvégi mozizásra! :(

A Cowboy Bebop viszont jó kis cucc. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5402) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Stocking sama cosplay]
Safe for work

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5403) Synthwave válasza Ghostface (#5389) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én ilyet soha nem is kerestem. :DD

Psych0: Bizony. Folyamatosan evulálódok. Muszáj dinamikusan igazodni a környezethez. :D Nem, igazából az alapból választhatóak közül egyedül ez az egy emlékeztetett egy kicsit egy lolira. Muszáj volt váltani. :)) Bár az egyedinek már jobban örülnék...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5404) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Tavaszi kínálat!!]

[Nana to Kaoru OAD!!! :DD]
Meg a GITS 3D, bár az magyarországon nem valószínű..:(
Appleseed CGI sor szintén nézős, a többi az nem nagyon. Majd meglássuk.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5405) Tüzi

Megmutatom az új egérpadom :DDD

Mindig szerettem volna egy csukló-alátámasztós egérkifutót. 10 év után lecseréltem a régi PC Gurus alátétet. Hihetetlenül kényelmes :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5406) Synthwave válasza Tüzi (#5405) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD :C

Az a baj (illetve nem, nem baj ;] ), hogy ami nekem kellhetne ilyen fun pad, azon nincs "csuklótámasz". :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5407) Psych0 válasza Synthwave (#5406) üzenetére


Psych0
őstag

Egyszer Rin is felnő és az édesanyja alapján jól el lesz látva. :P Ráadásul a sztori jelenlegi állása szerint Aoki eleget fogja masszírozni, hogy még nagyobb legyen.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5408) Synthwave válasza Psych0 (#5407) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

NEM! LOLI MARAD! NEM NŐ FEL! SOHAAAAAA... :O :O :O

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5409) unclefucka válasza Tüzi (#5405) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tüzi, elmész te... :DDD Naggyon király a cucc :C :C
A vége az lesz, hogy engem is megfertőzöl ezzel és akkor jaj nekem :Y

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5410) unclefucka


unclefucka
senior tag

A "nagymester" intelmeinek megfelelően fenntartandó az egyensúlyt; miután befejeztem a Kodomo no Jikan-t elkezdem a Sekirei-t.
A DFC-k után áldoznom kell a telt, kerek óriási didik oltárán...BOING :DDD
A legjobban az tetszik (a keblek mellett), hogy nem kell a sorozat végét megvárni, hogy a szerelem kibontakozzon a főhősök között, no és persze a főhősünk háreme ugye... :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5411) Psych0


Psych0
őstag

Puella Magi Madoka Magica

Emberek ez nagyon komoly!
Mahou Shoujo témában extrém depresszív psziho horror tragédia. Rózsaszín szalag és "lunáris prizma", közben elsüllyedek a székben olyan nyomasztó. Erre a SHAFT is rátesz a tőle megszokott szokatlan képi megjelenítéseivel. A bgm is nagyon illik az ed/op-ból csak az első másodperceket szoktam megnézni mindig, úgyhogy arról nem nyilatkozok. Szóval aki kedveli a seinen vonalat az adjon egy esélyt az első 3 résznek és úgyis megnézi a többit.

Több helyen is olvastam, hogy ami az Evangelion a mecha stílusban, ez ugyanaz a mahou shoujoban.

Nem kellett volna éjfél után ezt néznem :W

Ja és nem bedőlni a reklámképekből csorgó cukiságnak. :)

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5412) Synthwave válasza Psych0 (#5411) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rájanézek majdan. Csak előtte be köll fejezni a Star Trek: TNG-t. :)

But say, do they HURT the lolis? Aggódik frissen hullott hó lelkecském. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5413) Psych0 válasza Synthwave (#5412) üzenetére


Psych0
őstag

Of course, de lolik bántanak lolikat, úgyhogy kiegyenlítődik. :)) Amúgy nincs benne semmi H, pantsu, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5414) Synthwave válasza Psych0 (#5413) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szegénykék. X'''(

Utóbbiak hiánya botrányos, s egyben felháborító.

