Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) unclefucka válasza Synthwave (#5100) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja, de azért így is elmegy, nekem azért is tetszik, mert nem kell rajta gondolkodni.

Nem úgy, mit a Toaru Majutsu No Index -en.
Most, hogy megy a második évad elkezdtem nézni az első évadot és nagyon kemény mondanivalója van. Azt is mondhatnám: nehezen emészthető, de annál egy kicsit könnyedebb azért. Aztán jöhet a második évad.

Az Evangelion-oknak nem is mertem még nekiállni, mert annál fáradtabb vagyok a nap végére, hogy egy ilyen mélyenszántó animének nekiálljak.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5102) bandiras2 válasza unclefucka (#5101) üzenetére


bandiras2
senior tag

Index II elé meg benyomhatod a railgun sorozatot is, mivel nagyjából párhuzamosan halad az Index I sorozattal, csak éppen Biribiri kalandjait veszi sorra Touma néhány vendégszerepléséval és néhány Index feltűnéssel. Kőkemény akciót kapsz, és sírvaröhögős poénokat.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5103) unclefucka válasza bandiras2 (#5102) üzenetére


unclefucka
senior tag

Természetesen nem fogom kihagyni a Railgun-t sem. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5104) Synthwave válasza unclefucka (#5103) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne is. ;) Kuroko az egyik szívszerelmem. :B Arai Satomi hangja nagyon passzol hozzá. Csak kár, hogy Mikoto olyan beszűkült tudatú...:U

Egyébként mindenkinek ajánlom a Baburugamu Kuraishisu-t, igazi sci-fi/mecha/akció (picinyke fanservice-szel) a 80-as évek végéről.

Ja, meg találtam egy olyan torrent-trackert, ami csak anime-okkal foglalkozik, baromi igényesen tálalja őket (komoly követelményrendszere van a feltöltéseknek), óriási választékkal. Nem mellékesen teljesen legálisan letölthető dolgokról van szó. Akit érdekel, dobjon egy privit. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5105) bandiras2


bandiras2
senior tag

Alakul a kettes Index, jóféle lesz a story is. Ami zavar az a túl sok öncélú fanservice. Ne tessék hülyének nézni, de a fanservice-nek meg van a maga helye, arra ott a panty and stockings. Viszonta miniszoknyás egyenruhában rohangáló harci apáca már röhejes. Ha röhelyes fanservice kell, akkor arra ott van a P&SwG. Indexről persze itt is lekerül a ruha, de akkor már írjanak valami rendes körítést is hozzá ne azt a szar zuhanyzósjelenetet. Hogy a picsába került oda egyáltalán zuhany közvetlen az offenzíva megindítása elé???

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5106) Synthwave válasza bandiras2 (#5105) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne tessék szidni azt a drága fanservice-t, szeressük mink aztat.:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5107) unclefucka válasza Synthwave (#5106) üzenetére


unclefucka
senior tag

:K :K De még mennyire, hogy szeressük :K :K

Nálam viszont fordított a helyzet a Railgun-nal kapcsolatban:
Engem idegesít Kuroko túlzott leszbikus őrjöngése és megvadít Mikoto zöld pizsamája (illetve a gyerekes dolgok iránti vonzalma) :B. De az i-re a pontot Touma random feltűnése teszi rá, azokon mindíg ROFL :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5108) Synthwave válasza unclefucka (#5107) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem édes. :B Csak rossz személyt választott örjöngése célpontjául... ;]

