Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#44002) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

CAT SHIT ONE -THE ANIMATED SERIES (angol szinkronos, youtube) [link]
Angol feliratot keresek. Google-al megnéztem néhány oldalt de nekem mindegyikre bejelzett valamelyik védelem.

Azt kérem valami olyan oldalt mutasson valaki ami biztonságos.
:R

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#44003) F34R válasza tknof1871 (#44002) üzenetére


F34R
nagyúr

Ket dolgot mondok...
1. Ez nem anime.
2. A Closed Capciont bekapcsolod a youtuben akkor van felirat. MAGIC.
3. Szamomra erthetetlen, hogy egy jol hallhato es ertelmezheto rovidfilmhez minek sub? :F

#44001) oriic

Ne basszal fel, hogy ez CGI lesz. :W Ugy erzem, minden amihez anime es netflixhez van koze elbasszak.. Koszonjuk, hogy nyitottatok USA fele :O :W

[ Szerkesztve ]

(#44004) Silεncε válasza F34R (#44003) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez három dolog volt ;]

oriic: jézus, mi az a látvány? Már az eredetinél se jött be, hogy néhány részt kicseréltek CGI-ra, most meg ez. Hát érdekes...

(#44005) F34R válasza Silεncε (#44004) üzenetére


F34R
nagyúr

Azert youtubistak sem hagyhatjak ki..

This netflix version of motoko kusanagi looks like 3d mature version dora the explorer with purple hair. ;]

(#44006) Silεncε válasza F34R (#44005) üzenetére


Silεncε
őstag

Lentebb írják, hogy tiszta olyan, mint egy videójáték. Elsőre nekem is a Borderlands 2 ugrott be róla, ami azért nem egy mai darab

(#44007) oriic válasza Silεncε (#44006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán egy játék átvezetője jutott az eszembe róla. Úgy a 2005-ös évekből. :DDD

Live-Die-Respawn

(#44008) F34R válasza oriic (#44007) üzenetére


F34R
nagyúr

Vagy egy mobilos jatek. :DDD Remeljuk csak vicc es jon a rendes GitS.

[ Szerkesztve ]

(#44009) tknof1871 válasza F34R (#44003) üzenetére


tknof1871
őstag

1. Ez nem anime.
Akkor nem anime.
2. A Closed Capciont bekapcsolod a youtuben akkor van felirat. MAGIC.
Csak auto-generated felirat van és az nem pontos. A Radio Chattert nem is tudja feliratozni.
3. Szamomra erthetetlen, hogy egy jol hallhato es ertelmezheto rovidfilmhez minek sub? :F
Akkor süket vagyok. :R

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#44010) Silεncε válasza tknof1871 (#44009) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkor nem anime. - na jó, de ez meg az anime topik :F

[ Szerkesztve ]

(#44011) F34R válasza tknof1871 (#44009) üzenetére


F34R
nagyúr

Ehhez biztos, hogy nem fogsz feliratot talalni, de szerintem egyszerubb ha magad forditod.
Amugy amit neztel, az animacios rovidfilm, semikepp sem anime.

(#44012) tknof1871 válasza Silεncε (#44010) üzenetére


tknof1871
őstag

na jó, de ez meg az anime topik :F
Pontosan anime filmek és sorozatok topik.

Hát nézd, az animeaddicts is tett ki róla ismertetőt. mindenkit becsaptak. Régen minden jobb volt. Most mit csináljunk? Hova kategorizáljuk? Nyitni kéne egy külön topikot ezeknek. Minden moderátor boldog lenne.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#44013) TBT


TBT
addikt

Új trailert kapott a jövőre érkező Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer - Infinity Train mozifilm.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44014) KISDUCK válasza tknof1871 (#44002) üzenetére


KISDUCK
addikt

Tessék, [opensubtitles.org] -on elérhető 2 angol felirat. Kipróbáltam és nekem gond nélkül sikerült a letöltés.

#44006 Silεncε: a Borderlands azért jobban nézett ki mint ez a teaser. Ott ugye cellshaded grafikát alkalmaztak, minden olyan volt mintha egy képregényben lenne, de itt a táj full CGI, és csak a "csajt" rajzolták körbe kontúrral.

