Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) Noddy válasza ¤Envy¤ (#4698) üzenetére


Noddy
senior tag

Kisebb-nagyobb bakik..

Ez inkább nagyobb... Orbitális.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4702) Ghostface


Ghostface
senior tag

Tud valaki segíteni abban hogy tudnék egy feliratot átidőzíteni? Van egy sorozatom amiben benne van a szponzorblokk, de a felirat úgy van időzítve hogy nem tartalmazza azt, ezért legalább 8-10 másodperccel előbb van a felirat mint a hang. Milyen progival lehetne ezt megoldani és hogyan? Még sose csináltam ilyet szóval jöhet egy jó szájbarágós leírás is ha valakinek van hozzá türelme. Köszönöm!

PSN: Nifty_Ghostface

(#4703) Huma


Huma
addikt

Szeretnék egy kis segítséget kérni.

Láttam tavaly egy animét aminek nem jut eszembe a címe.
Amire emlékszem:
Egy macska a főszereplő. Történik valami katasztrófa és mindenki elpusztul. Lesz valami nagy árvíz és a főhős meg a lánytestvére (akiből kiszáll a lélek) hajózik egy disznóval.
A főszereplő néha kivesz egy-két darabot a disznóból akit ez nem nagyon hat meg. Aztán szárazföldet érnek. A macskák a disznóba másznak be és az viszi őket. A végén már csak a bőre meg a végtagjai maradnak mert megeszik. Mikor már nem bírja vinni őket a főszereplőnek leharapja a kezét.

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.

Ghostface:
subtitle workshop-al lehet időzíteni, de most fejből meg nem mondom hogyan. Nem nehéz amúgy rájönni. Töltsd le és próbálkozz.
Ha nem akarod kiírni a cuccot akkor egyszerűen megoldhatod bsplayerrel esetleg km-playerrel vagy más normálisabb lejátszóval a csúsztatást.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4704) DerDer


DerDer
tag

Sziasztok,
Eddig nem nagyon neztem animeket, de most mar szivesen megneznek valamilyen sorozatot. Mi a kedvencetek? Stilusban szeretem a kicsit dramaibb es elgondolkodtatobb filmeket. Varom a tippeket, koszi :)

(#4705) bozont válasza Ghostface (#4702) üzenetére


bozont
veterán

Subtitle workshop, vagy ha ASS és SSA formázott feliratról van szó akkor Aegisub. Leírást meg itt pl találsz: [link], de nem olyan vészes az időzítgetés, kicsit próbálgatni kell és menni fog.

(#4706) Huma válasza DerDer (#4704) üzenetére


Huma
addikt

Haibane Renmei
Ghost in the Shell (A sorozat)
Now and then, here and there
Berserk
Welcome to the NHK!
Air
Death Note

Itt olvashatsz róluk ismertetőket: [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4707) Noddy válasza DerDer (#4704) üzenetére


Noddy
senior tag

Ha szereted a kicsit véresebbet akkor az Elfen Lied-et és a Basilisk-ot is nézd meg. Persze csak ha elmúltál 16 :)

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4708) Herczi


Herczi
senior tag

(#4709) _ak_ válasza Huma (#4703) üzenetére


_ak_
addikt

Csak az angol címe ugrik be: Cat Soup Azt mondom rá, h amúgy elég beteg egy szerzemény, bár én szeretem az ilyesmit, de még így is meglepett egy párszor.

Btw Nyan-koi ep 5. Bár újat még mindig nem mutatott, de gyakorlatilag egész nézhető hárem anime.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4710) DerDer


DerDer
tag

Koszi a tippeket, utana olvasgatok :)

(#4711) Móci válasza _ak_ (#4709) üzenetére


Móci
addikt

Nem rossz a Nyan Koi, az biztos! Bár hasra nem esek tőle, de legalább egy viszonylag jó anime a szezonban. A negyedik rész volt durván jó, szakadtam a röhögéstől! :D
A hétvégén még befigyelt egy Saint Seiya mozi is, bár lassan kell nézni ezeket is, kevés van.
Lupin mozikkal ismerkedik valaki? Szerintem érdemes lenne...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4712) ArchElf válasza Móci (#4700) üzenetére


ArchElf
addikt

Crest of Stars nálam is tart már egy ideje. Amikor sok szabadidőm volt, kacérkodtam egy kis feliratozással, de azok az idők elmúltak :)

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4713) Móci válasza ArchElf (#4712) üzenetére


Móci
addikt

Jó is nagyon... ha a két ünnep között lesz szabadság, szerintem meglesem ismét az első szériát. Addig meg, ha sikerül, a light novellel kötöm le magam.
Ha jól tudom, a Banner 2 részes ova-hoz nincs még sub. Én is gondolkodtam rajta, van is egy nagyon szép ripem hozzá...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4714) Huma válasza _ak_ (#4709) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4715) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

DerDer: Szerintem még az 5 Centimeters per Second is jó választás lehet. Ez nem sorozat, de elgondolkodtató, és jó :)
Gyönyörű animáció és grafika!

