Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Ijk válasza #59620352 (#8999) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez bájos:)
Miért szinkronnal? Te perfekt beszélsz japánul?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9002) #59620352 válasza Ijk (#9001) üzenetére


#59620352
törölt tag

Én csak azt mondtam, hogy elsőre idegesítheti az embert a japó szinkron! Majd másodikra a rajzhoz is hozzászokik az illető, meg a stílushoz stb. utána már jobban megtűrni a japó szinkront, később meg is szereti. :P

(#9003) Crystalheart válasza #59620352 (#9002) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én azért a mai napig preferálnám a magyar szinkront, ha készítenének normálisat, és ez így is marad, de csak elenyésző számban létezik ilyen.

(#9004) Ijk válasza Crystalheart (#9003) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy évek óta nincs minőségi magyar szinkronizálás. Nekem például a Vándorló palota magyar szinkronja tetszett.
Illetve nagyon nincs is itthon az animéknek kultúrája. Vajon lesz-e egyszer olyan hogy bemész egy üzletbe és BD-ben meg tudod venni a kedvenc sorozataid eredeti japán nyelven és minőségi magyar szinkronnal, emberi áron.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9005) Dluinet válasza #59620352 (#8999) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hogyan lehet meg nekem a Lovely Complex szinkronosan? :U

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9006) Crystalheart válasza Ijk (#9004) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Steamboy szinkronja is viszonylag jó lett, a Vándorló palotáénál talán egy kicsit jobb, bár ez a jó szereposztás miatt lehet. (Pl. Sörös Sándor, Mel Gibson hangja szokott lenni.) De hogy egy sorozatot is jól szinkronizáljanak... Pont ezért nem csinálják, mert kevesen nézik. Az amerikai bűnügyi sorozatok magyar szinkronminősége pedig már bőven jó volna.

Mondjuk nem tudom, milyen elvárásaink vannak, USA-ban sem jobb a jó angol szinkron aránya, pedig ott sokat dubbolnak. :DDD

(#9007) Ijk válasza Crystalheart (#9006) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát nem tömegtermékek az biztos. Mondjuk ebben szerintem szerepe van a sztereotípiáknak, hogy nincs semmi reklámjuk, és nincsenek itthoni kiadások.
Pedig régen a DB nagy sláger volt amikor adta a retek, meg a Pokémon is, pedig finoman szólva egyik sem a legmagasabb színvonalú:DDD Persze az előbbit be is tiltották ha jól rémlik.
Nade szerencsére van torrent, én meg azon a szinten vagyok hogy jobban tetszenek mint az élőszereplős filmek/sorozatok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9008) Crystalheart válasza Ijk (#9007) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igen, minden azon múlik, hogy országos szórású, ingyenes csatorna adja-e. Mondjuk, ami azt illeti, gondok is adódhatnának belőle, ahogyan adódtak is, mert a kifejezetten gyerekeknek szóló, jó animéből kevesebb van. Most képzeld, mi lenne, ha nagy gyanútlanul elkezdené nézni a tizenkét éves lányok tömege a Clannadet, mert milyen szép romantikus. A többséget minimum 17 vagy 18+-osra ajánlanám, függetlenül az ecchi vagy vérfröcsögés mértékétől. Itthon egyszerűen nem alakult ki ennek a kultúrája. Hiába vezetnének be mondjuk külön karikákat az animékre a képernyő sarkába, emelt ajánlási korhatárokkal, magasról tennének rá.

(#9009) Ijk válasza Crystalheart (#9008) üzenetére


Ijk
nagyúr

Magyar átlag számára rajzfilm = gyerekeknek való. De talán az egész nyugatra elmondható.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9010) Totheground


Totheground
addikt

Én az eredetin kívül minden szinkrontól vékonyf*sást kapok. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9011) Psych0 válasza Ijk (#9007) üzenetére


Psych0
őstag

Leszóltad a DB-t? Szégyelld magad. Szvsz magasan veri az összes aktuális neverending shounent.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9012) Crystalheart válasza Totheground (#9010) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát még ha filmről volna szó, de azért ez rajzfilm, amit eleve is szinkronizálnak. :D A magyar szinkron jó minőségű is tud lenni - sőt, a legjobb színészeink szinkronban utaznak, mert az jobban fizet -, ergo lehetséges minőségi munka. Más kérdés, hogy ebben a kategóriában fehér hollónak számít.

