Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) bozont válasza copin (#4100) üzenetére


bozont
veterán

"A készítők munkáival pedig nincs több "gond", mint 10-20 éve. A felhozatal nem jobb és nem is rosszabb. Inkább csak ellaposodott pár dolog, aránytalan, ötlettelen lett a történet, a karakterek és így tovább."
Végül is valami ilyesmire gondoltam felhígulás alatt, mintha félnének eltérni a jól bevált recepttől. Meg én személy szerint nagyon szeretem a lélektani drámákat és kicsit kezdek besokallni ettől a 14-16 éves vagyok és van valami szuper erőm és majd megmentem a világot, ja és közben pedig élvezem hogy 2-3 sok csaj verseng értem...
A jelenleg is futó anime-k körül talán a Phantom és a Kemono no souja Erin ami nagyon jól indult, aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#4102) bozont


bozont
veterán

El is felejtettem és már lejárt a mod idő is. A Patlabor movie-król mi a vélemény? Van belőlük jó kis HDrip, de feleslegesen nem szeretném a sávszélt vesztegetni.

(#4103) bandiras2 válasza bozont (#4102) üzenetére


bandiras2
senior tag

Patlabor movie-kat nyugodtan szedd le, a graf kissé elmaradottnak tűnhet, de ez nem gáz. A cselekmény erősen összetettsége a GITS movie-kat idézi.
Nem lesz vesztegetett idő.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4104) cor


cor
őstag

hali
ezekböl várhato 2. "évad" ? (ha igen kb mikor? )
Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)
Shikabane Hime: Aka (Corpse Princess)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4105) bozont válasza cor (#4104) üzenetére


bozont
veterán

A Blade of the Immortal-nak nem tudom lesz-e, de a másiknak van méghozzá Shikabane Hime: Kuro címmel. Bár ez sincs teljesen befejezve, nyitott maradt egy-két dolog.

(#4106) cor válasza bozont (#4105) üzenetére


cor
őstag

:R
HunSub-rol info esetleg? :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4107) Móci válasza cor (#4106) üzenetére


Móci
addikt

Üdv!

A Shikabane Kuro nem rossz, nekem legalábbis tetszett. Hun sub... AA csinálta az első szériához, úgy tudom, hogy a másodikhoz nem csinálják.
A Blade of the Immortalhoz van viszont felirat.
Katt

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4108) cor válasza Móci (#4107) üzenetére


cor
őstag

hi
amiket irtam láttam, és tetszettek is, de annyira 2. évadért kiáltott mind2, ezért kérdeztem...
A Kuro-t megtaláltam, de ha nem lesz hozzá felirat akkor felesleges elkezdenem megszerezni :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4109) copin


copin
őstag

A Tayutama nagy csalodas. Amit nagyon vartam az a grafika, de az eleg felre sikerult. Amikor Amerire neztem, nem hittem a szememnek. Annyira nem veszes, de a karakterek rajzolasa nagy csalodas, bar neha egesz turheto, foleg a szinek miatt. A tortenet szerint teljesen atlagos ecchi, de nem is az miatt kezdtem el nezni. Azert meg folytatom, hatha...

(#4110) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ghost in the shell milyen? van értelme megnézni? vagy egyáltalán mire számítsak? :F

(#4111) Gergello válasza phanzetomox (#4110) üzenetére


Gergello
addikt

ALAPMŰ
film is, sorozat is

(#4112) phanzetomox válasza Gergello (#4111) üzenetére


phanzetomox
őstag

köszi :R akkor majd megcsekkolom :)

(#4113) _ak_ válasza copin (#4109) üzenetére


_ak_
addikt

Gyakorlatilag még talán a feléig sem jutottam el az első résznek, annyira lekötött. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4114) Móci válasza copin (#4109) üzenetére


Móci
addikt

Abban csak Mashiro ér valamit, vagyis az, hogy rókalány.
Sablonos, néhol idióta, fejet falbaverős kis sorozat... a h-game biztos jobb lehet.

