Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Psych0


Psych0
őstag

Mióta itt esz a fene már és mégis elfelejtettem megemlíteni az egyik kedvencem: Interstella5555 - The 5tory of The 5ecret 5tar 5ystem. Semmi szöveg nincs benne, csak a BGM, ami a Daft Punk - Discovery albuma. Mégis olyan jól meg van komponálva a sztori és az animáció, hogy teljesértékű a film. Katarzissal meg mindennel. Tipikus oldschool Toei rajz + francia house zene. Szóval Must see egy európai anime fannak.

Amúgy a mostani Tron-t is a Daft Punk score vitte el a hátán, anélkül egy kalap sz*r a film és majdnem még azzal is.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5502) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ismét van 2 sorozat:

Samurai Girl Real Bout High-school: érdekes darab, néha egészen korrekt harc-jelenetekkel, néha egészen vicces szituációkkal. :) Sok helyen eléggé lehúzták a sorozatot, de szerintem azért nem annyira vészes a dolog. Az biztos, hogy a történet nem túl komplikált, ill. sokszor a rajzok is el vannak kissé kapkodva, de amikor nem, akkor a karakterdesign (nekem) bejövős és poénok is vannak benne szép számmal (meg persze az elmaradhatatlan - némi ecchi). Kis érdekesség, hogy Kusanagi Shizuma hangját az a Seki Tomokazu adja, aki (többek között) a Fruits Basket-ben személyesítette meg Sōma Kyō-t.

Green Green: egy kis misztikummal megfűszerezett ecchi-harem-(romance?)-comedy-(drama) ez, a javából, amelyikben talán NEM ANNYIRA végtelenül szánalamas a male lead. Néha már annyira kemény pusztulat, hogy sírni tudnál. :DDD Fanservice is akad rendesen és végre cenzúrázatlanul. A 12 részen kívül van egy OVA (amit még nem láttam, de rajta vagyok az ügyön), ill. egy másik OVA is, amit "Erolutions" néven jegyeznek. Ebből gondolom leszűrhető, hogy egy epizód erejéig a masszív ecchi átalfordul soft-osabb hentai-ba. Persze a tirpákság megmarad. Érdemes nekiesni.

Már csak a Sakura Taisen-t kell befejezni, aztán jöhet végre a Puella Magi Madoka Magica. :)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5503) Psych0 válasza Darth_Revan (#5499) üzenetére


Psych0
őstag

Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!

Nem sok mangát dobtam, de ezt nem bírtam pár chapternél tovább. Egyszerűen sz*r és kész. Helyette hamár feltétlen Oniichan x Immouto baromkodás kell, akkor ajánlom az Oniichan Control-t, vagy a Hoozuki-san Chi no Aneki-t. Egyik sincs animálva még.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5504) Synthwave válasza Psych0 (#5503) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Be kell érni hozzá lelkileg, hogy értékelni tudd. :DDD :P

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5505) Psych0 válasza Synthwave (#5504) üzenetére


Psych0
őstag

Szerintem meg pont, hogy le kell süllyedni egy szintre :P

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5506) Synthwave válasza Psych0 (#5505) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyem-nyeeeem. :N

^___^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5507) unclefucka válasza bandiras2 (#5498) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jól sejted, ez tényleg a Rosario to Vampire egy meglehetősen jól sikerült AMV-je, jó zene + ügyes videó vágás, remek darab.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5508) unclefucka válasza Synthwave (#5502) üzenetére


unclefucka
senior tag

A Green Green már megvolt korábban, tényleg az egyik legjobb. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5509) unclefucka válasza Psych0 (#5503) üzenetére


unclefucka
senior tag

Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!

Mangában lehet, hogy nem olyan jó, próbáld meg az anime változatot :DDD
Persze, nem egy Yosuga no Sora, de azért fillernek elmegy ez is.