[ Szerkesztve ]

(#9013) Ijk válasza Psych0 (#9011) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a bajom a DB-vel, hogy fele annyi részbe befért volna:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9014) Dluinet válasza Ijk (#9013) üzenetére


Dluinet
nagyúr

negyed ;)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9015) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Hogyan tudom megvenni ;] a Lovely Complext szinkronosan?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9016) Crystalheart válasza Dluinet (#9015) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Megvenni valszeg sehogy. ;] Én is magyarul láttam amúgy... Fura egy szinkronja van, borzasztóan idegesített az elején, de hamar hozzászoktam, és végül egy kicsit más komikus vonalat is adott hozzá a szereplők hanghordozása. Érdekes volt, bár azt nem mondanám rá, hogy kifejezetten jó.

(#9017) Synthwave válasza Crystalheart (#9016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"végül egy kicsit más komikus vonalat is adott hozzá a szereplők hanghordozása"

Erre nem a "komikus vonal" a szinoníma, hanem a "szánalmas".

Totheground: "Én az eredetin kívül minden szinkrontól vékonyf*sást kapok. "

Én vastagot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9018) F34R


F34R
nagyúr

annyian megnéztétek itt a Samurai Champloo-t én is kedvett kaptam hozzá.
Elég noob vagyok még ebben a témában , miket érdemes megnézni?
Mecha ,Swordfight ilyesmi érdekelne elsősorban.

(#8984) [oWn]f4te

fúú ez nem semmi , volt rá akkor időd ^^.

ezek nagy része alig fellelhető :F ez Shigurui tetszetős.

[ Szerkesztve ]

(#9019) Synthwave válasza F34R (#9018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor elsőnek ezeket nézd meg (később meg úgyis rájössz, hogy valószínűleg más is érdekel :) ):

-Shinseiki Evangelion
-Break Blade
-Blue Gender
-Tenkuu no Escaflowne

-Rurouni Kenshin: Tsuioku-hen
-Juubee Ninpuuchou (a movie klasszikus, a sorozat nem túl nagy szám, de megnézheted)
-Shigurui
-Mugen no Juunin
-Highlander: The Search for Vengeance (Director's Cut)
-Samurai Champloo
-Claymore
-Seirei no Moribito
-Vampire Hunter D / Vampire Hunter D: Bloodlust
-esetleg Samurai 7, talán Fate/Stay Night vagy a Rurouni Kenshin sorozat

ill.

-Gakuen Mokushiroku (Bár nem kifejezetten swordfight, de jófajta ecchi-akció (-horror - csak a rend kedvéért). Olyan Resident Evil anime-ban).
-jó akcióból ott van még pl. a Black Lagoon is

etecera etecera

"ezek nagy része alig fellelhető"

??

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9020) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Berserket megnéztem, nincs most időm komoly értékelést írni, na de WTF a vége már? :DDD Ilyen cliffhangert csak akkor tesznek, ha számítanak következő évadra. A filmekben csak nem lesz ez.

(#9021) Psych0 válasza Crystalheart (#9020) üzenetére


Psych0
őstag

megmondtam :)

tessék olvasni a mangát.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9022) Archanon válasza Psych0 (#9021) üzenetére


Archanon
őstag

(#8709) "Mangát nem olvasok. Nekem a két véglet a szín-próza és a szín-animáció." :P

Én anno folytattam mangában a sztorit, néhány oldal erejéig, hogy megnyugodjak, de mikor beleolvastam a legelejébe, volt jó pár olyan elem, ami más, és új volt az animéhez képest, szóval megálltam. Gondoltam majd egyszer rászánom magam, és elejétől olvasni fogom, de nem szeretek fordítgatni. Magyarra lefordítva meg sehol nem találtam. Na majd egyszer... talán. :)

A filmekre vagyok nagyon kíváncsi, trailerek alapján nagyon ütős lesz (a cgi részek viszont nem tetszenek, elütnek a rajzolt környezettől, mert olyan "folyamatosak" és tiszták). És ha minden igaz, valamennyire folytatni is fogják a sztorit, így talán nem lesz ekkora nagy cliffhanger.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9023) Crystalheart válasza Psych0 (#9021) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Úgy van, mangát inkább kihagyom. Jó legyen a film és kész. Bár osztom, szerintem is nagyon elütnek a CGI és a rajzolt képsorok, előbbi 24 fps, utóbbi meg a szokásos. Amúgy ha egy animét rendesen 24 fps-sel rajzolnának meg, attól az még anime maradna, nem?