(#44015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom miert, de nekem eddig total kimaradt:

Nanatsu no Taizai

Stilus bejon, latom ket evad van, szoval elleszek vele egy-ket hetet. \o/

Live-Die-Respawn

(#44016) bozont válasza KISDUCK (#44014) üzenetére


bozont
veterán

Ha már CGI egy ilyesmi grafikát azért megnéznék egy film vagy sorozat esetében is: [link]
De ez sem rossz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44017) KISDUCK válasza bozont (#44016) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az utóbbi a Dragon Ball-hoz nagyon passzolna a lassú akció jelentek miatt, legalább a karaktereknek lenne ideje a szokásos 1,5 órás elmélkedésre harc közben. :)

(#44018) Synthwave válasza Silεncε (#44004) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A harmadik kérdés volt. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44019) Synthwave válasza oriic (#44007) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bazz, (évre) PONTOSAN ez volt róla az első gondolatom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44020) F34R válasza Synthwave (#44018) üzenetére


F34R
nagyúr

Ugy latom a szel is akkor fuj erre mikor kotozkodni kell ;]
Hol a branerbe vagy amikor kellenel ? :P

(#44021) Silεncε


Silεncε
őstag

OFF: nem tudom volt-e már, tegnap jött velem szembe YT-n: [link]. ;]

Fájdalmasan magamra ismertem a videóból. Most tartok ott, hogy waifu-m már van, ízlésem még nincs :D

(#44022) F34R válasza Silεncε (#44021) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah de a waifut nem tudod a pocsodre huzni... tessek ertelmes sexdoll-t venni ;]

(#44023) Silεncε válasza F34R (#44022) üzenetére


Silεncε
őstag

Á-á. A Merchandising majd még későbbi lépcsőfok :P

(#44024) F34R válasza Silεncε (#44023) üzenetére


F34R
nagyúr

Minden masra ott a Mastercard ;]

(#44025) TBT


TBT
addikt

Legyenmárszombat:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44026) F34R válasza TBT (#44025) üzenetére


F34R
nagyúr

Engedd el. Ezt hetrol-hetre nezni nem erdemes.. Sokkal jobb egyben letolni.

(#44027) TBT válasza F34R (#44026) üzenetére


TBT
addikt

Sad, but true. De nem akarom elengedni. Asuna + Alice kettősét jó nézni, a többi meh. :DDD

A másik sorozatom is szombatonként fut:
Fate/Grand Order - Absolute Demonic Front: Babylonia

Sajnos a Demon Slayer első évada véget ért, a mozifilmre pedig még sokat kell várni (pláne a Bluray megjelenésre... lesz az 2021 is). Így marad a SAO. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44028) F34R válasza TBT (#44027) üzenetére


F34R
nagyúr

Az elmult 12 evbol csak volna meg mit nezned szerintem... :DDD

(#44029) Synthwave válasza tknof1871 (#44012) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

AnimeAddicts?

Anyázós belépővel indítasz? ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44030) Synthwave válasza TBT (#44025) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pont ilyen arcot vágnék, ha néha másról is posztolnál.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44031) Silεncε válasza Synthwave (#44030) üzenetére


Silεncε
őstag

Degonosz ;]

(#44032) Synthwave válasza Silεncε (#44031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44033) F34R válasza Synthwave (#44032) üzenetére


F34R
nagyúr

Master of Evil is back... ;]

(#44034) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nanatsu no Taizai-t nézte/nézi valaki? Pár hete indult 3. évad, előtte ledarálnám előzményeket, de valami furcsa nekem a sorozattal. Az első évad ugye úgy ért véget, hogy Hawk miniatürként visszatér, a csapat elindul Camelotba, csatlakozik hozzájuk Elizabeth is, aki a faterja ablakából ugrik ki, közben Ban is lelép egy időre, majd vágás, zene, végefőcím.

Erre kezdeném a 2. évadot, ahol az első részben ott van az eredeti méretű malac, Ban megint itt van, királyi kitüntetésekre készülnek, nem mentek sehova, Elizabeth is otthon van, és csúnyákat álmodik, plusz a rész végén megint ott van a mégsem halott Dreyfus meg az előző évadban megölt főgonosz... Szóval miről is maradtam le? o.O

Live-Die-Respawn

(#44035) khmmmm válasza oriic (#44034) üzenetére


khmmmm
tag

S2 előtt nézd meg a [Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi] 4 részes TV specialt. [Anidb graphot] érdemes nézni ilyenkor.

