Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gleipnir kezd még jobb lenni. :C

Live-Die-Respawn

(#47002) Farkassacred válasza F34R (#47000) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ha még élne szegény.. Makoto mellett, ő is a legjobb rendező lenne a jelen iparban.
Viszont a paprika zeneszerzője még él, ha jól tudom. Eszeveszett munkát rakott le ott.
oriic: A hatodik résznél járok, ma vagy holnap be is pótolom a hiányzó epizódokat.. :DD Nagyon bírom azt az animét.

[ Szerkesztve ]

(#47003) Farkassacred


Farkassacred
őstag

A mai nap ismét újra megtalált gyöngyszeme..
Egyzserűen imádtam azt az animét. (És a mangát is)

(#47004) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Danmachi őszre halasztva

Live-Die-Respawn

(#47005) oriic válasza oriic (#47004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljes lista:

DanMachi 3.évad - július helyett októberben
Go-Toubun no Hanayome 2.évad - október helyett 2021 január
Bungou to Alchemist - felfüggesztve, csak július 3.-án jön a 8.rész
Assault Lily Bouquet - július helyett októberben
TenShura 2.évad 1.szezon - október helyett 2021 január
TenShura 2.évad 2.szezon - 2021 április helyett 2021 július
TenShura: Slime Diaries (spinoff) - 2021 január helyett 2021 április
Ex-Arm - július helyett októberben vagy később
Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan - október helyett valamikor 2021-ben
Skate-Leading☆Stars - határozatlan ideig elhalasztva
Strike the Blood IV OVA - következő Blu-Ray július 29.-én
Maesetsu! - július helyett októberben
Senyoku no Sigrdrifa - július helyett októberben
Haikyuu!! To the Top 2.szezon - július helyett októberben vagy később
Új Higurashi no Naku Koro ni - július helyett októberben vagy később
Hypnosis Mic: Division Rap Battle - július helyett októberben
Akudama Drive - július helyett októberben

Live-Die-Respawn

(#47006) F34R válasza oriic (#47005) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez oszt igen. :W

(#47007) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

:DD :C Hivatalosan is meg van a 100 nap anime nézésem yeeeeeeeee. :C :DD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#47008) F34R válasza AuraSync (#47007) üzenetére


F34R
nagyúr

Grat.. En mar azt sem tudom mikor neztem meg utoljara az ilyen statot.

(#47009) Farkassacred válasza AuraSync (#47007) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az már egész szép szám. Egész jó szezonosokat követsz jelenleg, az Otome valami baromi jó fantasy.

[ Szerkesztve ]

(#47010) Archanon


Archanon
őstag

Zetsuen no Tempest

Korábbi ajánlásra tettem be a megnézendők közé és viszonylag hamar neki is fogtam, aztán el is fogyott annak ellenére elég rövid idő alatt, hogy amúgy rengeteg elem borzasztóan zavart - főleg az elején. Kezdeném az egyenként azért annyira nem rossz, sőt, komolyzene kedvelőként kifejezetten tetszetős muzsikákkal, de a folyamatos katasztrófazenét az első részekben nem tudtam mire vélni... félve kérdeztem magamtól, vajon ez végig folytatódni fog a részek alatt? :( Na jó, azért van ahol mesterien drámai hatást érnek el vele, de azért sok...nak éreztem, aztán később annyira ütött Beethowen alatta, hogy elkezdetem megszokni a zenét, és valahányszor felcsendült a Tempest, a hideg rázott.

A túlzott Shakespeare idézés nagyon rövid időn belül borzasztóan erőltetettnek hatott, egymástól függetlenül mindenki Hamletből idéz... LoL. Három tinédzser a világ pusztulása közben egymást kergeti a tiniszerelemben Hamleteket idézve. Samon az egyetlen, aki kb. a néző gondolataival nagy egyetértésben kommentálta az eseményeket, én is csak pislogtam amikor a tinik csak drámáznak egymás között, amikor a világ sorsa a tét. Lol.. Zavarni zavart sok dolog, például az indokolatlanul nyolcvankétszer földbe dögködött kard, viszont néhány rész alatt már az elején sikerült felcsigázni az érdeklődésemet, jól pörögtek az események, meglehetősen sok váratlan fordulattal, és még mindig nem lehetett biztosan tudni, mit fognak kipörgetni ebből. De komolyan, ezt a rengeteg pofázást... és a csípőből előrángatott folyamatos kruciális fordulatokkal is haza lehet vágni egy történetet, ha túl sok van belőlük. Szanaszét blöffölt az egész, mondjuk ez abban rengeteget segített, hogy számomra egyáltalán nem volt kiszámítható. Aztán jött a második fele, vagy inkább harmadik harmada... ami talán mindenért kárpótolt.

