Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Darth_Revan válasza Móci (#5450) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Áh, de utálom amikor megtetszik egy anime és amikor a végére érek akkor nem zárják le és nem is folytatják :O Mostanában nézett anime-ok közül 5-ből 4-el ez volt :O

6 év után akkor ezekszerint nem hiszem, hogy feltámasztanák a sorozatot, de bárcsak ne lenne igazam :(

[ Szerkesztve ]

(#5452) Móci válasza Darth_Revan (#5451) üzenetére


Móci
addikt

Feltámasztatják, ha látnak benne fantáziát. Mostanság úgyis divat a 'retro', hátha ez is beleesne abba a kategóriába.
Az persze más kérdés, hogy mi lenne a sztori. Űrcsaták? Ismét egy kalandos utazás Lafiellal?
Fene tudja.
Én azért bízom benne, hogy ha max. egy ova, de valami még lesz...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5453) Darth_Revan válasza Móci (#5452) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Van 4. novel is, abban van elég történet 10-12 részhez.
Ott folytatódik, ahol a BoS III anime (és egyben a BoS III novel) befejeződött, a szereplők visszatérnek a katonasághoz, Lafiel egy új osztályú hajónak, a Flicaubh-nak lesz a kapitánya. A történet szerint újabb 3 év telt el, az Abh birodalom továbbra is előre nyomul és sikeresen elvágja a United Mankind-ot a szövetségeseitől.
Ezután az eddig semlegesként viselkedő Hania Federation váratlanul felajánlja csatlakozását az Abh birodalomhoz, amit hosszas mérlegelés után, elfogad az uralkodó.
A novel "csavarját" az adja, hogy miközben Lafiel és Jinto a Flicaubh-al tart vissza fele a fővárosba, Lakfakalle-be, a szerződéssel ellentétben a Hania Federation váratlanul meglepetés támadást indít az Abh birodalom ellen és elkezdenek előrenyomulni az Abh főváros felé, amit ha sikerül elpusztítaniuk, az az egész birodalom végét jelentené.

(Gyanús is volt nekem a Hania Federation, hogy a másik két szövetségesével ellentétben, eddig nem támogatták az United Mankind-ot a háborúban).

Szóval jól sejted, újabb űrcsaták, és újabb kalandos utazás Lafiel-el :DDD

A Flicaubh személyzete között Lafiel és Jinto mellett Samsonn és Ekuryua is helyet kapott.

[ Szerkesztve ]

(#5454) Móci válasza Darth_Revan (#5453) üzenetére


Móci
addikt

Naná, hogy lenne itt bőven anyag... pláne a visszaútból lehetne keményen jó sorozatot kihozni két szállal: az egyik ugye a főváros felé nyomuló ellenséggel vívott csatáról szólna, a másik Lafielékről...
Végül is frankó kombót lehetne összegyúrni az űrcsatákból, s az első sorozat 'road-movie' szerű hangulatából. Mindezt egy tv sorozatban, minimum 13 részben...
Túl jó lenne. :O
Áh, nagyon idegesítő ez az egész. Lehet majd nekiállok a novelláknak, de ennyit olvasni angolul nem egyszerű feladat. A Spice and Wolf első kötetére is nehezen tudom magam rávenni...
Az Abh nation-t ismered? Bár hülye kérdés, biztosan... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5455) Psych0 válasza Synthwave (#5408) üzenetére


Psych0
őstag

Gondolom ez a nap nálad személyes gyásznap lesz. :)

A NAP, MIKOR KOKONOE RIN MELLEI NŐNI KEZDTEK!!! :Y

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5456) Synthwave válasza Psych0 (#5455) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyen nap nem lesz. :P Mindig kis lapos marad. <3 :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5457) Darth_Revan válasza Móci (#5454) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Abh nation? Nem igazán, csak 3 napja vagyok rajongó :DDD Gondolom nem az anime-ban levő Abh birodalomra gondolsz.