Mikoto--->gyerekes cuccok--->hát ez is ééédes. :B

Touma pedig mindig rofl. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5109) bandiras2 válasza Synthwave (#5106) üzenetére


bandiras2
senior tag

Persze hogy szeressük a fanservice-t, de akkor egy ilyen fajsúlyú cuccnál komolyabban is rákészülhetnének forgatókönyvügyileg, nem csak úgy berakni egyet hogy megegyen a napi limit. Tessék rendesebben kidolgozni a műsort.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5110) unclefucka válasza bandiras2 (#5109) üzenetére


unclefucka
senior tag

Most, hogy befejeztem a Railgun-t és elkezdtem az Index II.-t, sajnos, vagy nem egyet kell értsek bandiras-al, tényleg erőltetett a fan-service, szerencsére az alap sztori egyenlőre rendben van. Nem, mintha egyébként nem tekertem volna vissza kétszer és kockázva ne néztem volna meg Agnese-san bugyiját... :B :B

Ha már a perverz cuccoknál tartunk (mikor nem? hehehe :DDD ):

Belekezdtem a Yosuga no Sora-ba és a 3. résznél már sejtetett valamit a dolog, de a 4. részben... erősen kijött a "Borderline Hentai" stílus, csak lestem, mint a mikor először néztem meg a Kiss X Sis-t. Hát, ha ebből is kijön "uncensored version" az érdekes lesz.
Az alapvető különbséget a két anime között a "könnyedség" mértékében érzem, az előbbi jóval komolyabb és mondhatni tragikus, a másik meg egyértelműen komédia-szerű.
Az alapvető hasonlóságot viszont nem is kell ecsetelnem, ha valaki nézi/látta őket.
A stílus kedvelőinek kötelező.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5111) unclefucka


unclefucka
senior tag

Olvasgattam egy kicsit visszafelé itt a fórumon és "újra megtaláltam" Móci egyik hsz-ét, amiben egy Microsoft reklámra való hivatkozás van, amit persze érdemes megnézni.

De a lényeg, hogy rácuppantam egy kicsit a témára és szembe jött velem a Gugliban Nanami Madobe-tan... ha más nem egy meglesést megér a dolog, mindenképpen tanulságos.

Persze az volt az első, hogy letöltöttem a themepack-ot és fel is tettem :C
Süti, DE egy idő után nem tudtam eldönteni, hogy lecsapjam a virtuális leányzót, vagy végleg elsüllyedjek az mézédes cukormáz émelyítő óceánjában. Aztán persze nem őrlődtem tovább a vegyes érzelmek viharában és visszaraktam a jól megszokott "custom Half-Life 2" asztal-témámat. De ha egy kis "kawaii" érzésre vágyom visszarakom egy napra a leányzót.

Ha valaki úgy dönt felrakja Őt az asztalra, akkor el ne felejtsétek előtte elmenteni a meglévőt!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5112) unclefucka


unclefucka
senior tag

És még egy érdekes infó: Nanami-tan hangját Mizuki Nana kölcsönzi.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5113) bandiras2 válasza unclefucka (#5111) üzenetére


bandiras2
senior tag

A téma érdekes, csak XP alatt nem megy(majd ha végeztél az EVA-val szólj hogy mutassam meg a hátteremet).
Ha ilyen jó kis eyecandy-ket ajánlgatsz, akkor linkelj már egy kis videostream-et pl yutubb.

Indexre meg: erről beszéltem. Ha nem kell értelem akkor Excel vagy P&S de az Indexre figyeljenek már oda jobban. gőzösön utánaolvasgatam a IInd seriesnek, mangában járatosabb elemek szerint nagyon dúrva gyakás lesz, Accelerátor takarítani fog rendesen(A Minisaka incidens jót tett neki na), Touma meg kevesebbet fog rinyálni és többet használja az öklét :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5114) unclefucka válasza bandiras2 (#5113) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jaaa, hát kérem, aki még nem tért át a Win7-re... mindent összevetve érdemes, csak sokat kell customizálni, míg jó lesz.

Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy azért nem linkeltem be tube videókat, mert beírja az ember és egy kazalnyi jön ki. Nanami Madobe egyébként japánban népszerűsíti a Microsoft-ot, pontosabban a Win7-et, mert asszem az XP-hez más csajszi járul, mintahogy a Silverlight-ot is a Móci hsz-ében található másik leányzó hivatott vonzóbbá tenni. Stb.