Összességében sikerült egy olyan történetet megnéznem, ami bár bűzlött a túltolt Shakespeare idézetektől, mégis fejlődőképes, a felvázolt helyzethez képest értelmes döntésekre képes karaktereket mutattak be a lehető legjobban "kimagyarázva" magukat a kezdeti szappanopera feelingből, ami végül is nem volt annyira alaptalan, mint amire számítottam. Külön tetszett, hogy le van zárva az egész, és a legkevésbé sem úgy, mint ahogy azt az elején várta volna az ember. Nice job. A zene jó volt, de még mindig sokszor nem passzolt. :D [7,5/10]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#47011) mekker


mekker
őstag

Seven Deadly Sins
B kategóriás Fairy Tail kópia egész jó animációval, több vérrel. Nagyon sok biodíszlet, de semelyikkel nem kezdenek semmi említésre méltót.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#47012) Archanon válasza mekker (#47011) üzenetére


Archanon
őstag

Szerencsére semmi köze a Fairy Tailnek hozzá...:)) Az legalább szólt valamiről, és bár eszméletlenül el lett nyújtva, értelmesen le lett zárva, és nem voltak akkora plotholeok (filler annál több és az se volt túlzásba víve szerencsére), mint a Nanatsu esetében. Bár én ezt betudom a stúdióváltásnak, naivan úgy gondolom, hogy a mangában részletesen ki vannak fejtve a motivációk...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#47013) oriic válasza mekker (#47011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"egész jó animációval,"

Te láttad utolsó szezont? :D Konkrétan meme-ek vannak arról milyen gány lett a grafika. :D

Live-Die-Respawn

(#47014) Archanon válasza oriic (#47013) üzenetére


Archanon
őstag

Ja és... [kép] , [kép] ... Diane egyszer 9 méter, máskor 30. :DDD Na meg hasonló finomságok...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#47015) oriic válasza Archanon (#47014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, ezért dobtam egy pár rész után. Majd egyszer ha full vége teljes szezonnak, megnézem valamikor...

Live-Die-Respawn

(#47016) mekker válasza oriic (#47013) üzenetére


mekker
őstag

most nézem az utcsót
Háttérzajnak tökéletes, mert ha kimegy 10 percre az ember, nem marad le semmi fontosról :D

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#47017) Michell


Michell
tag

A májusi anime termés nekem egész jól jött össze - 1 átlagosra (BNA) jutott 7 átlag feletti.
Persze én csak most néztem meg régiekből a Working-ot, Dennou Coil-t, Shigofumi-t , Seriei no Moribito-t avagy a Sora yori mo Tooi-t.
Mindezekből személy szerint ajánlani talán csak a Working, Sora yori mo Tooi párost tudnám.
(A többi nekem tetszőhöz kell egyfajta hangulat.)

(#47018) #25954560 válasza Michell (#47017) üzenetére


#25954560
törölt tag

hu, a Seirei no Moribito-t de szerettem!

(#47019) TBT


TBT
addikt

Egy kis Re:Zero 2. évad plakát jöhet?

Napra pontosan 1 hónap múlva indul a SAO is:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47020) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Üdv mindenki.

Nemrég fejeztem be a Full Metal Panic: Invidible Victoryt, de a végével kapcsolatban erős kételyeim vannak feltenném a kérdést, hogy lehet tudni jön folytatás ehhez? Vagy legalább készülget? Mert ez a lezárás hát mit ne mondjak elég furi volt. :F

All→M8

(#47021) TBT válasza TBT (#47019) üzenetére


TBT
addikt

Re:Zero 2. évad is 2 részre lesz szedve. :DDD
Július 7-én indul az első 12 rész, a második etap pedig 2021 januárjában.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47022) bandiras2 válasza callmeakos (#47020) üzenetére


bandiras2
senior tag

Valamikor valószínűleg lesz.
Probléma1: erre is 10 évet vártunk, és az eladásokon múlik hogy a stúdió csinál e még belőle.
Probléma2: [link]
Nincsenek illúzióim. Valamikor lesz, de valszeg sokat fogunk erre várni. Ne legyen igazam.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#47023) Silεncε válasza TBT (#47021) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezeknek ez a maniajuk? (Jah persze, így több pénzt lehet behúzni..) Várom mikor jelentik be hogy a SAO-t is megint kettészedik ;]

(#47024) oriic válasza Silεncε (#47023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel elvileg most végigmegy az ARC, gondolom szeretnék elhúzni teljesen, ameddig lehet.