(#9024) Archanon válasza Crystalheart (#9023) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem (!) a japánoknak még a Micimackó is anime=rajzfilm. Csak mi, nyugaton teszünk különbséget japán és nem japó animáció között. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9025) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem tudom mi van velem de két napja Madoka BGM-eket hallgatok.
Az a baj, hogy ma mégegyszer végiggondoltam a sztorit és még depressziósabb lettem:))

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9026) Psych0 válasza Crystalheart (#9023) üzenetére


Psych0
őstag

szerinted az animéket 60fps-sel rajzolják :D , elárulok egy titkot, nem. Szinte mind 23.976fps sőt még egy titok, a mai animékben nagyrészben cgi háttereket és effekteket alkalmaznak, ebben az új berserkben az a különleges, hogy a szereplők testét is modellezik, hogy kevesebb munkával és pontosabban animálják a mozgásokat.

A trailer meg azért szar, mert kvázi le volt felezve az fps ( a nagymozgásoknál, egymás után kétszer van vetítve egy kocka) nem tudom miért, gondolom siettek, hogy kész legyen.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9027) Psych0 válasza Ijk (#9025) üzenetére


Psych0
őstag

gyógyszer a bajodra( ha egy nem elég, vegyél be többet) ;)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9028) Móci válasza Psych0 (#9027) üzenetére


Móci
addikt

Akkor már HOMU HOMU se maradjon ki. ;)
Vagyis... HOMO HOMU. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9029) Totheground válasza Móci (#9028) üzenetére


Totheground
addikt

Uhhh, ez most betett :DDD

A Horizon meg egyre jobb lesz, meg jó, hogy két full cour lesz belőle. 1 kevés lenne.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9030) Ijk válasza Móci (#9028) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pfff:W

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9031) Móci


Móci
addikt

Ennyi betett?

Akkor ettől már kórház lesz? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9032) Totheground válasza Móci (#9031) üzenetére


Totheground
addikt

Mozzá vagyok szokva a MAD-ekhez, de egy hosszú és fárasztó nap után néha tényleg erős némelyik. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9033) bozont válasza Móci (#9031) üzenetére


bozont
veterán

Hát ez haláli, nagyon tetszik, bár az animet még nem láttam, de meg fogom nézni mindenképpen. :C

Nekem mondjuk depresszió ellen a nők-zúzás és nők (+1) recept a bejövős. De uh huh, néha jól esik egy kis Mokacino is. :D

Még néhány ami tetszik: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#9034) Archanon


Archanon
őstag

No, és akkor mától már csak heti 1 rész One Piece. :O :DDD (Szent ég, ilyen maratont utoljára Naruto-nál rendeztem...)

Kérdés volt, leveri-e a Naruto/Bleach/Fairy Tail hármast. Már nem kérdés. :))
Hosszú értékelést nem írok, mert egyszerűen nem lehet, de: epic story (az utóbbi 300-350 részben nagyon sok minden kiderült, amit eddig max sejteni lehetett), epic karakterek, remek jellemfejlődéssel (ez sajnos lassú, de szerintem nagyon jól ki van dolgozva) állat poénok, nagyon jó harcok (egy negatívum, hogy időnként rohadtul el tudnak húzni bizonyos szakaszokat, de még mindig jobb, mint az idegesítő fillerek pl. Naruto esetében), és valami iszonyatosan izgalmas. De tényleg.. nem vicc.
[9/10] - és asszem még egy rakás jobbnál jobb kalandban lesz "részem". :)

Még hátravannak a movie-k, és a specialok, de azokat majd kisebb adagokban. Mondjuk Naruto moviekból is csak 2-t láttam (gyenge fillerek...), Bleach-hez még hozzá se kezdtem. Valahogy ezekhez már nincs meg a lelkesedés. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9035) Crystalheart válasza Psych0 (#9026) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az animáció szinte sosem 24 fps (24-et írok, elvileg mozifilmnél az a Hollywood szabvány, de persze a TV-animéket PAL-ban nyomják), hiába 24 a CGI és a belső vágás (zoom, slide, stb.) alatta, és hába húzzák rá a 24-es szabványra. Inkább a felére saccolnék a rajzolt mozgás esetében, de nem tudom pontosan, hány kockát rajzolnak egy másodpercbe, de az biztos, hogy egy kocka több frame-ig szerepel. Itt nyugaton az a szokás, hogy nem csinálnak dupla kockákat, ezért is tűnik elsőre furcsának, darabosnak sokak számára az anime. Már-már hozzászoktam, de az ilyen trailereknél, mint a Berserk filmé, veszem csak észre, hogy de jó lenne, ha megrajzolnának minden kockát.

