Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Vistaboy válasza Vistaboy (#4850) üzenetére


Vistaboy
veterán

Időközben találtam az Eclipse kiadásában is egy DVD változatot, de ehhez sem jó a felirat. :O

Á, kezd elegem lenni. Nincs egy aktív torrent, ahonnan le lehet szedni a régi verziókat, ha már nem jó az újakhoz a felirat?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4852) Vistaboy válasza Vistaboy (#4851) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megoldottam, leszedtem FTP-ről. :DDD

Mindenesetre jó lenne, ha lenne jó felirat a DVD változathoz, mert jobb a minősége.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4853) bozont válasza Vistaboy (#4852) üzenetére


bozont
veterán

Aegisub-bal időzítsd át a feliratot. Nem nehéz, általában csak néhány másodperc eltérés van ilyen eseteknél.

(#4854) Ghostface válasza Vistaboy (#4852) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ahogy előttem is írták, Aegisubbal vagy Subtitle Workshop-al nagyon könnyen és egyszerűen tudod időzíteni a feliratokat. Itt pedig nagyon sok segítséget találsz a programok használatához.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4855) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi mindkettőtöknek, kipróbálom.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4856) unclefucka válasza bandiras2 (#4847) üzenetére


unclefucka
senior tag

Megkésve bár, de jobb később, mint soha :B
Szóval Kiss X Sis OP - ED ilyesmi: itt találtam meg.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4857) unclefucka válasza K1sK0cK4 (#4849) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hali!

Érdemes végig olvasni ezt a topicot, mert rengeteg jó ajánlás van benne.
Ha autodidakta módon szeretnél jó animéket találni, akkor az Anime Addicts-on a értékelési pontszámok tükrözik a minőséget.
De mint tudjuk, ízlések és pofonok... (szóval van kivétel is).

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4858) unclefucka


unclefucka
senior tag

Emberek!

:C Megjelent egy újabb sikergyanús anime :C

Ichiban Ushiro no Daimaou a címe.
Eddig két rész jött ki a 12-ből (asszem).

Naggyon jóó! :K
Vicces :DD
Szexi :B
Démonos ;]
Szvsz tök jó.
És magyar felirat! :DDD

Üdv.: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4859) Cicero


Cicero
őstag

Gondolom a K-ON!-t mindenki nézi. Én találtam mást is ebben a szezonban: Working!!, bár Takanashi eléggé pedo, az androphilia pedig semmit nem dob a sztorin, sőt már a második részben fárasztóvá vált a kiscsaj.

(#4860) Ghostface válasza unclefucka (#4858) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez így első ránézésre elég jónak tűnik. Most fejeztem be az Ookami Kakushit, jelenleg a Dance in the Vampire Bundot nézem, de ha végzek vele szerintem neki fogok ennek. Kösz a tippet!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4861) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Onegai Twins manga]
Angolul tudók előnyben. Érdekesek az apró különbségek, amik kimaradtak a sorozatból, ide viszont befértek, illetve a teljesen eltérő lezárás.
Nagyon döglik a topic

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4862) B L A C K


B L A C K
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami humoros animét? Nem nagyon ismerem őket... :))
Elfen Liedet meg inkább hanyagolom, 5. részt már megse merem nézni. (lehet 12 évesen nem ezzel kellett volna kezdeni :U )

(#4863) bozont válasza B L A C K (#4862) üzenetére


bozont
veterán

Hm, ezekből nyugodtan szemezgethetsz. :D [link]

(#4864) ArchElf válasza B L A C K (#4862) üzenetére


ArchElf
addikt

EL-t kezdted el, mint vicces animét??? OMG :Y

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4865) B L A C K válasza ArchElf (#4864) üzenetére


B L A C K
csendes tag

neem, azt csak úgy találtam, aztán gondoltam megnézem. :D

bozont: köszi.

(#4866) bandiras2 válasza B L A C K (#4865) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát én a 3. vagy 4. rész elejéig jutottam, aztán hanyagoltam. Az a jelenet tett be mikor a prof kijött a laborból, és odaszólt a személyzetnek hogy: - Készítsék elő holnapra.
Ezek után inkább javaslom az Onegai Sensei és Onegai Twins megtekintését. 3 rész után függő leszel, és betegre röhögtem megam, főleg a Twinsen.
Ajánlanám az Evangeliont, de azzal inkább várj míg 14 leszel, a főszereplők is annyi idősek.