(#5458) Móci válasza Darth_Revan (#5457) üzenetére


Móci
addikt

Én az első szériát asszem 2006 karácsonya felé láttam. :D
Amúgy: katt.
Rengeteg info, kép... érdemes megnézni! Az ne zavarjon, hogy zárva van, az alsó "the abh nation" linkre kattintva bejön az oldal.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5459) unclefucka


unclefucka
senior tag

Miután az OVA -ja felkeltette a figyelmemet, muszáj volt megnézni a Shukufuku no Campanella -t.
Hát érdekes, a sztori és az első benyomás alapján a most kezdődött Dog Days-hez hasonlítanám, ami fekete pont. Viszont ecchi és fanservice alapján A.G.E. (mert ebben aztán van minden), éppen ezért mindenkinek kötelező, aki megőrül a bugyi-cici kivillanásokért, breast-fondling-ért, stb.

Az A.G.E. kifejezést azok ismerhetik, akik megnézték/nézik az Onii-chan no Koto-t, amit viszont mindenféle rossz érzés nélkül ajánlom minden ecchi-fannak.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5460) bandiras2 válasza Synthwave (#5456) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Hát ez a nap is eljött...]
Figyelembe véve a sorozat elkészülte óta eltelt éveket, és az anyuka méreteit, azér őt se kell félteni.
na ez az igazi Blaszfémia

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5461) Synthwave válasza bandiras2 (#5460) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi ez a rémisztő undormány?! :Y

Most már komolyan nagyon szomorú leszek. :(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5462) Móci válasza bandiras2 (#5460) üzenetére


Móci
addikt

Mindig meg tudsz lepni valamivel... :U
Amúgy nem lenne ez rossz, csak túl nagy a tejcsárda.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5463) bandiras2 válasza Synthwave (#5461) üzenetére


bandiras2
senior tag

Undormány? nincs itt semmi probléma, csak eltelt 5 év.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5464) Synthwave válasza Móci (#5462) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Min. 50-60 cm-rel nagyobb a mellbősége a kelleténél. Rosszat fogok álmodni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5465) Synthwave válasza bandiras2 (#5463) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az. @___@

Olyan sok? :Y Na, ő is tisztességben megöregedett. ;]

(Ez azonban még nem jogosítja fel ilyen visszataszajtó szörnyűségek sarjasztására. :N)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5466) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ki is ez a karakter akiről most szó van?

(#5467) Synthwave válasza Darth_Revan (#5466) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

The one and the only Kokonoe Rin a Kodomo no Jikan-ból. A true goddess. :)) :K :))
Egyesek meg itten blaszfemizálódnak meg tejcsárdákat nyitogatnak. :)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5468) Darth_Revan válasza Synthwave (#5467) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Köszi, lehet belenézek, hogy milyen :)

Másfelől meg jöhetne már a Rosario to Vampire season 3...sokaknak nem tetszett, de nekem bejött, nem sok anime-on nevettem ennyit :DDD

(#5469) Psych0 válasza Synthwave (#5467) üzenetére


Psych0
őstag

Nem a ujjamból szoptam, hanem a mostani chapternek ez a fő témája. Sajnos érezni lehet, hogy közel a vég. Aoki kezd tisztában lenni magával, az utolsó közös tanévnek pár pillanat és vége, a Shirai sztori is révbeért, már csak a Mimi x Reiji szálat kell kidolgoznia a mangakának és a végére hozzácsapni egy "5év múlva..." chaptert és the end. :(

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5470) Synthwave válasza Darth_Revan (#5468) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tedd mindenképpen. Best of all time. Aki nem így gondolja, az nem én vagyok. :P :DDD

Egyetértek; Rosario 3. évadot én is el tudnék viselni ~desu. ^___^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5471) unclefucka válasza Synthwave (#5470) üzenetére


unclefucka
senior tag

:K desu desu :K
dechuu :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5472) Synthwave válasza unclefucka (#5471) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3

:B

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5473) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tegnap végeztem a Shiki nevű vámpíros sorozattal. Részemről ajánlom mindenkinek, "jó" történet, "kiváló" kivitelezéssel.

Elején kisebb kételyeim voltak, de aztán szépen beindult és le is zárták rendesen. Nem akarok poént lelőni, de a végén olyan volt, mintha fordult volna a kocka és a "jó fiúkból" lettek a "rossz fiúk", ilyet se látni sok anime-ban. Nálam egyik legjobb vámpíros sorozat lett.

