Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Psych0


Psych0
őstag

Ajánló: Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Egy rövid keserédes gyerekrománc zárt (kórház) környezetben. Dráma és komédia egy helyen ebben a light novel adaptációban. Nekem nagyon tetszett. Perverz otakuknak, lehet nem lesz akkora a tetszésindex, mert semmi H nincs benne, de azért nekik is nézhető.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5352) Synthwave válasza Psych0 (#5350) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, sorrendben:

1. BakaBT[pont]com
2. nyaatorrents.org (ide akkor jövök, ha BakaBT-on nincs fenn valami, vagy fenn van, de itt esetleg jobb minőségben -mindig megnézem ezt a kettőt- persze baka a favorit)
3. animetake.com (ha az előző kettő valamiért fail)

Így szinte mindig megtalálom, amit keresek. Nagyon-nagyon ritka, hogy ez a három nem jár sikerrel (pl. a Bishoujo Comic Lolikon Angel: Mitsu no Aji ilyen volt :U). Akkor meg jön a google és előbb-utóbb valahogy csak ráakadok. :)

Amúgy én is egy kocka vagyok. Sőt, inkább ikozaéder. :D De szeretem, ha nagyon igényes torrent-description-ök között válogathatok (ez volna a BakaBT :B). Persze nyílván IRC-nek is megvan a feeling-je. :D

Mondjuk ez a napi betevő esetemben kicsit pontatlan, mert én előre dolgozom. :DD Most is van a vinyón ~40 olyan sorozat, amit még nem láttam. De attól függetlenül szedem az újakat (bár most kis szünet van vinyóhíjában). ^__^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5353) Psych0


Psych0
őstag

Ma éjjel nem bírtam elaludni ezért megnéztem a kodomo no jikant reggelre meg is lett nézve. Aranyos, de valami hiányzik belőle, amit nem tudok megfogalmazni. Nekiállok a mangának az hátha... meg hát az anime a jelenlegi sztori felét sem fedi le. Meglátjuk.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5354) unclefucka válasza Psych0 (#5350) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nem tudom, én is már régi motoros vagyok, de az IRC sosem fogott meg annyira. :(

Én a Nyaa Torrents -ről és az Anime Addicts -ról húzom le az új részeket és a feliratokat.

Ha nem friss, most futó animére vágyom, akkor Baka BT, vagy USTEAM.

Információt meg az AniDB-ről nyerek. A Calendar részben vannak az induló / futó animék.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5355) Synthwave válasza Psych0 (#5353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ó, én meg tudom fogalmazni...:U

Némi hentai. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5356) Tomoty válasza Psych0 (#5314) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Néha havi 1-2-szer pár doboz sör mellett leülök, és megnézek valami animét "Fáradt gőz" levezetése miatt...
Elb*sztátok az éjszakámat az Angel Beats -el.
Nagyon bejött :Y :C .

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#5357) unclefucka válasza Tomoty (#5356) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azt nem csodálom, a 2010-es év egyik legjobbja.
Figyelmedbe ajánlom még a Highschool of the Dead című remekművet. Ez szintén az elmúlt év legjobbjai közé tartozik és a hangulatában sem áll messze az Angel Beats -től.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5358) Synthwave válasza unclefucka (#5357) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Abból is jöhetne már a második évad... Mert ha ezt így ennyiben hagyják, akkor megtépem a gigájukat. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5359) unclefucka válasza Synthwave (#5358) üzenetére


unclefucka
senior tag

:K Ja-Ja Jöhet a mehet :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5361) unclefucka válasza Enszuke (#5360) üzenetére


unclefucka
senior tag

:C Megvolt :C
Szvsz kiváló ötlet.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5362) bandiras2


bandiras2
senior tag

!!!SPOILER warning!!!

