Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Psych0 válasza Synthwave (#5798) üzenetére


Psych0
őstag

Hozzátenném még, hogy az anime scene, még mindig nem tért át teljesen a torrent platformra és sok csapat még mindig elsősorban IRC-re ad ki. Persze hamar felkerülnek ezek is a torrent oldalakra. Valamint egy öreg torrent sokszor nagyon lassú, míg ha megtalálod IRC-n, akkor szinte mindig maxon tölthetsz. Mindenesetre javaslom, hogy próbáld ki az IRC-t is, mert megéri, ha másért nem, akkor a hangulatáért.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5802) Tüzi válasza jahrn (#5791) üzenetére

Nézegettem full hd tévén 720as meg 1080as filmet, 2.5-3 méter felett nem mondod meg, hogy milyen felbontású a kép... bár lehet csak szar anyagot néztem, de több helyről hallottam már ezt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5803) Móci válasza Archanon (#5799) üzenetére


Móci
addikt

Van Uraharashop is, nézz be!

Amúgy igen, az irc nagyon jó tud lenni, bár ezt is csapatja válogatja. De felettébb hasznos, az biztos. Én is nagyon szeretem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5804) Synthwave válasza Psych0 (#5801) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dobhatsz egy címet. Bár Baka-n egyetlen torrent sincs, ami ne lenne 24/7 seed-elve, máshová meg csak akkor megyek, ha ott esetleg nincs fenn.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5805) Psych0 válasza Synthwave (#5804) üzenetére


Psych0
őstag

Már megint félre írtam, mert Archanonnak szántam.
Milyen cím kéne? :F

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5806) Máté94


Máté94
addikt

Nézi valaki a C-t? ( The Money of Soul and Possibility Control)
10. részben nem kicsit alkottak. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a 11.-ből. :D

(#5807) Synthwave válasza Psych0 (#5805) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

IRC-elérhetőségek. Az nem árthat, ha azok is vannak.
Amúgy te melyik klienst használod? mIRC?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5808) Móci válasza Máté94 (#5806) üzenetére


Móci
addikt

Hát, nagyon gyors lezárás lesz, az fix. 11 rész nagyon kevés, de ugye Noitamina...
Spoilert nem írok, mert ugye elég sok találgatás van a neten Mashu személyéről, stb.
Remélem minden kiderül a végére.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5809) Máté94 válasza Móci (#5808) üzenetére


Máté94
addikt

Hát, igazából az első OP óta Kimimaro vs. Mikuni harcra készülünk, tehát lesz valami. Nem baj, legalább sok Makró lesz. :DD

(#5810) Psych0 válasza Synthwave (#5807) üzenetére


Psych0
őstag

Olyan, mint IRC elérhetőség nem nagyon létezik. Vannak szerverek, amiken több ezer channel van. A szerverhez csatlakozott felhasználók, meg bejelentkeznek egyes channelekre, és ott láthatóak. Az anime scene zöme a rizon.net szerveren van, a mangások is, de sokan vannak az IRCHighway.net-en is. Minden csapatnak van egy channele és ott élik a hétköznapjaikat, valamint ot lebzselnek a letölteni vágyók is. Legtöbbször a csapatoknak van egy (több) XDCC szervere(bot), ami ugyanúgy fel van jelentkezve a channelre, de nyílván nem beszélget :). Parancsokat adhatunk neki, hogy mivel szolgáljon ki. Ezt nyílván privát üzenetként tehetjük meg. Ime néhány.
/msg botname XDCC list (lekérjük a letölthető cuccok listáját)
/msg botname XDCC send x (küldje el a listából az x sorszámú csomagot)

Vannak magán XDCC szerók is, amik egy csomó animés channelre be vannak jelentkezve, valamint magán fserve-k, ami egy másik fajta IRC szerver és zömmel az egyszerű felhasználók osztják meg a gépükün levő tartalmakat(nincsenek 24/7 online és nem túl gyorsak).

Hogyan találj meg valamit?

