Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Gergello válasza _ak_ (#4249) üzenetére


Gergello
addikt

:K Remélem felpörög most egy kicsit, bár voltak mostanában is érdekességek, azért kicsit leült. Nura küldi milyen jó volt már anno, utána is ch 287-88 pl, egyik kedvencem, nishi ownz ;]

(#4252) cor válasza Gergello (#4248) üzenetére


cor
őstag

hát a TT-vel kezdem majd...,
viszont a movie részéhez meg nem is lenne felirat, nincs valahol?
vagy mégsem, attol függ hány seedert találok a G-nak :B :D

addig meg elleszek még a Soul Eaterrel

vzsryl
olvastam :P

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4253) unclefucka válasza vzsryl (#4250) üzenetére


unclefucka
senior tag

Skacok, nekem mekkora mákom van, hogy (jól) tudok angolul.
Én nem szenvedek magyar felirat keresgélésével, megnézem égetett angol felirattal.
Gyakorlásnak sem utolsó és egyszerűbb az élet.
A bármiféle szinkronizálást meg eleve elvetem, az eredeti hang mindig a legjobb.

Javaslatom mindenkinek: Jap Dub - Eng Sub

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4254) Gergello válasza unclefucka (#4253) üzenetére


Gergello
addikt

Detto. Talán egy-két kivétel van ahol az angol dub jobban tetszik, Cowboy Bebop pl.

(#4255) vzsryl válasza unclefucka (#4253) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én csakis japán hanggal és magyar felirattal nézem őket. Sajnos az angol tudásom kb. alapfokon tengődik. :B

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4256) csyo


csyo
senior tag

Anime fesztiválon ott szoktatok lenni?

Vagy a Titanicon anime filmeken?

Legyen szép a napod!

(#4257) unclefucka válasza csyo (#4256) üzenetére


unclefucka
senior tag

Bárcsak lenne rá időm :O :O
Még cosplay jelmezt is csinálnék...
De hát a meló, a meló, a meló :W

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4258) csyo válasza unclefucka (#4257) üzenetére


csyo
senior tag

cosplay? az mi?

Legyen szép a napod!

(#4259) vzsryl válasza csyo (#4258) üzenetére


vzsryl
nagyúr

:DDD
Anime szereplős ruha, hogy egyszerűen mondjam. Tehát van egy híres anime szereplő, pl Lucy (by Elfen Lied), és egy csaj beöltözik Lucy-nak, ugyanolyan ruhákat visel, meg felrak a fejére ilyen kis szarvacskákat.
AA-n szinte az összes híresebb anime képtáránál vannak cosplay képek is, nézd meg. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4260) Noddy válasza vzsryl (#4259) üzenetére


Noddy
senior tag

"egy csaj beöltözik Lucy-nak"

Vagy egy fiú. :)) :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4261) vzsryl válasza Noddy (#4260) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azért emeltem ki, hogy csaj, mert bizony előfordulnak furcsaságok is japánba, és nem akartam, hogy csyo félreértsen valamit... :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4262) unclefucka válasza vzsryl (#4261) üzenetére


unclefucka
senior tag

Én szívesen beöltöznék Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan -nak... :Y :Y :B :B :DDD :DDD

Mennyire állatul nézne ki egy 110kg-os angyalka... :D :DD :DDD :DDD :DD :D

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4263) csyo


csyo
senior tag

én is beöltöznék:-D (perszen nem Lucynak:-D)

Legyen szép a napod!

(#4264) Mamuska


Mamuska
őstag

Ismertek a berserkhez, és a claymorehoz hasonló animokat? Kemény harcokat szeretnék, meg darabolást.

(#4265) Ghostface


Ghostface
senior tag

(#4246) _ak_
Nekem bejött a Burst Angel, nem ájultam el tőle de tetszett De ahogy írtad az a te véleményed, ez az enyém izlés kérdése. :) Én például Narutot kb a 20. részig bíram nézni mert egyszerűen nem kötött le.
(#4250) vzsryl
Lehet igazad van és ezért befejezetlen a Tenjou Tenge, de mivel én nem olvasok mangát nem tudom. Gépen nem szeretek olvasni, annyit amennyi engem meg érdekelne mind kinyomtatni mind megvásárolni szép baleset lenne a pénztárcámnak. :)
(#4253) unclefucka
Én is beszélek angolul (többé-kebvésbé) mégse nézek angol nyelven animet, sőt még angol felirattal sem. Egyszerűen nem tetszik a nyelv szegénység, magyarul sokkal szebben és többféleképpen lehet elmondani, leírni dolgokat nincs annyi szóismétlés. A japán nyelvről nem is beszélve, ami szintén van olyan szép mint magyar. Viszont amerikai, angol filmeket megpróbálom megszerezni mindig eredeti hanggal mert a magyar szinkronokkal nem nagyon vagyok megelégedve az utóbbi időben.
(#4264) Mamuska
Blade of Immortal
Sword of Stranger
Gantz
Ezekben van darabolás rendesen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#4266) phanzetomox válasza csyo (#4263) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nem könnyű ám a cosplay :DD haverom 4 hónapig varrogatott egy jelmezt :) ,tele rakta ilyen csillám szarokkal meg fém imitációval :) , aztán az animecon előtt 2 nappal beteg lett, és nem ment el :U . oda veszett 4hónap kemény munka :(