Egyetlen dolog nem tetszett benne, az egyik férfi főszereplő, legjobb lett volna, ha kinyírják az elején :(((

[ Szerkesztve ]

(#5474) unclefucka


unclefucka
senior tag

Most éppen a K-On! OST-jét hallgatom és megint azon kaptam magam, hogy újra meg kell néznem... Egyszerűen nem bírok leállni erről az 5 (+sok) a lányról. Még mindig a legszórakoztatóbb sorozat, amit eddig láttam. Bár kétlem, hogy bárki is kihagyta volna, ha mégis, akkor sürgősen pótolja!
Igazából nincs benne semmi kiemelkedő, de itt kiemelten igaz, hogy a kevesebb néha (jóval) több.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5475) Psych0


Psych0
őstag

Ebben a szezonban sztem ez a legjobb sorozat.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5476) Móci válasza Psych0 (#5475) üzenetére


Móci
addikt

És a szexi anyukával mi lesz? Azért ez sem gyenge ebben a szezonban...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5477) Psych0 válasza Móci (#5476) üzenetére


Psych0
őstag

Ez nem az Asarotte, de itt is van szexi anyuka:Denpa onna.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5478) unclefucka válasza Psych0 (#5475) üzenetére


unclefucka
senior tag

Psych0: "wrapped in a futon" na erre a látványra kíváncsi vagyok :DDD
Ha másért nem is, de ezért mindenképpen belenézek majd :K

Móci: Ilyen szexi anyuci mellett mi egyebet kívánhatna az ember, mint egy kis friss tejet, közvetlenül a termelőtől :B Naoya-kun helyében én igencsak rájárnék a kannákra a szolgálói kantinban.
Azért az mennyire beteg már, hogy Lotte minden nap ezt issza ;]

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5479) Psych0 válasza unclefucka (#5478) üzenetére


Psych0
őstag

Offban, hogy [oWn]f4te meg ne lássa a szentségtörést :))

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5480) unclefucka válasza Psych0 (#5479) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én sosem titkoltam, hogy jobban szeretem az imádott hangot: "BOING" :B , mint a DFC-t. Ez a Yin-Yang egyensúly: [oWn]f4te-unclefucka :K

MELLesleg anyuci predesztinálja Lotte-chan jővőbeni testi adottságait.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5481) Synthwave válasza Psych0 (#5479) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy-úgy. ;]

:P

:))

Denpa Onna to Seishun Otoko: borító alapján nem tűnik feltétlenül rossznak. :) Megvárom, míg vége, aztán jön is egyben lefelé. ^__^

Most megint végeztem 3 sorozattal (hiába, sokáig tartott a Star Trek: TNG, na :) ).

Hyakka Ryouran Samurai Girls - hát, vegyes. Amikor kezdődött, azt hittem jobb lesz. Mondjuk nem volt olyan rossz így se, tekintve, hogy töméntelen fanservice van benne, és Kugimiya Rie <3 adja a kis lapos <3 Yukimura-chan hangját. :D Mondjuk kétségtelen, hogy többet is ki lehetett volna hozni a sorozatból. Az elején bíztam benne, hogy Muneakira hentes lesz, de aztán mégse lett az... Végülis á fánszervíz és Rie-kisasszony miatt érdemes megnézni. Mikor jön már az 1080p BD-rip?

Ichigo 100 % - ez NAGYON KIRÁLY. Igaz, hogy a főhösünk itt is egy töketlen, szerencsétlen NYOMORULT, de ettől függetlenül nagyon adja a sorozat. A rajzstílus külön a szívem csücske, tekintve, hogy Kawashita Mizuki az elkövető, akinek a Hatsukoi Limited rendkívül egyedi és (nekem) baromira bejövős design-ját köszönhetjük. Amúgy egy gyakran fetrengős ecchi-hárem-comedy-kicsit drámáról van szó. Nagy bánatom a második évad hiánya. Nálam előkelő helyen van mindenképpen.
Egy 1080p (de még egy 720p-s) BD-rip-nek baromira örülnék, de sajnos nem valószínű, hogy ezirányú igényeim kielégítést nyernek. :'(

