Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48001) WayneGace


WayneGace
őstag

Attack on Titan 3. rész.

Akivel beszélget a srác a végén, a sérült ember, ő Eren? Mintha a hangja az övé lenne. Meg talán a tekintete és hajszíne is rá utalna.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#48002) Sordoran válasza WayneGace (#48001) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem olvasom manga-t, de megnéztem a 2. rész elemzését az Animegyetem csatornáján, ahol szintén szóba került ez. Alapja, hogy az openingben is pillanatra látni Eren-t a titánja belsejében, és hosszú haja van, pont így néz ki. Harmadik rész alapján pedig igen, ez tényleg ő lesz. Gondolom. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48003) KISDUCK válasza WayneGace (#48001) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem is ő lesz a hang és a vonások alapján, jól kezdődik ez az évad nagyon. :)

(#48004) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Megnéztem így este a Beastarst. Kifejezetten tetszett. Handsome af. szeretem az ilyet. De ami a legszarab....

Anime utáni miafaxtkezdjekazéletemmel érzés.

Ez így alvás előtt hajnali 3-kor annyira nem esik jól xd

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48005) consono válasza Ganz-[HUN] (#48004) üzenetére


consono
nagyúr

:) Január 6-án jön a második évad, legalább is a Japán Netflixre. Hozzánk nem tudom mikor...

"In God we trust. All others must bring data"

(#48006) bandiras2 válasza consono (#48005) üzenetére


bandiras2
senior tag

Harr harr! A kalóz öböl vár, a nyaa és az anilinkz támogat.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48007) consono válasza bandiras2 (#48006) üzenetére


consono
nagyúr

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#48008) KISDUCK válasza bandiras2 (#48006) üzenetére


KISDUCK
addikt

Óvatosan, óvatosan mert ez a moderátorok idéző dzsucuja. ;]

(#48009) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A Netflixre felkerült az Alice in borderlands live action sorozat, eddig az animéről és a mangáról nem hallottam, de elvileg előbbiből is csak egy 3 részes OVA jött ki eddig. Műfajra ilyen isekai/túlélő horror akar lenni, kicsit a Gantz-hoz tudnám hasonlítani. A live action eddig bejön hogy 4 részt megnéztem a 8-ból, ha lenyomtam a sorozatot, lehet rákukkantok az OVA-ra.

[ Szerkesztve ]

(#48010) consono válasza KISDUCK (#48009) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is bekerült a watch listemre a múlt héten, de még nem értem oda, hogy belenézzek. Majd a két ünnep között!

"In God we trust. All others must bring data"

(#48011) Ganz-[HUN] válasza consono (#48005) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

U the fcking wU
Jó lesz a január. Jon a disenchantment 3. Évada is.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48012) consono válasza Ganz-[HUN] (#48011) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja, azt is várom már :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#48013) Silεncε válasza KISDUCK (#48009) üzenetére


Silεncε
őstag

Én elkezdtem nézni, talán az első két részt pörgettem le eddig, nekem valamiért kicsit gagyinak tűnik eddig, de sokat még nem láttam belőle. A karácsonyi szabi alatt az is sorra kerül (meg valami animet is kene nézni, sztem már vagy 2 hónapja nem néztem semmit :Y )

[ Szerkesztve ]

(#48014) KISDUCK válasza Silεncε (#48013) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát futó sorozatbokból a Fire Force 2. évada szerintem elég jó lett, meg ott van még a Jututsu Kaisen ami eszméletlen jó. Az Alice in Borderlands az élőszereplős sorozatok között elég korrekt eddig és a karakterek se gagyik mint a legtöbb amerikai gyártású sorozatban ahol 30+ -os karakterek egy 12 éves agyi szintje alatt vannak és emósabbak mint a tokyo hotel frontembere ahol ezek nem igazak a sorozatra ott jellemzően olyan faék egyszerű a story hogy 2-3 részre előre tudni lehet hogy mi fog történni.

(#48015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na miel kaptam egy éves Crunchyrol előfizetést, így elkezdtem a Jujutsu Kaisent. Le is ment hamar a 12 rész. Alapvetően tetszik, de néha van egy két időugrás amit nem igazán értek, hogy miért kellett előhozni. Plusz a sztoriban ugrálás is fura, hirtelen elfeledkeztek a versenyről és közben meg a főgonoszokkal harcolgat már? (OK évad felénél vagyunk az tény)

Live-Die-Respawn

(#48016) consono válasza oriic (#48015) üzenetére


consono
nagyúr

A Crunchyhoz még mindig kell vépéen, vagy megy itthonról is simán?