Most már jó helyen nyomtam Ctrl+C -t

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5510) unclefucka válasza Psych0 (#5501) üzenetére


unclefucka
senior tag

Interstella5555

Pedig hányszor megfogadtam, hogy leszedem és mindig kiment a fejemből...
Többször nem követem el ezt a hibát, THX :R :R

Már jön is! :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5511) Synthwave válasza unclefucka (#5509) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:)) :U :))

AMV - jó darab. Bár itt-ott máshogy kellett volna, de az a fajta, mint a fehér holló.

Yosuga no Sora... °___˘

:C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5512) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kinek mi a Top 10 anime, a Top 5 karakter, meg mondjuk a Top 5 OP/ED?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5513) unclefucka válasza Synthwave (#5512) üzenetére


unclefucka
senior tag

Anime Top 10:
1. K-On!
2. Kiss X Sis
3. Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
4. Gosick
5. Rosario to Vampire
6. Zero no Tsukaima
7. Toaru Majutsu/Kagaku no Index/Railgun
8. Naruto
9. Ichiban Ushiro no Daimao
10. To Love Ru

Karakter Top 5:
1. Hokago Tea Time (mindegyiküket imádom, de ez elvinné az öt helyet)
2. Victorique
3. Louise
4. Sai Akuto
5. Hatake Kakashi

OP/ED/OST Top 5:
1. K-On! OST: Houkago Tea Time - Fuwa Fuwa Time
2. K-On OP: Houkago Tea Time - Cagayake! Girls
3. Otome Youkai Zakuro OP: Sphere - Moon Signal
4. B Gata H Kei OP: Tamura Yukari - Oshiete A to Z
5. Toaru Kagaku no Railgun OP: fripSide - Only My Railgun

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5514) bandiras2 válasza Synthwave (#5512) üzenetére


bandiras2
senior tag

Top10

1.; Neon Genezis Evangelion
Ghost in the shell
Onegai Sensei/Twins (ettől kaptam az anim fertőzést)
Shingetsutan Tsukihime
Index/Railgun
Cockpit
Memories
The_Wings_of_Honneamise
Sky crawlers
Makoto Shinkai összes műve

A többinél nincs számozás. Ott folyton cserélődés van hangulattól függően.

Karakter és OST lásd a fenti művekből.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5515) bandiras2


bandiras2
senior tag

Shinkai Makoto új mozi! nemsokára!!!
[Hoshi o Ou Kodomo (movie)]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5516) bandiras2 válasza bandiras2 (#5515) üzenetére


bandiras2
senior tag

időlimit :(( :(( :((
[yutub] előzetes
[yutub] zene hosszabban+részletek a korábbi mozikból
ez valami gyönyörű lesz megint!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5517) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ezek az eddigi TOP10-es listák tuti elírások, mert egyikben sem láttam Shakugan no Shana-t :DDD

(#5518) Psych0 válasza Darth_Revan (#5517) üzenetére


Psych0
őstag

ott a pont :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5519) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyomassátok ide a listát és akkor tuti rajta lesz. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5520) Psych0


Psych0
őstag

Top 10-et nehezen tudnék megadni, mert alig néztem meg 40-50 sorozatot (az olvasást preferálom). Rengeteg alapművet nincs időm megnézni. Tehát bizti lenne még. Nyílván beleszól az is, hogy mikor néztem. Pl. most simán betenném a korezom-ot, pedig 1 év múlva valszeg elfelejtem azt is, miről szólt.

Inkább azokat írom le, amit bármikor újranéznék (ha lenne időm) :) sorrend nélkül(vagyis ABC sorrendben :) ):

Black Lagoon
Dragon Ball (kéretik nem megnyúzni, de nekem ez mélyen belerágta magát a jellemfejlődésembe)
Ef - a Tale of Memories.
Fate/stay night
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Interstella 5555
Mahou Shoujo Madoka Magica
Shana
YnS

Illetve azokat, amiket mostanában néztem/nézek és nagyon bejön de lehet hogy pár hónap múlva elhalványulnak az emlékeim:

Amagami SS
Denpa Onna
Fractale
Gosick
Gits(megakadtam benne, de nagyon jónak tűnik)