[ Szerkesztve ]

(#4716) Móci válasza ¤Envy¤ (#4715) üzenetére


Móci
addikt

Az full hd-ban az igazi! Úgy aztán tényleg csak néz az ember... :K

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4717) phanzetomox válasza ¤Envy¤ (#4715) üzenetére


phanzetomox
őstag

hmm ez jónak tűnik :) kár hogy ahol eddig próbáltam letölteni mindenhol nagyon lassú :(

(#4718) DerDer válasza ¤Envy¤ (#4715) üzenetére


DerDer
tag

Koszi az ajanlatot, mar toltom is. Cserediak vagyok usa-ban, igy a temaja nagyon aktualisnak tunik nekem :))

Igaz nem talaltam hd verziot ami nem torrent, vmi tippet szivesen fogadok :)

[ Szerkesztve ]

(#4719) DerDer válasza DerDer (#4718) üzenetére


DerDer
tag

AA-rol leszedtem az 1Gb-es verziot, berem en ezzel is :K

(#4720) _ak_ válasza DerDer (#4719) üzenetére


_ak_
addikt

ááá, pedig gyönyörű képi világról maradsz le! Persze így is szép lesz, az élénk színek miatt, de mégsem olyan. :)

Let's begin, de gozaimasu!

(#4721) phanzetomox


phanzetomox
őstag

na anime ajánlatot kérnék :)
szeretném az édesanyámat bevezetni ebbe a világba, hogy ne nézzen rám hülyén, amiért ennyi idős fejjel "mesét " nézek és képregényt olvasok :D nem egy lángész ezért nem érti a dolog mivoltát :D
tehát egy olyan anime kéne ami izgalmas, elgondolkodtató és felnőtt fejjel is fogyasztható :)

(#4722) Herczi


Herczi
senior tag

Ha már animax hibáknál tartunk, most ahogy kapcsolgattam, hellsingen megy a felirat, pedig ugyebár az szinkronos, az előző részen még nem ment. Nem egy nagy hiba, de akkor se valami precízek

(#4723) bozont válasza phanzetomox (#4721) üzenetére


bozont
veterán

Szentjánosbogarak Sírja vagy Yesterday - Vissza a gyerekkorba, de ha már itt tartunk akkor Miyazaki és Studio Ghibli filmek.

(#4724) bandiras2 válasza phanzetomox (#4721) üzenetére


bandiras2
senior tag

Anyámnak én Shinkai Makoto összest adtam be egy hét alatt, mikor éjjszakáztam, ott hagytam neki a monitoron esténként, tetszett neki, bár a történetvezetéssel nem mindigvolt kibékülve. (Ez főleg az 5 cm végére volt érvényes.)
Fater meg szereti a jó scifit, néhány jobbat neki is megmutattam, pl Voices of a distant star, Memories... A Ghost in the shell kifejezetten tetszett neki.

Lényeg az, hogy nem a Mainstream szeméttel kell oltani őket, mert azt én is rühellem néhány kivételtől eltekintve. Most éppen a Railgun 7. részét várom,szerencsére az INDEX-szel együtt fentvan yutubbon felirated verzióban.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4725) Móci válasza phanzetomox (#4721) üzenetére


Móci
addikt

Én mutterral egyszer egy rész Le Chevalier D`Eon-t néztem meg, nagyon tetszett neki! Ez inkább középkori, lovagokkal, alkímiával teli sorozat, s baromi jó.
A sci-fi szerető apuka a Crest of the Stars-t se hagyja ki. Szerintem megér egy nézést, de nagyon! A kalandfilmek kedvelőinek ajánlom a Lupin III: Castle of Cagliostro című mozit. Más is nézze meg bátran, nem fog csalódni! Régi, viszont én személy szerint az alapmű kategóriába sorolom.
bandiras: a railguntól a falra tudnék mászni, de rühellem a szereplőket!
A mostani Darker 2 rész egész kellemes volt. Talán a következő résszel már felfelé fog menni a színvonal. Most is javult egy kicsit, remélem ez bőven fog hatványozódni.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4726) Herczi


Herczi
senior tag

Nekem a darkerben még a kiscsaj képessége a fura. Mármint, hogy csak egyetlen egy fegyvert tud megidézni, viszont az nem javul karban kell tartani, viszont a lőszer jön magától, még ha korlátozott számban is. Fura, nekem legalább is. Mégha az anyagok szerkezetét tudná megváltoztatni mint FMA-ban, az úgy oké, de ez így olyan erőltetett. Amúgy a fizetsége, a papír daru hajtogatás lenne?