"In God we trust. All others must bring data"

(#48017) oriic válasza consono (#48016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem használok, simán Xbox-on leszedtem app-ot és nézem. (Az hogy VPN-nel van-e bővebb tartalom mint Netflix-nél azt passzolom)

szerk:

Most kicsit utánaolvasva full tartalomhoz kell még úgy tűnik VPN.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48018) KISDUCK válasza oriic (#48015) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kicsit belenéztem a magnába, de eddig elvileg oké minden, a verseny még odébb van, ahol most tart az anime ott a mangába is így jöttek az események a 3. kötetben, hogy a másik sulis sámánok megtámadták Megumit, színre lépett a lélektorzító átok, képbe jött Junpei és a harc, eddig oké minden . Ezt eddig 1000x tisztességesebben dolgozták fel mint a The god of highschoolt.

(#48019) consono válasza oriic (#48017) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, megnézem majd én a Boxon, aztán meglátjuk :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#48020) oriic válasza KISDUCK (#48018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor rendben van úgy tűnik. Kíváncsi vagyok hova fut ki a sztori. :C

Live-Die-Respawn

(#48021) Sordoran válasza KISDUCK (#48014) üzenetére


Sordoran
addikt

Biztos velem van akkor a baj, de engem a Fire force se fogott meg, első évad után ejtettem is, alig vártam, hogy véget érjen. Jujutsu kaisen utolsó része még hátra van, de ez is eléggé hidegen hagy már. Nekem is ezek az ugrások zavaróak, nem áll össze ahogy kéne. Lehet magába a stílusba untam bele.
A Majo no tabitabi, a Tonikaku Kawaii és a Munou na Nana is végig érdekelt (utóbbinak szintén hátra van utolsó része), egyedül a Jujutsu ami kiesett nálam újak közül.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48022) KISDUCK válasza Sordoran (#48021) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ez ilyen, mindenkinek más jön be, ami ez egyiknek szemét az a másiknak kincs. Nekem ez a 2 sorozat nagyon passzol, mert engem főleg a fantasy akció érdekel, szóval nekem ez a jackpot. :)

(#48023) Silεncε válasza Sordoran (#48021) üzenetére


Silεncε
őstag

A Nana-nak az utolsó részére várok, a 8.nal abbahagytam és inkább majd egyben letolom.

(#48024) kristof123 válasza Silεncε (#48013) üzenetére


kristof123
őstag

"meg valami animet is kene nézni, sztem már vagy 2 hónapja nem néztem semmit"
Én is így vagyok vele, be is táraztam, hogy mit szeretnék megnézni az ünnepek alatt, között. Kíváncsi vagyok meddig jutok velük. :DDD
kép

[ Szerkesztve ]

(#48025) Rimuru válasza kristof123 (#48024) üzenetére


Rimuru
veterán

Sorrendtol is fugg, szerintem a one piece jo is lesz kezdesnek. :DDD ;]

Vigyázat, csalok!

(#48026) Archanon válasza Rimuru (#48025) üzenetére


Archanon
őstag

One Piece-t most zúztam le 930-955. epizódokat vagy fél év után. Nem érte meg, nem történt semmi érdemleges ennyi rész alatt. :( :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#48027) Sordoran válasza Archanon (#48026) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem a 851. rész óta áll a sorozat. Manga-t olvasom mindig, de az anime borzalmasan nyújtott már, élvezhetetlen kategória. Majd ha lesz időm akkor pótlom, átpörgetve fél részeket.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#48028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mindkettő áprilisban jön:

How NOT to Summon a Demon Lord Ω | OFFICIAL TRAILER

TVアニメ『SHAMAN KING』第1弾PV

Eredeti Shaman King annyira kimaradt nekem, hogy lassan ideje pótolnom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48029) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#48030) Farkassacred válasza TBT (#48029) üzenetére


Farkassacred
őstag

Elég átlagos egy anime film lett a szerény véleményem szerint. A Nakitai Watashi wa Neko wo Kaburu (Muge) lett a befutó nálam a év legjobbja címnél. Sokkolta jobban összerakott mű.:K

Nektek ebben az évben mely anime sorozatok/filmek voltak a legkedvesebbek, legjobb alkotások?
Nálam egész sok összejött ebből az évből is szerencsére, mocskos vírus ide vagy oda. Időrendi sorrendben írom őket javarészt, ahogy kijöttek kb.
-Dorohedoro, -Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu., -7 Seeds 2nd Season, -Kami no Tou, -Kakushigoto, -Yesterday o Utatte, -Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Ren'ai Zunousen 2, -Gleipnir, -Fugou Keiji: Balance:Unlimited, -Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, -Uzaki-chan wa Asobitai!, -Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru: Kan, -Deca-Dence.
Az őszi listából még nem fejeztem be egyet se, így azok most kimaradtak. Viszont közülük amik eddig nagyok jók, azok ők volnának: -Akudama Drive, -Kamisama ni Natta hi (Ő a szezon befutója énnálam, már a lezárástól függetlenül :R ), -Jujutsu Kaisen, -Taisou Zamurai.

