Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) unclefucka válasza _ak_ (#4748) üzenetére


unclefucka
senior tag

RE: pü :)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4752) phanzetomox


phanzetomox
őstag

ma megróbáltam pálcikával enni az ebédet :DD először tiszta ügyetlen voltam aztán a végére belejöttem :K utána fél órába telt mire feltakarítottam az asztal mellé potyogott étel maradványokat :DDD nemcsoda hogy olyan alacsonyak meg vékonyak a japánok :) így énse laktam jól kb. a fele kaja mellé ment :B

(#4753) Móci


Móci
addikt

Kissxsis02: régebben megnéztem, de lusta voltam írni. :DDD
Tetszett, bár az elején kicsit túl is ráfókuszáltak egy dologra, ami nagyon nem jött be. Kicsit túlságosan is túl volt lihegve. Mindegy, azért szörnyű nem volt, sőt! ;)
A Darker 2-ben is kezd megint magához térni a színvonal, hallhattunk aláfestő zenéket(!), s Hei is a réginek tűnik. Végre!
Hétvégén még a Jungle de Ikou! című 3 részes kis ovát lestem meg. Kicsit bolond, rengeteg nagy mellel megtöltött anime, sok humorral! Felirat is van hozzá, érdemes megnézni egy kis kikapcsolódásnak (meg van benne szép 'elf' hölgy is, az külön jó pont!).

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4754) _ak_ válasza Móci (#4753) üzenetére


_ak_
addikt

A Jungle de Ikou!-t csak olasz subbal találtam meg. :F

más.
Nem rég fejeztem be a Code Geass s1-s2-öt. Nem hagyott mély nyomot bennem, ez köszönhető a negatív kritikáknak és a lassú 1. évadnak. legalábbis, messze annyira nem tetszett az első évad, mint a második. A karakterek nem nőttek hozzám, így még a dramatikát sem tudtam úgy élvezni.

Megnétzem a Summer Wars-t is, sajnos elég gyenge volt a minősége, de ha szép lett volna, sem hiszem, h többre tartanám. Egyszerű, jópofa egyszermegnézős film, semmi komolykodás.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4755) Móci válasza _ak_ (#4754) üzenetére


Móci
addikt

A Summer Wars nálam is lent van a vinyón, majd lehet, hogy megnézem, bár ahogy írtad, tré a minősége, így meggondolandó.
Pedig a kedvenc helyünkön fent van a Jungle angol subbal. :K
Ha esetleg nem lenne világos, írj privátot. :DDD
Én tegnap a Rosario + Vampire 2-t fejeztem még be. Nem rossz, mert volt benne Moka (a keményebb kivitel a szívem csücske). Amúgy trágya, ha történet, stb. téren nézzük.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4756) _ak_ válasza Móci (#4755) üzenetére


_ak_
addikt

:Y annyira megszoktam a torrentet, h eszembe sem jutott, h ott is megnézzem. :R

én a kb 800 megás, koreai hardsubos verziót néztem meg. mint utólagosan kiderült mozis felvétel :(

Rosario 2-re már nem volt erőm, az egy is csak Mokáról szólt. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4757) Móci válasza _ak_ (#4756) üzenetére


Móci
addikt

Jó az! Különösen a manga-féle ábrázolása tetszik az inner Moka-nak, gyönyörű! A szemei, áh...
Kép is van:

A mangára gyúrok, állítólag az igencsak kellemes, s nem idióta fanservice az egész. Majd remélem dec közepén kiderül, hogy mennyire is jó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4758) ¤Envy¤ válasza Móci (#4757) üzenetére


¤Envy¤
tag

Gyönyörű kép !!!! :)

Amúgy a Code Geass nekem sem tetszett. Jó volt, de csak úgy "van" és ennyi kb.

(#4759) _ak_ válasza Móci (#4757) üzenetére


_ak_
addikt

:K A mangáról én is csak jókat hallottam és talán több "gonosz" Moka is van benne. :)

Megnéztem ezt a Jungle de Ikou!-t és én is jól elszórakoztam rajta. Ha távolról is a kiscsaj Linára emlékeztet (Slayers), aminek külön örültem, mert tökre nosztalgikus volt. :D Thx!