Addig is:
Great teacher Onizuka: Főhősünk hivatásos semmirekellő, hirtelen elhatározásból beáll tanárnak, hogy a főiskolás csitrik közelébe kerülhessen. Eme döntésének súlyos következményei lesznek. Sírvaröhögős.

Ha szereted a jó megcsinált Sci-Fi történeteket, akkor Shinkai Makoto munkáit javaslom. Nem fognak kiütni, eszméletlen gyönyörűek egytől egyig.
[kritika itt]
Kezdésnek a[Voices of a distant star] tökéletes.

Those_Who_Hunt_Elves: Avagy tankkal végigmenni meseországon. két sorozat, sírvaröhögős vígjáték, a fantasy világba csöppent hőseinkkel, akik mágus jeleket kénytelenek keresni, hogy hazatérhessenek. Némi nehézséget okoz, hogy a jelek némi mágikus bonyodalom miatt elf nők testén jelentkezik, így kénytelenek mindről letépni a ruhát. Bár ezt nem nézi senki jó szemmel, (leszámítva a jelen levő férfi lakosságot), tankkal vannak, így az ellenállás hasztalan XD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4867) Ghostface válasza B L A C K (#4862) üzenetére


Ghostface
senior tag

Szia!

Abból amit Bozont ajánlott azért nem mind a humoros kategória ám. Ezek azok amiket ismerek és ha humorra vágysz akkor inkább ne ezekkel kezdj. Persze ezek is jók csak más stílus.
Rurouni Kenshin (főleg a 4 részes OVA)
School Days (bár ez KIBORÍTÓ)
Vampire Knight/Guilty (ez sem volt rossz)
Vampire Hunter D - Bloodlust
Kettőt még ajánlanék én is:
Kanokon és Hyakko
Szerintem nagyon jók.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4868) B L A C K válasza Ghostface (#4867) üzenetére


B L A C K
csendes tag

Szia!

Megkérdezhetném, hogy mi az az OVA? Sok helyen láttam már, de még nem sikerült rájönnöm... :))

(#4869) bandiras2 válasza B L A C K (#4868) üzenetére


bandiras2
senior tag

Original Video Animation.
Kis szösszenetek, általában kiegészítőrészek általában sorozatokhoz, néha önmagukban. Jellemzően boltokban kerül értékesítésre TV helyett.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4870) unclefucka


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Közérdekű közlemény!!!!

Megjelent a Kiss x Sis újabb epizódja :C

Ako, kemény jelenetet nyom le Keita -val, BRUTÁÁL :Y

Dzsane
Jorosiku.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4871) unclefucka válasza unclefucka (#4870) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hmmm, igazából Riko-val van a jó jelenet :B :B
Mindegy, amúgy is ikrek...

Szóval a Kiss x Sis -ből indult egy TV sorozat?! :F :Y

És már ki is jött 3 rész... és én nem tudtam róla...eddig...
Lesz mit bepótolni.

A szóban forgó TV sorozatból viszont tényleg most jött ki új rész, hehe ebben legalább nem tévedtem.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4872) bozont válasza unclefucka (#4871) üzenetére


bozont
veterán

Ajánlom az AniDB Calendar menüpontját, ott fel vannak sorolna havi bontásban milyen anime megjelenések várhatóak. Én 1-2 hónapra előre szoktam nézegetni és többnyire helyes is az időpont, de néha elfordulhat egy kis csúszás az anime esetében is.

(#4873) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy látványos előzetes a Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works-ből:

劇場版 Fate/stay night UNLIMITED BLADE WORKS - 予告トレーラー + CM

Már alig várom, hogy megjelenjen! Remélem lesz belőle1080p-s RAW, ha már kiadják BD-n, a minősége érezhetően szebb lesz a sorozaténál. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4874) unclefucka válasza bozont (#4872) üzenetére


unclefucka
senior tag

THX :R
Eltettem a Kedvencekbe.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4875) unclefucka válasza bandiras2 (#4847) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Böngészés közben belebotlottam a Kiss X Sis OVA OP-ED FLAC CD-Rip, teljes, énekkel és anélkül (karaoke-hoz) verziójába. (4 file + többi cucc).