Reméljük a következő évben is legalább ennyi egyedi alkotást kapunk majd, mint idén

Kellemesen ünnepeket mindenkinek, Boldog Karácsonyt.

[ Szerkesztve ]

(#48031) bandiras2


bandiras2
senior tag

Karácsonyfa tetejére angyalka való.


Boldog karácsonyt minden topiclakónak!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48032) Silεncε válasza bandiras2 (#48031) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem pirosban kéne, olyan nincs?

(#48033) kristof123 válasza Rimuru (#48025) üzenetére


kristof123
őstag

Behozom majd azt is, de majd egyben sok részt. : D

(#48026) Archanon:
Ezért szoktam sokat egyben én is, amúgy is ilyen 15 perc egy rész, vagy kevesebb.

(#48027) Sordoran:
Gondolkoztam ezen is, hogy abbahagyom a sorozatot és a mangát követem, de már olyan sok részt megnéztem, hogy szerintem kitartok már. : D

(#48034) Ganz-[HUN] válasza bandiras2 (#48031) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Tudom, klisé, de....
Nekem Rem-esben kéne :DDD

Viszont kívánom mindenkinek!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48035) bandiras2 válasza Silεncε (#48032) üzenetére


bandiras2
senior tag

Csak fekete fehérben találtam, de végülis angyalka...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48036) bandiras2 válasza Ganz-[HUN] (#48034) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Tessék! Bulldog harácsonyt neked is!]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48037) Maxxy10 válasza bandiras2 (#48035) üzenetére


Maxxy10
addikt

Sauce?

(#48038) bandiras2 válasza Maxxy10 (#48037) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Studio Wallaby (Kura Oh)] Asuka no Toki
Privi ment. :))

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48039) Ganz-[HUN] válasza bandiras2 (#48036) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nab*meg XD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48040) Archanon válasza oriic (#48028) üzenetére


Archanon
őstag

Az elsőben téged mi az istennyila fogott meg? :F Ami nekem átjött, hogy ismét egy izléstelen tömegtuzat zs kategória klisétenger közeledik. ;]

___

Merí küriszimászű!

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#48041) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Boldog karácsonyt mindenkinek. :B
Sok sok élményt a fa alá.

(#48042) oriic válasza Archanon (#48040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerint nem láttad első évadot? (Mert ez a folytatás lesz) :D

Isekai cucc, amiket alapból bírok, de ezen szénné röhögtem magam.

Live-Die-Respawn

(#48043) bandiras2 válasza Archanon (#48040) üzenetére


bandiras2
senior tag

Akkora trash, hogy már azért megéri nézni. A főszereplő akkora lúzer hogy még, nagymellű elf, meg DFC cicalány. Mi kell még? Történet? Ugyan már, ne legyenek ekkora igényeid, kapcsold ki az agyad, és élvezd.
Anime is tras, and so I am.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#48044) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Somari and the Guardian of the Forest Manga Ends Due to Author's Worsening Health

Somali manga befejeződött a mangaka rossz egészsége miatt. :( (Nem lesz így befejezés úgy tűnik)

Live-Die-Respawn

(#48045) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Idén jött valami jó kis Mecha anime?

(#48046) Aljasvip válasza Maxxy10 (#48045) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Define "jó" :)
Szerintem nem, de hátha a többiek máshogy látták a helyzetet.

Ha még nem láttad, nézd meg a Cross Ange-t, meglepően értelmes történet éssss, hm, kultúra van benne :))

(#48047) Maxxy10 válasza Aljasvip (#48046) üzenetére


Maxxy10
addikt

Blooded Orphans szint

(#48048) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#48049) Archanon válasza oriic (#48042) üzenetére


Archanon
őstag

Nem láttam, mert élből kerülöm az olyat már nagyon régen, ahol a kedves karakterek irreálisan nagy valószínűtlenül lengedező tőgyekkel vannak megrajzolva és ennek még külön figyelmet fordít a kamera - ízléstelen ecchi, és ez engem mindenhol zavar, ahol kizökkentenek a történetből egy-egy blaszfémikus kameraszög miatt. Ebben a trailerben pedig tökéletesen átjött ez. Attól persze még lehet vicces... talán majd egyszer, ha már nem lesz mit néznem. ;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#48050) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kamisama ni Natta Hi

12. rész/befejezés

Nagyjából ez volt az a lezárás, amiben kb. reménykedtem és várható volt. Szezon egyik legjobbja volt számomra a sorozat és nem mondom, hogy nem érzékenyültem el a végén. Hina <3 (Örülök, hogy nem úgy lett befejezve, hogy Hina meghalt :B )

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.