Btw az "új" Slayers-t megnézte valaki? Én egyszer elkezdtem, de eldöntöttem, h ez nem olyan, mint a régi és kb. 3ik rész után nem is folytattam. Pedig szívesen néznék vmi olyat, de egyszerűen nem megy. A mahou fantasy cuccokat alapból kerülni szoktam. A Slayers is akkor tetszett meg, amikor láttam h van benne egész komoly zúzós jelenet. ;]

¤Envy¤: pontosan. nem bánom, h végignéztem, de ha kihagytam volna sem dől össze a világ.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4760) Móci válasza _ak_ (#4759) üzenetére


Móci
addikt

Mondtam én, hogy jó kis szösszenet! Pláne a tánc, ami durva benne! :DDD Elég elmebeteg lett...
Ma végre kijött a 9-es Nyan Koi! a gg-től, lesz este mozi! ;]
Geass nem volt rossz, de világot nem váltott meg, az tény.
Slayersben leragadtam valahol a második sorozatnál. A mozik tetszettek a legjobban, imádtam mindet! :R
¤Envy¤: örülök, hogy tetszik! :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4761) _ak_ válasza Móci (#4760) üzenetére


_ak_
addikt

Nem is tudom, h melyik volt provokálóbb a két tánc közül. :D
gg most sokat csúszott, ezért a Frostii félét néztem. az is jó volt minőségre

Netán valamelyikőtök végignézte a Mahou Shoujo Lyrical Nanoha sorozatokat? Mai Hime szerű animet keresve kaptam erre az ajánlást, h ez is zúzós lesz, de az első évaddal megszenvedtem rendesen. Igazából semmi nem fogott meg benne, de ha később táposabb harcok lesznek, akkor még azért folytatnám. Esetleg Ti nem tudok vmi Mai Hime szerűt? Szép látványos grafika + kemény csaták. (Tehát elsősorban nem a "magical girl" szerű stílust keresem.)

Let's begin, de gozaimasu!

(#4762) Móci válasza _ak_ (#4761) üzenetére


Móci
addikt

Állítólag a második szériától indul a móka Nanoha téren. Legalábbis a vérfanatikusok ezt állítják. Meg ahogy nőnek a lányok, úgy erősödik a 'sunáznám' érzés is. Szóval jó az. :DDD
Nyan Koi jó volt, Kanakot feleségnek ide!
Mostanság a Devil May Cry című sorozattal ütöm el az időmet, egész jó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4763) bozont válasza Móci (#4762) üzenetére


bozont
veterán

Inkább folytatódik. Bár az igaz, hogy egyre durvább harcok lesznek a sorozat folyamán, de a második szezonban is még kislányok, viszont lesznek új szereplők bőven és a harmadik szezonnál jön igazából a 'sunáznám' életérzés. :D De a hangulat marad olyan mint az első szezonnál. Nekem mindenesetre nagyon bejött, bár a harmadik szezon már gyengébb lett, viszont ott már elég durva kombókat nyomnak harcközben.

(#4764) phanzetomox


phanzetomox
őstag

erősödik a "sunáznám" érzés is ez jó ez tetszik :DDD

Tudtok valami sunshine beach anime girls animet? többnyire röhögni szeretnék de jó lenne valami történet is :)

[ Szerkesztve ]

(#4765) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nem tud valaki véletlen egy olyan címet ajánlani, ami nem olyan hosszú sorozat és VAN hozzá magyar felirat végig ?
Műfaj: dráma... tehát bőgni akarok ! :D

[ Szerkesztve ]

(#4766) Móci válasza ¤Envy¤ (#4765) üzenetére


Móci
addikt

Film az van, a Jin-Roh. Sorozatot sajna nem tudok.
Tegnap meglestem a Darker újabb részét. Azt kell, hogy mondjam, ez bizony örömlány jól sikerült!
Visszatért a régi színvonal, s Hei is összeszedte magát! Innentől csak így tessék kiadni a részeket, s akkor lesz örömködés!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4767) _ak_ válasza ¤Envy¤ (#4765) üzenetére


_ak_
addikt

Én biztos találnék egy párat, de emlékeim szerint egyik sem rövid. Sőt, ha mondhatom minél hosszabb annál drámaibb tud lenni, hisz hosszabb idő alatt jobban meglehet ismerni a karaktereket (és tovább is lehet kínozni őket ;] ).

