Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Ghostface


Ghostface
senior tag

Air Gear-hez tud valaki egy működőképes torrent linket vagy bármilyen más letöltési lehetőséget adni?
Köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4502) cor válasza Ghostface (#4501) üzenetére


cor
őstag

inkább pübe ;]

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4503) Ghostface válasza cor (#4502) üzenetére


Ghostface
senior tag

Megkaptam, köszönöm mindenkinek!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4504) Móci válasza bandiras2 (#4500) üzenetére


Móci
addikt

Meg egy értelmes videó majd... az a kamerás raw csoda minőség volt...
Belenéztem tegnap, a pingvines rész nagyon tetszett! :C
Ha valakik rávetemedik, hogy nézi az új sorozatok közül a Princess Lovert, ne tegye!
Bődületesen idióta cselekmény, idegesítő szereplők, s tré grafika.
Elhiszem, hogy játékban jobb a cucc, mert például ha beszól a vagány, kis mellű csaj a főhősnek (persze, hogy az a nagyszájú), nem egy idióta párbeszéddel (és még idiótább cselekménnyel!) rendezik le, hanem talán a srác gerincre vágja, s vonatszimulátoroznak egyet...Róla lenne szó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4505) cor válasza Herczi (#4497) üzenetére


cor
őstag

na Blek Ket végignézve...a végéért kár :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4506) Herczi válasza cor (#4505) üzenetére


Herczi
senior tag

Most, hogy így mondod, egyáltalán nem emlékszek a végére, régen láttam már :DDD

(#4507) copin


copin
őstag


(#4508) bandiras2 válasza copin (#4507) üzenetére


bandiras2
senior tag

emmegmi?
Azt ne mond hogy haruhi, azt látom. Valami link?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4509) copin válasza bandiras2 (#4508) üzenetére


copin
őstag

Egy doujinból van, de nem ez a lényeg.

(#4510) Móci válasza copin (#4507) üzenetére


Móci
addikt

Jót röhögtem rajta, kössz a képet! :D
A doujin linkjét el tudnád küldeni?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4511) copin


copin
őstag

[link] '09 ősz

(#4512) bozont válasza copin (#4511) üzenetére


bozont
veterán

Van pár érdekesnek tűnő cím, pl rögtön az első sor + a Winter Sonata. De most így is rengeteg bepótolni valóm van, már több mint egy hónapja nincs gépem és eléggé lemaradtam a sorozatokkal és most jön rengeteg új. :O

(#4513) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Szevasztok!

A Ghost in the Shell sorozathoz létezik magyar felirat? AA-n nem látom. Azt tudom, hogy szinkronizálva lett, de azt pláne nem tudom, honnét szerezhetném be. Boldogulok az angol felirattal is, de az élvezhetőségen sokat dobna a magyar.
Most kezdek egyébként ismerkedni az animékkel. Az Elfen Lied van épp terítéken, ami egyelőre nagyon tetszik. A GitS filmet is láttam már korábban, mikor a Gamepodon elindult a napi anime sorozat. Aztán valamiért feledésbe merültek. Még a Gantzra vagyok kíváncsi azok közül, azzal viszont az a probléma, hogy amit neten találtam, arról azt írták, a 14. résztől borzalmas a minősége. Így inkább el sem kezdtem letölteni. Ha tudtok megfelelő minőségű beszerzési forrásáról, osszátok meg velem is! Köszöntem!

(#4514) bozont válasza ígyvanferi (#4513) üzenetére


bozont
veterán

Volt hozzá felirat, de az MTV-nek hála el kellett távolítani (talán valaki el tudja küldeni akinek megvan, én is majd néhány nap múlva). Bár azt nem értem, hogy a feliratot miért? Hiszen azt Ők saját maguk készítették és nem haszonszerzés céljából. Vagy az is törvénytelen ha valaki önszorgalomból készít egy feliratot az adott filmhez, animehez? :F

(#4515) Herczi válasza bozont (#4514) üzenetére


Herczi
senior tag

Basszus, most fejeztme be a Second Gig-et pár napja, de éreztem, hogy most kell megnéznem, malac.

De sajna már nincs meg, én mindent törlök miután megnéztem.

Más: Copin linkjén láttam a Darker than Blacket, ennek mi köze az előző sorozathoz?

(#4516) bozont válasza Herczi (#4515) üzenetére


bozont
veterán

Úgy látom valami folytatás lesz, vagy talán lezárás. Legalább is a képen azt írja hogy sequel.

(#4517) bozont válasza bozont (#4516) üzenetére


bozont
veterán

Most hogy ránéztem az AniDB-re, ez a második szezon lesz belőle. :C [link]
Viszont ez a két movie nagyon ígéretesnek tűnik nekem a következő havi termésből: Summer wars és Cencoroll

(#4518) Herczi válasza bozont (#4517) üzenetére


Herczi
senior tag

háhá, király köszi az infot. Várom, nagyon tetszett az első széria is.