(#4267) phanzetomox


phanzetomox
őstag

pár cosplay kép külföldről (a legjobb a Gaara, meg naruto) :

[ Szerkesztve ]

(#4268) csyo válasza phanzetomox (#4266) üzenetére


csyo
senior tag

vadállat:)))

4 hónap munka egy jelmezen?

Kicsit fabnatikus :DDD

Legyen szép a napod!

(#4269) Mamuska válasza Ghostface (#4265) üzenetére


Mamuska
őstag

Kösz, de már mindet láttam, esetleg más megnézésre érdemes?

(#4270) vzsryl válasza Mamuska (#4269) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem nagyon nézek akció animeket, de a Black Lagoon elég pörgős. Nekem top10-be bekerült. Nem cafatolós, de lövöldöznek benne rendesen, és a főszereplő lányka nagyon vagány. :)
Jaa, és esetleg a Samurai Champloo...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4271) Gergello válasza vzsryl (#4270) üzenetére


Gergello
addikt

Black Lagoont pont most nézem újra, kellemes, nem rossz egynek. Utána jön majd az SC is újra. :K Nem emlékszem, hogy az nagyon darabolós lett volna, de jó volt.

(#4272) Mamuska válasza vzsryl (#4270) üzenetére


Mamuska
őstag

Láttam mindkettőt, tényleg jók. :K Más, de csak hasonló színvonalút mondjatok légyszíves? Jöhet akkor akció is, a lényeg, hogy ne aludjak be rajta. Párba belekezdtem mostanság, de annyira sablonos olt, hogy nem bírtam csak pár részig. Néha már sajnálom, hogy jó pár éve nézek ilyeneket, mert a legtöbbnél mindig azt érzem, hogy ezt már láttam valahol.

(#4273) vzsryl válasza Mamuska (#4272) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Most nem akció animet írok, de ezen fizikai képtelenség bealudni, mert a rekeszizmaid nem engedik. :D
Detroit Metal City :P
Amikor anno végig néztem az Azumanga Daioh-t, akkor azt mondtam, hogy ennél halálosabb anime nem létezik. De igen! A DMC! ;]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4274) cor válasza Mamuska (#4272) üzenetére


cor
őstag

ezért nehéz ajánlani is
esetleg a "régi" gungrave?

mikbe kezdtél bele, hátha jo lesz az nekem v másnak ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#4275) unclefucka válasza Ghostface (#4265) üzenetére


unclefucka
senior tag

(#4265) Ghostface
Hmmm. Igazad lehet... Talán csak rossz szokás nálam az angol felirat (vagy lustaság :F ).
Ezt az összetételt is ki fogom próbálni. Az eredeti hanghoz viszont eztán is ragaszkodom majd.
:R Köszönöm, hogy megpróbálsz visszatéríteni engem a sötét oldalról :R :)

A Narutonál pedig az a baj (ha ezt annak lehet nevezni), hogy direkt hosszúra tervezték.
De hidd el, hogy 20 részből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
Az is tény, hogy rengeteg elvont/mögöttes tartalom van benne (amit nehéz megérteni/feldolgozni) és ezt bizony nem mindenki szereti. A legjobbak a dupla részek, mert ott általában intenzív harc folyik. A többi részben meg, ha harc van, akkor kicsit olyan, mint a cenzúrázott (magyar) Dragon-ball, eléggé vontatott. De minden hibájától függetlenül nem véletlen a népszerűsége.
Én már egy ideje utolértem a részekkel a TV Tokyo -t, így bőven elég belőle az a heti egy rész.

Üdv.: M

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4276) Mamuska válasza vzsryl (#4273) üzenetére


Mamuska
őstag

és cor kolléga, inkább hagyjuk abba, mert nem tudtok olyat mondani amit nem láttam :DDD
DMC az tényleg sírva röhögős, kár, hogy olyan rövid volt. A gungraveet is nagyon bírom, nagyon jó kis maffiás cuccos.
Közben kitaláltam mit nézek, a mobile suit gundam00 2. évadját még nem láttam, az első nem volt rossz talán nem szúrták el.
Kill, kill kill, rape rape rapeee!!!!!!!!!!!!