Kedvenc karakter helyett kedvenc párokat írnék (igen tudom, túl nyálas vagyok :W ) nem feltétlen az anime verzió miatt. Sorrend az eszembejutás szerint :)

Haru x Sora (kell ezt magyarázni)
Keita x Riko (igen nálam Riko a befutó, de az az érzésem, hogy egyikük se lesz az, mert a rajongók fele mindenképpen dühös lenne, így inkább Ditama sensei az összes rajongót magára haragítja majd :( )
Yuuichi x Rika (nagyon aranyosak)
Koyomi x Hitagi (nem volt erős a szerelmi szál, de Hitagi jellemfejlődése miatt jó pár lettek)
Renji x Chihiro (!!! ezt látni kell)
Shirou x Saber (Ha az animében nem is, de a VN-ben elképesztően sok szenvedés után, egymásra találnak)
Daisuke x Rin (csak Ownfate miatt... én nem vagyok olyan :P )
Yuuji x Shana (bárcsak őszinték lennének, de itt a 3. évad és talán)
Akira x Mina (csakis a manga alapján)
Jun`ichi x mindenki (Hatalmas ez a sorozat. Mindegyik arc kitörli a fejemből a többit. azért ha mindenképp választanom kéne, akkor Sae)
Kujou x Victorique (ez epic lesz)
Yuuzuru x Tenshi (kb, mint Fate x Shirou csak könnyebb megemészteni)
Clain x Nessa x Phryne (mert megérdemlik)
Saito x Louise (Sztem ebből sose lesz semmi :( )

Vannak még jó páran, de azok nem animáltak.

Vélemény?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5521) Synthwave válasza Psych0 (#5520) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van egy pár közös pontunk, ahogy nézem.
Dragon Ball miatt nem foglak leszólni, régen nagyon szerettem én is. Ma már nem köt le annyira, de az eredeti, első sorozat még most is aranyos. ^__^

Nem tudom, a Fate/Stay Night végülis nem volt rossz, de nekem valahogy annyira mégse. :S Leginkább talán a vége miatt lehet ez...egy VN-féle endinget sokkal jobban díjaztam volna.

GITS - hát, sokan mondják, hogy alapmű (tényleg az) és páratlan, de szerintem messze nem olyan jó, mint amennyire hype-olják. Azért hallhatod minden felől, mert egyike volt azon anime-oknak, amik szélesebb körben váltak ismertté Nyugaton. Mondom ezt úgy, hogy szeretem a jó cyberpunk-ot (meg steampunk-ot). A hangulat, ami körbelengi, túlságosan "leült"...Nem tudom ezt jobban megfogalmazni. Úgyanez a véleményem pl. az Akira-ról is.

Shakugan no Shana nálam is benne van a Top 30-ban. Kugimiya Rie alapból kiemeli a szürke átlagból. ^__^ A tsundere loli jó theme egy romantikus hangvételű alkotáshoz, az ok, hogy nincs előrébb a listámon, hogy alapvetően nem annyira kedvelem (anime-ban!) a fantasy műfajt (Zero no Tsukaima pl. kivétel, de az egy más világ :) ).

Amagami SS - szeretem ezt is. Az art és karakterdesign nagyon bejövős (picit néha Kawashita Mizuki-snek éreztem, de talán pont ezért) Tetszik ez a multi-arc dolog, mert így meg lehet szabadulni a harem-anime-ok egyik alapvető motívumától; hogy a (z általában) NYOMORULT (itt nem volt az) főhős, akit körberajong 50 jányka, nem képes legalább EGYET választani és kezdeni is vele valamit. Igaz egyetlen dolgot hiányoltam; ha már ennyi arc volt, akkor egy LAPOSABBAT is belerakhattak volna. :D

Yosuga no Sora - minden további szó fölösleges. ˘__˘

A többit nem láttam, de pl. Madoka, Gosick és Black Lagoon tervben van (pontosabban vinyón várja a nézést :) ).