Most így hirtelenjében nem tudok címet mondani, de majd keresek egy párat.

Én meg folytatnám a Nanohát, de végre megvettem a Tales of Vesperia-át. Eddig remek j-rpgnek tűnik, azt is lehetne mondani, h gyakorlatilag egy interaktív anime. :D Bár sajnálom, h csak angol szinkron van hozzá, de legalább a minőségibb fajta.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4768) _ak_ válasza ¤Envy¤ (#4765) üzenetére


_ak_
addikt

Ha bőgni nem is biztos, h fogsz, de ez egy nagyon kellemes anime amit egyébként sem árt megnézni: AIR Szerintem tutira találsz hun feliratot is hozzá.

Mondhatnál még egy pár kritériumot. Ha szereted a romantikus drámákat, akkor pl szinte az összes Shinkai Makoto művet ajánlom, bár azok is inkább szomorkásak.

Vagy pl Clannad. Igaz abból csak a 2ik évad, de az mondjuk odaüt rendesen. Elég hosszú anime, de a felétől a NANA is elég kegyetlen lesz, de az is romantikus dráma.

Tálaltam még egy rövidebb szomorkásat: Gunslinger Girl

Nahh, Még egy és akkor mindenféle stílusból van már. :D Wolf's Rain

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4769) _ak_ válasza _ak_ (#4768) üzenetére


_ak_
addikt

Közbe még egy eszembe jutott. :)) Rövid is, valószerű is, dramatikus is. Tokyo Magnitude 8.0

Let's begin, de gozaimasu!

(#4770) bandiras2


bandiras2
senior tag

Most zúzom befele a Hellsing mangát, valami eszméletlenül elborult. Eleinte volt poén bőven, de a Zeppelinek idejére teljesen besötétedett ;]
Ajánlott háttérzene: Ignite
Victoria Ceras a Halconnen ágyúkkal naggyon dúrva![link]
Hosszú és angolul van, de ezt most végigtolom azonnal.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4771) _ak_ válasza bandiras2 (#4770) üzenetére


_ak_
addikt

:K igaz még csak épp h belenéztem mindkettőbe, bőven zúzósnak tűntek, de egyenlőre várnak még a sorukra.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4772) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kiadtak a készülő Fate/Stay Night mozifilmből egy 50 másodperces előzetest, amit megtekinthettek az alábbi linken:

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works - Official Trailer

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4773) Herczi


Herczi
senior tag

Bleachben fillerkednek még?

(#4774) bandiras2 válasza _ak_ (#4743) üzenetére


bandiras2
senior tag

Online megtekinthető a manga első 2 évadja. Sírvaröhögős :C
[Kiss x Sis Volume 1(Hungarian)]
[Kiss x Sis Volume 2(Hungarian)]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4775) _ak_ válasza bandiras2 (#4774) üzenetére


_ak_
addikt

Ráadásul magyarított? :C Megy is a kedvencek közé.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4776) bandiras2 válasza _ak_ (#4775) üzenetére


bandiras2
senior tag

Jócsávó az uploader van fent nála még egy rakat Yamatogawa is. :DDD
Kiskorúak meg ne klikkoljanak oda ;]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4777) ¤Envy¤ válasza Herczi (#4773) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen :K
De ez a filler szerintem jó. Bárcsak mind legalább ilyen lenne !!!
Most feltűnt egy személy, szinte sajnálom, h csak filler karakter...

_ak_: Köszönöm a tippeket, utánuk nézek !
Már benéztem és olvastam őket, de csak most reagálok.. =)

[ Szerkesztve ]

(#4778) _ak_


_ak_
addikt

Boldog karácsonyt Nektek is! :))

Let's begin, de gozaimasu!

(#4779) Herczi


Herczi
senior tag

Mit szóltok a Darker than.... végéhez? Nekem még mindig hiány érzetem van.

(#4780) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Boldog új évet kívánok mindenkinek !

nemtudjátok honnan lehet letölteni a narutot animexes szinkronnal ?