Úgyis megnézem. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5415) unclefucka


unclefucka
senior tag

ÚÚÚÚ b+ b+ B+

Megnéztem az első részét a Dog Days nevű alkotásnak. Hát, hacsak nem akarsz az asztal alá folyni, akkor nem ajánlanám.
Annyira csöpögős, annyira Kawaiii, annyira Moe, hogy azt már szavakkal ki sem lehet fejezni.
Kb. annyira erőszakos, mint a "Diétás Pokemon-Light"
Kb. annyi szexualitás van benne, mint a Thomas a gőzmozdonyban.
És kb. 10x nyálasabb, mint a High School Musical.
Gyúrd ezt össze, össze vegyítve egy kis Zero no Tsukaima -val és kész is a lágy vanília PUDING.
Na ez így le is írja az egészet.

A rajzolás jó és persze nagyon cukik a loli-kutyus lányok :DDD :K
Nagggyon kíváncsi vagyok, hogy hova fejlődik a sztori.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5416) unclefucka


unclefucka
senior tag

Megvan! :DDD
Eszembe jutott, hogy mi volt az első gondolatom, amikor néztem az előbb említett remekművet!

Hát EZ!!

És, ha már a témánál vagyunk, akkor egy kis 3D LOLI

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5417) Psych0 válasza unclefucka (#5415) üzenetére


Psych0
őstag

Akkor mitől seinen? Amikhez hasonlítottad, az mind gyerekmese (kivéve Zerot). Vagy csak még nem látszik a mélysége?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5418) unclefucka válasza Psych0 (#5417) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azt nem toom, hogy miért kategorizálták Seinen-nek :F , szvsz azért mert sok benne a kutyuli-mutyuli és cica-mica füles leányzó (DFC, Boing, van itt minden). :C Viszont a fight-ok benne light-osabbak, mint a Pokemonban.
A Zero-hoz azért hasonlítottam, mert hasonlóan kerül elő a főhős.
Elsőre nagyon is gyermekmesének tűnik a dolog. Mindenesetre roppant szívmelengető érzés nézni. :P
És persze várom, hogy legyen szaftosabb rész, de úgyis tudom előre, hogy nem lesz... :O

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5419) Psych0 válasza unclefucka (#5418) üzenetére


Psych0
őstag

Megnéztem, de egyedül a felnőtt Eucliwood Hellscythe kutyafüllel tetszett benne. A megölt emberek cica alakú lufivá válnak WTF? Kap még egy esélyt, de szerintem felejtős.

Inkább olvasom tovább a Zero-t, amit melegen ajánlok mindenkinek, mert a novel már megint sokkal jobb, mint az anime adaptáció.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5420) unclefucka válasza Psych0 (#5419) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szvsz ne adj neki még egy esélyt. :(
Egy ekkora puding anime csak a magamfajta, kiéhezett, jöhet bármi csak "bishoujo" legyen alakoknak való. ;]
Én egyébként pont a cica alakú lufi szereplők miatt nézem, mert az olyan MOE :B
Különben is a WTF? :F után csak a LOL! marad :DDD .

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5421) Móci válasza unclefucka (#5415) üzenetére


Móci
addikt

Szerintem egy határ sz*r az egész finoman megfogalmazva. De legalább gyorsan lehetett törölni...
A Steins:Gate eddig tetszik, remélem érdekes lesz a sorozat. Az új Fireball is hozza a formáját, magyarul jó.
A Tiger and Bunny meg... szuperhősök oké, ezeket tévésztárként kezelni, hogy dőljön a lóvé, hátő annyira nem oké... ráadásul valahogy eléggé gay lett az egész a 3D-s csoda grafikákkal.
Még kap egy esélyt, de szerintem ezt is dobni fogom.
Holnap jön talán ez is, kíváncsi leszek...
Amit még nagyon várok: C, Maria Holic, Denpa Onna, Ao no exorcist. De szerintem a Kampfert kettőt is nézni fogom, na meg a Kami nomi zo Shiru Sekai II sem maradhat ki.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5422) unclefucka válasza Móci (#5421) üzenetére


unclefucka
senior tag

Aki (ennyi idő után) nem érzi a szarkazmust az irományaimból, annak úgy kell... :P
Viszont arányt javítani jó, mert viszik, mint a cukrot...