A párok; Rin + Daisuke, Sora + Haru, Riko + Keita, Louise + Saito, Kanade + Yuzuru párosoknak nem kell magyarázat, bár én még szívesen látnék mondjuk pl. egy Rito + Mikan-duót is. ^__^
Rájöttem, egy rövidke kiegészítés mégiscsak szükségeltetik; a hímnemű egyedeket le kell cserélni egységesen Csucsu-chama-ra. :D
***********************************************
***********************************************

Itten (eddig 210+ anime alapján)

Anime (évadokat nem megkülönböztetve)
-----------------------------------------------------------
1. Kodomo no Jikan
2. Yosuga no Sora
3. Fruits Basket
4. School Rumble
5. Love Hina
6. Rizelmine
7. Lovely Complex
8. Aa! Megami-sama
9. Zero no Tsukaima
10. Higurashi no Naku Koro ni
+1: Clannad
+2: Hachimitsu to Clover

stb. stb.

Ááááááh, rájöttem, hogy 10 NAGYON kevés, úgyhogy cheat-elek...:)

Karakter:
-------------
1. Kokonoe Rin (Kodomo no Jikan)
2. Kasugano Sora (Yosuga no Sora)
3. Louise Françoise Le Blanc de La Vallière (Zero no Tsukaima)
4. Belldandy (Aa! Megami-sama)
5. Aisaka Taiga (Toradora!)
+1: Kawagoe Choko (Chokotto Sister)
+2: Yūki Mikan (To LOVE-Ru)
+3: Furude Rika (Higurashi no Naku Koro ni)
+4: Izumi Konata (Lucky Star)
+5: Gally / Alita (GUNNM)

stb. stb.

Ez is több lett, mint 5. :DDD
Persze vannak hímnemű szereplők is, de mint tudjuk, hölgyeké az elsőbbség. ^__^
Azért ők is megérdemelnek egy rövid felsorolást: Morita Shinobu (Hachimitsu to Clover), Sōma Shigure (Fruits Basket), Vash za Stampede (Trigun), Sephiroth (Last Order: Final Fantasy VII), D (Kyūketsuki Hantā D) és -kommersz vagy sem- L Lawliet (Death Note).

OP/ED:
-----------
1. Kitamura Eri: Guilty Future (Kodomo no Jikan: 2 Gakki OP)
2. Shimamiya Eiko: Super Scription of Data (Higurashi no Naku Koro ni Rei OP)
3. Shimamiya Eiko: Higurashi no Naku Koro ni (Higurashi no Naku Koro ni OP)
4. Ishida Yōko: Open Your Mind ~Chiisana Hane Hirogete~ (Aa! Megami-sama TV OP)
5. Lia: My Soul, Your Beats! (Angel Beats! OP)
+1: Tada Aoi: Brave Song (Angel Beats! ED)
+2: Imai Asami: Our Steady Boy (Kiss x Sis TV ED)

stb. stb.

:)

Minden kevés. :DDD

Vélemény?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5522) Synthwave válasza Synthwave (#5521) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A karakterek közül Iwaki Rizel-t a Rizelmine-ből HOGY hagyhattam ki??! :Y

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5523) zsiga_667 válasza Synthwave (#5512) üzenetére


zsiga_667
tag

Top10 anime :
1. Aria összes
2. Haibane Renmei
3. Planetes
4. Nausicaa
5. Eureka Seven
6. Ghost in the Shell a két sorozattal
7. Dennou Coil
8. Seikai összes
9. TTGL
10. Fullmetal Panic összes

(#5524) bozont válasza Synthwave (#5512) üzenetére


bozont
veterán

Csak az anime-ket írom le, a többi az nem lenne egyszerű. A sorrend nem tetszés szerinti sorrend.
1. Seto no Hanayome
2. Mahou Shoujo Lyrical Nanoha (1-3. szezon)
3. Eve no Jikan
4. Yamato Nadeshiko Shichi Henge
5. Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen
6. Hellsing OVA(2006)
7. Black Lagoon (1. és 2. szezon)
8. Red Garden
9. Elfen Lied
10. Noir
11. Kigeki
12. Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (1. és 2. szezon)
13. Tenshi Kinryouku
14. Fruits Basket
15. Higurashi no Naku Koro ni (mindkét szezon)
+1 GITS (mindkét szezon)

Egy kicsit ugyan több lett, de ennyibe fért bele. És az mostaniak közül úgy néz ki bekerül még egy-két darab a kedvencek közé (pl.: We Still Don`t Know the Name of the Flower We Saw That Day).
És még azért ide sorolnám az Avatar: The Last Airbender-t, The Animatrix-ot is.