(#4727) Móci válasza Herczi (#4726) üzenetére


Móci
addikt

Nagyon úgy tűnik... amúgy egy másik animében volt hasonló 'fegyverkiszedés' az emberből... este majd készítek egy kis képet, hogy mire gondoltam. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4728) bozont


bozont
veterán

Most akadtam rá két fincsi anime-ra, januárban kezdik a vetítésüket, kíváncsi vagyok rájuk. Szerintem érdemes lesz ránézni bárkinek aki szereti a komolyabb, horror témájú sorozatokat.
Ookami Kakushi, ez egy visual novel alapján készül és a karakterek a Higurashi no Naku Koro ni anime-ból lehet ismerős. Az opening már látható, nekem tetszik, remélem az anime is hasonló hangulatú lesz.
A másik pedig, Dance In The Vampire Bund és itt van trailer is róla.

[ Szerkesztve ]

(#4729) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Köszönöm az ajánlottakat, mielöbb megnézetem anyuval valamelyiket :R

(#4730) Móci


Móci
addikt

Na erre a képre gondoltam a Darker 2 kapcsán. Szerintem elég hasonló! :DDD
Tessék kattintani!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4731) Herczi


Herczi
senior tag

Hol lehet ilyen fülre izét szerezni? :))

(#4732) DerDer


DerDer
tag

Hi,

Most birtam csak megnezni a 5centimeters per second-ot. Ez az elso anime amit megneztem, kiveve a pokemon es tarsait, amikor voltam vagy 10eves. ;]
Szoval nemtudom.. Inkabb a dramai, vagy 'romantikus' :U tema erdekel, es kifejezetten nem az ilyen ordoggel harcolo demonos forma..
Tehat a film szerkezete szamomra nagyon furcsa volt. Nem szeretem az idiota, lovoldozos es hasonlo buta filmeket, de megis szokatlan volt ez szamomra. Az elso chapter vegen, ugy ereztem ez a tetopont, de utana, amikor a lany szemszogebol lattam az esemenyeket, az amolyan leragott csontnak ereztem...
Szoval a tema tetszett. Nem voltam elragadtatva, de nem is volt olyan rossz. ;)

Mit javasoltok, mit nezzek legkozelebb? Barmi johet, kiveve a demonos-,horroros cuccok. :C

(#4733) Móci válasza Herczi (#4731) üzenetére


Móci
addikt

Szétvágsz egy alucsövet, s ráhajtod a füledre. :DDD Ékszerbolt esetleg?
No, lement hétvégén az aktuális Darker is. Hát, nem javult nagyon a színvonal. Kicsit össze-vissza rész volt ez, s sok időt sajnos iszonyat nagy idiótaság töltött ki, aminek nem örültem.
Viszont a januárban érkeződő ova-ról meglestem egy kis bemutatót. Na az hozni fogja a színvonalat!
A Seiken no Blacksmith is egyre jobban tetszik, lehet, hogy az aktuális maid rész miatt? Biztos... :DDD Az endingje nagyon aranyos még, de nem találom. A fene...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4734) Herczi válasza Móci (#4733) üzenetére


Herczi
senior tag

Kajak én is arra gondoltam :DDD

Darkerről nem is nagyon tudok mit mondani, alig történt benne valami. Hány részes lesz amúgy, tizen valamennyi? Mert ha annyi, akkor ahhoz képest elég lassú a történet vezetés, bár ki tudja.

Más: arra jöttem rá, hogy utálom azokat a feliratokat, amik magyarosítanak is, elhagyják a san, chan-okat, lefordítanak dolgokat amit nem igazán lehet. Ja és igen, nem megbocsájtunk, ha nem megbocsátunk, ezt szinte senki sem tudja leírni.