De, hogy ne érje szó a ház elejét:

reklán
hangok

De amin behalsz: itt megtalálsz minden "-tan" -t, ami csak létezik, mondhatnám úgy is: *-tan (rossz poén)

Azt nem toom, hogy mikorra végzek az EVA-val, de mindenképpen leírom a benyomásaimat majd.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5115) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, megint ajánlok kettőt.:D
Shakugan no Shana, akció/fantasy romantikus beütéssel, a tsundere Shana főlolival, az imádott Kugimiya Rie szinkronjával. :B
RabuKon (Lovely Complex)...a romantikus shoujo-vígjátékok óriási ásza. Kegyetlen, milyen fejeket vágnak benne :DDD és egyszerűen édes. Kötelező.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5116) _stick_ válasza Synthwave (#5104) üzenetére


_stick_
őstag

Hali!
Korábban írtad, hogy találtál egy anime trackert.
Érdekelne.
Köszi

szerk: lol, na akkor megpróbálom ugyanezt privátba. :W

[ Szerkesztve ]

(#5117) bandiras2


bandiras2
senior tag

(teg)Napi fris:
[Panty and stocking 6]
Az első epic battle, ami az egész részt kitölti. Ahogy nézem indul a storyline is.
[INDEX II 5]
Jó kis fight, a végére Touma megint kórházban. Jövőhéten állítólag Biribiri rész jön.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5118) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megint jön kettő.:D
Rozen Maiden-egy kis supernatural comedy, Shinku csodaloli <3 főszereplésében, aki történetesen egy baba. Mindez igényes rajzstílusban. Nekem abszolúte bejött.:K:B
Kannagi-megint egy romantikus komédia, Nagi istennő főszerepében. Keményen besíros jelenetek, guszta női idomok. Mi kell még? Ja megvan...második évad.:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5119) _stick_


_stick_
őstag

Gundam Unicorn part 2 is kijött. Bár, ahogy látom nincs sok gundam fan a csapatban.
Mindenesetre már csak egy jótét lélekre várok, aki összehozza a magyar feliratot. :B

[ Szerkesztve ]

(#5120) bandiras2 válasza _stick_ (#5119) üzenetére


bandiras2
senior tag

Engem kifejezetten érdekel a gundam univerzum, de már a mérete elborzaszt attól hogy nekikezdjek... Így is annyi mindennel foglalkozok egyszerre, egy ilyen projektre nincs két évem. Nameg ott van ao Oni piece is... Annak sem merek nekiállni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5121) _stick_ válasza bandiras2 (#5120) üzenetére


_stick_
őstag

már a mérete elborzaszt attól hogy nekikezdjek - látod ebben egyet értek veled, az első két sorozatot kihagytam a harmadik (ZZ gundam) megvolt egészen a Victory Gundamig láttam eddig és várakoznak a többi részek a meghajtómon. Nem is bírnám végignézni, ha nem lenne a délutános műszak :DDD
Minden esetre úgy gondolom, hogy akit érdekel a téma és a seed-től kezdi el nézni az sokat nem veszít.

(#5122) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Tessék cukorka a füleknek]
Shinkai Makoto zenekari átdolgozások a filmjei zenéiből.
Aki meg még nem ismeri a műveit, az nagyon gyorsan húzzon bele, kezdésnek pl ezzel:
Voices of a distant star. Sci-Fi csoda 25 percben
[part 1]
[part2]
[part3]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5123) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, mi az, hogy így lehalt a totyik, gyerekek? :Y Senki nem néz semmit?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5124) bandiras2 válasza Synthwave (#5123) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Itt van ]pl egy csomó, ezek csak a most futó sorozatok. Most csak az Index2 és a P&S G-van nekem terítéken. A többi nem érdekel. Viszont tényleg leült a topic.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5125) Bandi18


Bandi18
tag

Én most perpill a To Aru Kagaku no Railgun-t nézem. Mellette One Piece Bleach :). És próbálom behozni a tavaszi sorozatok közül nem látottakat.