(#5525) unclefucka válasza Synthwave (#5521) üzenetére


unclefucka
senior tag

Rövid vélemény:
Van még némi lemaradás, amit be kell hozni kb. negyed ennyi animét láttam eddig (mondjuk időm sincs nagyon)
Most, hogy van egy kis hely a gépemen, így három tetszetős művet fogok leszedni:
- Chokotto Sister
- Rizelmine
- Lovely Complex

THX

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5526) Psych0


Psych0
őstag

Hanasaku iroha:
könnyed, légies, aranyos.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5527) Synthwave válasza unclefucka (#5525) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Chokotto Sister ----> <3 <3 <3
Rizelmine -----> <3 <3 + szakadás :DDD
Lovely Complex ----> Truly EPIC.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5528) unclefucka válasza Synthwave (#5527) üzenetére


unclefucka
senior tag

Akkor asszem jól választottam.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5529) Synthwave válasza unclefucka (#5528) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Haaaaaai~

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5530) Psych0


Psych0
őstag

Lotte no omocha
A manga egy b kategóriás seinen, de nagyon szórakoztató. Extrém mellek, metzelenkedés és rettentően nevetséges szituációk agyatlan keveréke. Az animéhez képest sokkal... ehm... szókimondóbb, de azért viccesen cenzúrázott minden villantás. Eddig 18 chapter van lefordítva, ami kb annyi a sztoriból, ahol most tart az animált változat (ep6).

Unaloműzőnek tökéletes, ha nem vártok egy KnJ vagy DItVB minőséget.

Ownfate: Van benne loli is bőven, meg fejöstehén is (szó szerint :D ).

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5531) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondtam már, hogy mennyire bejön a Dance in the Vampire Bund OP-je? :)

Psych0: Lotte no Omocha! manga-t vágom. A tehenek nem mozgatnak. A kis bocik ellenben igen. ^^ Csak megvárom, míg teljesen kint lesz a sorozat. Gosick-et is csak akkor szedem majd.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5532) Tüzi

nesztek macskafül :DDD :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5533) unclefucka válasza Tüzi (#5532) üzenetére


unclefucka
senior tag

Na ezt istenuccse kipróbálnám. :C
Nálunk lehet kapni valahol nekomimi -t?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5534) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ti amúgy néztétek, hogy milyen [B)BRUTÁLIS árai vannak az anime BD-kiadásoknak (na, ]a DVD-k sem éppen olcsók...)?

Pl. Clannad BD-edition, gyönyörű dobozban...~180k!! :Y :Y

Veszel egy Clannad + Afterstory + Kanon + Air-t, és már 7 kiló felett :Y jársz...

Yosuga no Sora BD-k ~110k. De egy KnJ DVD-collection is olyan ~120k. Pedig csak DVD...

:O

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5535) Darth_Revan válasza Synthwave (#5534) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez tuti valami szuper limitált és már ritka kiadás ára.

Mellesleg Yosuga no Sora limitált, 2 lemezes Blu-Ray kiadás, Sora figurával, már kapható ~35k-ért is.

[ Szerkesztve ]

(#5536) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#5535) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az lemaradt, hogy Clannad-ból én 2 limitált, 5 lemezes Blu-Ray kiadás találtam (Clannad és Afterstory), darabonkánt ~135.000Ft-ért.

Nah ezek tényleg gyűjtőknek vannak :DDD

Kíváncsi vagyok "normál" kiadás mennyi lenne, bár 15-20k alatt azt se nagyon lehetne megúszni szerintem.