A Kampfer 2 és a a Kami nomi zo Shiru Sekai folytatása is remek lesz, mivel az előző széria is bejött :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5423) Psych0


Psych0
őstag

zero no tsukaima.

Maga a történet nagyon jó, csak ami nagyon szúrja a szemem, hogy saiton mindig ugyanaz a pulcsi van. (pedig átment rajta 70000 katona)

1.évad remek!
2.évad saito túl perverz, louise túl szemét.
3.évad méglejjebb süllyedt a színvonal.

A kisregények nagyon jók egytől egyig. Csak fordítanák gyorsabban.

Miért van az, hogy egy sorozat első 9 részében nem történik semmi, csak hokizás, és az utolsó 3 részében, meg kapkodom a fejem, mikor 12 résznyi történetet sűrítenek bele, így semmit sem lehet rendesen átélni. Nem a zero miatt mondom, szinte minden sorozatban ez van.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5424) Móci válasza unclefucka (#5422) üzenetére


Móci
addikt

Éreztem én, csak tömörebben összefoglaltam. :D
Meg ez inkább saját vélemény volt...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5425) unclefucka válasza Móci (#5424) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azonban a 2. részben volt egy ici-pici kis, light-os fanservice, ami azért valljuk be ezen a szinten azért nem rossz, egész emészthető lesz tőle a dolog.
Szvsz a rajzolás elnagyolt ugyan, de azért elmegy, meg muszáj is, mert akkor nem lenne moe az egész.
Mindazonáltal a történet túlzottan predesztinálható, ami hát finoman nem tesz jót a fordulatokban gazdag műfajt kedvelőknek.
Továbbá még mindig szörnyen MOE, úgyhogy ebbe vagy bele-szerelmesedsz, vagy hánysz tőle.
(a sok vanília puding is hánytat, ha egy kondérral kell enni belőle, viszont finom)

Én még nem írom le teljesen és kap még esélyt, hogy bizonyítson.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5426) unclefucka


unclefucka
senior tag

Elkezdődött a legfrissebb DFC-Lolicon anime, az Astarotte no Omocha!. :C
Mivel ugyanaz a csapat készítette ezt is, mint a Kodomo no Jikan OVA-kat és még számos más remekmű felett is bábáskodott, így remélhető a felhőtlen szórakozás :K
Az első rész még nem mutat sokat, de szvsz nem lesz rossz.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5427) Psych0 válasza unclefucka (#5426) üzenetére


Psych0
őstag

Azért a sztori alapja elég meredek:
Tíz éves korától a succubus főhősünknek ki kell szívnia az élet magvait a háremének férfitagjaiból, különben meghal. :Y
Anyuci háreme amúgy 3000 tagot számlál (és volt benne még egy ember is).
A kislány bodyguardját Zeldának hívják

Amúgy nem nagyon jön be, valami hiányzik belőle, de nem tudom megfogalmazni mi.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5428) unclefucka válasza Psych0 (#5427) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igen, értem mire gondolsz, de én sem tudom megfogalmazni. :N

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5429) Synthwave válasza Psych0 (#5427) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jól hangzik. ^___^ A manga nem rossz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5430) Psych0


Psych0
őstag

Gosick jóóóóó.

Nem is gondoltam, hogy ilyen szórakoztató.
Victorica aranyos, de nem estem belé :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5431) unclefucka válasza Psych0 (#5430) üzenetére


unclefucka
senior tag

A Gosick nem jóóóó, hanem nagggyon jóóóóó.
Én minden sorozatban a szerelmi szál kibontakozását várom, közben meg jól szórakozom a sztorin.
Kíváncsi vagyok, hogy mi fog kialakulni a "Szürke Farkas" és a "Fekete Kaszás" közt.
És, hogy engedik-e majd, hogy Grevil felügyelő visszanyerje régi hajkoronáját.