(#5126) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, jól van akkor. Már megijedtem.:D
Hamarosan megint írok néhány ajánlást, picit nagyobb részletességgel. Gondolom, már nagyon várjátok.:DDD

Addig is: valaki tud ajánlani valami jó kis loli-anime-ot (az nem feltétlenül számít annak, amiben van 1-2 :) )? Olyat, ami based on that.:D Esetleg a főszereplő az.

Ezek kivételével:

Cardcaptor Sakura
Chocotto Sister
Gunslinger Girl
Hime Chen! Otogi Chikku Idol Lilpri :DDD:DDD:DDD Epic fail. :(((
Ichigo Mashimaro
Kanamemo
Kodomo no Jikan
Koi Kaze
Kyou no Go no Ni
Mitsudomoe
Moetan
Otogi Story Tenshi no Shippo
Popotan
Rizelmine
Rozen Maiden
Shakugan no Shana
Sky Girls
Strike Witches
Ultimate Grils

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5127) bozont válasza Synthwave (#5126) üzenetére


bozont
veterán

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha mindhárom évada! :C

A példákból ítélve amúgy nem inkább az ecchi-re gondoltál?

(#5128) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!

Elkezdtem most nézni a Shakugan no Shana sorozatot, és eddig bejövős :K

Tudna valaki adni linket, ahol találok japán feliratot hozzá? Mert van néhány szó amit nem értek tisztán és fonetikusan is látni szeretném :B Köszi!

(#5129) Bandi18 válasza Darth_Revan (#5128) üzenetére


Bandi18
tag

Valóban nagyon jó sorozat nekem is az egyik nagy kedvencem :)

De japán feliratot ? :Y Nagyon jó vagy :). Hol tanultál meg japánul ?

(#5130) Synthwave válasza bozont (#5127) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ó, az már bookmarkolva van.:)

Is. A loli-ecchi az ideális. :D Pl. Kodomo no Jikan, Mitsudomoe. Leginkább az előbbi.

Egyébként a kulcsszavak áltlában: lolicon, ecchi, harem, comedy, slice of life, love polygon, seinen, shoujo.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5131) Synthwave válasza Darth_Revan (#5128) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a "hol tanultál japánul" dolog engem is érdekelne.

Most kezdtem el tanulgatni a nyelvet, de definitely needs an expert's help. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5132) unclefucka válasza Synthwave (#5131) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szvsz mindenki, aki Anime/Manga Fan egyszer eljut arra a pontra, hogy "basszus ezt a japánt meg kéne tanulni"
Letöltöttem én is néhány DIY tanulj otthon japánul és egy ideig elmegy, de valóban nem helyettesíti az igazi sulit. Az AA-n hírdeti magát egy magyarországi japán nyelviskola.
Nézegettem az aktuális képzéseket, de nem találtam olyan képzésfajtát, hogy anime-fan képzés. Félek, hogy végig kéne járni a szamárlétrát, ammeg sok idő, meg guba is rengeteg, ami nincs, és persze idő sincs :O :O

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5133) unclefucka


unclefucka
senior tag

Na Ragazzi!

Sok-sok idő után az első lemez folytatásaként elkészült a második válogatás CD-m, mindenkinek köszönöm az ajánlásokat :R :R
Itten van a zene lista (linkekkel, mert hiányoltátok):

