Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) Synthwave válasza Tüzi (#5550) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vigyázzkoggyá', az Blu-ray. :DDD

Amúgy ha lenne rá, simán venném ezeket. Olyan 10-12 millából meg is lenne a jelenlegi gyűjtemény. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5552) unclefucka válasza Synthwave (#5548) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ugyan kutyakajának árulják, de valójában gyilkos szerszám ;] ;]
Korbács gyanánt...

Dyrtyho: A Kertvárosi gettó annyira anime, mint amennyire a Való világ életrajzi-dokumentum film.
Ennyi erővel már South Park... na mind1, jó az is, de nem az a műfaj...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5553) Synthwave válasza unclefucka (#5552) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

BIKACSÖK EGÉSZBEN. ;] :C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5554) Tüzi válasza Synthwave (#5551) üzenetére

12 millából inkább ezt venném meg :O :O

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5555) Tüzi

[link]
[link]
[link]
[link]

Ez a négy nem nézhet ki rosszul egymáshoz összerakva :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5556) Synthwave válasza Tüzi (#5554) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én meg kiköltöznék Japánba. :)

Csak arra próbáltam utalni, ha ilyen 4-5 kilókat keresnék havonta, simán venném ezeket a collector's Blu-ray-eket meg DVD-ket, minden mennyiségben. Meg persze a figurákat.

Rin mellé egy másik Rin (~300k...), aztán

meg ő.

És még mennyi van...
Muszáj egy kicsit feljebb tornászni a havi bevételt...:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5557) Móci válasza Synthwave (#5556) üzenetére


Móci
addikt

Szép ez a Sora figura!
Ma meglett Nuku, sikeresen hazaértem vele a conról. Valami brutális így élőben, kegyetlen nagy a maga 53 centijével.
Holnap készítek róla pár képet, ma már nem tudtam. Conon volt még valaki innen?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5558) Synthwave válasza Móci (#5557) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony szép. :K

Amúgy te mivel keresed a kenyered? :DDD

Gondolkodtam, hogy ki kéne már nézni egy con-ra. Egyedül viszont nincs sok kedvem, meg tartok tőle, hogy amik engem érdekelnének, nem igazán lennének kinn...: S

Mikor lesz a következő? Lehetne egy PH!-s talit összehozni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5559) Móci válasza Synthwave (#5558) üzenetére


Móci
addikt

Mivel? Jelenleg sajna semmivel.

Szerintem nyáron is lesz, de ősszel biztosan. Nem rossz, ha van jó társaság. Mondjuk jó pár PH-s fórumtárssal is szívesen találkoztam volna, de nem lett megbeszélve.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5560) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD :DDD :DDD

Móci: hasonló csónakban evezünk akkor. :((( Ellenben lehetne szervezni egy találkát. Mondjuk pénzem az nem igazán lesz elszórni, első körben inkább csak nézelődnék, hogy mi-merre-hány méter.

Meg egy kérdés: nem tudja esetleg valamelyikőtök, hogy honnan lehetne (minél értelmesebb áron) szerezni Lemon People-magazinokat?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5561) Tüzi válasza Synthwave (#5556) üzenetére

Ha gondolod tudok segíteni benne :)

erre alkudozom most :D Bár nem hiszem, hogy lesz belőle valami, hiába 500 darabos limitált... Kanu sokba fog kerülni minnyá... meg a négy eva is...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5562) Móci válasza Tüzi (#5561) üzenetére


Móci
addikt

Gyönyörű... az ára! :D
Igen, a limitált darabszám szépen fel tudja tornászni az árakat....
Bár ha van keret, és tetszik, akkor hajrá!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5563) Tüzi válasza Móci (#5562) üzenetére

Az a baj, hogy inkább a Kanu, mint a bible black. Nem hinném, hogy ennyiért kapkodnának utána, ha esetleg mégis, akkor meg van egy másik bót', ahol occsóbbé' van. Ebben az a jó, hogy make offeres. Így meg lehet, hogy olcsóbban kijönne. Alapból is valami 16-17k yen volt....