1. Megkeresed a keresett film csapatának a channejét és csatlakozol(a leggyorsabb, ha az anidb honlapon rákeresel a csapatra.

a1. Megnézed, hogy milyen szerverek vannak a !list triggerrel, erre küldenek egy echot neked a szerverek.
a2. Kiválasztasz egy szervert és lekéred a csomaglistát. Megnézed fent van-e a keresett file, ha nincs vissza a1-re.

b1. Rákeresel a címre az @find paranccsal, pl "@find Toradora 5 720" erre azok a szerók válaszolnak, amiknek valamelyik csomagukban megvan ez a 3 szó. Vigyázat sok channelen nem szeretik a keresést és kivágnak az @find miatt, de ez a channel fejlécében általában le van írva.

c1 Sok csapatnak van a honlapján XDCC parser, vagy egy statikus lista, ahol rá tudsz keresni a keresett címre, ezek általában csak a saját botjaikat parsolják, de van olyan, ami másokét is. pl [link]

d1 ha sehol sem találod, érdemes más nagyobb channeleken szétnézni, hátha valamelyik magán szerón megtalálod.

2. Megvan a csomag! Juhé, elkéred a szervertől.

Kliensnek én chatzilla ff kiegészítőt használok, mert kicsi és gyors és tud mindent, amit használok(kivéve a félig letöltött file folytatását), de régebben mirc-t használtam. Mindkettő jó.

Sokmindenről nem írtam, ami

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5811) Synthwave válasza Psych0 (#5810) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez így elég körülményesnek tűnik.

A hsz-od végéről mintha lemaradt volna valami. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5812) Tüzi válasza Synthwave (#5811) üzenetére

Az ami az ami, mert az ami az, ami ami.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5813) Psych0 válasza Synthwave (#5811) üzenetére


Psych0
őstag

Hoppá lemaradt az utolsó bekezdés... Sebaj, pótolom:
Boldogan éltek, míg meg nem haltak.

Amúgy, ha beleszoksz, legtöbbször ugyanúgy 3 kattintás, mint a bt.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5814) Synthwave válasza Psych0 (#5813) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak pl. Baka-n szeretem, hogy olyan igényes és informatív a körítés. Aztán majd lehet, hogy szöszölgetek vele, de most úgyis csurig van az összes vinyó. :' (

Tüzi: És ami nem az, az az, mert ha nem az, akkor az. Lehet. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5815) Tüzi válasza Synthwave (#5814) üzenetére

Ami csoki reklámját nem vágod?:)

bakki', kell vennem egy vitrint a figuráknak most már, mert kezdek nagyon nem-elférni...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5816) bandiras2 válasza Tüzi (#5815) üzenetére


bandiras2
senior tag

Megjött a "szentháromság"?
KÉPET!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5817) Tüzi válasza bandiras2 (#5816) üzenetére

Majd holnap, most szoliban vagyok.
ízelítőnek

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5818) Tüzi válasza Tüzi (#5817) üzenetére

találtam telón képet:) nem az igazi, de ez van :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5819) Móci válasza Tüzi (#5817) üzenetére


Móci
addikt

Huh, az a Xecty gyönyörű... Bár mondjuk Elwing sem egy utolsó látvány. :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5820) Tüzi válasza Móci (#5819) üzenetére

Akcióban volt a kettő 25ezerben postával. Szerintem jó bolt volt ^^

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5821) Móci válasza Tüzi (#5820) üzenetére


Móci
addikt

Az biztos! :K Megérték a pénzüket!
Nem tervezel mostanában valami figurát amúgy?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5822) Tüzi válasza Móci (#5821) üzenetére

Hát elvileg ma-holnap postázzák ezt. Aztán júliusban jön a ma megérkezett Fate Testarossa párja, meg a lineage2-ből az elf csaj 2. kiadása.
Mi kellene amit berakassak egy dobozba?:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5823) Móci válasza Tüzi (#5822) üzenetére


Móci
addikt

Hmm, az elfek jöhetnek. :D
Én a másik Spice and Wolf óriásposzterre gyúrok, ha lesz munka, megpróbálom azt is megszerezni. Más egyelőre nincs tervben.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5824) Tüzi válasza Móci (#5823) üzenetére

monnyad' mi kő', aztán meggyün'

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5825) Synthwave válasza Tüzi (#5824) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ingyé'? Mer' akkó' vóna' részemről egy-két apróság. :U