1. Maeyamada Ken`ichi - Mittsu Kazoete Daishuugou! (Mitsudomoe OP) [link] [link2, cukiii]
2. Chiba Saeko - Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan OP) [link]
3. Tamura Yukari feat. motsu from m.o.v.e - You & Me (kakukktojás, mert nem anime zene, de jó) [link] [link2]
4. fripSide - Only My Railgun (Toaru Kagaku No Railgun OP 1) [link]
5. Ho-kago Tea Time - No, Thank You! (K-ON!! ED 2) [link]
6. T.M. Revolution - Resonance (Soul Eater OP) [link]
7. fripSide - LEVEL5 -judgelight- (Toaru Kagaku No Railgun OP 2) [link]
8. sphere - Moon Signal (Otome Youkai Zakuro OP) [link]
9. Chihara Minori, Gotou Yuuko, Hirano Aya - Hare Hare Yukai (The Melancholy of Haruhi Suzumiya ED 1) [link] [link2]
10. sphere - Now Loading... Sky!! (Asobi Ni Iku Yo! OP) [link] [link2]
11. Mizuno Saaya - My Secret (Kaichou Wa Maid-sama OP) [link] [link2]
12. YuiKaori - Our Steady Boy (Kiss X Sis TV series ED) [link] [link2] [link3]
13. sphere - Climax Whistle (ez is kakukktojás, de azon a lemezen volt, mint a Moon Signal) [link]
14. Hikasa Youko - Seishun Vibration (K-ON!! Characret Song Akiyama Mio) [link, nincs más]
15. Lia - My Soul Your Beats (Angel Beats OP) [link]
16. Girls Dead Monster - Thousand Enemies (Angel Beats Insert Song) [link]
17. NANA - Koi Kaze Fuku Tabi (Green Green Insert Song) [link] [link2, vicces snitt]
18. Tainaka Sachi - Kirameku Namida wa Hoshi ni (Fate/Stay Night OP 2) [link]
19. Tainaka Sachi - Disillusion (Fate/Stay Night OP 1) [link]
20. Shingu feat. Aiza Warisa - Fuwa Fuwa Time (High School Dance Party Remix)
(K-ON! - Arranged Vocal Album - ILLUSI-ON! meghallgatható az AA-n 3. szám az albumon)

Na ez kiba sok lett :Y

Jó zene hallgatást :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5134) bandiras2 válasza unclefucka (#5133) üzenetére


bandiras2
senior tag

[jókis ost ez is]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5135) unclefucka válasza bandiras2 (#5134) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hát igen, csak még (mindig) nincs fent .flac -formátumban, egyébként ez lett volna a 20. zene.
És már olyan régóta csinálom a CD-t, hogy nem győztem várni.
A harmadikon az első track lesz, az tuti.
Egyem a kis punc1ukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5136) Ghostface válasza unclefucka (#5132) üzenetére


Ghostface
senior tag

Végig kell járni a szamárlétrát az nélkül nem fog menni. Nagyon sokszor van animekben olyan hogy helyi nyelvjárásban beszélnek, esetleg egy kicsit szlengesen és még jó japán nyelvtudással is nehéz megérteni. Nekem van egy JLPT5-ös szintű nyelvvizsgám, de szavakon és nagyon egyszerű mondatokon kívül semmit nem értek. Egyébként otthon tanultam, tőlük rendeltem az anyagot. Rendesek, segítőkészek és több szinten is tudsz tanulni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#5137) unclefucka válasza Ghostface (#5136) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi az oldalt, elmentettem, hátha egyszer időm is lesz rá.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5138) jahrn válasza Synthwave (#5126) üzenetére


jahrn
senior tag

Mondjuk ez: [link] meg egy nagy kedvenc: [link], ebben is van 2 lolinak mondhato foszereplo (mondjuk pont ok alltak legkevesbe kozel hozzam )

(#5139) Synthwave válasza unclefucka (#5132) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Guba egyelőre nem igazán van.:(

Amúgy nekem nem anime-fan képzés kellene, hanem valami sokkal komplexebb dolog. Japánnal komoly szándékaim vannak a jövőt illetően, szóval szeretnék néhány éven belül ~anyanyelvi szinten írni/olvasni. Ehhez keresek egyelőre ingyenes, de minél jobb lehetőségeket.

jahrn: Köszi, de láttam már mindkettőt. :)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5140) Tüzi