Szvsz nagyon esélyes a 2010 legjobb animéje címre.
Bár a sorozat nagy része 2011-es

Mindenesetre Victorique-nak iszonyatosan szép hajat rajzoltak, én keményen bele estem (mármint a hajába) :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5432) Psych0 válasza unclefucka (#5431) üzenetére


Psych0
őstag

Victorica haja tényleg jó, az arca annyira nem, a hangja meg túl mély (biztos a dohányzástól).
Nálam is a szerelmi szál a legfontosabb minden sorozatban, és nagyon pipa vagyok, mikor az utolsó rész második felében találnak egymásra. Remélem itt nem ez lesz.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5433) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A tegnapi napon fejeztem be a Peach Girl nevű anime sorozatot. Nekem személy szerint nagyon tetszett, úgy gondolom, hogy sokkal jobb, mint az Itazura na Kiss. Vannak benne csavaros fordulatok, izgalom. Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a romantikus történeteket!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5434) bandiras2


bandiras2
senior tag

[TO - A Space Fantasy ]
Angol feliratom sem volt hozzá, de a párbeszédek maguktól értetődőek, gond nélkül fogyasztható.

Story:
Csávó, csaj. Újra találkoznak. Csávó 30 évet húzott le föld körüli teherátrakó űrállomáson. Azóta már állomásparancsnok. Csaj 3 évet egy csillagközi teherhajón. Dokkolás után nagy találkozás, de megzavarja az ügymenetet egy terrorista csoport, akiknek a rakományra fáj a foguk. Klisés,de jóféle. Hero faktor az egekben, grafika full CG, kinti jelenetek gyönyörűek, bár a mozgás nem teljesen emberszerű, de megfelelő.

Hajók és egyéb tech design tökéletes, aki szereti az ilyesmit, feltétlenül ajánlom. Beszerzése problémás, ha kell privizz rám, majd seedelem.

Fumihiko Sori műhelyéből, aki a Vexille-t is alkotta, ezek után az is beszerzős lesz.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5435) bozont válasza bandiras2 (#5434) üzenetére


bozont
veterán

Ezen átsiklottam, pedig részemről sci-fi jöhet minden mennyiségben. Be is pótlom.

Beszerzése sem annyira bonyolult, csak nehéz rákeresni a címe miatt. De az SS-Eclipse pl feliratozta és gyorsan is jön mindkét rész.

(#5436) bandiras2


bandiras2
senior tag

Egy nagyon szar Index vicc, szigorúan angolul:

Mikoto: Hello?
Accel: Hey Mikoto, Accel here! I am hacking the Academy City family Database and want to ask you to be my Big Sister...
Mikoto:What, how dare you even call me you monstrous bast-
Accel: ...while Kamijo Touma would be your husband and thus my Brother-In-Law and part of my family!
Mikoto: Wait, he is gonna be my husband by law?
Accel: Once I hack the Databases with my Vector powa', yes'
Mikoto: Onee-san would love being your Onee-san <3
Accel: Okay, bye!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5437) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Shakugan no Shana utolsó évad végre hivatalosan is bejelentve!
Október még messze van, de legalább már van hivatalos info azon kívül, hogy "lesz" :C

forrás: www.shakugan.com

(#5438) Psych0 válasza Darth_Revan (#5437) üzenetére


Psych0
őstag

Ez is valami. :)
Sajnos a Light novel a rohadt Viz-t csak addig érdekelte, amíg rájött, hogy a tré fordítás miatt senki sem fogja megvenni. De legalább a BT-t megakasztották a munkában. Mivel évek óta nem adtak ki hivatalos fordítást ezért A BT újra nekiállt, de csak a z 5. kötettől, és tudjuk, hogy, mivel 2^1/2-vel haladnak ott a fordítások, így legalább egy év, mire kész egy kész kötet(de legalább kifogástalan minőségben).