(#44036) bozont válasza oriic (#44034) üzenetére


bozont
veterán

Ha jól rémlik akkor visszaemlékezéssel kezd a 2. évad.

(#44037) Rimuru válasza oriic (#44034) üzenetére


Rimuru
veterán

Ne siess vele, 3. évad tv verzió csúnyán cenzúrázott.

Vigyázat, csalok!

(#44038) oriic válasza Rimuru (#44037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor azt majd BD változatban. De maga az első szezon tetszett, így folytatnám, csak nagyon fura volt ez a kezdés az S2-nél. De köszi mindenkinek, akkor ránézek a 4 részes specialra. :R

Live-Die-Respawn

(#44039) TBT


TBT
addikt

Heti SAO szpojler:
Most én emlékszem rosszul, vagy Asunának tényleg később kellett volna belépnie az Underworldbe?

Népszerűségi lista:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44040) Silεncε válasza TBT (#44039) üzenetére


Silεncε
őstag

Elvileg valahol a 10. rész környékén fog megérkezni, de lehetséges, hogy megvariálták

BHA: kíváncsi vagyok, mi lesz All Might titka, meg hogy a kiscsaj hogy kapcsolódik majd a storyba

[ Szerkesztve ]

(#44041) Farkassacred válasza TBT (#44039) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nem csodálom, hogy az ORESUKI lett a második helyezett ezen a listán. Bár ahogy nézem ezt az animét hétről hétre, biztos vagyok benne, hogy jobban fogja tartani a végéig a színvonalat mint a Sao.. ;] ;] ;] Persze ez csak egy népszerűségi lista, csoda egyáltalán, hogy azok a nevek ott vannak ahol, ezeket a listákat legtöbbször a gagyi shounenek szokták uralni.. meg a Bl animék :D

[ Szerkesztve ]

(#44042) maross válasza TBT (#44039) üzenetére


maross
veterán

sword art online, fate grand order, my hero triobol van amelyik befejezodott vagy erosen kozelit az aktualis season utolso reszehez?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#44043) KISDUCK válasza maross (#44042) üzenetére


KISDUCK
addikt

My hero azt hiszem nem rég kezdődött.

(#44044) Silεncε válasza KISDUCK (#44043) üzenetére


Silεncε
őstag

A SAO is. A harmadikat nem ismerem

(#44045) KISDUCK válasza Silεncε (#44044) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én se, de teszek be egy linket, az animeaddictsos adatlapról, gondolom ez lesz a sorozat és ez is most kezdődött. (Kellet az AA link, mert tudom, hogy vannak itt páran akik szeretik azt az oldalt. ;] )

(#44046) maross


maross
veterán

Köszi, akkor még kivárok, inkább egyben. Addig befejezem zetsuen no tempest-et, bar eleg nyogvenyelosen megy, es elkezdem dr stonet, ha mar mindenki dicseri. 100+ reszt lenyomtam nemreg black cloverbol, aki attematizalt narutot keres, nyugodtan nezheti :).

hoh, es mit talaltam most tok veletlenul Psycho-Pass 3 ep1, par napos :). Kar hogy ezt is vegig kene varni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#44047) bandiras2


bandiras2
senior tag

[link] Bunny girl senpai in 30 second. !!SPOILER WARNING!! English only.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#44048) KISDUCK válasza maross (#44046) üzenetére


KISDUCK
addikt

Áttematizált Naruto :DD akkor lehet ránézek majd, bár mintha oriic annál az animénél akadt volna ki, hogy egy epikus harcot elég gagyin ábrázoltak. A Zetsuen no Tempestet én is elkezdtem pár éve, de pár rész után dobtam. Tényleg nem volt valami magával ragadó cucc.

(#44049) F34R válasza maross (#44046) üzenetére


F34R
nagyúr

Elotte nezd meg a moviekat is most jottek ki nem reg...
Psycho Pass: Sinners of the System (Case 1, Case 2, Case 3)
Ezt mindenkeppen a Harmadik evad elott nezd meg mert elozmeny.

#44048) KISDUCK

Nem csak o, en is megemlitettem.. Viszont a szinvonal azota nott. Mint tortentszal elorehaladassal, meg egy poppet a grafikaban is.

[ Szerkesztve ]

(#44050) KISDUCK válasza F34R (#44049) üzenetére


KISDUCK
addikt

Na ez jó hír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.