Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) mekker válasza Silεncε (#45997) üzenetére


mekker
őstag

Asszem egy szakra járunk. Egy spesziális téma, hogy egyáltalán mennyi lehetőséged van ott úgy igazán jól érezni magadat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#46002) Totheground válasza mekker (#46000) üzenetére


Totheground
addikt

Nagy a különbség a chika és chijou idolok között (utóbbiakat ismerik a legtöbben simán idolként).
Chika idolok esetén sokkal jobban ismered őket, viszonylag sokat tudtok beszélni, alkalmanként előfordul közös program etc. Nincsenek olyan hermetikusan elzárva, mint a standard idolok és sokkal kevésbbé van meghatározva, hogy mit mondhatnak, tehetnek, etc (bár a dating alapjáraton is sem ok, de a lebukás veszélye is kisebb). Azaz ha éppen nem érzik jól magukat, vagy valami nem frankó, azt simán bele is mondják a képedbe. Előfordul, hogy ha valamelyikükkel már régóta kapcsolatban vagy, leinformal a haveroknal és meglep valami aprósággal a születésnapodon vagy hasonlók.
Hogy miért ez? Mondhatjuk, hogy a hobbi választott engem. :DD Totál random futottam össze egy sráccal egy másik eventtel kapcsolatban aki épp kezdett belemerülni a témába. El lettem hívva a Tokyo Idol Fest-re, ami egy benga nagy három napos banzáj kismillió csapattal. Ezután egy ott megismert csapat néhány további live-jára is elmentünk és onnan nem volt megállás.
De tényleg, haverok, jó hangulat, aranyos csajok, (néha túlzásba vitt) afterpartyk, mi kell még?
Az egyetlen hátránya, hogy ha mindent figyelembe veszel, mocsok drágára jön ki a végén. De azért keresünk, hogy arra szórjuk el, ami jólesik. :P

Szeretek amúgy túrázni és utazni is. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46003) Aljasvip válasza KISDUCK (#45994) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Mindkét észrevétel jogos.
Mentségemre szóljon, én az a beleélős típus vagyok, nem csak darálom a részeket/címeket tucat számra.
A Sidonia világa azért elég elkeseredett. Egy genetikailag módosított napfényevő hímnős emberiség sodródik egy sziklára épített űrhajón ki tudja merre, közben folyamatosan támadja egy olyan ellenség aki minden ballépésükből tanulni képes. Egy olyan világban nem tudom milyen remény van élni.
A Blame! kisfilmek jó kiegészítés hozzá. Akár párhuzamosan is játszódhatnak az eredeti történettel, mert Sidonia maga egy akkora "űrhajó".
A Psycho-pass pedig azért, mert ez lesz a jövő. Lehet csak 20 év múlva, ha sikerül törvényileg leírni hogy miért jó a szabad létezés jogait eltörölni, de tuti lesz valami ilyen rendszer.

(#46004) TBT válasza Totheground (#46002) üzenetére


TBT
addikt

Akkor tényleg egy álomban élsz.
Legalább neked sikerült!

Egyetlen problémám velük csak az, hogy még a Japánok sem tudják megkülönböztetni mi a különbség a kedvelés/szerelem és szeretet között. Nem ők az egyetlenek, USA-ban is ezt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46005) consono válasza Aljasvip (#46003) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy látom meg kell néznem akkor a Blame!-eket, mert a másik két említett sorozat nagyon tetszett. Sidonia-ból nem tudom mennyit bírnék nézni, nagyon bejött a hangulata. A Psycho-pass dettó, csak az már régen volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#46006) Totheground válasza TBT (#46004) üzenetére


Totheground
addikt

Az egy kicsit erős megfogalmazás, de tagadhatatlanul élvezem. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46007) Zoo123 válasza consono (#46005) üzenetére


Zoo123
senior tag

A Blame!-et feltéltlen nézd meg, (Gravitational Beam Emitter rulz!) nekem nagyon adja, a Sidonia no Kishi szintén remek SciFi/Akció/Mecha/Románc/Posztapokaliptikus alkotás, egyedi rajzstílusával (amit szokni kell!), de a kedvenc karakter, Tsumugi mindent visz! :)

És ráadáskélnt -mivel ha jól tudom ugyanaz az alkotó- ezért van 1-2 Blame easter-egg A Sidoniában! :D

Amennyiben a fenti 2 mű tetszett, bónuszként ajánlom a Gantz:0 is, az is jóféle.