Agyaltam a PSG-n, miután vége lett az első évadnak, hogy vajon ez után mi lesz. Arra jutottam hogy valszeg a Daemon Sistersre helyeződik át a hangsúly, csak az nem világos hogy sorozás lesz, vagy ők győzik meg Gartert az együttműködés szükségességéről. Végülis nekik sem érdekük hogy a másik démonkapu nyíljon meg a Daten City beli helyett. Ami biztos: Brief-nek pokol lesz az élete ;] Kneesock Sama rulez!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5363) Psych0 válasza Psych0 (#5353) üzenetére


Psych0
őstag

El van olvasva a 69 fejezet a kojikanból. A manga sokkal kevesebb fanservice-t tartalmaz, mint az anime és sokkal részletesebb karaktereket. Az anime változat a 4. kötetig végéig öleli fel a sorozatot, pedig az 5. kötettől a manga lényegesen kevesebb ecchi-t és sokkal több drámát mutat, mint az előzőekben.
Összegzésképpen akinek tetszett az anime biztosan szeretni fogja az eredetit is.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5364) Synthwave válasza Psych0 (#5363) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azé' van ott ecchi. Meg olyan is, ami már a borderline-hentai határát súrolja. Lsd. pl. imádott 53. chapter. :)
Best manga EVER.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5365) Psych0 válasza Synthwave (#5364) üzenetére


Psych0
őstag

Nem azt mondtam, hogy nincs ;) , csak, hogy sokkal kevésbé szignifikáns, mint az anime változatban. Amúgy meg az a jelenet az 53. fejezetből NAGYON kilóg a sorozatból. Nem is értem, miért került bele.

Apropó:
[SubDESU] Kodomo no Jikan OVA 5 [DVD][093644F4].mkv
Ha nem vetted volna észre.

Blood Alone-t elkezdted már?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5366) Synthwave válasza Psych0 (#5365) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem lóg az ki. :D <3<3<3

OVA 5? Ezt mire írtad? Jan. 21-én láttam. :)

Tegnap jött le az utolsó volume. Hamarosan nekiállok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5367) Psych0


Psych0
őstag

Fractale-t nézi valaki. Jónak tűnik.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5368) Tüzi válasza bandiras2 (#5332) üzenetére

Maga menthetetlen... Rei powa :)

Rin Tousaka powa.

Ha már mindenki linkelget képeket, akkor én is had :) [link] :K

majd készítek nagyobb képet ha megjön :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5369) Ghostface válasza Tüzi (#5368) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez a Kanu Uncho nagyoooon jóóó!!! :Y :C

PSN: Nifty_Ghostface

(#5370) Tüzi válasza Ghostface (#5369) üzenetére

Jaja! Májusban piacra dobják, de miután a "preorder" lehetőség elérhetővé vált a netes boltosoknál, 2 (azaz kettő) hét alatt vége is lett az előrendelős időszaknak. Magyarán elkapkodták az összeset. Nekem mákom volt, még befértem a listára... (mod: mondjuk 43centis Kanu az azért... na :K )

Amúgy érdekes dolog ez a figura piac. Eszméletlen pénzeket kérnek el olyan figurákért, amik 1 hónapja még elérhetők voltak a boltokban. Most már minimum 2* pénzért tudod csak berakni a gyűjteménybe. Kanu jó példa erre.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5371) Ghostface válasza Tüzi (#5370) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nagyon jók ezek a figurák, tetszenek de valahogy nem látom az értelmüket. Megveszi az ember drága pénzért, kiteszi a polcra és nézi, néha meg letörli a port róla. :) Hozzányúlni se nagyon mernék nehogy valami apróságot letörjek. Mondjuk ha lenne pénzem biztos vennék. De félre ne értsd nem ítéllek el, mindenki kell valami hóbort hogy kizökkentse magát az unalmas, szürke hétköznapokból. Én sokáig maketteztem, most tele a szobám "porfogó" tankokkal meg repülőkkel. Bár azokat legalább én raktam össze meg festettem ki. :)
Életnagyságúban ez a Kanu elég komoly lenne. :DD

PSN: Nifty_Ghostface

(#5372) Tüzi válasza Ghostface (#5371) üzenetére

Ebben igazad van. Sok értelme nincs. Bár, ahogy nézem, befektetésnek nem rossz. Komolyabb daraboknak csak felfele megy az értékük :D Én ezzel úgy vagyok, mint cimborám. Neki versenyféktárcsával-nyereggel, kipuffal, teleszkópokkal van tele a lakása, nekem meg ezekkel. Inkább mint mindenféle hülye virágkaspó, meg festmény lógjon a falon. Félreértés ne essen, imádom a természetet, a művészettel is elvagyok, de a saját életteremben 2-3 virágon kívül mást nem tudok elviselni. Ezeket meg locsolni sem kell :D

