Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53001) Essejó válasza myckey (#53000) üzenetére


Essejó
veterán

Melyik csapat feliratozta?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53002) myckey válasza Essejó (#53001) üzenetére


myckey
veterán

Az jó kérdés, mert én angolul fogyasztok mindent...
bár, meg is gyűlik a bajom -néha- a szakmaibb, irodalmibb dolgokkal.
de azért többynire leküzdöm.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53003) Pro Koryak válasza Essejó (#53001) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Netflixen fent van felirattal.

(#53004) coco2 válasza Essejó (#53001) üzenetére


coco2
őstag

Animéknél japán hang + angol felirat az átlag, amire számíthatsz. Elvétve lesz magyar felirat némelyikhez (fordítják az angolt), magyar hang pedig fehér hollónál ritkábban. Angol hang átlag nem reménytelen, de valami nagyon tré, hogy sosem az a hang, mint a felirat. Fujj de utálom. Akkor inkább maradjon a japán.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53005) Essejó válasza myckey (#53002) üzenetére


Essejó
veterán

Én még csak kb fél éve tanulgatom az angolt. A Duolingoval, szóval az a fogyasztás még kiesik.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53006) Essejó válasza Pro Koryak (#53003) üzenetére


Essejó
veterán

Jó, akkor várhatóan nMagra is felkerül.:D

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53007) Essejó válasza coco2 (#53004) üzenetére


Essejó
veterán

Mint lentebb írtam az angolt még annyira nem vágom. Ezért maradok a Japán hang Magyar feliratnál. Akad itthon pár csapat aki fordít és időzít animéhoz feliratot. Sőt mangát, és lightnovell-t is magyarítanak. Pár beszerzési forrásom link meg link és link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53008) myckey válasza Essejó (#53007) üzenetére


myckey
veterán

Ismerem ezeket az oldalakat, csak mostanság nem lépek be.
DB Super idején nagyon rajta voltam az egyiken...van egy raklap hsz a db topicban, ott.

Hajrá, én is csapatom az alkalmazást, másik 5-6 nyelvet etc... ángluson :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53009) Essejó válasza myckey (#53008) üzenetére


Essejó
veterán

A kislányom, angol alapon japánul tanul rajta.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53010) myckey válasza Essejó (#53009) üzenetére


myckey
veterán

Ismerős, jaja,
is. :K
Ügyes :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53011) Aljasvip válasza myckey (#53000) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nekem nagyon tetszett a filmben a városi jelenet.
Brutális volt átérezni, hogy a "fent" zajló mecha küzdelem közben az átlag polgár egy hangya módra eltaposódhat bármikor.

Maga a story amúgy folytatásért kiált.
Én sokat olvastam a film után, hogy mégis kik voltak ezek a karakterek és miért cselekedtek így vagy úgy. Jó lenne látni filmben kibontva ezeket.

A végén a Gundam harc számomra "meh". Nem volt szükség erre a CG orgiára a sztori szempontjából.

(#53012) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shield Hero sorozat S3-ban csak sikerült a ribit előszedni, jó lenne ha hamar elintéznék csúnyán... ;]

Live-Die-Respawn

(#53013) Aljasvip


Aljasvip
senior tag

Ha már a mecha szóba került... Nemrég akadtam erre ez érdekes darabra, állítólag diákok készítették:
Dawn of the Eclipse - EPISODE ZERO / indieAnime (YT link)

Remélem egyszer majd lesz egy sorozat belőle, a story-nak már ott van egy jó alap.

[ Szerkesztve ]

(#53014) myckey válasza Aljasvip (#53011) üzenetére


myckey
veterán

Igen, az nagyon jó volt !
A Gundam harc nem is számított annyira.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53015) coco2 válasza Essejó (#53007) üzenetére


coco2
őstag

Ha most tanulod, és kezdésnek valami egyszerű kell, én magam például a képregényeket használtam arra. Van egy kézreálló szótár programom, nem utolsó sorban az könnyített legtöbbet.

A Duolingo-ról az én megfigyelésem, hogy gyanúsan könnyű eseteket sorakoztat. Nem életszerű. A gyakorlati élet fele annyira nem letisztított, és amikor azzal szembesül valaki, jönni fog a leblokkolás. Ha a nyelvtani alapok megvannak, utána én hagynám azokat a dícsérve-tanító alkalmazásokat a fenébe, és valós gyakorlás után néznék. Ha nem képregények, akkor YT-n valami csatorna, amit tartalomra szívesen nézel. Van melléjük Google-minőségű felirat (kicsit vacak, de hallás után kiigazítva elég a történések követéséhez).