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5826) Tüzi válasza Synthwave (#5825) üzenetére

ingyé' az annyit tesz, hogy kezelési kőccséget' nem számítok fel, vagy ha onnan rendelsz ahonnan én is akarok (vagy találok valamit), akkor a postaköltség oszlik. Neked is jó, nekem is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5827) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Aktuális kedvencem most Ao no Ecorcist, velem együtt valaki? :)
Az eddig is nézettek: (bleach,naruto,Onepiece,qwaser,fairytail,deadmanwonderland ...).
Begyüjtöttem a Sketdance-ot és a Money of Soul-t is de még nem volt rá idöm h megnézzem.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5828) Synthwave válasza Tüzi (#5826) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az úgy nem vicces. :DD
------------------------------------------------------
Amúgy ha köll valami, majdan szólok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5829) Máté94 válasza Caesarion (#5827) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem az a bajom vele, hogy nem nagyon veszi magát komolyan a sorozat. Most ezek a fillerek se értem minek kellenek...

(#5830) Caesarion válasza Máté94 (#5829) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Beszerzett magának egy macskuszt, ami várható volt, tekintve hogy az opening-ben is már van neki. De ugyanakkor nem teljesen filler, tekintve hogy Mephisto öccsének volt a jelenet beállítva - hogy megnézhesse, hogy harcol. csak épp nem tette. Eddig nekem tetszik :) Pláne a zenéje, kár hogy egyelöre csak három szám van. Néha villamoson beállítom random-végtelenre és azt hallgatom :DDD

azt jobban sajnálom hogy a Zombie desu ne és a Level E úgy el lett vágva, mint a piskóta a vajazott késsel... előbbihez találtam egy ova-t legalább, de valahogy sánta maradt továbbra is a story számomra, utóbbinál meg úgy érzem gagyi ending a házasság. :(((

Bleach-nél végre beindultak az események, bár jobban tetszett volna ha a pokolból való kitörés vonalat folytatják, illetve megnézném hogy Aizen-sama mit csinál odalenn. egyébként ilyenkor a kardját elveszik és jöhet valaki más méltó rá aki megkapja? :F Mert valahogy a Diamond-movie-ból a Toushiro és haverja veszekedése a Zanpaktou választásról azt hiszem az egyetlen infóm hogy miként szerezhet a shinigami kardot. Ugyanakkor erre is remek példa ichigo, de azt hiszem ö mindenre kivétel.

(spoilerWarining)
Naruto-ban (shippuu) nem értem, hogy Sausuke miért pont Itachi szemét szeretné Tobi-tól ... (?) nem volt az is már túlerőltetve? :F

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5831) Máté94 válasza Caesarion (#5830) üzenetére


Máté94
addikt

Az Zombideszka :DDD

(#5832) Caesarion válasza Tüzi (#5817) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Gyönyörüek a lányaid :))

A magam "szentháromsága" Grimmjow - Ichimaru-sama és Ulquiorra-ból áll :B :DDD

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5833) Caesarion válasza Máté94 (#5831) üzenetére


Caesarion
aktív tag

"...Zombideszka..." ouch :DDD ez oldalba talált :D
nájsz, engedelmeddel átvettem :D

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5834) unclefucka válasza Caesarion (#5830) üzenetére


unclefucka
senior tag

"Naruto-ban (shippuu) nem értem, hogy Sausuke miért pont Itachi szemét szeretné Tobi-tól ... (?) nem volt az is már túlerőltetve?"

Két részre bontom a dolgot:

- Ha egy Mangekyo-Sharingan szembe egy másik ilyen szemet "ültetnek be", akkor Eternal Mangekyo Sharingan szemet kap az illető (ahogy ez Madara -nál (Tobi) már így van)

- Azért Itachi szemét akarja a sajátjába ültetni Sasuke, mert (nyílván) érzelmi szálak kötik ezekhez a szemekhez és nem utolsó sorban, mert a tesó szeme "kompatibilisebb" az övével

Az Eternal Mangekyo-Sharingan szemnek megvan az az előnye, hogy "nem fárad el", ahogy azt Sasuke-nál láthattuk, amikor túl sokat használta Susanoo -t

Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre részletes és kimerítő válaszokat találsz a Naruto-Fan -ok "Mekkájában" a Narutopedia -ban.