Tegnap néztem meg ezt a kis 2 részes OVA-t, aki szereti a komédia-ecchi duót, nézze meg feltétlenül! Ha lesz időm, készítek hozzá magyar feliratot is, nagyon megérdemli!
IAniDB - Very Private Lesson

_ak_: az aláírásod első tagja nem véletlenül a Nurse Witch Komugiból van? Nagyon annak tűnik... :DDD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4115) vergilx


vergilx
őstag

Sziasztok!
Van aki nézi a Bleach et?(Nem a TV-ben,mert ott csak 104 ig adják :DDD )

(#4116) _ak_ válasza Móci (#4114) üzenetére


_ak_
addikt

:K A könnyem folyt attól a csajtól. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#4117) Móci válasza _ak_ (#4116) üzenetére


Móci
addikt

Baromi jó volt a sorozat, nagyon tetszett. :DDD
Katt a képért!
De azért a hősnő se volt semmi, nem láttam máshol még ennyire idióta magical girlt.
Ma szerintem Hyper Police lesz az esti műsor, talán majd a Ranmát is előveszem nemsokára, csak félek nézni, nehogy elfogyjon...

Az előző postra:
Bleachet néztem talán 170 körülig, de eléggé el van laposodva. Tv-ben nem nézném, a magyar szinkron förtelem, emberiség elleni bűntett. Anno ezzel kezdtem, csak az a fránya sok filler ne lett volna, ami rendesen lehúzza a sorozatot...

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4118) phanzetomox válasza vergilx (#4115) üzenetére


phanzetomox
őstag

én nézem :K egész jó, bár soko az uncsi rész :U

(#4119) Herczi


Herczi
senior tag

Én is nézem, de csak amolyan kötelességtudatból, vagy hogy is mondjam. Egyre jobban idegesít, most már ott tartunk, hogy 6-7 perc az OVA, meg a visszaemlékezés, az ED is vagy 3 perc. Szóval egy rész mondhatni szűk negyedóra. Ebben is 5 percen át szemeznek, meg mindenkit bemutatnak 5-ször. Ja és akkor még jönnek a fillerek is, amik nemhogy történetileg gyengék, ha nem maga a rajzolás is olyan mintha egy ovodai csoport csinálta volna.
Csak már úgy vagyok vele, hogyha láttam több mint 200 részt, csaknem hagyom abba, pedig megérdemelné, áldott jó szívem.

(#4120) bozont válasza Herczi (#4119) üzenetére


bozont
veterán

Én is hasonlóképpen állok a dologhoz, az elején még nagyon tetszett aztán a sok fillernek köszönhetően elég unalmas lett. :( Pont azon gondolkoztam hogy abbahagyom a fenébe, de szerencsére megint visszatértek a főszálra (na meg a azok a részek is tetszettek amik a múltbéli eseményeket mesélték el a régi kapitányokról, vizardokról). A legújabb OP is nagyon tetszik, most jól sikerült nagyon. Arra jó ha nincs csak egy fél órám (vagy tényleg legyen inkább negyed :) ) akkor megnézem azt a heti egy részt.
Mondjuk a Naruto is kezd untatni már, majd meglátjuk mi lesz a továbbiakban. Lehet szüneteltetem egy kicsit és visszatérek a One Piece-hez, az is abbamaradt nálam valahol a 200. rész körül.

(#4121) vergilx


vergilx
őstag

Meg nem tudom mit halaszgatják ichigo és ulquiorra harcát,láton akarom már Ichigot Vasto Lorde formában ;] ;]
Mangában már harcoltak,és kiderült az is h Yammi a 0. Espada.
Szerk.:Így fog kinézni Ichigo :C

[ Szerkesztve ]

(#4122) #PeTeY# válasza vergilx (#4121) üzenetére


#PeTeY#
tag

Azért jó fej vagy, hogy így lelövöd a poén(oka)t. :F Egy SPOILER!-t oda bigyeszthettél volna a postodba, mert nem mindenki olvassa a mangát is...

(#4123) Móci


Móci
addikt

Ma néztem a Nuku Nuku Dash! nyolcadik részét, s mit látok benne? Yamaha RD! Hoppá, nekem is van ilyen itthon, dagad a máj! :R
Galéria!
Kicsit el van nagyolva, de az. Áh, jó ez a sorozat. :DDD
Bár e nélkül is jó, viszont a 6 részes Nuku Nuku OVA-hoz nem érhet fel. Azt ismeri itt valaki?
Ajánlom megtekintésre! Nagyon jó kis vígjáték.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4124) vergilx válasza #PeTeY# (#4122) üzenetére


vergilx
őstag

Ugyan az van benne mint az anime ba ;)

