Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) Herczi válasza Ghostface (#4150) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezt majd meglesem, köszi. A kérdés továbbra is fenn áll, aki tud valami igazi ninja-s animét ne tartsa magában.

(#4152) Mamuska válasza Herczi (#4151) üzenetére


Mamuska
őstag

Lehet nem fog tetszeni, mert hasonló mint a basilisk. Én azt hittem, hogy a ninja scroll-t minden valamire való animés látta. ;]
Nekem nagyon tetszett például a Legend of the condor hero, vagy a shigurui, meg a time of shura sem rossz darab. Mondjuk nem ninja központúak annyira, de egy-egy csak akad benne.

[ Szerkesztve ]

(#4153) Noddy válasza Herczi (#4151) üzenetére


Noddy
senior tag

Még EZ is ninjaás, de nem hiszem hogy tetszene, de jókat lehet rajta röhögni. Nekem bejönnek az ilyen poénok, és annyira nem is hosszú.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4154) Herczi válasza Mamuska (#4152) üzenetére


Herczi
senior tag

Time of Shura-t most nézem, shigurui-val próbálkoztam, nem igazán jött be, condor hero-t majd meglesem. Basilisk-nél az is közre játszott, hogy valami borzasztó minőségben szedtem le, azért akarok majd később még egy próbát tenni.

(#4155) Herczi válasza Noddy (#4153) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát igen én kicsit komolyabbra gondoltam, de ez is jó lesz majd. Olyasmira gondoltam ami, egy ninja útját mutatja be, kiképzés, küldetések stb.De nem nagyon találni ilyet, yakuzas animét se nagyon lelek, úgylátszik a japánok nem szeretik ezt a témát.

(#4156) copin válasza copin (#3978) üzenetére


copin
őstag

RUMORED episode list (don’t think the titles say much to tag them as spoilers)

Melancholy I (S1)
Melancholy II (S1)
Melancholy III (S1)
Melancholy IV (S1)
Melancholy V (S1)
Melancholy VI (S1)
Boredom (S1)
Bamboo Leaf Rhapsody (S2)
Mysterique Sign (S1)
Lone Island Syndrome I (S1)
Lone Island Syndrome II (S1)
Endless Eight (S2)
Sighs I (S2)
Sighs II (S2)
Sighs III (S2)
Sighs IV (S2)
Episode 00 (S1)
Live Alive (S1)
Day of Sagittarius (S1)
Someday in the Rain (S1)
Disappearance I (S2)
Disappearance II (S2)
Disappearance III (S2)
Disappearance IV (S2)
Disappearance V (S2)
Charmed at First Sight LOVER (S2)
Snow Mountain Syndrome (S2)
Where Did the Cat Go? (S2)

(#4157) copin válasza copin (#4156) üzenetére


copin
őstag

Az uj resz olyan volt, ami koveti a mangat (cim szerint nem jut eszembe, de Asakura volt a cimlapjan). Az elozetes talalgatasok is errol szoltak.

[ Szerkesztve ]

(#4158) Móci válasza copin (#4156) üzenetére


Móci
addikt

Lesz itt keverés rendesen...
Na majd elkezdem nézni, remélem az S2-es részek is jók lesznek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4159) Gergello


Gergello
addikt

Végeztem az egész Genshikennel (ova,1,2). Bátran ajánlom mindenkinek. :))
Mibe érdemes mostanában belekezdeni? Vmi jó kis izgalmas kellene.

(#4160) Móci


Móci
addikt

Én ma a Pandora Hearts hetedik részét néztem meg, ez is nagyon jó volt.
Misztikus, érdekes, fantasy. Kell több? Jó, azért elég sok mindenben hajaz az Alice csodaországban dolgaira, szereplőire, de maga a sorozat nagyon tetszik.
Érdemes megpróbálkozni vele. Egy a baj, elég gagyi minőségű az összes sub, kár, hogy egy jobb csapat nem vállalta el.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4161) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Most jött ki a harmadik része a Higurashi no Naku Koro ni Rei-nek, ami egy 5 részes OVA lesz. Szerintem idáig nagyon jó, az első részen meg lehet szakadni a röhögéstől. A második és harmadik részt most nézem meg - most jön lefelé -, de szerintem méltó lesz az első két évadhoz. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4162) Noddy