Onii-chan no Koto Zenzen Suki Janain dakara ne!! - totális királyság, truly EPIC. Egy ilyen húgocska kellene nekem is. :B :D Az elején nem voltam túlságosan kibékülve az anatómiával, de aztán megszoktam. Ez egy igazi tirpákság. :D Műfaját tekintve loli-ecchi (nálam már itt nyerő :D) -slapstick-harem-comedy/parody, erőteljes szexuális töltettel. Nem beszélve arról, hogy Nao hangját Kitamura Eri kölcsönzi, aki a KnJ-ben adta Kokonoe Rin hangját. Naaagy pirospont, egyszerűen imádom. Lehet, az ő hangja miatt volt az OP-k és ED-k alatt egy "kis KnJ-feelingem".
A 7. epizód külön figyelmet érdemel. A megváltoztatott OP és ED-en kívül rengeteg benne az easter egg; Kodomo no Jikan (!), Yosuga no Sora (ez is ! :) ), Kiss x Sis, Chu-bra!!, Princess Lover!. A legtöbbet a Kodomo no Jikan: Kodomo no Natsu Jikan DVD-jének borítója szerepel, szóval ez az epizód különösen kedves számomra. :B A kérdés, hogy mikor kaparintom meg végre a cenzúramentes 1080p-s BD-rip-et...

SPOILER SPOILER SPOILER

Egyedül az volt frissen hullott hó lelkecskémnek totálisan dezintegráló élmény, hogy még az utolsó epizódban sem történt semmi Nao és Shūsuke között. Mééééééé'? :U :W

SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5482) Psych0 válasza Synthwave (#5481) üzenetére


Psych0
őstag

Akkor jöhet a Madoka, hogy mutasson a lelkivilágodnak egy kis perspektívát ;)

Egyébként a Denpa Onna OP-je hatalmas. Még sose volt olyan, hogy 2-nél többször végignéztem volna az OP-t, de ez egyből felkerült az mp3 lejátszómra.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5483) unclefucka válasza Synthwave (#5481) üzenetére


unclefucka
senior tag

Onii-chan no Koto Zenzen Suki Janain dakara ne!!: Ezt leszedtem egyben (cenzúrázott TV), aztán láttam, hogy kint van belőle az első két adag BD-rip (4. részig) gondoltam, jó lesz, de ahogyan a kolléga említette naggyon jó lett! Nos az 5. rész (cenzúrázott) közepe felé annyira elegem lett a kitakarásokból, hogy inkább kiböjtölöm, hogy kijöjjön az egész BD-n, aztán nézem meg. Nao-chan szeméremdomborulatai legalább annyira szépen ki vannak dolgozva a bugyi alatt, mint Ako- és Riko-senpainak. :C :DDD :B :DDD :C ezt kitakarni egészen egyszerűen B-Ű-N :W

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5484) unclefucka válasza Psych0 (#5482) üzenetére


unclefucka
senior tag

Úgy érzem, hogy ez az OP egy újabb jelentkező lesz a 3. CD-mre :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5485) ArchElf


ArchElf
addikt

Egy hétig beteg voltam, elővettem a régi kollekciómat :)
Kis keresés után lenyomtam három sorozatot: Kekkaishi, Eureka 7, GTO... Megjött a kedvem a tanításhoz (el kellene már kezdenem a phd-t végre, csak a párom fejezze be a fősulit) - ja és újra elkezdtem japánul tanulni :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5486) unclefucka válasza ArchElf (#5485) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az átlagban napi 20 epizód :Y :Y
Elég Intenzív kezelésben részesítetted magad, vagy az orvosod írta fel?
Az Anime gyógyír minden betegségre :K
Én mondjuk a hárfa-kúrát részesítem előnyben. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5487) Psych0 válasza unclefucka (#5484) üzenetére


Psych0
őstag

előző 2?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5488) ArchElf válasza unclefucka (#5486) üzenetére


ArchElf
addikt

Tüdőgyuszi, feküdtem napi kb. 20-22 órát: nem igazán volt mit mást csinálni, csak nézni, meg gyógyulni...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5489) Psych0