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#46008) TBT válasza Totheground (#46006) üzenetére


TBT
addikt

Azt én is élvezném, meg szerintem sokan a topikból. De sajnos, nekünk nincs ilyen szerencsénk. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46009) Silεncε válasza mekker (#46001) üzenetére


Silεncε
őstag

Mondjuk én nem is azért mentem egyetemre, hogy élvezzem, hanem hogy megkapjam a papírt, hogy végigsz.ptam a 3 évet :(

(#46010) consono válasza Zoo123 (#46007) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor megy a listára, a Gantz:0 is :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#46011) TBT


TBT
addikt

Még 1,5 hónap aztán elkezdődik életem utolsó animéje:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46012) AuraSync válasza TBT (#46011) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Erre valami? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46013) PR0JECTNR56 válasza AuraSync (#46012) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Képre keresve: Kyoukai no Kanata

(#46014) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na ideje valami komolyabban is elkezdeni. ;]

Eromanga Sensei

#46013: Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46015) Piszmaty76 válasza PR0JECTNR56 (#46013) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ha nem keverem másik animével, ennek köszönhetően találkoztam először Kalafináékkal (ha jól emlékszem, minden epizód végén más-más daluk volt az ending). Azóta már vadásztam egy pár albumot tőlük... :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#46016) Zoo123 válasza AuraSync (#46014) üzenetére


Zoo123
senior tag

Bakker hogy te mindíg "rátalálsz" ezekre a gyöngyszemekre! :D

Viccet félretéve nyugodtan írd be ide ha találsz valami érdekeset, ne csak Idol meg SAO legyen a téma! ;]

Most nézem hogy te ajánlottad a Darling in the FranXX-et is, már a 10 résznél járok, eddig tetszik.

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#46017) Zoo123 válasza Zoo123 (#46016) üzenetére


Zoo123
senior tag

Meg a
-Midori no Hibi,
-Domestic na Kanojo-t is te hoztad szóba, mindkettőt nagyon élveztem, számomra 8-9/10 pontos alkotások.
Úgyérzem hogy rád érdemes lesz odafigyelni a jövőben! :K

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#46018) AuraSync válasza Zoo123 (#46016) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én sokakkal ellentétben mindenevő vagyok az az mindent megnézek ami számomra jó.
Talán ha eddigi életem során volt két anime amit pár rész után nem néztem tovább, de a többit mind végignéztem amit elkezdtem.

Én egy ecchi, hárem, vígjátéktól nem várok SAO szintű sztorit mint itt sokan mert, hogy ilyen olyan "trash"...
Lehet neki az én meg jól szórakozok az ilyen animéken és ennyi.

Ez kb ugyan az mint a fim kritikusok... Egy Transformers-től ne várjon senki mély sztorit az egy igazi vérbeli akció film robbanásokkal, rombolással és kész.
Ezt vártam el tőle ezt is kaptam nekem 10/10 míg más meg azt mondja rá, hogy egy "trash".

Szóval én folytatom a minden kritikától mentes anime nézési módszeremet úgy ahogy eddig. :K

#46017: Ohh van még jó pár anime a tarsolyomban ami nézésre vár. ;]

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46019) Farkassacred válasza TBT (#46011) üzenetére


Farkassacred
őstag

ajjjaj, ilyen rossz emlékeket akarsz utoljára hagyni?, szegény animék.. ;]
Ajjaj, felettem meg Sao szintű történet, mára má ne igyunk többet :C

[ Szerkesztve ]

(#46020) AuraSync válasza Farkassacred (#46019) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hát a SAO-ban nem is hangzanak el ilyen mondatok. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46021) Nova96 válasza Zoo123 (#46007) üzenetére


Nova96
őstag

Lol. Nézd meg a Blame-t lol.
Inkább olvasd el mint , hogy legrosszabb részéből ROSSZUL adaptált ,szemnek kellemest, fost ajánlj.
:N

(#46022) KISDUCK válasza AuraSync (#46018) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát kövezzetek meg, de a SAO mögött nem láttam a storyt. A SAO nagyon túl van hypolva szerintem.

