Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) sti10p


sti10p
senior tag

Engem CGI animációs animék érdekelnének, a következőket már láttam:
Appleseed, Appleseed Ex Machina, Final Fantasy TSW, Final Fantasy Advent Children.

Ha tud még valaki olyat amiben van CGI az jól tenné ha leírná, köszi!

XY

(#4052) bozont válasza sti10p (#4051) üzenetére


bozont
veterán

Most így hirtelen: Ghost in the shell 2.0 és a Ghost in the shell - Innocence, Sky Crawlers

(#4053) Herczi


Herczi
senior tag

Anidb-n hol lehet beállítani, hogy csak japánul írja ki az animék címét? Eddig nem nagyon érdekelt, de most már nagyon unom, hogy egy oldalon csak egy anime van mert ott van oroszul is, meg még mandarinul is az anime címe.

(#4054) Ghostface válasza sti10p (#4051) üzenetére


Ghostface
senior tag

Vexille

PSN: Nifty_Ghostface

(#4055) Herczi


Herczi
senior tag

Nem tudtok valami animét ami a yakuzák köré épül? Nézegettem anime-planetet, meg anidb-t is, de nem nagyon találtam ilyet. Megnéztem újra Gokusent, aztán kedvett kaptam, egy komolyabb yakuza történethez, de nem igazán találtam.

(#4056) bozont


bozont
veterán

A legújabb Fullmetal Alchemist mennyire kapcsolódik az előző sorozathoz? Vagy most az elejétől feldolgozzák a mangát (azt tudom hogy az előző sorozat vége biztos eltért tőle)?

(#4057) degu


degu
senior tag

Hat az uj,vagatlan Naruto eleg szar az elozo,jetx-en nyomotthoz kepest...
Itt a Naruto egy...hulye...kiabrandultam...
Amikor a Kakasi-szenszej nevet olvastam,halalra rohogtem magam,hogy ilyen hulye nevet
meg nem lattam..Oszt kiderult,hogy van egy geninunk nekunk is...
A KAKASY DORA...most rohogjek,vagy sirjak?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#4058) Herczi válasza bozont (#4056) üzenetére


Herczi
senior tag

Úgyvan ahogy mondod, most teljesen a mangát fogják követni, tehát végül is nincs köze a másik sorozathoz.

degu: kajakra nem értem, mit akarsz írni

(#4059) Mamuska válasza degu (#4057) üzenetére


Mamuska
őstag

Én belekukkantottam mindkettőbe, és még az életben nem láttam ennyire primitív sorozatot mint a naruto. Beszélgettem pár 18-19 évessel róla, és mindenki mélységesen lesújtó véleménnyel volt róla. Ezzel hülyítik a 10 éveseket, még normális harc jeleneteket sem láttam. Direkt bele bele pörgettem néhány részbe, és azokban mindig megálltak visszaemlékezni mialatt be akart vinni valami támadást. Egyszerűen borzasztó szar, nincs jobb szó rá.

(#4060) copin


copin
őstag

A Summer Day's Dream-ből Aya Shameimaru karakteréről, Tomo Takino (Azumanga) jutott eszembe. Amúgy hány részes a Summer Day's Dream? Jó lenne ha folytatnák.

(#4061) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Dragon Ball Kai-t valaki még innen nyomon követi? :)

(#4062) Herczi válasza ¤Envy¤ (#4061) üzenetére


Herczi
senior tag

Én majd megakarom nézni ha befejezték, mert annyira nem ismerem a Zed-et,meg ebben filler se lesz. De csak ha kész lesz az egész, türelmetlen vagyok nagyon, nem szeretek új részekre várni.
Ahogy olvastam nincsenek tőle elájulva, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#4063) ¤Envy¤ válasza Herczi (#4062) üzenetére


¤Envy¤
tag

Még csak 2rész jött ki, hova ájuljanak? :)
Eddig még csak az 1. láttam, de nézem a többit is.
Az, h várni kell... már megszoktam :D

ja és most kezdtem bele egy újba: Chobits :D
Ez nagyon aranyos anime :))

(#4064) Gergello válasza Herczi (#4055) üzenetére


Gergello
addikt

Ez a Gokusen elég jónak tűnik, meg kellene nézni. A GTO-t is újra ..., de áh. Világ összes ideje nem lenne elég. :(

(#4065) bozont válasza Gergello (#4064) üzenetére


bozont
veterán

A Gokusen-t csak ajánlani tudom, hatalmas! :C Csak kár hogy ilyen rövid, most azt fontolgatom hogy a live sorozatot is meg kéne nézni, csak nem találom sehol. Asszem abból 3 évad készült.