Noddy
senior tag

Én a hétvégén a Ghost Hound-ot fejeztem be. Elvont, egy kicsit lassúcska sorozat, de nem bántam meg, hogy megnéztem.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4163) copin válasza Gergello (#4159) üzenetére


copin
őstag

Nekem is nagyon tetszik a Genshiken, de ezt talán már írtam. A Koihime OVA kijött: [link] Akinek tetszett a sorozat, annak kötelező, aki még nem hallott róla, annak az első néhány részbe érdemes belekezdenie az OVA előtt, hogy maradéktalanul értse a karakterekhez fűződő poénokat.
Hajrá!

(#4164) unclefucka válasza Vistaboy (#4141) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali ismét!

Vistaboy: A Tayutama: Kiss on my Deity -t hetente adják? Eddig ugye hét rész jelent meg?
Megnéztem az első hetet, jó lett tényleg érdemes a megnézésre. :R :R Bár nekem egy kicsit gyorsra sikeredett, gondolok itt arra, hogy a sztorit mintha "megvágták" volna. Az az embernek az érzése, hogy hiányoznak események (és a flashback-ekben sem utalnak rájuk).

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4165) Gergello


Gergello
addikt

Elég érdekesek a karakterek azokban az animékban amiket linkeltek. :)) Lehet a Planetest nézem újra vagy esetleg a Code Geass. Utóbbi milyen? Gundamon is gondolkoztam, de annyira sok sorozat van, hogy azt sem tudom hol kezdjem.
Gantz mangát követi valaki? Most jön majd a 300. ch.

(#4166) Vistaboy válasza unclefucka (#4164) üzenetére


Vistaboy
veterán

Üdv.
Igen, hetente adják és idáig 7 rész van kint.

Más:
Szóval, én ugye nagy Fate/Stay Night rajongó lennék, ezért örömmel értesültem róla korábban, hogy kiadják Blu-Ray-en a sorozatot (Eddig ugye nem volt HD-s RAW belőle). Eddig hiába kerestem, egyedül a ThorAnime-én volt kint 720p-ben, és az is csak az IRC-jükön, amihez nem értek. :B

De most már hála istennek megtaláltam a NyaaTorrents-en a RAW-ot, 1920x1080-as felbontásban, tömörítetlen FLAC hangsávval (Mondjuk ennek meg is van az ára: egy rész minimum 700MB, de vannak másfél gigás epizódok is :U ).

Szóval aki szereti a Fate/Stay Night-ot, és szomorú volt amiatt, hogy eddig nem volt belőle HD-s kiadás, az mostantól megnyugodhat. ;)

Ajánlom mindenkinek, remek anime. :R

MOD: Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy az 1080p-s és a 720p-s változatok között eszement különbségek vannak méretileg (A 720p-s változat összes része 8GB alatt van, míg az 1080p-s bőven 20GB feletti), de a képminőségben én ezt őszintén szólva egyelőre nem látom indokoltnak. Mondjuk jelenleg nem tudom megnézni normálisan a filmet - az Athlon 64 + 7600GS kombó ehhez nem elég -, így meg kell várnom az új gépemet, amin majd elválik, hogy valójában mi is a különbség oka. :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4167) unclefucka válasza Vistaboy (#4166) üzenetére


unclefucka
senior tag

Akkor ezért Saber az avatar-od!?
Én sajna a nem írogatok annyit, hogy lehessen nekem is.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4168) bozont válasza Vistaboy (#4166) üzenetére


bozont
veterán

Melyik csapattól találtad. Én csak a QTS féle 1080p raw-okat látom, de azok nem tesznek ki csak kb 8GB-ot összesen. Mondjuk mindegy, mert 20-at amúgy sem érne meg nekem.

mod.: Ja, elnéztem, azok a 720p verziók. :W :D Viszont megakadt a szemem azon a 165GB-os (Vol. 1-4) BD másolatokon. :Y Kíváncsiságból lehet belekukkantok az egyikbe.