(#4781) Herczi válasza phanzetomox (#4780) üzenetére


Herczi
senior tag

Én a Gt-n megtaláltam, 52 rész, 14 giga, de zárt torrent oldal, még meghívózás sincs úgyhogy pasz, garurumon release, ha ez segít valamit. Bár japánul még mindig érdemesebb nézni, én azt mondom.
Amúgy az animaxon az összes animét kb 10 ember szinkronizálja?

(#4782) phanzetomox válasza Herczi (#4781) üzenetére


phanzetomox
őstag

igen nem túl sok szinkron hang van az biztos pl bleach és fullmetal alchemist majdnem ugyanazok a szinkronok ( hallásra )

ja és kösz a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#4783) _ak_


_ak_
addikt

Én a Nyan Koi végén pislogtam, mármint inkább az utolsó részén, mert befejezéshez nincs semmi köze ennek sem. :( Ezt leszámítva nem volt rossz.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4784) Móci válasza _ak_ (#4783) üzenetére


Móci
addikt

Mostanság nem divat befejezni a sorozatokat. :DDD Ha lesz második évad, akkor megbocsájtok nekik.
A Darker vége sem lett annyira rossz, bár...
Már régebben megnéztem, csak lusta voltam írni. Tegnap elővettem a Lodoss War OVA-t, s lenyomtam majdnem egyhuzamban ismét. Fantasyban nálam ez az etalon, kegyetlen jó sorozat...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4785) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Valaki követi amúgy az Új InuYasha (The Final Act) sorozatot ?
Vagy az nektek túl lányos? :))

Egyébként nagyon jó, semmi filler, csak a manga story. És rendesen pörög.
Sokkal jobb mint az eddigi sorozat.

(#4786) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Mega-büntetős HD-trailer érkezett a Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works-ből, amit a reményeink szerint 28-án fognak vetíteni. A trailer ráadásul angol subos, így aki hadilábon áll a japánnal, annak is érdemes megtekintenie:

Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works Official HD trailer

A trailer letölthető torrenten keresztül is, innen.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4787) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy másik anime is elindult ma, amit már régóta várok. A címe Seikon no Qwaser. Kijött az első része, sajnos még eléggé cenzúrázott, az ecchi részeket egyszerűen kivágták, de állítólag két hét múlva elkezdik adni a vágatlan változatot is. Aki olvasta a mangát, az tudja, hogy a harcosok a lányok melleiből nyerik az energiájukat. Szopnak, mint egy kisbaba. :DDD Na, ezeket a részeken itt tájképeket mutogatnak, reméljük a normális változatban ez nem lesz benne. Azért érdekes, hogy a vért benne hagyják, de ha már egy pucér kebel van benne, azt kivágják. :F

[Leopard-Raws] Seikon no Qwaser - 01 (MX 1280x720 x264 AAC).mp4

Feliratot az Urahara Shop-on találtok hozzá.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4788) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Mi van? Lehalt a topik? :DDD

Pedig nagyon jó animék kezdődtek el most. Nekem most azok közül, amiket idáig néztem, az Omamori Himari tetszik nagyon, van benne jó kis ecchi, démonok, humor, katanás harc, varázslatok, no és rengeteg mell és bugyi, amelyek még mindig sok poénos résznek a kiváltói. Szóval amolyan Sailor Moon stílusú idáig, de nekem bejön. :DDD Adott egy macskaallergiás srác, akit egy ősi varázslat véd a démonok (Ayakashi-k) ellen, de az mára kezd kimerülni, úgyhogy egyre inkább kezdenek érdeklődni utána. De egy titokzatos védelmező is felbukkan, aki maga is ayakashi, de nem gonosz fajta. Hősünk kénytelen rádöbbenni, hogy szüksége van védelemre, ezzel csak az a baj, hogy az új jövevény neki és a barátnőjének az életét is megkeseríti. Ugyanis ő egy olyan ayakashi, aki valójában egy macska. Így aztán a macskaallergiás hősünk elég nehéz helyzetekbe kerül, mivel állandóan dörgölőzik hozzá, és ezzel a barátnőjét is kiakasztja, hiszen egy nem mindennapi méretekkel megáldott lányról - vagy macskáról - van szó. :) :U