Más
Kawaii overdose

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5439) Tüzi válasza bandiras2 (#5434) üzenetére

Vexille az jóféle film. Vagy anime. Vagy mi a tököm. Érdekes sztorija van, meg az egész elgondolás érdekes. Az a baj, hogy külföldi szemmel nehéz az ilyen filmeket átélni (szerintem). Nekem bejött így is :)

To Heart 2-t látta már valaki?

mod:
pont maga jutott eszembe, amikor megláttam ezt leakciózva 7000 pénzre. biztos ami biztos alapon berendeltem, fél óra múlva már annyi volt az ára mint amit most írnak. Occsó' vót :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5440) Psych0


Psych0
őstag

Hidan no Aria: Szokásos tsundere loli ecchi harem. Shana x Revy érzés. Középiskola, ahova mindenki állig felfegyverkezve jár, golyóálló egyenruhában.

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai: Na ez jó lesz. Halott gyerekkori barátnő szelleme megjelenik a lecsúszott főhősünk előtt, és arra kéri őt, hogy hozza össze újra a régi bandát. Az első rész alapján biztos vagyok benne, hogy ha nézném, akkor a finálé után az asztal alá kuporodva zokognék egy napig, úgyhogy inkább nem is nézem. :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5441) bandiras2 válasza Tüzi (#5439) üzenetére


bandiras2
senior tag

Wow!
Méreténél fogva letaszajtja a többieket a gépedről! Vagy hova szánod?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5442) Móci válasza Tüzi (#5439) üzenetére


Móci
addikt

Gratula, szép nagy figura!
Annyi pénzt meg röhögve megért! :)
Engem Lafiel izgat, de nem ezért az árért.
Elhiszem, hogy ritka, de ez túlzás érte... nem csodálom, hogy nem veszi meg senki sem. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5443) Tüzi válasza bandiras2 (#5441) üzenetére

Hát, Kanu-t szánom a gép tetejére, Rei fog ülni a xfi dobozán, előtte a pici Rei. Már csak Tamaki-nak kellene valami helyet találni.
Az a baj, megteltek a polcok... Lassan fúrnom-faragnom kell valami vitrint, vagy valamit, mert ez nem állapot, hogy nem férek el...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5444) Psych0


Psych0
őstag

Már csak kettőt kell aludni, és jön az utolsó 2 epizód :C

Nagyon izgulok, hogy mi lesz Homuval, de sajnos érzem, hogy ennek a sorozatnak nem rózsaszín rágógumi szagú végkifejlete lesz. Ha könnyed szórakozás lenne, nem tolták volna el több, mint egy hónappal a katasztrófa utánra.

Homu x Madoka 4eva.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5445) Synthwave válasza Psych0 (#5444) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ha kijöttek, szedem is a sorozatot, egyben. :C

Star Trek: TNG már a 6-ik évadban jár... :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5446) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Nem japán, de animáció]
10 perc, szép. A hegy 4:40 nél magyarázza. Eredeti hangsáv nem tudom volt e? de ez így is jó ezzel a zenével mint AMV

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5447) bandiras2 válasza bandiras2 (#5446) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ez se japán, de igazi unique [Steampunk gyönyörűség]!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5448) Psych0 válasza bandiras2 (#5446) üzenetére


Psych0
őstag

Disney Fantasia 2000. Az eredeti hangsáv szimfonikus és szerintem egyáltalán nem illik a képi világhoz.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5449) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem tudja valaki, hogy a Crest/Banner of Starsnak a Banner of Stars III után van-e folytatása? Próbáltam rákeresni, de nem találtam utalást arra, hogy lenne folytatás, de azért rákérdezek, hátha csak én voltam figyelmetlen, mert örülnék ha még lenne több Lafiel és Jinto kalandjaiból :K

(#5450) Móci válasza Darth_Revan (#5449) üzenetére


Móci
addikt

Na végre, még egy Crest fan! :R
Sajnos nincs. A light novelben tovább megy a sztori, ám valami Abh hercegre koncentrál inkább, mint Lafielra. Sajnos.
Pedig egy negyedik széria nem lenne rossz, pláne olyan, ami inkább az elsőre hasonlít...
Kegyetlen boldog lennék.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.