Aljasvip: :)

Nincs azzal semmi baj, ha belélős vagy. A topicban egyértelműen a legbeleélősebb bandiras2, akkora élvezettel tud felkonferálni egy animét, hogy ihaj-csuhaj. :) Több animénél is akkora érzelem töltettel vázolta, hogy milyen durva és csavaros lesz a vége, és amikor megnéztem őket: "ok, ez nem volt rossz". :)

(#46023) F34R válasza KISDUCK (#46022) üzenetére


F34R
nagyúr

Talan mert meg nem egesz a Story... es mivel annyifele Arc van kozte eleg szep szunetekkel, nem is igen all ossze az egesz.

(#46024) AuraSync válasza KISDUCK (#46022) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A "döglött ló"nak csukva van a szeme így semmit nem lát. :DDD :)) :DDD

Na de akkor mondj egy olyan címet ami szted a legjobb történetet vonultatja fel amit valaha láttál és nem Movie.
Mert akkor azt én is megnézem. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46025) Silεncε válasza Farkassacred (#46019) üzenetére


Silεncε
őstag

+ KISDUCK: jó, akkor nem csak nekem akadt meg a szemem a SAO meg a történet kapcsolatán ;] Igen, nekem is volt olyan időszakom, amikor azt hittem, a SAO az anime csúcsa. Volt. Azóta megnéztem pár nagyszerű darabot, a SAO a top 10 közelébe se mehet :D

Egyébként visszatérve, hogy engem nem rázott meg az S;G annyira: valszeg azért amúgy, mert a Mirai Nikki meg a Madoka után egy harmadik visszamegyek az időbe, hogy megmentsem a szerelmem/nekem kedves személyt, de mindent elcseszek már nem okozott akkora meglepetést, ráadásul az S;G nem kínált se olyan karaktert mint Yuno/akciót se olyan különleges audiovizuális élményt, mint a Madoka

AuraSync: Evangelion (+EoE) például (jó, mondjuk itt se a sztori a világmegváltó, hanem a karakterek)

[ Szerkesztve ]

(#46026) Zoo123 válasza Nova96 (#46021) üzenetére


Zoo123
senior tag

A Blame! Netflix-es anime tetszett, igen nekem is volt némi hiányérzetem a történések hátterét illetően, de az öszkép tetszett.
Megtaláltam a mangát is, elkezdtem olvasni, de 3-5 fejezet után feladtam mert nem kötött le. Én elhiszem hogy sokkal összetettebb/kidolgozottab a manga, de azt a rajzstílust nem bírja a szemem, olvastam már néhány mangát, de az volt az első amit nem bírta szervezetem. :(

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#46027) Farkassacred válasza AuraSync (#46020) üzenetére


Farkassacred
őstag

Helyette megkapjuk még a harry potternél is ezerszer gagyibb képesség neveket, röhejes kiejtéssel természetesen(szándékosan), idegesítő hangon. A szerelmi szál meg.., itt már mindenki kavar mindenkivel, fűvel fával..Komolyan, csak részegen bírtam végignézni, úgy legalább nem keresünk hibákat..

[ Szerkesztve ]

(#46028) Totheground


Totheground
addikt

tl,dr
Mire NE használjuk Hachikot. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46029) AuraSync válasza Farkassacred (#46027) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Vigyázz figyelnek téged:

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46030) F34R válasza Totheground (#46028) üzenetére


F34R
nagyúr

Mikre ranem veszed te magad xD

(#46031) Totheground válasza F34R (#46030) üzenetére


Totheground
addikt

Nem tudok mit tenni, az már a sokadik strong volt izakaya után. :DDD
>Amikor random embereket kérsz meg, hogy vegyék fel a faszkodasokat. :P

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46032) F34R válasza Totheground (#46031) üzenetére


F34R
nagyúr

Nembaj, de legalabb segitokesz emberekkel vagy teli. :D

(#46033) Nova96 válasza Zoo123 (#46026) üzenetére


Nova96
őstag

A fő fegyvert megváltoztaták ami az egész story fő eleme.
A rajz pont az első 3 a "rosszabb", de kifejezetten szép a rajza az emberei rosszak, de saját veszteséged.