Psych0
őstag

Gosick kezd belendülni.
Kissé szomorú, hogy ha össze is jönnek a II. vh. szétszakítja őket.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5490) unclefucka válasza Psych0 (#5487) üzenetére


unclefucka
senior tag

Első CD zenéi: itt
Második CD zenéi: meg itt

Szvsz Kujo kitalál valamit majd, hogy ne veszítse el Victorique-t, egyébként sem olyanok a karakterek, akik belenyugodnának a predesztinált sorsukba, hanem kitörnek a kényszerpályáról. Igaz, hogy én is félek a befejezéstől és csak reménykedek.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5491) unclefucka


unclefucka
senior tag

A jelek szerint -ez is- segített a gyógyulásban :)
"Minden nap egy Anime és a doktor Anime." (vagy alma? ...mind1)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5492) Psych0


Psych0
őstag

Amagami SS

Könnyed románc, ahol nem erőltetik az ecchi vonalat.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5493) Synthwave válasza Psych0 (#5492) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony jó. :K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5494) Synthwave válasza Synthwave (#5481) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hopp, elírás történt és csak most realizáltam. Helyesen "Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain dakara ne!!"

Idegesítenek az ilyen "apróságok", muszáj volt korrigálni. :U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5495) unclefucka válasza Synthwave (#5494) üzenetére


unclefucka
senior tag

:W Ezért nem jó a Ctrl+C - Ctrl+V mert így én is elrontottam :W

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5496) Synthwave válasza unclefucka (#5495) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5497) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ismét letudtam egy sorozatot. Nem éppen egy mai darab, de időtöltésnek remek.
Címe: Renkin San-kyuu Magical? Pokaan.
Hangyányi fanservice, -korához képest- jó rajzolás, felhőtlen szórakozás, és tengernyi poén.
Amolyan MOE.
Kedvenc karakterem (természetesen) Liru-chan, a vagány vérvarkas lány (imádom a lányokat fülekkel). Szertelen, élettel teli és ösztönösen a "fajfenntartás" jár a fejében. A második részben lett a kedvenc karakterem, többet nem mondok el, mert az spoiler lenne.
Aki könnyed szórakozásra vágyik, de bárkinek melegen ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5498) bandiras2


bandiras2
senior tag

[AMV] yutubin lőttem.
Hajól sejtem, akkor ez a Rosario Vampire. Majd meglesük

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5499) Darth_Revan válasza Synthwave (#5481) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Onii-chan no Koto Zenzen Suki Janain dakara ne!!

Végignéztem én is...hát, nekem nem jött be. Én az anatómiával még a 12.részben se tudtam megbékülni, nem jöttek be a pálcika vékony szereplők :U
Story se jött be, már majdnem a gyomrom kavargott a BL jeleneteknél, valamint amikor rámászott a testvérére (még akkor is ha nem vér szerintiek) + utolsó rész lezárása is pocsék.

Csak azért néztem végig, mert reménykedtem, hogy a befejezés "megmenti", de tévedtem. Jobb anime-okat elmentem, hogy máskor újranézzem, de erre ment a shift+del.

etchi kategóriában bejövősebb nekem a Sora no Otoshimono, múlt héten 2 nap alatt ledaráltam a 2 évadot és ehez képest mind2 évadja fényévekkel jobb volt :) Mondjuk volt 1-2 rész ami nem tetszett, amikor a főszereplő szinte az egész epizódban "hentai" üzemmódban volt. De persze az örök kedvenc a Rosario+Vampire marad...~chuu ^__^

[ Szerkesztve ]

(#5500) Synthwave válasza unclefucka (#5497) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Renkin San-kyuu Magical? Pokaan----> imádnivaló. :K Nincs túl sok mélysége, de nem is az a lényege. Több szempontból is kielégítő anime. ;]

Darth_Revan: (A "Nanka" ott is kimaradt. :DDD Fránya clipboard. ;])
Ugyan-ugyan...(loli) incest FTW. ^___^ Szívesen vettem volna, ha tovább bimbóDZik a dolog...:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.