(#5537) Synthwave válasza Darth_Revan (#5535) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak 2 disc? Én arra gondoltam, amelyikben minden arc külön van. Linket tudsz dobni?
Ha KnJ-hez is találsz ilyesmi áron, ne tartsd vissza. :)

Igen, a szép Collector-os kiadások...150,000+...

:'(

Ez meg a rohaggyámeg-kategória...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5538) Darth_Revan válasza Synthwave (#5537) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Speciel ez amit itt linkeltél jelenleg akciós a japán Amazonon, "mindössze" ~120.000Ft :DDD

Azt nem értem, hogy Clannadból nem jött ki "sima" Blu-Ray-es változat? Blu-Ray-ből amit eddig találtam csak spéci limitált kiadás volt. "Sima" DVD van belőle, évadonként ~12.000Ft-ért.

Yosuga no Sora-ból, amit először említettem eBay-en találtam. Amazonon ~17.000Ft-nál kezdődik Yosuga no Sora Blu-Ray.

Kodomo no Jikan DVD-k ~10.000Ft körül kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

(#5539) Synthwave válasza Darth_Revan (#5538) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak 120k? Mindjárt veszek kettőt. :DDD

YnS: ~17k. Ez az összes epizód? Csak 2 disc van benne. Amit én néztem, ott külön 2 disc volt minden arc-hoz.

Viszont ez <3 nem is olyan húzós.

"Kodomo no Jikan DVD-k ~10.000Ft körül kezdődnek."

Hát ez az. Per darab. Van 12...És még csak nem is HD. Ebből kéne egy Blu-Ray-es csodapakk, mondjuk 80-é'. Azért esküszöm güriznék. :B

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5540) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Seto no Hanayome sorozatot kezdtem el ma nézni, 8. résznél tartok és eddig nagyon bejön.

Régen néztem olyan anime-t, aminek minden részét végigröhögtem :DDD

Zombie Loan nevű sorozattal tudja valaki mi történt? 13 részes, de TV_ben csak 11 részt adtak le, maradék 2 részt OVA-ként adták ki, ráadásul 13. rész lezárása akkora, "szokatlan" cliffhanger, mintha egy évad felénél tartottak volna csak. Értsd úgy, mintha egy 24 részes évadot abbahagytak volna a 13. résznél.

[ Szerkesztve ]

(#5541) Psych0


Psych0
őstag

Yeah Victorica lassan megnyílik... :C

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5542) unclefucka válasza Psych0 (#5541) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ez így van, ez egy roppant meghatározó epizód volt.
Még 7 van hátra és lövésem nincs, hogy mi lesz a vége.
Ez nagyon bejövős.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5543) Synthwave válasza Psych0 (#5541) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak óvatosan; ennek kezdett spoiler-aromája lenni... ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5544) Tüzi

Asszem megtaláltam az első szereplőt az új EVA élőszereplős filmhez. [link] hogyismondják? ja! hazakísérném :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5545) bandiras2 válasza Tüzi (#5544) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem rossz! Asukát találni sem lenne olyan nehéz. Viszont egy albínó japcsi csajt olyan tekintettel... Rei nem kis kihívás a casting csapatnak.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5546) Tüzi válasza bandiras2 (#5545) üzenetére

[link] ez nincs meg 1920asban véletlenül? :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5547) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

A Kertvárosi Gettó az Animének számít ? :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#5548) Synthwave válasza Dyrtyho (#5547) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

fucka-chan...hozd a korbácsot. Psych0, tiéd az ecetes ponty. Tüzi, te kezdd el rakni a máglyát. móci, itt egy lapát, tudod, mi a teendő. Darth_Revan-dono, a gonosz kacaj a te dolgod. A többiek alkossanak kört. ;] :DDD

:DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5549) Synthwave válasza Dyrtyho (#5547) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy a szó eredeti (japán) jelentését tekintve igen. Gyakorlatilag nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5550) Tüzi válasza Synthwave (#5537) üzenetére

Bazeg, 150k-ért már autót lehet venni. Nem mondom, hogy a figuragyűjtésem teljesen normális, de 150ezret egy pár dvd lemezért azért na... :Y

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.