[link] :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5141) Synthwave válasza Tüzi (#5140) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:C :U :DDD :DDD

unclefucka: ajánlok egy-két tracket az audio-projectedhez. Aztán vagy meghallgatod őket vagy nem.:D

Kitamura Eri - Guilty Future (Kodomo no Jikan Ni Gakki OP Single - Guilty Future)

Little Non -1,2,3 Day (Kodomo no Jikan Ni Gakki ED Single)

Little Non - Hana Maru Sensation (Kodomo no Jikan OST - Hana Maru Sensation)

Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Rettsu! Ohime-sama Dakko (Kodomo no Jikan OST - Rettsu! Ohime-sama Dakko)

Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Otome Chikku Shoshinsha desu (Kodomo no Jikan OST - Rettsu! Ohime-sama Dakko)

Nishida Masara - Soshite, Kiete Yuku (Kodomo no Jikan OST)

Koshimizu Ami - Love and Peace (Omamori Himari: BEAT my BEAT [ED Single])

Taketatsu Ayana & Tatsumi Yuiko (Ako Riko) - Futari no Honey Boy (OAD Kiss x Sis OP&ED Single - Futari no Honey Boy)

Takahashi Nana - Hoshizora Monogatari (OAD Kiss x Sis OP&ED Single - Futari no Honey Boy)

Girls Dead Monster - Alchemy (Angel Beats! Insert song, album: Crow Song)

Tada Aoi - Brave Song (Angel Beats! OP&ED Single - My Soul, Your Beats!/Brave Song)

ICHIKO - First Kiss (Zero no Tsukaima OST/First Kiss)

ICHIKO - I Say Yes (Zero no Tsukaima OST/I Say Yes)

Rie Kugimiya - My True Feelings (Zero no Tsukaima OST/My True Feelings)

ROUND TABLE feat. Nino - Let Me be with You (Chobits OP Single - Let Me be with You)

Majd még írok párat (már ha egyáltalán érdekel :) ).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5142) Herczi


Herczi
senior tag

Mangát hogy kell olvasni, azt tom, hogy jobbról-balra, de egy képen belül is jobbról balra kell a buborékokat? Vagy igazából tökmindegy?

(#5143) Synthwave válasza Herczi (#5142) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, ha japán sémát követ, akkor jobbról balra. Egyébként megnézel (értelmezve) pár képkockát és egyértelművé válik a dolog.
Nem tudom, az agyam nagyon hamar ráállt erre a jobbról balra-módra (valahogy a szememnek "kényelmesebb", meg "logikusabb" volt így haladni), és aztán, amikor egyszer-egyszer valami nyugati (web)comic-ba lapoztam bele, mondom WTF??! Aztán leesett, hogy talán fordítva kéne... :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5144) Szizol válasza Herczi (#5142) üzenetére


Szizol
tag

Úgy igaz, jobbról balra és föntről lefelé. Elég hamar meg lehet szokni szerintem.

(#5145) unclefucka válasza Synthwave (#5141) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Köszi :R nyitott vagyok mindenre, legfeljebb nem tetszik annyira. Úgyhogy írjál még párat, mert érdekel. :K

Az első kettővel szenvedek, mert se .flac -ot se .mp3 -at nem találtam belőlük.
A többi jön, vagy megvan, hallgatom, majd írok verdikt-et róluk.

A KissXSis OVA OP -ot már az első projektembe belevettem az ED -je nekem túl lassú és inkább bealszom tőle. a TV series OP és ED -je viszont jó az egyik az elsőn, a másik a másodikon szerepel.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5146) unclefucka


unclefucka
senior tag

Na!

A két hsz. közt eltelt idő alatt végigmentem azokon, amik megvoltak, vagy meglettek, közben letoltam néhány menet Fekete Özvegyet (a Windows-Games közül).