[ Szerkesztve ]

(#4519) ígyvanferi válasza bozont (#4514) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Közben találtam hozzá feliratot, a tagok által készített feliratok szekcióban.

Ha valami hasonló, fordulatos, csavaros, nyomozós, bűnüldözős animét szeretnék megnézni, mit ajánlotok? Egyáltalán, mik vannak még?

(#4520) bozont válasza ígyvanferi (#4519) üzenetére


bozont
veterán

Én nagyon ajánlom a Monster c. animet. :K Igaz néha kicsit lassabban halad a történet, meg 50 részes, viszont a sztorija izgalmas rengeteg fordulattal, a karakterek is nagyon jól el vannak találva. És ami még nagyon tetszett benne, hogy akár igaz is lehetne a történet.

[ Szerkesztve ]

(#4521) ígyvanferi válasza bozont (#4520) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nagyon ígéretesnek tűnik. (Az oldalon 74 részesként szerepel.)

Létezik hozzá végig magyar felirat?

(#4522) bozont válasza ígyvanferi (#4521) üzenetére


bozont
veterán

Igaz, nem tudom honnan vettem azt az 50 részt, fel sem tűnt. :D Magyar felirat nem tudom van-e valahol, én angol felirattal néztem végig.

(#4523) Ghostface válasza ígyvanferi (#4519) üzenetére


Ghostface
senior tag

Helló!
Nem teljesen hasonló de nyomozós, bűnüldözős stb animek. Legutolsó nem tartozik egyik kategóriába sem de messze az egyik legjobb anime amit láttam csak ajánlani tudom:
Death Note
Higurashi no Naku Koro Ni + Higurashi no Naku Koro Ni Kai
Code Geass + 2. évad

PSN: Nifty_Ghostface

(#4524) ígyvanferi válasza Ghostface (#4523) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Death Note és a Code Geass első évadát már letöltöttem, majd hamarosan sorra is kerülnek. Annak a szép hosszú nevűnek is utánajárok, köszi!

(#4525) bozont válasza Ghostface (#4523) üzenetére


bozont
veterán

+ a Higurashi no Naku Koro ni Rei OVA és az előző sorozatra nagyon hajazó Umineko no Naku Koro ni, ami még futó sorozat.
Itt van hozzá a grafikon, így talán tisztább.

[ Szerkesztve ]

(#4526) Herczi


Herczi
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem Higurashi.. nem nagyon jött be. :( nem jött be ez a csapongás, a sok kis külön történet, aztán a vége lehet rendbe rakta volna (sőt biztos is), de nem bírtam végig. Majd talán legközelebb.

(#4527) Ghostface válasza Herczi (#4526) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem kövezünk meg mindenkinek más az ízlése. :) Én alig bírtam abbahagyni mikor néztem, és pár nap alatt "kivégeztem" az egészet. Szerintem nagyon jól eltalált story és jól kidolgozott karakterek, akikről egyre többet tudsz meg míg a legvégére teljesen kitisztul a kép.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4528) Mamuska válasza Herczi (#4526) üzenetére


Mamuska
őstag

Én sem bírtam végignézni.

(#4529) Herczi válasza Mamuska (#4528) üzenetére


Herczi
senior tag

De te semmit nem bírsz végignézni ;] :DDD

(#4530) Mamuska válasza Herczi (#4529) üzenetére


Mamuska
őstag

A pokémont azt végignéztem. :P

(#4531) Herczi válasza Mamuska (#4530) üzenetére


Herczi
senior tag

Minden tiszteletem a tied :R :DDD

(#4532) phanzetomox válasza Mamuska (#4530) üzenetére


phanzetomox
őstag

grat :C akkor ajánlom a digimont , hátha az is bejön :DD

(#4533) Mamuska válasza phanzetomox (#4532) üzenetére


Mamuska
őstag

Letöltöm, de aztán nehogy valami csápos hentai legyen, kihasználva a tudatlanságom bevisztek a málnásba. :D

(#4534) phanzetomox válasza Mamuska (#4533) üzenetére


phanzetomox
őstag

:) nem :DD ez hasonlít a pokémonhoz , ez amolyan koppintás
(ha gondolod hentai címeket is tudok mondani ;] )

(#4535) vzsryl válasza Mamuska (#4533) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem, ez egy 8-10 éves gyerekeknek szánt aranyos "kis szörnyből naggyá alakuló" sorozat, tehát durvább a csápos hentai-oknál. ;] Amikor 10-11 éves voltam, akkor a Pokemon bejött, de a Digimon sokkal jobban, mivel egy kicsit elvontabb volt a képi világa. De manapság már 1 részt se tudnék végignézni belőle. :N

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4536) Móci


Móci
addikt

Az Eureka 7 mozit látta még rajtam kívül itt valaki?
Nekem speciel nagyon tetszett, de kíváncsi lennék más véleményére is.