Keret az meg mindig problémás, de gondolom ezt itt senkinek nem kell magyarázni :W :(
Sajnos abszurdisztánban... De sebaj, a lelkiismeretünk tiszta. Inkább a japán ipart támogatom, mint az itthoni z31d0 kullancsokat 8)

mod: már csak azt nem tudom, hogy amikor jövőre elhúzok külföldre, miként fogom a gyűjteményem magammal vinni :U

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5564) Móci válasza Tüzi (#5563) üzenetére


Móci
addikt

Hát, valóban inkább ez! :K Bár ez sem olcsó darab, de gyönyörű.
Én is így vagyok vele, oda szívesebben tolja az ember pénzt, hiába nem 'haza' jön a profit.
Tüzi: maximum többször hazajössz értük, vagy fene tudja. Elküldetni nem merném őket, bár mondjuk a pvc legalább bírja a gyűrődést.
Nekem már csak resinek vannak, őket nem postáztatnám.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5565) Tüzi válasza Móci (#5564) üzenetére

Mindegyiknek meg van még a doboza szerencsére :)

Na, inkább lőjjed a képet az új szerzeményről :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5566) Synthwave válasza Tüzi (#5561) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi. Előszőr azonban egy 2 TB-os vinyót kell venni, mer mán csurig vagyok. :((( A munkaviszonyom meg nem rég szűnt meg...csurog-csepeg így is valami, de nem az igazi. Szerintem csak nyár vége felé lesz pénzem kifejezetten magamra. De ha akkor is állni fog az ajánlatod, akkor igénybe veszem. ^___^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5567) Móci


Móci
addikt

Ez sikerült most hirtelen, telefonnal, sötétben. (magyarul fosch lett)
Holnap majd világosban remélem tudok készíteni róla pár értelmes képet.
Bár szerintem a méretek látszanak így is... ;]
Katt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5568) Synthwave válasza Móci (#5567) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez KISSÉ túl lett világítva. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5569) Móci válasza Synthwave (#5568) üzenetére


Móci
addikt

Írtam is, hogy sz*r, ;) Majd kaptok jobbat, nem kell félni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5570) Psych0 válasza Synthwave (#5556) üzenetére


Psych0
őstag

Sora... :Y nem találom a szavakat...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5571) Tüzi válasza Móci (#5567) üzenetére

Ez nem pici :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5572) Synthwave válasza Psych0 (#5570) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3<3<3, ugye? :B

Hátulról:

Talán a nyár végére már itt álldogál a hangfal mellett.

Móci: Tudom ám. :)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5573) Psych0 válasza Synthwave (#5572) üzenetére


Psych0
őstag

[orronkeresztülelvérzős smiley]

Csak haladnának már a VN fordításával. :W lehet, hamarabb megtanulok, olvasni japánul, mint hogy elkészülnek :( .

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5574) Móci


Móci
addikt

Nem lettek tökéletesek, de talán használhatóak. Mocsok telefon....
1
2
3

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5575) unclefucka


unclefucka
senior tag

Basszus, rosszabbak vagytok, mint a pestis!
Megfertőztök ezzel a figura-gyűjtési dologgal, a végén tényleg az utcára kerülök, ha hazaállítok egy ilyennel. Párom kijelentette, hogy a gépen nézhetem, de gumi-anime-prostik nem tehetik be a lábukat :O

(#5558) [oWn]f4te: a PH! fórum talit támogatom, még megvan a korlátlanul használható céges verda, úgyhogy vidékre is mehetünk. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5576) Synthwave válasza unclefucka (#5575) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Váóó. Már csak az a kérdés, hogy vajh hányan férnek be az autóba (a gumipókkal tetőre-kötözés nem számít)? :DDD

"a gépen nézhetem, de gumi-anime-prostik nem tehetik be a lábukat"

Ez most komoly? :Y Ez milyen kijelentés már...:U

Móci: ezek azért már lényegesen jobbak, a lényeg látszik. Böszme egy darab :D, de nekem itt-ott egy kicsit baltával faragottnak tűnik (föleg az arcán a szimmetria-tengely mentén, meg picit a combjai/haja). :F Amúgy mit kóstált?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5577) Synthwave válasza Psych0 (#5573) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony. A tipikus "ó, ha PVC-figura lehetnék...". :DDD