Most fejeztem be a Monster-t és nem is tudom mit mondjak. Egyszerűen eszméletlen, nagyon izgalmas krimi/thriller és bár nem valami rövid a maga 74 részével, de nem baj ennyi kellett. Néha kicsit lelassul, vontatottá válik de pont időben történik valami izgalmas, megdöbbentő fordulat. Nagyon összetett a sztori. Ehhez képest a sokat istenített Death Note semmi. És az még rátesz, hogy a sztori akár igaz is lehetne.

(#4066) Face8814


Face8814
őstag

Üdv!

Help me!
Nem tudjátok, hogy Magyarországon lehet e valahol kapni eredeti Gundam figurát? Egy ideje bújom már a netet, de egyszerűen sehol sem találom. Külföldi oldalt már találtam, de jó lenne ha itthonival is találkoznék.
Ilyen kellene nekem!!!
Előre is thx! :R

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4067) Herczi válasza Face8814 (#4066) üzenetére


Herczi
senior tag

Azt a rohadt, nem semmi milyen ára van :Y Látszik, hogy gyűjtőknek van, azért nem semmi.

(#4068) Face8814 válasza Herczi (#4067) üzenetére


Face8814
őstag

Van egy sanda gyanúm, hogy a feltüntetett árakat nem dollárban kell érteni.
Az oldal sem amerikai, illetve az árak is túl magasak egy egyszerű pár centis műanyagfigurához. Annyira azért ez nem exclusive.
Ráadásul ha guglizol egy kicsit rengeteg szobában lefotózott Gundam figurát látsz. Nem hiszem hogy olyan sok elvetemült lenne aki ennyit ad egy ilyenért és azt mondjuk az ágya fölött tartaná.....
Lényeg ami lényeg szvsz a $ jel jelen esetben nem dollárra utal!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4069) Ghostface válasza Face8814 (#4066) üzenetére


Ghostface
senior tag

Helló!
Ezt a 2 boltot ismerem ahol foglalkoznak anime és játék figurákkal.
Gundam egyikbe sincs de szerintem vedd fel velük a kapcsolatot hátha rendelni tudnak.
Sok sikert!
SakuraZaka Holdfényteam

PSN: Nifty_Ghostface

(#4070) Face8814 válasza Ghostface (#4069) üzenetére


Face8814
őstag

Köszi!
Rájuk találtam én is, de mivel a kínálatukban nem láttam Gundam-ot, így gyorsan tovább is léptem.
Minden estre egy próbát megér hátha tudnak szerezni....
Thx még egyszer!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4071) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Holdfényteamnél feltétlen próbálkozz!!! Ők szinte csak figurákkal foglalkoznak!
SakuraZaka... szvsz esélytelen!

(#4072) _ak_ válasza ¤Envy¤ (#4071) üzenetére


_ak_
addikt

:DD Mégis miből gondolod, h a SakuraZaka esélytelen? Igaz régen jártam ott, de akkor voltak figuráik is. [link]

Más. Kezdek nagyon komolyan aggódni, nem tudja valaki, h mégis mi történhetett a TokyoToshoval? 4ik napja offline és nem emlékszem, h írták volna valahol, h számítsunk szünetre. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#4073) Herczi válasza _ak_ (#4072) üzenetére


Herczi
senior tag

domain váltás volt, .info-val használd.

(#4074) _ak_ válasza Herczi (#4073) üzenetére


_ak_
addikt

Köszönöm! :R

Let's begin, de gozaimasu!

(#4075) ¤Envy¤ válasza _ak_ (#4072) üzenetére


¤Envy¤
tag

komolyabb figurákkal nem foglalkoznak!
csak a pici, kisebb, és olcsóbb darabokkal..