[Leopard-Raws] Omamori Himari - 01 RAW (MX 1280x720 x264 AAC).mp4

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4789) bandiras2 válasza Vistaboy (#4788) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ha már egyszer cicaaaaaaaa!
Móci beajánlott nekem egy kis sort, a Geobreeders-t.
Victor entertainment anyag, szóval hülyeség az lesz bőven.
[yutubb]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4790) Vistaboy válasza bandiras2 (#4789) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jónak tűnik így elsőre, igazi régi stílusú anime, majd megcsekkolom. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4791) bozont válasza Vistaboy (#4788) üzenetére


bozont
veterán

Így vizsgaidőszakban új sorozatok mellett nem juthat mindenre idő. :D

Ez az Omamori tényleg jónak tűnik, bár az alapsztori nem akkora újdonság, de szerintem nem is azon lesz a hangsúly, ettől még jónak ígérkezik. Így a második rész után meg én is szívesen venném, ha egy ilyen ayakashi testőröm lenne ;] .

Az újak közül az egyik mait még ajánlok, az Ookami Kakushi a kicsit komolyabb témából. Az első két rész nagyon tetszett és a hangulatán is nagyon érződik hogy a Higurashi no Naku Koro ni készítőinek újabb műve. trailer

A másik pedig amit én személy szerint nagyon vártam, a Dance in the Vampire Bund és az eddig megjelent két részben nem is csalódtam. A története nagy vonalakban abból mait eddig láttam:
Mina Tepes (Vlad Tepes alias Drakula leszármazottja) változtatni akar a dolgok menetén és az emberek tudtára akarja hozni a vámpírok létezését, ezért gyorsan kiegyenlíti Japán tartozásait és ezzel jogot formált egy saját kis állam létrehozására (vagy talán jobb megfogalmazás a Vámpírnegyed). Persze ez sokaknak nem tetszik és mindent megtesznek annak érdekében hogy Minanak ne sikerüljön véghezvinni a tervét. És persze itt van Akira, az elsőre normálisnak tűnő srác, akinek több köze van a dolgokhoz mint gondolná (ha nem lenne amnéziás). trailer

[ Szerkesztve ]

(#4792) bozont válasza bandiras2 (#4789) üzenetére


bozont
veterán

Uh, ez tényleg valami nagyon jónak néz ki, de nekem meg nem kéne vizsgaidőszakban anime témával foglalkozó topicokat és oldalakat látogatni, mert így nem lesz tanulás a dologból. :W :DDD
Hasonló témában ajánlom a Miami Guns c. sorozatot, nagyon elborult ez is. :C

(#4793) Vistaboy válasza bandiras2 (#4789) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudnál egy linket nyomni hozzá, ha van róla subos vagy raw videó? Mert én nem találom sem a NyaaTorrents-en, sem a TokyoTosho-n. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4794) bozont válasza Vistaboy (#4793) üzenetére


bozont
veterán

Én ezt találtam: [link]

(#4795) bandiras2 válasza Vistaboy (#4793) üzenetére


bandiras2
senior tag

Baze, ez a Miami Guns még a yutubbon sincs meg, csak spanyolul...:(.

Bozont! mivel csak 4 részes az OVA, így mellette gond nélküllesz tanulás. Sajna befulladt a projekt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4796) bandiras2 válasza Vistaboy (#4793) üzenetére


bandiras2
senior tag

viszont az Geobreeders fentvan , ha rákeresel a feltöltőprofiljában, megtalálod mindet,m nem kell tőtteni

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4797) bozont válasza bandiras2 (#4795) üzenetére


bozont
veterán

Igen youtube-on nincs angol verzió pedig akartam linkelni részletet belőle, viszont U-n fent van és ha jól emlékszem készült hozzá magyar felirat is.

(#4798) Vistaboy válasza bozont (#4794) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Majd elválik, jelenleg nincs fent egy seeder sem, de azért még várok.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4799) bozont válasza Vistaboy (#4798) üzenetére


bozont
veterán

Pedig tegnap óta én már 50%-nál járok és nem megy egész nap a gépem. Jön ez szépen.

(#4800) Herczi


Herczi
senior tag

Nem tudjátok honnan tudnám Kage -t letölteni, mivel csak egy szó elég nehéz rákeresni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.