Ha a magyarított beszerzési forrás neked elégséges, ám maradj annál. De becsülni lehet a napjait, meddig leszel vele elégedett. A fordítások magyarra cudar sok idő, és ha éppen nem tetszik az az anime, feleslegesen vártál fél lábon állva.

Japánul tanulni nem sámli, de bármilyen kis zseni a lányod, neked esetleg át kellene gondolnod, hogy jó ötlet-e hagyni? A japánt a japánok maguk évtizedig tanulják (írásjelek), és ők szövegkörnyezetben élnek. Ha a japán világnyelv lenne, azt mondanám, oké, de nem az. Ha tényleg annyira érdekes kultúra lenne, talán indok lenne, de nem az. Ha a családnak üzleti kapcsolatai vannak abban az irányban, akkor nyilván okés. De ha az nincs, és mindössze csak "exotikum", annak csalódás lesz a vége, és temérdek sok jobb sorsra érdemes idő végzi majd kukában. Ha az angol már annyira megy a lánynak, hogy még másik nyelvet tanulna, én a francia felé irányítanám. Mert az a másik világnyelv.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53016) myckey válasza coco2 (#53015) üzenetére


myckey
veterán

A képregények jók, de ott és a mangaban is akadnak nyakatekert kifejezések, szóhasználat.
Nyelvtan nélkül pedig nem mindent érteni, hiába a tükörfordítás, vagyis pont a tükör a baj.

Duot azt folyamat dolgozzák át...és sokat tanulhat belőle az ember, nem kell elhagyni sztm. Sok sok éve használom, nem is tudom mennyi óra van már benne ( minden egyéb mellett amivel életm során találkoztam, kiegészítésnek )
Mindazonáltal, ki kell menni külhonba, na ott élő közegben, az teljesen más kávézó.
( én akár kint, akár itthon...mindig kapok az alkalmon, és erőltetem a kommunikációt az emberekkel, ugye nem a magyart. )

Japánról, amit írsz. Szubjektív. Bizonyos elemeiben.
egyébként én is kacérkodok vele, de inkább általános dolgokat tanultam eddig, és a beszédre fókuszáltam. Nekem a japán egyébként is kellett már gyerekkoromtól kezdve.

DE ! Ami biztos, hogy a nyelvek....az " life long learning " Élethosszig lehet őket fényezni, pontosítani. Naponta kell tartalmakat fogyasztani, minden mennyiségben. Manapság ez könnyű !
Én is hülyén éreztem magam az elején, aztán mostanság az a fura, ha bármit is nem angolul / original nyelven nézek,hallgatok, olvasok etc...
Persze a szépirodalommal szintén hadilábon állok :B :D De jó !

OFF vége :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53017) emiki6 válasza coco2 (#53015) üzenetére


emiki6
veterán

temérdek sok jobb sorsra érdemes idő végzi majd kukában

Nemtom feltűnt e, de te például az animenézéssel töltött időt sem kapod már vissza. :U Vagy az hasznos volt, de hobbiból nyelvet tanulni már nem az?
Különben is, ki akar franciául tartalmakat nézni? Pont ezért teszek magasról a németre és spanyolra is.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#53018) KISDUCK válasza emiki6 (#53017) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nemtom feltűnt e, de te például az animenézéssel töltött időt sem kapod már vissza.

Micsoda? Pedig én arra építek hogy ha elüt egy teherautó akkor az animékből tanultak alapján beállok kalandornak és legyőzöm a démon nagyurat egy fantasy világban. ;]

(#53019) myckey válasza emiki6 (#53017) üzenetére


myckey
veterán

Így ahogy mondod, nem véletlen írtam neki, hogy szubjektív amit írt.
Én Angolul tanulok franciát, spanyolt, és egyéb nyelveket, ami tőlünk keletebbre esik !
Németet is tanultam oktatásban meg szakmában is, azt is próbálom eleveníteni.
De miért is ne tenném? Csak a saját memóriámat frissítem vele.