(#4125) _ak_ válasza Móci (#4117) üzenetére


_ak_
addikt

Idióta magical girl? Puni Puni Poemi! :DD Must see! De amúgy igen, ritka ez ennyire durván idióta mű. :D De h részbena témánál maradjuk a Magical Pokhan-ba is van ijesztően lökött magical girl. ;]

Viszont van egy mű amitől már én is kifordultam a székből, mégpedig a Ippatsu Kikimusume. Nem durvább, mint pl az excel saga, de határozottan többet fogtam a fejem rajta és töprengtem el azon, h mégis h az istenbe juthat ilyesmi valaki eszébe.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4126) Móci válasza _ak_ (#4125) üzenetére


Móci
addikt

Puni Punit is láttam, tetszett is nagyon!
Amitől valóban lefordulsz a székről, az ez:Masaru-san!
Láttam jó pár lökött, fáradt, stb. sorozatot, de ez mindent űberel. Ehhez nem tudom milyen drogot használtak a készítők, de biztos, hogy a legdurvábbat 100x dózisban.
Egy kis betekintés:Katt!
Ez még csak a bemelegítés, ennél már csak durvább lesz!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4127) #PeTeY# válasza vergilx (#4124) üzenetére


#PeTeY#
tag

:W

(#4128) phanzetomox válasza Móci (#4126) üzenetére


phanzetomox
őstag

ahh ezt meg nézem :DD

[ Szerkesztve ]

(#4129) phanzetomox válasza Herczi (#4119) üzenetére


phanzetomox
őstag

Ova , Ed , filler ezek mit jelentenek?

(#4130) Gergello válasza phanzetomox (#4129) üzenetére


Gergello
addikt

op: opening, gyak az intro
ed: ending
filler: olyan rész amivel nem halad a cselekmény, csak lopják az időt. ezt lehet mondani karakterre is
ova: http://hu.wikipedia.org/wiki/OVA

(#4131) phanzetomox válasza Gergello (#4130) üzenetére


phanzetomox
őstag

:R köszönöm

(#4132) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.
Lenne egy kérésem. Mivel nagy kedvencem a Fate/Stay Night című anime, ezért nagyon megörültem, amikor olvastam, miszerint kiadják az eredeti sorozatot Blu-Ray-en is (A TV-rip sajnos csak SD-s). Tegnap már láttam a THORAnime-én az első pár részt 720p-sen (állítólag nem lesz belőle 1080p-s, de ki tudja), de sajnos torrent nincs még róla - megvárják amíg végeznek, és aztán lesz belőle torrent is, de ez még nem biztos -, szóval ha valaki látna belőle jó minőségű torrentet valahol, az kérem, priviben küldje el nekem a linket.

Köszi előre is. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4133) bozont válasza Vistaboy (#4132) üzenetére


bozont
veterán

Szia
Nem kell megijedni, ha kész lesz kiteszik torrenten is, mostanában kezd divatba jönni náluk hogy nem részenként pakolják ki. Mondjuk érthető is kicsit. De ha nem bírod kivárni irc-ről már lehet tölteni.

mod.: A hozzászólásoknál írták, hogy létezik valami 1080p-s verzió vagy talán raw, de nem jobb minőségű mint ez a 720p. Én kivárom amíg befejezik.

[ Szerkesztve ]

(#4134) Vistaboy válasza bozont (#4133) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem ijedtem meg, csak várom már nagyon... :DDD

Már láttam egy előzetes-félét:

[QTS] Fate stay night Blu-ray BOX Eizou Tokuten - PV (BD H264 1920x1080 24fps LPCM) .mkv

De nem nyerte el a tetszésemet. Elég homályosnak tűnik, ahhoz képest hogy 1080p-s. Szerintem vagy egy 720p Upscale lehet, vagy ha simán az eredeti 720x480-as felbontású videóból készítették, ez esetben nem lesz valami nagy szám. Mindenesetre az előzetes szebb, mint az eredeti, ezért mégis be fogom a 720p-s verziót szerezni. De attól lehetne belőle normális 1080p-változat is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4135) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Nagy örömömre nemrég elkezdődött a Hayate No Gotoku második évadja, az első évadján is sokat röhögtem, és egyelőre a második évad sem okozott csalódást.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4136) _ak_ válasza bozont (#4101) üzenetére