[ Szerkesztve ]

(#4169) Vistaboy válasza bozont (#4168) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak a QTS-féle RAW-ok vannak. De mellette kezdték felrakni a ThorAnime-féle Dual Audio-s 720p-s rip-eket is az oldalra, ami azért érdekes, mert direkt kérték a letöltőket, hogy ne tegyék fel őket torrentre.

Én csak azt sajnálom, hogy amíg nem lesz meg az új gépem, addig nem tudom megnézni rendesen az 1080p-s vidiket. :(

Mindegy, majd lehúzom 720p-ben is, megnézni jó lesz. Kiírni úgyis az 1080-asat fogom. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4170) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na szóval, leszedtem a 720p-s változatot, és meg kell vallanom, hogy nem sokkal rosszabb az 1080-astól - sőt, megkockáztatom, mintha még egy picit élesebb is lenne a képe -, ráadásul az AnimeAddicts-on fent lévő felirat tökéletesen passzol hozzá (Mondjuk ez nem meglepő, hiszen a film egy-az-egyben ugyanaz, mint a TV-változat volt).

Még megvárom a THORA-féle Dual Audio változatot, és meglátom, az milyen minőségű lesz. Utána eldöntöm, melyiket írom ki.

De az 1920x1080-as videót nem fogom most már. Minek írjak ki négy részt (néha csak hármat) egy DVD-re, ha kettőre felmegy a 720-as kompletten? :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4171) Vistaboy válasza unclefucka (#4167) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ezért. :K

Úristen, most nézem, mennyi ideje vagy regelve... :DDD Na, én meg azt nem fogom soha elérni. :P

Jeee. Pont holnap leszek 777 napos. :DD Kemény. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4172) Mamuska válasza Vistaboy (#4171) üzenetére


Mamuska
őstag

Hasonló stílusú animéket nem ismersz? Mondjuk szerintem ez a fate stay elég közepes, és nagyon sokan lehúzzák, legalább annyi embernek nem tetszik, mint amennyinek igen. Tehát valami hasonlót, de jobbat nem tudsz?

(#4173) cor válasza Mamuska (#4172) üzenetére


cor
őstag

nem, csak ezt nézi, keresgeti a verziok közötti különbségeket ;]
(csakpojénakartlenni ;) :DDD )

Claymore?

nem enniy+annyi embernek kell tetszenie, hanem aki nézi

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4174) unclefucka válasza Vistaboy (#4171) üzenetére


unclefucka
senior tag

Na igen, én amolyan "Csendes Bob" típus vagyok, csak akkor szólalok meg, ha építő jellegű a hsz.-em és nem okoskodom, főleg, ha már mások is megoldották a problémát.
Viszont sokat olvasok. Azért találtam már nálam is régebben reggelteket, de igen én már vén f@sz vagyok. :)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4175) Vistaboy válasza Mamuska (#4172) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ismerek párat, de ez a kedvencem. Most egy kicsit túlzásnak tűnik, de nekem olyan most ez HD-ben, mintha a Te kedvenc sorozatodat adnák ki három év után (2006-os) HD-sen. Te is gondolom, a legjobbat szeretnéd belőle. :K

Amiket én ajánlok: Claymore, Berserk, Guin Saga, Tears to Tiara, Shangri-La, ilyesmik.

unclefucka: Én sem pofázok mindenbe bele, egyébként a koromnál fogva én sem vagyok már mai kakas. Csak nemrég lett netem, de már amúgy 35 vagyok, úgyhogy én sem ma kezdtem az olvasást. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4176) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ja, és nemsokára fog indulni egy érdekes anime, amit egy nagyon jó mangából fognak készíteni.

Itt a topik, amit nyitottam neki az AA-n.

Ebben lesz minden. Szex, erőszak, vér, humor, fantasy... jó lesz, na. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4177) unclefucka válasza Vistaboy (#4175) üzenetére


unclefucka
senior tag

JAJ! Én kérek elnézést!
Nem rád gondoltam, még véletlenül sem!
Nem akartalak megbántani vagy ilyesmi! :B :B :B
Nekem már az iskolám révén 10 éve van netem, nem az életkorra céloztam a vénséggel.
Én csak 29 éves kisfiú vagyok amúgy is... ;)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4178) copin


copin
őstag

Hi!