Az idő meg...na azt nem kapjuk vissza, az biztos. Kár is belemenni. :R

KISDUCK
én már gyúrok a kövi életbeni, gecóga tensóra meg a bánkájra !
kiabálom őket a határban ! :D :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53020) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Csak lement ez is. Jó volt. Én valahol 7-8 pontra tenném. De nálam semmiképp sem mestermű szintű azért. Emlékezetes az tény, ötletes, és jól kitalált, de nekem valami hiányzott még belőle ahhoz, hogy mesterműként tekintsek rá.
A humora nekem bejött, jókat mosolyogtam rajta. :)
Egyetlen dolog zavart az egészben. Az, hogy a homonculus-ok egy-egy bűnt testesítenek meg a hétből. És még ki is van mondva, hogy nem szabadna más érzelmet érezniük azon kívül. Namost, ez kb egyik homonculusra sem igaz. :U Például harag-on, a harag egy kis szikrája se tapasztalható. Lusta, hogy lenne lusta, amikor egy ország méretű alagutat ás?! (Attól mert panaszkodik, még nem lesz lusta.) stb stb...
Ettől függetlenül mint írtam, egy emlékezetes cucc. Nem olyan, amit az ember 1 hét alatt elfelejt. Szóval tényleg jó volt.

Aztán megnéztem a három live-action movie-t is. :D Kíváncsi voltam, hogy ezt a sztorit, hogyan foglalják össze ~6 órában.
Kezdjük ott, hogy animéket nem kellene megfilmesíteni. De ha már.. Akkor én azt mondom, hogy minden igénytelensége ellenére, nem tudtam utálni a filmeket. Mert valahol, korrekten bemutatják a sztorit. Persze kevesebb karakterrel, mert nem lett volna mindenkire idő. Néhol szörnyű színészi játékkal, mert itt inkább az volt az elsődleges, hogy kinézetre passzoljanak a színészek, mintsem a színészi tudásuk.. :D A Winry-t alakító csaj az omg... :DDD De minden hülyesége ellenére, azért tényleg próbáltak nagyon hűek maradni az eredeti műhöz.

Egyébként a többi Fullmetal cucc, hogyan oszlik el az univerzumon belül? Van még említésre érdemes film, vagy sorozat?

És tegnap újranéztem a Your Name.-et. Abszolút kedvencem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53021) KISDUCK válasza .LnB (#53020) üzenetére


KISDUCK
addikt

A Bortherhood elvileg hűen dolgozta fel a mangát, ha más sorozatot (pl.: a régi sorozatot) nézel belőle vagy animált filmet akkor az már nem kánon történet.

(#53022) consono válasza coco2 (#53015) üzenetére


consono
nagyúr

Az én lányom is második éve tanul japánul (12 éves). Nem azért, mert valami célja lenne vele, bár Japánba el akar menni, hanem mert tetszik neki. Angolul meg németül meg már beszél, miért ne? JA, ő nem appból, "rendesen" tanárnál tanul heti rendszerességgel. Egy év után jutott el odáig, hogy meg kellett neki venni az első "rendes" japán tankönyvet, mert meglettek hozzá az alapjai.

"In God we trust. All others must bring data"

(#53023) emiki6 válasza myckey (#53019) üzenetére


emiki6
veterán

Én most egy 1000 alapszavas anki paklit tolok. Lassan belekezdhetek a sentence mining-ba.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#53024) coco2 válasza emiki6 (#53017) üzenetére


coco2
őstag

>Nemtom feltűnt e, de te például az animenézéssel töltött időt sem kapod már vissza

Sőt, azt az időt sem, amikor wc-re elmegyek és hasonlók :DDD

Egy gyerek esetében azért más, mert iskolába járnak, némelyikben nyomják beléjük a "muszáj" feelinget, és könnyen félreértik a történések súlyozását. A kötelességből tanult dolgok kreativitást rombolnak. Azt az egyet érdemes végig gondolni. Az abszolút semmire jó addiktív szórakozások, mint animéket nézni, meg a Tiktok-ot bújni, az teljesen okés :)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53025) myckey válasza coco2 (#53024) üzenetére


myckey
veterán

Nem igaz
Az animeben is van ráció
Nem lehet a tiktok közösségi akarmikkel összevetni, sztm
De még ott is fellelhető az értelem

Jah, de ezen nem veszünk össze.....majd vensegere az ember, számoít vethet az eltelt akarmirol.
🙂

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53026) Essejó válasza coco2 (#53015) üzenetére


Essejó
veterán

A "kis"lányom 35 éves :D én magam 63, szóval tudod mikor hagyná irányítani magát. :DDD
Egyébként mondtam neki, hogy: baszki Koreai cégnek dolgozol, ott lenne az élő gyakorlási lehetőség, de nem akarta.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53027) myckey válasza Essejó (#53026) üzenetére


myckey
veterán

Nekem megvolt a kor....mosolyogtam is egyet ;] ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53028) .LnB válasza consono (#53022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon ügyes kislányod van, hogy ennyi idősen ennyire fogékony a nyelvekre. Ez később majd nagyon jól fog neki jönni. Persze ehhez jó szülők is kellenek. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53029) Essejó válasza .LnB (#53028) üzenetére


Essejó
veterán

A lányom középiskola 3 osztályban ment középfokú angolra, és elsőre sikerült neki

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#53030) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tudnátok a Toradorához hasonló töltetű animét mondani? Most valahogy olyasmit lenne kedvem nézni, és most hogy azzal végeztem ismét, még mindig egy kissebb fajta űr maradt bennem.