Ijk: Engem a Madoka igazán nem taszított depresszióba, és a történetét sem tartom olyan összetettnek, mint amennyire túlbonyolított. Sőt, a vége kicsit olyan lett, mint amit gyorsan be akarnak fejezni egy logikai bukfenccel.

[ Szerkesztve ]

(#9036) ArchElf válasza Crystalheart (#9035) üzenetére


ArchElf
addikt

Madoka :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9037) maross válasza Archanon (#9034) üzenetére


maross
veterán

"az utóbbi 300-350 részben nagyon sok minden kiderült"
:))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9038) Crystalheart válasza ArchElf (#9036) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Háh :DDD

(#9039) Archanon válasza maross (#9037) üzenetére


Archanon
őstag

Az első 200-hoz képest eléggé. :DDD De az se volt rossz, amolyan bevezető volt (akár a Naruto 1-135. és a 220. epizód). Szvsz, jobb, mint amikor egy 12 részes sorozatban felvonultatnak valamit 10-11 részen keresztül, aztán meg az utolsó 1-2 epizódban lecsapják valami értelmetlen baromsággal. No persze ez se túl gyakori eset, de megesik... De ez neverending "tömegshounen", nincs mit tenni. :)) OP szerintem cirka 516 rész alatt elért az első feléhez. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9040) maross válasza Archanon (#9039) üzenetére


maross
veterán

Most neztem meg a mobilomon, 337-esnel jarok..kb fel eve abbahagytam, amikoris fel akartam zarkozni :DDD. Felve kerdezem meg, hanyadik resznel jar a one piece?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9041) Archanon válasza maross (#9040) üzenetére


Archanon
őstag

527 (11 rész óta - ha jól számolom - új "act"). Nyugodtan folytasd, de nem hajt a tatár (én is csak elképzeltem :DDD ), ráérsz vele. 337. résztől viszont jó kis finomságok jönnek. :K

mod: Néhány hete még befejeztem a K-on! második évadot, specialokat (hiányzik... viszont elvileg megjelent a movie is, csak még nem találtam letölthető változatot), valamint Canaan is megvolt - ez utóbbiról majd írok egy kicsit. Tegnap (illetve ma) elkezdtem a Kure-nait. 5. rész, eddig érdekes, bár az első rész nagyon kuszán indult. Meglátjuk mi lesz belőle. [oWn]f4te viszont kötelező darab. :P

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9042) Archanon válasza Archanon (#9041) üzenetére


Archanon
őstag

És lejárt az a fránya mod. :W

*[oWn]f4te-nek.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9043) Ijk válasza Crystalheart (#9035) üzenetére


Ijk
nagyúr

Valószínűleg túlzottan hozzászoktam a boldog befelyezésekhez.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9044) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Szeretnék karácsonyra venni anime-ot, azonban sajnos úgy alakult, hogy a költségvetés csak egyet enged a 3 közül és nem tudok dönteni :(

1) Soul Eater Complete Collection (az összes rész 8 DVD lemezen): Sokan dicsérik, ezért megnéztem első 3 részt, azonban kicsit furcsa szájízzel hagytam abba. A gyerekeknek szóló animera emlékeztető rajzstíluson túltéve magam az első rész az még jó is volt (cica boszi <3), de nem jött be egyáltalán, hogy már a 2. és 3. részben kispadra küldték a főszereplőket és alig tűntek fel. Valamint a szinkron minősége se jön be, Omigawa Chiaki alakítása nem nyert meg az 1. részben. Kérdésem, hogy érdemes időt (és pénzt) fektetni ebbe, lesz ez jobb?

2) Spice and Wolf (1. és 2. évad BR lemezen, a 2. évadot "ajándékként" adják DVD-n is): Kicsit lassúnak tűnt nekem és néha túlságosan is belementek a gazdasági dolgok magyarázásába, de mégis, Holo <3

3) Rosario+Vampire 1. évad Limitált Kiadás (2 DVD lemezen, kemény karton dobozban, színes art book-al a szereplőkről): Nem szükséges magyarázat, ~chuu :D

Ti melyik mellett döntenétek?