Tudja valaki mikor jön ki a Kiss×sis második (sorban a harmadik) része?

[ Szerkesztve ]

(#4179) Mamuska válasza Vistaboy (#4175) üzenetére


Mamuska
őstag

Ezeket már ismerem. Én 15-nek saccoltalak, de, hogy 35. ;]

(#4180) unclefucka válasza Mamuska (#4179) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ebből is látszik, hogy az anime (m)ennyire kortalan műfaj. :K
Ha lenne elég időm foglalkozni vele cosplay -re is járnék. :O

És igen, bevallom nekem tetszik a Naruto, ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy TV-ben még egy részt sem néztem meg. Aki pusztán a TV-s epizódok alapján azt mondja, hogy szar, az nem tudom, hogy a 331 epizód + 5 film + OVA-k közül hányat látott, de nem hinném, hogy ez alpján meg lehetne ítélni. A Dragonball-ban is elhúzott csatajelenetek voltak, mégsem mondtuk, hogy szar. Azon kívül sok élet-bölcsesség is van elrejtve benne a sorok között, engem főleg ezek fogtak meg. (mert lássuk be ecchi nincs benne(ami még érdekelhetne ;] ))

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4181) copin válasza copin (#4178) üzenetére


copin
őstag

Úgy néz ki hogy csak szeptemberben lesz új rész. Beélesítem a naptárprogramot, mire ideér hatszor elfelejtem.

(#4182) Vistaboy válasza unclefucka (#4177) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem sértődtem meg. (Ott volt a smiley a végén, láthattad hogy csak poén volt). :DDD

Egyébként 33 után (krisztusi kor) már tökmindegy. Öreg vagy, és kész. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4183) Vistaboy válasza Mamuska (#4179) üzenetére


Vistaboy
veterán

15-nek? :Y

Mégis miből? Áruld már el, hátha akkor tényleg annyi leszek. ;] :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4184) unclefucka válasza Vistaboy (#4182) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jól mondat! :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4185) copin válasza Vistaboy (#4182) üzenetére


copin
őstag

Én azt hittem hogy 30 alatti vagy, az animék alapján. Végülis 90 évesen is vannak fogyasztható filmek.

(#4186) Vistaboy válasza copin (#4185) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, nem tudom, nekem sokféle anime tetszik. Szeretem a "gyerekes" animéket is - gondolok itt például a Sailor Moon-ra, Slayers-re, stb.

De leginkább a horror/ecchi/fantasy/vígjáték vonalat csípem. Például amit te kérdeztél az előbb (Kiss x Sis), annak is lehúztam az első (0-adik) OVA-ját, de alighogy elkezdtem nézni - amikor mind a két hugica egymás után lesmárolja a csávót -, akkor már tudtam, hogy ez tetszeni fog. :DDD Úgyhogy lehúztam a második részt is, és már várom a harmadikat. :DDD

Most azonban még egy ideig Fate/Stay Night-ozok. Teljesen más így HD-ben nézni, és még a japán szinkron is fura, mert eddig angol audio-val volt meg. De sokkal jobb. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4187) cor válasza Vistaboy (#4186) üzenetére


cor
őstag

akkor fentebb majdnem igazam volt ;]

nem JapDub nézni animé(ke)t azért az elég meredeknek tünik :U :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4188) Vistaboy válasza cor (#4187) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos sehol nem találtam - eddig - normális minőségű RAW-gyűjteményt belőle torrenten. Csak angol dubbal volt meg úgy, hogy minden rész megvolt benne, és volt seeder is. :DDD

Most már minden oké, Blu-Ray RIP RAW rulez! :R

A Slayers-et például magyarul, szinkronosan láttam, de azzal sem volt semmilyen problémám.

De az animék 50%-át HD-s RAW-ban nézem meg, a másik 50%-ot pedig angol subbal, ahogy megjelennek.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4189) Mamuska válasza Vistaboy (#4183) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem sok animés van szerintem 30-on túl, de lehet, hogy tévedek. Meg a fate stay night-ból ítélve tippeltem. Tehát ezzel az avatarral kavartál meg leginkább. Ez nem bántás akart lenni, papa. ;] Egy Zsoltot egyébként sem bántunk. :D

(#4190) csyo


csyo
senior tag

GHOST IN THE SHELL.

megnéztem a 2 nagy filmet (a harmadik részt még nem )

meg van ebből egy sorozat is. A felirat nem mindenhol passzol.