All→M8

(#53031) coco2 válasza callmeakos (#53030) üzenetére


coco2
őstag

Hehe :) Újabb gyanútlan anime fogyasztó szokott rá a dráma műfajra :)

Az az anime sajnos ritkaság. Abban a szűk fókuszban van az, és slussz. (Én nem tudok többről, és amikor kerestem, nem találtam.) Esetleg a Your Name-nek adhatsz egy esélyt. És vannak az egyre távolabbi irányok. Szerethető karakterekért aggódni találhatsz bármilyen műfajban.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53032) myckey válasza coco2 (#53031) üzenetére


myckey
veterán

Kimi No Na Wa
Nagyon szuper ajánlás ! Másik helyen mutattam, filmes topicban, kik nem anime fogyasztók...Ott is sikert aratott.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53033) callmeakos válasza coco2 (#53031) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem vetem meg a drámát, hogy ha a karakterek szerethetőek. Tudom hogy a Toradora egy egyedi gyöngyszem, de azért remélem van valami hasonló. Talán még a Horimiya vonalon még lehetne mozogni, csak ott nem igazán van dráma, inkább csak vicceskedés meg cukiskodás.

A Your Name meg fent van a radaromon a Suzume miatt, lehet este meg is nézem.

All→M8

(#53034) coco2 válasza callmeakos (#53033) üzenetére


coco2
őstag

Ha inkább a dráma vonalon maradnál, itt egy kicsi lista csekkolni, de nem ígérem, hogy a te szájízed szerinti lesz:

Madoka - dark fantasy, valaki imádja, valaki utálja.

Grisaia - sötétebb színezetű sol válogatott kegyetlenségeket átélt gyerekek sorsának összefonódásáról. Az egész első évad gyakorlatilag karakterépítés.

Eighty-Six - háborús sci-fi, ofc van dráma a front vonalon pont elég.

Haganai - az első évad eleje főleg unalmas, kicsi dráma a második évadban van inkább.

És még valami. Biztos rajzfilm vonalon akarsz maradni? Drámából a light novel-ek sokkal többet tudnak adni. A rajzfilmeket eredetileg látványra tervezték, nem tartalomra.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#53035) consono válasza .LnB (#53028) üzenetére


consono
nagyúr

Tudom :) Meg szerencsénk is van, mert nem kényszer, hanem szívesen csinálják. Valahogy náluk megmaradt az, hogy könnyen tanulnak nyelvet, a fiam is a harmadiknál tart, csak neki a francia az, az angol meg a német mellett. 16 évesen volt már két középfokúja, azóta tavaly az angolból meglett az előrehozott emelt érettségi és most a C1-re készül...

"In God we trust. All others must bring data"

(#53036) Hintalow válasza callmeakos (#53030) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát, talán a

- Golden Time
- School Rumble
- Ore Monogatari!!
- Kimi Ni Todoke
- Lovely Complex

amik hasonlítanak, meg talán még egy kicsit a Zero no Tsukaima (ott a főszereplő kb. Taiga klónja - vagy is fordítva, inkább Louise inspirálta a szerzőt Taiga-nál)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#53037) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akudama Drive

Lement ez is. Nem volt rossz. Elég rövid, ezért valószínűleg hamar el fogom felejteni. Pedig nem volt rossz, csak semmi kiemelkedő. Viszont néhol marha jól néz ki, nagyon modern kinézettű anime.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53038) myckey válasza .LnB (#53037) üzenetére


myckey
veterán

FMA Brotherhood zenéje, mennyire talált be?
Angol megvan belőle? -BROTHERS theme-

Nekem nagy kedvencem az OST.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53039) .LnB válasza myckey (#53038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem igazán szoktak meghatni ezek a zenék. A legtöbbször megnézem egyszer egy anime openingjét, aztán később már áttekerem. Az endinget van, hogy meg sem hallgatom. Ez alól a Spy x Family egyik endingje kivétel, ezt meg is kerestem külön: [link]

Ezen kívül Makoto Shinkai filmjeiben voltak olyan zenék amik tetszettek. Leginkább a Sparkle , de a Grand Escape se rossz.
Viszont mondjuk Spotify listámba nem teszem be egyiket sem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53040) myckey válasza .LnB (#53039) üzenetére


myckey
veterán

Ez nem intro vagy outro theme.
Azokat én sem mindig , áttekerem, skippelem ha lehet.