Majd ha megvan a fordítás, megtennéd, hogy priviben dobsz egy letöltési-linket?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5578) Synthwave válasza Tüzi (#5561) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy ez meddig lesz ennyi? Mert néztem japán amazon-on, ott 3000 ¥-nel több.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5579) Psych0 válasza Synthwave (#5577) üzenetére


Psych0
őstag

A csapat lefordította a common routeot és a Kazuha routeot, aztán kaptak e C&D ordert a SPHERE-től annak ellenére, hogy azok nem tervezik a nyugati megjelentetést. Emiatt kénytelenek lettek föld alá vonulni. Pár havonta elcsípek valami infomorzsát a fordítóktól a /jp-n de sajnos a munka 2^1/2-vel halad.

Nyilván mindenki a Sora route-ra vár, de sajnos nem azt csinálják elsődlegesen, ráadásul pletykák terjengnek, hogy valaki már lefordította a Sora routeot, csak a csapat nem fogadta el, mert a saját fordítójukkal akarják megcsináltatni, hogy egységes legyen stb. Szóval én arra saccolok, hogy, ha nem változik meg a fordítók hozzáállása, akkor a világvége előtt nem látunk angol verziót belőle.

Ha még így is kell a partial patch, akkor elküldhetem a linkjét. Szerintem megéri. Pár órát belefeccöltem, és kifogástalannak találtam a játékot. A CG-gyönyörű, a zene ua, mint az animébe(vagyis fordítva), a hangok is ugyanazok, legalábbis Soráé biztos.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5580) bandiras2 válasza Synthwave (#5578) üzenetére


bandiras2
senior tag

Fórumtalálkozóban én is benne lennék, de meg kéne beszélni egy helyszínt, mert az ország elég sok részéből vagyunk.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5581) Psych0


Psych0
őstag

Épp újranézem a melodiest. hüpp-hüpp :O Miért mindig vizsgák előtt kell lezombulnom? :W

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5582) Tüzi válasza Synthwave (#5578) üzenetére

Már most sem annyi, megy fel a yen. Btw, ha kell, akkor május végén a Kanuval meg tudom hozatni. Sőt, talán még a két EVA-val is. Nem tudom merre megy majd a yen, de ha igazak a hírek, és be akarják fagyasztani 199-es árfolyamra, annak azért örülnék :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5583) Móci válasza Synthwave (#5576) üzenetére


Móci
addikt

Pedig nagyon szép élőben, és ő eredeti japán kit, egyenesen japánból. ;)
Szerencsém volt, mert pont kifogtam egy aukciót, amit ismerős segítségével megnyertünk, s meg tudtam szerezni ezt a ritka kitet.
Az árát inkább nem írnám le, lehet sokakat sokkolna. :D
Bár a tegnapi 290 dollár fényében talán annyira nem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5584) unclefucka válasza Synthwave (#5576) üzenetére


unclefucka
senior tag

Párom egy kissé konzervatív ezen a téren...
Nem bosszantom.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5585) unclefucka válasza bandiras2 (#5580) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én Budapesti vagyok és az autó 5 személyes.
Régebben jártam Székesfehérvárra sokat, volt szerencsém találkozni bacsis kollégával is, aki ugyan az animét nem szereti, de egy PH! legenda (nyugodtan kijelenthetem).

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5586) Psych0 válasza Psych0 (#5581) üzenetére


Psych0
őstag

Miért pont Yuuko? Miért? Yuuko és Yuu érdemelte volna meg a legjobban egymást
T_T

Amúgy az EF még így is az egyik legjobb. Hihetetlen, hogy felnőtt férfiként így össze tudjak zuhanni tőle. Nyáron kiadják a VN-t, ami alapján a sorozat készült és jöhet az intravénás Ever Forever élmény.