(#4277) Móci válasza phanzetomox (#4267) üzenetére


Móci
addikt

Jó cosplay-ek, az első, Beatmania-s tetszik a legjobban. :D
Én is linkelek akkor már párat, tessék gyönyörködni: Galéria
Pandora Hearts-ot nézi itt valaki még?

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4278) vzsryl válasza Mamuska (#4276) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hát úgy tűnik, hogy jobb lesz áttérned más műfajú animekre. Pl: dráma, ecchi, romantikus... :DDD

Amúgy Elfen Lied-ot láttad már? :DDD Gondolom neked is az első volt, de egy próbát megér. :))

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4279) Mamuska válasza vzsryl (#4278) üzenetére


Mamuska
őstag

Hát úgy tűnik, hogy jobb lesz áttérned más műfajú animekre. Pl: dráma, ecchi, romantikus... :DDD
Ecchi, meg a romantikus cuccok a kedvenceim, ott még rosszabb a helyzet. :D
Egyébként nem vagyok akkora animebuzi mint hiszitek, csak az évek folyamán annyi mindent láttam, meg nyári/téli szünetekben a sok szabadidő alatt elég tetemes mennyiséget ledaráltam néha. Amikor nincs szünet akkor hetente max 1, 24 részes sorozatot nézek végig, vannak azért értelmesebb hobbijaim is.

Amúgy Elfen Lied-ot láttad már? :DDD Gondolom neked is az első volt, de egy próbát megér. :))

Láttam. Nem az első volt, talán nem is volt benne az első 100-ban amit láttam. Én ilyen Nils Horgerson( remélem így írja a nevét) meg ilyenekkel kezdtem még ágyba vizelő korszakomban, meg a farkasos Ginga dentetsu nem tudom mi a neve. Visszagondolva már akkor láttam vagy 50 animot, amikor még nem is tudtam, hogy az.

(#4280) vzsryl válasza Mamuska (#4279) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekem is azok a kedvenceim. Igaz én még csak 1 éve nyúzom komolyabban az animeket (és én is csak nyári/téli szünetekben), de már láttam vagy 80-90 ilyen ecchi-romantikus animet. Lehet tudnék olyat javasolni, amit még nem láttál.
Akane-Iro ni Somaru Saka

Nogizaka Haruka no Himitsu

Ezek eléggé újak, és talán még nem ismered őket. (Csak próbálkozok. :D )

Én ezt láttam úgy 5-6 éves koromban: Ginga: Nagareboshi Gin (Ezüstnyíl)
De persze még ott van a Mila szupersztár, DB, Kimba, a fehér oroszlán meg a Sailor Moon is. Viszont akkor még én se tudtam, hogy azok animek, és utánuk volt cirka 12-13 év mire újból nekikezdtem. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4281) _ak_


_ak_
addikt

Cosplayről van szó és meg sem említitek A Kipit?!

PL Kipi Asuka ként vagy maid ként.
Érdemes belenézni a többibe is, egyszerűen she is TEH bestest! :DDD

Más. AMV nézegetés közbe rátaláltam egy számra ami elég bejövős, hátha tetszik másnak is: Yousei Teikoku - Fortuna, kár, h nem értek egy mukkot sem belőle, de biztos vagyok benne, h akkor is nagyon tetszene. :D
Le is szedtem az albumot és találtam rajta egy másik számot is, amit már régebbről ismerek, noha fogalmam sincs, h hol vagy mibe hallhattam. Vazze ahogy be akartam linkelni pont egy olyan youtubeos linket találtam, ami ott van, h melyik animeben van. :D Yousei Teikoku - Senketsu no Chikai
De ha már itt tartok, akkor hagyj ajánljam a Magical Pokaan-t azoknak aiki szeretik a butus vígjátékokat. Aoi ismertető

Let's begin, de gozaimasu!

(#4282) IreN!CuS válasza _ak_ (#4281) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nem melóznod kéne? :F :))

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4283) _ak_ válasza IreN!CuS (#4282) üzenetére


_ak_
addikt

Mára már vége. :P Jöhetnek az animek és a w7. :D Amúgy meg lol, mit keresel Te az animes topikba? Ajánljunk vmi jót? ;]

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#4284) IreN!CuS válasza _ak_ (#4283) üzenetére


IreN!CuS
őstag

láttam utolsó hsz-t ami írtál,mondom wtf ilyenkor te itt mondom megkérdezem... :)(msn)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4285) Mamuska válasza vzsryl (#4280) üzenetére