(#4076) Face8814


Face8814
őstag

Köszi mindenkinek a tippeket! :R
Jövő héten utánajárok a dolognak, hátha..... ( mondjuk túl sok reményt nem fűzök hozzá... :( )

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4077) bozont válasza Face8814 (#4076) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom ismered-e, de esetleg próbálkozz még az animebolttal is.

(#4078) copin válasza bozont (#4077) üzenetére


copin
őstag

[link] [link] Egy kicsit drágának tűnik.

[link] [link] Nem rossz. Shana több helyen is szerepet vállalt.

(#4079) Face8814


Face8814
őstag

Elkezdtem nézni a Death Note-ot.
Túl vagyok 30 részen és elég nehéz abbahagyni. Nagyon tetszik! :C
Csavaros, kellő képen "japán". :R
A végére viszont nagyon kíváncsi vagyok.... Bár milyen végkifejletet el tudok képzelni!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4080) Ghostface válasza Face8814 (#4079) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha a Death Note tetszik akkor mindenképpen ajánlom a Code Geass-t és a Code Geass R2-t!!
A kettő összekapcsolódik csak együtt van értelme. Storyja hasonló a DN-hez abból a szempontból hogy két barát közötti ellentét áll a középpontban akik nem tudják egymásról ki a másik, de szerintem sokkal jobb mint a DN.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4081) Herczi válasza Ghostface (#4080) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezzel egyetértek, a DN-ek, egy erős kezdés után, csak folyamatosan esik a színvonala. Code Geass nekem is jobban bejött, és a vége is sokkal korrektebb.

(#4082) Face8814 válasza Ghostface (#4080) üzenetére


Face8814
őstag

Kösz a tippet.
Már rajta is vagyok.
Viszont lenne egy kérdésem. Ti hol szoktátok beszerezni az anime-ket?
Van nekem is pár "forrásom", de érdekel, van e kimondottan anime-vel foglalkozó site.
Előre is thx!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4083) Gergello válasza Face8814 (#4082) üzenetére


Gergello
addikt

gőzös ;)

(#4084) Ghostface válasza Face8814 (#4082) üzenetére


Ghostface
senior tag

Különböző torrentek és egy ftp szerver.
A teljesség igénye nélkül csak egy pár torrent.
Mininova
AnimeSuki
Tokyo Toshokan
NyaaTorrents

PSN: Nifty_Ghostface

(#4085) Face8814 válasza Ghostface (#4084) üzenetére


Face8814
őstag

Thx!
Volt köztük ismerős.... :K

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#4086) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

DN-t én is láttam, mai napig kedvenc. Code Geass-t és meglestem már, csak az R2-t még nem.

Végeztem a Chobits-al (nagyon aranyos volt :) )
Jelenleg a D.Gray Man-t nézem.

(#4087) _ak_


_ak_
addikt

Én meg időközben megnéztem a Skip Beat befejezését is, de a Negima sensei óta nem láttam ilyet félbecsapott endinget, ill ez viszi is most a pálmát és S2ről nem hallottam/találtam semmit. :F

Tudom, h többször említettem már, de úgy érzem, h megérdemli a Clannad. Szvsz 9/10, követendő példát mutattak be vele!

Belenéztem egy pár áprilisba induló animebe is (ill majdnem az összesbe), de eddig a legbiztatóbb az Eden of the East, megint már szinte az OPnél eldőlt, h tetszeni fog és 3 rész után már nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.

A másik kettő lehetséges befutó a Natsu no Arashi és a Phantom ~Requiem for the Phantom~. Míg az előbbi jópofa hülyeségnek indul, utóbbi egy kicsit komolyabb oldalról közelít, igaz még nem teljesen egyértelmű számomra, h a karakterekre-e vagy egy sztorira fog-e épülni a sorozat.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4088) _ak_


_ak_
addikt

Jut eszembe, nincs meg valakinek a 4-5ik kötet Sundome angolul? :))

Let's begin, de gozaimasu!