Szóval innen letölthető.

Nálam legjobb 3-ban benne van az OP-je.
A sorrendet nem tudom, a Naruto 2. évad OP (Haruka Kanata) és a Love Hina OP a másik kettő - a háromból -, ami jóra sikeredett, de nagyon szvsz.

Dzsane!
Jorosiku.: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4876) Synthwave válasza B L A C K (#4862) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vicceset?

Azumanga Daioh
Baka to Test to Shokanju
Fruits Basket
Needless
School Rumble

Van még sok, de most legyen csak ennyi. Ezekben tobzódik a tirpákság. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4877) unclefucka


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Ismét két remek ecchi-t találtam:

B gata H kei: egy lányról szól, akinek még sosem volt pasija, de el akarja veszteni a szüzességét... (100 pasit akar felszedni gyors egymásutánban), de az első srácnak is szűznek kell lenni. Ezzel nagyjából összefoglaltam, mi is várható.
4 rész alapján: egy kicsit idétlen, viszont ezért mulatságos, túláradó érzelmek (szexualítás).

Mayoi Neko Overrun!: árva fiú, árva lány (persze szerelmesek) egy utazgató örökbefogadó nagymellű nővér? anyu? angyal? (döntsétek el) aki minden kóbor macskát összeszed és süti boltja van. Egyik alkalommal hazahoz egy CICA lányt? tündért? (mindegy), aki persze bonyolítja az életet és segít sütit sütni. Cica szeretőknek kötelező darab!
3 rész alapján: egy kis dráma, sok érzelem, persze sok vicces szituáció, és persze cicaaaaa:

Dzsane!
Jorosiku: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4878) bandiras2


bandiras2
senior tag

[KissXsis] sokadik rész angolul. Ez most beütött rendesen. Nincs valakinek linkje az egészhez angolul?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4879) Máté94 válasza unclefucka (#4875) üzenetére


Máté94
addikt

Áhh köszönöm szépen! :R
De kerestem már!

(#4880) unclefucka válasza Máté94 (#4879) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szívesen! ;)

"Irgalmatlan nyomás" hatására elkezdtem nézni a K-ON!(!) -t.
Ha "egy" szóval kéne jellemeznem: magával ragadó.
És ennek megfelelően (ha már zenéknél tartunk) nagyon jó zenéi vannak (nem csak OP-ED).
Személyes kedvencem a Fuwa Fuwa Time. LimeWire-n érdemes nézelődni, meg a Nyaa Torrents -en.
Amit érdemes még tudni róla, hogy kapásból 3 verzióban létezik!
- Yui ének (gyermekibb hang komoly vokál)
- Mio ének (komolyabb hang gyermekibb vokál (meglepő))
- Husky verzió (a sztori szerint Yui szét-énekli a hangját és emiatt recsegős a vokál)
A harmadik verzió amikor lement az egyik részben, szakadtam a röhögéstől.

A -t és a (L:http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7307)K-On!![/L) -t csak szépen sorrendben érdemes megnézni (nem összekeverendő).
Az első olyan a Anime, amibe nincs semmiféle ecchi (sem szerelmi szál) és ennek ellenére tetszik!

Jorosiku: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4881) unclefucka válasza unclefucka (#4880) üzenetére


unclefucka
senior tag

A K-On! -t és a K-On!! -t csak szépen sorrendben érdemes megnézni (nem összekeverendő).
Az első olyan a Anime, amibe nincs semmiféle ecchi (sem szerelmi szál) és ennek ellenére tetszik!

Valamiért sz@r lett a formázás...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4882) unclefucka


unclefucka
senior tag

A You Tube -on rengeteg verzió van fent egyébként a Fuwa Fuwa Time -ból.

Köztük van EZ is :Y :Y
Persze WTF!!!!!!???????? de nagyon jól basszusozik a srác... egy másik ruhában szvsz még elfogadható is lenne a video.
Ezek a japók mindenre kiadtak karaoke verziót.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4883) unclefucka


unclefucka
senior tag

Dob karaoke !!!
És Cukiii.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4884) Máté94


Máté94
addikt

Angel Beats!