Mamuska
őstag

Megfogtál, azt a kettőt nem láttam, pedig azt hittem én nyertem. :D

Igen, ezüstnyíl az az, örömlány jó, pedig lehettem vagy 5 éves amikor láttam. Régen néztem én is ezeket. Akkor nagyon nem tetszett a sailor moon, de egy jó fej srác nem régiben ajánlotta, lehet a régi szép emlékek örömére újra belekezdek. Persze akkor csak a kamihameee érdekelt, meg, hogy szuper csillagharcos legyek. :DDD

(#4286) vzsryl válasza Mamuska (#4285) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor nézd meg őket minél hamarabb, mert szvsz. nagyon jók a kategóriájukban. ;)

Nekem tetszett az összes azok közül, amiket felsoroltam, de egyértelmű, hogy a kamehame volt a legjobb. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4287) Herczi válasza vzsryl (#4286) üzenetére


Herczi
senior tag

Fogadjunk, hogy nem fog neki tetszeni :DDD

(#4288) vzsryl válasza Herczi (#4287) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azt írta, hogy a kedvenc műfaja. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4289) Ghostface válasza unclefucka (#4275) üzenetére


Ghostface
senior tag

(#4275) unclefucka
Nem akarlak én visszatéríteni csak ez a saját véleményem hogy a magyar nyelv szebb. :) Sokszor én is nekifognék legszívesebben angolul nézni mert nem nagyon haladnak a feliratok fordításával,(most is alig tudom kivárni a Hayate no Gotoku 2. évadának a fordításait) dehát örülök hogy legalább ennyi is van, valaki vállalja hogy ingyen megcsinálja a saját idejéből a mi szórakozásunkra. Szóval innen is köszönet minden fansub csapatnak vagy akár egyedüli embereknek akik fordítanak! :D
Narutora nem írtam hogy van vele bármi baj csak épp nekem nem jött be! Nézem én a Bleachet az is elég hosszú de az valahogy mégis szórakoztatóbb számomra.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4290) Ghostface válasza Mamuska (#4276) üzenetére


Ghostface
senior tag

Még esetleg pár anime bár tuti láttad:
Trinity Blood
Blassreiter
Rurouni Kenshin

PSN: Nifty_Ghostface

(#4291) unclefucka válasza Ghostface (#4289) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az ízlés az egyetlen érv, amivel nem szállok szembe.
Lehet, hogy majd egyszer neki kezdek a Bleach -nek is, de egyenlőre túl sok lenne egyszerre.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#4292) Herczi válasza unclefucka (#4291) üzenetére


Herczi
senior tag

Tényleg ne kezdj neki, úgy nagyon fárasztó tud lenni, majd ha lement az egész elkezdheted, akkor már ki tudod hagyni a fillereket is, és így nem b@szódik el az egész, mondom én ezt úgy, hogy nézem a Bleachet.

(#4293) phanzetomox válasza Móci (#4277) üzenetére


phanzetomox
őstag

nekem ez tetszik közölük a legjobban :DD :

[ Szerkesztve ]

(#4294) Mamuska válasza Ghostface (#4290) üzenetére


Mamuska
őstag

Eltaláltad láttam mindet. A kenshin nagyon tetszett, de csak kb a 60-ik részig, utána mintha nem is történt volna semmi lényeges dolog, bár nem teljesen emlékszem, több éve volt.

vzsryl
Akkor leszedem első körben a Nogizaka Haruka no Himitsu-t, de ha nem jó, megidézem Krausert a pokolból, és megrapel! :DDD


phanzetomox

Szerintem csak az az egy jó, a többi felejtős.

(#4295) vzsryl válasza Mamuska (#4294) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez inkább romantikus, mint ecchi, de aranyos történet. Nem az a lányos, de aranyos. :)

(#4293) phanzetomox: Khm.. Hát ez a Cosplay nekem is tetszik valamiért. :D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4296) csyo válasza phanzetomox (#4293) üzenetére


csyo
senior tag

remélem ott lesz anime feszten:-) :-P

Legyen szép a napod!

(#4297) _ak_


_ak_
addikt

Vajon van orosz dub-os anime?

Let's begin, de gozaimasu!

(#4298) phanzetomox válasza csyo (#4296) üzenetére


phanzetomox
őstag

:)) ha ott lenne , akkor asszem én is mennék , (hogy megnézzem közelebbről is a ruciját ;] )

[ Szerkesztve ]

(#4299) Noddy válasza _ak_ (#4297) üzenetére


Noddy
senior tag

Azt hiszem, hogy a ghost in the shell sorozat openingje az orosz nyelvű. De még nem találkoztam orosz dub-os animével, bár nem elképzelhetetlen.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#4300) unclefucka válasza phanzetomox (#4298) üzenetére


unclefucka
senior tag

Azért a hazai felhozatal se semmi.
Ez pl. egy naggyon szép Saber jelmez, szerintem és a benne lévő lány is persze.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.