Live-Die-Respawn

(#47025) callmeakos válasza bandiras2 (#47022) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Őszintét megmondva, eddig én sem tudtam hogy létezik ez az évad, teljesen lemaradtam a TSR-nél, de ahogyan írtad, az is már 15 éves.

Ez a gyújtogatós sztori elég morbid, remélem nem befolyásolja ez egy esetleges előkészületeket. Már csak azért sem, mert azért a TSR be lett felyeze valamennyire, de ez itt majdhogynem semennyire sem. Az egésznek olyan érzete van, mintha hirtelen elvágták volna a történéseket egy cliffhangerrel, és elmentek volna évad közi szünetre. Csak ennek már két éve. :(

All→M8

(#47026) Silεncε válasza oriic (#47024) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem gondoltam volna, hogy hamarabb lesz diplomám, minthogy végigmenjen a SAO (önpromó off ;] :P )

Most hogy lett egy csomó szabadidőm, újra elő kéne szedni a backlogot, lenne mit nézni :D

[ Szerkesztve ]

(#47027) Aljasvip válasza Silεncε (#47026) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Gratula!

(#47025) .noxwill
Őszintén szólva én nem bánom, ha egyhamar nem jön folytatás. Amennyire jó volt a TSR, számomra annyira lett egy tipikus "mutassuk meg az új fegyvereket és sehova nem tart a történet" mecha anime az új fél évad. Ez így nálam a szériának egy elég rossz szájíz hagyott.
Ha igazi történetet szeretnék mecha köntösben, akkor én mindig a Gundam 00-hoz terek vissza. Ezt ajánlom neked is, ha még nem láttad volna.

(#47028) callmeakos válasza Aljasvip (#47027) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Őszintén, teljesen értem mire gondolsz, és nekem is hasonló érzéseim voltak. Olyan, mintha mindent bele akartak volna szuszakolni 12 részbe, de az utolsó előtti rész előtt jöttek volna rá, hogy hoppá, maradt még 2 rész és pá, ezért az egészet összecsapták. De ennek ellenére nem tudok haragudni rá, mert ez a széria mindig is a szívem csücske lesz, mert emlékszem iskolásként a nyári szünetben rongyosra néztem az első évadot és a Fumoffut (amit annyi idősen nem biztos hogy jó ötlet volt, de még most is sírva röhögök rajta annyira jó humora van), és ezen felül ebben is voltak olyan dolgok amiket szerettem, a főcímzenétől például verdes a víz a jó értelemben, tetszett hogy még drámaibbra vették a dolgokat, illetve meglepő fordulatok is akartak amiket az utolsó pillanatig nem tudtam eldönteni hogy most blöff, vagy tényleg igazi.

Az ajánlást köszönöm, lehet rápillantok.

All→M8

(#47029) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Shaman King anime jön.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj, anime adaptációt kap az Edens Zero. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#47031) KISDUCK válasza oriic (#47030) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az a férfi/fiú karakter középen úgy néz ki, mintha Natsu és Gray szerelemgyereke lenne, ha beindul a buli és jön a "Moete kitazo ! / I'm fired up!" nekiáll alsógatyára vetkőzni? ;]

(#47032) oriic válasza KISDUCK (#47031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez lényegében Fairy Tail az űrben szóval nem véletlen a dolog. :D

Live-Die-Respawn

(#47033) TBT válasza Silεncε (#47023) üzenetére


TBT
addikt

Naná. Még az énekes lányok is jobban járnak ezzel, hisz így 1 opening/1 ending téma helyett 2 opening és 2 ending lesz. Sony Music Japan/Sacra Music már dörzsöli a tenyerét gondolom. :DDD

Trailer is jött hozzá, valóban LSD trip lesz ez is. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47034) Aljasvip válasza oriic (#47029) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.
Az 2001-es adaptációt imádom, huszonéves fejjel is megnéztem és tetszett az anno Jetix-es szinkronizált darab.