Ajánlom Bandiras figyelmébe :D Főként a képeket a falon :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5373) Synthwave válasza Tüzi (#5370) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne is mondd. A Rin, akit keresek, kb. sehol nem elérhető (Magyarországon nem is lehetett kapni). Esetleg E-bay, ott meg még rájön a posta...:((( Amúgy szinte az összes figura, ami kéne, ilyen...:U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5374) Móci válasza Synthwave (#5373) üzenetére


Móci
addikt

Animeland esetleg? Ha nincs is náluk, biztos, hogy be tudják szerezni.
Én a Nuku Nukumra várok, lassan összeáll talán a drága (resin kit). Nem lesz kis darab...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5375) Tüzi válasza Móci (#5374) üzenetére

Mindig becsültem az ilyen boltosok bátorságát :K

Selvaria Bles Remélem átcsúszik vám alatt :)

Az biztos, hogy eléggé észnél kell lenni ha figurára pályázol. Ha valami kell, azt szinte napi rendszerességgel kell keresni, mert egyszer csak hopp kijön, 2-3 hét, aztán hopp nincs több. Még egy olyan linkelt Rin-re pályázom, aztán (hacsak valami nagyon tetszős nem jön) akkor egy időre leállok. Nem jó ez. Nincs maszek az elmúlt két hétben, és kú.om el a pénzem :D
mod: ha nem találsz olyan Rint amit keresel, írd meg a figura teljes nevét.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5376) Móci válasza Tüzi (#5375) üzenetére


Móci
addikt

Szép figura!
Hát igen, nem mindegy, hogy mit, mikor, meg honnan.
Mondjuk Nuku japánból jött, az árát nem merem leírni... az vigasztal, hogy eredeti termék, ritka, és 50 centi magas lesz kb. :D
Én szerencsére már meg tudom állni, hogy ne vegyek figurát. Még...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5377) Synthwave válasza Móci (#5374) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Áh, bukó. Azon a helyen sajna az engem érdeklő dolgok 95%-a nincs jelen.
Egyszer már linkeltem, de amúgy ---> őt <--- keresném. Eddig csak E-bay és "használt".

Mondjuk ő se volna rossz, de az árát inkább hagyjuk...:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5378) Tomoty


Tomoty
aktív tag

Agyhalált kaptam. Megnézten kb 20 részt a Hayate no Gotoku-ból.
1-1 pillanatra elkapható más animék kiforgatott akciójelenete. Lefáradtam, pedig ZH-ra kellene készülnöm. Ja, és a söröm is elfogyott :DDD

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#5379) Móci válasza Synthwave (#5377) üzenetére


Móci
addikt

Lehet, hogy nincs készleten, de azért ajánlottam őket, mert rengeteg dolgot be tudnak szerezni.
Ebayen találtam újat, de annak horror ára van.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5380) Tüzi válasza Synthwave (#5377) üzenetére

Hűű hűű... ez bő négy éves... háááát... ehhez csak sok sikert tudok kívánni :(
145$

Mondjuk itt egész jó áron van a korához, és a méretéhez képest. ebay -> 320612735561 újonnan sem volt nagyon olcsóbb... újonnan is legalább 85$ volt + posta, itt 102. Annyira azért nem vészes szvsz.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5381) Synthwave válasza Tüzi (#5380) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szállítást is belevéve ~10 $ a különbség, akkor meg már talán az újat.
~30k...:((( Kicsit még várok vele. De muszáj lesz egy...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5382) Psych0 válasza Psych0 (#5367) üzenetére


Psych0
őstag

Fractale:
Két rész után, szerintem nagyon aranyos, kicsit melankólikus.
de Írországban játszódik.
Az ED angolul van. Mindig hempergek a földön, mikor egy japó angolul énekel.