Csápos hentai? Majdnem mindegyikben van. Ha nincs, akkor akad más durvulás. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4537) phanzetomox válasza vzsryl (#4535) üzenetére


phanzetomox
őstag

nemtudom én nekem meg pont a pokémon jött be anno (a digimon valamiért nem), emlékszem mennyit gyűjtöttem azokat a tazókat vagy miket :DD

(#4538) vzsryl válasza phanzetomox (#4537) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tazók, kártyák, minden... :D Előtte meg DBZ-s kártyák. Az ilyesmi nem maradhat ki senki gyerekkorából. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4539) phanzetomox válasza vzsryl (#4538) üzenetére


phanzetomox
őstag

egyetértek :R

(#4540) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre, végre, végre! :C :Y :DD

Kijött a Hellsing Ultimate OVA VI !!! :DDD

Nem is kell többet mondanom! :R

MOD: Bocsi, a kép nevében 5-ös van, de attól ez a hatodik részből való. :B

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4541) Herczi válasza Vistaboy (#4540) üzenetére


Herczi
senior tag

Rohadt kíváncsi vagyok erre az OVA-ra, de én nem bírok több mint fél évet várni egy részre. Úgyhogy türelmesen várok, míg befejezik. Lassacskán csak végeznek, 1-2 év :DDD

(#4542) Mamuska válasza Herczi (#4541) üzenetére


Mamuska
őstag

Én is így vagyok vele, mert ha véletlenül egy atom jó sorozat, akkor kikészítene a várakozás.

(#4543) cor válasza Vistaboy (#4540) üzenetére


cor
őstag

én is ugy vagyok vele mint az elöttem irok...várok..várok
de igy h már 6 (elvileg fele) megvan, lehet csak megnézek ennyit ....

öö nem figyeltem, de azt nem ujságoltad még véletlenül h lesz F/S N movie? :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4544) Móci válasza Herczi (#4541) üzenetére


Móci
addikt

Na ja, francért húzzák el ennyire... piszok jó az ova, de ez a sebesség nekem 'kicsit' lassú.
Várunk, majd lesz valami. :DDD
Az új Saint Seiya OVA hasonló, de ott legalább 2 havonta jön ki 2 rész...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4545) Vistaboy válasza cor (#4543) üzenetére


Vistaboy
veterán

"öö nem figyeltem, de azt nem ujságoltad még véletlenül h lesz F/S N movie?"

Sajnos nem, bár lenne. Én igazából egy újabb évadra is kíváncsi lennék, még ha más hősökkel is.

A legújabb pletykák szerint - bár magyar oldalon még nem erősítették meg - állítólag a Claymore is kapni fog új részeket, de hogy ezek most OVA-k lesznek-e, vagy egy új évad, azt nem tudni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4546) Vistaboy válasza Vistaboy (#4545) üzenetére


Vistaboy
veterán

Utánanéztem, és nicsak, mit találtam:

Fate/Stay Night Movie - Ultimate Blade Works (Hivatalos oldal)

A dátum pedig: 2010.01.23.

Úgyhogy mégis csak lesz F/S N mozifilm. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4547) Vistaboy válasza Vistaboy (#4540) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akinek esetleg nem elég a DVD-minőség - például nekem :DDD -, az letöltheti az egy Gigás HD-s RAW-ot a [Kuroi Raws]-tól:

[Kuroi Raws] Hellsing Ultimate OVA 06 (BD 1280x720 H264 AC-3 5.1ch).mkv

A 6. rész Blu-Ray-en való megjelenésével egy időben bejelentették az első 5 részt magába foglaló, gyűjtői Blu-Ray-kiadást, ami szintén HD-ben fog pompázni. :R

Várjuk!

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4548) cor válasza Vistaboy (#4546) üzenetére


cor
őstag

ejj aszitted viccöltem ;]
már olvastam AAn elötte valo nap :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4549) Vistaboy válasza cor (#4548) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, sajnos az AA-t nem látogatom olyan sűrűn, mint a PH!-t. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4550) Móci válasza Vistaboy (#4549) üzenetére


Móci
addikt

Nem olyan nagy veszteség az. :DDD
Tegnap lement az új Canaan... hát... csak annyit mondok, hogy Maria szereti, ha megkötözik, s ütik. Vagy a készítők szeretik? Tiszta bdsm lesz ez már, gyerekek...
Remélem nem sikerült sokat spoilereznem. Ha valaki beszélgetne erről az animéről pl., dobjon meg egy priváttal. Úgysincs kivel megvitatnom az aktuális dolgokat. :(

Addig is Maria win!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.