Halljuk a zsűri véleményét, Önök meg addig is szavazhatnak kedvenceikre :DDD

Little Non - Hana Maru Sensation
Nekem túl nyafogós az énekes hangja "és a ritmusa pedig zsombékos" 10/4 :(

Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Rettsu! Ohime-sama Dakko
Na ez már bejövősebb. Rendben van az ének, jó a kiséret. 10/8 :K

Kitamura Eri & Shindou Kei & Kadowaki Mai - Otome Chikku Shoshinsha desu
Na erről beszéltem nyuszómuszó! Egy befejező traktusnak mindenképpen jó lesz 10/8 :K

Nishida Masara - Soshite, Kiete Yuku
Öööö, ez vajon míí? Nem vagyok biztos, hogy ezt akartad beírni, mert ez valami vonósnégyes izé. 10/0,5 :F

Koshimizu Ami - Love and Peace
"Hát igen-igen, de nem." valahogy a tagolásával vannak gondjaim, meg a kvázi-rap nem illik a képbe 10/5 :N

Taketatsu Ayana & Tatsumi Yuiko (Ako Riko) - Futari no Honey Boy
Előző projektben benne van 10/9 :C

Takahashi Nana - Hoshizora Monogatari
Lassú... nekem legalábbis, már korábban is megvolt és megtartottam, de autóban nem hallgatnám. 10/6 :N

Girls Dead Monster - Alchemy
Ez is már meg volt korábban, sokat görcsöltem vele, mert alapvetően jó, de nem tudott olyan kedvencé válni. 10/7 :)

Tada Aoi - Brave Song
Szintén meg van már, az összes Angel Beats! zenét leszedtem anno és azok közül válogattam ki a megmaradtakat, azok fel is kerültek.
Na igen, ezzel is az a "baj", mint a kettővel ezelőttivel, lassú (bár inkább melankólikus). 10/6 :N

ICHIKO - First Kiss
Ez volt a 3. "igazi" anime, amit kimondottan ezért is néztem meg, szóval a sorozatot magát szeretem.
De ez az OP-je nem fogott meg, talán túl sok benne az angolra váltás, nem tudom. 10/5 :N

ICHIKO - I Say Yes
Nem rossz, barátkozom még vele szvsz benne lesz a harmadikban. 10/8 :K
Igazából "olyan régen" láttam a ZnT -t, hogy nem igazán figyeltem még az OP-ED -eket és ezért kerülte el a figyelmemet.

Rie Kugimiya - My True Feelings
Na itt előjön belőlem a lolicon - pedo - hentai - H-Demon énem és ... az első utamba kerülő nőstényt ez nem az, aminek "az utakon lenne a helye". :DDD
Ennek ellenére 10/7, de csak ágybabújás előtt. :B :B

ROUND TABLE feat. Nino - Let Me be with You
Ez egy kicsit olyan, mint a puding, olyan puha is, meg édes is. Ha valaha pudingot eszem vezetés közben, tuti ezt fogom hallgatni.
De amíg szendvicseken élek menet közben addig marad a keményebb, pörgősebb, fűszeresebb zene. 10/6 :N

:R Tanulságos volt ez a 1-1,5 óra, mindenképp köszi. :R

Üdv.: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5147) jahrn


jahrn
senior tag

No egy kicsit a manga-anime ipar jovojerol>[link]
Meg probalok utananezni komolyabb forrasnak is, de ha igaz akkor az nagy szivas...

(#5148) jahrn


jahrn
senior tag

sry 2x

[ Szerkesztve ]

(#5149) Tüzi

Mizuho sensei!!!
HLJ

képek:
[link]
[link]
[link]

Na, este kicsomagolom :) Most meg irány meló, vissza kell dolgozni az árát. De megérte :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5150) Ghostface válasza Tüzi (#5149) üzenetére


Ghostface
senior tag

Aztakuuuuuurvvaaaa...!!!!! :Y
Nagyon jó, de nekem fizikailag fájna ha ennyi pénzt kéne kiadnom egy "bábúra" amit csak nézhetek. :D

PSN: Nifty_Ghostface

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.