Láttátok? Van esetleg feliratotok hozzá?

Legyen szép a napod!

(#4191) cor válasza csyo (#4190) üzenetére


cor
őstag

GITS keresés eredménye az AAn
[link]

feliratszerkesztö, ha nem azonos verziohoz van a felirat s csuszik, én igy szoktam (általánosan)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4192) csyo válasza cor (#4191) üzenetére


csyo
senior tag

te mit használsz?

mert csuszik elég sok feliratom. A GITS nál csak késleltetem a feliratot, de van pár rés aminél közben is elmészik. EHhez jó lene valami szerkesztő... :R

és köszi a linket :R

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#4193) cor válasza csyo (#4192) üzenetére


cor
őstag

Subtitle Workshop (2.51)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4194) csyo válasza cor (#4193) üzenetére


csyo
senior tag

Köszönöm! :R :R

Át tudnál jönni a FELIRATOK topikba, hogy segíts némi infóval a használatában?

Legyen szép a napod!

(#4195) Móci


Móci
addikt

Ha ass a feliratfájl, ajánlott az aegisub inkább, a workshop annyira nem szereti ezt a formátumot.
De ha működik, akkor nem szóltam.
Szép minősége van a Fate rawnak, lehet majd leszedem, ha lesz helyem. Egyenlőre még két Tenchi HD mozi vár megtekintésre...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4196) csyo válasza Móci (#4195) üzenetére


csyo
senior tag

Móci: ass-el nam találkoztam, de köszi a segítséget :R :R

------
más.

Hirtelen tele lettem soksoksok ázsiai animével.
csak győzzem megnézni:-D
Vannak egész jók.
Pl: az idő felett járó lány sztem tök jó:-D

Legyen szép a napod!

(#4197) _ak_


_ak_
addikt

Belenéztem én is a Kiss x Sis-be és hát :Y . ez már lassan a pofátlanság csúcsa, ilyet én is akarok! ;] nem piskóta amit lenyomnak benne. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4198) Móci válasza _ak_ (#4197) üzenetére


Móci
addikt

Ilyennek szerintem mindenki örülne... Én biztos nem lennék ilyen szégyenlős, sőt, rá is támadnék a 'nővérkékre'... ;]

Ma fejeztem be az Iczer One-t. Nem rossz kis sci-fi, mecha, akció, shoujo ai sorozat. Hálisten az utolsóból nincs benne sok, így az érzelgősség is elmarad, ellenben kapunk egy valag harcot, űrlényeket, robotokat, szép lányokat... és még a zenék is egész jól passzolnak a sorozathoz. Persze volt pár gagyi, gyenge pillanata, de aki szereti ezeket a műfajokat, esetleg a régebbi animéket, tegyen vele egy próbát!
AniDB

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4199) csyo


csyo
senior tag

megnéztem ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=k-Dj5lUo9JQ&feature=related

nah, nem a youtube-on, hanem a 1,5 órás igaz történeten alapuló mesét.

szomorú mese:-(

Legyen szép a napod!

(#4200) unclefucka


unclefucka
senior tag

Üdv Mindenki!

Megnéztem ezt a Fate/Stay Night -ot, tényleg jól megalkotott sztori, csak ajánlani tudom.
Bár nekem a vége túl "animésre" sikeredett.
Lehet, hogy csak azért, mert az utóbbi időben olyan sorozatokat néztem, amiknek beteljesült szerelem, happy-end, stb. lett a vége, de szívesebben láttam volna azt, hogy Saber és Emiya bódogan élnek, 'míg meg nem hónak. Mondjuk lehetett látni, hogy ez nem így lesz, de azért drukkoltam nekik.

A Tayutama -t nézem még, az meg nem elég erőszakos, hogy jó kis kalandos legyen, nem elég ecchi, hogy erotikus legyen, nem elég vicces, hogy röhögős legyen olyan erős közepesre mondanám, egy megnézést megér.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.