(#46034) Farkassacred válasza AuraSync (#46024) üzenetére


Farkassacred
őstag

A legjobb történetű anime, ez is egy eléggé tág dolog. Ugyebár vannak a romantikus művek(javarészt drámák inkább), na ebben a szegmensben én az Anohanát mondanám, mint legjobb történet,második helyen meg a Kokoro Connect van nálam. És a seinen kategória a másik azt hiszem, amik detto eszeveszett történettel tudnak bírni, ezek lehetnek akár akciók, akár krimik, thrillerek. Itt holtversenyben a Gate/Ergo/Nhk-t mondanám.. Mint nagyon jó történet, félig történelmi filmként a Dororo-t is megemlíthetnénk tavalyról. Egyébként a lista a csillagos ég, és egy alapos keresgélés után ez a kis irományom is a földdel lenne egyenlő azt hiszem... egyszerre így hirtelen nem emlékszik minden jóra az ember. Egy dologra talán tényleg érdemes egyébként koncentrálni, a seinen műfajra, a sok pedo szerű/klisé hárem/ecchi fejetlenségek kikerülhetőek így, talán... :C

[ Szerkesztve ]

(#46035) KISDUCK válasza AuraSync (#46024) üzenetére


KISDUCK
addikt

Uhh micsoda bombát robbantottam! ;] Legjobbat nem tudok mondani, ez nem ilyen egyszerű részemről. Én inkább kidolgozottság felől szoktam megközelíteni a kérdést, mert igazából az adja meg nekem az élményt. Nálam a never ending shónenekkel nem sok minden veszi fel a versenyt kidolgozottságban. Személyes kedvenceim a One Piece és a Naruto. A One Piece például az anime feldolgozásban kb 100 részt rászánt az egyik fejezetben kb 24 óra felvázolására, annyi szemszögből mutatták az eseményt és közben annyi részletet és háttértörténetet közöltek hogy hajaj.
Rövidebb animékben is lehet jól kidolgozott történetet adni a nézőnek. Pár rövidebb személyes kedvenc történet szempontjából: Kenpu Denki Berserk, Zankyou no Terror, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Inuyashiki. Story szempontból még a Trigun is korrekt (lehetne), de sajnos a háttértörténetet nem bontották ki annyira amennyire lehetett volna, story szempontjából sok lehetőség lett volna benne és én nem bántam volna egy komorabb verziót.

(#46036) bandiras2 válasza KISDUCK (#46022) üzenetére


bandiras2
senior tag

Szart én nem ajánlok, szóval akkor már adjunk neki olyan ismertetőt, hogy másnak is felkeltse a figyelmét.
Ebben a mai világban az emberek nem tudnak fogalmazni, a többszörösen összetett mondatokra meg csak bután néznek. Nem fogok lesüllyedni az ő szintjükre. Ha valaki nem tudja értelmezni amit írtam, akkor a művet elnézve fel se fogná amit lát, aki pedig megérti amit írtam, az nem jár rosszul. Pl te jól jártál. A többi meg:.
[link]
[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#46037) Aljasvip válasza AuraSync (#46024) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nálam a legjobb vagy legérdekesebb történet lista elég hosszú, de akad pár cím amit ki tudok emelni:
Bakemonogatari - Senjougahara, fogmosás, stb
Code Geass - fordulatok és cliffhanger zuhatag
Boku dake ga inai machi (ERASED)
Dr. Stone - binge watching-ra született, kissé kiszámítható de végig jól szórakoztam
Ergo Proxy - ott se élnék
Full Metal Alchemist Brotherhood
Ginga Eiyuu Densetsu - űropera, sok karakterrel, a történet 2+ szálon fut
Hellsing Ultimate - vámpírok, nácik, stb
Kanata no Astra - gyöngyszem az új trash isekai-ok idején
Kill la Kill
Kiseijuu - nálam is
Kokoro Connect
Gunda 00
Oban Star Racers
Shinsekai yori
TTGL
Zetsuen no Tempest
Kb ennyi, amit kiemelnék, mint kimagasló történet.