Nekem ez tetszik még. Imádom a japánok elborultságát! ;]

(#4885) Cootermain válasza unclefucka (#4880) üzenetére


Cootermain
tag

Én tegnap fejeztem be 2. alkalommal az első évadot. Eszméletlenül magával ragadó. A karakterek könnyedén megszerethetőek és nagyon aranyosak, a történet pedig eszméletlen poénosra sikerült. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Mindenkinek látnia kell egyszer. A zene szintén ez a kategória. Azóta minden nap meghallgatom pár számukat.
Személyes kedvenceim: Fuwa Fuwa Time, Watashi no Koi wa Hotchkiss, Curry nochi Rice, Fudepen Ballpen, Don't Say Lazy és újabban a második évad endingje a Listen!! . Persze ezenken kívül rengeteg jó számuk van. Ajánlom az a OST beszerzését mondjuk BakaBT-ről. Rengeteg verzióban éneklik el őket és elég sok számuk van ezeken kívül az extrákról nem is beszélve :) .

Sayonara Zetsubou Sensei
Ma fejeztem be ezt a nagyszerü animét. Rajzolás az első pillanattól kezdve magával ragadott, nagyon hasonlít a Bakemonogatari stílusára ( vagy fordítva ). Végülis a rendező mindkét ( 3 ) esetben Shinbo Akiyuki - Arakawa Under the Bridge-t is eltalálta - és mind SHAFT munka. Zenék is elég jók, olyannyira hogy az Opening az egyik kedvencem lett ( Hito Toshite Jiku ga Bureteiru ).
Maga a történet meglehetősen érdekes és egyben összefüggéstelen a részeket tekintve( egy középiskolás osztály, leginkább lány tanulói és egy pesszimista tanár aki mindig meg akar halni - persze ezt nem kell komolyan venni ). Összességében egy kellemes, "őrült" vígjáték ami - szerintem - néhány egészen lényeges problémára próbál rávilágítani még ha azt néha poénosan is teszi. Az pedig külön érdekes hogy mind a Bakemonogatari, Arakawa és Zetsubou főszereplőjének szinkronja Hiroshi Kamiya.
Még ma nekiállok a második évadnak, elvileg az egyik szereplő Hatsune Miku hangján fog megszólalni ( már ha nem értettem valamit félre ), külön kíváncsi vagyok rá.

(#4886) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Itt néznek hentai filmeket is? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4887) bandiras2 válasza hoffman_ (#4886) üzenetére


bandiras2
senior tag

persze, csak ez nem az a hely ahol ezt kibeszéljük.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4888) hoffman_ válasza bandiras2 (#4887) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Gonosz, gyerekes indítás volt, elnézést :) Én sem vetem meg az anime-t, de jelenleg nem vagyok képben, meg nem is menne a követés, mert annyi tetszene, hogy nincs annyi idő a világon, hogy megnézzem, amik tetszenek.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4889) unclefucka válasza hoffman_ (#4888) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Szóval érdemes végig futni a topic-on, jó ajánlások vannak benne.
Én főleg ecchi-ben utazom, max azt tudok ajánlani.

Hentai-okat meg az Anime Addicts -on találsz eleget leírás szintjén, amelyik magas pontszámú az általában jó is, csak figyelni kell a műfajra is!
Mert a Bible Black hiába egy "nagy klasszikus" akinek nem jön be a (nagyon) durva műfaj, az nem fogja értékelni (én majdnem hánytam). A Sexfriends meg ugyanannyi pontot kap, de semmi durva nincs benne.

Dzsane.

Jorosiku: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4890) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ti is észrevettétek (na jó, nehéz lenne NEM észrevenni) a Kiss x Sis 5-ik epizódjában a Fight Ippatsu! Juuden-chan!! első epizódjából az easter egget? Kemény, hogy így nyiltan hivatkoznak rá (Úgy, mint a Bakemonogatari-ban a Darker Than BLACK-banner).:K

Fight Ippatsu-ról jut eszembe...Igen finomak a Special-ok. Ilyen szintű fanservice-t még nem láttam...:C:B

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4891) unclefucka válasza Synthwave (#4890) üzenetére


unclefucka
senior tag

Most, hogy mondod, tényleg! :D
Bár nem láttam a másik animét kedvet kaptam hozzá.