(#4735) Móci válasza Herczi (#4734) üzenetére


Móci
addikt

Van ez így...
Sok mindent én sem szoktam lefordítani, inkább írok egy magyarázó szöveget, s ennyi. Jobb.
Ha van kedvem, van -chan, stb, ha nincs, nincs. :D
A Darker 13 részes lesz, ha jól emlékszem, úgyhogy el kell húzniuk, a végére úgyis 1-2 részben le lesz rendezve az egész.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4736) bandiras2 válasza DerDer (#4732) üzenetére


bandiras2
senior tag

Onegai Teacher, és a folyománya, az Onegai Twins.
http://www.youtube.com/watch?v=MDsOU3ZtdUQ
ezek tetszeni fognakmindenképpen. Chobits szintén ajánlott ha ezek tetszenek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4737) Móci


Móci
addikt

El is felejtettem...
Tegnap találtam feliratot a Luna Varga rawokhoz. Jó kis oldschool fantasy-vígjáték anime ez, ahol a főhősnő hátsójára ránő egy t-rex...
4 rész könnyed szórakozás (eddig 3-at néztem meg), nekem tetszik! Bátran ajánlom, ha valaki rászánja magát.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4738) Herczi válasza Móci (#4735) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem is az, hogy el hagyja, a -rint teszem azt, hanem például van az, hogy Béla-rin, akkor azt lefordítja Bélácskának. Na az ilyen nem tetszik nekem :N De lehet valakinek így jön be, nem tudom.

(#4739) phanzetomox válasza Herczi (#4731) üzenetére


phanzetomox
őstag

ez nekem is megtetszett :Y szólj ha találsz valahol és mond meg hol vetted :R

[ Szerkesztve ]

(#4740) Herczi válasza phanzetomox (#4739) üzenetére


Herczi
senior tag

Ok

(#4741) Herczi válasza phanzetomox (#4739) üzenetére


Herczi
senior tag

Ear cuff a neve elvileg, de férfiben nem is nagyon láttam ilyet, arról nem is beszélve, hogy ékszerboltban se nagyon találok, még nőit se, nem hogy férfit. Szóval pasz, hátha összefutunk vele egyszer.
Pedig én valami olyat képzeltem el, mint ami a felső képen van, esetleg a hátára (ami a fej felől van) gravíroztatni valami szöveget, de az lehet túlzás már, élőben kéne látni egy ilyet. Na nem offolok tovább, sorry.

(#4742) ¤Envy¤ válasza Herczi (#4731) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ez a fül izé-bizé tényleg vagány. Régebben mintha láttam volna 1-2 ember fülén (pesten), hogy saját készítésű volt, vagy vették nem lehet kitalálni....

(#4743) _ak_


_ak_
addikt

Urak! Késve bár, de remélem még időben szeretném felhívni a figyelmeteket arra, h a kijött a KissxSis ep02. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4744) phanzetomox


phanzetomox
őstag

látom animexen megy vmi új sorozat (d-gray...) nézi valaki? milyen?

(#4745) Herczi válasza phanzetomox (#4744) üzenetére


Herczi
senior tag

Én egy éve daráltam le, sztem egyszer nézhető, szokásos shounen, jönnek-mennek küzdenek, nyernek, vesztenek, sírnak, edzenek, megerősödnek, győznek, örök barátok lesznek. Valamint 102-részes talán, száz valamennyi az biztos, és befejezetlen. Meglehet nézni egyébként.

Amúgy szeretem a shounen animeket, félre értés ne essék.

(#4746) ¤Envy¤ válasza phanzetomox (#4744) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az az igazság, h régebben meglestem az első 2részét. És ott el is akadtam !
Mostanában tervezem megnézni, amúgy 103 részes.

(#4747) unclefucka válasza _ak_ (#4743) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja, online már nézhető, de valaki nem tud esetleg letölthetőt?

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4748) _ak_ válasza unclefucka (#4747) üzenetére


_ak_
addikt

Let's begin, de gozaimasu!

(#4749) phanzetomox


phanzetomox
őstag

kiváncsi vagyok animexen leadják-e mind a 103 részt... :) megnézek pár részt hogy milyen aztán majd meglátom érdemes-e 103 részen át bajlódni vele (az ilyen hoszú műveket soha se bírtam végig nézni mindig megálltam valahol :) )

envy: jó az aláírásod :DD :R

(#4750) ¤Envy¤ válasza phanzetomox (#4749) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen, mind a 103 rész az Animax tulajdonában van, tehát igen, le fogják adni tutira ! :)

Köszi :))
Elvégre nagy igazság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.