Szóval végignézem.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5383) Móci válasza Psych0 (#5382) üzenetére


Móci
addikt

Csak nézd tovább, lesz abban még meglepetés.... :DDD
Amúgy valóban jó sorozat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5384) unclefucka


unclefucka
senior tag

Bekövetkezett, amitől féltem, hogy leáll / akadozik egy időre az "anime-ipar" a katasztrófa miatt. :O
Nem, mintha nem érteném meg, de bosszant, hogy tehetetlen vagyok. :(((

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5385) Synthwave válasza unclefucka (#5384) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:((( :((( :(((

Szegények...remélem, hamar kilábalnak ebből az egészből. Még mindig áll, hogy kiköltöznék...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5386) bandiras2 válasza unclefucka (#5384) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az INDEX2 is csúszik egy hetet a 23. résszel. Biribiri és Touma már nagyon várós!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5387) Synthwave válasza bandiras2 (#5386) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Talán most nem ez a legnagyobb probléma...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5388) unclefucka válasza Synthwave (#5387) üzenetére


unclefucka
senior tag

"~Kicsit úgy érzem magam, mint a durcás kisgyerek, kinek elvették a játékát~"

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5389) Ghostface


Ghostface
senior tag

A nagy Kodomo no Jikan fanoktól kérdezném hogy a Rin's Classroom Diary OVA-hoz és a Kuro-chan and Shiro-chan speciálhoz nincs magyar felirat, vagy csak nem találtam?

PSN: Nifty_Ghostface

(#5390) unclefucka válasza Ghostface (#5389) üzenetére


unclefucka
senior tag

:( Én sem találtam. :(

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5391) Psych0


Psych0
őstag

Juhéé! Ma már van korezombi. Masou Shojo FTW

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5392) Psych0 válasza Psych0 (#5391) üzenetére


Psych0
őstag

Milyen elmebeteg sorozat ez? :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5393) Ghostface válasza unclefucka (#5390) üzenetére


Ghostface
senior tag

Köszi, akkor marad az angol felirat.
Most fejeztem be a K-ON-t, jobban mondva tegnap, de nekem olyan szomorkás lett a vége még az életkedvem is elment. :) Kibírnék még 1-2 évadot belőle, érdekelne hogy mi lesz velük a főiskolán, vagy esetleg profi zenészek lesznek-e.

PSN: Nifty_Ghostface

(#5394) Tomoty


Tomoty
aktív tag

Tanácsot kérnék.
Hétvégén remélhetőleg van pár óra szabadidőm, és szeretnék valami Sci-fi-akciós-drámás animét nézegetni (most valahogy erre van kedvem). Ergo-Proxy féle stílus jönne be.
Valakinek valamilyen ötlete?

[ Szerkesztve ]

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#5395) unclefucka válasza Psych0 (#5392) üzenetére


unclefucka
senior tag

Naggyon elmebeteg sorozat, de pont ezért szeretjük :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5396) unclefucka válasza Ghostface (#5393) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ha letöltöd a 27. epizódot, akkor máris jobb kedvre derülsz majd tőle.
És jön a film is belőle, úgyhogy nem kell aggódni.
Szvsz ha lesz harmadik évad belőle, akkor Asusa-val fog foglalkozni a "régi banda" tagjainak a vendégszereplései mellett.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5397) Ghostface válasza unclefucka (#5396) üzenetére


Ghostface
senior tag

Na erről a 27. részről még nem is hallottam, de már megtaláltam Animesukin. Le is szedem aztán holnap megnézem. Örök hálám. :R
Egyébként én jobban értékelném ha egy esetleges 3. évadban Azusa utánuk menne ugyanarra a főiskolára, és újra együtt lenne a banda. :) Addigra ők beindíthatják ott is a Könnyűzenei klubbot. Ritsu és Yui hülyeségei, Mio félénksége, és Tsumugi nagy csodálkozásai nélkül ez már nem lenne olyan jó, akkor sem ha néha feltűnnének mellékszereplőként.
A film élőszereplős lesz vagy "egész estés" anime?

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#5398) Psych0 válasza Tomoty (#5394) üzenetére


Psych0
őstag

[ajánlások]

szerintem ez olyan, amit keresel

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5399) Psych0


Psych0
őstag

Ownfate! Megint új avatar :D

Mai meglepi

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5400) unclefucka válasza Ghostface (#5397) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szvsz egész estés Anime lesz belőle: legalábbis a 26. rész legvégéből ítélve, meg egyébként is.

A 27. rész csak most jött ki (márc.) 16.-án, ergo nem vagy lemaradva.

A filmet meg majd csak decemberben adják majd a mozik, úgyhogy arra még kell várnunk.

A 3. évad tekintetében meg csak max. találgatások vannak.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.