Az Oban Star Racers, ami hasonló időben ment, szintén nagy kedvencem. A szinkron ott is jó volt.
Ha lesz apródom, a megfelelő korba érve biztosan megmutatom majd neki ezt a két sorozatot, ha addig nem tűnik el az internetről. (Indavideón néztem kb 2 éve őket újra)

(#47035) Silεncε válasza Aljasvip (#47027) üzenetére


Silεncε
őstag

Köszi szépen :R

Közben meg is találtam a kövi jelöltet: Initial D. Racing animevel még nem is volt dolgom :)

(#47036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#47037) Kasya válasza oriic (#47036) üzenetére


Kasya
nagyúr

Animated gif about gif in bleach by morgana on We Heart It

(#47038) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Hű ha, eszméletlenül jó ez a Kami no Tou.. most a 12. részen vagyok túl, döbbenetes volt a vége, alig bírom kivárni már a következő epizódig.., vajon mi fog még itt történni..
Koronavírus okozta anime leállások ide vagy oda, számomra ez a szezon a csúcs! Valami elképesztő retro hangulatot árasztanak a sorozatok itt, mintha megint a 2000-es és 2004-es animés években járna az ember.. A Yesterday wo Utatte például az első olyan anime számomra, ami feltudta idézni a Welcome to the N.H.K elképesztő hangulatát, az év animéje számomra ez a gyöngyszem most. De a netflixes 7seeds is a csúcsra tört ezzel a második évaddal szerintem, mintha a minőség a kétszeresére ugrott volna..Felőlem 4x ennyi netflixes sorozat is jöhetne, ha már csak fele ilyen jók lesznek, megérte. És még ez a Glepnir is bőven a nagyon jók között van a mostaniak közül, hála az értelmes párbeszédeknek, a hirtelen csavaroknak, a sajátos grafikának és nem utolsó sorban az egyedi morbid történetének.
És ha már második évad.. Kaguya-sama.. mennyire éreztem én, hogy nem tudják ezt elrontani :C Látni kell..olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#47039) kristof123 válasza Farkassacred (#47038) üzenetére


kristof123
őstag

"Hű ha, eszméletlenül jó ez a Kami no Tou.. most a 12. részen vagyok túl"
Szerintem is nagyon jó. Én már a Manhwa-ját is hozzáadtam webtoon-on amikor a Noblesse-t olvastam vagy 2 éve, de csak a 0. epizódot olvastam el. Ez most változni fog. : D

A többit amit említettél is, mindet meg szeretném nézni, de nem esek abba a hibába, hogy elkezdem mielőtt befejeznék.

(#47040) Farkassacred válasza kristof123 (#47039) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szerintem nem fogsz csalódni bennük.
Remélem a nyári szezon is hasonlóan jó lesz majd, holnap majd rájuk lesek mik lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#47041) Michell


Michell
tag

Hétvégén a Skip Beat-et néztem, engem egészen elszórakoztatott.
Az egyik epizódban már ott szerepelt a jelenet, amikor a főhős énjei megvitatják a teendőket,
akárcsak az Otome Game -ben.

(#47042) TBT


TBT
addikt

LVL33: :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47043) TBT


TBT
addikt

Amikor már nem tudod, hogy mi hiányzik az életedből: :DDD
Re:ZERO – Starting Life in Another World: The Prophecy of the Throne (PS4 + PC-Steam)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47044) F34R válasza TBT (#47043) üzenetére


F34R
nagyúr

VN baszdki :C

(#47045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hopp Cyberpunk 2077 anime is jön Triggertől. :C (2022-ben)

[link]

Live-Die-Respawn

(#47046) Silεncε válasza oriic (#47045) üzenetére


Silεncε
őstag

Eddig nem érdekelt a CP, de ha Trigger, két pofára fogom zabálni :Y Mondjuk hogy ebből hogy fognak egy ilyen rájuk jellemző állatságot csinálni, azt nem tudom (nekem gyanús hogy sehogy :( )

[ Szerkesztve ]

(#47047) TBT válasza oriic (#47045) üzenetére


TBT
addikt

Ennek én is örülök. Legalább nem amerikai stúdiónak adták, hogy készítsenek belőle valamit, hanem egy neves Japán stúdiónak. Jobban várom ezt, mint a játékot, de ez csak 2022-ben jön.... és akkor is Netflixre. :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#47048) consono válasza TBT (#47047) üzenetére


consono
nagyúr

Én a Netflixnek pl. örülök, az az egyetlen streaming szolgáltató, ami hosszú távon is megmaradt nálam. Mindig találok valami nézni valót...

"In God we trust. All others must bring data"

(#47049) KISDUCK válasza consono (#47048) üzenetére


KISDUCK
addikt

Csak tipp, de szerintem azért sajnálja hogy netflixre jön, mert annak még sincs BD minősége.

(#47050) consono válasza KISDUCK (#47049) üzenetére


consono
nagyúr

:) Hát, én 320x200-on nőttem fel, nekem már a DVD is HD volt... 3 -4 méterről nézve meg már úgy is mindegy :D

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.