[ Szerkesztve ]

(#9045) #59620352


#59620352
törölt tag

Inkubátor troll nagyon nagy:D:D

Archanon az a Kurenai mennyire izgis, vicces, vagy zsebkendős?? Mert slice of life-opktól félek, Railgunba is belekezdtem és majdnem bealudtam, hagyom is a rákba unalmas.
Code Geass-be kezdtem bele haverommal, nah az kikurt jó, nem hiába olyan híres, FMP színvonal, talán még jobb is nála, majd kiderül.
(jah am hogy egy "-nek"-et nem sikerült odaírni nem kell trógernek gondolnod magad:D, hogy a fene lejárt a mod xD)

Darth_Revan Fingom sincs nem láttam egyiket se csak hallottam róluk:P

(#9046) Crystalheart válasza Ijk (#9043) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én most néztem meg az Airt, egyelőre az ovák meg a film nélkül. Kellett már valami dráma.

Szép történet volt. Bár aki még nem látta, készüljön föl rá, hogy némi buddhizmusos (mi több, emilyen alternatív buddhizmusos) kavarás lesz benne, ami miatt nekünk nyugatiaknak kissé érthetetlen is lehet. Tele volt szimbólumokkal, amiket többnyire nem magyaráztak meg közvetetten sem. El kellett hozzá olvasnom néhány fórum-hozzászólást az utolsó epizódnál, hogy egészen megértsem. A legtöbb szimbólum mondjuk adta magát, de ilyenkor egy kicsi egyértelműsítés nem árt, hogy ne kelljen utána fórumokat bújni a megfejtéshez. Ezt bizonyítja, hogy a későbbi művekben ilyen nem fordul elő, a misztikus elemeket mindig szépen kibontják.

Spoiler:

                                                                                               Amúgy lehangolóbb vége volt, mint a Kanonnak vagy a Clannadnak,
                                                                                               mégsem morzsoltam el egy könnycseppet sem. Látszik, hogy itt még
                                                                                               kicsit kísérleteztek ennek a műfajnak az animációs megoldásával.
                                                                                               Mindazonáltal nem mondom, hogy rossz vége lenne, mert szép,
                                                                                               tanulságos és művészi. Úgy jó a vége, hogy nem kimondottan happy
                                                                                               end. Az Angel Beatshez tudnám hasonlítani, amin szintén jobban
                                                                                               elérzékenyültem, de a lényeg, hogy ott is ilyen reinkarnációs happy
                                                                                               end volt. Itt még megbonyolították annyival, hogy az időben
                                                                                               vissza is reinkarnálódtak, miután - vélhetőleg - sikerült
                                                                                               megtörni az átkot.

[ Szerkesztve ]

(#9047) Móci válasza Darth_Revan (#9044) üzenetére


Móci
addikt

Én Spice and Wolf, mert Horo. Ám a Rosario is esélyes, ha már itt tartunk.
Szerintem e kettő közül válassz inkább.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9048) jahrn válasza Darth_Revan (#9044) üzenetére


jahrn
senior tag

Egyertelmu, Spice and Wolf ^^

Es a Soul Eater nem lessz jobb kesobb sem...

[ Szerkesztve ]

(#9049) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Thx all, akkor Soul Eater kilőve, a másik kettőt meg majd csak eldöntöm valahogy :K

(#9050) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jött 3 új trailer Zero no Tsukaima F-ből:

Trailer 1, Trailer 2, Trailer 3 (ebben nem mutatnak új jelenetet, csak az előző évadokból rakták össze)

És végre pontos dátum is van:
Az első rész vetítésének időpontja: 2012. Január 7. (szombat)!

Madoka Magica szekere is szépen halad tovább, a 3 film mellett márciusban 15-én jön a játékváltozata PSP-re, ebben a hónapban pedig Android OS-re.

Az Android OS-es változatban Homura-t kell irányítani. Kezdetben csak pisztollyal kezdünk, de minden szint és endboss legyőzése után új fegyvert kapunk és egy képet az anime-ból a játék galériájában. Néhány screenshot (nem találtam nagyobbakat, sry):

Az ára 600 yen (kb 1800Ft) lesz az Android Marketben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.