Én eléggé kedvelem az anime OST ket, moziknál is. De szelektálva.

Van "pár", ami szépen van komponálva, jó a hangszerelés, az énekhang stb...Instrumentalban még jobban is szólnak, sokszor.
Élőben, zenekarral vagy csak egy zongorával/hegedűvel...pláne.

Shinkai darabjaiban is nagyon jók ! De Studio Ghiblinek is van millió összeállítása, ami szépen szól. számomra. ( Most írtam valamit...lehetne sorolni, szerencsére )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53041) emiki6 válasza myckey (#53040) üzenetére


emiki6
veterán

A genshin impact játéknak nagyon jó a zenéje, a fejestopikba írtam is ajánlót hozzá. :D [link]

Az attack on titan-nek van pár jó edzős zenéje.

OP/ED-ből a beastarz (yoasobi-s OP, Ali - wild side) és a jujutsi kaisen (lost in paradise volt ED, most a specialz OP) áll jól, beastarzt pl nem is láttam még, csak tidal ajánlotta. A yoasobi - aidoru is jó. Plastic love és kakusei nemtom op/ed zenék e, azokat is tidal dobta fel.

Csomó evangelion zene tetszett meg mert jazz és jól kevert, kiemelném a "come sweet death, second impact"-et. (De hedgheg's dilemma és fly me to the moon instrumental is el lett téve). Az evangeliont se láttam.

A yui - again és a LiSA - Gurenge -t is szívesen hallgattam az animékben, ahol op/ed voltak, azokat is eltettem.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#53042) myckey válasza emiki6 (#53041) üzenetére


myckey
veterán

Jó sok ajánlás, korrekt ! :R

Attack on Titanbol pont nem az tetszik :B mármint legjobban.
Hiroyuki Sawano “Attack on Titan” Vogel im käfig live

[ Evangelion - Tsubasa wo Kudasai

[ Dragon Ball Super - Ultimate Battle/Ultra instinct | Instrumental Epic Rock COVER

meg egy raklap másik, filmek sorozatok, jobbnál jobb bandák stb...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53043) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Még néhány nap... :))

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#53044) emiki6 válasza LendvaiFeri1 (#53043) üzenetére


emiki6
veterán

Ennek még mindig nincs vége? :D

De jó, hogy a maradékot elolvastam mangában. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#53045) LendvaiFeri1 válasza emiki6 (#53044) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A héten érkezik (elvileg) az utolsó rész. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#53046) KISDUCK válasza LendvaiFeri1 (#53045) üzenetére


KISDUCK
addikt

Tényleg hogy áll most az utolsó évad? Én elvesztettem a fonalat hogy mégis miből áll (hány rész vagy film) az utolsó évad.

(#53047) emiki6 válasza KISDUCK (#53046) üzenetére


emiki6
veterán

Én úgy emlékszem, hogy volt final season, ami végül nem a final volt, mert jött egy part2, ami szintén nem a final volt, hogy majd jön egy lezáró film... :DDD
Ez volt év elején, azóta már én se figyeltem mi van... :U

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#53048) myckey


myckey
veterán

Én teljesen kiestem...
nézegetem az összeállításokat, meg nagyon szeretem a zenéket is.

Követtem nem is tudom meddig...még talán ez a final akármi is megvolt, nem tudom.

De rendesen elkeveredtem benne a végére, ki kivel és miért meg ....fene sem tudta már, és kezdett kicsit érdektelenné válni a számomra.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53049) .LnB válasza KISDUCK (#53046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt jó lenne ha valaki összefoglalná, mert nekem a negyedik évad kezdete óta le van töltve pár rész. Majd amikor megtudtam, hogy össze-vissza lesz darabolva az évad, úgy voltam vele, hogy majd megvárom ha a teljes kint van.
Lezáró filmről én nem is hallottam eddig. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53050) SQX_Barto válasza .LnB (#53049) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem lezaro film, csak hosszabb resz, ez elvileg masfel oras lesz, elozo is kb egy oras volt. (lett volna kb 8 resz darabolva, de ugy dontottek csinalnak helyette ket hosszabb reszt)
Final season part 1 part 2 es most a part 3 lett ket hosszabb reszre osztva. (Part 1 es 2 mar nem emlekszem hany reszes volt, de talan 6-7 resz partonkent)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.