_ak_
addikt

Ha nézed még a Phantomot, akkor később kíváncsi leszek majd a véleményedre, h megéri-e folytatni, mert én most a 4ik rész után úgy gondolom, h komolytalan ez a cucc és ezért pihentetem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#4137) Móci válasza Vistaboy (#4132) üzenetére


Móci
addikt

Láttam én is, megérdemli a sorozat a HD-t. Pláne Caster... :R
Ha látok valamit, majd szólok.
Miért nem nézed meg irc-n? Ott fent vannak az eddig elkészült részek.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4138) Vistaboy válasza Móci (#4137) üzenetére


Vistaboy
veterán

Amint megírod nekem, hogyan kell leszednem róla, akkor megnézem... :DDD

Sajnos nem értek az IRC-hez. :B

Egyébként pedig ha kikerül torrentre, amint készen lesz az összes része, akkor lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4139) Móci válasza Vistaboy (#4138) üzenetére


Móci
addikt

Nem olyan nehéz az... :DDD
De ha nem sürgős, akkor valóban kár szórakozni.
Ma elkezdtem nézni a Street Fighter animét, amit az Asmagazinhoz kaptam, hát... nem várom el, hogy sztori, durva karakterjellemek legyenek, de harc sincs nagyon, ha meg van, gagyi.
Megnézem azért a második részét is, ha már megvettem, de nem nagy szám finoman fogalmazva.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4140) bozont válasza _ak_ (#4136) üzenetére


bozont
veterán

Nekem mondjuk semmi bajom nem volt a 4. résszel, nagyon jó volt. De lehet azért is teszik annyira mert hangulatban közel áll a Noir-hoz, ami nálam dobogós helyen szerepel.
De még nagyon az elején jár, remélem nem szúrják el.

(#4141) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, ez nem semmi. :DDD
Ha valaki egy nagyon jó animét akar nézni mostanában, amiben keveredik a fantasy, ecchi és a humor is, akkor annak ajánlom a Tayutama: Kiss on my Deity című sorozatot. :R

Nagyon szépen van megrajzolva - bár egy 2009-es animétől ez elvárt -, és túlzás nélkül állíthatom, hogy a poénokon tényleg jókat lehet nevetni. Különösen amikor Mashiro állandóan zavarba hozza Yuuri-t azzal, hogy önkényesen feleségül megy hozzá, és mindenkinek úgy mutatkozik be. :DDD

Szóval aki jól akar szórakozni, az nézze meg, megéri.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4142) Móci válasza Vistaboy (#4141) üzenetére


Móci
addikt

Pár posttal ezelőtt volt már róla szó.
Nem olyan rossz, de azért a nagyon jó jelző kicsit túlzás rá.
A Very Private Lesson jár most a fejemben, na azon jókat röhögtem. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4143) copin válasza Vistaboy (#4141) üzenetére


copin
őstag

Komolyabb CG segithetne az arnyalatokon. Neha azert jo napja volt Ogawaranak is, de ez most nem kerul a kedvenceim koze. A tortenet nagyjabol ugyanaz, mint az xbox-os kiadasban.

[ Szerkesztve ]

(#4144) copin


copin
őstag

K-on?

(#4145) Móci válasza copin (#4144) üzenetére


Móci
addikt

Azt nézem... Aranyos kis sorozat, Mio a kedvenc. :DDD
Nem lesz rossz, bár a DMC-s utalások nem igazán illettek bele. Az op, end viszont marhajó, szívesen elhallgatom őket.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4146) Mamuska válasza Vistaboy (#4141) üzenetére


Mamuska
őstag

Erőltetett gyenge poénok, amiket már 100x láttam, nálam 2/10.

(#4147) Herczi


Herczi
senior tag

Nem tudtok valami jó ninja-s animét? Samurai-os van egy csomó, de olyan igazi ninja központú animét még nem nagyon láttam.

(#4148) Noddy válasza Herczi (#4147) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem tudom, pontosan mire gondolsz
EZ egy kicsit elvont, de ninja klánok vannak benne, a shogunátus idejéből.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4149) Herczi válasza Noddy (#4148) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezt gondoltam, hogy ajánlani fogja valaki, nekem nem nagyon tetszett, de majd még meg akarok vele próbálkozni. Azért köszi.

(#4150) Ghostface válasza Herczi (#4149) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ninja Scroll
Nem sorozat nem is konkrétan ninjás (bár az is van benne) de szerintem nagyon jó!

PSN: Nifty_Ghostface

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.