(#4089) phanzetomox válasza Mamuska (#4059) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem olyan rossz a naruto :N sztem az elején fusztráló volt a karakterrajz, hogy a szemek olyan "furák" de aztén megnéztem kb. az első 50 részt és megváltozott a véleményem ,nagyon jó :) ezt a harc közben előjönnek az emlékeik meg hasonlók, mindenhol van én legalábbis még nem láttam olyan animet ahol ne lenne :N ha tudtok pár olyat mondani akkor viszont kiváncsian várom mert az biztos tetszene nekem is :R

(#4090) Herczi válasza phanzetomox (#4089) üzenetére


Herczi
senior tag

Grappler Baki-ban nem nagyon emlékezgetnek, ha jól rémlik.

(#4091) phanzetomox válasza Herczi (#4090) üzenetére


phanzetomox
őstag

köszönöm majd megnézem :R

(#4092) copin


copin
őstag

(#4093) Herczi válasza copin (#4092) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezekből a Spice and Wolf meg a Cobra tetszik, többi nem az én stílusom. Zetsubou Sensei-el most próbálkoztam nem rég, de a sok japán szó vicc miatt fel is adtam.

(#4094) copin válasza Herczi (#4093) üzenetére


copin
őstag

Nálam a Canaan lehet nyerő, ezek alapján. Nyáron majd befejezek jónéhány animét, mivel ez a felhozatal nem túl fényes, bár a tavasziak között van néhány egész jó.

(#4095) Mamuska válasza copin (#4092) üzenetére


Mamuska
őstag

Elég sok gagyi lesz, mint mindig. Számomra is csak a spice and wolf érdekes egyenlőre.

(#4096) copin válasza Mamuska (#4095) üzenetére


copin
őstag

[link] Ha így gondolod, akkor ez lehet hogy tetszeni fog.

-

A toradorából pedig dating sim lett psp-n (többek között ;] ). Mondjuk elsőre padlót fogtam a röhögéstől, de aztán kiderült, hogy ez annyira nem vészes. Azért gondolom a neten található képek zöme fake, mert az befejezés fennt van a youtube-on.

[ Szerkesztve ]

(#4097) copin válasza copin (#4096) üzenetére


copin
őstag

Ahhoz képest hogy temetik az animét egyesek, elég nagy csend van itt. Mindenhol vitát gerjesztett a hír...

(#4098) bozont válasza copin (#4097) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem nincs mit ezen vitázni, sajnos itt is elkerülhetetlen a piac felhígulása mint ahogy ez pl a film vagy zene iparban is történt. Főleg hogy már nyugat felé is egyre jobban terjed az anime. De azért mindig találni egy-két gyöngyszemet a sodrásban. :K

[ Szerkesztve ]

(#4099) Herczi válasza bozont (#4098) üzenetére


Herczi
senior tag

Össze foglaltad amit gondolok, gondolom mások is így vannak ezzel. Ilyen a világ.

(#4100) copin válasza bozont (#4098) üzenetére


copin
őstag

Egy kicsit komplexebb a dolog. Ha hígulásról van szó, akkor nézz koreai, vagy kínai filmeket. Warez esetleg. A dvd kiadások már inkább lehúzásnak számítanak gyakran (új kannagi dvd "bővített" kiadása, csak példaként). Az hogy a japánoknál is csökken a születések száma, az inkább kamunak tűnik. A clannad, air és hasonló kyoani filmek pl. elég népszerűek az idősebbeknél is. Most talán megújulásra van szüksége az animének (új fétisek? :d na jó, az nem lenne elég :D ). A készítők munkáival pedig nincs több "gond", mint 10-20 éve. A felhozatal nem jobb és nem is rosszabb. Inkább csak ellaposodott pár dolog, aránytalan, ötlettelen lett a történet, a karakterek és így tovább.

Főleg hogy már nyugat felé is egyre jobban terjed az anime

Na igen. Ez a folyamat már több évtizedes folyamat, erre fogni a hanyatlást elég gyenge érv, mintha az animék zöme (szinte mind) nem belső piacra készült volna mindig is.
Ez nem olyan téma, amit pár sorral el lehet intézni és általánosítani, mondván kevés a neked tetsző anime. Biztos sokan vannak így, de ez is sántít.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.