Amit "sajnálok" hogy nem lett valódi sorozat, vagy OVA, vagy bármi, az a
Binkan The Sensitive Salaryman a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan -ból.
Berosáltam, amikor először láttam, azóta csak lesegetem, hátha valaki felfedezi a benne rejlő potenciált és kiad egy special-t belőle.

Nem mintha Dokuro-chan -t nem látnám szívesen egy új sorozatban ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4892) Synthwave válasza unclefucka (#4891) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:) Nem rossz a Fight Ippatsu! Juuden-chan!! sorozatocska, én mán kétszer végignéztem. 12 rész. A specialok meg...soft hentai. ;]

Egyébként mindenkinek ajánlom figyelmébe az animetake.com-ot. :K

B Gata H Kei----> Kemééény. Jó! :C
Ichiban Ushiro no Daimaou-----> Epic. Főleg Kuroko miatt. ;]
Angel Beats!----> Ez is finomnak tűnik. :C

Nem tudjátok, a Kodomo no Jikan-nak nem lesz véletlenül harmadik évadja? Mert én magam alá piszkítanék a gyönyörtől.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4893) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ha valaki egy jót akar szórakozni, és még nem látta, okvetlenül nézze meg a Midori no Hibi (My Days With Midory) című, 13 részes animét. :DDD

Agyament poénok vannak benne. ;] Bár már nem a legújabb, de ettől függetlenül én dőltem a röhögéstől. Aki szereti a romantikus, ecchi vígjátékokat, az okvetlenül nézze meg. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4894) unclefucka válasza Vistaboy (#4893) üzenetére


unclefucka
senior tag

:R :R :R :R
Már lent is van, nézem.
:R :R :R :R

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4895) ArchElf


ArchElf
addikt

Seikai no Monshou ... sokadszorra ... nem tudom nem megnézni időről időre.
Senki 1-2-3 betárazva :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4896) unclefucka válasza Vistaboy (#4893) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tadaima!

Midori no Hibi letudva. Tényleg aranyos kis történet, szeretem "a végén csak beteljesül" tipusú love-story -kat, bár nem biztos, hogy még egyszer végig nézném.

Viszont megy most egy másik, amitől eleinte idegenkedtem, de rá kellett eszmélnem, hogy nem kell feltétlenül ecchi elemekkel teletömni egy love-story -t, hogy élvezetes maradjon.

Ez nem más, mint a Kaichou wa Maid-sama!, erős a school life, a slice of life és a szerelmi szál motívum benne, nem agy-zsibbasztó, de roppant poénos. Eddig 8 rész jelent meg.

Dzsane!

Jorosiku: M

Vistaboy: király ez a háttér, Saber minden "ruhában" jól mutat! ;)

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4897) unclefucka


unclefucka
senior tag

He!

Beindult a nagyüzem, mostanában annyi sok jó anime fut. :K
Néztem a naptárat, szinte minden napra jut egy (vagy kettő). :C
A TV vajjon míí?? :F

Zsíír!

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4898) kistigris007 válasza Keitaro (#1) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Az általam látott animek: Elfen lied, Death note, Naruto, Bleach, Inuyasha, Full metal alchemist. Ezek közül a Naruto nem a kedvencem de vannak benne jó részek, az Inuyasha sztorija tetszik,de néhol nagyon latszik az időhúzás, a Bleach is jó, bár még az elején tartok, a másik kettő pedig a kedvencem, hozzájuk hasonlót keresek.

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#4899) Vistaboy válasza unclefucka (#4896) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, időközben átváltottam egy picit darkosabb háttérre (képen), valamint most kezdtem el a To Love-Ru című animét megnézni, ez szintén egy ecchi-vel kevert vígjáték, iskolai életről szóló sorozat. Nagyon jó eddig - a 9. résznél tartok -, úgyhogy szintén ajánlható darab, ráadásul nemrég került fel HD minőségben.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4900) unclefucka válasza Vistaboy (#4899) üzenetére


unclefucka
senior tag

Háhá! A To Love-Ru volt a harmadik Anime amit kimondottan megnéztem és nem csak belepislantottam és a második ecchi-típusú találkozás. :DDD (1. Naruto, 2. Rosario To Vampire volt)
Nem fogsz csalódni én mostanában kezdtem el másodjára megnézni.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.