(#46038) Farkassacred válasza Aljasvip (#46037) üzenetére


Farkassacred
őstag

Boku dake ga inai machi " Ez anno legalább akkorát ütött, mint az Ergo proxy ha jól rémlik.. Örülök hogy megemlítetted, régen kiment már a fejemből szegényke, ideje volt frissíteni a dolgot. :K Lehet, hogy újranézem valamikor..100 anime után ha születik egy ilyen csoda :B

[ Szerkesztve ]

(#46039) AuraSync válasza Aljasvip (#46037) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Uhh van itt pár cím.
Majd szemezgetek belőle. ;)

Amúgy mi az a "cliffhanger" zuhatag? :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46040) bandiras2 válasza AuraSync (#46039) üzenetére


bandiras2
senior tag

Code geass?
Cliffhnger?
Annak örülj hogy kint van az egész, és nem kell tűkön ülve végigvárnod annyi részt.
Kötelező darab. Mechás, de a mechákon szinte semmi hangsúly nincsen. És az a befejezés...
Ha azt valaki elspoilerezte volna nekem... Na az nagyot ütött.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#46041) Trk.Adam87 válasza Farkassacred (#45980) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Steins Gate és N.H.K rám is mély hatást gyakorolt, top10 legnagyobb kedvencek közé kerültek nálam is.
N.H.K szerű antiszoc főhősre építkező egyéb animét ismersz esetleg?

Ha téged is annyira megfogott az Ergo Proxy apokaliptikus-disztópikus világképe, akkor őszintén ajánlom a Wolf's Rain-t is, ha még nem láttad. (Nem mai darab, de talán világ felépítés tekintetében ez áll legközelebb az Ergo Proxy-hoz, szintén kupola városok, melyeken kívül kopár pusztaság, sok helyen jegesre fagyott tájakkal - állandósult téllel, történeti szinten pedig itt is megjelenik némi fantasy elem is a sci-fi mellett sok drámázással, melankólikusabb jelenetekkel, tragikus eseményekkel)
Ráadásul a főszereplők kiléte is igen egyedinek mondható és hogy képesek ezt leplezni és embernek álcázni magukat.

[ Szerkesztve ]

(#46042) Totheground válasza bandiras2 (#46040) üzenetére


Totheground
addikt

Anno a CG-t akkor néztem, amikor kijött. A sok hónapnyi várakozás a két season között kegyetlen volt.

Most nézem, 2007 és 2008. Az sem tegnap volt. :Y

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46043) Silεncε válasza Totheground (#46042) üzenetére


Silεncε
őstag

Code Geass nálam is régóta backlogban van már. Na majd sorra kerül az is valamikor

(#46044) Totheground válasza Silεncε (#46043) üzenetére


Totheground
addikt

Tedd a lista elejére. Nem fogod megbánni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46045) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na ma egy újabb remekművet kezdek el. ;]

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46046) unclefucka válasza AuraSync (#46045) üzenetére


unclefucka
senior tag

Egy igen komoly téma egy teljesen komolytalan köntösben.
Nem fogod megbánni. Néha lesz egy-két "WTF-jelenet". :D

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#46047) AuraSync válasza unclefucka (#46046) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Látom :))

A te avatárod mellik animéből van? :)

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46048) F34R válasza AuraSync (#46047) üzenetére


F34R
nagyúr

Girls & Panzer

Az avatar meg konkretan Riko Matsumoto

[ Szerkesztve ]

(#46049) AuraSync válasza unclefucka (#46046) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Meg volt a tetőpont. :)) :))
Mármint nem nekem, nem nekem nehogy rosszra gondolj! :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46050) Farkassacred válasza AuraSync (#46049) üzenetére


Farkassacred
őstag

Elképzelem ahogy a furcsa manusok japánban dolgoznak ezen.. ;]
huh, kemény világ, de legalább itt nem fegyverekkel rohangálnak kislányok.. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.