Nézte már más is vagy egyedül vagyok ezzel a sorozattal?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5587) unclefucka válasza Psych0 (#5586) üzenetére


unclefucka
senior tag

A leírások alapján elég depis love-story lehet, de érdekes is egyben.
Majd, ha egyszer nem bírok a sok "happy-feeling"-el megnézem, de az még nem most lesz.
(listára felírtam)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5588) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Aki felismeri a legutóbbi Logout-os írásomban levő képen szereplő összes anime-t, kap 1 pirospontot :DDD

(#5589) unclefucka válasza Darth_Revan (#5588) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hát aki a "halványkéket" kitalálja... :F
(vagy ez a legegyszerűbb?) :B
Grat az írás(ok)hoz jó olvasmány. :C

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5590) Tüzi válasza Darth_Revan (#5588) üzenetére

Pikáááááááááááácsúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:DDD :DDD :DDD :DDD kicsit ittas vagyok bocs :DDD :DDD

gyere játszuk el, hogy ez most valami új!
mod: egfy szippantáááás a jóóóbóóól!

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5591) Tüzi válasza bandiras2 (#5580) üzenetére

Ha van bukód, én felviszlek!!!!!!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5592) Psych0 válasza Darth_Revan (#5588) üzenetére


Psych0
őstag

A pinku-t meg az orenji-t ismertem :P
Amúgy a szavak végén az iro tag az a szín? a mizu, meg mondjuk a víz, a hai, meg hamu?
Világosíts fel kérlek.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5593) unclefucka


unclefucka
senior tag

A színekkel kapcsolatban, ami zsigerből megvan: :DDD
- szürke
- kék
- citromsárga (ez túl könnyű)
- rózsaszín
- narancssárga
- piros
- bronz
- lila (talán, de nem vagyok biztos benne)

Amit már láttam, de nem ugrik be, hogy hol: :F
- ezüst
- fekete
- barna

Amiről lövésem sincs: :(
- fehér
- halványkék
- zöld
- sárgászöld
- arany

Amiket nem tudok, azokat is ki lehetne találni, csak meg kell nézni Revan-kun kedvenceit :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5594) unclefucka


unclefucka
senior tag

Az AA-ra felrakták a Chobits BD-ripjéhez készített magyar feliratos részeket.
Látta valaki? Jónak tűnik, de fogy a hely a vinyómon, úgyhogy csak akkor szedném le, ha jó.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5595) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Psych0: Jól tippeltél, iro=szín, mizu=(hideg)víz, hai=hamu
Az írásban amúgy leírtam a "cha" és "momo" jelentését is :B

unclefucka:
Mind a 8 tipp pipa, ezüst-fekete-barna esetében is olyan közel jársz, hogy már éget, a többivel kapcsolatban pedig segítek:
-zöld és fehér ugyanabból van
-halványkék és arany szintén 1 anime

[ Szerkesztve ]

(#5596) unclefucka válasza Darth_Revan (#5595) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szabad a gazda (PÜ-ben) több nem telik tőlem, megelégszem egy fél piros ponttal. :B

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#5597) Psych0 válasza Darth_Revan (#5595) üzenetére


Psych0
őstag

Lol most nézem, hogy leírtad ezeket. Amúgy jó az írás:)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5598) Psych0


Psych0
őstag

   ∩___∩
   | ノ      ヽ
  /  ●   ● | 
  |    ( _●_)  ミ
 彡、   |∪|  、`\
/ __  ヽノ / ´>  )
(___)   / (_/
 |       /
 |  /\ \
 | /    )  )
 ∪    (  \
       \_)

bocs, ez kellett. :P

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5599) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Egy kis oldies]
Ebbe az OST-be anno nagyon beleszerelmesedtem. Gyerekfejjel a story sem volt rossz németül, nem értettem szart se, de akkor ez volt a csúcs.
Meg ment valami haditengeralattjáró(?) is szétnyitható fedélzettel, hogy anyahajóvá alakuljon, és a story felére masszívan szét volt lőve, az is teccett. Címet nem tud valaki? Illetve Space battleship Yamato szétnyitható volt hogy repülőfedélzete legyen?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5600) Tüzi

[ezt már most várom] :)
meg ezt

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.