Hűűű, most annyira geek-nek érzem magam :DDD :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5835) Archanon válasza unclefucka (#5834) üzenetére


Archanon
őstag

Az ilyen jellegű oldalakat (Narutopedia) én igazából azért nem csípem, mert gyakran botlok nem kívánt dolgokba, spoilerekbe. Épp ezért csak akkor javasolt az olvasásuk, ha a legutolsó részig megnézte/elolvasta az ember az animét/mangát az adott sorozatból. Veszélyes. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5836) Móci válasza Tüzi (#5824) üzenetére


Móci
addikt

Köszönöm a lehetőséget, bár most nem élnék vele. :B
Nekem is van paypal-om, no meg akad még egy-két forrás.
De ha egyszer véletlen úgy alakul, lehet egy közös rendelést megér a dolog, pk miatt. :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5837) Caesarion válasza unclefucka (#5834) üzenetére


Caesarion
aktív tag

áááááhhh :C

varázslatos, köszönöm szépen, némiképp megvilágosodottnak érzem magam :R
egy kicsit tényleg geek-nek hangzott, de rá se ránts, azt hiszem itt egymásközt ez inkább kvázi-kitüntetés, sem mint sötét jegy amit titkolni kéne ;) még1x köszi

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#5838) unclefucka válasza Archanon (#5835) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez az oldal speciel kimondottan gondol a spoiler -re, és csak akkor jeleníti meg az adott szöveget, ha egyetértesz. Ezért is merem ajánlani, a többi tényleg spoiler-halmaz.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5839) unclefucka válasza Caesarion (#5837) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nagyon szívesen! :)
Ha nincs kedved (sokat) olvasgatni, akkor kérdezz, Naruto -ból profi vagyok :K :D
A többihez csak konyítok valamelyest. :B

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5840) Synthwave válasza unclefucka (#5839) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor ideje a többiből is legalább doktorátust szerezni. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5841) Psych0 válasza Synthwave (#5840) üzenetére


Psych0
őstag

Phd. animológus LOL

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5842) Synthwave válasza Psych0 (#5841) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azaz. :DD

Valaki tud ajánlani valami jó kis lolis csodát? Jöhet több is. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5843) unclefucka válasza Synthwave (#5842) üzenetére


unclefucka
senior tag

Július elején indul, talán jó lesz ez.
Vagy ez.
De ez mindenképpen!
És a végére még ezt.

A július ismét jó kis dömping-hónap lesz induló animék terén :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5844) Synthwave válasza unclefucka (#5843) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, áldott Július ez. ^^

Csak az a baj, hogy mire ezek végigmennek...: '( (nem szoktam szedni, csak ha már kinn van minden epizód).

Olyat tudol, ami már finished?

:DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5845) Archanon


Archanon
őstag

Na, ma végeztem húgommal együtt a Kaleido Star első évadjával. Annak, aki még nem látta, merem ajánlani, nagyon jó! Főleg annak, akinek nem lételeme a világot megmentő szuperképességekkel rendelkező szereplőkkel átitatott történet. Azt hiszem összesen 51 epizódos, tehát még nem is marhahosszú valami, nyugodtan bele lehet kezdeni.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#5846) Synthwave válasza Archanon (#5845) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"akinek nem lételeme a világot megmentő szuperképességekkel rendelkező szereplőkkel átitatott történet"

Na, hát az biztos nem. :U :U

:DD :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5847) Synthwave válasza Archanon (#5845) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I love this mikrokapcsoló... :((

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5848) Psych0 válasza Archanon (#5845) üzenetére


Psych0
őstag

51 epizód mihez képest nem sok :Y mostanában nincs időm egy 24 részesbe belekezdeni.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5849) Máté94 válasza unclefucka (#5843) üzenetére


Máté94
addikt

Mayo Chiki! és Higurashi tuti nem lesz loli. Higurashi eleve horror szokott lenni. :D
Innen lehet válogatni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5850) Archanon válasza Psych0 (#5848) üzenetére


Archanon
őstag

Hááát, ilyen ~500 részesekhez képest, amiknek még mindig nincs vége, nem az... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.